PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکر در باک بنزین

Iran.pars
04-10-2010, 20:50
سلام
من که هرچی گشتم نتونستم بفهمم چه اتفاقاتی میفته که شکر تو باک بنزین ماشینو خراب میکنه؟!
تورو خدا یکی توضیح بده:19:

bmkr
04-10-2010, 23:52
مدیران محترم اجازه بدید کمک کنم من برق کار خودرو هستم

farshad bugatti
05-10-2010, 16:13
مدیران محترم اجازه بدید کمک کنم من برق کار خودرو هستم
من میخواستم جواب بدم که با پست شما مواجه شدم!
منتظر شنیدن تجربیات شما هستیم...

Iran.pars
14-10-2010, 14:31
من میخواستم جواب بدم که با پست شما مواجه شدم!
منتظر شنیدن تجربیات شما هستیم...

اون دوستمون رفت که بیاد
لطفا خودتون جواب بدید:31:

bahman-v
16-10-2010, 19:56
آخر معلوم نشد شکر در باک بنزین باشه چه اتفاقی میافته؟

camaro lt
16-10-2010, 21:14
من تجربه این کار را نداشتم و نمیدونم دقیقا چی میشه..شنیدم که مشکل بوجود میاره اما چطوری نمیدونم..اما میشه بر اساس فرضیه یه سناریو برای این قضیه در نظر گرفت.
بنزین به دلیل حلال بودن قوی احتمالا شکر را هم خیلی راحت در خودش حل میکنه.حالا اگر از فیلتر بصورت حل نشده بخواد بگذره که مشکله اما کم کم حل شده و وارد کاربراتور میشه.چون دمای بنزین کم بوده و هنوز مشتعل نشده پس اتفاقی رخ نمیده اما به محض اشتعال شکر بصورت یک ماده خارجی توی بنزین در این اشتعال خودشو نشون داده و احتمالا درجه اکتان را تغییر میده(این دیگه به مباحث پیچیده شیمی مربوط میشه که باید عملا در آزمایشگاه انجام بشه)در این مرحله حرارت شدید احتراق باعث تبلور و یا شاید بازگشت شکر از حالت محلول در بنزین به حالت کارامل مانند یا چیزی شبیه ان بشه.(مثل زمانی که یک شربت غلیط شکر را حرارت بدیم تا به شکل کارامل قهوه ای در بیاد).این کارامل کم کم در اتاق انفجار و سر پیستون و اطراف سوپاپها و حتی خود شمع جمع شده و رسوب میکنه و به شکل سوخته و ذغال در میاد.در این حال به احتمال زیاد از قدرت موتور شتاب ماشین کم میشه و اگر ادامه پیدا بکنه ممکنه چیزی شبیه به خفگی یا احتراق ناقص هم بوجود بیاد.
البته تمام اینها یه تئوری بود چون من عملا نه دیدم و نه انجام دادم.فکر نمیکنم کسی هم انجام داده باشه مگر اینکه بر حسب اتفاق این قضیه رخ بده و به صورت تجربی نتیجه را متوجه بشن.
امیدوارم جناب bmkr اگر تجربه عملی دارن برای همه توضیح بدهند

soooot
16-10-2010, 21:51
والا یکی از دوستان تکنسین تعمیرات موتور هواپیما بود ( از اون هواپیماهایی که برای سم پاشی و اینا استفاده میشه )
یه بار با یکی لج افتاده بود و به گفته خودش میخواست پدر و مادر طرف رو بیاره جلو چشش...
تهدید میکرد که میرم تو باک ماشینش شکر میریزم! و اگر تو باک ماشین شکر بریزن باید موتور ماشین دور انداخته بشه و به هیچ عنوان نمیشه موتور رو درست کرد!
حالا دیگه اینکه شکر ریخت و نریخت و... رو ما خبر نداریم

mohsen_gh1991
16-10-2010, 21:58
والا یکی از دوستان تکنسین تعمیرات موتور هواپیما بود ( از اون هواپیماهایی که برای سم پاشی و اینا استفاده میشه )
یه بار با یکی لج افتاده بود و به گفته خودش میخواست پدر و مادر طرف رو بیاره جلو چشش...
تهدید میکرد که میرم تو باک ماشینش شکر میریزم! و اگر تو باک ماشین شکر بریزن باید موتور ماشین دور انداخته بشه و به هیچ عنوان نمیشه موتور رو درست کرد!
حالا دیگه اینکه شکر ریخت و نریخت و... رو ما خبر نداریم
اتفاقا دیشب یه جایی سر همین موضوع بحث داشتیم...میگفتن اگه تو بنزین شکر بریزی دانه های شکر میرن تو یاتاقانها رسوب میکنن و باعث میشن که موتور گیرپاژ کنه. البته فک کنم اگه تو روغن موتور هم شکر بریزیم باز هم همینجور مشکل ساز میشه.

