PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم ادامه کدهای php و ادامه کدهای html چگونه است؟

arashmanteghi
02-10-2010, 10:00
سلام. من تو این مسئله گیر کردم. فرض کنید یه قالب با html طراحی کردم و اون وسط یه تگ div واسه م محتیات خالی گذاشتم. حالا اونجا توی کدهای php یه شرط میزارم که اگر شرط درست بود پردازش های مورد نظر php انجام شه. خب حالا میخوام اگه شرط درست نبود مابقی کد های php انجام نشه و ادامه کدهای قالب html خونده بشه تا قسمت پایین سایت لود بشه. واسه این کار باید چه کار کنم؟
من قبلا یه دستور تو php بلد بودم به نام exit که باعث میشد کلا همه کدها از بعد از نوشتن این دستور دیگه خونده نشه اما من میخوام مابقی کدهای html که قالب قسمت پایین سایتم هست لود شه. نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه.میتونید کمکم کنید؟

alizshah
02-10-2010, 19:10
اون کدها باید داخل شرط گذاشته بشه
بدین صورت که باید اول شرط not بزاری و کدهات رو داخل اون شرط بزاری (و برعکس اگر not داشته باشه اونو برداری)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arashmanteghi
05-10-2010, 20:54
اینو میدونم. خب همینجا که خودتون نوشتی وقتی از exit استفاده میکنم بقیه کد های html که او پایین نوشتم رو دیگه نمیخونه. مجبورم قبل از exit همه کدهایی که footer رو تشکیل میده دوباره درج کنم. آیا واقعا راحش همینه و هین همه دوباره کاری داره؟

hosseintdk775
06-10-2010, 02:22
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خوب از exit استفاده نکن
دستورات php تو داخل شرط بزار و اگه جواب شرط مثبت بود داخلش اجرا بشن در غیر اینصورت اجرا نمی شن و همه کدهای html تون هم چه قبل و بعد نمایش داده می شن

alizshah
06-10-2010, 20:54
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خوب از exit استفاده نکن
دستورات php تو داخل شرط بزار و اگه جواب شرط مثبت بود داخلش اجرا بشن در غیر اینصورت اجرا نمی شن و همه کدهای html تون هم چه قبل و بعد نمایش داده می شن
دقیقا بنده همینو میگم
مرسی دوست عزیز :11: