PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Jade dynasty

T@Z
01-10-2010, 14:57
Jade dynasty

خوب با جستجوی که من تو فرم کردم دیدم این بازی معرفی نشده و با توجه به این که من خودم تازه این بازی رو دانلود کردم و الانم مشغول بازی هستم مشتاق این شدم که حتما معرفی کنم!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولا بگم که این بازی کاملا رایگان هست و نه در لول آپ و .... اصلا نیاز به پرداخت هزینه نیستین و از همه مهمتر روی سرور اصلی گیم بازی میکنین و قاعدتا مزایایه استفاده از سرور اصلی رو هم میدونین و از نکات در خور توجه گرافیک فوق العده بالای بازی هست که شمارو جادوی خودش میکنه و این که حجم این بازی خیلی خیلی کم هست به نسبت به دیگر بازی های همتراز خودش و لینک دانلود بازی از طرف خود سازنده بازی به دو صورت مستقیم و تورنت که لینک دانلودش رو میزارم
لینک دانلود فایل تورنت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسیستم مورد نیاز:

ystem Requirements Windows® XP, Windows 2000, Windows Vista, or Windows 7 CPU Intel® Pentium® 4 1.5Ghz or AMD Athlon 1500+ or newer and faster CPU RAM 512MB or more of RAM (Vista and Windows 7 require 1GB or more, 2GB+ preferred) Hard Disk 5GB of Hard Drive Space or more (14GB or more preferred) Graphic Display 3D video chipset with pixel and vertex shader model 1.3 supported. GeForce 4 Ti4200 64MB or ATI Radeon 8500 64MB or newer for Windows XP. For Windows Vista and 7, a GeForce FX 5200 128MB or ATI Radeon 9500 128MB or newer is needed. Sound Drivers DirectX compatible sound chip or onboard audio capability with the latest sound drivers Network Broadband Internet connection required

خوب در مورد بازی بگم که شما میتونین از دو نژاد Human و Athan یکرو انتخاب کنین و بعد کلاس مورد نظر تون رو انتخاب کنین ( از بین 9 تا کلاس ) و این رو هم بگم که مثلا اگه شما Human رو انتخاب کردین در ساخت هیرو بعدی باز هم میتونین نزادتون رو عوض کنین ( در مورد توانایی های کلاس ها بعدا صحبت میکنم ) و واسه این که همه با هم باشیم و همو بشناسیم پیشنهاد میکنیم همه بیاین تو سرور اروپا و تو سرور Shura-En و در Realm 12 که یک Realm PVP هست من هم اونجام و هیرویه من نژادش Rayan هست و الان که دارم این مطلب واسه شما مینویسم لول من 60 هستش و بنابراین بهتره بعده اینکه هیروتونو میسازین این کد رو وارد کنین تا بتونم کمکتون کنم در بازی ( البته خودم مبتدیم ها)
کد رو در هنگام ساختن اولین هیرو وارد کنین تا بشناسمتون:

8860030X094805048006962Z14d22bدر عکسی که میزارم محل کد مشخص کردم:

در مورد حجم بازی بگم که فایلی که با تورنت میریزین 2.6گیگ هست که بعد از نصب بازی میشه 3.9 گیگ و در کل بنظر من که در مقایسه بازی های مشابه مثلا wow که گرافیک فانتزی و کارتونی داره کم حجم تر هستش

این آدرسی که اکانت میسازین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو ینم آدرس خوده سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو نکته خیلی جالبی که واسه من خیلی شگفت اور بود سیستمی هستش که شما رو در انجام questها کمک میکنه و شمارو به جایی که باید برین بطور اتوماتیک هدایت میکنه و اگه مثلا quest بصورت Slain (kill) هستش میتونین بخود سیستم واگزارش کنین و او خودش به بهترن نحو ممکن از اسپل ها تون استفاده میکنه و هر چیزی که شما میخواین رو از موجود Map حالا اعم از آیتم مربوط به quest , یا ایتم مربوط به work هاتونو واسه شما بطور اتوماتیک loot میکنه و از همه مهمتر در صورت نیاز به پر کردن hp ,... واسه شما این کارو انجام میده ( من خودم که شبها واسه دانلود سیتمم روشنه بازی رو در حالت اتومات میزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و میرم میخوابم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوب این بازی خیلی از نواقصی رو که بازی هاییه دیگه دارن رو نداره و در کل منتظر ورود شما عزیزان و ایرانی های گل هستم

kamran987456
01-10-2010, 20:59
به نظر بازی جالبی هست
دانلود کنم میام

T@Z
03-10-2010, 09:50
به نظر بازی جالبی هست
دانلود کنم میام
منتظر شما هستم :10:
خوب در مورد کلاس ها یکم آشناتون کنم که هر چی رو که دوست دارین برین وردارین ( ولی جذابیت حرکات هر کلاس آدم وادار میکنه که یک کلاس دیگرو هم ورداره من خودم یک Rayan و Balo رو با هم دارم لول up میکنم)

کلاس Vim

Vimیک کلاس تانک در Jade Dynasty هست که Health , Defense بالای دارن و همچنین توانی گرفتن جلب توجه دشمن ( همون تانت خودمون ) و کمک به همتیمیان رو میشه ذکر کرد اتک این کلاس چیزی نیست که بشه نادیدش گرفت و همچنین یکی از بهترین انتخاب هاست برای نابودی تک به تک حریف در نبرد رو در روی Mele . ولی در نبرد های فاصله دور اندکی ضعیف هست و نیز این که در ابتدای بازی Stun خیلی کمک میکنه و در اواسط بازی شما قابلیت حمله به توده های بزرگ از دشمن و ضرباتی که به همه اثابت میکنه و نیز Silence , Bleed رو دارین و نیز شما میتونین قدرت اتکتونو به دفنس بدین و همچنین قابلیت Reflect اتک دشمن رو هم دارین :27:

در کل نقاط قوت این کلاس:

Immunity Shields
High Health
High Defense
High Single Target Damage
Skills that can force enemies to attack them
Ability to mass paralyze/bleed multiple enemies
Excellent in Mass combat and PvP

و نقاط ضعفش هم :

Few ranged attacks
Few Area-of-Effect attacks
Running and movement speed slower than other factions
Long recast time on their powerful abillities

یک نمونه از ست های این کلاس:

همونطور که مشاهده میکنین ست Male با Female فرق میکنه و در انتخاب ست (Tire) این دقت رو باید کرد که مال مثلا female ها رو انتخاب نکنین:31:

T@Z
03-10-2010, 11:54
کلاس Lupin

یکی دیگه از 9 کلاس این بازی Lupin ها هستن که اتکر اصلی Male در Jade dynasty محسوب میشن که ضربات Male سهمگین با شانس crit بسیار بالا رو به دشمن وارد میارن و یکی از بهترین انتخاب ها در مبارزات تن به تن هستن و عمده ضعف این کلاس Defence پاییش هست از طرفی با استفاده از تلنت هاش و Achieve های که میگیره میتونه Hp خودش را افزایش بدهد و از قابلیت های دیگر این کلاس این هست که می تونه توانی مقاومت حریف ( Target Resistance ) را کم کند که خیلی موثر هست تو این بازی و نقش بسزای در PVP ها داره.

در کل نقاط قوت این کلاس :

High damage and critical strike rate
High Health
Excellent in single-target PvP
Many attacks cause status effects
Many skills that grant powerful short-term buffs to the caster

و نقاط ضعف :

Low Defense
Long Cooldowns
Weak in group PvP
No ranged attacks
Few multi-target attacks

و یک نمونه از ست (Tire) های این کلاس:

T@Z
03-10-2010, 12:17
کلاس Balo

Balo ها یک کلاس Mele هستن که حوزه وسیعی از Status Effect هارو دارن و همچنین دارای Stun, Paralyze, Silence, and Weaken نیز می باشند بعضی ضربات این کلاس مولتی هست و به چندین نفر میخوره و تاثیرات این ضربه ها هم قاعدتا مولتی وار هستش Balo ها توانای تبدیل شدن به یک تانک با Armor بالا و توانایی تانت دارند همچنین دارای چندین Skill با قابلیت جابجایی هستند که اونهارو از یک اتکر با اتک های بالا به یک تانک با Defence بالا و برعکس تبدیل میکنه که قابلیت فوق العاده ای حساب میشه

نقاط قوت Balo ها :

High defense
High damage
Skills that can force enemies to attack them
Ability to strike 4-6 targets at once
A variety of powerful stun, silence, paralyze and weaken effects
Switch between attack and defense using Postures

و نقاط ضعف :

Few ranged skills
Taunt skills have long cooldowns

یک نمونه از ست های این کلاس:

بقیه کلاس هارو در روزهای آینده توضیح میدم:31:

T@Z
05-10-2010, 09:34
کلاس Jadeon

Jadeon ها دمیج رنج خیلی بالای دارن یه جورای ورژن رنج Lupin ها هستن البته به همراه نرخ Critical بالا.این کلاس در کار های گروهی فوق العاده عمل میکنه و علت اصلی اون هم اسکیل های AoE فوق العاده قوی این کلاس هستش و با این وجود Defense کمی دارند و مدت زمان Cast اسپل هاشون طولانی هستش و در نبرد های نزدیک کمی ضعیف هستن و این کلاس یکی از سریعترین کلاس ها در ضمینه لول up هستند و علت اصلیش هم همون AoE های شگفت انگیزشون هست:31:

نقاط قوت :

High damage
Ability to deal damage to many enemies at once (AoE)
Ranged attacks
Fast leveling
Excellent in groups
Easy to make money

نقاط ضعف :

Low defense
Long casting times
Weak in melee range

نمونه ای از ستهای این کلاس:

T@Z
05-10-2010, 10:05
کلاس Modo

Modoها کلاسی در Jade Dynasty هستند که قابلیت تغییر شکل دارن در کل کلاسی هستند مرموز و غیر قابل پیشبینی Modo ها دامنه و تنوع وسیعی در انتخاب تلنت ها و استراتژیک که باهش میشه بازی کرد دارن اونها میتواند یک وارد کننده ضربات سهمگون , یک اتکر AoE و همچنین توانی وارد نمودن ضربه به هر دو صورت Mele و Range دارن قاعدتا با این اوصاف این کلاس یک کلاس بینهایت قوی هست ولی حرفه ای شدن با هش خیلی سخت هستش فقط بازیکنانی که تیز هستند و رفلکس بالای دارن میتونن با این کلاس بازی کنن ( جو گیر نشین واقعا کلاس فوق العاده سختی هست پیشنهاد میکنم اولین هیرو شما در این بازی اصلا این کلاس نباشه )
خوب Modo ها در کل 3 تا فورم دارن که اندکی توضیح بدیم بد نیست

Human Form : تخصص اصلی این فورم در اتک های دسته جمعی هستش که چندین نفر مورد اثابت قرار میدن .
Demonic Posture : تخصص اصلی این فورم در نبرد های تک به تک Mele هستش و البته با Defence بالا
Modon Form : تخصص اصلی این فورم هم در نبرد های تک به تک Range هستش بهمراه افکت های خونریزی و البته با Resistance بالا.

ممکنه شما یک مود رو انتخاب کنین و یکی دیگه از دو مود هم استفاده کنه و یکی هم از هر سه مود در کل یک فورم قوی وجود نداره این بازی بازیکنانی که با این هیرو بازی میکنه اونو قوی کرده.

