PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حمله به دنیای پاکت پیسی به روش DELL با DELL VENUE PRO

SAEEDSAMSUNG
11-10-2010, 21:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حمله به دنیای پاکت پی سی به روش DELL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با
DELL VENUE PRO
(حمله)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مشخصات این اسمارت فون بسیار زیبا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باند : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]معرفی:2010, October
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سایز: 121 در 64.4 در 14.9 میلیمتر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]صفحه نمایش : 4.1 اینچ AMOLED با تعداد 480 در 800 پیکس 16 میلیون رنگ . جس صفحه از شیشه های گوریلا ساخته شده .به همراه کیبورد کامل!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سنسور شتابسنج- چرخش اتوماتیک-مولتی تاچ-سنسور خاموش شدن اتوماتیک.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حافظه: 8 گیگابات داخلی به همراه 512 مگابایت رم . به همراه درگاه میکرو اس دی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دارای فناوری وایرلس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دارای فناوری بلوتوث به همراه A2DP
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دارای درگاه MICRO USB ورژن 2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوربین: 5 مگاپیکس 2592х1944 با قابلیت فوکوس اتوماتیک با قابلیت Geo-tagging
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سیستم عامل: ویندوز 7
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سی پی یو: بسیار قدرتمند Qualcomm Snapdragon QSD8250 1 GHz
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرستنده رادیو اف ام با آر دی اس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باتری قوی 1400میلی آمپر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دارای بدنه براق با جنس عالی!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و دارای کیبورد بسیار زیبا و شکیل!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلا میشه گفت که DELL کولاک کرده!! و قدم بسیار بلندی در صنعت موبایل برداشته!

SAEEDSAMSUNG
12-10-2010, 01:27

9
10

Amin.M.1986
12-10-2010, 10:05
تا قبل این دل توی ساخت نت بوک های کوچک و سبک و نت بوک مشکل داشت .. باید ببینیم این محصول چه مشکلاتی داره

Real Madrid C.F
12-10-2010, 15:11
تا قبل این دل توی ساخت نت بوک های کوچک و سبک و نت بوک مشکل داشت .. باید ببینیم این محصول چه مشکلاتی داره

دقیقا ولی با توجه به قیمت بالای احتمالی گوشی های HTC و Samsung که با سیستم وین فون 7 میان اگه دل بتونه یه 150 تا 180 دلار ارزون تر از اونا بده واقعا میتونه فروش خوبی داشته باشه...ولی به نظر شما گوشی به این بزرگی چرا کیبوردش عمودی باز میشه!! یعنی بعدا در اثر کارکرد دچار لق شدگی نمیشه!!!ولی طرح پشتش خوشگله ها :20:

behzad_zn
12-10-2010, 15:36
مضخرفه!
تنها نکته ای موفقی که داره ویندوز 7 که اونم الان روی HD2 هم نصب میشه!
در آینده بین محصولات HTC محو خواهد شد!
کلا ویندوز رو به افوله و آینده ازان آندرویده

AsireZendegi
12-10-2010, 16:46
مضخرفه!

درسته، اما تا اون زمان آندرویید راه درازی در پیش داره
هنوز هم جلوی ویندوز کم میاره
در مورد htc هم کمی اغراق کردید
بهتره شرکت هایی مثل htc رو با غول هایی مانند سامسونگ یا دل مقایسه نکنیم
چون هر کدوم جایگاه خودشون رو دارن

SAEEDSAMSUNG
12-10-2010, 17:38
مضخرفه!

دوست عزیز یه نکاه دیکه به عکسا بندازید به نظر من که بین تمامی وین 7 تایی که معرفی شده بهترینشونه. هم شیکه هم قوی. در مورد اینکه آینده از آن آندرویده من شکی ندارم ولی در کل دربین وین 7 تا این بهترین گوشیه. واقعا دیوونم کرده از بس خوشگله.:40:

behzad_zn
12-10-2010, 20:38
من خودم الان دارم با ویندوز موبایل کار میکنم
ولی آندروید خیلی جالبه یه مدت گلکسی اس سامسونگ دستم بود فوق العادس!
سامسونگو موافقم ولی من از دل چیزی راجع به گوشی نشنیدم و تازه اول راهشه

دوست عزیز یه نکاه دیکه به عکسا بندازید به نظر من که بین تمامی وین 7 تایی که معرفی شده بهترینشونه. هم شیکه هم قوی. در مورد اینکه آینده از آن آندرویده من شکی ندارم ولی در کل دربین وین 7 تا این بهترین گوشیه. واقعا دیوونم کرده از بس خوشگله.:40:
خوب زیبایی یه چیز نسبیه ممکنه شما خوشت بیاد و خیلی ها ولی من خوشم نمیاد به نظر شما احترام میذارم:10:
اما به نظرم منتظر گوشی های بیشتری با os ویندوز 7 باشید
در ضمن آندروید 3 در راهه به نظر من ویندوز 7 در مقابلش حرفی برای گفتن نخواهد داشت!

SAEEDSAMSUNG
13-10-2010, 11:30
بچه ها یه چیز جالب فهمیدم. این گوشی اسلات کارت حافظه داره ( MicroSD ) ولی تمام گوشی هایی که با وین 7 دیدم هیچکدوم اسلات حافظه ندارن. تحسین بر انگیزه :31:

M@hdi-B
13-10-2010, 21:07
بچه ها یه چیز جالب فهمیدم. این گوشی اسلات کارت حافظه داره ( MicroSD ) ولی تمام گوشی هایی که با وین 7 دیدم هیچکدوم اسلات حافظه ندارن. تحسین بر انگیزه :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SAEEDSAMSUNG
13-10-2010, 21:12

بابا این که ایران نمیاد :31: منظور من بین گوشی های Hd7 و omnia 7 , ,.... بود این گوشی که گذاشتی که به حساب نمیاد:31:

Amin.M.1986
15-10-2010, 20:31
دقیقا ولی با توجه به قیمت بالای احتمالی گوشی های HTC و Samsung که با سیستم وین فون 7 میان اگه دل بتونه یه 150 تا 180 دلار ارزون تر از اونا بده واقعا میتونه فروش خوبی داشته باشه...ولی به نظر شما گوشی به این بزرگی چرا کیبوردش عمودی باز میشه!! یعنی بعدا در اثر کارکرد دچار لق شدگی نمیشه!!!ولی طرح پشتش خوشگله ها :20:
والا من زیاد چشمم از دل آب نمیخوره .. من جنس ظریف ندیدم که دل باشه و خوب کار کنه.. حالا اینو نمیدونم.. طراحیش خیلی متفاوته ولی خدا میدونه تو عمل چی از آب در میاد.. ولی مطمئن باشید به طاها نمیرسه:31:

AryanLand
16-10-2010, 00:30
طاها

:42::42::42:

Real Madrid C.F
16-10-2010, 15:20
والا من زیاد چشمم از دل آب نمیخوره .. من جنس ظریف ندیدم که دل باشه و خوب کار کنه.. حالا اینو نمیدونم.. طراحیش خیلی متفاوته ولی خدا میدونه تو عمل چی از آب در میاد.. ولی مطمئن باشید به طاها نمیرسه:31:

راستی از این طاها چه خبر؟؟؟:31:
بابا امین اینو طاها رو نکن یکی میگن ویندوز فون اسلامی 7 براش اومده صفا!!
راستی بچه ها دل پشت لپتاباش که نمیزنه کانادا میزنه!؟؟ این چی ؟؟ این رو دیگه فک کنم کانادا بزنه؟

Diego
21-10-2010, 17:13

دوست عزیز،hTC غول دنیای پاکت پی سی هستش و مهم ترین سازنده ی پاکت پی سی هست.
سامسونگ در مقابل hTC تازه کار محسوب میشه.

من خودم الان دارم با ویندوز موبایل کار میکنم
ولی آندروید خیلی جالبه یه مدت گلکسی اس سامسونگ دستم بود فوق العادس!
سامسونگو موافقم ولی من از دل چیزی راجع به گوشی نشنیدم و تازه اول راهشه

خوب زیبایی یه چیز نسبیه ممکنه شما خوشت بیاد و خیلی ها ولی من خوشم نمیاد به نظر شما احترام میذارم:10:
اما به نظرم منتظر گوشی های بیشتری با os ویندوز 7 باشید
در ضمن آندروید 3 در راهه به نظر من ویندوز 7 در مقابلش حرفی برای گفتن نخواهد داشت!

dell نزدیک هفت 8 ساله که تو کار ppc هستش و اصلاً نمیشه گفت که اول راهش قرار داره.:11:

Real Madrid C.F
23-10-2010, 11:30
حتما خیلی به diego بر خورده که اومده انتقاد کرده!!! لطفا به همین راحتی HTC رو تازه کار نکنین بیچاره الان فقط 3 ساله که حرفه ای ترین تولید کننده ی PPC هستش و از همه ی شرکت های دنیا بیشتر مدل گوشی ٌآندروید و وین موبایل داده!

