PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی آندروید به صرفه تره یا ویندوز ؟

bluetooth
01-10-2010, 21:00
کودومشون نرم افزارهای بهتری دارن و آینده ی نرم افزاری کودوم بهتره؟! همچنین طیف گستردگی انواع نرم افزارهاشون هم مهمه برام !

COUNTMAN
03-10-2010, 23:07
ويندوز نرم افزاراي كاربردي زيادي داره ولي اينده اندرويد بهتره

piroooz
03-10-2010, 23:33
درسته ویندوز موبایل نرم افزار های بیشتری براش تولید شده و فعلا فراگیر تر هست ...
ولی با پیشرفتی که آندروئید داره مسلما به زودی جای پیشرفت بیشتری خواهد داشت و همین طور نداشتن هنگ نسبت به ویندوز...
ولی خوب از طرفی باید منتظر سون هم بود

senaps
11-10-2010, 23:52
من کفر میکنم اندروید برنامه های توپی داره و جای پیشرفت هم داره....

SAEEDSAMSUNG
13-10-2010, 19:41
دوستان چون ویندوز 7 به تازگی اومده و آندروید 3 هم هنوز نیومده نمیشه آینده رو پیش بینی کرد ولی همین خاصیت سورس باز آندروید دلیل پیشرفت و محبوبیتشه. نظر شخصیه من اینه که آینده از آن آندروید خواهد بود. حتی مایکروسافت هم خودش فهمیده که توان رقابت با آندروید رو نداره . تو نمایشی هم که راه انداخته بود mac os و symbian رو تشییع کرد ولی اثری از آندروید نبود

payamf1
17-10-2010, 21:37
من شخصا که با آندروید موافقم تا ببینیم در آینده نزدیک ویندوز فون 7 چیکار میکنه

PersiAndroid
27-10-2010, 09:36
دوستان شما hd2 رو پيشنهاد مي كنين؟ (كه بعدا بتونيم روش آندرويد هم بريزيم)؟

tanatos
31-03-2011, 09:07
درسته که اچ دی2 تونسته آندروید رو بدون مشکل ساپورت کنه ولی اگه آندو رو میپسنیدید توصیه میکنم گوشیی رو بگیرید که مبتنی بر آندروید باشه.

G4nd0lf
01-04-2011, 23:47
دوست من آینده ی اندروید درسته که روشنه ولی عین یه اسباب بازی می مونه و برنا مه هاش اصلا در حد ویندوز موبایل و ویندوز فون نیستنند.....در حال حاظر برنامه های ویندوز فون از مرض 12000 تا هم گذشت و برنامه های این سیستم عامل فوق العاده با سرعت 30% در حال رشته در حالی که اون اسباب بازی خیلی مسخره فقط با سرعت 18% در حال رشته...........من که ویندوز رو به 1000 تا مثل اندروید ترجیح می دم...در ضمن یادت نره که اندروید هر روز یه ورژن می ده تو بازار مثل V2.1 یا V2.2 یا V2.3 یا V3.0 یا حتی این مسخره بازیای نون توستو پنیرو پوفکو قرمه سبزی که دیگه واقعا شورشو در آوردن....و می خواستم به این نتیجه برسی که ممکنه برنامه های ورژن های مختلف با هم فرق کنه و روی یه ورژن خاص نسب نشه در صورتی که سیستم عامل غول نرم افزاری دنیا یعنی ویندوز فون 7 هنوز اصالت خودش رو حفظ کرده و به جای اینکه هر روز یه ورژن بده فقط برای سیستم عامل واقعا حرفه ای خودش آپدیت می زاره ...اینجوری دیگه تقریبا هیچ فرقی بین کسی که گوشی HTC داره یا الجی یا سامسونگ یا حتی گوشی های غول ارتباطات نوکیا (البته در آوریل 2012) با مدل های مختلف داره وجود نداره و همه به طور یکسانی از نرم افزارهای این سیستم عامل استفاده می کنند.موفق باشید

pkr_legend
07-04-2011, 13:53
دوست من آینده ی اندروید درسته که روشنه ولی عین یه اسباب بازی می مونه و برنا مه هاش اصلا در حد ویندوز موبایل و ویندوز فون نیستنند.....در حال حاظر برنامه های ویندوز فون از مرض 12000 تا هم گذشت و برنامه های این سیستم عامل فوق العاده با سرعت 30% در حال رشته در حالی که اون اسباب بازی خیلی مسخره فقط با سرعت 18% در حال رشته...........من که ویندوز رو به 1000 تا مثل اندروید ترجیح می دم...در ضمن یادت نره که اندروید هر روز یه ورژن می ده تو بازار مثل V2.1 یا V2.2 یا V2.3 یا V3.0 یا حتی این مسخره بازیای نون توستو پنیرو پوفکو قرمه سبزی که دیگه واقعا شورشو در آوردن....و می خواستم به این نتیجه برسی که ممکنه برنامه های ورژن های مختلف با هم فرق کنه و روی یه ورژن خاص نسب نشه در صورتی که سیستم عامل غول نرم افزاری دنیا یعنی ویندوز فون 7 هنوز اصالت خودش رو حفظ کرده و به جای اینکه هر روز یه ورژن بده فقط برای سیستم عامل واقعا حرفه ای خودش آپدیت می زاره ...اینجوری دیگه تقریبا هیچ فرقی بین کسی که گوشی HTC داره یا الجی یا سامسونگ یا حتی گوشی های غول ارتباطات نوکیا (البته در آوریل 2012) با مدل های مختلف داره وجود نداره و همه به طور یکسانی از نرم افزارهای این سیستم عامل استفاده می کنند.موفق باشید

اندروید 50,000 تا برنامه داره دوست من:31: سرعت رشدشم تا اونجایی که می دونم وحشتناکه. اسباب بازيم خودتي. :31:

shahin_100
25-04-2011, 13:27
من چند هفته پیش یک گوشی آندرویدی گرفتم . واقعا محشره . هم از نظر برنامه و بازی و کارایی بسیار با کیفیت هست . ولی من قبلا ویندوز موبایل 6.5 داشتم اصلا راضی نبودم . زیاد هنگ می کرد . برنامه هاش هم در مقابل آندروید اسباب بازی هست :31: دیگه نسل ویندوز موبایل داره تموم میشه .

yusefy
07-05-2011, 15:53
بدون شک آندروید

roxh58
12-05-2011, 15:06
آینده برای آندرویده...اما در حال حاضر ویندوز موبایل رو پیشنهاد میکنم. برنامه های ویندوز موبایل به بلوغ رسیده ...من به شخصه ویندوز موبایل رو ترجیح میدم.

Vahab60
23-05-2011, 15:42
آینده برای آندرویده...اما در حال حاضر ویندوز موبایل رو پیشنهاد میکنم. برنامه های ویندوز موبایل به بلوغ رسیده ...من به شخصه ویندوز موبایل رو ترجیح میدم.

یعنی چی به بلوغ رسیده ؟ میشه توضیح بدین ؟

piroooz
23-05-2011, 21:44
دوست من فعلا WP7 باید به بلوغ برسه:31:
دقیقا برعکس گفتی:31:

s.j-rez
22-07-2011, 14:13
صد در صد آندرویید