PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در باز شدن صفحه مرور گر

armin15000
04-10-2010, 06:43
سلام دوستان

يه مشكل عجيبي پيش اومده و اونم اينه كه وقتي كامپيوتر رو روشن مي كنم و به اينترنت وصل ميشه چند دقيقه اول تمام صفحه ها سريع باز ميشه ولي بعد از چند دقيقه هر صفحه كه ميزنم عبارت can not displayd مياد و بايد بارها و بارها refresh كنم تا صفحه به سختي باز بشه .اگر كامپيوتر رو خاموش و روشن كنم باز اول خوبه و بعد دوباره همينطوره و جالبه كه با اينكه صفحه باز نميشه دانلود رو انجام ميده. .از مرور گرهاي مختلف هم استفاده كردم درست نشد .اينترنت adsl دارم بدون كانكشن ومودم زايكسل و ويندوز هم xp هست .تو بعضي از ساعات روز مثل 6 به بعد صبح اين مشكل حل ميشه و يه مدت طولاني همه صفحه ها به راحتي باز ميشه.رو سيستمهاي ديگه هم امتحان كردم مشكلي نبوده لطفا راهنمايي كنيد.

joe_satriani
04-10-2010, 16:33
با سلام
مرورگرهاتون رو cookie و history شون رو پاك كنيد

موفق باشيد.

armin15000
06-10-2010, 14:48
با سلام
مرورگرهاتون رو cookie و history شون رو پاك كنيد

موفق باشيد.

سلام

دست شما درد نكنه انجام دادم ولي مشكل بر طرف نشد .

a6l3i
07-10-2010, 17:27
1- از چه آنتی ویروس یا firewall ای استفاده میکنید؟ ممکنه سیستمتون آلوده شد باشه. یه چک کامل کنید سیستم رو.
2- اگه مودم معمولب دارید ، یک بار با Dialup وصل شید. تا ببینیم مشکل فقط با ADSL هستش یا نه؟

armin15000
12-10-2010, 18:48
1- از چه آنتی ویروس یا firewall ای استفاده میکنید؟ ممکنه سیستمتون آلوده شد باشه. یه چک کامل کنید سیستم رو.
2- اگه مودم معمولب دارید ، یک بار با Dialup وصل شید. تا ببینیم مشکل فقط با ADSL هستش یا نه؟

سلام

همه این کارا رو کردم ولی درست نشد.

Perpetual
16-10-2010, 08:21
سلام

همه این کارا رو کردم ولی درست نشد.
شما از ------ استفاده کردید یا میکنید؟؟