behzad_zn
24-10-2010, 16:17

dell نزدیک هفت 8 ساله که تو کار ppc هستش و اصلاً نمیشه گفت که اول راهش قرار داره.:11:
میشه یه لینک از گوشی های دل بدید؟

navid_k
24-10-2010, 21:50

امین جان دل که از کهنه کارهاست. اتفاقا چندتا دستگاه فوق العاده و به یاد ماندنی داره در عرصه ی ویندوز موبایل، آخرینش هم همون Axim x51 که غولی بود و زمان خودش رقیبی نداشت و تا چند نسل هنوز حرفهای زیادی برای گفتن داشت.

کلا طراحی دل یک سبک مستحکم و با ابهتی داره. این هم همونطوره اما نسبت به داشتن کیبورد فیزیکی و اسکرین 4.1، وزنش که حدود 150 هست واقعا مناسبه.
در ضمن اسکرینش هم امولد هست.
بدون قرارداد هم عرضه میشه و به ایران هم میرسه، منتها نسبت به امنیا7 و اچ دی 7 قیمتش 80 دلاری بالاتر در میاد احتمالا.

SAEEDSAMSUNG
24-10-2010, 22:30
بابا این حرفا رو بریزید دور و یه نگاهی به پست دوم من بندازید ببینید چه ظاهر زیبا و امکاناتی داره. به نظر من دل قدم خیلی بزرگی برداشته و میشه این گوشی رو قابل رقابت دونست. مخلصیم

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

DIEGO جان من که هر چی گشتم فقط این 5 تا گوشی رو از DELL پیدا کردم :31::31::31: فکر نکنم زیاد با تجربه باشه:31::31: شاید شما با IMATE اشتباه گرفتید:31: . خلاصه مخلصیم:

behzad_zn
25-10-2010, 22:57
منم اینارو دیدم GsmArena ولی به نظرم اولین گوشی رو 2009 داده بیرون حالا شاید ایشون منبع دیگه ای داره که 8 ساله دل تو کاره گوشیه

offlineinternet
26-10-2010, 09:12
WP7 Dell Venue Pro comes to UK on 8 November, costs 500 GBP

Diego
29-10-2010, 00:35
این کلمه رو گوگل کن: Dell Axim X5
توی خود سایت دل هم اگه سرچ کنی،رام هایی رو که واسه آپدیت این گوشی گذاشته واسه سال 2002 و 2003 هستن.

منم اینارو دیدم GsmArena ولی به نظرم اولین گوشی رو 2009 داده بیرون حالا شاید ایشون منبع دیگه ای داره که 8 ساله دل تو کاره گوشیه

اطلاعات من کاملاً دقیقه دوست عزیز. Axim X5 دقیقاً سال 2002 به بازار اومد،که تا الان حساب کنیم میشه چند سال؟ 8 = 2002 - 2010
این x5 خودش بالغ بر چند نوع مدل تولید شد.(با مشخصات مختلف)
این هم عکسش از مدل x5 ،البته اون نوعیش که cpu 400 مگا هرتزی داره( واسه اون موقع خیلی قوی بوده:)
Axim X3 هم در چند مدل بعد از اون تولید شد.
بعدش هم چند مدل از سری X30
بعد از اون هم سری X50 در چند مدل...
بعد هم نوبت به سری X51 رسید که در چند مدل تولید شد.

خوب اینها کلاً غیر از اون گوشیهایی هست که توی gsmarena معرفی شده.اونها رو هم به اینها اضافه کنید و یه نتیجه گیری کلی بکنید.:11:

بابا این حرفا رو بریزید دور و یه نگاهی به پست دوم من بندازید ببینید چه ظاهر زیبا و امکاناتی داره. به نظر من دل قدم خیلی بزرگی برداشته و میشه این گوشی رو قابل رقابت دونست. مخلصیم

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

DIEGO جان من که هر چی گشتم فقط این 5 تا گوشی رو از DELL پیدا کردم :31::31::31: فکر نکنم زیاد با تجربه باشه:31::31: شاید شما با IMATE اشتباه گرفتید:31: . خلاصه مخلصیم:

بابا دمت گرم دیگه...آیمیت که قربونش برم دورانی داشت واسه خودش.تو پست بالا گفتم :10:

Real Madrid C.F
07-11-2010, 11:56
دیگو تو وکیل خوبی میشی:31:

خدا به کسی که طرفت میشه رحم کنه:46: