PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Bridge mode

Mig33
03-10-2010, 14:10
سلام ،دوستان تو این حالت بریدج مود میشه همزمان 2 کامپیوتر از خط استقاده کنند؟؟
ممنون

joe_satriani
03-10-2010, 16:29
سلام
نه دوست عزيز،‌ نميشه - چون بايد هر كامپيوتري يه كانكشن رو اجرا كنه تا بتونه از اينترنت استفاده كنه
مگه اينكه اينترنت رو روي يه كامپيوتر راه بندازيد و اينترنت رو واسه يكي ديگه share كنيد
اما اينطوري كه بخوايد از طريق كابل يو اس بي و لن دوتايي رو بهم وصل كنيد نميشه

موفق باشيد.

roteal2007
03-10-2010, 16:54
سلام
نه دوست عزيز،‌ نميشه - چون بايد هر كامپيوتري يه كانكشن رو اجرا كنه تا بتونه از اينترنت استفاده كنه
مگه اينكه اينترنت رو روي يه كامپيوتر راه بندازيد و اينترنت رو واسه يكي ديگه share كنيد

موفق باشيد.

پس مودم هایی که 4 تا پورت لن دارن به چه کاری میان!

Mig33
03-10-2010, 17:15
سلام

موفق باشيد.

منم سوال دوستمون تو پست بالا رو دارم ... مودم من linksys 120n هست که 4 تا پورت شبکه داره !!!

cross_road
03-10-2010, 17:53
پس مودم هایی که 4 تا پورت لن دارن به چه کاری میان!

اگر کانکشنتون در حالت pppoe باشه میتونید بطور همزمان استفاده کنید...مودم من هم 4 پورت داره و همزمان 2 یا 3 سیستم و وسیله ازش خط میگیرن...سوال دوستمون در مورد حالت Bridge بود.

joe_satriani
03-10-2010, 22:24
منم سوال دوستمون تو پست بالا رو دارم ... مودم من linksys 120n هست که 4 تا پورت شبکه داره !!!

با سلام
بله کاملا دوستمون cross_road صحیح فرمودن
---
شما که میخواید از 4 تا پورتش استفاده کنید بهترین راه واستون استفاده از کانکشن مود pppoe هست
وگرنه نمیتونید در حالت bridge ازشون استفاده کنید

موفق باشید.

Mig33
04-10-2010, 11:45
با سلام
بله کاملا دوستمون cross_road صحیح فرمودن
---
شما که میخواید از 4 تا پورتش استفاده کنید بهترین راه واستون استفاده از کانکشن مود pppoe هست
وگرنه نمیتونید در حالت bridge ازشون استفاده کنید

موفق باشید.

ممنون ولی من مشکلی لابنحل برام پیش اومده :41: و اون اینکه درحالت کانکشن مود pppoe هیچ سایتی بغیر از گوگل و چند سایت که هاستشون تو ایرانه رو نمیتونم باز کنم و الانم که خدمت شما اینجا هستم با چیز شکن اومدم یعنی یا با این روش الان سایت ها باز میشه یا با حالت bridg mode :41::41: واقعا نمی دونم دیگه چیکار کنم بعضی دوستان تو سایت پرشین نت وورک گفتند که سرویس دهنده عدد MTU رو تغییر داده با اونا هم تماس گرفتم و به نتیجه نرسیدم خلاصه سرتونو درد نیارم گفتم با این بریدج مود کارمونو راه بندازیم که شما فرمودید نمیشه و آب پاکی ریختید :41:

joe_satriani
04-10-2010, 16:24
ممنون ولی من مشکلی لابنحل برام پیش اومده :41: و اون اینکه درحالت کانکشن مود pppoe هیچ سایتی بغیر از گوگل و چند سایت که هاستشون تو ایرانه رو نمیتونم باز کنم و الانم که خدمت شما اینجا هستم با چیز شکن اومدم یعنی یا با این روش الان سایت ها باز میشه یا با حالت bridg mode :41::41: واقعا نمی دونم دیگه چیکار کنم بعضی دوستان تو سایت پرشین نت وورک گفتند که سرویس دهنده عدد MTU رو تغییر داده با اونا هم تماس گرفتم و به نتیجه نرسیدم خلاصه سرتونو درد نیارم گفتم با این بریدج مود کارمونو راه بندازیم که شما فرمودید نمیشه و آب پاکی ریختید :41:

با سلام
خوب اگه اينطور باشه سايت رو نتونيد باز كنيد كه مشكل چيزي ديگه هست
-----
به هر حال - شما ميتونيد pppoe تنظيم كنيد و كانكشن وي پـــي ان تون رو هم جدا بسازيد و بعد توي ويندوز اون رو ران كنيد
اين كه ميشه

موفق باشيد.

sobhansobhani
11-12-2012, 20:12
open commands 1.
نکته : commands in Windows Vista,7و8 run in Administrative mode ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عارت زیر و تایپ کنید سپس اینتر بزنید netsh interface ipv4 set subinterface "Ethernet" mtu=1480 store=persistent

mahddi
17-12-2012, 20:10
بعضی Isp ها اجازه می دن با چند تا کانکشن Bridge وصل بشید