PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واكمن سوني ، سري W قيمتش چقدره؟

Nocturne
02-10-2010, 04:26
سلام.
يه mp3 player هاي جالبي تو اينترنت ديدم با برند واكمن از شركت سوني، موسوم به سري W.
ميخواستم ببينم از قيمت اينها اطلاع داريد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از ظاهرش كه بر مياد جوري ساخته شده كه استفاده ش خيلي راحت باشه.
ولي به ظاهر نميشه اكتفا كرد! براي اينكه فهميد واقعا بدرد ميخوره يا نه بايد استفاده كرد.
اينجا كسي تا به حال از اينا استفاده كرده؟

peaceful1
02-10-2010, 10:22
w250
2 گیگ 125/000

Nocturne
02-10-2010, 11:28
125 تومن زياده.
بنظر شما ارزشش رو داره؟

راستي اينها گويا زد آب هم هستن!
واقعيت داره؟!

peaceful1
02-10-2010, 12:20
راست ودروغش با سونی من استفاده نکردم.
حالا این خانوم سمت چپیه نیازی نبود دوش بگیره تا ثابت کنه زد آبه.
این زن و مرد که استارت زدن خیلی تابلوه که مثل مجسمه حیاط پشتی خونشون وایسادن یکی شلینگ گرفته رو سرشون عکس گرفتن اصلا ضمینه مات نشده.
(آدم بره تو mode گیر دادن خیلی بی منطق میشه ها!!):31:

Nocturne
03-10-2010, 03:17
يعني با اينا ميشه سر رو توي آب فرو برد؟

peaceful1
04-10-2010, 13:23
فکر نکنم اگه تا عمق یک متری هم زد آب بود حتما عکس یه قواص میگذاشت که داره ته اقیانوس صدف و مرجان جمع میکنه.

your_star
04-10-2010, 15:32
دو سری از این مدل تو بازار هست.
یه مدل ضد آبه
ضد آب بودنش راسته اما مثه این که راحت از گوش در میاد موقع ورزش سنگین(مثل دویدن)
اگه خواستی بگیری چک کن.

mamad gonzo
04-10-2010, 21:04
فکر نکنم اگه تا عمق یک متری هم زد آب بود حتما عکس یه قواص میگذاشت که داره ته اقیانوس صدف و مرجان جمع میکنه.
:31:

عجب...
روی کدوم کتفت تکیه دادی؟
کلا یهو گیر دادی به سونی
////////////////////////////////////////////////////

peaceful1
04-10-2010, 21:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fK2UF-zFtOIgWfq3f6LtmKf01jh8
بفرما!!
--------------------------------------
خارج از شوخی به نظر پلیر جالبی میاد ولی حیف که مطلب قابل رجوعی دربارش تو نت نیست چون نسبتا جدیده.

Nocturne
05-10-2010, 04:36
دو سری از این مدل تو بازار هست.
یه مدل ضد آبه
اگه خواستی بگیری چک کن.

قيمت غير ضد آبش چقدره ؟

ضمناً اين طور كه از سايت cnet متوجه شدم ضد آبش نزديك به 6 گرم سنگين تره يعني 42.5 گرم در برابر 36.8 . (اين تفاوت واقعا تاثير داره؟)
در اين سايت ظاهرا دو مدل از سري w واكمن هستش كه از لينكهاي زير ميتونيد ببينيد. براي هر كدوم يه ويدئو هم داره كه راجع بهشون توضيح ميده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

(دوميه ضد آبه)

طريقه دانلود ويدئوهاش هم به اين شكله كه وقتي روي دكمه پخش كليك كرديد، چند ثانيه صبر ميكنيد تا ويدئوي تبليغاتي تموم شه، بعد كه ويدئوي اصلي اومد هنگامي كه ماوس رو روي ويدئو ميبريد گزينه Download ظاهر ميشه و ... حالا اين خانمه كه تو ويدئوي اولي قشنگ باهاش پروانه ميزنه! و ميگه كه واقعا عاليه براي ورزش كردن. ديگه راست و دروغش پاي خودش! حالا بايد سر فرصت review ها رو هم بخونم ولي انگليسيم روون نيست :(
اين سايت cnet همين طوره. براي خيلي از محصولات الكترونيكي از اين چيزا داره. مثلا واسه لپ تاپ ها دو تا آقا هستن توضيح ميدن.
اين واكمن ها رو ، البته تو cnet گرون تر زده ، ولي من تو سايت خود سوني كه ديدم قيمت ضد آبش 60 دلاره! (اگه هر دلار رو 800 تومن بگيريم ميشه 48 هزار تومن) يعني اگه تو ايران 125 هزار تومن باشه ما داريم با نزديك به 3 برابر قيمت ميخريم! :(

---------------

دقايقي پيش در حال چت كردن با سايت سوني بودم! :5:
با انگليسي دست و پا شكسته سوالمو پرسيدم گفتش كه اين واكمن ضد آب براي مقاومت در برابر عرق هست نه براي فرو بردن سر زير آب و با اين كار ممكنه آسيب ببينه. حالا هر چي خواستم بپرسم "منظورتون از آسيب، آسيب وارده از فشار آب هست يا نفوذ آب" نميدونم يا منظورم رو نميفهميد يا اطلاعاتش بيشتر از اين نبود.
حالا فرو بردن سر در آب رو بايد ببينيم هنگام اين كار آب وارد گوش ميشه يا نه. اگه وارد نشه نبايد آسيبي ببينه چون اين دستگاه قابل شستوشو هست. اما اگه وارد بشه امكان داره از محل خروج صدا وارد دستگاه هم بشه.

mamad gonzo
05-10-2010, 10:11
اقا من دیشب نرسیدم ادامه پستم رو بنویسم ...
من مدل ضد ابش رو تست کردم ...
صداش قابل قبوله و بیس عمیق و مناسبی هم داره ...
اگه محیط ساکت باشه و صداشم تا ته زیاد کنی تا فاصله 1/5 متر میتونه قشنگ تشخیص بده چی داری گوش میدی
در کل اگه به من یدونشو مفتی بدن میگیرم ...
چون خوراک ورزش کردنه ... یه مثال بزنم بفهمی در چه حده : مثلا من مال رفیقمو گرفتم گذاشتم رو گوشم بدون هیچ مشکلی یک ست باش تنیس زدم .. اصلا هم نیفتاد ... لق هم نخورد ...

یه چیز دیگه: خیلی بدرد موزیکایی به سبک راک و متال نمیخوره

Nocturne
05-10-2010, 19:57
خوراک ورزش کردنه ... یه مثال بزنم بفهمی در چه حده : مثلا من مال رفیقمو گرفتم گذاشتم رو گوشم بدون هیچ مشکلی یک ست باش تنیس زدم .. اصلا هم نیفتاد ... لق هم نخورد ...

واقعاً نميفته؟ پس اين پاييني چي ميگه؟

شما هم خودتون امتحان كرديد؟ براي حرفتون سند بياريد.
البته خود من هم در سايت سوني يك review اي ديدم كه طرف نوشته بود دستگاه روي گوشش واي نميسته و ميفته. ولي بقيه گفته بودن براي ورزش خوبه. نميدونم شايد گوش با گوش فرق داره.

یه چیز دیگه: خیلی بدرد موزیکایی به سبک راک و متال نمیخوره

اتفاقا من چندان راك و متال گوش نميدم. فقط بعضي آهنگايي كه گوش ميدم پاپ-راك هستن. مثل تاتو.

peaceful1
06-10-2010, 08:36
این رو دیدی:
anythingbutipod.com/2010/06/sony-walkman-w250-review

ای کاش باطریش بیشتر از 11 ساعت دوام داشت اون هم تو کیفیت 128 بعد فرمت mp3 (هر چی bit rate بیشتر بشه باطری سریعتر مصرف میشه و mp3 کم مصرفترین فرمت هست و تو فرمت های صوتی با کیفیت بالا مثل flac ها جزو پر مصرفترین ها هستند.)
-- یه خوبی دیگه این که حالت drag and drop پشتیبانی میکنه که انتقال اطلاعات رو خیلی راحت تر میکنه.(بر خلاف خیلی لز پلیر های سونی مخصوصا قدیمی تر ها)

اين واكمن ها رو ، البته تو cnet گرون تر زده ، ولي من تو سايت خود سوني كه ديدم قيمت ضد آبش 60 دلاره! (اگه هر دلار رو 800 تومن بگيريم ميشه 48 هزار تومن) يعني اگه تو ايران 125 هزار تومن باشه ما داريم با نزديك به 3 برابر قيمت ميخريم! :(

کلا عموم محصولات سونی خیلی گرونتر از حد متعارف فروخته میشه. این دیگه از شانس ما ایرنی هاس دیگه چه کار میشه کرد.
البته الان دلار 1200-1100 هست ولی باز خیلی گرونتره

Nocturne
06-10-2010, 11:47
این رو دیدی:
anythingbutipod.com/2010/06/sony-walkman-w250-review

گفتم كه. آدم با آدم ممكنه فرق كنه چون خيليهاي ديگه هم رضايتمند بودن.
ولي با اين اوصاف فكر كنم بهتره غير ضد آبش رو بگيريم. هم سبكتره هم ارزونتر.
از قيمت اون اطلاع نداريد؟ من 105 تومن تخمين ميزنم. البته بازم زياده.

