PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل مانیتور در نگرفتن تصویر و خاموش روشن شدن چراخ آبیش

minizoro
02-10-2010, 00:00
سلام ...
آقا من یه مشکلی دارم چند روزه کلافه ام کرده ...
من یه یه سالی میشه یه مانیتور AOC V22 دارم و خیلی هم ازش راضیم جدیدا هم یه مینی لپ تاپ خریدم و از همون اوایل خرید که پی سی رو کمتر باهاش کار میکنم لپ تاپ رو به مانیتور وصل میکنم و با اون کار میکنم ... حالا مشکل اینکه دو سه روزیه هرچی وصل میکنم به لپ تاپ مانیتور رو یا به پی سی اصلا تصویر نمیاد ... حالتهای مختلف رو هم امتحان میکنم مثل CRT only یا LCD + CRT clone یا LCD + CRT extended هیچ کدوم ولی اثر ندارند... واقعا کلافه شدم...:41:

چراخ آبی مانیتور دائما روشن خاموش میشه ... ینی حتی وقتی که کابلش به لپ تاپ یا پی سی وصل نیست وقتی به برق میزنی چشمک میزنه... وقتی که وصله به لپ تاپ هر چند دیقه یه بار آرم AOC میاد و مانیتور روشن میشه بعد دوباره خاموش میشه

لطفا کمکم کنید:11:

(پ.ن: گشتم جایی برای مشکلات مانیتور نبود... گفتم شاید مشکل این به کارت گرافیک ربط داشته باشه اینجا گذاشتم ...)

alireza1411
02-10-2010, 00:37
سلام ...
آقا من یه مشکلی دارم چند روزه کلافه ام کرده ...
من یه یه سالی میشه یه مانیتور AOC V22 دارم و خیلی هم ازش راضیم جدیدا هم یه مینی لپ تاپ خریدم و از همون اوایل خرید که پی سی رو کمتر باهاش کار میکنم لپ تاپ رو به مانیتور وصل میکنم و با اون کار میکنم ... حالا مشکل اینکه دو سه روزیه هرچی وصل میکنم به لپ تاپ مانیتور رو یا به پی سی اصلا تصویر نمیاد ... حالتهای مختلف رو هم امتحان میکنم مثل CRT only یا LCD + CRT clone یا LCD + CRT extended هیچ کدوم ولی اثر ندارند... واقعا کلافه شدم...:41:

چراخ آبی مانیتور دائما روشن خاموش میشه ... ینی حتی وقتی که کابلش به لپ تاپ یا پی سی وصل نیست وقتی به برق میزنی چشمک میزنه... وقتی که وصله به لپ تاپ هر چند دیقه یه بار آرم AOC میاد و مانیتور روشن میشه بعد دوباره خاموش میشه

لطفا کمکم کنید:11:

(پ.ن: گشتم جایی برای مشکلات مانیتور نبود... گفتم شاید مشکل این به کارت گرافیک ربط داشته باشه اینجا گذاشتم ...)

مانیتور به دستاپت درست وصل میشه و فقط با لپ تاپ مشکل داره یا نه ؟

پورت لپ تاپت خراب مراب نشده خدای نکرده ؟

minizoro
02-10-2010, 01:00
مانیتور به دستاپت درست وصل میشه و فقط با لپ تاپ مشکل داره یا نه ؟
پورت لپ تاپت خراب مراب نشده خدای نکرده ؟
آره با پی سی هم مشکل داره ... فقط لپ تاپ نیست

لپ تاپ مانیتور رو تشخیص میده ...

golmohammadi
02-10-2010, 02:01
بهترین و سرعترین راه اینه که به مادیران زنگ بزنی

khonebedosh
02-10-2010, 02:17
با سلام
چند وقته كه وقتي سيستممو روشن ميكنم مانيتورم چراغش روشن ميشه اما صفحه خاموش ميمونه بعد چند دقيقه كه سيستم روشن باشه مانيتور هم روشن ميشه
اه كسي ميدونه مشكلش چيه ممنون ميشم راهنماييم كنه

khonebedosh
02-10-2010, 02:17
با سلام
چند وقته كه وقتي سيستممو روشن ميكنم مانيتورم چراغش روشن ميشه اما صفحه خاموش ميمونه بعد چند دقيقه كه سيستم روشن باشه مانيتور هم روشن ميشه
اه كسي ميدونه مشكلش چيه ممنون ميشم راهنماييم كنه

alireza1411
02-10-2010, 22:25
آره با پی سی هم مشکل داره ... فقط لپ تاپ نیست

لپ تاپ مانیتور رو تشخیص میده ...

والله فکر کنم باید ببری گارانتی . مشکل از سیم ها فکر نمیکنم باشه. از خود مانیتوره که باید بره گارانتی. :41: شرمنده. دوستان نظری ندارن ؟

Elec SOS
21-11-2010, 11:30
سلام
سیستمم روشن میشه ولی تصویری روی مانیتور نمیاد یعنی چراق پاور مانیتور چشمک میزنه مثل حالتی که
سیستم خاموش باشه ولی مانیتور روشن باشه