PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار اجرای بازی پلی استیشن 2 روی ویندوز سون

Maman Sepehr&Sohei
01-10-2010, 15:20
با سلام
لطفا نرم افزاری برای اجرای بازی cars Race Orama روی ویندوز سون بهم معرفی کنید.
و بگید تنظیماتش بالید چطور باشه که اجرا بشه.
ممنون.

alireza1411
01-10-2010, 17:46
با سلام
لطفا نرم افزاری برای اجرای بازی cars Race Orama روی ویندوز سون بهم معرفی کنید.
و بگید تنظیماتش بالید چطور باشه که اجرا بشه.
ممنون.

سلام
تو این صفحه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اولین نظر که مال مهمان هست یه لینک توشه. اون رو دانلود کنین فکر کنم بتونه اجرا کنه. تنظیماتش هم زیاد چیز میز داره . توضحش زیاد میشه. تغییر بدین خودتون به جواب میرسین.

اون لینکی که گذاشتم مال 3 4 هفته پیشه و الان ورژن جدیدتره اومده. اگه اجرا نشه باید سعی کنید ورژنهای بعدی رو امتحان کنید. تنها برنامه و بهترین برنامه همینه دیگه. کاریش نمیشه کرد.

Maman Sepehr&Sohei
02-10-2010, 14:00
ممنونم آقا علیرضا.
الان خونه نیستم امشب امتحانش میکنم.

popowoody
02-10-2010, 15:35
فکر کنم این بتونه کمکتون کنه

alireza1411
02-10-2010, 21:33
فکر کنم این بتونه کمکتون کنه

پویا جون دستت درست.

اون لینکی که گفتم ورژن 0.9.7 هست که خیلی جدیدتره .

باهاش final fantasy و kingdom hearts و xenosaga و persona و ... بازی کردم خیلی فاز داد. رزولشون رو بالا گذاشتم طوری که تصویر ps2 پیشش هیچی واسه گفتن نداشت. ولی همچنان سازگاریش با تمام بازیها کامل نشده.

لینک ورژنهای جدیدترش رو هم میذارم گهگاه.

Maman Sepehr&Sohei
06-10-2010, 09:43
نصبش کردم ولی سی دی رو اجرا نکرد. خیلی تنظیمات داره. همش پیغام Gs و Plugins میده تغییرشون میدم فرقی نمیکنه. نمیدونم کجای کار می لنگه.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

alireza1411
07-10-2010, 23:19
نصبش کردم ولی سی دی رو اجرا نکرد. خیلی تنظیمات داره. همش پیغام Gs و Plugins میده تغییرشون میدم فرقی نمیکنه. نمیدونم کجای کار می لنگه.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

لابد میگه GS plugin dos not found. این مربوط به بخش ویدئو میشه. خب با پلاگین zeroGS که مدتها پیش ولش کردن به امون خدا تست کردی؟ جدیدا روش زیاد کار میکنن و دوباره دارن بهش میرسن.
معمولا سرعت zeroGS کمه. خیلی کمتر از GSDX میشه. در ضمن همون GSDX هم صه مدل داره که بسته به نوع دستورات سی پی یو میتونی استفاده کنی. رو همه ی پلاگ این ها گذاشتی دیگه نه ؟

شما با Ultraiso یه ایمیج از دی وی دی تهیه کن که اولا دی وی دی رامتون داغون نشه هی زور بزنه دی وی دی باز کنه. دوما مشکل شاید مربوط به اجرای دی وی دی میشه.
ایمیج که تهیه کردی پلاگ اینه CDVD رو بزار روی گزینه ی CDVD Dolio و بعد apllly کن. برو تنظیماتش رو بیازر و آدرس ایمیجی که گرفتی رو بده.

باز اجرا کن ببین جواب میده یا نه.

اگه نداد این کار کن بگم مشکل دقیقا کجاست.
از منوی Misc گزینه ی show Console رو بزن. برنامه رو ببند و بازش کن و تنظیمات رو بزار رو GSDX sse2 و CDVD Dolio و بازی رو بزن اجرا شه. یه پنجره اون پشت بازه که نوشته توش میا د میره ... اون رو کلیک کن بیاد جلو و گزینه ی save رو از منوی Log بزن. فایل رو رو دستاپ سیوش کن. متن داخلش رو اینجا پیست کن.

:11::11::11::11::11:

Maman Sepehr&Sohei
09-10-2010, 19:02
سلام.
با zeroGs که جواب نداد. اینم پیغامش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای قسمت آخر صحبتتون که گفتید به منوی Misc برم هم بعدش میخواد فایل directX دانلود کنه که خیلی طول میکشه. تازه خودم فایلشو جدا دارم نصبم کردم ولی مثل اینکه نمیشناسه.

حالا میخوام ازش ایمیج بگیرم و امتحان کنم.
راستی یه فایل ایمیج توی خود دی ویدیش هست. از همون میشه استفاده کرد؟ یا دوباره ایمیج بگیرم؟

alireza1411
09-10-2010, 23:40
سلام.
با zeroGs که جواب نداد. اینم پیغامش:

برای قسمت آخر صحبتتون که گفتید به منوی Misc برم هم بعدش میخواد فایل directX دانلود کنه که خیلی طول میکشه. تازه خودم فایلشو جدا دارم نصبم کردم ولی مثل اینکه نمیشناسه.

حالا میخوام ازش ایمیج بگیرم و امتحان کنم.
راستی یه فایل ایمیج توی خود دی ویدیش هست. از همون میشه استفاده کرد؟ یا دوباره ایمیج بگیرم؟

تو دی وی دی بازی شاید یه فیلی شبیه .img باشه ولی اون که ایمیجش نیست. ایمیج بگیری بهتره.

ببین ارورها خیلی زیاده. شما تنظیمات خاص هر پلاگین رو باید درست مشخص کنی که درست کار کنه. مثلا gsdx برای ssse4 رو نمیشه رو سی پی یوهای e6000 استفاده کرد.

دایرکت ایسک نسخه ی آخرش رو هم برای استفاده از پلاگین Gsdx باید نصب کنی یا حداقل dll شماره 10.41 و 10.42 رو تو فولدر برنامه قرار بدی.

شما تیک MTGS رو هم بردارین انگار سی پی یوتون مشکل داره با این گزینه.

سی پی یوتون دقیقا مدلش چیه ؟ گرافیکتون رو هم لطف کنید بگید.

از این به بعد لطفا مشکلت رو اینجا مطرح کن بقیه هم استفاده کنن البته اگه بتونم حلش کنم.