نقاط قوت :

Very versatile
Capable of dealing ranged damage
Capable of area-effect attacks
Excellent at end-game

نقاط ضعف :

Difficult to learn
Low Defense when in Human form

و نمونه ست این کلاس:

T@Z
05-10-2010, 10:19
کلاس Skysong

Skysong یک کلاس Healer در Jade Dynasty هستش که توانای BufF کردن دیگران رو به چندین روش ممکن دارند قاعدتا این توتانی ها این کلاس رو یکی از قوترین افراد در کارهای تیمی میکنه . در نتیجه همین Buff ها این کلاس جزو یکی از کلاس ها با Armor بالا هستش با این وجود دمیج کمی دارن و بهترین و پر کاربرد ترین اسکیل هاشونو در لول های بالا یاد میگیرن .

نقاط قوت :

Ability to heal
Can buff allies
High Defense
Excellent as part of a group

نقاط ضعف :

Low damage
Many useful skills are not learned until late in game

نمونه ست این کلاس:

T@Z
05-10-2010, 10:49
کلاس Rayan

Rayan ها بخاطر ظرافت و مهارتی که در Speed دارن و همچنین استفاده از بالاترین درجه اسکیل stealth به یکی از خشن ترین ماشین های مرگ در این بازی تبدیل شده اند که میتونن با استفاده از توانای هاشون قبل از این که حریف عکس العملی نشون بده از پا در بیارنش و یک Rayan واقعی همیشه ترجیح میده که هیچ وقت دشمن حضورش رو حس نکنه و اونها همیشه در سایه پنهان هستن که برای دوست و دشمن ناشناس میمونن

نقاط قوت:

High damage and critical strike rate
High Health
Excellent in single-target PvP
Stealth
Can create a shadow clone

نقاط ضعف:

Low Defense
Weak in group PvP
No ranged attacks

نمونه ستی از این کلاس :

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

انشال... 2 کلاس باقیمونده در روزهای بعد!!!:31:( راستی در مورد غلط های املای!! این بنده حقیر رو ببخشید چون سریع می تایپم و معمولا هم باز خوانی نمیکنم)

8322202257
05-10-2010, 10:56
سلام
ممنون بابت معرفی بازی
فقط میشه لطفا یه شبیه ساز برای اجرای افلاین هم بزارید
مثل شبیه سازهای بازی وارکرافت

T@Z
05-10-2010, 11:16
سلام
ممنون بابت معرفی بازی
فقط میشه لطفا یه شبیه ساز برای اجرای افلاین هم بزارید
مثل شبیه سازهای بازی وارکرافت
در این ضمینه شما به این سایت برین کاملا راهنمایتون میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

T@Z
06-10-2010, 15:59
کلاس Celan

celan کلاس Healer هست در jade Dynnasty در جبهیه Athan ها مجهز به قدرت جادویی موسیقی و این کلاس استاد Reflect دادن دمیج ها هستن بسیاری از اسکیل های Celan شانس فعال کردن reflective shieldرو واسه چندین پریود رو دارن و از همه مهمتر این کلاس استاد اسپل ها AoE Curse و blessing auras هستند ( Area of Effect) که اونهارو به یکی از بهترین ها در کار های تیمی تبدیل میکنه ونیز این کلاس Combo های موزیکال خیلی قوی داره که قدرت اونها به Rank شما وتعداد Point های که در Talent ها به اون اسپل دادین وابسته هستش.

نقاط قوت:

Ability to heal
Can buff allies
High Defense
Excellent as group support
Ability to Curse enemies

نقاط ضعف :

Low damage
Many useful skills are not learned until late in game

یک نمونه از ست این کلاس:

T@Z
06-10-2010, 16:17
کلاس Arden

Arden کلاس تیر انداز یا همون کماندار در Jade Dynasty هستش رنج اتکهای اونها خیلی طولانی هستش و حیوانی که میتونن Summon کنه بسیار قوی هست و در ضمنن نباید از تاثیرات Statuse effect که حیوان دست آموز شما برروی دشمن میزاره نادیده گرفت خوب با این اوصاف در نبرد های نزدیک اونها ضعیف هستن و اسپل های مولتی وار زیادی دارن و اسپل های که باعث میشن خیلی سریع از رنج برد دشمن فرار کنن.

نقاط قوت :

High damage
Can attack from farther away than any other faction
Cause status effects
Summon beasts and plants to assist in battle
Ability to run fast

نقاط ضعف:

Low Defense
Weak in melee range

نمونه ای از ست های این کلاس:

خوب این 9تا کلاس تقریبا معرفی شدن اگه بمشکلی برخوردین حتما در اینجا مطرح کنین انشا... با کمک هم حلش میکنیم

vampyre
09-10-2010, 09:12
سلام.
دوست عزیز این بازی چه سرعتی و پینگی میخواد؟

T@Z
10-10-2010, 23:55
سلام.
دوست عزیز این بازی چه سرعتی و پینگی میخواد؟
والا من با lat 264 به سرور اصلی و صل میشم و هیچ مشکلی هم ندارم البته با lat 600 هم در زمینه لول up مشکلی نیستش در کل از لحاظ سرعت بازی کردن دقیقا مثل خود WoWهستش اگه Wow بازی میکنین و مشکلی ندارین اینجا هم همینطوره :10:

8322202257
24-10-2010, 08:55
سلام من تازه این بازی رو نصب کردم
ولی همون ابتدای کار میگه باید پچ دانلود کنم
سایتی سراغ دارید که بشه متقیم پچ رو دان کرد
ممنون

8322202257
24-10-2010, 12:53
دوستان خودم یافتم

Arrowtic
24-10-2010, 21:11
مي ارزه دان كنم؟(اصلا به پاي WOW ميرسه؟!)

T@Z
28-10-2010, 08:21
ارزش بازی کردن رو 100% داره از نظر گرافیکی از wow بالاتر هستش شک نکنین و در کل از نظر من حتما دان کنین چیزیرو از دست نمیدین جدی میگم
و در مورد Patch سایت اصلی خوده بازی هم patch هار گذاشته تا بصورت دستی هم بتونین PAtch کنین و معمولا روزهای 5شنبه patch میکنن البته این Patch در حدود 2 الی 3 مگ هستش و از آدرس زیر هم میتونین پیدا کنینینش:20:

8322202257
28-10-2010, 11:45
منم بازی رو نصب کردم
واقعا عالیه به نظر من همین که خودش میره سراغ qest خیلی باحاله
گرچه wow یه چیز دیگس:46:

T@Z
28-10-2010, 12:49
منم بازی رو نصب کردم
واقعا عالیه به نظر من همین که خودش میره سراغ qest خیلی باحاله
گرچه wow یه چیز دیگس:46:
آره wow یه چیز دیگس و اینم یه چیز دیگه با شما کاملا موافقم در کل یکی از بهترین ها در زمینه MMORPG هستش و در نوع خودش خیلی تک هست:46::10:

hadi_gamer
28-10-2010, 21:56
با بازیهای آسیایی اصلا حال نمیکنم.یه جورایی تخیلی هستن...

T@Z
31-10-2010, 20:40
با بازیهای آسیایی اصلا حال نمیکنم.یه جورایی تخیلی هستن...
در مورد تخیلی بودن!! کدوم بازی که تخیلی نیست ( مثلا wow رئال هستش دیگه :27:)

Shahroozs2
02-11-2010, 09:39
به نظر من این بازی خیلی از pw بهتره. تو pw ادم حوصلش سر میرفت.

hadi_gamer
11-12-2010, 23:05
این بازی pvp داره؟
یه خورده در مورد pvp اش توضیح بده که چه سبکی هست.مثل wow یه سری نقشه خاص داره که مشترک هست.اصلا دو گروه درگیر با هم داره مثل ally و horde که pvp بین اینا باشه یا همینجور هر کی هر کی رو تو مپ دید میتونه بزنه؟
اگه pvp درست حسابی مثل wow داشته باشه شاید بازیش رو شروع کنم.

hadi_gamer
12-12-2010, 21:46
سیستم لول آپش چطوره؟کلا چند تا stat داریم برای کاراکتر ها.معمولا mmorpg ها مثلا strenght و dexterity و stamina و...برای مثال گفتم.این بازی اینا رو داره؟ و اگه داره تو هر لول چند تا پوینت میده؟

C0OPeR
21-12-2010, 20:11
توی انجمن بازی های چند نفره دنبالش میگشتم اینجا پیداش کردم ... این تاپیک اینجا چیکار میکنه ؟!!!

من رفتم ریلم 12 - pvp و human انتخاب کردم
اسم کاراکتر DrCooper

لول 10 شدم - تا لول 15 هم نمیشه کلاس انتخاب کرد .

یکم گیج شدم . هنوز بازی دستم نیومده . بعد این بازی تریپ بازی ها نباید pvp خیلی قوی داشته باشن !

hadi_gamer
27-12-2010, 23:11
بالاخره من هم دانلود کردم.عجب گرافیک ضایعی داره.حالم از گرافیکش به هم خورد.انگار دو بعدی هست بازی.همه چی رو هم رو آخر گذاشتم.مثل کاغذ میمونن.علی تو همچین مشکلی نداری؟
این که کپ پرفکت ورلد هست تمام npc هاش نحوه کوئست و کلا همه چیش کپی پرفکت ورلد هست ولی خب بازی جدیدتری هست و بهتر از اونه.نحوه مبارزه و ضربه زدن کاراکترها خیلی بهتر از پرفکت ورلد هست.
من هم همون ریلم رفتم حالا چرا 12 :27:
منظورت چیه که تا لول 15 نمیشه کلاس انتخاب کرد؟من همون اولش انتخاب کردم.
balo برداشتم و لول 14 هم هستم. Tahamtan اسم کاراکترم هست.
علی انتظار داشتم تو celan برداری.تو فروم که خوندم هم هیلر هست و هم قویترین damage dealer بازی هست.زود باش celan بردار بیا منتظرم.

hadi_gamer
28-12-2010, 22:56
کسی نمیاد بازی؟صاحب تاپیک هم که نیست انگار.
علی کجایی تو؟

hadi_gamer
30-12-2010, 11:01
يه قابليت خيلي جالب كه اين بازي داره و من تو هيچ بازي mmorpg ديگه اي نديدم اينه كه شما ميتونيد به طور اتوماتيك گريند كنيد.يعني مثلا تنظيم ميكنيد كاراكترتون موب ها رو به طور اتوماتيك بكشه و تجربه و پول به دست بياريد.شما ميذاريد رو اتوماتيك و مثلا خودتون از خونه ميريد بيرون يا بازي رو مينيمايز ميكنيد و به كارهاي ديگتون ميرسيد و كاراكترتون هم لول آپ ميشه.
يه چيز باحال ديگه اينه كه تو هر سرور 15 تا ريلم هست كه شما با همون كاراكتر ميتونيد توي همه ريلم ها بازي كنيد.

C0OPeR
30-12-2010, 14:42
سلام هادی . بابا یه هفته گذشت نیومدی فکر کردم بیخیال شدی !! تو چطوری همون اول کلاس انتخاب کردی ؟!! :18:
این کلاس انتخاب کردن با اتوماتیک کوئست زدن رو یادم بده من فردا دوباره شروع میکنم

hadi_gamer
30-12-2010, 15:05
سلام هادی . بابا یه هفته گذشت نیومدی فکر کردم بیخیال شدی !! تو چطوری همون اول کلاس انتخاب کردی ؟!! :18:
این کلاس انتخاب کردن با اتوماتیک کوئست زدن رو یادم بده من فردا دوباره شروع میکنم
منظورت چیه؟همون صفحه اول create character رو میزنی مثل همه بازیها.بعد سمت چپ بالا 4 تا کلاس هست که رو عکسش کلیک میکنی کلاس برمیداری بعد هم زیر همونا قیافه و ایناشو تغییر میدی.اصلا اگه کاراکتر نسازی که نمیتونی وارد ورلد بازی بشی.من نمیدونم تو چی کار کردی.فکر کنم بعد از انتخاب سرور اول باید گروهت رو انتخاب کنی که من Athan برداشتم.
راستی من لول 37 شدم زود باش :27:

C0OPeR
30-12-2010, 15:22
منظورت چیه؟همون صفحه اول create character رو میزنی مثل همه بازیها.بعد سمت چپ بالا 4 تا کلاس هست که رو عکسش کلیک میکنی کلاس برمیداری بعد هم زیر همونا قیافه و ایناشو تغییر میدی.اصلا اگه کاراکتر نسازی که نمیتونی وارد ورلد بازی بشی.من نمیدونم تو چی کار کردی.فکر کنم بعد از انتخاب سرور اول باید گروهت رو انتخاب کنی که من Athan برداشتم.
راستی من لول 37 شدم زود باش :27:

aaaaaaaaaaaaaaaaaa لول 37 !!!!
من human بودم !!! واسا الان میسازم میام ...
این کوئست اتوماتیکو نگفتیا :31:

C0OPeR
30-12-2010, 15:39
یدونه celan ساختم . البته میخاستم balo بسازم ولی گفتم جواد میشه دیگه :دی
اون بالا انتخاب کلاس رو ندیده بیدم قبلاً ... گرافیکش هم خوبه . اسپل ها هم خوشکلن . منم یدونه کاراکتر خوشکل ساختم اسمش هم tahmine هستش :5:

C0OPeR
30-12-2010, 16:02
راستی چه کاریو انتخاب کردی ؟! من میرم تو کار تیلور :دی
هنوز این کوئست اتوماتیکو نگفتیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توجه کردی مب ها چقدر خفن طراحی شدن !!
هنوز این کوئست اتوماتیکو نگفتیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
30-12-2010, 20:11
آخ ببخشید دیر شد.
یه چیز هست به اسم esper که تو یه کوئست همون لول های اول بهت میده.اون رو equip میکنی بعد پایین صفحه، آخر خط تجربه سمت راست یه دایره هست روش کلیک میکنی یه صفحه کوچیک بازی میشه که سمت چپش عکس یه شمشیره.میری وسط یه عده مب ضعیفتر از خودت که مطمئن باشی کشته نمیشی.بعد رو اون شمشره کلیک میکنی به نام invigorate .خودش شروع میکنه به کشتن.

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

یه سری کوئست هم داره مثل pw که از گاردها میگرفتیم فقط مثلا باید 30 تا مب میکشتی با کوئست اصلی ترکیب میکردیم تجربه بیشتر میگرفتیم.از اونا هم داره حتما بگیر از dispatcher

hadi_gamer
30-12-2010, 22:05
علی کجایی من ریلم 12 هستم.اومدم 12 خلوته کوئست بزنم.15 اینقدر شلوغه همش میکشن آدمو :31:

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

بیا تو بازی ادت کنم.

C0OPeR
31-12-2010, 12:16
سلام .
دستت درد نکنه یاد گرفتیم چه باحاله :دی
من دیروز یه ساعت و نیم بازی کردم لول 22 شدم :5:
الان میرم کوئست زنون لول آپون :27:

C0OPeR
31-12-2010, 12:27
پول از کجا بیاریم !!! من پول میخوام ...
اسکیلای این اتوماتیک کوئست رو از کجا باید بگیریم ؟

C0OPeR
31-12-2010, 12:52
دماغ pet رو ببین حال کن :دی حرکات نمایشی میزنه ...

hadi_gamer
31-12-2010, 17:01
چه خوشگله کاراکترت.لباسای خودشه؟لباس براش بخری چی میشه؟:31:
daily quest رو یادت نره انجام بدی.

C0OPeR
01-01-2011, 00:41
خوشکلی به چه درد میخوره ! به هر کی میگفتم پول بدین نمیدادن :دی
کلی چیز عجیب غریب داره ! الان یه آیتم داده تا یه هفته فعاله مثل نقاب دور چشمه (واسه خوشکلی) !!
مسافت ها خیلی طولانیه واسه کوئست زدن .

hadi_gamer
01-01-2011, 08:41
بابا چرا نيستي تو بازي هيچ وقت؟
بيا اددت كنم ديگه.
ديگه لول آپ خيلي سخت شده فكر كنم بالاي 100 ديگه دهن سرويس كنه.
راستي لول چندي؟اومدي skysong ؟
نه مسافتا اونقدرم طولاني نيست.اين سيستم ديلي كوئستش خيلي جالبه سه نوع exp به آدم ميده يكيش كه همينجوريه ديگران كوئست ميزنن تو تجربه جمع ميكني يكيش هم كه خودت ميزني تجربه ميگيري و بعد از اينكه كوئست رو زدي get prize رو كه ميزني يه تجربه خيلي بزرگ ميده.

C0OPeR
01-01-2011, 10:13
لول 24 موندم :دی
وقت نشد بازی کنم ! امروز میام . شب هم هستم :46:
مونت نداره ؟ لول چند میشه مونت خرید ؟

hadi_gamer
01-01-2011, 10:24
لول 30 يه مونت ميده كه 1 ماه ميتوني استفاده كني.نميدونم كجا و چطور ميشه مونت خريد.
ولي مونتش خيلي مزخرفه.يه اسبه كه تفاوت سرعتش رو با پياده من حس نميكنم.وقتي سوار اسبم انگار كه پياده دارم ميرم نميدونم چه مونتيه.
آخه اسب هم شد مونت.:2:

Little Sparrow
01-01-2011, 10:46
یه سوال:
اگه لینک پست اول رو دانلود کنم همون Installer بعد چقدر اپدیت میخواد؟

hadi_gamer
01-01-2011, 11:04
لينك توررنت رو بيخيال شو سرعتش پايينه.
برو تو سايت بازي و از قسمت دانلود direct download رو انتخاب كن.قابليت رزيوم هم داره دانلودرش.

Little Sparrow
01-01-2011, 11:22
خوب اونو دانلود کنم چقدر اپدیت داره؟

hadi_gamer
01-01-2011, 11:23
160 مگ.........

Little Sparrow
01-01-2011, 11:26
به به به به.
می ارزه دانلود کنم؟می خوام یه بازی MMORPG بگیرم تا خرخره بازی کنم.خوبه؟
چند تا عکس از بازی بزارین.از محیط بازی ها.

hadi_gamer
01-01-2011, 11:41
تقريبا بهترين mmorpg فري كه الان ميشه بازي كرد همينه.اين رو كسي داره بهت ميگه كه عمري پاي اين بازيها گذاشته و از shaiya و perfect world و rohan و .... تا wow توي بليزارد و همه نوع بازي رو تست كردم.البته wow كه حسابش جداست فعلا بنا به دلايلي شارژ نكردم.
بازي فري بهتر از اين فعلا وجود نداره.البته perfect world هم خوبه ولي به نظرم اين بهتره چون جديدتره.

C0OPeR
01-01-2011, 16:06
بابا حرفه ای :5: (چاکریم:40:)
لول چندی هادی ؟! بیا کمک کن واسه لول آپ ...
این تلنتش چطوریه ؟ من سر در نیاوردم . یدونه بیلد خوب واسه هیلر میخوام بعدا که خواستیم پی وی پی بزنیم میرم تو کار کستر شدن

hadi_gamer
01-01-2011, 17:12
من لول 45 هستم.ولي خيلي سخت شده لول آپ.كي ميخواد 150 كنه!!!
تلنت هم تو فرم بگردي هستش.من تو فروم براي خودم پيدا كردم.

hadi_gamer
02-01-2011, 00:18
علی امشبم نیومدیا....
من شدم 47 . tier 2 هم آزاد کردم.

C0OPeR
02-01-2011, 16:45
من بودم . ساعت 10-11 بودش
کوئست نمیده چرا !! نشستم دو ساعت مب زدم یه لول بگیزم بعد بازم کوئستی باز نشد ! کوئست روزانه هم که باید دو روز تو راه باشی تا به اونی که کوئست رو میده برسی ... :41: یه طوری میذاشتن هر منطقه یه لول خاصی باشه تکلیف خودمون رو بدونیم ...

Little Sparrow
02-01-2011, 16:56
یه چند تا عکس از محیط بازی می زارین؟از محیط ها
بعد یه سوال دیگه.با 128 می شه بازی کرد؟حوصله لگ زیاد ندارم.

hadi_gamer
02-01-2011, 17:04
بابا لول 30 شو از اون منطقه ضايع بيا بيرون.تازه بازي از لول 30 شروع ميشه.
كوئست هاي dispatcher رو بگير خيلي خوب exp ميده.
كوئست هم هست مگه ميشه نباشه.q رو بزن برو تو available ببين چه كوئستي ميتوني بگيري.

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

یه چند تا عکس از محیط بازی می زارین؟از محیط ها
بعد یه سوال دیگه.با 128 می شه بازی کرد؟حوصله لگ زیاد ندارم.
حس عكس گرفتن نيست.دانلود كن بازي كن ديگه.همش 2.5 گيگه.

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

يه سرچ هم تو گوگل بزني كلي عكس از محيط بازي مياره.

Little Sparrow
02-01-2011, 17:14
عکس شماها یه چی دیگه است:31:

C0OPeR
02-01-2011, 20:39
لول 28 بودم چون هیچ کوئستی نبود دو ساعت مب زدم تا لول 30 شدم ببینم چه خبره بعد رفتم skysong اوضاع اونجا بدتره !
مب که مثل چیز میمیره ولی کوئستی نیست به خدا !!! همش دارم با مب ردن لول آپ میکنم ...
امشب ساعت 10 میام تو بازی :دی

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

سروش بازیو دانلود کردی ؟

HoJJaT_007
02-01-2011, 20:42
حس عكس گرفتن نيست.دانلود كن بازي كن ديگه.همش 2.5 گيگه.

هادی تو شرکت یا جایی هستی میگی 2.5 گیگ چیزی نیست ؟ من که 24/7 WOW بازی میکنم حالا بر فرض بخوام دانلود بذارم 3-4 روز طول میکشه حوصله آدم سر میره :دی

Little Sparrow
02-01-2011, 20:44
علی دل خوشی داریا...منم مثل حجت..
گذاشتم دانلود شاید 2-3 روز دیگه تموم شه تازه اگه Pause نزنم.اون موقع تازه اپدیت می خواد.خدا رو شکر 160 مگ اپدیته.

HoJJaT_007
02-01-2011, 20:47
راستی عکساشو دیدم بسی خوشم اومد .
از کیفیت برفش خوشم اومد خیلی عالی بود . گرافیکش یه جورایی در حد WOW Wotlk هست :دی

Raid اینا داره ؟ Dungeon finder چی مثلا ؟ نباید که یه ساعت تو گلوبال LFM بدی ؟

BG چی ؟ چند تا لوله ؟ لول آپ مثل بلیزه یا سرویس تر ؟ :دی

---------- Post added at 08:46 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

پ.ن : من که فعلا تو کف wow تازه باید چند روز دیگه وسط امتحانا برم 8 تا باس icc بزنم وگرنه از گیلد احتمال کیک شدنم هست :دی

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

پ.ن : من که فعلا تو کف wow تازه باید چند روز دیگه وسط امتحانا برم 8 تا باس icc بزنم وگرنه از گیلد احتمال کیک شدنم هست :دی

Little Sparrow
02-01-2011, 20:50
حجت به چه زبونی حرف می زنی؟:31:
من تا حالا mmorpg بازی نکردم.نوب خالص هستم.از حالا بگم که وسطاش هی نگین نوب نوب.

hadi_gamer
02-01-2011, 21:34
لول 28 بودم چون هیچ کوئستی نبود دو ساعت مب زدم تا لول 30 شدم ببینم چه خبره بعد رفتم skysong اوضاع اونجا بدتره !
مب که مثل چیز میمیره ولی کوئستی نیست به خدا !!! همش دارم با مب ردن لول آپ میکنم ...
امشب ساعت 10 میام تو بازی :دی

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

سروش بازیو دانلود کردی ؟
ای بابا یعنی چی کوئست نیست؟من که همش دارم کوئست میزنم.تو که نوب نبودی علی.

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

راستی عکساشو دیدم بسی خوشم اومد .
از کیفیت برفش خوشم اومد خیلی عالی بود . گرافیکش یه جورایی در حد WOW Wotlk هست :دی

Raid اینا داره ؟ Dungeon finder چی مثلا ؟ نباید که یه ساعت تو گلوبال LFM بدی ؟

BG چی ؟ چند تا لوله ؟ لول آپ مثل بلیزه یا سرویس تر ؟ :دی

---------- Post added at 08:46 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

این چیزایی که گفتی فقط wow داره.اگه دنبال این چیزایی بهتره دانلود نکنی.
BG داره ولی نمیدونم چطوره. 150 لول داره.تو فروم گفتن که 2 ماهه میشه 150 کرد...

C0OPeR
02-01-2011, 21:53
ای بابا یعنی چی کوئست نیست؟من که همش دارم کوئست میزنم.تو که نوب نبودی علی.

دستت درد نکنه !! :دی
اصلا بازی باید اینقدر کوئست بده که حق انتخاب داشته باشی ولی من از لول 28 تا 30 از بی کوئستی داشتم مب میزدم !
از چند نفر هم پرسیدم تو بازی گفتن نمیتونی کاری بکنی ...
شاید این کلاس کوئستاش کمه ! به هر حال داریم لول آپ میکنیم دیگه . امیدوارم از این وضعیت در بیام .
این مونتش هم خیلی باحاله ! نمیشه بهش نون بدی سریعتر بره :27:

hadi_gamer
02-01-2011, 21:57
الان تو بازی هستی؟
اگه هستی منو ادد کن.

hadi_gamer
02-01-2011, 22:07
بچه ها هیتلر ش ک ن خوب کسی سراغ نداره؟این u.9.8 که دیگه جواب نمیده.

C0OPeR
02-01-2011, 22:33
تو بازی 6-7 بار پیغام فرستادم هادی .
این چرا اینطوریه ... تو دو ساعت 28 لول میگیری بعد 3 روز نمیشه لول گرفت !
الان میخوام برگردم divine realm که اون کوئست double exp رو بگیرم نمیشه . تلپورت نداره بعد گذاشتم 30 دقیقه پیاده تا اونجا رفتم بعد میبینم راهی برای ورود به اون منطقه نیستش حالا نمیدونم پورتالش کجاست .

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

بچه ها هیتلر ش ک ن خوب کسی سراغ نداره؟این u.9.8 که دیگه جواب نمیده.
تو سایت v-p-n reactor یه اکانت بساز تا یه ماه کار میکنه باز ماه بعد یه اکانت دیگه :دی

hadi_gamer
02-01-2011, 22:47
من ریلم 12 هستم.بیا اونجا.
باید تلپورت کنی به اونجا.توی skysong همونی که تلپورت میکنه اسمش فکر کنم skylord هست.quest related رو بزن مجانی برمیگردی همونجا.یه جا قرار بذار همدیگرو ببینیم.همون divine خوبه؟من 10 دقیقه دیگه میام اونجا اوکی؟

hadi_gamer
02-01-2011, 23:15
ای بابا باز نیومدی که.من منتظرم تو divine .تا 11:30 نیای میرم بخوابم.

Little Sparrow
04-01-2011, 11:28
تا فردا پس فردا دانلودش تموم میشه.
به نظرتون Arden بردارم؟

hadi_gamer
04-01-2011, 11:36
تا فردا پس فردا دانلودش تموم میشه.
به نظرتون Arden بردارم؟
arden خوبه.ولي من ميگم rayan بردار.تو فروم اكثرا ميگن قويترين كلاسه.
arden هم كلاس خوبيه.
البته اين توضيحاتي كه دوستمون زننده تاپيك در مورد كلاسها داده من نميدونم از كجا آورده يا ترجمه كرده ولي بعضياش نادرسته.مثلا نوشته balo اسكيلهاي aoe داره ولي تو فروم همه ميگن بالو اصلا aoe نداره.

Little Sparrow
04-01-2011, 11:48
من اولین بارمه mmorpg بازی می کنم ها.برای همین می گیم.rayan چون قویه کار باهاش هم سخت تر به نظر میرسه.
بازم نمی دونم هر چی تو بگی.حرفه ای هستی خوب.:10:

hadi_gamer
04-01-2011, 11:53
نه اتفاقا يكي از راحت ترين كلاسها هستش.يه اسكيل داره به اسم shadow خيلي باحاله.كاراكترت تبديل ميشه به دو تا و با قدرت دو برابر حمله ميكنه.ديشب يكي رو ديدم كف كردم.
بعدش بيا سرور wildlands pvp .ريلم 12.البته همه ريلم هاش ميتوني بري چون همش به هم وصله.

Little Sparrow
04-01-2011, 12:06
pvp زیاد بلد نیستم. نبازم!باره اوله ها.برم realm ای که pve باشه. نه؟

hadi_gamer
04-01-2011, 12:14
ميتوني تنظيم كني كسي بهت نتونه حمله كنه.بعدش ريلم 12 هميشه خلوته كسي بهت حمله نميكنه.

C0OPeR
04-01-2011, 18:12
لول 40 شدم باز خوردم به پی سی ! مشکل از کلاس منه یا از جای دیگست !! الان تنها کوئستی که دارم میگه باید بری به به منطقه دیگه که حداقل ورود هم لول 45 هستش ! حالا من 5 لول از کجا بیارم ؟ تازه همش با double Exp هم میرم وضعیت اینطوریه ...

میخوام یه ست درست حسابی بخرم هادی از کجا بگیرم ؟ هر جا میری فقط لباس human پیدا میشه ! لباسام واسه لول 10 :41:
فعلا نشستم پت لول آپ میکنم :دی

C0OPeR
04-01-2011, 21:11
فکر کنم طراح NPC های بازی ایرانی بوده :دی
هر چی NPC میبینم اسمش ایرانیه ! تا حالا بیشتر از 10-15 تا اسم ایرانی دیدم . فقط توی sunstream چندتا هستش .
مثل : ایرج - نگار - فردین - شاهین و ... تازه یکی هستش اسمش Meri koon ه :27:

hadi_gamer
04-01-2011, 21:14
لول 40 شدم باز خوردم به پی سی ! مشکل از کلاس منه یا از جای دیگست !! الان تنها کوئستی که دارم میگه باید بری به به منطقه دیگه که حداقل ورود هم لول 45 هستش ! حالا من 5 لول از کجا بیارم ؟ تازه همش با double Exp هم میرم وضعیت اینطوریه ...

میخوام یه ست درست حسابی بخرم هادی از کجا بگیرم ؟ هر جا میری فقط لباس human پیدا میشه ! لباسام واسه لول 10 :41:
فعلا نشستم پت لول آپ میکنم :دی
ست که خودش میده.یه جعبه سبز رنگ توی کیفت هست.مثل پرفکت ورلد هر 5 لول آیتمهای خوبی میده.
ست لازم نیست بخری.لول 45 اون جعبه رو باز کنی یه سلاح خوب میده.بعد همونی که ازش کوئست double exp میگیری یه کوئست داره که کل ست tier 2 رو بهت میده.کوئست tier2 هم لول 45 باز میشه.
چرا daily quest رو انجام نمیدی؟کلید N رو بزن دیلی کوئست رو بگیر انجام بده راحت 2 لول بهت میده هر روز.حرف گوش نمیدی دیگه.

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

بیا ریلم 12 من اونجام الان.

Little Sparrow
04-01-2011, 21:17
1 گیگ و 400 مگابایت دانلود شد.هی Pause می زنم.پس فردا فکر کنم تموم شه.
حجت تو هم میای؟

C0OPeR
04-01-2011, 21:24
منم همونجام دیگه :دی
خب اونجا یه دکمه داره get exp میزنم یه exp میده همین ... مثلا امروز 370000 Exp داد . همین نصف یه لول هم نشد :41:
دارم کوئست 20000 exp میزنم 5 درصد میره ... خب 4 تا کوئست اضافه تر میذاشتن چی میشد :19:

hadi_gamer
04-01-2011, 21:28
منم همونجام دیگه :دی
خب اونجا یه دکمه داره get exp میزنم یه exp میده همین ... مثلا امروز 370000 Exp داد . همین نصف یه لول هم نشد :41:
دارم کوئست 20000 exp میزنم 5 درصد میره ... خب 4 تا کوئست اضافه تر میذاشتن چی میشد :19:
get exp چیه بابا.پایین get daily quest رو بگیر.بعدش که دیلی کوئست رو زدی get prize رو هم بزن.اونوقت ببین چی میشه.
من 10 دقیقه دیگه میام skysong تو هم بیا اونجا دم تلپورت اوکی.

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

نمیدونم چرا هر چی پیام میدم تو بازی نمیرسه همش میگه اسم نادرسته یا تو آفلاینی

C0OPeR
04-01-2011, 21:31
منم دقیقا همین مشکلو دارم ! مگه Tahamtan نیستی ؟

hadi_gamer
04-01-2011, 21:35
آره.بیا skysong

HoJJaT_007
04-01-2011, 21:37
نه حال دانلود ندارم

C0OPeR
04-01-2011, 21:39
اوکی میام همونجا .
بعد من get daily quest رو زدم هیچ کوئستی بهم نداد !! شاید چون قبلش get exp زده بودم ؟

Little Sparrow
04-01-2011, 21:44
راست میگه علی اسم ایرانی زیاد داره:

این یکی:

C0OPeR
04-01-2011, 21:45
من نیم ساعته کناره skylord ه skysong منتظرم پَ چرا نمیای :دی

hadi_gamer
04-01-2011, 21:46
علی بیا skysong دهن منو صاف کردی تو :19:

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

ریلم 12 هستی؟
chat class رو بزن اون پایین شاید بتونیم صحبت کنیم.

