PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش تعداد فیلد های موجود در دیتابیس

m p c
11-10-2010, 15:46
سلام من یه کدی می خوام که مثلا من تو جدول users تو phpmyadmin عضو های سایتم قرار گرفتند من می خوام یه کدی تو php بنویسم که تمامی عضو های سایت رو نشون بده

مثل : اعضای سایت [100 نفر]
و یه کدی هم می خوام که مثلان اون های که امروز عضو سایت شدن رو نشو بده مثلا : عضو های امروز : x,y,... بعد آخرین اخرین نفری که عضو شده رو نشون بده مثل : آخرین عضو سایت : آقای x

این کد رو هر کی بلده خواهش می کند یاد بده فقط نگاه نکه بزاره بره اگه بلد نیستین بگین بلد نیستیم برم از یه جا دیگه پیدا کنم :42:

alizshah
11-10-2010, 16:03
سلام .
نوع فیلد تاریخت در جدول چیه ؟

moein_ak
11-10-2010, 16:13
دوست عزیز کد این کار خیلی سادست
ولی در مورد تعداد کاربرای ثبت نامی امروز این کار به نظر من بیهودست و بهتره بگی تعداد کاربرای ثبت نامی 24 ساعت گذشته و این چیزیه که من کدشو میذارم
فقط من مبنا رو بر این میذارم که زمان ثبت نام به صورت به صورت ثانیه (time()) ثبت شده باشه در غیر این صورت یه مقدار متفاوته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امیدورام این کد مشکلتونو برطرف کنه

farhadfery
12-10-2010, 19:47
سلام من یه کدی می خوام که مثلا من تو جدول users تو phpmyadmin عضو های سایتم قرار گرفتند من می خوام یه کدی تو php بنویسم که تمامی عضو های سایت رو نشون بده

این کد رو هر کی بلده خواهش می کند یاد بده فقط نگاه نکه بزاره بره اگه بلد نیستین بگین بلد نیستیم برم از یه جا دیگه پیدا کنم :42:

با سلام
من چند تا از پست های دیگه ای که شما زده بودید را دیدم. برام جالبه که می گی کد را به من بدید. البته دوستان بزرگواری می کنند جواب می دهند اما این روش شما درست نیست. اول برید خودتان کار کنید بعد مشکل را بپرسید. نه از همون اول بسم الله می یای یه تاپیک می زنی میگی من این کد را می خوام.:13:
جالبتر اینکه تهدید هم می کنید.:grrr:

m p c
12-10-2010, 20:44
:41: دوست عزیز من تهدید نمی کنم . بعدشم اگه بلد بودم یا پیداش می کردم نمی اومدم فروم مطرحش کنم :46:

m p c
12-10-2010, 20:51
راستی دوستان عزیز اگه نحوه پرسش من تو فروم غلط هست بگین تا اصلاح کنم رفتارم رو من اولین بارم هست که با فروم آشنا شدم و اولین بار تو انجمن p30world تاپیک دادم بازم اگه مشکلی بود بگین تا رفع کنیم :40: