PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پس چرا اين سيستم ريستارت نميشه ؟!!!!!!

b-z
07-05-2006, 02:18
سلام
تازگيا يه سيستم جمع كردم براي دوستم كه به يك مشكل عجيب برخوردم و مجبور شدم ارنج سيستم رو عوض كنم !
MB: ASUS P5GD1PRO
VGA: ASUS N7200 256 MB on bord ram PCI EXPRESS
RAM:1024(2*512) vdata buss 400
CPU: INTEL LGA 2.8 FSB5331mb L2cache
.....
در ابتدا با ارور بايوس با مظمون UCode Error مواجه شدم كه با آپديت بايوس مشكل حل شد . ولي مشكل ديگه اي هم بود كه متاسفانه نتونستم حللش كنم . اون هم اين بود كه اين سيستم به هيچ وجه ريستارت نميشد . بعد از عمل ريستارت چه در ويندوز و چه در داس برق از پاورقطع نميشد برق قطعات همگي قطع و وصل ميشد به جز سي پي يو . ولي سيستم به سلامت و سرعت كار ميكرد . ولي جالب اينجاست كه با شات داون و راه اندازي دوباره سيستم عين برق بالا مي اومد . از دوستان اگه راه خل يا نظري در اين مورد به ذهنشون ميرسه عاجزانه كمك ميخوام . چون من تا به حال هيچ خاره بدي از بورد ايسوز نداشتم مخصوصا اين سري پي فايو پرو كه واقعا مهشره نصبت به قيمت و كيفيت . !!!!؟؟؟
يه چيز هم كه يادم رفت بگم ابتدا از پاور گرين استفاده نميكردم و با يه تبديل از يه پاور پورشه طلايي استفاده ميكردم ولي تعويض پاور و جايگزين كردن پاور گرين هم دردي رو دوا نكردش :sad:

Mirage
07-05-2006, 13:40
تنظیمات بایوس رو باید تغییر بدی!

با انجام ریستارت کامپیوتر خاموش نمی شه!!!

b-z
07-05-2006, 16:18
تنظیمات بایوس رو باید تغییر بدی!

با انجام ریستارت کامپیوتر خاموش نمی شه!!!
نه باريستارت كردن برق تمامي قطعات قطع و وصل ميشه ولي فك كنم مال سي پي يو اينطوري نيست چون احساسا ميكنم اصلا تغييري در يرعت گردش فن سي پي يو بوجود نمياد خلاصه پاك كلافه ام كرده :sad:
اگه ميتوني يكم بيشتر راهنمايي كن دوست خوبم

Mirage
07-05-2006, 16:44
سيستم من هم موقع ريستارت سرعت فن تغيير نمي كنه.

b-z
07-05-2006, 17:16
سيستم من هم موقع ريستارت سرعت فن تغيير نمي كنه.
قبول دارم فداي شكل ماهت ولي اين نكبت اصلا بالا نمياد بعد از ريستارت ولي بعد از شات داون عين برق بالا مياد مخصوصا وقتي لن كارد رو ديسيبل ميكنيم سرعت سيستم موقع بالا اومدن واقعا مهشره چيكار بايد كرد به نظرتون ؟