PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال کامپیوتر به تلویزیون

*Batman*
07-05-2006, 01:35
سلام

من تاپیک مناسبی در این زمینه پيدا نكردم و مجبور شدم خودم اقدام كنم.
راستش ميخوام كارت گرافيك را به تلويزيون وصل كنم ولي نميدونم چطوري؟ :sad:
آيا كابل يا دستگاه مخصوصي وجود داره.؟
گرافيك من Giga NX 6600 DP PCI-E هست و تلويزيون هم Pars Grundic

با تشكر.

Roozedidar
07-05-2006, 01:59
سلام

من تاپیک مناسبی در این زمینه پيدا نكردم و مجبور شدم خودم اقدام كنم.
راستش ميخوام كارت گرافيك را به تلويزيون وصل كنم ولي نميدونم چطوري؟ :sad:
آيا كابل يا دستگاه مخصوصي وجود داره.؟
گرافيك من Giga NX 6600 DP PCI-E هست و تلويزيون هم Pars Grundic

با تشكر.

عزيز اين كار به آسوني انجام ميشه كافي هست شما از خروجي كارت كه يا S-video و يا خروجي مخصوص تلويزيون هست( بسته به امكانات كارت شما ) يه كابل و يا convertor به آنولوگ audio & video داشته باشي و بشيني و لذت ببري...

*Batman*
07-05-2006, 02:37
با تشكر از راهنماييتون.
پس من به يك كابل احتياج دارم كه كارت گرافيك رو به تلويزيون وصل كنه.
HD-TV Cable گرافيك من سه تا ورودي داره.كابل مخصوصش پيدا ميشه؟
عكس رابط:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirage
07-05-2006, 13:54
فکر نکنم بشه به تلوزیون های معمولی وصلش کرد

Roozedidar
07-05-2006, 23:59
بله عزيز اين كابل ها در هر جا قابل دسترسي هست البته من ايران نيستم متاسفانه تا آدرس بدم ولي مطمئن هستم شما به راحتي ميتونيد تهيه كنيد. درضمن حسن جان شما هم بدون به راحتي اون كار هم قابل انجام هست...

royaye_talkh55
08-05-2006, 00:04
اين كار عملي و 100 در صد تاييد ميشه از video out كارت گرافيك به ورودي تلويزيون وصل كنيد هيچ موردي هم نداره

Mirage
08-05-2006, 01:42
بله عزيز اين كابل ها در هر جا قابل دسترسي هست البته من ايران نيستم متاسفانه تا آدرس بدم ولي مطمئن هستم شما به راحتي ميتونيد تهيه كنيد. درضمن حسن جان شما هم بدون به راحتي اون كار هم قابل انجام هست...چه جوری؟
تبدیل می خواد یا نه؟

*Batman*
08-05-2006, 16:48
از همگي دوستان كه كمك كردن متشكرم.
با سيم 21 پايه درستش كردم.

Roozedidar
09-05-2006, 10:46
بله حسن جان رابط مخصوص ميخواد البته خودتم ميتوني درستش كني با يك كم وقت و حوصله . بتمن جان خوشحالم مشكل شما حل شد...

Mirage
09-05-2006, 13:51
بله حسن جان رابط مخصوص ميخواد البته خودتم ميتوني درستش كني با يك كم وقت و حوصله . بتمن جان خوشحالم مشكل شما حل شد...میشه بیشتر توضیح بدی که چه جوری می تونم درست کنم. یعنی میشه فیش HD رو به Video in زد.

اساس کارش چه جوریه؟

Roozedidar
10-05-2006, 08:20
عزيز به هر صورت كه باشه هميشه همينطور كه خودت ميدوني يه audio داريم يه Video شما كافي هست از خروجي كارتت حالا هر چي كه هست مثل اس ويدئو يا خروجي مخصوص تلويزيون يك كابل كه مناسب با اون باشه و يا يك كانورتور كه معمولا كانورتور هست به ورودي تلويزيونت كه حالا اونم بر اساس قديمي و يا جديد بودن به دسته هاي مختلف تقسيم ميشه متصل كني. حالا اگر شما از تلويزيون هاي قديمي استفاده مي كني كه فقط از ورودي آنتن استفاده مي كنند شما بايد براي اتصال به تلويزيون از فيش مخصوص همون ورودي استفاده كني كه در اينجا ميدونم يك مقدار كار شما مشكل ميشه اما به هر حال كاري است شدني و به راحتي قابل انجام هست البته اگر ابزار مورد نياز رو داشته باشيد. من سعي كردم خيلي ساده كه براي همه دوستان قابل فهم باشه توضيح بدم.

موفق باشيد...

Mirage
10-05-2006, 10:04
Roozedidar نگرفتي.

جوري ميشه 3 فيش Red, Green, Blue رو به يك فيش Video in تبديل كرد.

Roozedidar
11-05-2006, 08:29
Roozedidar نگرفتي.

جوري ميشه 3 فيش Red, Green, Blue رو به يك فيش Video in تبديل كرد.

عزيز شما نگرفتي ;) توضيحش رو دادم با دقت بخون متوجه ميشي. البته بهترين راه خريد كانورتر مورد نياز هست...

*Batman*
13-05-2006, 07:22
آقايون از همگي متشكرم.
با يه دونه Video حلش كردم.
راستش از كارت ما دو تا Audio و يه Video مياد بيرون.كه من يه ويدئو از تلويزيون وصل كردم و درست شد.((روي كانلهاي AV))

patal
13-05-2006, 08:06
سلام

خوش باشی،
©م.م.©

farzad_sh_2020
22-09-2008, 00:00
سلام . من هم تلویزیون پارس دارم . مثل این دوست عزیز هست مدلش . کارت گرافیکم هم کابلش مثل عکسی هست که قرار دادن . هر کار کردم نتونستم وصل کنم . دوست عزیز شما که کارت شد میشه توضیح بدی ؟ اگه از تبدیل استفاده کردی عکسش را قرار بده .

AMIRHJ
22-09-2008, 14:31
روش های اتصال pc (کارت گرافیک) به تلویزون ها