PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک All My Movies

AB
04-10-2010, 12:04
سلام.

اگر ممکنه کرکی برای نرم افزار All My Movies ورژن 6 Build1302 بزارین.

ممنون.:11:

Dreamland
04-10-2010, 13:20
آخرین کرک ارائه شده برای نسخه 5.6 میباشد.

AB
05-10-2010, 11:15
کسی از دوستان تو انجمن میتونه کرکش کنه؟

gonbad city
05-10-2010, 12:58
اینجا کسی نرم افزار های تجاری کرک نمیکنه
باید بری سایتهای wares درخواست بدی یه سر هم به آشیانه بزن

VBYOFSKI
01-11-2010, 21:34
هنوز کرکی برای این نسخه نیومده؟؟؟

AB
02-11-2010, 00:44
هنوز کرکی برای این نسخه نیومده؟؟؟

فعلا که پیدا نکردم.کسی هم تا حالا قبول نکرده کرکش کنه.

VBYOFSKI
04-01-2011, 20:49
دوستان هنوز کرکی برای این ورژن نیومده.
All My Movies v6.0 Build 1302

pars20
06-01-2011, 14:07
از MovieCollector استفاده کن.همبهتره هم کرک شده

AB
06-01-2011, 15:41
از MovieCollector استفاده کن.همبهتره هم کرک شده

متاسفانه نمیشه دیتابیس All My Movies رو توش ایمپورت کرد.باید بشینی یکی یکی فیلم ها رو ادد کنی.

pars20
06-01-2011, 23:33
مگه تعداد فیلمهای تو دیتابیس چقدره؟ اگه 400 تا هم باشه بزم ارزش داره که از MovieCollector استفاده کنی.
اگه الان که تعداد فیلمهات بیشتر نشده از این برنامه استفاده کنی بهتره.من همه این نوع برنامه ها رو تست کردم ولی هیچ کدوم مثل این یکی نمیشه.اگه بخوای میتونم دیتابیس خودم رو برات بفرستم.

AB
07-01-2011, 00:53
مگه تعداد فیلمهای تو دیتابیس چقدره؟ اگه 400 تا هم باشه بزم ارزش داره که از MovieCollector استفاده کنی.
اگه الان که تعداد فیلمهات بیشتر نشده از این برنامه استفاده کنی بهتره.من همه این نوع برنامه ها رو تست کردم ولی هیچ کدوم مثل این یکی نمیشه.اگه بخوای میتونم دیتابیس خودم رو برات بفرستم.

این برنامه بیشتر برای استفاده تجاری به درد میخوره و برای مصرف خانگی خیلی گسترده هست. من نرم افزار ساده تر رو ترجیح میدم.شما از All My Movies استفاده کنی کارت خیلی راحت تر میشه.راستی تا جایی که یادمه مووی کلکتور گزینه ای که بشه فیلم ها رو بنا به اسم فولدر (و نه فایل) ادد کنه نداشت.همچین IMDB Dtabase Update نداشت و این به نظر من یه نقصه.چون مثلا شما یه فیلمو به لیست اضافه میکنی و تعداد رایش کمه (مثلا 10 رای با امتیاز 4) ولی وقتی بعد از 6-7 ماه میبینی که تعداد آرا از 40 هزار گذشته و امتیازش هم شده 7.البته اینایی که گفتم مربوط به ورژن یکی دو ماه پیشه و نمیدونم از اونوقت تا حالا این امکانات رو اضافه کردن یا نه.

لطف کنین بگین که این امکانات اضافه شده یا نه.چون اگه کرک مناسبی برای All My Movies پیدا نکنم مجبورم از یه نرم افزار دیگه استفاده کنم و Movie Collector از همشون بهتر به نظر میاد.

ممنون:10:

pars20
16-01-2011, 00:55
این برنامه بیشتر برای استفاده تجاری به درد میخوره و برای مصرف خانگی خیلی گسترده هست. من نرم افزار ساده تر رو ترجیح میدم.شما از All My Movies استفاده کنی کارت خیلی راحت تر میشه.راستی تا جایی که یادمه مووی کلکتور گزینه ای که بشه فیلم ها رو بنا به اسم فولدر (و نه فایل) ادد کنه نداشت.همچین IMDB Dtabase Update نداشت و این به نظر من یه نقصه.چون مثلا شما یه فیلمو به لیست اضافه میکنی و تعداد رایش کمه (مثلا 10 رای با امتیاز 4) ولی وقتی بعد از 6-7 ماه میبینی که تعداد آرا از 40 هزار گذشته و امتیازش هم شده 7.البته اینایی که گفتم مربوط به ورژن یکی دو ماه پیشه و نمیدونم از اونوقت تا حالا این امکانات رو اضافه کردن یا نه.
لطف کنین بگین که این امکانات اضافه شده یا نه.چون اگه کرک مناسبی برای All My Movies پیدا نکنم مجبورم از یه نرم افزار دیگه استفاده کنم و Movie Collector از همشون بهتر به نظر میاد.
ممنون:10:
نه اسم فوادر مهمه نه رای ای ام دی بی.مهم امکاناتشه که رقیب نداره.من هم از ورژن قدیمیش استفاده میکنم و چون یه بار با نصب کردن برنامه دیتابیسش خراب شد دیگه جرات نکردم برنامه رو نصب(دوباره) کنم

امضای جالبی دارید:برای تشکر کافیه کلید تشکر رو فشار بدین.