camaro lt
16-10-2010, 22:19
یعنی یه حالت چسبندگی بسیار قوی..این میتونه خودش یه فرمول سری برای تولید یه چسب سوپر قوی باشه!تنها یه راه هست.اگر کسی ماشین داره که میخواد تحویل بده اوراقی قبلش این آزمایش را روش انجام بده و بعد موتور را اوراق بکنه ببینه چی شده...

Iran.pars
17-10-2010, 10:41
شکر واسه اینکه خیلی سریع با بنزین حل میشه خطرش زیاده اما اگه ماسه بریزیم تو باک ماشین به خاطر سنگین بودنش ته باک ته نشین میشه و به اندازه شکر خطر نداره . شکر وقتی با بنزین ترکیب بشه همراه با بنزین شروع میکنه به حرکت اولین جایی که میره تو پمپ بنزینه که بنزینو به سمت موتور پمپ میکنه و باعث رسوب تو پمپ میشه و از کار میندازتش (البطه به محض ورود این کارو نمیکنه) بنابر این وقتی وارد کاربراتور یا انژکتور میشه در اونم رسوب میکمه و اونم نابود میکنه
کلا یه انژکتور یا کاربراتور با پمپ بنزین باید بخری تازه تو موتور هم رسوب میکنه:27:
خدا سر کافر نیاره

farshad bugatti
17-10-2010, 15:47
من تجربه این کار را نداشتم و نمیدونم دقیقا چی میشه..شنیدم که مشکل بوجود میاره اما چطوری نمیدونم..اما میشه بر اساس فرضیه یه سناریو برای این قضیه در نظر گرفت.
بنزین به دلیل حلال بودن قوی احتمالا شکر را هم خیلی راحت در خودش حل میکنه.حالا اگر از فیلتر بصورت حل نشده بخواد بگذره که مشکله اما کم کم حل شده و وارد کاربراتور میشه.چون دمای بنزین کم بوده و هنوز مشتعل نشده پس اتفاقی رخ نمیده اما به محض اشتعال شکر بصورت یک ماده خارجی توی بنزین در این اشتعال خودشو نشون داده و احتمالا درجه اکتان را تغییر میده(این دیگه به مباحث پیچیده شیمی مربوط میشه که باید عملا در آزمایشگاه انجام بشه)در این مرحله حرارت شدید احتراق باعث تبلور و یا شاید بازگشت شکر از حالت محلول در بنزین به حالت کارامل مانند یا چیزی شبیه ان بشه.(مثل زمانی که یک شربت غلیط شکر را حرارت بدیم تا به شکل کارامل قهوه ای در بیاد).این کارامل کم کم در اتاق انفجار و سر پیستون و اطراف سوپاپها و حتی خود شمع جمع شده و رسوب میکنه و به شکل سوخته و ذغال در میاد.در این حال به احتمال زیاد از قدرت موتور شتاب ماشین کم میشه و اگر ادامه پیدا بکنه ممکنه چیزی شبیه به خفگی یا احتراق ناقص هم بوجود بیاد.
البته تمام اینها یه تئوری بود چون من عملا نه دیدم و نه انجام دادم.فکر نمیکنم کسی هم انجام داده باشه مگر اینکه بر حسب اتفاق این قضیه رخ بده و به صورت تجربی نتیجه را متوجه بشن.
امیدوارم جناب bmkr اگر تجربه عملی دارن برای همه توضیح بدهند

دقیقا همینی هستش که این دوستمون میگن!
چون من خودم تجربه شخصی در این مورد ندارم نمیتونم با اطمینان جواب دم!
اما تقریبا میشه به این نتیجه رسید!

Namdarian
18-10-2010, 22:08
fبا سلام . هچی نمیشود . مگر انکه فیلتربنزین را بند بیاورد . ولی آب شکر بریزی خرابکاری میشود .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

camaro lt
19-10-2010, 00:36
fبا سلام . هچی نمیشود . مگر انکه فیلتربنزین را بند بیاورد . ولی آب شکر بریزی خرابکاری میشود .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نویسنده آمریکایی این متن خودش هم امتحان نکرده و مطمئن نیست...ظاهرا هنوز کسی یه امتحان عملی انجام نداده..

Namdarian
19-10-2010, 00:53
نویسنده آمریکایی این متن خودش هم امتحان نکرده و مطمئن نیست...ظاهرا هنوز کسی یه امتحان عملی انجام نداده..
این که نشد استدالال . اینجانب میگم خوردن اسید باعث خونریزی داخلی و مرگ میشود . خودم امتحان نکردم و کسی را هم ندیدم امتحان کند پس دارم الکی حرف میزنم ؟ وقتی شکر در بنزین حل نمیشود مثل ماسه در ته باک جمع میشود . یعنی حساب دو دو تا 4 تا . حالا یک بابایی که نمیدانسته خیال کرده با شکر ریختن داخل باک شیره درست شده و گیرپاژ میکند بعد دو تا مثلاً تحصیلکرده هم باید تکرار کنند ؟ متآسفم برای شما

بی باک بی بال
19-10-2010, 08:10
هیچی نمی شه من امتحان کردم
هم توی گازئیل و هم توی بنزین حل نمی شود البته بستگی به مقدار بنزین هم داره

nikaien
19-10-2010, 10:11
من امتحان كردم. شكر در بنزين حل نميشه. بنابراين همون اول كار مقداري از شكر ته باك ميمونه و بقيه هم ----- بنزين اجازه عبور نميده. پس با خيال راحت يه شرط بندي سنگين بكنيد و شكر رو داخل باك بريزيد!

mohammad24
19-10-2010, 10:23
سلام

نمیدونم سن و سال و تحصیلات دوستان چقدره. اما اگه یه ذره از درس های شیمی دبیرستان یادشون باشه، آب یک ماده ی قطبی است و روغن، نفت و مشتقات آن موادی غیر قطبی هستند. مواد قطبی، فقط در مواد قطبی و مواد غیر قطبی فقط در مواد غیر قطبی حل می شوند. برای همین هم هست که آب و بنزین در هم حل نمی شوند. اما مثلا الکل چون یک ماده ی قطبی است در آب به راحتی حل می شود. قند، شکر و نمک هم یک ماده ی قطبی هستند. این مواد در آب حل می شوند اما در نفت و بنزین حل نمی شوند. بنابراین اگر در باک شکر بریزیم قاعدتا باید توسط فیلتر بنزین، فیلتر بشه و نهایتا فیلتر بنزین را خراب کنه. اگر فرض کنیم از فیلتر بنزین رد بشه، در باک ته نشین میشه. من به بحث فنی خودرو زیاد وارد نیستم اما اصولا پمپ بنزین از پایین ترین نقطه ی باک باید مکش کنه. در این صورت احتمال مکش شکر به درون سیلندر هست که اگر این اتفاق بیفته شکر در مرحله ی احتراق تبدیل به کربن میشه. پیش بینی مرحله بعد سخته. باید دید ایا این کربن به صورت گاز خارج میشه یا به صورت لایه روی سیلندر و پیستون را می پوشونه...
اما در کل به نظر من در همون مرحله اول توسط فیلتر بنزین متوقف میشه.

hs30
19-10-2010, 10:54
آقا اگر قرار بود اتفاقی بیافتد یقینآ اکثر ماشین ها تو باکشون چند کیلو شکر بود ( البته منظورم راننده های بی فرهنگ است ) که با پارک کردن ماشین جلوی پل مردم و ... مزاحم دیگران می شوند ، ولی به احتمال خیلی زیاد همانطور که دوستان اشاره کردن توسط فیلتر بنزین ، فیلتر می شود .

camaro lt
19-10-2010, 13:26
QUOTE=Namdarian;5532322]این که نشد استدالال . اینجانب میگم خوردن اسید باعث خونریزی داخلی و مرگ میشود . خودم امتحان نکردم و کسی را هم ندیدم امتحان کند پس دارم الکی حرف میزنم ؟ وقتی شکر در بنزین حل نمیشود مثل ماسه در ته باک جمع میشود . یعنی حساب دو دو تا 4 تا . حالا یک بابایی که نمیدانسته خیال کرده با شکر ریختن داخل باک شیره درست شده و گیرپاژ میکند بعد دو تا مثلاً تحصیلکرده هم باید تکرار کنند ؟ متآسفم برای شما[/QUOTE]
دوست عزیز.لطفا قبل از نوشتن چیزی خوب ان مطلب را بخوانید و در ضمن رعایت حرمت کلام و ادب را نیز داشته باشید.در اینجا صحبت از یک فرایند هست که هر چیزی ممکنه باشه.مطلب ارسالی شما در آن لینک نیز در ادامه نوشته که مطمئن نیست و ممکنه اینجور باشه که فیلتر را بند بیاره(شکر یا ماسه).
The sand or sugar might clog up the filter, and that could disable the car, but it's not a sure thing.
و من هم یک سناریو تعریف کردم و گفتم که ممکنه اینجور نباشه و هر چیزی ممکنه و باید منتظر تجربه واقعی در این مورد از طرف دیگر دوستان بود.این بسیار متفاوت از آن چیزی است که شما فرمودید (خوردن اسید و نتایج آن)
از انجا که شما تازه عضو شده اید من رفتار شما را از روی عدم اطلاع صحیح از قوانین سایت میدانم بنابر این این یک بار را ندید گرفته و توصیه میکنم ازدر نوع نوشتار و گفتار خود با دیگران تجدید نظر بفرمائید.
pooria-ir
19-10-2010, 15:47
این 2 صفحه رو خوندم یه سوال اساسی ذهنم رو مشغول کرد :دی
که چرا اصلا یه همچین کاری کنیم ؟؟

Namdarian
19-10-2010, 18:45
QUOTE=Namdarian;5532322]این که نشد استدالال . اینجانب میگم خوردن اسید باعث خونریزی داخلی و مرگ میشود . خودم امتحان نکردم و کسی را هم ندیدم امتحان کند پس دارم الکی حرف میزنم ؟ وقتی شکر در بنزین حل نمیشود مثل ماسه در ته باک جمع میشود . یعنی حساب دو دو تا 4 تا . حالا یک بابایی که نمیدانسته خیال کرده با شکر ریختن داخل باک شیره درست شده و گیرپاژ میکند بعد دو تا مثلاً تحصیلکرده هم باید تکرار کنند ؟ متآسفم برای شما
دوست عزیز.لطفا قبل از نوشتن چیزی خوب ان مطلب را بخوانید و در ضمن رعایت حرمت کلام و ادب را نیز داشته باشید.در اینجا صحبت از یک فرایند هست که هر چیزی ممکنه باشه.مطلب ارسالی شما در آن لینک نیز در ادامه نوشته که مطمئن نیست و ممکنه اینجور باشه که فیلتر را بند بیاره(شکر یا ماسه).
The sand or sugar might clog up the filter, and that could disable the car, but it's not a sure thing.
و من هم یک سناریو تعریف کردم و گفتم که ممکنه اینجور نباشه و هر چیزی ممکنه و باید منتظر تجربه واقعی در این مورد از طرف دیگر دوستان بود.این بسیار متفاوت از آن چیزی است که شما فرمودید (خوردن اسید و نتایج آن)
از انجا که شما تازه عضو شده اید من رفتار شما را از روی عدم اطلاع صحیح از قوانین سایت میدانم بنابر این این یک بار را ندید گرفته و توصیه میکنم ازدر نوع نوشتار و گفتار خود با دیگران تجدید نظر بفرمائید.
تشکر[/QUOTE]
با تشکر از شما :5: . منطوری نبود و حرف ناشایستی گفته نشد :8:. بد برداشت کردید :2:

moh72
19-10-2010, 23:14
حالا چرا همچین چیزی که هیچ کس تجربه نکرده اینطوری شایعه شده حتی این خارجیا هم همین فکرو میکنن؟؟

midnight1234
20-10-2010, 08:13
این 3 صفحه رو خوندم پس چرا هر کی قاطی می کنه می گه 2 تا قند می ندازم تو باکش موتورشو بیاره پایین :31: ولی خدایش کسی این کارو نکنه خیلی نامردیه فقط اگه هم این کارو می کنید تو باک ماشین بابا من بریزید از دیدگاه من مسئله ای نیست .تشکر هم می کنم:11:

alan wake
20-10-2010, 14:23
درود

بدتر از شکر, شیره ی خرما هستش که اونطور که من از یه مکانیک شنیدم نابود میکنه ماشین رو...

این شیره خرما طوری قویه که وقتی باک ماشینی سوراخ میشه با شیره ی خرما و اضافه کردن کمی گرد و خاک بهش میشه نشتی بنزین رو متوقف کرد !

moh72
21-10-2010, 09:13
این 3 صفحه رو خوندم پس چرا هر کی قاطی می کنه می گه 2 تا قند می ندازم تو باکش موتورشو بیاره پایین :31: ولی خدایش کسی این کارو نکنه خیلی نامردیه فقط اگه هم این کارو می کنید تو باک ماشین بابا من بریزید از دیدگاه من مسئله ای نیست .تشکر هم می کنم:11:
درست می خونم گفتی تو ماشین بابات بریزیم؟
از دیدگاهه باباتم مساله ای نیست اونم تشکر میکنه؟:31:

pooria-ir
21-10-2010, 11:24
کسی جواب من رو نداد
واسه چی باید این کارو کنیم ؟

m.s.f
21-10-2010, 11:38
کسی جواب من رو نداد
واسه چی باید این کارو کنیم ؟

بحث سر دلیل این کار نیست دوست من !
بحث در مورد اینه که چه اتفاقی میفته اگه شکر توو باک ریخته بشه ؟

Saeed System
21-10-2010, 11:53
دوستان شکر رو من امتحان نکردم اما آب رو امتحان کردم خیلی خوب جواب میده!

بابام هر وقت بنزین ماشینش به قطره های آخر میرسه و داره خاموش میشه میاد کلیدش رو میندازه

رو کیبرد میزنه تو سرم میگه بدو برو بنزین بزن!

من هم همش اعصابم خورد میشه و استرس میگیرم که خدانکنه تو راه بنزین تموم کنم و کلا اعصابم

همیشه سر این قضیه ناراحت بود!

یسری تو حیاط بودم گفت سریع ماشین رو بشور خودش رفت تو خونه منم در باک رو باز کردم شلنگ آّب رو گرفتم توش...

حدود 5 لیتر آّب خالی کردم تو باکش...

بعد خاست بره سر کار ماشین استارت زد روشن شد و رفت ...2 دقیقه بعد زنگ زد خونه بیا ماشین خاموش شده..
اونجا هم گفت بیا هولش بده ( من هم که مثلا نمیدونستم تو باکش آب) 2 کیلومتر همینجوری هولش دادم تا روشن بشه..

بعد هم بردمش تعمیرگاه مجاز 12 ساعت بالاسر ماشین وایسادم تا شستشوی انژرکتور بشه

و هواگیری کنن آنژرکتور خشک بشه بنزین ماشین رو کامل کشیدن باک رو خشک کردن...

رفتم پیاده 20 لیتر بنزین گرفتم براشون بردم تعمیرگاه...

خلاصه خودم کردم و پدر خودم در اومد می خواستم مثلا حال بابام رو بگیرم :9:

alan wake
21-10-2010, 14:05

البته نیازی هم به 5 لیتر پر کردن نبود چون همون چند قطره هم کار خودش رو میکنه !

camaro lt
21-10-2010, 14:15
شاید در گذشته های دور از این کارها میکردند اما با وضعیت فعلی بنزین و اینکه قیمت ان بیشتر و بیشتر خواهد شد احتمالا بدترین انتقام و مردم ازاری خالی کردن باک طرف و ریختن ان توی باک ماشین خودمان باشه!!!

Badform
12-11-2012, 15:18
دوستان شکر رو من امتحان نکردم اما آب رو امتحان کردم خیلی خوب جواب میده!

بابام هر وقت بنزین ماشینش به قطره های آخر میرسه و داره خاموش میشه میاد کلیدش رو میندازه

رو کیبرد میزنه تو سرم میگه بدو برو بنزین بزن!

من هم همش اعصابم خورد میشه و استرس میگیرم که خدانکنه تو راه بنزین تموم کنم و کلا اعصابم

همیشه سر این قضیه ناراحت بود!

یسری تو حیاط بودم گفت سریع ماشین رو بشور خودش رفت تو خونه منم در باک رو باز کردم شلنگ آّب رو گرفتم توش...

بعد خاست بره سر کار ماشین استارت زد روشن شد و رفت ...2 دقیقه بعد زنگ زد خونه بیا ماشین خاموش شده..
اونجا هم گفت بیا هولش بده ( من هم که مثلا نمیدونستم تو باکش آب) 2 کیلومتر همینجوری هولش دادم تا روشن بشه..

بعد هم بردمش تعمیرگاه مجاز 12 ساعت بالاسر ماشین وایسادم تا شستشوی انژرکتور بشه

و هواگیری کنن آنژرکتور خشک بشه بنزین ماشین رو کامل کشیدن باک رو خشک کردن...

رفتم پیاده 20 لیتر بنزین گرفتم براشون بردم تعمیرگاه...

خلاصه خودم کردم و پدر خودم در اومد می خواستم مثلا حال بابام رو بگیرم :9:

رفتارتون خجالت آوره....

hamed malekpour
26-11-2012, 19:36
اگه تو باک بنزین پیکان کاربرات شکر بریزیم موتورش چه قدر هزینه برمی داره وراننده کی می فهمه که تو باکش شکر ریختن؟

parsa.
28-12-2012, 22:56
سلام اقایان اون که میگند اینه .شکررو داخل موتور از قسمت تعویض روغن میریزند ودراثر فعل وانفعالات شیمیایی اگر ماشین راروشن کنید بسته به شرایط موتور قفل میشه وتعمیر کامل نیاز داره .ودرصورت متوجه شدن باید روغن راتخلیه باگازوییل تمیز کنیدوبه مقدار روغن {بسته به ماشین}گازوییل بریزیدوموتور راروشن کنید وبعداز یکی دودقیقه خاموش ودوباره تمیز کنیدوروغن جدید بریزید.جهت اطمینان سعی کنید روغن معمولی بریزیدکه زودتر عوض کنید

moh72
06-01-2013, 14:06
فک کنم شکر باعث افزایش قند خون و دیابت میشه ماشین سکته میزنه :n08:

من یه خرده تحقیق کردم ظاهرا شکر تو بنزین حل نمیشه و تاثیر خاصی بر موتور ماشین نداره نه اینکه مشکلی نداشته باشه منظور اگه خاک هم ریخته بشه همون کارو میکنه.البته من خودم اینو ازمایش نکردم الان بنزین تو دسترسم نیست اگه کسی یه خرده بنزین داره با یه خرده شکر مخلوط کنه ببینه حل میشه یا نه

heinrich_himmler
06-01-2013, 14:32
اگه تو باک بنزین پیکان کاربرات شکر بریزیم موتورش چه قدر هزینه برمی داره وراننده کی می فهمه که تو باکش شکر ریختن؟

علی القاعده پدر کاربراتور و در میاری اساسی... :n10:

مهرسا1
06-01-2013, 14:59
فکر کنم ریختن شکر تو روغن بیشتر تاثیر داشته باشه چون روغن بعد از مسافتی خیلی داغ میشه و شکر و حل میکنه

mej ddd
06-01-2013, 21:34
فکر کنم ریختن شکر تو روغن بیشتر تاثیر داشته باشه چون روغن بعد از مسافتی خیلی داغ میشه و شکر و حل میکنه

تو سیلندر که بیشتر داغ میشه
عین آدامس میچسبه سوپاپا اب بندیشون میکنه:n02:

xxxxhossein
11-02-2013, 06:44
این کار احماقنه است ببخشید ولی عصبی شدم
آخه مومن کی شکر میریزخه تو باک؟
اینا به مرور زمان صدمات جدی به سوپاپ هات میزنه

amindeazeh
27-07-2014, 22:04
درود بر دوستان خدمت دوستان عرض کنم که بنده یک تیبا مد 90 خریدم پدر منو آورد جلوی چشمم حالا بگو چرا؟ خوب میگم صبح ها که از کرج میامدم تهران ماشین مثل دسته گل اما بعد از ظهر ها وسط اتوبان یکمرتبه خاموش میکرد همه کاری کردم از فیلتر ها گرفته تا تعویض روغن و دیاگ هیچی نشون نمیداد برق ماشین بی انصاف کلی تیغم زد درست نشد آخرین امیدم تعویض پمپ بنزین آقا چشمتون روز بد نبینه پمپ رو ک باز کرد شکر بود که میرخت از آن پر باک شکر بود باک رو دادم بشورن و انژکتورها رو تمیر کنند اینو گفتم تا اگه میخوای آزار برسونی نکن هیچ اتفاق خاصی نمیفته شکر با بنزین حل نمیشه فقط پمپاژ رو خفه میکنه همین نه بیشتر پس لطفا کسی رو آزار ندید من که خیلی سختی کشیدم و بیگناه تقاص دشمنی یکی دیگر و کشیدم :n28:/ پیروز باشید

امین 0913
07-09-2014, 13:11
:n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13: :n13::n13::n13:
منم همینو فکر کنم