PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی150تومنی؟

sadraman
01-10-2010, 23:01
سلام دوستان
میخام یه گوشی به قیمت حدودا 150هزار تومان بخرم
gs290چطوره؟ نظر شما چیه؟
و دیگه اینکه چرا قیمت گوشی های ال جی پایینه؟آیا کیفیتش هم پایینه؟
مممممنون

S_ALI_A
02-10-2010, 00:02
همين؟ خب شما بگو انتظاراتت چيه از گوشيه ايندت:31:؟
قيمت گوشيهاي الجي پايينه؟:2: اگه به قيمت جهاني وارد بازار ايران ميشد اونوقت چي ميخواستي بگي؟

Amir M.ohAma.D
02-10-2010, 10:09
بهترين گزينه برايه شما پاپه اصلا شك نكن
كيفيته گوشيهايه ال جي از سوني اريكسونو.....بيشتره.تنها گوشي با پدر مادر داره
همشون اصله كرست

LG GS290 Cookie Fresh

مزایا:پشتیبانی کارت حافظه حداکثر تا ۱۶ گیگابایت، صفحه نمایش لمسی ۳ اینچ TFT و تفکیک ۲۶۲۱۴۴ رنگ، دوربین ۲ مگاپیکسل با قابلیت فیلمبرداری، حسگر شتاب‌سنج، بلوتوث استریو، رادیوی اف‌ام استریو، خروجی صدای استاندارد

معايب:عدم وجود شبکه بیسیم، عدم وجود فلاش و فوکوس اتوماتیک برای دوربین، به همراه نداشتن جي پي اس

قيمت:118

LG GD510 Pop

مزایا: قابلیت اضافه کردن باتری خورشیدی، پشتیبانی کارت حافظه حداکثر تا ۸ گیگابایت، دوربین ۳٫۱۵ مگاپیکسل با قابلیت فیلمبرداری، صفحه نمایش لمسی ۳ اینچ، حسگر شتاب‌سنج، ۴۲ مگابایت حافظه داخلی، بلوتوث استریو، رادیوی اف‌ام استریو، نمایش پرونده‌های آفیس، وزن کم، تشخیص دستنوش

معايب:عدم وجود شبکه بیسیم، عدم وجود فلاش و فوکوس اتوماتیک برای دوربین، به همراه نداشتن جي پي اس

قيمت:135

S_ALI_A
02-10-2010, 11:14
بهترين گزينه برايه شما پاپه اصلا شك نكن
كيفيته گوشيهايه ال جي از سوني اريكسونو.....بيشتره.تنها گوشي با پدر مادر داره
همشون اصله كرست

LG GS290 Cookie Fresh

مزایا:پشتیبانی کارت حافظه حداکثر تا ۱۶ گیگابایت، صفحه نمایش لمسی ۳ اینچ TFT و تفکیک ۲۶۲۱۴۴ رنگ، دوربین ۲ مگاپیکسل با قابلیت فیلمبرداری، حسگر شتاب‌سنج، بلوتوث استریو، رادیوی اف‌ام استریو، خروجی صدای استاندارد

قيمت:118

LG GD510 Pop

مزایا: قابلیت اضافه کردن باتری خورشیدی، پشتیبانی کارت حافظه حداکثر تا ۸ گیگابایت، دوربین ۳٫۱۵ مگاپیکسل با قابلیت فیلمبرداری، صفحه نمایش لمسی ۳ اینچ، حسگر شتاب‌سنج، ۴۲ مگابایت حافظه داخلی، بلوتوث استریو، رادیوی اف‌ام استریو، نمایش پرونده‌های آفیس، وزن کم، تشخیص دستنوش

خواهشا كلي گويي نكنيد. شما از كجا ميدوني كه اين گوشي واسه اين دوستمون خوبه. شايد اين دوستمون دوربين بالا بخواد شايدم جي پي اس...
ضمنا نميشه گفت كه گوشيهاي الجي كيفيتشون از بقيه بهتره. توي همه برندها هم گوشي خوب هست هم بد. اين دوستمون سقف توان ماليش 150 تومنه. پس ميتونه گزينه هاي خيلي بهتري داشته باشه. ولي نميدونم چرا چيزي نميگه. فك كنم پسوردشو فراموش كرده:31:

Amir M.ohAma.D
02-10-2010, 13:34
خواهشا كلي گويي نكنيد. شما از كجا ميدوني كه اين گوشي واسه اين دوستمون خوبه. شايد اين دوستمون دوربين بالا بخواد شايدم جي پي اس...
ضمنا نميشه گفت كه گوشيهاي الجي كيفيتشون از بقيه بهتره. توي همه برندها هم گوشي خوب هست هم بد. اين دوستمون سقف توان ماليش 150 تومنه. پس ميتونه گزينه هاي خيلي بهتري داشته باشه. ولي نميدونم چرا چيزي نميگه. فك كنم پسوردشو فراموش كرده:31:

از برند ال جي ايشون خواستن كه تا150ت بهترين گوشي پاپه.ويوتيم كه قديميه.عكسايه پاپ حرف نداره.
برندهايه ديگه عالين ولي نه برايه ما كشور جهان سومي.همين ال جي كره ايه كه از چين بهتره

sadraman
02-10-2010, 21:43
ممنونم از نظراتتون
راستشو بخای خیلی برند برام مطرح نیست و ال جی رو هم به خاطر قیمت پایین در برابر امکانات زیاد انتخاب کردم.

فك كنم پسوردشو فراموش كرده
:27:

sadraman
02-10-2010, 22:36

ممنونم the shiningعزیز
جی دی510 معرکه یه . همونی که می خاستم.
کوچیک و باریک با امکانات عالی.
فقط یه سوال؟؟؟ پنل خورشیدیش روی کوشی نصبه یا باید جداگانه بخرم؟
بازهم ممنونم

bushido
02-10-2010, 22:56
اگر 165 تومان بتونید جور کنید و یک 5230 نوکیا بخریدم بد نیست gps صفحه تاچ سیمبیان سری60 فیلمشم بد نیست عکسشم خوبه در رنج قیمت خودش غولی محسوب میشه
ولی حالا معیارای هرکس فرق میکنه اصلا بهتون الجی پیشنهاد نمیکنم روی یک تجربه تلخ ازین برند .سونی اریکسونم راضی کننده نبوده برام
ولی نوکیا هرکسی رو دیدم در همه ضمینه ها از همه لحاظ ازش راضی بودن

Amir M.ohAma.D
02-10-2010, 23:04
ممنونم the shiningعزیز
جی دی510 معرکه یه . همونی که می خاستم.
کوچیک و باریک با امکانات عالی.
فقط یه سوال؟؟؟ پنل خورشیدیش روی کوشی نصبه یا باید جداگانه بخرم؟
بازهم ممنونم

جدا بايد تهيه كنين.
من از ال جي راضي بودمو هستم.همه ي اعضايه خانوادمونم ال جي دارن راضين
هرچيزي بدو خوب داره.
من تاحالا نوكيا نداشتم نظري نميتونم راجبش بدم.ولي هركي داشته راضي بوده

majid_sd2009
02-10-2010, 23:24
من که هیچ وقت سراغ نوکیا و کلا سیمبین نمیرم.
وقتی یکم مموریش پر میشه سرعتش میاد پایین.خصوصا تو گالریش.سیستم عاملش هم برا ما بدون استفادس چون باید برنامه ها رو ساین کرد و... که حالش نیست.
در ضمن نوکیا اینترفیس جالبس نداره.و زیاد حال نمیده:31:
من خودم کوکی دارم و گوشی بعدیم اگه چول نداشتم پاپ هست. اگر هم داشتم که به ارزوی خودم میرسم یعنیhtc:27:
راستی شما مشهدی هم هستی. اگه خواستی ال جی یا سامسونگ بگیری برو گاجره، نمایندگی رسمی هست.
بقیه مغازه هاش گرون میدن و یا اجزای داخل جعبه رو ورمیدارن.از نمایندگیش بپرسی شاید پنلش رو هم داشته باشه.

S_ALI_A
03-10-2010, 00:21
راستشو بخواي منم اول ميخواستم 5230 رو معرفي كنم بهت اما گفتم شايد اينجا جاش نباشه. اگه جي پي اس نياز نداري 5233 خوبه با قيمت 140 تومان. ضمنا اين ماجراي ساين كردن هم زياد جدي نيست. چون تعداد محدودي از نرم افزارها هستن كه ساين كردن نياز دارن. علاوه بر اين صداي اين دو گوشي هم زياده هم با كيفيت. البته اگه دوربين بهتر ميخواي5530 هم هست با سي پي يويه سريعتر. در ضمن گوشي پاپ رو از گارانتي هم بگيري پنل تو جعبش نيست. يعني هنوز توي ايران ديده نشده توي چندتا از سايتاي خارجي ديده بودم كه داشتن واسه فروش كه گرون بود.

sadraman
03-10-2010, 16:22
جدا بايد تهيه كنين.
من از ال جي راضي بودمو هستم.همه ي اعضايه خانوادمونم ال جي دارن راضين
هرچيزي بدو خوب داره.
من تاحالا نوكيا نداشتم نظري نميتونم راجبش بدم.ولي هركي داشته راضي بوده
من اوایل نوکیا داشتم. بعد به سونی اریکسون مهاجرت کردم و حالا سراغ ال جی اومدم
نوکیا به نظر من داره پول مارکشو می خوره و خیلی هم خوش دست نیست
سونی اریکسون اما محشره البته اون هم خوب و بد داره
حالا ببینیم ال جی چه می کنه:27:

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

م
من خودم کوکی دارم و گوشی بعدیم اگه چول نداشتم پاپ هست. اگر هم داشتم که به ارزوی خودم میرسم یعنیhtc:27:
راستی شما مشهدی هم هستی. اگه خواستی ال جی یا سامسونگ بگیری برو گاجره، نمایندگی رسمی هست.
بقیه مغازه هاش گرون میدن و یا اجزای داخل جعبه رو ورمیدارن.از نمایندگیش بپرسی شاید پنلش رو هم داشته باشه.
پس از ال جی راضی هستی؟:27:
راستی بابت گاجره هم ممنون:46:

behnamrizi
04-10-2010, 01:21
منم حدود دو هفته هست LG گرفتم KP500 در کل راضی بودم و تا حالا به مشکل خاصی برنخوردم.