PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / جام جهانی کوچک فوتسال (گرند پریکس) در برزیل | چهارمی ایران و قهرمانی اسپانیا

صفحه ها : [1] 2 3

Pejvak61
03-10-2010, 07:58
فوتسال نیوز: تیم ملی فوتسال ایران حریفان خود در رقابت های گرندپریکس برزیل را شناخت.

به گزارش مهر ، مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی کوچک در شهر آنوپلیس برزیل برگزار شد و تیم ملی فوتسال ایران در گروه چهارم ، با تیم های روسیه ، پرتغال و گواتمالا همگروه شد.

در این دوره از رقابت ها ، 16 تیم حضور دارند که از روز 25 مهرماه دیدارهای خود را در چهار گروه چهار تیمی آغاز می کنند.

برزیل ، اسپانیا ، ایتالیا و ایران به عنوان سرگروه ها معرفی شده اند.

گروه بندی این بازی ها به شرح زیر است:

گروه A: برزیل ، چک ، لیبی و کاستاریکا
گروه B: اسپانیا ، قطر ، رومانی و آرژانتین
گروه C: ایتالیا ، زامبیا ، پاراگوئه و هلند
گروه D: ایران ، روسیه ، پرتغال و گواتمالا

تیم ملی فوتبال ایران روز 25 مهرماه در نخستین دیدار خود به مصاف روسیه می رود ، روز 26 مهر با گواتمالا دیدار خواهد داشت و در اخرین دیدار مرحله مقدماتی هم به مصاف پرتغال می رود.

در پایان مرحله مقدماتی ، از هر گروه دو تیم به دور بعد راه خواهند یافت که احتمال رویایی تیم ملی فوتسال کشورمان برابر برزیل در مراحل بالاتر وجود دارد.

البته به نظر می رسد تیم کشورمان در مرحله دوم ، شانس زیادی برای رویارویی با اسپانیا خواهد داشت.

رقابت های گرندپریکس - جام جهانی کوچک - از روز 25 مهرماه در برزیل آغاز خواهد شد و تا روز 2 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

در همین ارتباط و به گزارش فارس ، حسين شمس عنوان كرد: به هر ترتيبي كه شده بايد از گروه خود صعود كنيم. در دو دوره گذشته ، فيناليست مسابقات بوده‌ايم و مردم كمتر از اين را از ما قبول نمي‌كنند. در اين راه بايد تيم اسپانيا را در نيمه‌نهايي قرباني كنيم و بار ديگر در فينال رقابت‌ها به مصاف ميزبان برويم.

وي در ارزيابي گروه تيم ايران تصريح كرد: قرعه‌مان آن‌قدر سخت‌ است كه حتي نمي‌توانم آن را گروه مرگ تلقي كنم و اين نام برايش كم است. قرار گرفتن تيم‌هاي چهارم، پنجم و ششم رنكينگ فيفا در گروه D نشان مي‌دهد كه چه كار دشواري را براي صعود پيش رو داريم. در ساير گروه‌ها به راحتي مي‌توان دو تيم صعودكننده را پيش‌بيني كرد اما در گروه ما اين كار غيرممكن است.

سرمربي تيم ملي فوتسال در مورد وضعيت شاگردانش براي حضور در برزيل هم گفت: شرايط خوبي داريم. روز گذشته بازي تيم‌هاي كيش‌اير و ماهان را از نزديك ديدم كه ملي‌پوشان عملكرد خوبي داشتند. ساير ملي‌پوشان هم شنبه به اردو مي‌آيند و در نهايت ، تيم آماده‌اي را راهي برزيل خواهيم كرد.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pejvak61
03-10-2010, 08:06
این مسابقات بسیار برای فوتسال ایران حائز اهمیته.

همین بازی های گروه ایران به نظرم به اندازه کافی حکایت از سطح بالای این بازی ها داره.

در دوره های قبلی تنها تیم های مطرح همون برزیل، آرژانتین، اروگوئه و ایران بودن و در دوره های اول هم تنها یکبار ایتالیا شرکت کرد. اما این دوره با حضور تیم های بالای رنکینگ کاملاً جدی و حیثیتی به حساب میاد.

من از اون زمانی که تیم فوتسال ایران در جام جهانی 2008 در برزیل اون بازی های درخشان رو انجام داد منتظر این مسابقات بودم. حالا وقتش رسیده و با عنوان شدن نام تیم های شرکت کننده کاملاً وسوسه شدم که با هیجان واقعی جام جهانی این مسابقات رو تماشا کنم.

Kianoosh
03-10-2010, 09:31
امیدوارم به فینال برسن شمسایی هم هست ؟اصلا نفرات دعوت شده رو میگید؟

Pejvak61
03-10-2010, 09:44
فوتسال نیوز: کادر فنی تیم ملی فوتسال ، اسامی 19 بازیکن دعوت شده به اردوی تدارکاتی را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، نفرات دعوت شده بدین ترتیب هستند:

مصطفی نظری،محمد کشاورز،محمد طاهری،مسعود دانشمند،علی حسن زاده،جواد اصغری مقدم،مصطفی طیبی،محمدرضا زحمت کش،احمد اسماعیل پور،مجتبی نصیر نیا،محمود لطفی،علیرضا نوالهی،حمید احمدی،بهروز جعفری،روزبه رضا زاده،ابراهیم حاجتی،رشید قلی پورر،شهرام شریف زاده و سید علی کیایی

این بازیکنان ، تمرینات خود را زیر نظر حسین شمس از تاریخ 10/7/89 درکمپ تیم های ملی به منظور حضوری پرقدرت در رقابت های جام جهانی کوچک به میزبانی برزیل آغاز می کنند.

بازیکنان باید راس ساعت 12:00 خود را به کادر فنی تیم معرفی کنند.

------------------------------------------------------------------------------------------
نه! شمسایی نیست. البته با وجود اینکه معتقدم وجودش بسیار به تیم کمک میکرد ولی با توجه به عملکرد تیم در جام ملتها بدون شمسایی و البته کسب نتایجی که تا اون زمان تیم ایران مثل اونو نتونسته بود کسب کنه، چندان نگرانی ایجاد نمیکنه.

البته بیشتر معتقدم بدون شمسایی تیم فوتسال به مصیبت فوتبال دچار نمیشه. در فوتبال علی دایی چند سال پیاپی تک مهاجم ما بود و به ندرت کسی رو در کنارش میدیدیم و بقیه مهاجم ها در حد و اندازه ی نصف علی دایی هم نبودن و بعد از رفتن علی دایی تیم تا چند سال بحران گلزنی داشت البته شاید هم هنوز داشته باشه.

حالا نبودن شمسایی به طور غیر مستقیم به تیم کمک میکنه تا مهره های جدید تجربه بازی در ترکیب اصلی رو در میادین مهم پیدا کنن.

نکته دیگری که وجود داره اینه که من شخصاً به شمس اعتماد و اعتقاد دارم.

تمام موارد فوق نظر شخصی بنده هست و ممکنه خیلی از دوستان باهاش موافق نباشن.

Kianoosh
03-10-2010, 09:48
حیف شد خیلی دوست دارم بازیشو ... یعنی کلا دیگه خیال نداره دعوتش کنه خداحافظی کرده بعد از اون دعوا؟بازی ها به وقت ایران کی میشه؟سیما پخش می کنه؟

Pejvak61
03-10-2010, 12:57
فعلاً خبری نیست. ولی عباس ترابیان یک شبکه تلویزیونی برزیل رو معرفی کرده بود که کل مسابقات رو پخش مستقیم میکنه و از صدا و سیما خواست از این طریق برای ایران هم پخشش کنه.

البته معمولاً Rai Sport 1 و 2 هم مسابقاتی از این دست رو پخش میکنه و با توجه به اینکه در این تورنمنت ایتالیا هم حضور داره احتمالش قویتره. اما در کل چیزی مشخص نیست.

Kianoosh
04-10-2010, 20:41
می دونم ...بالاخره از شبکه برزیل ایتالیا یه جا میشه بازی رو دید منظورم این بود که صدا و سیما حساب می کنه گرند پریکس فوتسال رو یا نه می خواد فوتبال محلات رو پخش کنه؟:دی

naderfar
04-10-2010, 20:50
سلام

من که به شخصه به شمس اعتقادی ندارم

آیا تیم ملی ما توان قهرمان شدن جهانو داره یا نه
برای بدست اوردن چنین مقامی نیاز به شکست دادن رقیبی مثل برزیل هستیم که متاسفانه تا به حال چنین اتفاقی نیفتاده

حالا اینجا یه نظریه ای مطرح میشه!
آیا تیم ما توان شکست برزیلو نداره یا کادر فنی ما نمی توانند به این مهم برسند؟

Pejvak61
04-10-2010, 22:25
می دونم ...بالاخره از شبکه برزیل ایتالیا یه جا میشه بازی رو دید منظورم این بود که صدا و سیما حساب می کنه گرند پریکس فوتسال رو یا نه می خواد فوتبال محلات رو پخش کنه؟:دی
اگه اينو پخش نكنه ميخواد چي رو پخش كنه؟ بره بز بچرونه بهتره. :13:
هرچند همونطور كه ديديم حتي يكي از مسابقات بسكتبال جام جهاني رو كه تمام دنيا داشتن ميديدن رو پخش نكرد. :41:

اگر يادتون باشه در همون دوران تيم ملي فوتبال در ديداري دوستانه چين رو 2 - 0 برد و تلويزيون هم پخش مستقيم كرد و هم ساعت 1 بامداد براي اونايي كه بازي رو نديدن. فرداييش از يكي از مقامات مسئول صدا و سيما پرسيدن چرا هيچكدوم از بازي هاي جام حجهاني بسكتبال رو پخش نكردين ولي بازي ايران و چين رو دوبار پخش كردين؟ اونم با كمال خونسردي جواب داد كه مردم از برد تيم ملي از چين ذوق زده شدن!!!!!:18:

پس نتيجه ميگيريم كه پخش اين مسابقات در تلويزيون ملي ايران بستگي به ميزان ذوق زدگي مردم داره:18::38:

Pejvak61
05-10-2010, 13:20
فوتسال نیوز: سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: رفتارها با تیم ملی فوتسال به گونه‌ای است که احساس می کنیم فوتسال برای فدراسیون فوتبال و سازمان تربیت بدنی اصلا مهم نیست.

حسین شمس در گفتگو با مهر ، ضمن انتقاد از رویه سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال که در حمایت از این تیم اتخاذ کرده‌اند گفت: در حال آماده سازی برای مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل هستیم اما اخباری که از گوشه و کنار می شنویم باعث دلسردی و ناراحتی بازیکنان شده است. متاسفانه تبعیض‌هایی که بین ما و دیگر تیم‌ها قائل می شوند بازیکنان را سرخورده کرده است و من نمی دانم برای آرام کردن آنها باید چه کنم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان دلایل ناراحتی خود را این چنین بیان کرد: شنیده‌ام تیم جوانان ایران پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ، خدمت آقای سعیدلو حاضر شده و از ریاست سازمان تربیت بدنی پنج سکه بهار آزادی به عنوان پاداش دریافت کرده‌اند. البته ما از اینکه بازیکنان تیم جوانان تشویق شده و پاداش دریافت کرده‌اند ناراحت نیستیم، ناراحتی ما از تبعیضی است که بین دو تیم ملی ایران قائل شده‌اند. مگر تیم ملی فوتسال با تیم جوانان تفاوت دارد؟ مگر ما قهرمان آسیا نیستیم؟

وی افزود: تیم ما هفت ماه است، قهرمان آسیا شده اما هیچ کس به بازیکنان این تیم یک "خسته نباشید" خشک و خالی هم نگفته است. متاسفانه صدای بازیکنان ما از این رفتارها درآمده است. هفت ماه است که عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرده‌ایم اما یک نفر به ما تبریک نگفته است، یک نفر به بازیکنان ما پاداش این پیروزی‌ها را نداده است و ... .

شمس یادآور شد: در دوره ریاست آقای علی آبادی بر سازمان تربیت بدنی ، دو بار عنوان قهرمانی آسیا را در ژاپن و تایلند بدست آوردیم و در هر دو مرتبه ریاست سازمان از ما تقدیر کرد و هفت میلیون تومان به بازیکنان تیم ملی به عنوان پاداش پرداخت شد. اما اینقدر قهرمانی ما در ازبکستان برای آقایان عادی شده است که حتی حاضر نیستند بازیکنان تیم ملی را به حضور بپذیرند. ما امسال در همانجایی قهرمان شدیم که کمتر از چهار سال پیش به لطف برخی آقایان قهرمانی را برای نخستین بار از دست داده بودیم!

وی ادامه داد: چندی پیش گفتم که بازیکنان دیگر وعده‌هایم را نمی پذیرند و چوپان دروغگوی آنها شده‌ام. بعد از اعتراض من قرار شد تا پیش از آغاز اردوی تیم ملی فوتسال پاداش تلاش بازیکنان را بدهند اما با گذشت سه هفته از آغاز تمرینات هنوز خبری از پاداش نشده است. از سوی سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال نیز هیچ عکس العملی را نمی بینیم، در این شرایط نمی دانیم باید با فوتسال ادامه دهیم یا به فکر رشته ورزشی دیگری باشیم!

شمس خاطر نشان کرد: سازمان تربیت بدنی اگر پدر ورزش کشور است، نباید به دو رشته ورزشی نگاهی متفاوت داشته باشد. نباید بین تیم‌ها تبعیض قائل شوند، قبل از سفر به یک تیم پنج تا سکه بدهند و به تیم دیگر هفت ماه بی توجهی کنند. دیگر از این رفتارها و تبعیض‌ها خسته شده‌ایم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان اظهار داشت: صحبت‌ها و انتقادهای من هیچ اثری روی مسئولان نداشته است. آنها به جایی که به این حرف‌ها ترتیب اثر بدهند، پیغام می دهند که اگر دوباره انتقاد کنی این کار و آن کار را می کنیم. به جای اینکه بپرسند چرا داد می زنی و دردت چیست تهدید می کنند.

وی افزود: ما در میان 16 تیم آسیا بهترین را بردیم. به ژاپن هفت گل زدیم، فینال را با زدن هشت گل پشت سر گذاشتیم و نتایجی فوق العاده کسب کردیم اما به جای توجه، کم توجهی دیدیم. این بازیکنان باید حمایت شوند. آنها باید دست حمایت سازمان ورزش و فدراسیون فوتبال را بالای سر خود داشته باشند نه اینکه آنها را بیاندازند دور.

شمس خاطر نشان کرد: تا چه زمانی باید جلوی بازیکنان بایستم و به آنها بگویم که صبر کنید درست می شود؟ اگر نیست باید برای همه نباشد اما اگر هست باید همه بصورت مساوی از توجه و حمایت برخورددار باشند. باید مشخص شود که بازیکنان ما اسراییلی هستند یا اینکه بچه‌های ایرانند. اگر بچه‌های ایران هستند نباید بین آنها با دیگر تیم‌ها تبعیض قائل شوند.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان تصریح کرد: دیگر نمی توانم جلوی بازیکنانم را بگیرم. تا دیروز به آنها می گفتم شما چیزی نگویم، من مصاحبه می کنم و خواسته‌های شما را مطرح می کنم. اما دیگر از عهده من خارج است که جلوی بازیکنان تیم ملی فوتسال بایستم. بازیکنان دیگر می خواهند حرف‌شان را خودشان بگویند، صبر آنها لبریز شده است.

وی در خاتمه اظهار داشت: قهرمانی های فوتسال برای آقایان تکراری و عادی شده است. وقتی می گویند وظیفه خود را انجام داده‌اند و کار بزرگی نکرده‌اند که قهرمان شده است، نشان می دهد که قهرمانی ما برای آنها عادی شده است. آقایان فراموش کرده اند که همین تیم چهار پیش در همین ازبکستان چه نتایجی گرفت. یک ذره انصاف و مروت هم خوب است.

Pejvak61
07-10-2010, 07:56
سلام

من که به شخصه به شمس اعتقادی ندارم

آیا تیم ملی ما توان قهرمان شدن جهانو داره یا نه
برای بدست اوردن چنین مقامی نیاز به شکست دادن رقیبی مثل برزیل هستیم که متاسفانه تا به حال چنین اتفاقی نیفتاده

حالا اینجا یه نظریه ای مطرح میشه!
آیا تیم ما توان شکست برزیلو نداره یا کادر فنی ما نمی توانند به این مهم برسند؟

حالا نمیگم یک اسطوره ولی شمس واقعاً چیزی رو داره که فعلاً مربیان ایرانی تا به حال یا نداشتن یا حتی در جهت داشتنش تلاشی نمی کردن و نمیکنن. اون اعتماد به نفس و زیاد تر از توان خواستنه.

اون کسی بود که شمسایی جدید رو معرفی کرد حالا بگذریم که به خاطر مسائلی دوباره از تیم بیرونش کرد. به نظری میدان داد تا بشه دروازه بان شماره 1 تیم ملی وگرنه هنوزم که هنوزه باید ناصری رو توی دروازه میدیدیم. به بازیکنان جوان انگیزه داد و تیم رو برای چندین سال بیمه کرد.

البته در اینکه فوتسال ایران کلاً پیشرفت کرده حرفی نیست ولی اون بود که به عنوان اولین مربی تونست تیم رو از گروه خودش در دور مقدماتی جام جهانی 2008 بالا بیاره و اون بازی های پایاپای رو با بزرگانی مثل برزیل، اسپانیا و ایتالیا انجام بده. همیشه بیشتر از توان تلاش میکنه تا حداکثر قدرت تیم رو به کار ببره.

ما کی میتونستیم بدون داشتن بازیکن نامی مقابل تیم های بزرگ صف آرائی کنیم؟ الآن ایران دیگه ترسی که از اسپانیا و ایتالیا و برزیل داشت رو به دست فراموشی سپرده و داره سعی میکنه برای قهرمانی در هر تورنمنتی که وارد میشه بجنگه. ما کی به همچین افتخاری دست پیدا کردیم؟

من دیگه فوتسال رو بیشتر از فوتبال دوست دارم و از اونهمه امیدی که به فوتبال میبندیم و نتیجه نمیگیریم خسته شدم. فوتبال کثیف شده ولی فوتسال علی رغم اینکه همیشه جنجال داره ولی بازیکن ها و مربی تیم دارن برای یک هدف میجنگن و اونم موفقیت ایرانه. من به این قضیه اعتقاد دارم و خدا رو شکر شمس همیشه حرف دل منو زده و فعلاً هم از موضعش کوتاه نیومده. من کمتر کسی رو دیدم که اینطوری تیم رو هدایت کنه. درسته، دیکتاتوری هم داره ولی باید قبول کنیم برای مدیریت هر چیزی در ایران دیکتاتوری یک جزء لاینفک هستش. حتی اگر این دیکتاتوری باعث قربانی شدن ستاره ها بشه باید این کار رو کرد تا کل تیم مطیع و سر به زیر بشه.

Kianoosh
08-10-2010, 17:11
من شنیدم شمس گفته اگه شمسایی به شرایط آرمانی برگرده حتما دعوتش می کنه (یعنی قطعا گرند پریکس نیست؟)کلا جوانگرایی و فرصت دادن به بازیکنای دیگه خیلی خوبه اما به نظر من وحید شمسایی هنوزم می تونه خیلی تو تیم ملی موثر باشه
اما در مورد بی توجهی سازمان تربیت بدنی به ورزشهای غیر فوتبال بحث تازه ای نیست کاملا با شما موافقم طوری باهاشون برخورد میشه انگار قهرمانی در آسیا باشگاههای آسیا و ... وظیفشون و یک امر عادی هست!!!والیبال و بسکتبال همچنین اونوقت ببینید شما اگه این ورزشها تو مسابقات آسیایی فرضا بد کار کنن و مدال نگیرن خیلی بزرگ میشه و ... اما فوتبال با این همه هزینه و حمایت نیم قرن هم به المپیک نره یا تو آسیا و جام باشگاههای آسیا و اخیرا جام ماکارونی قهرمان نشه اصولا چیز مهمی نیست!

بگذریم تاریخ بازی ها برنامه کلی و ساعات پخش مشخص هست ؟ صدا و سیما پوشش میده؟

Pejvak61
09-10-2010, 10:57
باید صبر کرد و دید. نمیشه از الآن در موردش چیزی پیدا کرد. حداقل در ایران که کارها همیشه دقیقه ی 90 انجام میشه. البته در مورد فوتسال دقیقه 40 انجام میشه:31:

Pejvak61
09-10-2010, 14:48
مثل اینکه همانند دوره ی قبلی این مسابقات فاقد وب سایت رسمی است ولی در wikipedia یک سری اطلاعات داده شده که خیلی جزئی ولی در عین حال جالبه و میتونید برای دیدنش به آدرس پائین همین پست سر بزنید.

روز 25 مهر 89 : ایران - روسیه و گواتمالا-پرتغال
روز 26 مهر 89 : روسیه-پرتغال و ایران - گواتمالا
روز 27 مهر 89 : گواتمالا-روسیه و ایران - پرتغال

منبع :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kianoosh
09-10-2010, 15:44
خب منم یه چیزایی پیدا کردم:

Grand Prix 2010

International futsal tournament

Anapolis, Brazil

17-24/10/2010

organized by CBFS

Hall: Int. Newton Faria and Univ. Evangélica

Group A
-> Brazil
-> Czech Republic
-> Libya
-> Costa Rica

Group B
-> Spain
-> Qatar
-> Romania
-> Argentina

Group C
-> Italy
-> Zambia
-> Paraguay
-> Netherlands

Group D
-> Russia
-> Iran
-> Guatemala
-> Portugal

آخرین رده بندی 20 تیم برتر دنیا:

جدول کلی بازی ها:

این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم بدک نیست ...

Pejvak61
11-10-2010, 09:04
فوتسال نیوز: سرمربی تیم ملی فوتسال ، اسامی بازیکنان این تیم برای حضور در ششمین دوره مسابقات جایزه بزرگ برزیل را اعلام کرد.

به گزارش مهر ، تیم ملی فوتسال کشورمان با 14 بازیکن عازم برزیل می شود تا از روز یکشنبه هفته پیش رو ، در کنار تیم‌های روسیه ، گواتمالا و پرتغال در گروه D مسابقات جایزه بزرگ برزیل رقابت کند.

مصطفی نظری ، مجتبی نصیری نیا ، محمد کشاورز ، محمود لطفی ، حمید احمدی ، محمدرضا زحمتکش ، بهروز جعفری ، محمد طاهری ، علی اصغر حسن‌زاده ، مصطفی طیبی ، احمد اسماعیل‌پور ، جواد اصغری مقدم ، مسعود دانشور و شهرام شریف‌زاده بازیکنانی هستند که تیم ملی فوتسال کشورمان را در سفر به برزیل همراهی خواهند کرد.

علیرضا نورالهی ، روزبه رضازاده ، رشید قلی‌پور ، ابراهیم حاجتی و علی کیایی نفراتی هستند که تا به امروز در تمرینات تیم ملی فوتسال کشورمان حضور داشتند اما نام آنها در آخرین لحظه ، از فهرست مسافران برزیل خط خورد.

از جمع بازیکنانی که عازم برزیل خواهند شد احمد اسماعیل پور ، حمید احمدی ، محمود لطفی ، شهرام شریف زاده و بهروز جعفری برای نخستین بار است که تیم ملی فوتسال ایران را در یک رویداد بین المللی همراهی خواهند کرد.

مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل طی روزهای 25 مهرماه تا 2 آبان‌ماه ، در شهر آناپلیس برزیل برگزار می شود.

این مسابقات در دو سالن "اینترنشنال نیوتن فاریا" و "یونیورسیتی اوانجلیکا" این شهر برگزار خواهد شد.

ملی پوشان فوتسال ایران برای شرکت در این مسابقات ، بامداد جمعه تهران را به مقصد این کشور ترک خواهند کرد.

تیم ملی فوتسال ایران ، تهران را به مقصد دبی ترک می کند و از این شهر عازم سائوپائولو برزیل می شود و پس از اقامتی کوتاه در این شهر ، به شهر "آناپلیس" می روند.

عباس ترابیان، رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال نیز در این سفر ، ملی پوشان فوتسال ایران را همراهی خواهد کرد و روز شنبه هفته پیش رو در نشستی که با حضور مسئولان تیم‌های شرکت کننده در ششمین دوره مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل برگزار خواهد شد حضور می یابد.

================================================== ================

فوتسال نیوز: اکثر بازیکنان تیم ملی فوتسال پرتغال در مسابقات جایزه بزرگ برزیل را نفرات دو تیم بنفیکا و اسپورتینگ سی پی تشکیل می‌دهند.

به گزارش مهر ، تیم ملی فوتسال پرتغال در مسابقات جایزه بزرگ برزیل با تیم‌های ایران، گواتمالا و روسیه روبه‌رو خواهد شد.

ترکیب تیم ملی فوتسال پرتغال در این مسابقات به شرح زیر است:
ژائو بندیتو ، کاردینال ، ژائو ماتوس ، لیه‌تائو ، پائولینهو و پدرو کاری (اسپورتینگ سی پی) ، به به ، آرنالدو ، گونزالو آلوز ، خوئل و مارینهو (بنفیکا) ، آندری سوسا ، فابیو آگوئیار (سی دی انستیوتو) ، عزرائیل (سی اف بله‌ننسس) ، ریکاردینهو (ناگویا اوشنز ژاپن)

برنامه دیدارهای تیم ملی فوتسال پرتغال در مسابقات جایزه بزرگ برزیل به شرح زیر است:

یکشنبه - 25/7/89
* پرتغال - گواتمالا ، ساعت 12

دوشنبه - 26/7/89
* روسیه - پرتغال ، ساعت 14

سه شنبه - 27/7/89
* ایران - پرتغال ، ساعت 18

Pejvak61
13-10-2010, 07:48
فوتسال نیوز: رئيس كميته فوتسال گفت: جوانگرايي و ميدان دادن به پنج بازيكن جديد در آستانه مسابقات سنگيني‌ چون گرندپريكس ، نشانه شجاعت مربيان تيم ملي است.

عباس ترابيان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: اينكه پنج بازيكن جديد در تيم اعزامي به گرندپريكس برزيل حضور دارند ،‌ يك گام مثبت در جهت جوانگرايي است و اين مسئله در آستانه مسابقاتي سنگين ، نشان از شجاعت مربيان تيم ملي دارد. آنها در راستاي سياست كلي كميته فوتسال حركت مي‌كنند.

وي تاكيد كرد: بايد بپذيريم كه امسال سطح رقابت‌ها خيلي بالاست. گرچه نسبت به تيم ملي اميدوار هستيم و مي‌دانيم بازي‌هاي بسيار خوبي را پيش رو داريم اما فكر نمي‌كنم بتوانيم عنوان نايب‌قهرماني را تكرار كنيم بلکه بايد از اين رقابت‌ها و تجربه حضور در آن نهايت استفاده را ببريم.

رئيس كميته فوتسال در مورد احتمال پخش زنده بازي‌هاي تيم ملي در گرندپريكس برزيل هم گفت: برنامه رقابت‌هاي ايران را در اختيار صدا و سيما قرار داده‌ايم و اميدواريم بازي‌هايي به اين زيبايي براي مردم پخش شود.

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pejvak61
16-10-2010, 09:29
فوتسال نیوز: ملی پوشان فوتسال ایران با حضور در هتل المپیک ، با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مهر ، بازیکنان و مربیان تیم ملی فوتسال کشورمان به همراه علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال ، با حضور در هتل المپیک محل برگزاری همایش مشترک معاونان ، مدیران ستادی ، روسای فدراسیون‌ها و مدیران کل تربیت بدنی استان‌ها ، با علی سعیدلو دیدار کردند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی در این دیدار صمیمانه ، با تک تک ملی‌پوشان از نزدیک دیدار و مشکلات آنها را جویا شد ضمن آنکه کفاشیان ، ترابیان و شمس سرمربی تیم ملی فوتسال نیز گزارش‌های جداگانه‌ای را از آخرین تحولات فوتبال ، فوتسال و تیم ملی فوتسال ایران ارائه کردند.

این اتفاق در حالی رقم خورد که بازیکنان و مربیان تیم ملی فوتسال کشورمان طی روزهای اخیر ، بارها از بی توجهی مسئولان سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال نسبت به این تیم انتقاد کرده بودند!

همچنین و به گزارش ایسنا ، سعيدلو در اين نشست از كفاشيان و ترابيان خواست با فيفا مذاكره كنند تا در صورت امكان ، ميزباني جام جهاني 2012 را كه به تايلند داده شده پس بگيرند و ايران ميزباني اين رقابت‌ها را بر عهده داشته باشد.

رييس سازمان تربيت بدني به كفاشيان قول داد در صورت موافقت با ميزباني ايران ، ظرف كمتر از سه ماه يك سالن استاندارد احداث شود تا مشكلي براي برگزاري جام‌جهاني 2012 وجود نداشته باشد.

حسين شمس سرمربي تيم ملي فوتسال ايران هم با اشاره به خداحافظي هاشم زاده در جام ملت‌هاي آسيا در ازبكستان گفت: محمد هاشم زاده در ازبكستان كه تيم قهرمان آسيا شد ، خيلي غريبانه خداحافظي كرد.

سعيدلو پس از شنيدن سخنان شمس گفت: ترتيبي بدهيد يك بازي ملي يا يک بازي بزرگ در ليگ برگزار شود تا هاشم زاده در اين بازي از فوتسال خداحافظي كند و سازمان تربيت بدني هم به پاس 8 سال حضور توام با موفقيت هاشم زاده ، از او تقدير می كند.

رييس سازمان تربيت بدني در پايان اعلام كرد: سازمان ، مبلغ 7 ميليون تومان براي پاداش قهرماني ملي پوشان در ازبكستان در نظر گرفته كه همين امروز هم قابل پرداخت است. البته با توجه به اعزام تيم ملي فوتسال به رقابت‌هاي گرندپري برزيل ، احتمالا اين پاداش پس از بازگشت ملي پوشان پرداخت خواهد شد.

حسين شمس كه در گفت و گو با سعيدلو قول داد تيم ملي فوتسال ايران در جام‌جهاني 2012 به فينال بازي‌ها راه پيدا كند در پايان اين نشست به خبرنگاران گفت: خيلي خودم را كنترل كردم كه نگفتم قهرمان مي شويم!

Pejvak61
16-10-2010, 09:36
برزیل با ایران 6 ساعت و نیم اختلاف داره و بازی اول ایران با روسیه فردا ساعت 2 بعد از ظهر به وقت اونجا انجام میشه که اگه درست حساب کرده باشم بازی میشه ساعت 20:30 به وقت تهران.

Kianoosh
17-10-2010, 06:27
رئيس كميته فوتسال در مورد احتمال پخش زنده بازي‌هاي تيم ملي در گرندپريكس برزيل هم گفت: برنامه رقابت‌هاي ايران را در اختيار صدا و سيما قرار داده‌ايم و اميدواريم بازي‌هايي به اين زيبايي براي مردم پخش شود.

برزیل با ایران 6 ساعت و نیم اختلاف داره و بازی اول ایران با روسیه فردا ساعت 2 بعد از ظهر به وقت اونجا انجام میشه که اگه درست حساب کرده باشم بازی میشه ساعت 20:30 به وقت تهران.

:2::13::19:

بی باک بی بال
17-10-2010, 08:35
ببخشید این خط قرمز ها یعنی چی@

Pejvak61
17-10-2010, 10:19

يعني اينكه در ساعتي كه بازي ايران برگزار ميشه شبكه 3 سيما داره شر و ور پخش ميكنه!!
در جام جهاني 2008 هم بازي اول ايران كه با اسپانيا (قهرمان دوره ي قبل) بود پخش نشد و بعد از اينكه بازي 3-3 شد و همه رو تو شگفتي فرو برد از اون به بعد بازي ها رو پخش كرد. اصولاً هميشه همينطوري بوده.

D o l f i n
17-10-2010, 10:56
اصولا اینا هیچی حالیشون نیست فقط برنامه هایی پخش میشه که مغز مردم رو شستشو بدن(بحث سیاسی نشه:11:)

*IN*
17-10-2010, 12:09
رادیو چی ؟؟؟
رادیو هم گزارش نمیکنه؟؟؟

Pejvak61
17-10-2010, 13:09
رادیو چی ؟؟؟
رادیو هم گزارش نمیکنه؟؟؟

رادیو کیلوئی چنده؟
فوتسال رو باید دید.

ولی از قرار معلوم به همون هم که سر زدم چیزی نداشت. مثلاً رادیو ورزش که مسابقات دسته 1 فوتبال جام آزادگان رو هم به صورت مستقیم پخش میکرد در زمان برگزاری بازی مسابقه شبانه و پشت سرش تازه ها رو پخش میکنه!!!!!:13:
اینم لینک برنامه هاش :

کسی در مورد برنامه های شبکه های ماهواره ای چیزی نمیدونه؟ من وب سایت Rai رو به عنوان کانالی که همیشه مسابقات اینچنینی رو پخش میکرد دیدم. اونم چیزی نداشت !!!!!!!!:19:

باور کنین بازی های ایران با روسیه و پرتغال بسیار حیثیتی و با اهمیتن حتی به نظر من از قهرمانی در آسیا هم با ارزش تره. ایران باید اثبات کنه که حقشه که در رنکینگ بالاتر از اینا باشه. شمس هم گفته که ایران هردوشون رو میبره!

A.N.A.P
17-10-2010, 14:00
کلا همه مون باید دق کنیم تا یه چیز خوب از این ملت گیرمون بیاد !!!

به قول یکی از معلمامون :

صداوسیما ایران دارای بهترین شبکه های جهان میباشد

Kianoosh
17-10-2010, 17:24

معنی خاصی نداره شما زیاد خودتو اذیت نکن...

ورزش از نظر صدا و سیما یعنی فوتبال و قطعا زمانی که چیزی به اسم شبکه ورزش تاسیس بشه اول کل بازی های لیگ برتر و دسته 1 با تحلیل کامل بعدش لیگ اسپانیا انگلیس ایتالیا فرانسه هلند و ...پخش میشه اگه فرصتی موند ساعت 2.30 شب بازی دو هفته پیش والیبال یا بسکتبال یا فوتسال که رقابت قهرمانی جهان بوده با تاخیر!و به صورت خلاصه شده پخش خواهد شد

من واقعا متوجه نمیشم یعنی گرند پریکس فوتسال با اون همه تیم اصلی و قدرتمند و بازی های جذاب تیم ملی از قهرمانی ماکارونی غرب آسیا کمتر هست؟!جایی که فوتبال ملی با همه مدعیان به امید کویت باخت....

mohammadirani
17-10-2010, 18:50
یعنی هیچ شبکه ای پخش نمیکنه؟

ashkanliver
17-10-2010, 19:25
بازی ساعت 19:30 است اختلاف ساعتم با شهر برگزار کننده 5.5 ساعت است
یعنی بازی ایران روسیه چند دقیقه دیگه برگزار می شه

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

بازی ساعت 19:30 است اختلاف ساعتم با شهر برگزار کننده 5.5 ساعت است
یعنی بازی ایران روسیه چند دقیقه دیگه برگزار می شه

ashkanliver
17-10-2010, 19:38
بازی شروع شد اینم لینک بازی

aluminum
17-10-2010, 19:50
بازی شروع شد اینم لینک بازی

بله داره بازی رو نشون میده و ایران 2 -1 جلو هست

Kianoosh
17-10-2010, 20:20
پایان نیمه اول 2-2

بی باک بی بال
17-10-2010, 21:08
2-2 شد؟-------

ashkanliver
17-10-2010, 21:10
2 2 تمام شد فردا ساعت 9.30 شب دیدار بعدی ایران است

Kianoosh
17-10-2010, 21:12
2-2 تموم شد...

Pejvak61
18-10-2010, 07:50
ویدئوی گل های بازی رو از همون لینکی که دوستمون گذاشته بود دیدم.

سالنی که بازی توش برگزار میشد کوچک بود و فیلمبرداریش هم به دلیل کوچک بودن سالن چنگی به دل نمیزد.

گل دومی که ایران خورد خیلی بچگانه بود. در هنگام ضربه کرنر 4 تا مدافع عین ماست ایستادن و یه روس از بینشون به راحتی توپو گل کرد. ولی گل های ایران روی کار خوب ایرانی ها به ثمر رسید.

ایران همیشه اینطوری به حقش نمیرسه. جلو میفته ولی قدرش رو نمیدونه.

یادمه زمانی مربی تیم ملی بسکتبال جوانان یا نوجوانان ایران یه نیجریه ای بود و در مسابقات قهرمانی آسیا بعد از ناکامی تیم یکی از علل نتیجه نگرفتن تیمش رو اخلاق عجیب ایرانی ها دونسته بود. اون گفت که ایرانی ها وقتی عقب میفتن اونقدر تلاش میکنن که نتیجه رو به اولش برگردونن و وقتی این کار رو انصافاً خوب هم انجام میدن نمیدونم چرا بازی رو ول میکنن به برتری ادامه نمیدن. (یارو از آفریقا هم اومد اینو فهمید:18:)

با این حال تیم ملی فعلاً بد نتیجه نگرفت ولی خوب هم نبود.

در بازی دیگری هم که از همین گروه انجام شد پرتغال با نتیجه 2-0 گواتمالا رو برد.

davidjoker
18-10-2010, 17:53
سلام بر دوستان عزیز. من تازه این تاپیک رو دیدم.

من از بچه های اصفهان هستم.

خیلی دوست داشتم که صدا و سیما بازی ها رو پخش زنده می گذاشت.

به امید قهرمانی ایران.

تیم ملی فوتبال که موفقیت کسب نمی کنه این تیم ملی فوتسال هم که جزو 4 تیم هستش رو اصلا توجهی بهش ندارن.:41:

ashkanliver
18-10-2010, 21:59
سلام لینک بازی ایران گواتمالا که تا دقیقه 16 صفر صفر مساوی

ashkanliver
18-10-2010, 22:15
دقیقه 16:03 ایران با گل لطفی یک به صفر جلو افتاد

Pejvak61
18-10-2010, 22:15
تا دقيقه 17 :
ايران 1 - 0 گواتمالا
16:03 لطفي

max_3d
18-10-2010, 22:18
گل دوم ایران تبریک دوستان توسط زحمتکش :40:

ashkanliver
18-10-2010, 22:18
دقیقه 16:46 ایران با گل زحمتکش 2 0 جلو افتاد از گواتمالا

Pejvak61
18-10-2010, 22:21
ايران 2 - 0 گواتمالا
16:43 زحمتكش

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

ايران 3 - 0 گواتمالا
باز هم زحمتكش دقيقه 17:38. آبكش شدن

max_3d
18-10-2010, 22:24
ايران 2 - 0 گواتمالا
16:43 زحمتكش

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

ايران 3 - 0 گواتمالا
باز هم زحمتكش دقيقه 17:38. آبكش شدن
هر تیمی در مقابل ایران بازی کنه باید ابکش بشه:21:حالا بازی بعدیمون با کدوم تیم هست به قولی ابکش بعدی ؟؟؟:27:

ashkanliver
18-10-2010, 22:24
ایول موتور گل زنیش تازه راه افتاد دو سه تای دیگه بزنه خوب می شه برای بازی فردا خیلی خوب می شه

Pejvak61
18-10-2010, 22:26
هر تیمی در مقابل ایران بازی کنه باید ابکش بشه:21:حالا بازی بعدیمون با کدوم تیم هست به قولی ابکش بعدی ؟؟؟:27:
اميدوارم ولي پرتغال آبكش نيست.

ashkanliver
18-10-2010, 22:26
بازی بعدی با پرتغال ساعت 21:30
تیم های اول و دوم گروه ایران در مرحله بعدی با گروه 2 بازی می کنند که به احتمال قوی تیم اول گروه دو اسپانیا و تیم دوم اون آرژانتین است
بازی اسپانیا و آرژانتین هم زمان با این بازی که 3 بر 1 به نفع اسپانیا تا پایان نیمه اول

max_3d
18-10-2010, 22:28
اميدوارم ولي پرتغال آبكش نيست.
میزنمیمشون قول میدم بازی سخت ما فقط در برابر اسپانیا و برزیل هست البته ایتالیا هم اذییت میکنه:13:

ashkanliver
18-10-2010, 22:35
میزنمیمشون قول میدم بازی سخت ما فقط در برابر اسپانیا و برزیل هست البته ایتالیا هم اذییت میکنه:13:
اگه اول بشیم مرحله بعد با آرژانتین نیمه نهایی با اسپانیا و فینال به برزیل می خوریم البته اگه بازی های مان رو ببریم

max_3d
18-10-2010, 22:38
تیم های اول و دوم گروه ایران در مرحله بعدی با گروه 2 بازی می کنند که به احتمال قوی تیم اول گروه دو اسپانیا و تیم دوم اون آرژانتین است
بازی اسپانیا و آرژانتین هم زمان با این بازی که 3 بر 1 به نفع اسپانیا تا پایان نیمه اول
به مراتب اگه با آرژانتین بازی کنیم خیلی بهتره تا اسپانیا :41:

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

بچه ها پرتغال چند تا گل به گواتمالا زد؟؟؟؟

ashkanliver
18-10-2010, 22:40

راستی ساعت درست بازی ایران پرتغال 1:30 شب هست نه 21:30

Pejvak61
18-10-2010, 22:42
بچه ها پرتغال چند تا گل به گواتمالا زد؟؟؟؟[/QUOTE]

2 -0 برد

Pejvak61
18-10-2010, 22:53
3-1 گواتمالا يكي زد.

ashkanliver
18-10-2010, 22:54
4 1 به نفع ایران دقیقه 25

Pejvak61
18-10-2010, 22:55
4-1 طاهري براي ايران بلافاصله جبران كرد.

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

5-1 كشاورز براي ايران. رسماً آبكش شدن.

ashkanliver
18-10-2010, 22:56
5 1 ایران
طاهری کشاورز

Pejvak61
18-10-2010, 23:10
6-1 حسن زاده.
حريف خودشو باخته.

مرده شور اين صدا و سيما رو ببره. من ميخوام بازي رو ببينم.

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

اسپانيا هم اونطرف داره ميتركونه 4-1 آرژانتين رو تا حالا برده.

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

راديو ورزش داره داستان تعريف ميكنه.

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

اسپانيا 4 - 2 آرژانتين

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

ليبي پيشرفت كرده امروز با چك مساوي كرد.

Pejvak61
18-10-2010, 23:22
ديگه تيم به آب و آتيش نميزنه. فعلاً بازي راكده. ولي تيم داره بازي رو كنترل ميكنه اگر هر وقت اراده كنن ميتونن باز هم به گواتمالا گل بزنن.

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

اسپانيا 4-2 آرژانتين

اين بازي تموم شد.

Pejvak61
18-10-2010, 23:29
بازي 6-1 به نفع ايران تمام شد. مباركه.

روي صدا و سيما سياه كه نتونست بازي رو پخش كنه.

ashkanliver
18-10-2010, 23:40
تبریک می گم به همه
صدا سیما هم به فینال حمید سوریان رحم نکرد با کلی منت با تاخیر پخش کرد حالا چه برسه به فوتسال

Pejvak61
19-10-2010, 08:07
پرتغال روسیه رو 2-1 برد:18:
حالا بازی امشب بازی مرگ و زندگیه برای ایران.

چون حالا ایران باید برای فرار از رو در رویی با اسپانیا حتماً پرتغال رو ببره.

البته تقریباً صعود به دور بعد قطعی شده ولی اگر به اسپانیا بخوریم خیلی ستمه که حذف بشیم.

البته امیدوارم بتونیم مقابل پرتغال به پیروزی برسیم.

max_3d
19-10-2010, 08:38
پرتغال روسیه رو 2-1 برد:18:
حالا بازی امشب بازی مرگ و زندگیه برای ایران.

چون حالا ایران باید برای فرار از رو در رویی با اسپانیا حتماً پرتغال رو ببره.

البته تقریباً صعود به دور بعد قطعی شده ولی اگر به اسپانیا بخوریم خیلی ستمه که حذف بشیم.

البته امیدوارم بتونیم مقابل پرتغال به پیروزی برسیم.
خب ببیید پرتغال روسیه رو میزد در هر شرایطی حالا ایران باید پرتغال رو ببره که به نظر شخصی خودم بازی رو میبره ایران اصلنم به تعصب ایرانی بودن اینو نمیگم خیالتون راحت اگه دیدید بازی ایران با روسیه مساوی شد اون بازی اول بود که جو همیشه برای بازی اول همینطوره که بس اگهباز اول بین روسیه و پرتغال بود روسیه بازی رو میبرد و در آخر به اسپانیا نمیخوریم:21::40:

davidjoker
19-10-2010, 08:50
تبریک برای برد ایران. :11:

دعا میکنیم که امشب ایران بتونه پرتغال رو ببره.:42:

Pejvak61
19-10-2010, 08:55
تیم روسیه میانگین سنی بازیکنانش زیر 23 ساله. ولی پرتغال با تمام نفراتش وارد شده ولی پرتغال با تمام نفراتش بازی میکنه و میانگین سنی تیم پرتغال بالای 27 ساله.

میانگین سنی تیم ایران هم 25 ساله که بسیار ایده آله. اونا برای جام جهانی 2012 از همین الآن آماده اند.
میانگین سنی اسپانیا هم 29.7 تقریباً 30 ساله و اونا با ترکیب اصلی اومدن کیکه، آمادو و ... در ترکیب هستن ولی جالبه بدونین که در بازی با آرژانتین که به پیروزی 4-2 اسپانیا انجامید هیچکدوم از بازیکنان اسمی اسپانیا گل نزدن.

کلاً همونطور که فکر میکردم این بازی ها از سطح بسیار بالایی برخورداره و تیم های ایتالیا، اسپانیا، پرتغال تیمشونو به هر تورنمنتی نمیفرستن. مخصوصاً اسپانیا که اگه شرایط در جریان بازی هم به وفق مرادشون نباشه و احساس کنن سطح داوری باعث نزول کیفیت بازیشون میشه بازی رو نیمه کاره ترک میکنن.

واقعاً چیزی از جام جهانی کم نداره.

Pejvak61
19-10-2010, 09:28
یه جا خوندم ایران اگر از گروهش بالا بیاد به تیم دوم گروه 1 میخوره نه گروه 2 !!! آیا صحت داره؟

ashkanliver
19-10-2010, 14:57
یه جا خوندم ایران اگر از گروهش بالا بیاد به تیم دوم گروه 1 میخوره نه گروه 2 !!! آیا صحت داره؟

به تیم گروه 2 یعنی اسپانیا ارژانتین رومانی قطر می خورد

Kianoosh
19-10-2010, 19:43
آرژانتین هم تیم آسونی نیست ها!تو همین گرند پریکس بود یک بر هیچ تونستیم ببریم خیلی سخت و با خوش شانسی ! البته اون موقع بازی با تاخیر پخش شد ...

moft
19-10-2010, 23:05
ایران پرتقال ساعت چند شروع می شه؟

web4web
20-10-2010, 00:04
ایران پرتقال ساعت چند شروع می شه؟

به گفته دوستان ساعت 2:30 شب به وقت ایران.

ashkanliver
20-10-2010, 00:21
به گفته دوستان ساعت 2:30 شب به وقت ایران.
1:30 شب برگزار می شه دوست عزیز

Gilopa
20-10-2010, 00:38
دوستان تا بازی شروع نشده لینکهایی رو بدید تا موقع پخش بازی دنبالش نگردیم

لینک پخش مستقیم ندارید ؟

ashkanliver
20-10-2010, 00:48
دوست عزیز تا وقتی بازی شروع نشود لینک وجود نداره هر وقت بازی شروع شد من بلافاصله لینک شو می زارم
ساعت 1:30

Gilopa
20-10-2010, 01:10
دوست عزیز تا وقتی بازی شروع نشود لینک وجود نداره هر وقت بازی شروع شد من بلافاصله لینک شو می زارم
ساعت 1:30

فقط تروخدا یه لینک بده که بشه نگاه کرد
چون معمولا سرکاری هستند و یا در ایران جواب نمیدن

hojjatinho
20-10-2010, 01:18
یعنی شما امیدوارید که بشه از طریق اینترنت بازی رو دید ؟
من بعید می دونم . تا حالا هر چی لینک بازی پخش زنده بوده نتونستم ببینم.
به هر حالاگه کسی لینک داشت که می شه دید . دستش درد نکنه اگه بزاره.

Gilopa
20-10-2010, 01:37
منتظریما...

ashkanliver
20-10-2010, 01:37
فلان بازی شروع نشد
لینک پخش زنده تصویری نیست بلکه به صورت هر 20 ثانیه یک بار اتفاقات بازی رو نشون می ده
هر چند پخش تصویری هم وجود دار که تو ایران نمی کشه[COLOR="Silver"]
B]
هنوز لینکی نیومده

Kianoosh
20-10-2010, 01:40

کاملا سالمه برا من هم میکشه :دی

ولی در کل صدا و سیما (*@%#*)@) !!!:2:

ashkanliver
20-10-2010, 01:41
لینک بازی با پرتغال

Gilopa
20-10-2010, 01:45
من دارم بازی رو میبینم از لینک بالا

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

فعلا ایران تحت فشاره .. همش دارن دفاع میکنند

Gilopa
20-10-2010, 01:55
عجب موقعیتی از دست داد ایران ... تماشاچیا ایرانیا روئ هو میکنند:31:

ashkanliver
20-10-2010, 01:59

کاملا سالمه برا من هم میکشه :دی

ولی در کل صدا و سیما (*@%#*)@) !!!:2:

ایول ولی برا من نمی کشه تیکه تیکه میاد
راستی مرحله بعد برزیل به ایتالیا خورد
ایتالیا از پاراگوئه خورد

Kianoosh
20-10-2010, 02:00
گل اول برای ایران

hojjatinho
20-10-2010, 02:00
عجب موقعیتی از دست داد ایران ... تماشاچیا ایرانیا روئ هو میکنند:31:
خوب دیگه طبیعیه اصل و نسبشون پرتقالیه :31:
من متاسفانه تصویر ندارم فقط صدای ورزشگاه هست که اونم چند وقت یه بار قطع می شه . خیر سرمون 256 داریم . به خاطر سرعت پایین اینترنته؟

ashkanliver
20-10-2010, 02:01
تبریک می گم گل زدیم
اما چه زود گل خوردیم

Kianoosh
20-10-2010, 02:02
چه زود گل مساوی رو خوردیم!:دی

piishii
20-10-2010, 02:09
دمش گرمممممممممم چه گلی زد

Kianoosh
20-10-2010, 02:09
گل دوم رو زدیم!

Gilopa
20-10-2010, 02:11
گل دوم رو هم زدیم

ashkanliver
20-10-2010, 02:13
دمش گرمممممممممم چه گلی زد

این زحمتکش عجب بازیکنی هست تو این بازی ها فکنم یکی از بهترین بازیکنا باشه

sagheb
20-10-2010, 02:18
من دارم از بسته رویایی همراه اول استفاده می کنم واقعاً که رویاییه!!!
با 450kbps کلاً 30 ثانیه از بازی هم درست ندیدم

Kianoosh
20-10-2010, 02:23
خب فعلا که خوب بازی کردن ببینیم نیمه دوم چی میشه...

+

دوستان برای تماشای آنلاین ویدئو ها (استریمینگ بافرینگ) علاوه بر سرعت جیتر و پینگ هم خیلی مهمه!

Gilopa
20-10-2010, 02:23
روسیه 2 هیچ جلویه از گواتمالا دوستان
اگر پرگل ببره به مشکل نمیخوریم ؟

Kianoosh
20-10-2010, 02:30
روسیه 2 هیچ جلویه از گواتمالا دوستان
اگر پرگل ببره به مشکل نمیخوریم ؟

ببریم که اصلا مهم نیست 7 امتیازی میشیم تیم اول میریم بالا با هر نتیجه ای مساوی بشه بازم میریم بالا 5 امتیازی منتها دوم میشیم اگه ببازیم اونوقت نمی دونم چی میشه:دی قانون تفاضل گل هست؟و...

piishii
20-10-2010, 02:31
ایییییییییییووووووووووووو وووووول

Gilopa
20-10-2010, 02:31
گل سوم .. :31:

Kianoosh
20-10-2010, 02:32
اینم گل سوم :دی

sagheb
20-10-2010, 02:33
گل سوم هم زدیم چه میکنه این ایران

Gilopa
20-10-2010, 02:34
تماشا چیا رو بچسبید از زمانی که ایران گل دوم رو زد و حالا هم گل سوم به کل خفه خون گرفتن:31:

mohsen121
20-10-2010, 02:43
پرتغال رو سوسك كرده .

piishii
20-10-2010, 02:50
گوووووووووووووووووووووووو وللللل زد اههههههههه

Gilopa
20-10-2010, 02:50
گل خوردیم
شد 3 بر 2

piishii
20-10-2010, 02:51
گوووووووووول ایووووووووووول

Gilopa
20-10-2010, 02:52
سریعا جبران شد گل چهارم رو زدیم

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

گوووووووووول ایووووووووووول

امین جان سلام
میگم آقا ما هی میایم از تو زودتر بنویسیم سه سوته میبینم پست میزنیا .. نکنه واسه تو زودتر صحنات رو پخش میکنه:31:

piishii
20-10-2010, 02:53
اینم بعدیییییییییییییییییییییی ییی

Gilopa
20-10-2010, 02:54
گل پنجم...
ایولللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللل

mohsen121
گلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللل پنجم براي ايران

piishii
سریعا جبران شد گل چهارم رو زدیم

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

امین جان سلام
میگم آقا ما هی میایم از تو زودتر بنویسیم سه سوته میبینم پست میزنیا .. نکنه واسه تو زودتر صحنات رو پخش میکنه:31:
سلام میلاد جان
من تله پاتی میکنم :27::27::27::27:
عجب ضد حمله ای کلاسیکی بود ایول دمشون گرم

hojjatinho
20-10-2010, 02:56
تبریک گل پنجم
من این گل رو دیدم فقط!!!:31: البته اگه همونه این برای من همش قطع می شه وصل میشه باز قطع می شه...
بعد گل پنجم پرتقال بلافاصله وقت استراحت گرفت؟؟

Gilopa
20-10-2010, 02:57
سلام میلاد جان
من تله پاتی میکنم :27::27::27::27:
عجب ضد حمله ای کلاسیکی بود ایول دمشون گرم

بله:27: ..
به نظرم بچه ها کاملا سرتر هستند اما بر طبق عادت ایرانی علاقه به دفاع کردن دارن ..
شاید هم نمیخوان خودشون رو زیاد خسته کنند وگرنه هر بار اراده کردن گل زدن

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

تبریک گل پنجم
من این گل رو دیدم فقط!!!:31: البته اگه همونه این برای من همش قطع می شه وصل میشه باز قطع می شه...
بعد گل پنجم پرتقال بلافاصله وقت استراحت گرفت؟؟

آره دید داره تابلو بازار میشه:27:

Kianoosh
20-10-2010, 02:57
دیگه دروازه بانم اوردن تو حمله تاکتیک دو لبه ای هست ممکنه بیشترم بخورن :دی

sagheb
20-10-2010, 02:58
روسیه 4 گواتمالا 0
ربطی نداشت!!!

Gilopa
20-10-2010, 02:58
وای چه شوتی زد گل ششم باید میشد

mohsen121
20-10-2010, 02:59
پرتغال با 5 نفر داره حمله مي كنه

piishii
20-10-2010, 03:00
دروازه بان ایران استثنائی هست

mohsen121
20-10-2010, 03:02
وايييييييييييييييييييييي چه موقعيتي بود

piishii
20-10-2010, 03:02
واییییییییییییی اگه این گل میشد چه گلی بودددددد

piishii
20-10-2010, 03:06
اه مرگ بر صبانت من اینترنت مرد
یکی بگه چی شد و چقدر دیگه مونده

piishii
20-10-2010, 03:06
نه درست شد :)

Gilopa
20-10-2010, 03:07
بچه ها دقت کنید به زننده های گل :

Taheri
14:40
Zahmatkesh
16:44
Hassanzadeh
20:50
Daneshvar
32:06
Moghadam
33:02

انصافا بهترین کار دعوت نکردن شمسایی بود با اینکه خیلی خدمت کرد به تیم ملی اما انصافا نمیذاشت بچه ها گل بزنند و فقط به فکر خودش بود ..

piishii
20-10-2010, 03:07
یکی زدن دلشوو خوش باشه :د ی

Gilopa
20-10-2010, 03:08
گل سوم رو خوردیم
5 بر 3

piishii
20-10-2010, 03:08
بردیم تبریککککککککک
من که رفتم دیگه به دانلود شبانه برسم
شب همه بخیییییییر

Gilopa
20-10-2010, 03:09
تبریک
بازی تموم شد

mohsen121
20-10-2010, 03:09
ايران گل سوم رو خورد ولي 5-3 برد

hojjatinho
20-10-2010, 03:10
تبریک به همه
حالا به عنوان تیم اول باید با کی و چه وقت بازی کنیم ؟
کل جدول مسابقات رو از کجا می شه گیر اورد

ashkanliver
20-10-2010, 03:11
بازی بعدی ایران 5شنبه ساعت 19:30 با ارژانتین

Kianoosh
20-10-2010, 03:13
ضمن تبریک :دی بازی بعدی با آرژانتین هست شماره 10 شون هم دقیقه آخر اخراج شد اسم شماره 8 هم جالب بود :دی

ashkanliver
20-10-2010, 03:13
جدول مسابقات روی 2ª Fase کلید کنید برنامه مرحله دوم رو نشون می ده

یا اینجا هم هست

Gilopa
20-10-2010, 03:15
دوستان بازیکنای تیمای دیگه ترکیب اصلی هستند یا ذخیره؟
مثلا همین پرتقال یا اسپانیا و برزیل و آرژانتین مثل ایران با ترکیب اصلی اومدن یا جووناشون ؟

Pejvak61
20-10-2010, 06:49
دوستان بازیکنای تیمای دیگه ترکیب اصلی هستند یا ذخیره؟
مثلا همین پرتقال یا اسپانیا و برزیل و آرژانتین مثل ایران با ترکیب اصلی اومدن یا جووناشون ؟

تیم روسیه میانگین سنی بازیکنانش زیر 23 ساله. ولی پرتغال با تمام نفراتش وارد شده ولی پرتغال با تمام نفراتش بازی میکنه و میانگین سنی تیم پرتغال بالای 27 ساله.

میانگین سنی تیم ایران هم 25 ساله که بسیار ایده آله. اونا برای جام جهانی 2012 از همین الآن آماده اند.
میانگین سنی اسپانیا هم 29.7 تقریباً 30 ساله و اونا با ترکیب اصلی اومدن کیکه، آمادو و ... در ترکیب هستن ولی جالبه بدونین که در بازی با آرژانتین که به پیروزی 4-2 اسپانیا انجامید هیچکدوم از بازیکنان اسمی اسپانیا گل نزدن.

کلاً همونطور که فکر میکردم این بازی ها از سطح بسیار بالایی برخورداره و تیم های ایتالیا، اسپانیا، پرتغال تیمشونو به هر تورنمنتی نمیفرستن. مخصوصاً اسپانیا که اگه شرایط در جریان بازی هم به وفق مرادشون نباشه و احساس کنن سطح داوری باعث نزول کیفیت بازیشون میشه بازی رو نیمه کاره ترک میکنن.

واقعاً چیزی از جام جهانی کم نداره.

وقتي بقيه با تركيب اصلي هستن برزيل هم حتما هست ديگه مگه ميشه ميزبان تركيب اصليشو نفرسته؟

davidjoker
20-10-2010, 06:50
تبریییییییییییییک. :11: :40:

Pejvak61
20-10-2010, 06:52
واقعاً خوشحال شدم. من ديشب از شدت خستگي خوابم برد و نتونستم بازي رو ببينم. تبريك و باز هم رو سيايي براي صدا و سيما.

بهتره صدا و سيما بره بزچروني به جاي پخش بازي به اين مهمي.

در دزديدن پخش بازي ها و كات كردن آرم شبكه ها حرف اولو ميزنن بعد اين بازي ها رو پخش نميكنن.

davidjoker
20-10-2010, 07:01
بچه ها دقت کنید به زننده های گل :

Taheri
14:40
Zahmatkesh
16:44
Hassanzadeh
20:50
Daneshvar
32:06
Moghadam
33:02

انصافا بهترین کار دعوت نکردن شمسایی بود با اینکه خیلی خدمت کرد به تیم ملی اما انصافا نمیذاشت بچه ها گل بزنند و فقط به فکر خودش بود ..

من دقیقا با شما موافقم. آقای شمسایی سر تمرینات هم خوب تمرین نمی کنه چه برسه به بازی.

Kianoosh
20-10-2010, 07:13
دوستان
فرضا شمسایی خداحافظی کرد و رفت خیلی خوب شد برای تیم ملی ولی لطفا دیگه نکوبیدش بهترین بازیکن آسیا جز بازیکنان منتخب جهان بهترین گل زن ملی دنیا بهترین بازیکن لیگ آسیا و افتخارات زیاد دیگه که به دست آورده و زحمات بی شماری که برای ارتقا جایگاه فوتسال کشیده ...

منصف باشیم :46:

به نظر شما امید هست صدا و سیما از دور دوم شروع به پخش کنه؟بازی با آرژانتین می تونه خیلی جذاب باشه:13:ترابیان در مورد عدم پخش چیزی نگفته فعلا شمس چی؟

Pejvak61
20-10-2010, 08:44
امروز صبح رادیو ورزش با پررویی تمام با شمس تماس تلفنی داشت ولی شمس با سعه صدر جوابشونو داد و چیزی در مورد پخش نشدن بازی در ایران نگفت.

من از هر کی شنیدم همین حرف و زد و تأیید کرد. رو که نیست سنگ پای قزوینه!!!

باور کنین خیلی ها هستن که این بازی ها رو دنبال میکنن و صدا و سیما هم پشت سر هم به خواسته ملت دهن کجی میکنه. شاید باور نکنین ولی شبکه ورزش روزهایی که بازی های دسته 1 آزادگان برگزار میشد بازی ها رو به طور زنده پخش میکرد.

حالا من هم امیدوارم اونا این کارو بکنن و بعد از این، بازی ها رو پخش کنن ولی فعلاً بعیده. باید دید چی پیش میاد.

max_3d
20-10-2010, 08:51
خب ببیید پرتغال روسیه رو میزد در هر شرایطی حالا ایران باید پرتغال رو ببره که به نظر شخصی خودم بازی رو میبره ایران اصلنم به تعصب ایرانی بودن اینو نمیگم خیالتون راحت اگه دیدید بازی ایران با روسیه مساوی شد اون بازی اول بود که جو همیشه برای بازی اول همینطوره که بس اگه باز اول بین روسیه و پرتغال بود روسیه بازی رو میبرد و در آخر به اسپانیا نمیخوریم:21::40:

پست رو حال کردید بالاخره 3Dکهنه کار فوتبالی هستم:21::27::40:

تبریک برای برد ایران. :11:

دعا میکنیم که امشب ایران بتونه پرتغال رو ببره.:42:
برادر دعاتون مستجاب شد:40:

آرژانتین هم تیم آسونی نیست ها!تو همین گرند پریکس بود یک بر هیچ تونستیم ببریم خیلی سخت و با خوش شانسی ! البته اون موقع بازی با تاخیر پخش شد ...
و اما در مورد آرژانتین تیم آرژانتین نسبت به پرتغال قویتره البته یه کم :21:و نتیجه ایران با آرژانتین ایران برنده بازی میشه اگه با همین منوال طی بشه:8:

Pejvak61
20-10-2010, 08:56
در نیمه نهایی به اسپانیا یا پرتغال میخوریم شما بخونید اسپانیا.

max_3d
20-10-2010, 08:56
دوستان
فرضا شمسایی خداحافظی کرد و رفت خیلی خوب شد برای تیم ملی ولی لطفا دیگه نکوبیدش بهترین بازیکن آسیا جز بازیکنان منتخب جهان بهترین گل زن ملی دنیا بهترین بازیکن لیگ آسیا و افتخارات زیاد دیگه که به دست آورده و زحمات بی شماری که برای ارتقا جایگاه فوتسال کشیده ...

منصف باشیم :46:

به نظر شما امید هست صدا و سیما از دور دوم شروع به پخش کنه؟بازی با آرژانتین می تونه خیلی جذاب باشه:13:ترابیان در مورد عدم پخش چیزی نگفته فعلا شمس چی؟
اول از همه تف به صدا و سیما:2::2::2::2::2::2:
بگذریم:41:
در مورد شمسایی باید بگم درسته مغروره و مربی تیم از تیم ملی کنارش زد ولی در کل حقش بود در کنار تیم بود مطمئن باشید اگه شمسایی بود سطح کیفیت بازیها هم بالاتر میرفت:21: شمسائی خیلی خدمت کرد برای فوتسال ایران:41:ولی افسوس!!!!!

Pejvak61
20-10-2010, 10:41
در مورد شمسایی باید بگم درسته مغروره و مربی تیم از تیم ملی کنارش زد ولی در کل حقش بود در کنار تیم بود مطمئن باشید اگه شمسایی بود سطح کیفیت بازیها هم بالاتر میرفت:21: شمسائی خیلی خدمت کرد برای فوتسال ایران:41:ولی افسوس!!!!!

شمسایی بازیکن خوبیه و من هم بهش اعتقاد دارم ولی به هر حال تیم ملی مهمتره و من هم معتقدم نباید شمسایی رو کوبید. هر بازیکنی میتونه یه زمانی با کادر فنی به مشکل بر بخوره که البته ما هیچکدوم از جزئیات این مشکل آگاهی نداریم که قضاوت کنیم حق با کیه. به فرض شمسایی مقصر باشه ولی دلیلی هم نداره که بهش توهین بشه. اصلاً فکر کنید که از تیم ملی خداحافظی کرده.

اصلاً چرا الآن دارین در مورد شمسایی بحث میکنین؟ شمسایی که دیگه نمیتونه تا آخر این بازی ها به اردوی تیم بپیونده و الحمدالله بچه ها هم که دارن عالی بازی میکنن و الآن به جای یه چهره چند تا چهره داریم و دست تیم هم بازتره.

من همیشه میگم نباید بذاریم فوتسال به مشکل فوتبال دچار بشه و شخصی مثل علی دایی سالها بعنوان تنها مهاجم کارساز و کاربلد تیم رو حفظ کنیم و به جوانترها یا نفرات دیگه بها ندیم و وقتی هم اون رفت ما موندیم و یه دوجین بازیکن بدون مهاجم شاخص و کاری. اگر یادتون باشه علی دایی در یک تورنمنت واقعاً بی خود در مراکش شرکت کرده بود و در ضربات پنالتی در بازی نهایی تونسته بود به عنوان قهرمانی دست پیدا کنه. فکر میکنین در اون بازی کیا بازی میکردن؟ معلومه علی دایی و سایر ستارگان ایرانی اما حریفانشون تیم درجه 3 همون کشورهایی که الآن اسمشون یادم نیست. این شد که چنین بلایی سر فوتبال ما اومد.

الآن هم به نظرم فوتسال داره سیاست درستی رو البته اون هم به لطف شمس دنبال میکنه و هرکی بود سعی میکرد هر طور شده شمسایی رو هم با خودش به برزیل ببره ولی اون این کارو نکرد. (باز هم میگم دلیلش اصلاً مهم نیست)

web4web
20-10-2010, 10:55
به نظر من باید یه جایزه ویژه به فوتسالی ها بدند.خود شمس چند بار گفته بود اصلا به ما اهمیت نمیدند(صحبت مالی نبود) و منظورم توجه به تیم ملی فوتسال بود که می گفت اصلا انگار نه انگار تیم چهارم جهان هستیم و دریغ از کمی محبت !.:41:

بی باک بی بال
20-10-2010, 12:15
اگه میخواهند مثل بازی دیشب رئال میلان پخش کنند همون بهتر که پخش نکنند

Pejvak61
20-10-2010, 13:47
به نظر من باید یه جایزه ویژه به فوتسالی ها بدند.خود شمس چند بار گفته بود اصلا به ما اهمیت نمیدند(صحبت مالی نبود) و منظورم توجه به تیم ملی فوتسال بود که می گفت اصلا انگار نه انگار تیم چهارم جهان هستیم و دریغ از کمی محبت !.:41:

مردم ميدونن فوتسال يك تيم خوب داره ولي خيلي ها به خاطر پوشش داده نشدن در جريان اين مسابقات نيستن.
همين تيم هاي عربي رو ميبينين؟ اگر يكي از اينها درحد ايران تيم داشت اونقدر تو بوق و كرنا ميكرد كه حال آدم بهم ميخورد. در حاليكه خبرهاي پيروزي تيم رو فقط در يك جمله‌ي كوتاه ميگن و والسلام.

max_3d
20-10-2010, 14:24
برنامه بازی ها در دور بعد

piishii
20-10-2010, 15:08
سلام
چند شنبه و به وقت ایران بازی کی میشه ؟

mehrradg23
20-10-2010, 15:43
سلام
بازی ایران ارژانتین ساعت چند هست به وقت ایران کدوم شبکه پخشش میکنه چه توی ماهواره چه تلویزیون خودمون؟

rahnemoun
20-10-2010, 19:10
شما هم چه انتظارات زیادی از این صدا و سیما دارین!!!؟
باباجان، وقتی هیچ شبکه عربی این بازی‌ها رو پخش نمی‌کنه، شما انتظار دارین که این مادر مرده‌ها از چه شبکه‌ای این فوتسال‌ها رو بدزدن و پخش کنن؟ نکنه انتظار دارین که برای پخش این بازی‌ها پول پرداخت کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!

رامین

ashkanliver
20-10-2010, 19:17
سلام
بازی ایران ارژانتین ساعت چند هست به وقت ایران کدوم شبکه پخشش میکنه چه توی ماهواره چه تلویزیون خودمون؟

پنج شنبه ساعت 19:30 به وقت ایران

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

سلام

پنج شنبه ساعت 19:30 به وقت ایران. صدا سیما که فکنم نشون نده

mehrradg23
20-10-2010, 19:50
یعنی هیچ کس نمیدونه کدوم شبکه ماهواره ای پخشش می کنه؟

Kianoosh
21-10-2010, 06:27
بیخیال....

mehrradg23
21-10-2010, 11:20
بیخیال....

سالاد نمیشه

Pejvak61
21-10-2010, 12:05
من از همون شروع بازي ها يه ايميل به شبكه ورزش راديو زدم. البته همين كار رو با شبكه 3 هم كردم ولي اونا جواب ندادن

مضمون ايميل من :

سلام.
از لیست برنامه هاتون چیزی در مورد جام جهانی کوچک که امروز شروع میشه و در مهمترین بازی روز اول ایران با روسیه بازی داره ندیدم.
همونطور که میدونین در این جام تمام چهره های مطرح فوتسال جهان حضور دارن و احتمال حضور ایران در فینال نسبت به دوره های قبل کمتره ولی به الشخصه اعتقاد دارم این مسابقات واقعاً چیزی در حد جام جهانیه.
آیا واقعاً ارزش پخش این مسابقه اینقدر پائینه که نه تلویزیون و نه حتی رادیو اقدام به پخشش نمیکنه؟ من معتقدم که فوتسال بسیار بازی مهیج تر و زیباتر و آینده دارتری از فوتباله. بی خودی دور و بر فوتبال رو نگیرید. کمی هم به فوتسال توجه کنید. اونا چیزی نمونده بود که در نیمه نهایی جام جهانی 2008 برزیل حضور داشته باشن ولی فوتبال چی؟ نهایت افتخارش پیروزی مقابل آمریکا در جام جهانی 98 (عهد بوق) بوده. من نمیگم فوتبال رو ول کنیم و بچسبیم به فوتسال - هرچند این کار رو هم بکنیم به نظرم بسیار معقوله - اما باید به فوتسال هم توجه بشه. اونا الآن در اوج هستن باید حمایت بشن.

اما جواب راديو ورزش :
> salam
az tavajohe shoma sepasgozarim.
kheyli talash kardim az tarighe mahvare tasvire mosabeghate futsal ro
daryaft m pakhsh konim amma motasefane emkan pazir nashod. in mosabeghat
ra sportv bersil pakhsh mikard ke dar iran be hich vajh ghabele daryaft
nist. az soye digar motasefane komite futsal fedrasion ham talashi bayare
pakhsh an nadare va hich tamas ya hmahangi ba shabke nakarde ta in kar
anjam shavad.
anche az ma bar miayad pakhsh natayej in mosabeghat hast ke talash darim
avalin resabe bashim ta rezayat shoma hasel shavad.
reshte haye nopa bayad sarmaye gozarie bishtari konan ta resaneha
barayeshan sahmi ghayel shavand amma futsal dar in zamihe tamayoli nadarad
ta takonon ma harekati nadideim . ona bishtar donbale tv hastan ta az
tarighe jazbe agahi pool bedast biyavaran be feke futsal va alaghemandane
aan nistan motasefane.
baz az kotahi khod pozesh mitalabim va saay mikonim dar ayande behtar
aamal konim.
radio varzesh

حالا موندوم چي جوابشو بدم؟

Kianoosh
21-10-2010, 12:45
این برا اون دوستی که سالاد می خواست البته ویرایش ویرایش شده هست چیزی نگفتم :دی

جدول پخش شبکه 3 برا امروز رو دیدم...چی حدس می زدین؟:دی ساعت 19 تا 21 سینما گلخانه!!!!!:2:
ماهواره هم نمی دونم شبکه ورزشی برزیل کدوم ماهوارست ولی برای بازی امروز شبکه های کشور آرژانتین هم ببینید پیدا می کنید؟تازه معلوم نیست اینا رایگان پخش کنن؟....

مساله این نیست که بازی رو با هر روشی شده از ماهواره یا اینترنت یا و ... ببینیم مساله اینه که صدا و سیما باید این مسابقات رو پخش کنه!!!هیچ مساله مالی و حق پخش در میان نیست (هرچند اگه بود هم باید می دادن!!!) همون بحث همیشگی ورزش فقط فوتباله باقی رشته ها برن بوق بزنن به جاش فیلمهای مسخره یا برنامه های آموزنده مزخرف پخش میشه!وگرنه بازی های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا هم قشنگ مشخص هست که چطوری پخش می کنن!!!!

همه مطبوعات ورزشی برنامه های ورزشی تلوزیونی رادیویی و .. و ... به اسم ورزش کار می کنن اما فقط یا اکثر از فوتبال میگن! بابا رشته های دیگه هم هستند که می تونن افتخار آفرینی کنن باید بهشون توجه بشه جذاب هم هستند واقعا فوتسال ایران آرژانتین جذاب تر هست یا فوتبال ایران لاتزیو یا ایران امید کویت!؟!

اونوقت بودجه و هزینه صدا و سیما چقدر هست ؟؟کجا میره؟؟صرف تولید خرید و پخش چه برنامه هایی میشه؟؟بعد اون آقا رو 5 سال 5 سال تمدیدش می کنن!!!:27:

شبکه ورزش کو چی شد؟!بعد از 30 سال دو تا کانال باید بشه 8 تا کانال اینه پیشرفت و توسعه!؟رسانه اینه!؟

الان من چی می خوام اینجا بیخودی ؟:دی اسکناس 10 هزار تومنی میدی دو تا نون سنگک می خری 4 تا تخم مرغ پخش مستقیم فوتسالم می خوای؟:دی
(نقل قول ممنوع :دی)
....

مرسی از اینکه شما پیگیری کردی دوست عزیز

پاسخ فینگلیش و این همه غلط و توضیح و ... نه به رادیو نه به تلوزیون :دی

من فکر نمی کنم فوتسال خیلی هم نوپا باشه!!!

اینکه تصاویر دریافت نمیشه که شوخی هست جام جهانی و گرند پریکس قبلی یادتون هست دیگه؟شاید شبکه انحصاری شده و ....
والا مصاحبه ترابیان هست که شبکه و ...معرفی کرده به سیما برای پخش دیگه باید دست می کرده تو جیب؟:دی هر موقع شد فدراسیون فوتسال شاید...
باز حداقل اگه این جواب رو رادیو ورزش داده دستش درد نکنه که جواب داده ...

Pejvak61
21-10-2010, 12:45
من از همون شروع بازي ها يه ايميل به شبكه ورزش راديو زدم. البته همين كار رو با شبكه 3 هم كردم ولي اونا جواب ندادن

مضمون ايميل من :

سلام.
از لیست برنامه هاتون چیزی در مورد جام جهانی کوچک که امروز شروع میشه و در مهمترین بازی روز اول ایران با روسیه بازی داره ندیدم.
همونطور که میدونین در این جام تمام چهره های مطرح فوتسال جهان حضور دارن و احتمال حضور ایران در فینال نسبت به دوره های قبل کمتره ولی به الشخصه اعتقاد دارم این مسابقات واقعاً چیزی در حد جام جهانیه.
آیا واقعاً ارزش پخش این مسابقه اینقدر پائینه که نه تلویزیون و نه حتی رادیو اقدام به پخشش نمیکنه؟ من معتقدم که فوتسال بسیار بازی مهیج تر و زیباتر و آینده دارتری از فوتباله. بی خودی دور و بر فوتبال رو نگیرید. کمی هم به فوتسال توجه کنید. اونا چیزی نمونده بود که در نیمه نهایی جام جهانی 2008 برزیل حضور داشته باشن ولی فوتبال چی؟ نهایت افتخارش پیروزی مقابل آمریکا در جام جهانی 98 (عهد بوق) بوده. من نمیگم فوتبال رو ول کنیم و بچسبیم به فوتسال - هرچند این کار رو هم بکنیم به نظرم بسیار معقوله - اما باید به فوتسال هم توجه بشه. اونا الآن در اوج هستن باید حمایت بشن.

اما جواب راديو ورزش :
> salam
az tavajohe shoma sepasgozarim.
kheyli talash kardim az tarighe mahvare tasvire mosabeghate futsal ro
daryaft m pakhsh konim amma motasefane emkan pazir nashod. in mosabeghat
ra sportv bersil pakhsh mikard ke dar iran be hich vajh ghabele daryaft
nist. az soye digar motasefane komite futsal fedrasion ham talashi bayare
pakhsh an nadare va hich tamas ya hmahangi ba shabke nakarde ta in kar
anjam shavad.
anche az ma bar miayad pakhsh natayej in mosabeghat hast ke talash darim
avalin resabe bashim ta rezayat shoma hasel shavad.
reshte haye nopa bayad sarmaye gozarie bishtari konan ta resaneha
barayeshan sahmi ghayel shavand amma futsal dar in zamihe tamayoli nadarad
ta takonon ma harekati nadideim . ona bishtar donbale tv hastan ta az
tarighe jazbe agahi pool bedast biyavaran be feke futsal va alaghemandane
aan nistan motasefane.
baz az kotahi khod pozesh mitalabim va saay mikonim dar ayande behtar
aamal konim.
radio varzesh

حالا موندوم چي جوابشو بدم؟

اينو در جواب براشون نوشتم :

سلام

از پاسخ و توجه شما سپاسگزارم.

در پاسخ شما چند نكته نهفته است كه بايد بنويسم. البته من فقط موفق شدم پاسخ شما را از ايميلها و پيغام هاي ارسالي ام دريافت كنم به همين دليل اين ها را به شما ميگويم اميدوارم سعه صدر داشته باشيد و زياد ناراحت نشويد.

و اما نكات :

1- شبكه SPORTV وب سايت دارد و پخش زنده مسابقه را از طريق اينترنت هم ميشود مشاهده كرد. همانطور كه ما جسته و گريخته بازي ها را ديديم.

2- آقاي عباس ترابيان در خبرها حدود 2 ماه پيش گفته بود كه مسابقات از همين شبكه SPORTV پخش زنده ميشود و ما هم به صدا و سيما همين موضوع را انعكاس داديم تا بهانه اي نداشته باشند كه بازي ها را پخش نكنند.

3- اصلاً پخش مسابقات به همكاري كميته‌ي فوتسال چه ربطي دارد؟ ديشب هم كه بازي ذوب آهن و الهلال پخش ميشد آقاي مزدك ميرزايي (اگر اشتباه نكنم) فرمودند كه ما خيلي دوست داشتيم تا يك گزارشگر بفرستيم به محل بازي و از آنجا بازي را گزارش كنيم و تمام همآهنگي ها هم انجام شده بود و حتي فدراسيون فوتبال عربستان و مسئولان ورزشگاه هم با ما همآهنگ بودند اما باشگاه ذوب آهن همكاري نكرد!!!!!!!!!!! مگر بايد از چه طريقي گزارشگر به بازي فرستاده شود؟ به باشگاه ذوب آهن چه ربطي دارد؟ اگر واقعاً تصميم به فرستادن گزارشگر داشتند مي بايست مستقلاً كسي را آنجا بفرستند به فرض ذوب آهني ها مغلطه كردند آيا صدا و سيما يا صدا نبايد خودش مستقلاً عمل كند؟ البته شايد مشكل بودجه داشته باشند كه اين ديگر بحث ديگري است.

خيلي عذر ميخواهم كه اين حرف را ميزنم ولي ما يك مدير داريم كه به فرض اگر او مدير شما بود با اين بهانه ها شما بايد پشت در شركت ميمانديد. مهم پخش اين مسابقات است حالا از هر طريقي. شما مي توانستيد يك گزارشگر به همراه تيم بفرستيد تا بازي ها را حداقل با صدا گزارش كند.

متأسفانه عادت كرده ايد توجيه كنيد و اگر ميخواستيد مي بايست از زير سنگ هم شده پخش زنده را ترتيب ميداديد. هم شما و هم سيما.

باز هم از شما به خاطر تندي مزاج عذرخواهي ميكنم ولي من عاشق فوتسال ملي هستم و از سال 92 كه ايران چهارم جهان شد به اينطرف تمامي رخداد هاي فوتسال ملي را دنبال ميكنم و براي من سخت است اينگونه بهانه ها را بپذيرم. مطمئن باشيد اگر در ايران تلويزيون كابلي وجود داشت و ميتوانستم هزينه تماشاي بازي را پرداخت كنم تا بازي با كيفيت را تماشا كنم اين كار را ميكردم.

خدانگهدار

sagheb
21-10-2010, 13:02
خوب از لینک اینترنتی بازی ها که میتونند بازی روگرفته ظبط و مثلاً با یه چند دقیقه تاخیر (واسه بافرینگ و عدم قطعی در حین پخش و سانسور و ...)و پخش کنند فکر نکنم که کپی رایت و اجازه پخش هم بخواهد بخصوص اگه روی ماهواره پخش نکنند و فقط از ایستگاه های زمینی و در محدوده ایران پخش کنند کسی هم نمی فهمه اینهم راهش باز بهونشون چیه؟

Kianoosh
21-10-2010, 13:14
خوب از لینک اینترنتی بازی ها که میتونند بازی روگرفته ظبط و مثلاً با یه چند دقیقه تاخیر (واسه بافرینگ و عدم قطعی در حین پخش و سانسور و ...)و پخش کنند فکر نکنم که کپی رایت و اجازه پخش هم بخواهد بخصوص اگه روی ماهواره پخش نکنند و فقط از ایستگاه های زمینی و در محدوده ایران پخش کنند کسی هم نمی فهمه اینهم راهش باز بهونشون چیه؟

کیفیت پخش اینترنتی خیلی پایین نیست؟:46:

Pejvak61
21-10-2010, 13:38
پائينه و خيلي هم پائينه ولي براي اينايي كه ادعا دارن ما بازي رو نميتونيم ببينيم تا گزارشش كنيم جواب خوبيه ولي در هر صورت با فرستادن يك گزارشگر كه نهايتاً 4 تا 5 ميليون تومن خرجشه مسائل حل ميشه.

web4web
21-10-2010, 14:05
3- اصلاً پخش مسابقات به همكاري كميته‌ي فوتسال چه ربطي دارد؟ ديشب هم كه بازي ذوب آهن و الهلال پخش ميشد آقاي مزدك ميرزايي (اگر اشتباه نكنم) فرمودند كه ما خيلي دوست داشتيم تا يك گزارشگر بفرستيم به محل بازي و از آنجا بازي را گزارش كنيم و تمام همآهنگي ها هم انجام شده بود و حتي فدراسيون فوتبال عربستان و مسئولان ورزشگاه هم با ما همآهنگ بودند اما باشگاه ذوب آهن همكاري نكرد!!!!!!!!!!! مگر بايد از چه طريقي گزارشگر به بازي فرستاده شود؟ به باشگاه ذوب آهن چه ربطي دارد؟ اگر واقعاً تصميم به فرستادن گزارشگر داشتند مي بايست مستقلاً كسي را آنجا بفرستند به فرض ذوب آهني ها مغلطه كردند آيا صدا و سيما يا صدا نبايد خودش مستقلاً عمل كند؟ البته شايد مشكل بودجه داشته باشند كه اين ديگر بحث ديگري است.

فکر کنم صدا و سیما می خواست گزارشگر رو با هواپیمای که ذوب آهن می خواست بره و تیم ذوب آهن بفرسته و در یک هتل باشند و که اونا قبول نکردند و مثلا گفتند ما به تعداد بلیط گرفتیم و کارها انجام شده و نفر اضافه نمی تونیم با خودمون ببریم.

همیشه کارها رو دقیقه 90 انجام می دند خوب اگر یک ماه زودتر کارها رو انجام می دادید حتما گزارشگر داشتیم ! یک هفته قبل از بازی یادشون می افته که اگر گزارشگر داشته باشیم بد نیست !:41:
در کل اگه واقعا از ته دل می خواستند گزارشگر بفرستند خیلی راحت از این حرف ها می فرستادند ، هزینه اش هم یک بلیط دو طرفه به عربستان و هماهنگی با مسئولان ورزشگاه و باشگاه الهلال بود. اینا می خواند یکی گزارشگر رو مفت و مجانی با خودش ببره و بیاره تحویلشون بده !:31:
برید دعا کنید بازی فینال حداقل یک نفر رو بفرستند ! البته اون هم معلوم نیست بفرستند ، یک دفعه دیدی گفتند به خاطر مسافت زیاد و عدم همکاری مسئولان ورزشگاه گزارشگر نداشتیم.

برای تیم مقتدر فوتسال کشورمون هم برای بازی امشب برابر آرژانتین آرزوی موفقیت می کنم.
بازی ساعت 19:30 هستش؟
اون سایت برزیلی که بازی های قبلی رو نشون داد این بازی رو هم نشون میده؟

mkaze
21-10-2010, 15:40
سلام دوستان
الان هیچ کس نمی دونه که از روی کدوم کانال ماهواره قراره پخش بشه؟
اگه کسی می دونه فرکانسش رو هم بذاره .
ممنون

piishii
21-10-2010, 17:03
سلام
اگه بازم کسی لینک آنلاین پیدا کرد بذاره
ممنونم

mehrradg23
21-10-2010, 17:07
[/COLOR]
این برا اون دوستی که سالاد می خواست البته ویرایش ویرایش شده هست چیزی نگفتم :دی

جدول پخش شبکه 3 برا امروز رو دیدم...چی حدس می زدین؟:دی ساعت 19 تا 21 سینما گلخانه!!!!!:2:
ماهواره هم نمی دونم شبکه ورزشی برزیل کدوم ماهوارست ولی برای بازی امروز شبکه های کشور آرژانتین هم ببینید پیدا می کنید؟تازه معلوم نیست اینا رایگان پخش کنن؟....

مساله این نیست که بازی رو با هر روشی شده از ماهواره یا اینترنت یا و ... ببینیم مساله اینه که صدا و سیما باید این مسابقات رو پخش کنه!!!هیچ مساله مالی و حق پخش در میان نیست (هرچند اگه بود هم باید می دادن!!!) همون بحث همیشگی ورزش فقط فوتباله باقی رشته ها برن بوق بزنن به جاش فیلمهای مسخره یا برنامه های آموزنده مزخرف پخش میشه!وگرنه بازی های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا هم قشنگ مشخص هست که چطوری پخش می کنن!!!!

همه مطبوعات ورزشی برنامه های ورزشی تلوزیونی رادیویی و .. و ... به اسم ورزش کار می کنن اما فقط یا اکثر از فوتبال میگن! بابا رشته های دیگه هم هستند که می تونن افتخار آفرینی کنن باید بهشون توجه بشه جذاب هم هستند واقعا فوتسال ایران آرژانتین جذاب تر هست یا فوتبال ایران لاتزیو یا ایران امید کویت!؟!

اونوقت بودجه و هزینه صدا و سیما چقدر هست ؟؟کجا میره؟؟صرف تولید خرید و پخش چه برنامه هایی میشه؟؟بعد اون آقا رو 5 سال 5 سال تمدیدش می کنن!!!:27:

شبکه ورزش کو چی شد؟!بعد از 30 سال دو تا کانال باید بشه 8 تا کانال اینه پیشرفت و توسعه!؟رسانه اینه!؟

الان من چی می خوام اینجا بیخودی ؟:دی اسکناس 10 هزار تومنی میدی دو تا نون سنگک می خری 4 تا تخم مرغ پخش مستقیم فوتسالم می خوای؟:دی
(نقل قول ممنوع :دی)
....

مرسی از اینکه شما پیگیری کردی دوست عزیز

پاسخ فینگلیش و این همه غلط و توضیح و ... نه به رادیو نه به تلوزیون :دی

من فکر نمی کنم فوتسال خیلی هم نوپا باشه!!!

اینکه تصاویر دریافت نمیشه که شوخی هست جام جهانی و گرند پریکس قبلی یادتون هست دیگه؟شاید شبکه انحصاری شده و ....
والا مصاحبه ترابیان هست که شبکه و ...معرفی کرده به سیما برای پخش دیگه باید دست می کرده تو جیب؟:دی هر موقع شد فدراسیون فوتسال شاید...
باز حداقل اگه این جواب رو رادیو ورزش داده دستش درد نکنه که جواب داده ...

خوب از اول اینارو می نوشتی که هم شما بی خیال نشی هم ما..........

به هر حال دمت گرم بابت پیگیری و بی خیال نشدنت ولی کلا هیچ وقت بی خیال نباش خوب نیست

ejbaree
21-10-2010, 17:22
آقا بیچاره این تی وی میخواد بازی رو پخش کنه. ولی برزیل بازیها رو خوب پوشش نمیده.
مثل اینکه تنها راه دیدن این بازیها از روی همون اینترنته.

mehrradg23
21-10-2010, 18:48
اينو در جواب براشون نوشتم :

سلام

از پاسخ و توجه شما سپاسگزارم.

در پاسخ شما چند نكته نهفته است كه بايد بنويسم. البته من فقط موفق شدم پاسخ شما را از ايميلها و پيغام هاي ارسالي ام دريافت كنم به همين دليل اين ها را به شما ميگويم اميدوارم سعه صدر داشته باشيد و زياد ناراحت نشويد.

و اما نكات :

1- شبكه SPORTV وب سايت دارد و پخش زنده مسابقه را از طريق اينترنت هم ميشود مشاهده كرد. همانطور كه ما جسته و گريخته بازي ها را ديديم.

2- آقاي عباس ترابيان در خبرها حدود 2 ماه پيش گفته بود كه مسابقات از همين شبكه SPORTV پخش زنده ميشود و ما هم به صدا و سيما همين موضوع را انعكاس داديم تا بهانه اي نداشته باشند كه بازي ها را پخش نكنند.

خيلي عذر ميخواهم كه اين حرف را ميزنم ولي ما يك مدير داريم كه به فرض اگر او مدير شما بود با اين بهانه ها شما بايد پشت در شركت ميمانديد. مهم پخش اين مسابقات است حالا از هر طريقي. شما مي توانستيد يك گزارشگر به همراه تيم بفرستيد تا بازي ها را حداقل با صدا گزارش كند.

متأسفانه عادت كرده ايد توجيه كنيد و اگر ميخواستيد مي بايست از زير سنگ هم شده پخش زنده را ترتيب ميداديد. هم شما و هم سيما.

باز هم از شما به خاطر تندي مزاج عذرخواهي ميكنم ولي من عاشق فوتسال ملي هستم و از سال 92 كه ايران چهارم جهان شد به اينطرف تمامي رخداد هاي فوتسال ملي را دنبال ميكنم و براي من سخت است اينگونه بهانه ها را بپذيرم. مطمئن باشيد اگر در ايران تلويزيون كابلي وجود داشت و ميتوانستم هزينه تماشاي بازي را پرداخت كنم تا بازي با كيفيت را تماشا كنم اين كار را ميكردم.

خدانگهدار

سایت SPORTV چی هست؟

Gilopa
21-10-2010, 19:12
بازی شروع شد .. تروخدا لینک بدید

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

تو این سایت بگردید ببینید کجاش داره پخش میکنه .. زبنونشو نمیشه فهمید ..اه

piishii
21-10-2010, 19:18
اقا یکی لینک بده دیگه :( :(

ashkanliver
21-10-2010, 19:18
بازی شروع شد .. تروخدا لینک بدید

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

تو این سایت بگردید ببینید کجاش داره پخش میکنه .. زبنونشو نمیشه فهمید ..اه

نگران نباشید بازی شروع شه لینک رو میزاریم

ashkanliver
21-10-2010, 19:32
اینم لینک

دوستانی که بازی رو بدون مشکل می بینند خواهش می کنیم هر 10 15 دقیقه در یک خط دو خط بازی رو تحلیل کنند تا همه از داخل زمین باخبر شوند و بدونند کی بهتر بازی می کنه مطلع شند با تشکر
نگران نباشید برد حق مسلم ماست

piishii
21-10-2010, 19:33
میخواستم لینک بدم که دوستمون داد
چرا صداش اینجوریه ؟!!!!!!!!!!!!!1

Gilopa
21-10-2010, 19:44
وای صداش مثل فیلم ترسناکاست .. اما سرعت تصویر خیلی عالیه

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

تا اینجا باید به دوستان بگم دفاع آرژانتین خیلی خوبه .. فکر کنم به مشکل بر بخوریم

moraddad
21-10-2010, 19:48
برا من سالی یه بار یه تصویر نشون میده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

128 ئه سرعتم ! خیلی پر روئم یعنی ؟! ...که توقع دارم بتونم ببینم؟! :31:

mahsa_ss21
21-10-2010, 19:49
چه صدای ناجوری داره این بازی؟ دلیلش چیه

راستی چرا صدا سیما این بازی رو پخش نمی کنه ؟

تو ماهواره چه کانال هایی پخش میکنه ؟

Gilopa
21-10-2010, 19:51
توپ و بازی در دست ایرانه منتها دفاع آرژانتین راهها رو بسته :31:

hamidras
21-10-2010, 19:52
این لینکی که دادید واسه من پخش نمیکنه چیزی:19:

جای دیگه نمیده؟

ashkanliver
21-10-2010, 19:56
این لینکی که دادید واسه من پخش نمیکنه چیزی:19:

جای دیگه نمیده؟

از مرورگر اینترنت اکسپلور استفاده میاد ولی من وقتی با مرورگر chrome گوگل نگاه می کنم نمیاد که نیاز به نصب برنامه داره

Gilopa
21-10-2010, 19:58
وای چه گلیو نزدیم:41:

piishii
21-10-2010, 19:58
از هم اول بازی دارن دفاع میکنند !

mahsa_ss21
21-10-2010, 19:59
چه صدای ناجوری داره این بازی؟ دلیلش چیه

راستی چرا صدا سیما این بازی رو پخش نمی کنه ؟

تو ماهواره چه کانال هایی پخش میکنه ؟

یکی به من بگه !؟

Gilopa
21-10-2010, 20:01
از هم اول بازی دارن دفاع میکنند !

مربیشون فهمیده زورشون به ما نمیرسه از این راه میخواد بازی رو نگه داره .. امیدوارم به مشکل نخوریم با این دفاع آرژانتین

hamidras
21-10-2010, 20:02
از مرورگر اینترنت اکسپلور استفاده میاد ولی من وقتی با مرورگر chrome گوگل نگاه می کنم نمیاد که نیاز به نصب برنامه داره

دمت گرم با ie اومد با فایر فاکس نمیومد.

صداش چقدر بده:دی!؟

Gilopa
21-10-2010, 20:03
چه شوتی زد آخر نیمه اول ایران

mahsa_ss21
21-10-2010, 20:03
نیمه اول تموم شد
انشااله ایران میبره

hamidras
21-10-2010, 20:04
نیمه اول تموم شد:دی
0-0

piishii
21-10-2010, 20:05
یکی به من بگه !؟
سلام
مهسا جان من که اول گفتم مشکل همه همینه نه تنها شما

دمت گرم با ie اومد با فایر فاکس نمیومد.

صداش چقدر بده:دی!؟
من با فایر فاکس میبینم باید پلاگین رو نصب کنید همین

چه شوتی زد آخر نیمه اول ایران
آره دیدی ! از راه دور هم بود
مثل چی ترسیدن گل بزنند با این دفاع کارمون خیلی سخته بابا
فقط ضد حمله میخوان بکننن
===
خطاب به اون دوست دیگمون منم 128 دارم به پهنای بند بستگی داره نه سرعت

rahnemoun
21-10-2010, 20:06

مال من با گوگل کروم بهتر داره پخش می‌کنه.

رامین :11:

hamidras
21-10-2010, 20:08

پلاگین نصبه پلیر هم میاد ولی هیچ اتفاقی نمیفته:دی

تو ایران برزیل مشکلی نداشت.

mahdishata
21-10-2010, 20:09
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 21 (17 کاربران و 4 مهمان)
mahdishata*, ashkanliver, babakmaku, deadman3, gamer5, Gilopa, hamidras, imankazami, KAZEMLU, mahsa_ss21, moft, Pejvak61, pouya_99999, rahnemoun, soena

چه خبره اينجا!!
نذري ميدن؟:31:

Gilopa
21-10-2010, 20:09
سلام
مهسا جان من که اول گفتم مشکل همه همینه نه تنها شما

آره دیدی ! از راه دور هم بود
مثل چی ترسیدن گل بزنند با این دفاع کارمون خیلی سخته بابا
فقط ضد حمله میخوان بکننن
===
خطاب به اون دوست دیگمون منم 128 دارم به پهنای بند بستگی داره نه سرعت

ترکوند دروازرو ..
کلا آخر نیمه اول نشون داد بچه ها سریعتر بازی کنند دفاشون جا میمونه .. باید باور داشته باشند قویترن تا آرژانتین رو حسابی گیج کنن با سرعت پا به توپشون.. نیمه اول بچه ها خیلی آروم پاسکاری میکردن باعث میشد دفاع آرژانتین راحت تمرکز داشته باشه ..

باید سرعت بدن مثل اواخر نیمه اول

ashkanliver
21-10-2010, 20:16
---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

[/COLOR]
مال من با گوگل کروم بهتر داره پخش می‌کنه.

رامین :11:

خارج از بحث گوگل کروم خیلی سریعتر از IE هست البته اگه نیاز به برنامه جانبی داره و اگه نسخه قدیمی یا بتا باشه یکم اذیت می کنه
من الان 4 ماهی هست که اصلا طرفه IE نرفتم و دوستان پیشنهاد می کنم حتما کروم رو نصب کنندالبته ورژن 5 یا 6 تا ورژن نهایی و کامل 7 بیاد
-------------------------------------------------------------------------------

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 24 (18 کاربران و 6 مهمان)

Gilopa
21-10-2010, 20:19
وای خورد تیرک ...:41:

hamidras
21-10-2010, 20:20
احیانا مربی آرژانتین اکبر میثاقیان نیست؟!

کم مونده تو دروازه بخوابن.

Pejvak61
21-10-2010, 20:20
وای خورد تیرک ...:41:
تيرك كي خورد؟

Gilopa
21-10-2010, 20:23
تيرك كي خورد؟

دقت نکردی ..
ایران نمیدونم کدون بازیکن بود زا سمت راست زمین شوت زد خورد به تیرک سمت راست دروازه خورد رفت اوت

Kianoosh
21-10-2010, 20:27
گفتم این آرژانتین اذیت می کنه سری قبل هم همینطور بود سگ دفاع ضد حمله :دی

web4web
21-10-2010, 20:29
کافیه بچه ها یک گل بزنند اون وقت دفاع تیمشون به هم می ریزه و احساسی بازی می کنند و ضمینه گل های بیشتر فراهم میشه.

Gilopa
21-10-2010, 20:33
گفتم این آرژانتین اذیت می کنه سری قبل هم همینطور بود سگ دفاع ضد حمله :دی

مشکل اینجاست اسپانیا به همین تیم 4 تا زده

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

بازم خورد تیرک

piishii
21-10-2010, 20:33
اههههههه جه فرصتی بود

rahnemoun
21-10-2010, 20:34
عجب موقعیتی رو گل نکردن!!!! دروازه خالی...

hamidras
21-10-2010, 20:35
این کی بود دروازه خالیو نزد!!؟!!!!!

rahnemoun
21-10-2010, 20:37
با این کیفیت بالای پخش!!!!!!!!!!!!!! دیگه بازیکن‌ها رو فکر نمی کنم بشه تشخیص داد، حداقل من که نمی‌تونم (بجز دروازه‌بان! :D)

mahsa_ss21
21-10-2010, 20:43
هیچ کدوم از شبکه های ورزشی ماهواره بازی رو پخش نمی کنن، من همه رو چک کردم !

عجبا !!

ایران رو اینجوری نوشته: Irã

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

صفحه پخش بازی عوض شد، عکس و غیره هم اومده تو صفحه ، چه جالب

rahnemoun
21-10-2010, 20:44
اگه Zoom رو کمتر کنید (مثلا 50%) کیفیت پخش یک مقداری بهتر میشه.

mahsa_ss21
21-10-2010, 20:48
اینم 3 تا عکس با کیفیت بازی در حال پخش

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

من این صدا رو نتونستم درست کنم ، کسی موفق شده صدا رو درست کنه ؟

hamidras
21-10-2010, 20:52
اگه Zoom رو کمتر کنید (مثلا 50%) کیفیت پخش یک مقداری بهتر میشه.

اونطوری خیلی ریز میشه:دی باید با ذره بین دید.

امير موسر
21-10-2010, 20:52
داره تبلیغ میده !! چند چنده !؟ چی شد !؟ پنالتیه !؟

hamidras
21-10-2010, 20:53
..................

پاک شود:دی

Pejvak61
21-10-2010, 20:54
فكر كنم بازي تموم شد. بايد بريم وقت اضافه.

web4web
21-10-2010, 20:55
تمام شد.رفت پنالتی؟

piishii
21-10-2010, 20:56
جووووووووووووووووووون

mahsa_ss21
21-10-2010, 20:56
گلللللللللللللل

ایران 1 - آرژانتین 0

rahnemoun
21-10-2010, 20:57
گلللللللللللللللللللللللل ل

Pejvak61
21-10-2010, 20:58
فكر نكنم. بايد وقت اضافه داشته باشه.

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

چي شد؟ يكي توضيح بده.

hamidras
21-10-2010, 20:59
کی گل زدن:دی

ما هر موقع زدیم پنجره رو کنار یه اتفاقی افتاد!

web4web
21-10-2010, 20:59
حواسم به وقت اضافه نبود !!!!!!!!!!!!
حالا وقت اضافه چقدر است؟
پنالتی خیلی خطرناکه ! شمسایی هم نیست ! ولی نظری رو داریم غم نداریم.

Pejvak61
21-10-2010, 21:00
طيبي در دقيقه 41 گل زد. (وقت اضافه)

امير موسر
گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــل

rahnemoun
توضیح نداره دیگه، ایران یکی زد

ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــران 1
آرژانتین 0

Gilopa
21-10-2010, 21:01
تبریک...:31:

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

mahsa_ss21
21-10-2010, 21:02
نیمه اول وقت اضافه تموم شد
ایران 1 بر 0 از آرژانتین جلو هست

آرژانتینی ها هول کردن

hamidras
21-10-2010, 21:02
نیمه اول وقت اضافه تموم شد...

1-0 ایران

Gilopa
21-10-2010, 21:03
واسه من دیگه اصلا صدا نداره

Kianoosh
21-10-2010, 21:03
فکر کنم دو تا 5 دقیقه هست...

rahnemoun
21-10-2010, 21:04
تبـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــریک
باز هم آرژانتین رو 1-0 بردیم

چه حالی داره پیروزی!

بی باک بی بال
21-10-2010, 21:04
نیم دوم شروع شد

hamidras
21-10-2010, 21:06
گللللللللللللللللللل نشد! عجب موقعیتی!

3 دقیقه مونده.

rahnemoun
21-10-2010, 21:06
مال منهم صداش رفته...
پس همه جاییه

web4web
21-10-2010, 21:07
آرژانتینی ها حالا دفاع کنند :31:
الان با تمام وجود حمله می کنند که بازی رو واگذار نکنند و سر ضد حمله ایران باز گل میزنه !

piishii
21-10-2010, 21:08
تورو خدا ببین چی گل نشد

Kianoosh
21-10-2010, 21:08
چی رو خراب کرد وااااییییی

hamidras
21-10-2010, 21:09
ای بابا چرا نمیزنن!

امير موسر
21-10-2010, 21:11
گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــل ! ایران 2 - آرژانتین 0 !

:دی

hamidras
21-10-2010, 21:11
گلر ارژانتینو کشیده جلو...

piishii
21-10-2010, 21:12
ایییییییییییولللللللل

Gilopa
گل دوم رو زدیم

Pejvak61
آرژانتين 5 خطائه شد. ايران هم سه خطائه.

piishii
آقا تبریک من برم شام همه خوردن جز من

mahsa_ss21
گللللللللللللللللللل

2 - 0

بی باک بی بال
چقدر دیگه مونده

hamidras
تمومه دیگه بردیم:دی عمرا نمیتونن2 تا بزنن.

mahsa_ss21
21-10-2010, 21:13
تبریک

ایران بازی رو برد

ایران 2 - آرژانتین 0

بازی بعدی با کیه و کی برگزار میشه !؟

Kianoosh
چه گلی به به

rahnemoun
تو این گوگل کروم کوفتی، تصویر میفته رو محل نمایش زمان!!!
چقدر دیگه مونده تمام بشه؟ من فقط ثانیه رو می‌تونم ببینم.

بی باک بی بال
تمام شد:31:

rahnemoun
جوووووووووووووووووووووووو وون
گلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللل

Kianoosh
21-10-2010, 21:14
تمومو شد بردیم 2-0 تبریک

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 37 (23 کاربران و 14 مهمان)
arbabe.sayeha*, ahmad2222, ashkanliver, deadman3, ejbaree, Gilopa, hadihh, hamidras, imankazami, KAZEMLU, mahsa_ss21, moft, moraddad, orci, payam1363, Pejvak61, rahnemoun, soena, web4web, امير موسر+, بی باک بی بال

Pejvak61
21-10-2010, 21:14
بازي تموم شد.

ايران پيروز شد. مباركه.

web4web
21-10-2010, 21:15
تبریک بابت این برد شیرین @@@@@@@@@@@@@@.
بازی بعدی به احتمال زیاد با برنده پرتقال-اسپانیا است که همون اسپانیا باید باشه.به امید پیروزی در بازی بعدی .

امير موسر
21-10-2010, 21:16
چه جالب ! من دروغکی گفتم گل ! ولی تا گفتم زدن گل دوم رو !!!

بی باک بی بال
21-10-2010, 21:16
گور بابای این صدا شیما حداقل گل ها رو دانلود می کردند نشون می دادند

hamidras
21-10-2010, 21:17
بازی بعدی اسپانیاست دیگه؟

ashkanliver
21-10-2010, 21:17
بازی بعدی نیمه نهایی با برنده اسپانیا پرتغال فردا ساعت 21:30 به وقت ایران
فینال هم یک شنبه ساعت 15:30 به وقت ایران

Pejvak61
21-10-2010, 21:19
يكي آدرس اين تاپيك رو به صدا و سيما بفرسته تا يه كم خجالت بكشن.