C0OPeR
04-01-2011, 21:49
راست میگه علی اسم ایرانی زیاد داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین یکی:

تازه کلی اسم باحال داره حیف نمیشه اینجا گفت ! کرکر خندست :دی
ایرج هم برنج فروشه :27: فردین هم دختر از آب در اومد :21:

---------- Post added at 09:49 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

علی بیا skysong دهن منو صاف کردی تو :19:

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

ریلم 12 هستی؟
chat class رو بزن اون پایین شاید بتونیم صحبت کنیم.

هادی کدوم سروری ؟ shura ؟ مطمئنی ریلم 12 رفتی ؟

hadi_gamer
04-01-2011, 21:51
ای بابا من الان کنار skylord هستم.پس چرا نمیبینمت؟اصلا wildlands هستی؟

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

بابا من wildlands هستم.

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

OMG خانه از پایبست ویران است.تو shura هستی؟ای خداااااااا...:19:

C0OPeR
04-01-2011, 21:54
اینم اثبات

hadi_gamer
04-01-2011, 21:55
آی کیو من گفتم بیا wildlands تو رفتی shura ؟
اصلا حالم گرفته شد.گفتم با هم بازی میکنیما.......:41:

C0OPeR
04-01-2011, 21:57
آی کیو من گفتم بیا wildlands تو رفتی shura ؟
اصلا حالم گرفته شد.گفتم با هم بازی میکنیما.......:41:

تو تاپیک پرفکت گفتی بریم shura !!! که از همه پینگش بهتره ...

Little Sparrow
04-01-2011, 21:59
جالب شد.:27::27:
این shura و wildlands چی هستن؟سرورن؟realm هستن؟

hadi_gamer
04-01-2011, 22:01
بابا من کی گفتم؟ من گفتم بریم سرور pvp منظورم wildlands بود.
علی بیا اینور خودم plvl ات میکنم.تا لول 30 که راحت میریم.بعدش هم الان بلدی چیکار کنی dailyquest میزنی سریع میری بالا.نخواستی باز plvl ات میکنم.

C0OPeR
04-01-2011, 22:03
اگه پینگش خوبه بیام همونجا ! کلاسم هم مزخرفه ! هیلر بدرد pvp نمیخوره ...
خدا بگم چیکارت کنه هادی :19:

hadi_gamer
04-01-2011, 22:06
میخوای rayan بردار.ولی celan من تو فروم بازی خوندم تو لول های بالا one shot میکنه.

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

arden هم میتونی برداری.

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

زود بیا ریلم 12 من منتظرم سریع لول آپت کنم علی.من میرم تو divine منتظر میمونم.

C0OPeR
04-01-2011, 22:06
مشکل لول آپ نیست دستم اومد باید چیکار کنم . تازه امروز رفتم فروم یکم مطلب خوندم ! وقت نمیشد برم اطلاعات جمع کنم !
یه کلاس درست حسابی بگو بردارم . این celan تنها خوبی که داشت یه اسپل بود 15 ثانیه max speed میداد خیلی باحال بید .
این esper رو هر کار کردم یاد نگرفتم چطور آپگرید کنم اسکیلش رو . تو فروم میگن کلی چیز میز میخواد .

hadi_gamer
04-01-2011, 22:11
rayan میگن خیلی قویه.arden هم همینطور.اگه رنج دوست داری آردن بردار اگه میلی rayan .

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

esper و پت و این شر و ورها رو فعلا بیخیال شدم فقط میخوام سریع لول آپ کنم.

hadi_gamer
04-01-2011, 22:34
خوب علی دوباره celan برداشت.
jhonny هم rayan برداره تیم کامل میشه.
ولی داستان جالبی بود هی من پی ام میدادم تو بازی میگفت علی آفلاینه هی اون پیغام میداد من آفلاین بودم اصلا همدیگرو نمیدیدیم نگو اصلا سرورامون با هم فرق میکرده...

Little Sparrow
04-01-2011, 23:04
jhonny کدوم خریه بابا.سروش هستم.:31:
اخر کدوم رو بردارم Rayan یا Arden؟علی تو چی می گی؟

C0OPeR
04-01-2011, 23:28
من چون عشق اسپل و کست و هیل و کار گروهی هستم همیشه اینجور کلاسا ور میدارم .
سروش جان Arden همون هانتر یا آرچر تو بازی های دیگست . کاراکتر خوبیه ولی نه بدرد pvp میخوره نه pve

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

هادی کجا رفتی ! 5 سیلور پول میخواستم پیدات نکردم توی world چت رفتم گدایی کردم کلی پول برام فرستادن :دی

Little Sparrow
04-01-2011, 23:57
خوب پس من هر وقت دانلود تموم شد میام.فقط یه بار مشخصات کامل سرور و realm و جایی که باید انتخاب کنم رو بگین.

hadi_gamer
05-01-2011, 08:25
من چون عشق اسپل و کست و هیل و کار گروهی هستم همیشه اینجور کلاسا ور میدارم .
سروش جان Arden همون هانتر یا آرچر تو بازی های دیگست . کاراکتر خوبیه ولی نه بدرد pvp میخوره نه pve

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

هادی کجا رفتی ! 5 سیلور پول میخواستم پیدات نکردم توی world چت رفتم گدایی کردم کلی پول برام فرستادن :دی
من برقمون رفت گرفتم خوابيدم.چطوري world chat ميكني؟ميگه يا آيتمي ميخواد براي چت.

Little Sparrow
05-01-2011, 08:27
کامل این مشخصات سرور رو بگین.
Wild Lands هستین یا Skysong?
اختلاف ساعتشون زیاده ها:

C0OPeR
05-01-2011, 09:10
من برقمون رفت گرفتم خوابيدم.چطوري world chat ميكني؟ميگه يا آيتمي ميخواد براي چت.

هیچی روی world کلیک کردم صحبت کردم !! :31: (نکنه جای دیگه صحبت کرده بودم خودم متوجه نشدم :27:)
Wild Lands هستیم اختلاف ساعتش خوبه حدافل وقتی ما بیداریم اونها هم بیدارن :31:

Little Sparrow
05-01-2011, 11:48
فردا همین موقعه دانلودش تموم میشه.البته با یه چند ساعت اینور اونور.:31:

C0OPeR
05-01-2011, 11:54
لعنت به اینترنت ایران !! ننه محمود و ****** آخه چه زندگی ما داریم ریدن به مملکت . اَه
فقط 30 ثانیه مونده بود کوئست دیلی تموم شه اینترنت فطع شد . double exp هم پرید .
حالا باید دوباره یک ساعت صبر کنم تجربه هم نصف بگیرم .

hadi_gamer
05-01-2011, 12:07
لعنت به اینترنت ایران !! ننه محمود و ****** آخه چه زندگی ما داریم ریدن به مملکت . اَه
فقط 30 ثانیه مونده بود کوئست دیلی تموم شه اینترنت فطع شد . double exp هم پرید .
حالا باید دوباره یک ساعت صبر کنم تجربه هم نصف بگیرم .
عزيزم اون double exp فقط براي كشتن موب هاست.تجربه كوئست رو دو برابر نميكنه كه ...:20:

Little Sparrow
05-01-2011, 12:08
با 128 میشه بازی کرد؟:19:

C0OPeR
05-01-2011, 12:38
عزيزم اون double exp فقط براي كشتن موب هاست.تجربه كوئست رو دو برابر نميكنه كه ...:20:

جداً ؟ کمی عصبانیت فروکش کرد :27: به هر حال یک ساعت معطلی دوباره داره :31:

سروش جان با 64 هم میشه بازی کرد چه برسه 128 فقط ببین پینگت خوبه یا نه

C0OPeR
05-01-2011, 12:44
این پت من کلاً فانه :دی کلی حرکت باحال میزنه . اینم یه اسپل باحال که خودش رو قشنگ جمع میکنه بعد با فشار به طرف ***** :دی
صدای مهیبی هم داره :27:

اینم آثار جرم

hadi_gamer
05-01-2011, 13:57
ئه حجم تاپيك چقدر كم شده.ميگم علي جان شما كه ديليت كردي لااقل تاپيك رو به بازيهاي چند نفره منتقل ميكردي.

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

این پت من کلاً فانه :دی کلی حرکت باحال میزنه . اینم یه اسپل باحال که خودش رو قشنگ جمع میکنه بعد با فشار به طرف ***** :دی
صدای مهیبی هم داره :27:

اینم آثار جرم

راستي پت چطور لول آپ ميشه؟اصلا دميج ميزنه يا كلا سركاريه؟من هيچ كي رو نديدم با پت بازي كنه.

C0OPeR
05-01-2011, 14:06
خودش دمیجی نمیزنه ولی اسپل میزنه و خوب دمیج میده ! الان من لول 35 هستم ولی پتم لول 40 ه خودش همه رو آسفالت میکنه :دی
در کل به جز واسه خنده بدرد چیز دیگه نمیخوره :27:

hadi_gamer
05-01-2011, 14:08
خوشبحالت تو شركت هم ميتوني بازي كني.من كه نميتونم تو شركت از اين حركتا كنم.

C0OPeR
05-01-2011, 14:14
امروز مرخصی ام هادی جون :دی وگرنه اونجا یه دقیقه بیکار نمیشی بخوای از اینکارا بکنی تازه سیستم ها هم بقدری قدیمی هستن قارچ خور رو اجرا نمیکنن چه برسه این

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

راستی من کوئست دیلی بامبو رو انجام دادم ولی Get Prize فعال نمیشه ! 130/450 مونده

hadi_gamer
05-01-2011, 14:25
آره هر نفر كه انجام بده 10 پوينت اضافه ميشه.مثلا الان بايد 32 نفر ديگه انجام بدن تا فعال شه.ولي exp خفني ميده.
يه كوئست ديگه هست به اسم sky dweler كه اونم نصف get prize تجربه ميده.توي sunstream ميتوني بگيريش.

Little Sparrow
05-01-2011, 14:41
یه چند تا سوال ضایع دارم.به حساب نوب بودنم بزارین.(اخه دارم تو ویکی بازی می خونم یکم با mmorpg اشنا شم.)
1-چطور یه کوئست رو تو این بازی ها با هم انجام میدن؟یعنی هردوتون می رین پیش یه نفر یه کوئست رو قبول می کنین بعد میرین دنبالش؟توضیح بدین.فایده انجام دادن کوئست به صورت چند نفری چیه؟
2-جنگ های بازی که نوبتی نیست؟یعنی یه ضربه اون بزنه.بعد تو یه ضربه.معمولیه دیگه؟

hadi_gamer
05-01-2011, 14:49
یه چند تا سوال ضایع دارم.به حساب نوب بودنم بزارین.(اخه دارم تو ویکی بازی می خونم یکم با mmorpg اشنا شم.)
1-چطور یه کوئست رو تو این بازی ها با هم انجام میدن؟یعنی هردوتون می رین پیش یه نفر یه کوئست رو قبول می کنین بعد میرین دنبالش؟توضیح بدین.فایده انجام دادن کوئست به صورت چند نفری چیه؟
لازم نيست كوئست رو با هم بگيريد.هر كي جدا كوئست رو ميگيره بعد مثلا با چند نفر ديگه پارتي تشكيل ميديد و ميريد مثلا اون موجودات رو ميكشيد و براي همه حساب ميشه.فايدش اينه كه بعضي كوئستها سخته يه نفري نميشه انجام داد.
نه خير نوبتي نيست هر كي كار خودشو ميكنه و اسكيلهاي خودشو ميزنه.

C0OPeR
05-01-2011, 14:51
آره هر نفر كه انجام بده 10 پوينت اضافه ميشه.مثلا الان بايد 32 نفر ديگه انجام بدن تا فعال شه.ولي exp خفني ميده.
يه كوئست ديگه هست به اسم sky dweler كه اونم نصف get prize تجربه ميده.توي sunstream ميتوني بگيريش.

دمت گرم روشن شدم :10:

1- کلا بازی یه سری کوئست داره که برای همه یکسانه (به جز کوئست های مخصوص یک کلاس) حالا یکی دوست داره تنهایی انجام میده یکی نه . فرقی هم ندارن فقط تجربه ای که از کشتن مب ها میگیرین بین افراد پخش میشه (که اصلا چیز قابل توجهی نیست) ولی پاداش کوئست برای همه یکسانه . یه سری کوئست ها هستن باید boss بکشی یا خیلی سخته و تنها نمیشه اینارو چندنفری انجام میدن .

2- جنگ ها هم به صورت گله ای انجام میشه :31:

Little Sparrow
05-01-2011, 14:53
party چیه؟گروهه؟چطور درست میشه؟
خیلی خوب شد که جنگ ها به قول علی گله ای هست.یه لحظه ترسیده بودم.:31:
بعد دوربین بازی رو همه جا میشه برد دیگه؟پشت سر هم که حتما میشه.

C0OPeR
05-01-2011, 16:56
چند نوع گروه داریم تو بازی هر کدوم یه اسمی داره . ولی یک گروه معمولی همون پارتی هستش .
دوربین هم دست خودته .

میگم این کاراکتر دختر چه حالی میده ها همه میان میچسبن عکس میگیرن یا جواب میدن یا کمک میکنن !
امروز دو تا لول 130-140 اومدن یه حالی دادن رفتن .

هادی جون این کوئست sky dweler واسه لول 45 به بعده . من نمیتونم بگیرم :41:

Little Sparrow
05-01-2011, 17:20
تو که Virgin بودی علی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هادی تو کارکترت پسره؟من Rayan کاراکتر دخترش رو دیدم زشت بود.خوشم نیومد.:41:

HoJJaT_007
05-01-2011, 19:22
منم دوست دارم بیام نمیدونم فعلا از wow خسته شدم راید گیر نمیاد :دی

لینک دانلود . جهنم درک صبحا میرم واسه امتحان میذارم دانلود . چند مگه ؟

لینک مستقیم دارید ؟ تورنت مورنت نمیخوام رپید شیرم نباشه

hadi_gamer
05-01-2011, 19:50
اینم عکس کاراکتر من

Mehran-King
05-01-2011, 20:33
سلام لینک دانلودش عجیب بود ، یعنی نمیتونم دانلود کنم :( لینک دانلود مستقیم داره ؟! صبح ها میرم امتحان شاید دانلودش که 3 گیگ هست لا اقل 600 مگی دانلود کنه ؟! لینک دیگه ای نیست که بتونم 15 درصد رو امروز 15 در فردا و همینطوری با نرم افزار های مدیریت دانلود ، دانلود کنم ؟!

hadi_gamer
05-01-2011, 21:07
چیش عجیب بود؟برو تو سایت بازی.قسمت دانلود.
direct download رو میزنی یه لانچر چند کیلویی دانلود میکنه بعد اون رو اجرا میکنی شروع میکنه به دانلود.هر موقع خواستی قطعش کنی pause رو میزنی رو دسکتاپ یه آیکون میسازه که دفعه بعد اون رو اجرا میکنی از ادامش دانلود میکنه.

Crawling In MySkin
05-01-2011, 21:52
آقا مسئلتون!
مفتیه؟:خخ
بعد حجمش چقدره

hadi_gamer
05-01-2011, 22:05
بله مفتیه.
حجمش تقریبا 2.8 گیگ.

C0OPeR
05-01-2011, 22:24
aaaaa زدم 4 ساعت فارم کنه یه لول خودم گرفتم 8 لول پتم گرفت !! ولی هنوز لول 43 هستم ...
هی من میگم کوئست کم میده باز بگو خوبه :دی اگه کوئست ب اندازه کافی میداد تا الان فکر کنم لول 60-70 شده بودم :27:

Little Sparrow
05-01-2011, 23:06
شاید Celan کوئست هاش کمه.

C0OPeR
05-01-2011, 23:35
آخه یه کوئست میده 1 میلیون تجربه میده یهو دو لول میگیری بعد لول 40 میشی دیگه اینجور کوئستا تموم میشه باید بری کوئستا در پیت معمولی بگیری مثلا 100 تا مب بکشی 600 کیلومتر اینور اونور بری واسه 40 هزار exp ! اگه از همون اول اینطوری باشه آدم بد عادت نمیشه که :دی

power67
06-01-2011, 13:04
سلام بر بچ بازی خور
من میخوام بزنم تو خط بازی rpg اونم بصورت فری چنتا سوال داشتم امیدوارم جوابم بدید:11:
1.بزنم تو خط این بازی یا wow با سرور مجانی؟
2.هر یک ساعت که بازی میکنید چقدر آپ و دان میکنید؟
مرسی:11::40:

C0OPeR
06-01-2011, 16:06
tier دو شدم هادی ! ببین چه جیگری شدم :27:

Little Sparrow
06-01-2011, 16:12
دانلود کردم.بازی کردم.بگین کجا بیام بهم یاد بدین.:31:
خیلی توپه.با نهایت گرافیک روون اجراش می کنم.

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

EE سریع بگو کجا بیام؟مختصات بده.

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

الان جلوتم

hadi_gamer
06-01-2011, 16:26
tier دو شدم هادی ! ببین چه جیگری شدم :27:

به به چه خانوم با شخصيتي.خانوم شما قصد ازدواج نداري؟:31:

Little Sparrow
06-01-2011, 16:33
هادی بدو بیا همین مختصاتی که علی هست من اونجام

C0OPeR
06-01-2011, 16:38
500 گلد مهریه میخوام - جهزیه هم ندارم - هیچ کاری هم بلد نیستم . ویرجینم هستم آکه آک :27:

به به چه خانوم با شخصيتي.خانوم شما قصد ازدواج نداري؟:31:
الان میام رفته بودم ناهار بزنم :31:

hadi_gamer
06-01-2011, 17:11
سروش چي ميگي.بابا من الان شركتم.دنبال يه لقمه نون حلال.:13:

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

500 گلد مهریه میخوام - جهزیه هم ندارم - هیچ کاری هم بلد نیستم . ویرجینم هستم آکه آک :27:

الان میام رفته بودم ناهار بزنم :31:
آره معلومه اينقدر هول شدي نقل قولها رو اشتباه زدي.از خداتم باشه.:5:

C0OPeR
06-01-2011, 17:31
آره معلومه اينقدر هول شدي نقل قولها رو اشتباه زدي.از خداتم باشه.:5:
ای بابا یه چیزی داریم دور هم استفاده میکنیم . نگران نباشین :27:

hadi_gamer
06-01-2011, 18:54
سروش اسم کاراکترت چیه؟

AMIR_TO
06-01-2011, 18:55
به نظر بازیه جالبی میاد
منم میزارم دانلود بشه

Little Sparrow
06-01-2011, 19:12
Rakhsh هستم.گفتم شما اسم های حماسی انتخاب کردین منم گذاشتم Rakhsh :27:
علی هم تو بازی دیدم.
شدم لول 23 فکر کنم.
سعی می کنم تا شنبه به لول 40 برسم.ولی فکر نکنم.چون شنبه امتحان دارم باید بخونم.

hadi_gamer
06-01-2011, 19:49
رخش هم شد اسم.حداقل اسم آدم میذاشتی!!!:31:

hadi_gamer
06-01-2011, 20:14
این کوئست پت چطوریه؟مثلا میگه به پت بگو فلان چیز رو جمع کنه.چطور باید پت رو بفرستم جمع کنه؟
خوک هم شد پت اه اه انقد بدم میاد ازش.

Little Sparrow
06-01-2011, 21:59
رخش هم همچین اسب معمولی نبوده:27:حرف میزده.:27:
حالا بگذریم
boss هم داره؟چی داره؟

Little Sparrow
06-01-2011, 23:39
اه نمی تونم این knowu king رو بکشم.قویه.
هادی می تونی یه زمانی مشخص کنی بیای بهم کمک کنی؟

power67
06-01-2011, 23:55
سلام بر بچ بازی خور
من میخوام بزنم تو خط بازی rpg اونم بصورت فری چنتا سوال داشتم امیدوارم جوابم بدید:11:
1.بزنم تو خط این بازی یا wow با سرور مجانی؟
2.هر یک ساعت که بازی میکنید چقدر آپ و دان میکنید؟
مرسی:11::40:
یکی جواب مارو میداد خوب بود:31:

hadi_gamer
07-01-2011, 00:21
من تا الان تو بازی بودم ولی هر چی پیغام دادم مینوشت آفلاین هستی.
حالا فردا بعد از ظهر میام کمکت.

Little Sparrow
07-01-2011, 07:20
اره دیروز از بس بازی کردم دیگه چشام از حدقه داشت میزد بیرون.
از ساعت 3 تا 11:30 بازی کردم.خسته شدم رفتم خوابیدم.
حتما امروز بیا اگه این یارو رو نکشم کوئست ندارم.

Little Sparrow
07-01-2011, 09:35
رفتمش.ولی حالا عجب گیری افتادیم هی از این سر دنیا میریم اون سر دنیا.3 سال طول می کشه.

Little Sparrow
07-01-2011, 13:13
هادی هستی الان؟

hadi_gamer
07-01-2011, 13:17
یکی جواب مارو میداد خوب بود:31:
wow مجانی به درد نمیخوره بیخیالش شو.
دقیق نمیدونم شاید ساعتی 10 مگ بشه.

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

هادی هستی الان؟
هستم ولی گذاشتم خودش موب بکشه.
تو بازی بهت پیغام دادم نبودی.

Little Sparrow
07-01-2011, 13:19
الان میام.کجایی؟

hadi_gamer
07-01-2011, 13:41
ببین من میرم ناهار.بعدش یه خورده کار دارم ساعت 3.5 یا 4 هستم خدمتت.ببخشید.

Little Sparrow
07-01-2011, 16:05
الان تو بازی بودم ولی دیگه باید برم.اینجوری نمیشه.تو باید یه جا بگی من بیام.
شب میام باز.

Arrowtic
07-01-2011, 17:28
فرق realm PVP و PVE تو این بازی چیه؟
من شدید از ظاهر Modo خوشم اومده.برا اول کار واقعا خوب نیست؟

Little Sparrow
07-01-2011, 18:05
والا من که دیدم مردم باهاش کار می کنن به نظرم سخت بود.3 تا فرم داره پیچیده هر کدوم.
اصلا چرا بری Human بیا Athan .

hadi_gamer
07-01-2011, 18:11
این هم تیریپ جدید من :5:

Arrowtic
07-01-2011, 20:18
مگه فقط Human ها Modo دارن؟من Athen دوست دارم!!
جواب سوال دیگمم بدید ممنون میشم.

Little Sparrow
07-01-2011, 20:33
اره دیگه Modo ماله Human هستش.
به نظر من که نمی صرفه.حداقل برای اولین بار.

Arrowtic
07-01-2011, 20:43
نمی دونم دان کنم یا نه؟تا آخر اسفند میتونم 9 گیگ مصرف کنم.2.5گیگ که حداقل برا دان هست.دانلودای خودمم هست WOW هم که میزنم!(10 روز آخر اسفند هم از 7 صبح تا 10 شب پای PC هستم)

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:42 PM ----------

جوابمم ندادید.PVP realm فرقش با PVE چیه تو این بازی؟

hadi_gamer
07-01-2011, 21:53
سروش جان ببخشید من گذاشتم رو اتوماتیک خودم رفتم الان اومدم دیدم دیسکانکت شدم.اصلا لول گرفتی یا نه؟

Little Sparrow
08-01-2011, 09:36
نه تا یه درصدی رفت.چرا هی دیسکانکت می شی؟
در ضمن این راه اصلا خوب نبود.چون تجربه اش کم بود.خیلی کم.شاید 0.4 درصد میداد.
امیر حتما بیا دیگه محدودیت و اینات رو نمی دونم.

hadi_gamer
08-01-2011, 10:12
علي چرا نبودي؟بيا با هم يه پارتي بريم.
اون كوئستاي پت رو نگفتي چطور بفرستمش اون چزيا رو پيدا كنه.تو عكس هم كوئستش معلومه.

Arrowtic
08-01-2011, 10:37
PVP realm فرقش با PVE چیه تو این بازی؟

hadi_gamer
08-01-2011, 10:56
PVP realm فرقش با PVE چیه تو این بازی؟
اي بابا تو كه wow بازي اين چه سواليه ميپرسي آخه.
الان من چه جوابي بايد بدم؟ تو ريلم pve نميشه pvp كرد !!!

Little Sparrow
08-01-2011, 12:11
منم جیگر بودم و نمی دونستم::31:

Arrowtic
08-01-2011, 12:28
گفتم شاید با WOW منظورش فرق داره.

hadi_gamer
08-01-2011, 12:35
منم جیگر بودم و نمی دونستم::31:
بابا خوشتيپ.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي اون اسكيلهايي كه تو اسلاتهاي بالاي invigorate گذاشتي جريانش چيه؟اتوماتيك اون اسكيلها رو ميزنه؟
من هر كار كردم نتونستم كاري كنم كه تو حالت اتوماتيك اسكيل هم بزنه.

Little Sparrow
08-01-2011, 12:39
اره خودش اسکیل می زنه.فقط یه بدی داره اونم اینه که به ترتیبی که میزاری میزنه.مثلا یه اسکیل رو دوبار نمیزنه.شاید تو تنظیماتش باشه خوب نگاه نکردم.
بعد من پول ندارم از این ایتم هایی که Mana پر می کنن بخرم.تو اون ایتم Mana فقط 2 تا هست که اونم پیدا کردم.حالا مشکل اینه که این تا مانا نباشه و از اسکیل استفاده نکنه mob نمی زنه.فقط از اینور به اونور میره.معمولی هم حمله نمی کنه حتی.

C0OPeR
08-01-2011, 13:26
خیلی جالبه اینجا پست ها شمارش نمیشه ولی پاک میشه :دی به هر حال عقده ها رو باید یه جوری خالی کنن دیگه :27:

Little Sparrow
08-01-2011, 13:32
علی شدم لول 46.الان اون کوئستت رو تو عکست دیدم.منم همونم ولی رفتمش.
خواستی بری به منم بگو بعدیش رو باهم میریم.

C0OPeR
08-01-2011, 13:35
من شاید شب اومدم ولی مطمئن نیستم .
لول آپ کن من خودم رو یه جوری میرسونم . بعد از لول 100 میشه کار گروهی کرد ولی الان نمیصرفه

Little Sparrow
08-01-2011, 14:51
باشه.خوشتیپ شدم؟
باس هم داره هادی؟

hadi_gamer
08-01-2011, 14:55
باس داره ولي لولهاي بالا.

Arrowtic
08-01-2011, 15:29
قا من چه realm ی بیام؟اسمش و نوعش رو بگید.(PVE یا PVP)

Arrowtic
08-01-2011, 15:36
تو realm های PVP میشه هم نوع کشت؟یعنی من که مثلا Athan هستم Athan بکشم؟
راستی چه کلاسی بسازم؟

Little Sparrow
08-01-2011, 15:43
خدایش حال ندارم جواب بدم ولی ما ریلم 12 هستیم اکثرا.ریلم ها همه به هم راه دارن زیاد مهم نیست.
کلاست رو نمی دونم Athan میخوای برداری؟
اره فکر کنم میشه Athan یه Athan رو بکشه.چون دیشب هادی می خواست اینکارو بکنه نه هادی؟:21:

Hikan
08-01-2011, 16:00
اقا چرا downloader من این شکلیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سرعتش باید 60 باشه ولی هی سرعتش کم میشه تا می رسه به ده بعد همونجوری می مونه!!!!!! مال شما هم این شکلی بود؟؟؟؟؟ اگه این جوری باشه 70 ساعت طول می کشه!!!!!

Little Sparrow
09-01-2011, 08:22
اینا لیست باس هان؟
مثل اینکه یه Event هست.باید بریم با هم قبول کنیم بعدش بریم بکشیمشون.

hadi_gamer
09-01-2011, 12:15
اين لينكي كه گذاشتي لينك يه event كه هر روز هست يا به اصطلاح daily event .
اين هم ليست ديلي ايونت ها كه هر روز ميتوني انجام بدي.من خودم خيلياش رو نميدونستم الان خوندم.ولي بعضياش رو بايد گروهي انجام داد تكي نميشه.

Little Sparrow
09-01-2011, 13:16
خوب همینه؟

Arrowtic
09-01-2011, 13:21
جواب رفیقمون Hikan رو هم بدید.من هم سرعت معمولیم 25 هست ولی از 25 شروع میکنه میرسه به 13 بالاتر نمیره!

hadi_gamer
09-01-2011, 13:37
نميدونم.براي من كه با سرعت واقعي دانلود ميكرد يه لحظه هم كم نشد.شايد از isp باشه.

Little Sparrow
09-01-2011, 13:44
منم که سرعت دانلودم 12 بود با 12 هم دانلود می شد.:31:
کجایی علی؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_fixfox
09-01-2011, 14:46
منم رفتم برا دانلود؛ 2-3 ماه دیگه میام وضعیت رو گزارش میدم:31:

آهان من هم مشکل سرعت دارم، باید حدود 30 باشه ولی به 15 نمیرسه

AMIR_TO
09-01-2011, 16:37
یک چیزه خیلیییییییییییییییییییییی یییی عجیب!!
سیتمم من نمیتونه سایت رو باز کنه:))(البته شاید به خاطره ویندوزه که ویندوزم خیلییییییی داغونه باید عوضش کنم)

Viren
09-01-2011, 20:38
با پینگ 400 میشه بازی کرد؟1

hadi_gamer
09-01-2011, 23:42
بله میشه.پینگ شما از کجا 400 هست؟

Little Sparrow
10-01-2011, 17:31
من علی رو می خوام:19:تا من اومدم رفت.:19:

amin_fixfox
11-01-2011, 04:43
:31:

ویرایش شد

زدم از اول دانلود کنه!

hadi_gamer
11-01-2011, 08:44

ویرایش شد

زدم از اول دانلود کنه!

بعد از اينكه نصب شد ديگه نياز به نصب نيست ميتونيد بريزيد تو فلش و تو هر سيستم يا هرجا كه به اينترنت دسترسي داريد بازي كنيد.

C0OPeR
11-01-2011, 13:49
لول 53 شدم . باید تا لول 60 با کوئست دیلی و ... برم . کوئستای معمولیم تموم شد :دی

Little Sparrow
11-01-2011, 16:13
تسلیت می گم.
من 59
روزانه Ticket می گیرین دیگه؟برین ریلم 15 بعد از یه پورتال برین wonder land یه چیزی شبیه شهربازی هستش.خیلی خوبه.یه کوئست داره هم تجربه می ده هم یه mount برا 4 ساعت.من لک لک گرفتم.
یه کوئست دیگه داشت باید طلا پیدا می کردین.

Arrowtic
11-01-2011, 17:41
آقا این دانلودر کارش تموم بشه یه فایل setup میسازه؟اگه آه کسی لینک میده این فایل رو به جای دانلودر دانلود کنیم؟آخه من همیشه با دانلودر ها مشکل دارم نمی دونم چرا سرعتم پایینه توشون!

C0OPeR
11-01-2011, 18:44
تسلیت می گم.
من 59
روزانه Ticket می گیرین دیگه؟برین ریلم 15 بعد از یه پورتال برین wonder land یه چیزی شبیه شهربازی هستش.خیلی خوبه.یه کوئست داره هم تجربه می ده هم یه mount برا 4 ساعت.من لک لک گرفتم.
یه کوئست دیگه داشت باید طلا پیدا می کردین.

توضیح بیشتر لطفاً :31:

Little Sparrow
11-01-2011, 18:49
می خوام توضیح بدم ولی کیبوردم خراب شده.تا درستش نکنم نمیتونم بازی هم بکنم

C0OPeR
11-01-2011, 18:51
این sky dweller چرا برای من باز نمیشه ؟!! پیش npc میرم ولی کوئستاش خالیه ! باید قبلش کار خاصی بکنم ؟ یا کوئستی رو بزنم ؟
توی لیست کوئست های available هستش ولی بهم نمیده :41:

Little Sparrow
11-01-2011, 18:57
ها من اومدم.کیبورد قدیمم رو اوردم.بگذریم.
sky dweller وقت داره فکر کنم.هر زمانی نمیشه رفت.

C0OPeR
12-01-2011, 14:20
سروش این تیکت رو امروز هم نداد که ! اسمش رو بگو برم بسرچم ببینم جریانش چیه .

3 تا سول :دی
1- چطوری اسکیلهای پت آپگرید میشه
2- چطوری اسکیل های اسپر آپگرید میشه
3- چطوری میشه یک کار رو ترین کرد مثل تیلور و ...

Little Sparrow
12-01-2011, 15:33
اون ParsHero بود اون روز اوردم؟
اونم تیکت گرفته تو چطوری نمی گیری؟
حالا در مورد سوالات مگه ازت نپرسیدمچجور اسکیل های Pet اپدیت میشه گفتی باید بری پیش Pet master?
سوالات رو خودمم دارم.

C0OPeR
12-01-2011, 15:55
اسم تیکت رو بگو مارو خلاص کن ! مگه امروز هم نگرفتی ؟ :دی
اون پت یه چیزی میخواد باید بخری 50 گلده بعد از توش یه آیتمی درمیاد که باهاش میتونی بری اسکیلهاشو آپگرید کنی . من مراحل و آیتماشو دقیق نمیدونم وگرنه اگه همه چی اوکی باشه میری پیش پت مستر اسکیل آپگرید میکنی . همین

Little Sparrow
12-01-2011, 16:42
اسم تیکت wonderland ticket هست دیگه.روزانه میده وقتی میده یه پیغام هم میده.
حالا اسمش رو مطمئن نیستم ولی فردا باز میده دقت می کنم.

Little Sparrow
12-01-2011, 21:50
عکس هنری که مال امشبه جاتون خالی هم دوست من اومده بود هم هادی بود و هم علی البته هادی تو این عکس موجود نیست.عکس هم زیاد خوب نشده از بس این دو تا وول می خوردن.:31:
با هادی و علی یهDoungen هم رفتیم.

C0OPeR
12-01-2011, 22:38
گرافیکت چیه سروش چرا اینقدر داغونه !! یا خودت گرافیک بازی رو کم کردی !
چقدر من زشت افتادم :5:

Little Sparrow
12-01-2011, 23:43
گرافیک هم خیلی خوب هم هست اتفاقا.تبدیل کردم بد افتاده.تصویر هم دوره.
عکس های قبلیم رو نگاه کنی گرافیک رو می بینی.

Little Sparrow
13-01-2011, 08:34
اسم اون تیکت هم Fair Ticket هست.

C0OPeR
13-01-2011, 09:30
ممنون
اون NPC سمت راست عکس چه اسم ضایعی داره :دی
البته از این اسم ها توی sunstream زیاده :27:

amin_fixfox
13-01-2011, 13:11
آقا من تا حالا دو بار دانلود کردم به 44 درصد که میرسه کل کامپیوتر قاط میزنه
بعد مجبور میشم ری استارت کنم
بعد هم که روشن میکنم طبیعتا آیکن فینیش دانلودینگ وجود نداره...

میدونم مشکل از کامپیوتر منه؛ اما این که دقیقا هر بار 44درصد از دانلود گذشته بود عجیبه...

خب الآن دقیقا چه غلطی کنم؟:31:

Hikan
13-01-2011, 14:25
آقا تو realm های PVP میشه با Human یک Human رو کشت؟؟؟؟
لطفا انواع realm رو با توضیح بگید.

Little Sparrow
13-01-2011, 16:06
mount به این درازی دیده بودین؟:5:چند نفر هم سوارش می تونن بشن Multi Mount هستش.
قابل توجه علی که می گفت گرافیکت پایینه.این عکس PNG هست قبلیه JPG

C0OPeR
13-01-2011, 16:36
یا تنظیمات گرافیکی بازی رو بد گذاشتی یا گرافیکت پایینه ! چون توس سیستم من بدن دراگون هم روشن بود و شعله آتیش داشت و لی تو عکس بالا بدنش کاملا خاموشه :27:

توی واندرلند هم کوئستای دیگه رو رفتم خیلی آسونه و خوب تجربه میده . آیتم های خوبی هم میدن :دی

Little Sparrow
13-01-2011, 17:56
مثل اینکه چشمت مشکل داره ها.دراگونه از اون زاویه روشن نیست تو این عکس خیلی هم روشنه:
تازه کیفیت اب و بازتاب نور رو حال کن.بعد هم من که عکست رو با دقت دیدم همچین بالا نبود.تنظیمات هم همه رو High هستن و روون اجرا میشن.
زیاد به این گرافیک گیر نده پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_fixfox
13-01-2011, 19:31
فقط جهت اطلاع! اینبار میرم تورنت ببینم چی میشه؛ اگه نشد بیخیال میشم. اصرار نکنید:31: :پی

اه سروش چقدر گرافیکت پایینه:27:

Hikan
15-01-2011, 09:28
اقا اولش برا update patch چند تا چیز داره!!! کدومو بزنم؟؟؟؟
1.Usa-patch
2.Europe -patch
3.global-patch

Hikan
15-01-2011, 10:04
یه چیز دگه!! من چرا نمیتونم account ام رو active کنم؟؟؟؟؟؟ error میده:

Our sincerest apologies, there was an error activating your account. Please send a ticket with your account name and email address through the PWE support ticketing system at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

شما کجا reg کردید؟؟؟؟

Little Sparrow
15-01-2011, 14:05

Hikan
15-01-2011, 14:50
اقا من Arden هستم lvl 27 کسی می تونه بگه از کجا یا چه جوری pet بگیرم؟؟؟؟؟

Little Sparrow
15-01-2011, 14:53
pet چند راه داره.یکی این که از کوئست بگیری.یکی دیگه اینکه با پول واقعی بخری.یکی دیگه اینکه خودت pet رو اسیر کنی خودم مطمئن نیستم چطوری.می تونی از فروشنده اش هم بخری.

amin_fixfox
16-01-2011, 15:22
دانلودش دقیقا 48 ساعت طول کشید!
حالا داره آپدیت میشه

20 دقیقه آپدیت شد کمتر از 100 مگ بود فکر کنم
------------
وقتی میخوام اکانتمو فعال کنم میگه

Our sincerest apologies, there was an error activating your account. تیکت بفرستم؟ / بدون فعال کردن اکانت میتونم بازی کنم؟ / راه حل دیگه ای داره؟

amin_fixfox
16-01-2011, 16:28
اوکی رفتم توی بازی
به اندازه شایا حال نمیده؛ ولی خیییلی خوب بود
الآن یکم گیج میزنم اگه کسی بیکار بود لطف کنه بیاد یکم چیز میز یاد بده

الآن چطور میتونیم همدیگه رو پیدا کنیم؟

Little Sparrow
16-01-2011, 16:59
منو ادد کن.هادی و علی سالی یکی دوبار میان.منم البته از فردا مدرسه باید برم کمتر میام ولی خوب بازی منو ادد کن.
Rakhsh
به حروف بزرگ و کوچیک هم دقت کن

Arrowtic
17-01-2011, 07:52
آقا میشه یه توضیح درباره Wonderlands بدید؟این دایره های اولش چین دیگه؟(من لول 32 هستم)
چه جوری ازشون رد شد؟رو کدومشون باید رفت اصلا؟

Little Sparrow
17-01-2011, 12:51
شما اسمتون رو بگین من اد کنم شما رو

amin_fixfox
17-01-2011, 13:56
سروش یادم رفت بپرسم؛ کدوم سرور؟! حوصله ندارم دوباره 20 صفحه بخونم!

Little Sparrow
17-01-2011, 14:13
Wild lands

C0OPeR
17-01-2011, 14:19
آقا میشه یه توضیح درباره Wonderlands بدید؟این دایره های اولش چین دیگه؟(من لول 32 هستم)
چه جوری ازشون رد شد؟رو کدومشون باید رفت اصلا؟

باید بپری روی دایره ها . اگه روی لبه اونها بپری میفتی پایین . به چهارمی رسیدی یکم صبر کن تا دایره بعدی از اونطرف برسه و بپری روش . به همین تریتیب میری تا به آخرش برسی . مثل بازی crash هستش این کوئست :27:

amin_fixfox
17-01-2011, 21:10
Wild lands

سروش معمولا چه ساعتی میری بازی؟ تا حالا دوبار خواستم ادت کنم گفته طرف آفلاینه!:13:

hadi_gamer
21-01-2011, 01:33
من که رفتم دوباره wow رو شارژ کردم.واقعا که wow یه چیز دیگس.درسته پول میدی ولی چندین برابر اون پولی که خرج میکنی لذت میبری.wow کجا این بازیهای فری کجا !!!

Little Sparrow
21-01-2011, 11:24
حیف که من خیلی سرم شلوغه.وقت ندارم بازی کنم.

Mehran-King
22-01-2011, 19:54
آخرشم واسه من دانلود نشد :( 500 مگ رو رفتم دیگه بقیشو نرفتم ) جایی نمی فروشن بخرم ؟

Mehran-King
09-02-2011, 19:59
کسی جواب ما رو نمیده ؟

Little Sparrow
19-05-2011, 17:30
سلام دوستان.
تابستون داره میاد ها کیا میان بازی؟
من که لول 80 رسیدم.ولی دیگه بازی نکردم.تابستون اومد می خوام ادامه بدم.

T@Z
24-05-2011, 18:47
به به چه شلوغ شده اینجا اگه مجالی باشه منم میام منم اگه یادم باشه...... Rayan 80 داشتم:10:

Little Sparrow
26-05-2011, 12:28
اونا پست ها یکم قدیمین.ولی من می خوام تو تابستون بازم بازی کنم.
از بعضی ها پرسیدم گفتم چرا نمیاین گفتن لگ و پینگ و ایناش زیاده نمیایم.میخوام چند تا عکس بزارم بگم اینطور نیست.
من دیال آپ هستم یادتون باشه.
(کیفیت یکم پایین اوردم)
این Launcher بازیه:
اون تیکه که قرمز کردم نشون میده اول کجا میخواین ارتباط بازی باشه خودمم درست نمی دونم ولی سرور اصلی فکر کنم
اینم توی بازی:
ببینید تو عکس قبل سرور اصلی اروپا رو انتخاب کردم حالا اینجا بازم زیرمجموعه داره فرانسه،انگلستان و المان.پینگ ها اگه بالاست برا اینه که من دیال اپم.ADSL ندارم الان.ولی بازم با دیال اپ پینگو نگاه کنید تو EN 600 هست.تو این بازی تا 500-600 بازی خوبه و مشکله زیادی نیست.با ADSL باشید میشه 300-400 خیلی خوبه.
موفق باشید.

Little Sparrow
28-05-2011, 23:08
بازم بعضی ها می گفتن گرافیک کمه.اینم از این:

Iloveu-ALL
06-07-2011, 12:15
گرافیک این بازی برای من زنندس اما فک کنم خوب باشه!!

narotu
14-07-2011, 21:41
دوستان من helath battery و 999 تا هم health داشتم تموم شده
قیمت این helath battery یا اینایی که کلا خون زیاد دارن م چندین بارم استفاده میشن چنده ؟

soha is the beSt
15-07-2011, 11:39
یه سوال
من با اکانتی که توی خود سایت اصلی ساختم نمیتونم توی بازی لوگین کنم!!
چرا؟

ali722
15-07-2011, 16:20
از من به شما نصیحت کلا بازی های که رایگان هستند (بخصوص بازی های rpg ) دارای گرافیک کم هستند من خودم تا حالا بازی های زیادی به این سبک بازی کردم مبنای تولید این بازی ها حجم کم وکیفیت خوب است تا در سایت gamespot امتیاز بیشتری بیارند و مخاطب بیشتری پیدا کنند و کلا جذب مخاطب برای بازی های این سبک کا غالبا گرافیک خوبی ندارند بازی با دوستان (هم زبان ها) است اگر دفت کنیم میبینیم بازی پر طرفدار wow گرافیک نسبتا بدی دارد و در کلاس خو بازی های مثل dragon age وجود دارد که گرافیک بسیار بالاتر از wow دارد ولی مخاطب کمتری دارد که علتش هامن نکته ی بود که در بالا گفتم خلاصه مطلب اینکه بازی به این سبک رو من پیشنهاد نمی کنم من این حرف رو میزنم که بازی های :shaiya و perfect world و wow و dragon age و champion online و ... رو بازی کردم وتنها لذت این بازی ها پیدا کردن هم زبان است من به شما پیشنهاد می کنم که اگر پینگ خوبی (حول و حوش 200 تا300 ) دارید بازی های shooter که مبنای آن ایجاد هیجان است رو بازی کنید مثل black shoot و wolfteam و A.V.A و bf heros و bf play4free و gunz dual و...(اطلاعات بیشتر در مورد هر بازی به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.امدوارم از این توضیحت کسی ناراحت نشه(منضورم بچه هایی هست که عشق wow چماشون رو کور کرده است ):46::46::46:

Iloveu-ALL
03-08-2011, 13:59
یعنی میگی WOW خوب نیست
فکر کنم بلیزارد هم فهمیده که MMORPG خوب نیست
تصمیم به ساخت بازی mmofps گرفته