البته الان دلار 1200-1100 هست ولی باز خیلی گرونتره
بله دلار رو اشتباه گفتم. فكر كنم حدود 1060 تومن هست. يعني ما اين رو داريم حدود دو برابر ميخريم...

---

راستي اين گوشيهاش با آهنربا به همديگه ميچسبه.
سوني اشتباه كرده چون آهنربا ميتونه براي شخص مضر باشه.
تازه بيخودي هم دستگاه رو سنگين ميكنه.

mamad gonzo
06-10-2010, 13:06
اره میچسبه بهم ....
در مورد واسادن هم بگم در این حد ورزش پر تحرکی باش کردم و اصلا لق نخورد به جون بچم...
قیمتشو از نمایندگی سونی تا حالا پرسیدی؟؟
رفیقم میگفت خریدم 100 تومن ولی ضد اب نیس و حجمشم نمیدونم چقدره

Nocturne
07-10-2010, 06:15
ولي شما كه گفتيد مال رفيقتون ضد آبه

mamad gonzo
07-10-2010, 20:24
اره شما اون پست رو درست میگی من میخواستم بنویسم نکردم ولی مثل اینکه حرف نون رو درست نزدم ...
از قیمتی هم که تو پست بعد دادم میتونستین متوجه بشین که منظورم ضد اب نیست

your_star
07-10-2010, 23:56
شرمنده دیر جواب میدم.
1.ببین لق خوردن رو باید تست کنی اونم وقتی عرق کردی اون موقع میشه نظر داد.
من میخواستم اینو بگیرم ولی چند تا جا خوندم این مورد رو داره فعلا دنبالش نرفتم به خصوص که نصف سال رشتم.
اگه بچه شمال نیستی احتمال فراوان موردی نداری(تعرق تو شمال موقع ورزش 1000 برابر تهران هست!)
2.کیفیت صدای سونی اصولا خشک تر از پلیر معروف دیگه کوون هست(من هر دو رو دارم)یعنی برای راک و متال خیلی قوی هست.
شاید این مدل چون نمایشگر نداره اکولایزرش محدود باشه واسه همین این دوستمون این جور گفته من گوش ندادم نمیتونم اظهار نظر کنم.
3.سونی درسته جزو با کیفیت ترین پلیر هاست اما خوب پول اسمش رو میخوره.
احیانا دو ماه دیگه آیریور کپیش رو نصف قیمت میده!
4.ببین اختلاف 7 یا 8 گرم چیزی نیست که گوشت حس کنه!اگه جیبت میتونه اختلاف رو تحمل کنه ضد آب رو بگیر.چرا بحث گوشت رو میاری وسط؟!:13:
اگه میخوای مدل عادیش رو بگیری خوب برو یه پلیر درست ودرمان از سونی یا کوون بگیر چرا بند کردی به این؟:46:

به نظرم مدل قدیمی ورزش سونی خیلی بهتر از این ها بود.یه پلیر استوانه ای با نمایشگر که به بازو بسته میشد و هدفون هاش با دو تا بخش پلاستیکی دور گوش میموند.

Nocturne
08-10-2010, 05:20
4.ببین اختلاف 7 یا 8 گرم چیزی نیست که گوشت حس کنه!

چرا ميتونه تاثير داشته باشه چون وزن ضد آبش هفت ششم اون كيه.

اگه میخوای مدل عادیش رو بگیری خوب برو یه پلیر درست ودرمان از سونی یا کوون بگیر چرا بند کردی به این؟
من كي گفتم ميخوام عاديش رو بخرم؟ منظورت غير ضد آبه؟
من كه اينو واسه ضد آب بودنش نميخوام. واسه راحتي استفاده ش ميخوام.

ضمناً ضمنا ما تو شمال نيستيم كه 1000 برابر عرق كنيم.

mamad gonzo
09-10-2010, 21:01
اقا چرا سر سمال تهران بحث ميكنيد ....
ببينيد رفقاي گلم بحث اصلي گوش هست ...
روي يه گوش تو شمال در يه ورزش پرتحرك بدون حركت واميسته ....
روي يه گوش تو تهران در يه ورزش كم تحرك وا نميسته ....
بهترين راه اينه كه تست كني
وسلام

Nocturne
10-10-2010, 10:41
روي يه گوش تو شمال در يه ورزش پرتحرك بدون حركت واميسته ....
روي يه گوش تو تهران در يه ورزش كم تحرك وا نميسته ....

بر عكسه! تو شمال به علت تعرق زياد واي نميسته :31: