PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حداكثر بيس صدا بدون امپلي!!!!

nima1111
10-10-2010, 08:35
سلام دوستان
من براي ماشينم ضبط سوني و باند مارشال گرفتم ولي از كيفيت صدا اصلا راضي نبودم به همين دليل باند رو هم عوض كردم و كنوود 693 كه شنيدم كيفيت صداي خوبي بدون امپلي ميده خريدم
كيفيت صدا بهتر شد ولي باز هم من راضي نبودم تا جايي كه ديگه ميخواستم مجبوري امپ بخرم(اخه ميگن تفاوت باند 20 تومني با 80 تومني و 180 تومني بدون استفاده از امپ زياد نيست)
تا اينكه يك فكري به ذهنم رسيد استفاده از p990 تقويت شده!!!!:31:
دوستان من گوشيم رو به aux ضبط در حالت مگابيس وصل كردم:18::18::18:
عين ساب اين باند من ميكوبوند:8:
حالا الان ديگه نيازي به امپ ندارم فقط اينقدر كيفيت و بيس باندم زياده كه عقب ماشين نميدونم از كجاش صداي ناجوري مياد كه بايد برم يكم محكم كاري كنم اين صداها قطع بشه البته اين صدا از باند نيست عوارض بيس زياد و ماشين داغون پرايد هست و تخته mdf :46:

حالا دوستان به من حمله نكنيد كه اين رو ما 20 سال پيش انجام ميداديم:10:
موفق باشيد

midnight1234
11-10-2010, 18:32
سلام البته من گمون کنم اشتبا می کنی یا من درست متوجه نشدم
شما منظورتون اینه که گوشی موبایلتون نقش امپلی فایر رو ایفا می کنه!!:18: منم با اف ام ترنسمیتر گوشیم اهنگ رو می فرسم رو ضبط ماشین و هیچ تفاوتی با صدای سی دی نداره از لحاظ کیفیتی نه بهتر نه بدتر کاملا یکسان.. البته هنوز سیستم نبستم ولی گمون کنم گوشی فقط نقش یک پلیر و پخش کننده رو داره نه نقش امپلی فایر

D r i v e r
11-10-2010, 19:20
سلام البته من گمون کنم اشتبا می کنی یا من درست متوجه نشدم
شما منظورتون اینه که گوشی موبایلتون نقش امپلی فایر رو ایفا می کنه!!:18: منم با اف ام ترنسمیتر گوشیم اهنگ رو می فرسم رو ضبط ماشین و هیچ تفاوتی با صدای سی دی نداره از لحاظ کیفیتی نه بهتر نه بدتر کاملا یکسان.. البته هنوز سیستم نبستم ولی گمون کنم گوشی فقط نقش یک پلیر و پخش کننده رو داره نه نقش امپلی فایر
نه منظورشون این نیست
این دوستمون با اکیولایزر موبایلشون بیس آهنگ رو زیاد کردن
احتمالا میتونستین از روی تنظیمات پخش هم بیس رو زیاد کنین ولی تا این حد رو نمیدونم :46:

nima1111
12-10-2010, 15:03
خيلي ممنون درايور عزيز
خود ضبط اينقدر بيس نميتونه به اهنگ بده فقط مگا بيس سوني اريكسون ميتونه اينقدر بيس توليد كنه و امپلي فاير

mohsentatajdari
23-02-2017, 22:20
سلام.دوستان من یه ساب ووفر کامپیوتر دارم که مدارات خراب شده حالا میخوام با وصل کردن باند داخل ساب به یه خروجی فقط صدای بم از اون خارج بشه و فقط بیس داشته باشه ایا میشه با استفاده از دیود یا خازن چیزی این کارو کرد یا مدار خاصی میخاد؟