PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ HTC HD7 با سیستم عامل Windows Phone7

Real Madrid C.F
12-10-2010, 14:30
در روز 11 اکتبر که کلی پاکت پی سی از برند های مختلف معرفی شدن یکی از همه بیشتر خبر نگارارو متحیر کرد اون یکیم گل سر سبد اکیپ اول HTC در سری وین فون 7 بود یعنی HD7 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مشخصاتش:

General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 2100
Announced 2010, October
Status Coming soon. Exp. release 2010, Q4
Size Dimensions -
Weight -
Display Type S-LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 480 x 800 pixels, 4.3 inches
- Accelerometer sensor for UI auto-rotate
- Proximity sensor for auto turn-off
Sound Alert types Vibration, MP3, WAV ringtones
Speakerphone Yes
- 3.5 mm audio jack
Memory Phonebook Practically unlimited entries and fields, Photocall
Call records Practically unlimited
Internal 8/16 GB
Card slot No
Data GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
EDGE Class 12
3G HSDPA, HSUPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth Yes, v2.1 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, microUSB v2.0
Camera Primary 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, dual-LED flash
Features Geo-tagging
Video Yes, 720p
Secondary No
Features OS Microsoft Windows Phone 7
CPU Qualcomm Snapdragon QSD8250 1 GHz processor
Messaging SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Radio
Games Yes
Colors Black
GPS Yes, with A-GPS support
Java Yes, MIDP 2.0
- Digital compass
- MP3/WAV/WMA/eAAC+ player
- MP4/WMV/H.264/H.263 player
- Facebook and Twitter integration
- YouTube client
- Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF viewer)
- Voice memo
- T9
Battery Standard battery, Li-Ion 1230 mAh
Stand-by
Talk time

offlineinternet
13-10-2010, 09:39
زحمت کشیدید

Real Madrid C.F
13-10-2010, 15:41
زحمت کشیدید

خواهش میکنم بابا لازم به تشکر نبود این ماییم که همیشه زحمت میدیم...انشالا الکلاسیکو از خجالتتون در میاییم:31:

تاریخ عرضه ی تمام گوشی های win phone HTC چند روز قبل از تعطیلات کریسمس اعلام شده...ولی سامسونگ مثل همیشه عجله داره فک کنم قراره همین ماه تو بازار باشه:27:

offlineinternet
19-10-2010, 10:01
سامسونگ میخواد high end داشو کریسمس بده بیرون
سامسونگ میخواد یه بادا بده بیرون

دوربین ۱۲
از سون سی پی یوی جدیده
صفحه ۴
سوپر amoled
hdmi
.......

الکلاسیکو مال ماست مثل دو سال قبل:20:برید بوق بزنید:20:

Real Madrid C.F
19-10-2010, 12:33
سامسونگ میخواد high end داشو کریسمس بده بیرون
سامسونگ میخواد یه بادا بده بیرون

دوربین ۱۲
از سون سی پی یوی جدیده
صفحه ۴
سوپر amoled
hdmi
.......

الکلاسیکو مال ماست مثل دو سال قبل:20:برید بوق بزنید:20:
نه جناب شما اشتب میزنی برادر حد اکثر 1 ماه دیگه گوشی امنیا 7 بیرونه تو بازار ... HTC هم برنامشو انداخته جلوتر حدودا اول دسامبر...بادا که فایده نداره!!! ساپورت نرم افزاری نمیشه!! نکنه منظورت Wave2 هستش؟؟

ما هر چی هم باشیم 2 هیچ به هیریکیولیز!!!! تازه اونم تو خونه نمیبازیم!!!:27:
ما فعلا سدر جدولیم و نمیریم پول بدیم پلاتینی تو چمپیونز لیگ بندازمون گروه آسون...:31:

Real Madrid C.F
20-10-2010, 16:16
این یارو Cotulla که تو XDA کوکر هستش عجب جونوریه !!! :18:داره وین فون 7 رو پورت میکنه رو HD2 !!! لازمه که بگم این همونی بود که اول از همه روش پورت کردنه آندروید رویه گوشیای ویندوز موبایلو ارائه داد!! بابا همین کارارو میکنن HD2 گرون میشه دست مردم زیره خط فقر نمیرسه دیگه:31:

B.3.S.T
05-11-2010, 01:47
Camera Primary 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, dual-LED flash
نمیدونم چه گیری دادن به دوربین 5 این دیزاینرهای HTC ! انصافآ دیگه تو این زمینه خیلی عقب افتاده نسبت به سایر برندها

Real Madrid C.F
06-11-2010, 16:33
نمیدونم چه گیری دادن به دوربین 5 این دیزاینرهای HTC ! انصافآ دیگه تو این زمینه خیلی عقب افتاده نسبت به سایر برندها

خب الان بهترین گوشی بازار Samsung I9000 Galaxy S هم دوربین 5 داره تازه اونم بدون فلش:27:

کسی این اساطیر دنیای موبایل رو واسه دوربینش نمیخره :46:

B.3.S.T
07-11-2010, 02:00
خب الان بهترین گوشی بازار Samsung I9000 Galaxy S هم دوربین 5 داره تازه اونم بدون فلش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

کسی این اساطیر دنیای موبایل رو واسه دوربینش نمیخره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
آره ولی شما کیفیت 5 مگاپیکسلهای سامسونگ و آیفون رو با اچ تی سی مقایسه کن ببین فرقشون زمین تا آسمونه
آیفون4 5 مگاپیکسله ولی به عقیده خیلیها فراتر از 5 هست هم در فیلمبرداری هم عکاسی!
تازه از این مسئله بگذریم باید قبول کرد ملاک دوربین خوب در حال حاضر رو آیفون 4 و گالاکسی خیلی تاثیر داشته واسه بهترین شدنشون...(دوربین گوشی یکی از 3 گوشه_ی انتخاب اکثر مردمه)

Real Madrid C.F
07-11-2010, 11:41
من که فکر نمیکنم ... بحث کردن در مورد تفاوت 5 مگا پیکسل ها درست باشه ... حالا تو فیل برداری یه چیزی ولی تو عکاسی نظرات سلیقه ای هستش...البته آیفون 4 مسئله ی قیمتش اون رو از بقیه جدا میکنه..

Real Madrid C.F
18-11-2010, 01:15
جدی جدی هنوز هیشکی نخریده!!!!

بابا گفتیم خریدنش ریسکه ولی خوب بالاخره یکی باید ریسک کنه دیگه!:31:

M@hdi-B
18-11-2010, 07:02
جدی جدی هنوز هیشکی نخریده!!!!

بابا گفتیم خریدنش ریسکه ولی خوب بالاخره یکی باید ریسک کنه دیگه!:31:

هنوز خیلی گرونه آخه .. کی میره 900 تومن پول گوشی بده که هنوز سیستم عامل مجهولی داره؟

من که به شخصه با وین فون 7 حال نکردم ببینیم چی از آب در میاد:46:

Real Madrid C.F
18-11-2010, 13:32
هنوز خیلی گرونه آخه .. کی میره 900 تومن پول گوشی بده که هنوز سیستم عامل مجهولی داره؟

من که به شخصه با وین فون 7 حال نکردم ببینیم چی از آب در میاد:46:

به سلام مهدی جون سحر خیز!!:31:

الان یکی از برو بچ سفارش داده از سنگاپور براش بیارن گفته خریداری شده پس فردا بهش میرسه! همکلاسی سابقه منه! اون براش 730 تومن تموم شده

MoHaMaD ZaNd
28-11-2010, 21:31
دوستان کسی از قیمتش خبر نداره ؟

Scud_MD2
14-12-2010, 18:57
ميبينم كه قيمت ويندوزفونها مثل برق و باد داره مياد پايين
تا به الان كسي اين گوشي رو گرفته؟
شنيدم مشكل آنتن دهي داره راست يا نه؟

saver
14-12-2010, 20:53
من اوسط دی این گوشی رو میخرم

صبر کنید تا یک رویو کامل براتون بذارم متاسفانه حتی تو یوتیوب هم اطلاعات لازم نیست گوگل هم که یه مشت مزخرف رو سرچ میکنه

Microsoft24
28-12-2010, 18:07
من شدیدا دنبال این گوشی هستم!

منتها ، تهران (پاساژ علائدین) شده مرکز کلاهبرداری!

دقت کنید ، که گول این آدم های کلاش رو نخورید!

طرف گوشی رو از پشت ویترین برداشت ، برد بالا ، گذاشت تو جعبه بسته بندی کرد! لیبل کامتل هم زد! بعد زرورق کشید روش !

اورد گفت : آکبند ه!

گفتم : جون اون مامان جونت!

به محض عرضه ی رسمی این گوشی توسط نمایندگی معتبر (پرشین تلکام ، یاس) خودم ، اولین مشتریش ام! براتون ریویو هم میزارم!

با تشکر ،

امید

HERO_88
09-01-2011, 13:07
سلام
قصد دارم اين گوشي را بخرم اما 2 سوال دارم

1: ميشه سنس HTC را روش نصب كرد ؟منظورم همون ساعت و وضعيت اب و هواي زيباي HTC است من از اين رابط كاربري كه توي عكسها هست اصلا خوشم نمياد!
2:فارسي ساز براش اومده؟

با تشكر

Microsoft24
11-01-2011, 00:04
سلام
قصد دارم اين گوشي را بخرم اما 2 سوال دارم

1: ميشه سنس HTC را روش نصب كرد ؟منظورم همون ساعت و وضعيت اب و هواي زيباي HTC است من از اين رابط كاربري كه توي عكسها هست اصلا خوشم نمياد!
2:فارسي ساز براش اومده؟

با تشكر

درود ،

1 - خیر ، رابط کاربری ویندوز فون 7 بصورت پیش فرض قرار داره!

2 - خیر ،

ویندوز فون 7 آینده ی بسیار درخشانی خواهد داشت! :46: به شما قول میدم از سرمایه گزاری رو این پلت فرم پشیمون نخواهید شد! :10:

موفق باشید ،

امید

Hamid..God
11-01-2011, 10:32
البته خودش یه چیزی تو مایه های sence روش داره ولی به اون گستردگی نیست ولی کار شما رو راه میندازه

HERO_88
14-01-2011, 18:00
درود ،

1 - خیر ، رابط کاربری ویندوز فون 7 بصورت پیش فرض قرار داره!

2 - خیر ،

ویندوز فون 7 آینده ی بسیار درخشانی خواهد داشت! :46: به شما قول میدم از سرمایه گزاری رو این پلت فرم پشیمون نخواهید شد! :10:

موفق باشید ،

امید

ضمن تشكر از شما
اينده ان كه درخشان است

اما چطور به ايميل ها جواب دهم؟
داشتن فونت فارسي برايم حياتي است

Microsoft24
16-01-2011, 03:27
ضمن تشكر از شما
اينده ان كه درخشان است

اما چطور به ايميل ها جواب دهم؟
داشتن فونت فارسي برايم حياتي است

درود ،

ببین صبر کن این HD7 برسه دستم! :19:

بعد بهت میگم! :27:

نوشتن یک نرم افزار ، کیبورد فارسی برای این پلت فرم کاری نداره! یک .Net ساده ست!:5:

خودم ریلیزش میکنم! :10:

با تشکر ،

امید

amirfarabi2007
10-02-2011, 20:33
اقا میشه رو hd7 اندروید نصب کرد ؟
این ویندوز سون که اشغاله
بلوتوث نداره
فایل منیجر نداره
به کامپیوتر وصل نمیشه بدون zune

isbn
14-02-2011, 10:33
سلام
کسی هست اینجا HD7 داشته باشه؟
آیا نسبت به HD2 به صرفه هست؟
قیمت الانش رو هم اگه بگبد ممنون میشم با گارانتی و بدون گارانتی!

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

این ویندوز سون که اشغاله
بلوتوث نداره
فایل منیجر نداره

جدی ؟
بلوتوس نداره؟:18:

دوستان الان رفتم سایت دیجی کالا این گوشی رو زده 539 تومان به همراه یه بسته نرم افزاری GPS رایگان به ارزش 40 تومان
زیاد ارزون نمیده؟ عجیب نیست؟ البته بدون گارانتی هست و زده ساخت تایوان!

omidsina
16-02-2011, 23:50
سلام
من به گوشی HTC diamon2 دارم که روش ویندوز 6.5 ریختم، در حال حاضر ویندوز کامپیوتر خونه هم 7 دارم که 64 بیتی هستش یه مشکل اساسی دارم اینه که وقتی گوشیم رو وصل میکنم ویندوز تونو نمیشناسه یعنی Activ synce بر روی این گوشی کار نمیکنه، از سایت مایکروسافت هم برنامه زیر رو گرفتم و نصب کردک که حدود 12 مگا بود ولی موقع نصب پیغام خطا میده و نصب نمیشه نسخه برنامه ای هم که از سایت مایکرو سافت گرفتم 64 بیتی هم هست لطفا مشکل من رو حل کنین.
اینم برنامه ای که از سایت مایکروسافت گرفتمWindows Mobile Device Center6.1.6965
پیفام خطایی هم که میده اینه ولی من سر در نیاوردم

Johan lopez
04-03-2011, 15:54
این ویندوز سون که اشغاله
بلوتوث نداره
فایل منیجر نداره
دوست عزیز hd 7 بلوتوث داره بعدش الان می تونی با آپدیت کردنش بلوتوثش رو فعال کنی
بعدش نداشتن فیل مینجر هیچ مشکلی به وجود نمیاره من خودم آیفون داشتم هم فایل مینجر نداشت هم فقط با آیتیونز به کامپیوتر وصل میشد

irinn65
04-03-2011, 17:01
ی از معرفی Windows Mobile 7 توسط مایکروسافت نمی‌گذرد که این سیستم عامل بر روی گوشی پیشرفته‌ای چون HTC HD7 به کار گرفته شد. این گوشی یکی از بزرگترین گوشی‌های تلفن همراه در بازار می‌باشد و مجهز به نمایشگر بزرگ 4.3 اینچی با رزولوشن 480X800 پیکسل است. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، نمایشگر این گوشی؛ به بزرگی نمایشگر HTC HD2 که به نظر ما بهترین گوشی ویندوز موبایل در بازار تا به این تاریخ بود؛ می‌باشد. هرچند که نمایشگر این گوشی؛ همانند Samsung Omnia 7 یا HTC Nexus one از نوع AMOLED نیست، ولی روشنایی و کیفیت بسیار بالایی را ارایه می‌کند. بنابراین برای تماشای فیلم سینمایی و کار کردن با اینترنت عالی می‌باشد. همانطور که گفتیم HTC HD7 یک گوشی بسیار پیشرفته یا High End می‌باشد که بسیاری از ویژگی‌ها و امکانات برای آن بدیهی هستند. از جمله ویژگی‌های این گوشی می‌توان به پردازنده‌ی 1GHz، حافظه‌ی داخلی 16 گیگابایت، 3G، GPS، WLAN، نمایشگر لمسی خازنی (Capacitive) و دوربین 5 مگاپیکسلی با توانایی ضبط ویدیویی HD اشاره کرد. در ضمن این گوشی یک غول مولتی مدیای همراه می‌باشد!

همانطور که گفتیم HTC HD7 گوشی است که تمرکز طراحان بر روی امکانات مولتی مدیا آن بوده است. این گوشی برای تماشای ویدیو، ضبط ویدیو، عکس گرفتن و بازی کردن ویژگی‌های بسیار عالی را ارایه می‌کند. این گوشی در دو طرف خود دارای اسپیکرهای استریو می‌باشد که آن را برای تماشای فیلم با صدای بلند فوق‌العاده کرده است. این اسپیکرهای قدرتمند را در کنار نمایشگر بزرگ و با کیفیت 4.3 اینچی بگذارید و پایه‌ای که از پشت و از کنار لنز دوربین بلند می‌شود تا بتوان گوشی را به صورت Landscape یا افقی بر روی میز قرار داد و به تماشای ویدیو پرداخت، هرچند که به نظر ما قطعه ای کاملا مستعد شکستن به هنگام اعمال فشار می‌باشد. همانطور که گفتیم این گوشی اسپیکرهای فوق‌العاده‌ای دارد که از فن آوری‌های صدای Dolby و SRS بهره می‌برد. در ضمن صدای آن نیز با Equalizer قابل تنظیم است. دوربین 5 مگاپیکسلی این گوشی توانایی فوکوس خودکار و نیز ضبط ویدیویی 720p HD را دارد که کم کم در حال باز کردن جای خود در میان گوشی‌های پیشرفته و High End است.

HTC HD7 از آن گوشی‌هایی نیست که پس از استفاده به مدت 6 ماه از نظر بدنه رو به زوال برود، بلکه کیفیت ساخت بسیار بالایی را نیز ارایه می‌کند. ابعاد خیلی بزرگی هم دارد که کاملا کف دست شما را اشغال می‌کند. در کل گوشی نسبت به وزن حدود 160 گرمی‌و ابعادی که دارد، گوشی نسبتا سبک وزنی می‌باشد و برای گرفتن در کف دست کاملا آرگونومیک است.

بر روی بدنه‌ی آن دکمه‌های کنترل صدا، جک 3.5 میلی‌متری صدا و دوربین 5 مگاپیکسلی در پشت دیده می‌شوند. به رغم توانایی این گوشی برای استفاده از شبکه‌ی 3G، با این حال دوربین دوم جلویی برای مکالمه‌ی تصویری را ندارد. از امکانات داخلی آن نیز می‌توان به پردازنده‌ی بسیار قدرتمند Qualcomm Snapdragon QSD8250 1GHz، حافظه‌ی رم 512 مگابایتی و 576 مگابایت حافظه‌ی ROM اشاره کرد. این گوشی از کارت حافظه‌ی خارجی پشتیبانی نمی‌کند و در عوض در دو نسخه با حافظه‌ی داخلی 8 گیگابایتی و 16 گیگابایتی به بازار می‌آید. البته از آن جایی که این گوشی برای تماشای فیلم فوق العاده است، بهتر بود از کارت حافظه‌ی خارجی برای توانایی در نگهداری فیلم‌های بیشتر پشتیبانی می‌کرد. بسیاری دیگر امکانات نیز بر روی جدول مشخصات فنی قابل مشاهده است.

AryanLand
05-03-2011, 23:24
سلام
من به گوشی HTC diamon2 دارم که روش ویندوز 6.5 ریختم، در حال حاضر ویندوز کامپیوتر خونه هم 7 دارم که 64 بیتی هستش یه مشکل اساسی دارم اینه که وقتی گوشیم رو وصل میکنم ویندوز تونو نمیشناسه یعنی Activ synce بر روی این گوشی کار نمیکنه، از سایت مایکروسافت هم برنامه زیر رو گرفتم و نصب کردک که حدود 12 مگا بود ولی موقع نصب پیغام خطا میده و نصب نمیشه نسخه برنامه ای هم که از سایت مایکرو سافت گرفتم 64 بیتی هم هست لطفا مشکل من رو حل کنین.
اینم برنامه ای که از سایت مایکروسافت گرفتمWindows Mobile Device Center6.1.6965
پیفام خطایی هم که میده اینه ولی من سر در نیاوردم

سلام.

تو تاپیک خودش مطرح کنید اینجا تاپیک HTC HD7 هست.:20:

aliex
06-03-2011, 10:42
با سلام
این جا چقدر خلوته
من این گوشی رو خریدم 470 به نظرم با این قیمت می ارزه خریدنش تازه 16 گیگ رم و تایوانی هستش

apolixx
10-03-2011, 05:42
با سلام
این جا چقدر خلوته
من این گوشی رو خریدم 470 به نظرم با این قیمت می ارزه خریدنش تازه 16 گیگ رم و تایوانی هستش
کی و از کجا؟؟؟

Johan lopez
17-03-2011, 12:39
با سلام
این جا چقدر خلوته
من می خوام بگیرم بازی هاش چه جوریه؟
تاچش چجوره؟

jupiterx
26-03-2011, 12:35
دوستانی که این گوشی رو دارن میشه لطف کنن اگه برنامه ای واسه این دارن بذارن. چطوری میشه روش نرم افزار نصب کرد؟؟ایا نرم افزارهاییکه روی ویندوز فون 6.5 نصب میشه روی 7 هم میشه نصب کرد؟؟؟
ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-03-2011, 20:12
دوستانی که این گوشی رو دارن میشه لطف کنن اگه برنامه ای واسه این دارن بذارن. چطوری میشه روش نرم افزار نصب کرد؟؟ایا نرم افزارهاییکه روی ویندوز فون 6.5 نصب میشه روی 7 هم میشه نصب کرد؟؟؟
ممنون

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gorzdaran
26-03-2011, 20:44
من الان یک اچ دی سون گرفتم . رام فارسی برای این گوشی هست ؟ ویندوز موبایل 7 هست روش

P I R A N H A
27-03-2011, 08:48
دوستان اچ تی سی یه گوشی معرفی کرده مثل همین

jupiterx
27-03-2011, 15:10
سلام
نرم افزار فارسی ساز واسه وینوز فون 7 (مدل گوشیم اچ دی 7) و یک پلیر خوب که اگه بشه حداکثر فرمتها رو نمایش بده.اگه نرم افزار کاربردی خوب هم داشتین بذارین ممنون میشم.
یک توضیح کوچولو هم واسه چگونگی نصب نرم افزار رو گوشی اگه بدین ممنون میشم .اخه من تازه خریدم و هنوز خیلی وارد نیستم
ممنون
راستی چند تا سوال
میشه بگین چطوری میشه اهنگ با فرمت mp3رو واسه صدای زنگ گوشی ست کرد؟؟
چطوری میشه با بلوتوث فایل ارسال و دریافت کرد؟؟
قطب نمای دیجیتال و ضبط خبرنکاری رو چطور میشه فعال کرد>؟؟؟
میشه وقتی گووشی رو با کابل به کامپیوتر وصل میکنیم از اینترنت کامپیوتر استفاد ه کنیم>؟؟؟
ببخشید سوالام زیاد شد
ممنون که دوستان جواب میدن

jupiterx
27-03-2011, 21:36
سلام

ممنونم
اما این سایتها رو باید با نرم افزار مربوطه یعنی ZUNE کانکت بشم و بعد دانلود کنم .من وقتی میخام ساین بشم با یوزر هات میلم نمیدونم چرا هی پیغام میده که لوکیشن(کشور) کامپیوتر با لوکیشن یوزر هات میلم فرق میکنه در حالی که هر دوشون یکی هستش. فکر میکنین مشکل از کجاست؟؟؟
میشه سایتی رو معرفی کنید که بدون نیاز به نرم افزار بشه دانلودش کرد.
ممنون

honey95
02-04-2011, 22:52
سلام
کسی هست اینجا HD7 داشته باشه؟
آیا نسبت به HD2 به صرفه هست؟
قیمت الانش رو هم اگه بگبد ممنون میشم با گارانتی و بدون گارانتی!

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

جدی ؟
بلوتوس نداره؟:18:

دوستان الان رفتم سایت دیجی کالا این گوشی رو زده 539 تومان به همراه یه بسته نرم افزاری GPS رایگان به ارزش 40 تومان
زیاد ارزون نمیده؟ عجیب نیست؟ البته بدون گارانتی هست و زده ساخت تایوان!
گوشی های htc اغلب چینی اند البته ساخت مشترک تایوان و چین اند که روی گوشی میزنه تایوان...حواستون باشه...جعبه hd7 چینی کوچکتتر از تایوانیشه .من خودم hd7 گرفتم که با آپدیتش شد 600 هزارتومان و اصلم هست 16 گیگ . این فروشگاهی که رفتم چینیشم داشت که بهم تفاوتاشون و گفت. مجله gsm رو از روزنامه فروشی ها بگیرید خیلی به درد بخوره آدرس های نمایندگی های htc رو هم زده .( البته واسه تهرانی هاست نمیدونم جاهای دیگه هم هست یا نه)

شمایی که 470 تومان گرفتی گوشیتو چینیه نه تایوانی...البته اونم خوبه ولی درجه2 تو سایت gsm قیمت اصل تایوانی رو زده که 570 تومانه

jupiterx
03-04-2011, 21:18
گوشی های htc اغلب چینی اند البته ساخت مشترک تایوان و چین اند که روی گوشی میزنه تایوان...حواستون باشه...جعبه hd7 چینی کوچکتتر از تایوانیشه .من خودم hd7 گرفتم که با آپدیتش شد 600 هزارتومان و اصلم هست 16 گیگ . این فروشگاهی که رفتم چینیشم داشت که بهم تفاوتاشون و گفت. مجله gsm رو از روزنامه فروشی ها بگیرید خیلی به درد بخوره آدرس های نمایندگی های htc رو هم زده .( البته واسه تهرانی هاست نمیدونم جاهای دیگه هم هست یا نه)

شمایی که 470 تومان گرفتی گوشیتو چینیه نه تایوانی...البته اونم خوبه ولی درجه2 تو سایت gsm قیمت اصل تایوانی رو زده که 570 تومانه

میشه تفاوتهایی که میفرمایید رو شرح بدین ما هم بدونیم.

dsa
04-04-2011, 22:42
کسی میدونه چجوری میشه دلیوری فعال کرد که نشون بده؟ هرکار کردم پیداش نکردم

jupiterx
04-04-2011, 23:31
کسی میدونه چجوری میشه دلیوری فعال کرد که نشون بده؟ هرکار کردم پیداش نکردم

برو تو قسمت مسیجت از اونجا ستینگ رو باز کن و اس ام اس دلیوری رو آن کن

یاس9999
05-04-2011, 04:22
کسی میدونه چجوری باید با hd7به کامپیوتر وصل شد ایا نرم افزار خاصی داره

jupiterx
05-04-2011, 23:03
کسی میدونه چجوری باید با hd7به کامپیوتر وصل شد ایا نرم افزار خاصی داره

نرم افزاری داره به اسم زون برو به لینک زیر دانلنود کن و رو سیستم نصب کن بعد هر وقت که گوشی رو وصل کنی به سیستم خودش سینک میکنه فایلات رو بین سیستم و موبایل

Johan lopez
13-04-2011, 08:17

اولا چرا مردم رو تو شک میندازی
دوما HTC تو تایوان هست و چینی نداره
سوما بلفرض که چینی هم داشت Apple با اون عظمتش همه ی محصولاتش رو تو چین سمبل میکنه
چهارما 570 با گارانتی هست
پنجما شاید منظور شما تو چین سمبلش میکنن که هیچ تفاوتی با سمبل شدن تو تاوان نداره که بعید میدونم

Johan lopez
13-04-2011, 12:18
من می خوام بگیرم بازی هاش چه جوریه؟
تاچش چجوره؟
آقا یکی به من جواب بده پا در هوام

jupiterx
19-04-2011, 11:56

با سلام
من قبلا هم ازتون خواستم که تفاوتهایی رو که گفتین رو اینجا اعلام کنید تا بقیه هم مطلع بشن اما جوابی ندادین
شما که اینقدر مطمئن هستین چرا جوابی ندادید. از طرفی قیمت بالای هر جنسی مملاکی بر اصل بودن اون نیست . من اطلاع ندارم شما از کجا خریدین و این تفاوتهایی که مدعی هستین چی هستش ولی چند روز قبل از بازار قیمت گرفتم و قیمت با گارانتی اون رو 470 اعلام کردن .
با تشکر

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

آقا یکی به من جواب بده پا در هوام

در مورد تاچش باید بگم که شک نکن که بسیار عالیه
در مورد بازی هم اگه اینترنت وایرلس داری خونه و یا دسترسی به اینترنت وایرلس داری میتونی از مارکت پلیس گوشیت وصل بشی و بازیهای رایگان رو دانلود کنی رو گوشی .

Johan lopez
19-04-2011, 23:12
راستی Zune store با IP ایران کار میکنه

jupiterx
20-04-2011, 07:13
راستی Zune store با IP ایران کار میکنه

والا من اون اوایل چندبار سعی کردم استفاده کنم نشد و پیغام خطایی که به من میداد میگفت لوکیشن ادرس میلم با لوکیشن کامپیوترم یکی نیست دیگه هم خیلی فرصت نکردم باهاش ور برم ببینم میشه یا نه . نمیدونم کسی از دوستان این کارو کرده یا نه؟؟

V i r u s e r
07-05-2011, 17:00
والا من اون اوایل چندبار سعی کردم استفاده کنم نشد و پیغام خطایی که به من میداد میگفت لوکیشن ادرس میلم با لوکیشن کامپیوترم یکی نیست دیگه هم خیلی فرصت نکردم باهاش ور برم ببینم میشه یا نه . نمیدونم کسی از دوستان این کارو کرده یا نه؟؟

من کردم
البته Mozart دارم
البته قبلش نرم افزار Zune رو نصب کردم و اکانتم (Live) رو توش اکتیو کردم رو گوشی هم همینطور که اجازه داد برم مارکت پلیس

البته Mozart دارم:8:

gorzdaran
07-05-2011, 23:08
بچه ها من گوشی را اپدیت می کردم. وسط گیر کرد و ارور داد و حالا تو این حالت گیر کرده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چطور میشه درستش کرد ؟

jupiterx
10-05-2011, 07:53
من کردم
البته Mozart دارم
البته قبلش نرم افزار Zune رو نصب کردم و اکانتم (Live) رو توش اکتیو کردم رو گوشی هم همینطور که اجازه داد برم مارکت پلیس

البته Mozart دارم:8:

میشه دقیقتر توضیح بدی.منظور من اینه که از طریق کامپیوتر وقتی میخای یک نرم افزاررو دانلود کنی و در حالی که گوشی با کابل به سیستم وصل هست یک همچین پیغامی میده وگرنه با خود گوشی که من راحت وصل میشم به مارکت پلیس و مشکلی هم ندارم.
ممنون

V i r u s e r
10-05-2011, 15:23
میشه دقیقتر توضیح بدی.منظور من اینه که از طریق کامپیوتر وقتی میخای یک نرم افزاررو دانلود کنی و در حالی که گوشی با کابل به سیستم وصل هست یک همچین پیغامی میده وگرنه با خود گوشی که من راحت وصل میشم به مارکت پلیس و مشکلی هم ندارم.
ممنون
عجیبه

من که نه با کامپیوتر مشکل دارم نه با گوشی
احتمالا با V*N کانکت نیستید؟

gladiator.shiraz
10-05-2011, 16:09
سلام دوستان

یه سوال فوق فوری .....ایا میشه روی این گوشی وی پی ان نصب کرد ؟ اگه راهی هست ممنون میشم کمک کنید ........با تشکر..........

gorzdaran
10-05-2011, 23:23
نه نمیشه

V i r u s e r
11-05-2011, 14:18
سلام دوستان

یه سوال فوق فوری .....ایا میشه روی این گوشی وی پی ان نصب کرد ؟ اگه راهی هست ممنون میشم کمک کنید ........با تشکر..........
سلام
خیر نمیشه ولی مایکروسافت قول داده این امکان رو اضافه کنه (احتمالا بعد از اپدیت Mango)

jupiterx
14-05-2011, 07:26
عجیبه

من که نه با کامپیوتر مشکل دارم نه با گوشی
احتمالا با V*N کانکت نیستید؟

نه با وی پی ان وصل نیستم.من زمانی که کوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر و از روی بعضی سایتها که میخام نرم افزار دانلود بکنم یک روشش اینه که با زون دانلود بکنم وقتی این روش رو انتخاب میکنم اونوقت نرم افزار زون که رو سیستم نصبه باز میشه اتومات و یک صفحه باز میشه که باید با یوزر ویندوز لایو لاگین کنم و زمانی که یوزر و پس رو میزنم بهم پیغام میده که لوکیشن سیستم با لوکیشن اکانت ویندوز لایوم یکی نیست . نمیدونم مشکل از کجاست. شما میشه چک کنی ببینی اکانت لایوت و سیستمت روی یک کشور ست شده یا نه .
بقیه دوستان هم اگه تجربه ای دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.
ممنون

rangoabzar
21-06-2011, 14:43
سلام من میخوام بدونم آیا روی این گوشی میشه آندروید نصب کرد مثل hd2

این گوشی به غیر از ویندوز 7 چیزی بالاتر از hd2 داره اصلا هم تراز hd2 هست

اگه میشه سریع جواب بدید

kurosh_k
24-07-2011, 15:04
اساتید با عرضه خسته نباشید.
گوشی hd7 من با برنامه zune هم به کامپیوتر وصل نمیشه چی کارش باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

asal _ khanoom
16-08-2011, 17:44
من جزء اساتید با عرضه نیستم ولی یک سوال : برنامه ZUNE رو کامپیوترتون نصبه ، اگه نصبه آپدیت شده است یا نه ؟

pouria5252
21-10-2011, 12:30
سلام من میخوام بدونم آیا روی این گوشی میشه آندروید نصب کرد مثل hd2

این گوشی به غیر از ویندوز 7 چیزی بالاتر از hd2 داره اصلا هم تراز hd2 هست

اگه میشه سریع جواب بدید
خبر جدید.تا 1 ماه دیگه صبر کن چون پیش زمینش اومده.
اینک لینکش:

hiva_59
21-10-2011, 19:17
سلام
من در حال حاضر نوکیا N8 دارم اما میخوام به جاش یه HD7 بگیرم، فقط باید شکم نسبت به چند مساله برطرف بشه. لطفاً کمکم کنید:
1- کیفیت عکسهای دوربین این گوشی چطوره و آیا 5MP واقعی هست یا فقط اسمش 5 isj?
2- آیا این گوشی با اجرای برنامه های جاوا که محتوی فونتهای فارسی باشن مشکل داره؟
3- دیکشنریهای معتبر صوتی انگلیسی و فرانسوی برای این گوشی پیدا میشن یا نه؟
خواهشاً با اطمینان کامل به سوالا جواب بذین و حدس نزنید.
بازم ممنون

cuteetuc
05-11-2011, 07:59
salam.sharmande farsi nemizanam chon fonte farsi nadaram!

yeki az doostan hd7 kharide vali chand ta moshkel dare ke natooneste javab peida kone manoon misham javab bedin:
aval inke gooshi be zaher bloutooth dare vali coonect nemishe na be gooshie dige va na laptop.kasi behesh gofte ke bayad barname nasb kone ke hazinasham 80.000 toman mishe??????!!!!!
vaghti ro ba cable be laptop vasl mikoni nemishe yani laptop nemishnase hd7 ro !!!! dar halike hamzaman hd2 vasl shod be laptop?!!!
mesle hameye gooshiha bayad too menu jayi bashe ke tarif kard ke gooshi ba cable chetori be pc vasl she masalan MASS STORAGE bashe ya PC SUITE ya DATA SYNCRONYZE.... vali too menu hamchin chizi nadare!!!

ASATID MAMNNOOON MISHAM ZOODTAR RAHNAMAIE KONID VA KHANEVADEYI RA AZ NEGARANI DARBIARID:27::27:.FAGHAT KHAHESH MIKONAM ASATID ZOOD JAVAB BEDIN.BAZAM AZ FINGILISH NEVESHTANAM OZZZRRR MIKHAM.MERCI

دوستان كسي راهنمايي نميكنه؟؟؟؟!!!!!!!

ali_al51
05-11-2011, 12:55
با سلام خدمت دوستان بزگوار
من میخام یک نرم افزار همراه بانک را روی htc hd7 نصب کنم نمیدونم چه جوری فایلش رو بریزم رو گوشیم. ممنون میشم اگه یکی از دوستان خوب کمکم کنه.

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

دوست عزیز با نرم افزار zune میتونی وصل شین ولی بلوتوث فعال نمیشه.

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

دوست عزیز با نرم افزار zune میتونی وصل شین ولی بلوتوث فعال نمیشه.

+::::MehrdaD::::+
08-12-2011, 00:54
روش آندروید هم نصب میشه؟

asal _ khanoom
01-01-2012, 21:42
من برنامه ریموت remote wp7 روی گوشی نصب کردم ولی کار نمی کنه ، کسی می تونه راهنماییم کنه لطفاً؟

ALI . R
05-02-2012, 17:48
با سلام خدمت عادل جون
می خواستم بپرسم که درباره ویندوز فون چیزی میدانید؟
گوشی htc hd7 خریدم ولی بلوتوثش غیر فعاله و اصلا نمیشه توش نرم افزلر ریخت لطفا در این باره کمکم کنید.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

شاد باشید:40:
با تشکر
ـــــــــــــــــــ

saver
05-02-2012, 19:21
با سلام خدمت عادل جون
می خواستم بپرسم که درباره ویندوز فون چیزی میدانید؟
گوشی htc hd7 خریدم ولی بلوتوثش غیر فعاله و اصلا نمیشه توش نرم افزلر ریخت لطفا در این باره کمکم کنید.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

شاد باشید:40:
با تشکر
ـــــــــــــــــــ

کلیه گوشیهای ویندوز فون فاید چنین امکانی هستند مگر اینکه -- بشوند
شما از بلوتوث فقط میتونید برای اتصال به هندزفری بلوتوث استفاده کنید

V i r u s e r
06-02-2012, 12:34
دوستان كسي راهنمايي نميكنه؟؟؟؟!!!!!!!
سلام
سیستم عامل Windows Phone 7 کلا Bluetooth File transfer نداره. به دوستتون هم بگید که الکی تلاش نکنه.
با کابل که وصل می کنید فقط میتونید توسط نرم افزار Zune تو گوشی فیلم و عکس و برنامه بریزید. و USB Mass storage نداره.

این گوشی کلا با HD2 غیر قابل مقایسه هست چون سیستم عامل Windows mobile با Windows Phone حدود 180 درجه فرق داره

من میخام یک نرم افزار همراه بانک را روی htc hd7 نصب کنم نمیدونم چه جوری فایلش رو بریزم رو گوشیم. ممنون میشم اگه یکی از دوستان خوب کمکم کنه.
به طور خلاصه نمیتونید.

نه با وی پی ان وصل نیستم.من زمانی که کوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر و از روی بعضی سایتها که میخام نرم افزار دانلود بکنم یک روشش اینه که با زون دانلود بکنم وقتی این روش رو انتخاب میکنم اونوقت نرم افزار زون که رو سیستم نصبه باز میشه اتومات و یک صفحه باز میشه که باید با یوزر ویندوز لایو لاگین کنم و زمانی که یوزر و پس رو میزنم بهم پیغام میده که لوکیشن سیستم با لوکیشن اکانت ویندوز لایوم یکی نیست . نمیدونم مشکل از کجاست. شما میشه چک کنی ببینی اکانت لایوت و سیستمت روی یک کشور ست شده یا نه .سلام
شما باید برید تو تنظیمات اکانت ویندوز لایو کشورتونو ایران بزنید

hitman1
26-02-2012, 01:42
سلام.
موقع آپدیت ویندوز فون توسط zune به مشکل برخوردم.موقع آپدیت از 10 قسمت 4 قسمتش کامل میشه...قسمت پنجم موقع install update یه دفعه ارور میده.....کد ارور:800706be

دوستان کسی راه حلی براش داره؟
ممنون.

laser_hda
28-02-2012, 13:20
دوستان سلام. من یه مودم ADSL دارم که وایر لس هم داره و وقتی با این گوشی بهش Connect میشم همه مراحل انجام میشه ولی نمیتونه بره توی هیچ صفحه ای! یعنی Can`t open page میزنه! باید چه تنظیماتی انجام بدم؟؟ مگه Wi-Fi نیست این گوشی؟؟ چرا نمیتونم باهاش به اینترنت وصل شم؟

ardalan_zapata
28-02-2012, 18:28
با سلام
دوستان مصرف باطری گوشیتون چطوره ؟
من اگه بخوام باهاش بازی کنم نهایت 2 ساعت دووم بیاره
اگر هم بازی نکنم تماس و اس ام اس معمولی نهایت 12 تا 18 ساعت دووم بیاره
مال شما هم همینطوره ؟

hitman1
28-02-2012, 19:55
با سلام
دوستان مصرف باطری گوشیتون چطوره ؟
من اگه بخوام باهاش بازی کنم نهایت 2 ساعت دووم بیاره
اگر هم بازی نکنم تماس و اس ام اس معمولی نهایت 12 تا 18 ساعت دووم بیاره
مال شما هم همینطوره ؟

سلام.آره برای منم همینطوره.
در کل اصلا گوشی خوبی نیست.تازه برای من یکم که با گوشی کار می کنم،بازی و وب و ... گوشی خود به خود ری استارت میشه.
واقعا nokia کجا htc کجا.

Mohammad King
01-03-2012, 13:29
سلام

دوستانی که گوشی HTC HD7S رو دارن ازش راضی هستن؟

میخوام معایب گوشی رو بدونم

مرسی از لطف دوستان

ardalan_zapata
01-03-2012, 14:06
سلام

دوستانی که گوشی HTC HD7S رو دارن ازش راضی هستن؟

میخوام معایب گوشی رو بدونم

مرسی از لطف دوستان

تنها و تنها و تنها عیب گوشی ( به جز عیب هایی که خود ویندوز فون 7 دارند) به نظر من باطری ضعیف این گوشی هستش

abasat55
31-03-2012, 20:50
سلام خسته نباشید.کسی نرم افزار گوشی اچ تی سی اچ دی 7داره به کامپیوتر نمی تونم وصل بشم اگه میشه کمکم کنید

..Parsa..
26-04-2012, 10:42
سلام به دوستان عزیز
من تازگی ها یه گوشی HTC HD7 از اونور آب واسم آوردن که روش ارم اپراتور T mobile هستش
مشکلی که الان دارم اینه که به هیچ وجه نمی تونم روش برنامه نصب کنم و یا آپدیتش کنم
موقع آپدیت ، آپدیت رو کامل دانلود میکنه اما موقع نصب ارور می ده و نصب نمی شه
اگه میشه راهنمایی کنید
از گوشی هیچ لذتی نمیتونم ببرم جوری که پشیمون شدم از گرفتنش

..Parsa..
28-04-2012, 15:37
سلام به دوستان عزیز
من تازگی ها یه گوشی HTC HD7 از اونور آب واسم آوردن که روش ارم اپراتور T mobile هستش
مشکلی که الان دارم اینه که به هیچ وجه نمی تونم روش برنامه نصب کنم و یا آپدیتش کنم
موقع آپدیت ، آپدیت رو کامل دانلود میکنه اما موقع نصب ارور می ده و نصب نمی شه
اگه میشه راهنمایی کنید
از گوشی هیچ لذتی نمیتونم ببرم جوری که پشیمون شدم از گرفتنش
دوستان کسی نم تونه منو راهنمایی کنه ؟؟؟

enimonte
03-05-2012, 12:29
دوستان کسی نم تونه منو راهنمایی کنه ؟؟؟

از برنامه windows phone device manager استفاده کردید؟؟من یک اچ دی 2 داشتم روش ویندوز سون نصب کردم و هر کاری کردم نتونستم روش برنامه نصب کنم ولی با این برنامه به راحتی بازی و نرم اقزار نصب کردم

tanhae1
04-11-2012, 12:13
سلام خسته نباشید.کسی نرم افزار گوشی اچ تی سی اچ دی 7داره به کامپیوتر نمی تونم وصل بشم اگه میشه کمکم کنید

باید از برنامه zone استفاده کنید ی سرچ تو گوگل بزنید حتما پیدا می کنید.

meragj2
03-12-2012, 22:17
سلام یچه ها منم به تازگی HD7 خریدم .
شما :

تنها و تنها و تنها عیب گوشی ( به جز عیب هایی که خود ویندوز فون 7 دارند) به نظر من باطری ضعیف این گوشی هستش

اینو امتحان کن :