PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار شبیه سازی شرایط فیزیکی

tommy vercetti
03-10-2010, 21:54
سلام بچه ها. من یه مدلی طراحی کردم و می خواستم ببینم تو محیط طبیعی چه عکس العملی در مقابل اصطکاک هوا نشان می دهد، حال به یک نرم افزار نیاز دارم، تا بتونم توش یه محیط طبیعی و این مدل رو طراحی کنم، بعد سرعت و جهتش رو هم طراحی کنم، و بتونه با یه حالت گرافیکی، نوع چرخش، سرعت و ... رو در چند ثانیه ی بعدی پیش بینی کنه و به صورت نمودار به من نشون بده.
ممنون می شم اگه این نرم افزار رو بهم معرفی کنید و اگه براش یه لینک بدید که دیگه خیلی عالی خواهد بود.
ممنون.

alireza1411
03-10-2010, 22:59
سلام بچه ها. من یه مدلی طراحی کردم و می خواستم ببینم تو محیط طبیعی چه عکس العملی در مقابل اصطکاک هوا نشان می دهد، حال به یک نرم افزار نیاز دارم، تا بتونم توش یه محیط طبیعی و این مدل رو طراحی کنم، بعد سرعت و جهتش رو هم طراحی کنم، و بتونه با یه حالت گرافیکی، نوع چرخش، سرعت و ... رو در چند ثانیه ی بعدی پیش بینی کنه و به صورت نمودار به من نشون بده.
ممنون می شم اگه این نرم افزار رو بهم معرفی کنید و اگه براش یه لینک بدید که دیگه خیلی عالی خواهد بود.
ممنون.

ببین دوست من من رشتم مکانیکه. :31: این که میگی به این سادگیها نیست. ولی باز اگه دوست داری روش کار کنی با برنامه ی فلوئین این جور مسائل رو تحلیل میکنن. قدرتمند ترین برنامه تو این زمینه هست ولی کار باهاش خیلی ساده هم نیست.
:41:

fluent

امتیازش رو الان ansys خریده. شما برنامه ی ansys رو سرچ کن. ورژن 12.1 فکر کنم آخریشه و این برنامه که معرفی کردم تو نسخه ی 12 انسیس وجود داره.:11: