PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید اسپیکر به جای سینما خانواده

hamedsaba
02-10-2010, 19:14
با سلام دوستان خواستم بجای سینمای خانواده اسپیکر کامپیوتر برا TV بگیرم به نظرتون چه مارک هایی خوبن ؟ اگر بلندگوها پنج تیکه باشه خوبه ضمنا اگر قیمت بدین ممنون میشم ضمنا ایا خرید اسپیکر می تونه بهتر سینما خانواده باشه چون DVD Player دارم و فقط باند به مراه باس و سابر می خوام با سپاس .

mr_rayan
02-10-2010, 21:30
در کل این کار توصیه نمیشه و به نظرم خرید یه سینمای خانگی خیلی بهتر هستش.
شما چقدر می خواید هزینه کنید؟

Artam01
02-10-2010, 22:27
چرا سینما خانگی بهتره، از چه نظر؟

mr_rayan
03-10-2010, 00:37
اولا که اسپیکرهای کامپیوتر صدای جالبی نداره و دوما اینکه اسپیکرهای قیمت بالا و به اصطلاح پر قدرت کامپیوتر طوری طراحی میشن که نیاز به کارت صدای مناسب و هم سطح خودشون دارند.

ata_webmaker
03-10-2010, 12:16
در ضمن شما باید اسپیکری بگیرید که وروردی اپتیکال و کواکسیال داشته باشه
در غیره این صورت مفت نمی ارزه چون دی وی دی پلیر های موجود در بازار برای ارسال صدای 5.1 از این تکنولوژی استفاده می کنند در صورتی که اکثر اسپیکر های موجود در بازار دارای وروردی های تفکیک شده آنالوگ هستند
برای داشتن این وروردی ها اسپیکر لاجیتک یکی از مدل ها 400 تومانیش داه که بازم پیشنهاد نمیشه شما با داشتن این پول می توانید کمی دیگر هم پول بگزارید و یک سینمای خانگی با امکانات و دیزاین فوقالعاده بهتر بگیرید

hamedsaba
04-10-2010, 00:03
سلام دوستان . از راهنماییاتون ممنون . من بالاخره یک سینما خانواده Marshall 6114 خریدم خیلی ازش راضییم صدای جالب داره . قابلیت خوردن USB و HDMI و انواع خروجی های دیگرو داره ضمن اینکه رادیو هم داره کلا اول خواستم سینما خانوادگی ال جی بگیرم دیدم قیمت هاش بیشتر از 300 تومان است خلاصه مارشال با قیمت 260 تومان گرفتم خواستم بدونم در مورد ماندگاری مارک مارشال و و خلاصه چیز های دیگر آن چه نظری دارین ؟ با سپاس از همه دوستان .

alivolvo
05-10-2010, 15:56
ببينيد
من سينماي خانگي پاناسونيك دارم. از كيفيتش راضي نيستم.
سامسونگش رو هم تست كردم راضي كننده نيست.
تفكيك صدا صفر
با 250 تومن حتي حجم صدا هم نداره
فقط شيك هستند و مزيتشون اينه كه پنج و يك هستند.
ولي من كه يه سيستم استريو برام كافيه و 5.1 لازم ندارم به نظرتون يك اسپيكر 2 يا 2.1 بهتر نيست؟

hamedsaba
09-10-2010, 15:23
ببينيد
تفكيك صدا صفر
ولي من كه يه سيستم استريو برام كافيه و 5.1 لازم ندارم به نظرتون يك اسپيكر 2 يا 2.1 بهتر نيست؟
با نظر دوستان سینما خانواده بهتره . ضمنا این مدل مارشالی که من گفتم 5 به 1 است وصدای صاف و خوبی داره در کل نظر نظر خودتونه.

شهنام89
17-10-2010, 14:19
فقط لاجيتك Z-5500 digital
تنها دستگاه كه دكود سخت افزاري DTS,DOLBY DIGITAL Porlogic2
ورودي اپتيكال-ديجيتال و دايركت
قدرت بالاي صدا با بيشترين تفكيك صدا به گونه ايي كه انگار بصورت زنده صداي خواننده و جاز رو مي شنويد!
قيمت520/000تومان

vvc
17-10-2010, 14:42
ببينيد
تفكيك صدا صفر
دوست عزیز سینمای پاناسونیکتون چه مدلیه
سینماهای پاناسونیک ازنظر قدرت و کیفیت صدا حرف اولو میزنن
در مورد سامسونگ موافقم چون سیستمهای صوتی سامسونگ افتضاحن