PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب نرم افزار روی اندرویـد !

senaps
01-10-2010, 14:02
سلام
این انجمن به هیچ وجه دارای تاپیکی برای اموزش نصب برنامه نبود و ممکنه کسانی که بدون اشنایی با اندو گوشی رو میگیرن،به مشکل بر بخورن!!!
به همین خاطر این تاپیک رو زدم تا حداقل کسانی که بلد نیستن یا حتی بلدن ولی از راه حل های بدی استفاده میکنن راحت بشن!!!

senaps
01-10-2010, 14:11
با هم فایل AFM.apk را نصب میکنیم اولا به خاطر اینکه یاد بگیریم چگونه نصب کنیم و دوما این فایل منیجر برای نصب نرم افزارها و عملیات های مفید دیگر به ما کمک خواهد کرد ... فایل مورد نظر رو از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در گوشیتون به منوی Setting --> Application برید و تیک Unknown Sources را فعال کنید .
حالا از همان منو Setting --> Applications --> Developmnet برید و تیک Usb Debugging را فعال کنید .
گوشیتون رو با کابل به کامپیوتر متصل کنید و منتظر باشید تا گوشیتون رو بشناسه ؛ اگر گوشی شناسایی نشد از درایور زیر استفاده کنید .
[Google USB Driver Rev.3]
خوب حالا SDK را به این آدرس "C:\AndroidSDK " آنزیپ کنید .
حالا برنامه ای را که در فایل پیوست است دانلود کنید و به فولدر " C:\AndroidSDK\tools " انتقال بدید .
یک CMD در ویندوز باز کنید و به آدرس " C:\AndroidSDK\tools " برید .
در CMD دستورات زیر را تایپ کنید بعد از هر خط کلید Enter را بزنید .

حالا باید شماره سریال دستگاه رو ببینی اگر دیدید یعنی مراحل را دزست انجام دادید . حالا این دستور را برای نصب برنامه بزنید

باید ارتباط با گوشی برقرار بشه و در انتها " Success " نوشته بشه . خوب برنامه با موفقیت نصب شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این روش برای کسانی بود که دسترسی به هیچ چیزی ندارند و میخواهند از اول شروع کنند .
خوب حالا بعد از نصب این برنامه به همه فایل های روی مموری و گوشی دسترسی داشته باشید و همه چیزهایی که از یک File Manager انتظار دارید و با استفاده از این برنامه میتونید فایلهای APK را به راحتی نصب کنید .
این برنامه خیلی قوی است و با اون به راحتی میتونید به قسمت های زیر دسترسی داشته باشید :

My Phone : دیدن فایل های سیستمی
SD Card : دیدن فایل های SD
Applicatin Manager : برای پاک کردن برنامه ها
Task Manager : دیدن و عملیات بر روی عملیات در حال اجراء در گوشیتون

حالا طریقه نصب برنامه با این برنامه Linda File Manager :
ابتدا فایل APK را به مموری خود کپی کنید .
حالا وارد برنامه شوید و Linda File Manager را باز کنید به برگه SD Card برید و روی برنامه مورد نظر خود کلیک کنید از منو باز شده دکمه Install را بزنید و. برنامه شروع به نصب میکند و در پایان پیام اتمام نصب را به شما میدهد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب با این روش میتونید هر برنامه ای که خواستید را در آندروید نصب کنید .

منبع:

9vin
01-10-2010, 14:16
امکان نصب تم هست ؟؟؟

senaps
01-10-2010, 14:20

برای این کار باید درایور گوشیتون روی کامپیوتر نصب باشه که من برای دوستان درایور گوشی های آندروید رو هم در ضمیمه قرار دادم.
ابتدا تو قسمت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفته USB Debugging را تیک بزنید و بعد برای نصب درایور اقدام کنید.

حالا کافیه فایل install apk رو که دارم براتون اپلود میکنم رو دانلود کرده و نصب کنین،سپس سیستمتون رو ریست کنین و از این برنامه استفاده کنین!

امکان نصب تم هست ؟؟؟ بله اون رو هم میزارم اموزشش رو.....

Real Madrid C.F
02-10-2010, 11:14
برای این کار باید درایور گوشیتون روی کامپیوتر نصب باشه که من برای دوستان درایور گوشی های آندروید رو هم در ضمیمه قرار دادم.
ابتدا تو قسمت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفته USB Debugging را تیک بزنید و بعد برای نصب درایور اقدام کنید.

حالا کافیه فایل install apk رو که دارم براتون اپلود میکنم رو دانلود کرده و نصب کنین،سپس سیستمتون رو ریست کنین و از این برنامه استفاده کنین!

بله اون رو هم میزارم اموزشش رو.....

خیلی لطف میکنین ....خدا خیرتون بده منو به خرید آندروید میدوار کردین ...مرسی...:40:

x10 mini pro
03-11-2010, 11:27
سلام
من اصلا بلد نیستم نرم افزار نصب کنم
امکان داره به زبان ساده تر و جزء به جزء برام توضیح بدین؟
من نمیدونم SDK چیه؟

x10 mini pro
03-11-2010, 11:29
سلام
من نمیدونم SDK چیه؟
:41:

M@hdi-B
30-11-2010, 20:39
سلام
من نمیدونم SDK چیه؟
:41:

اینم زبان ساده: فایل رو به مموری انتقال بده و روش تقه بزن نصب میشه:46:

اینم صفحه ویکیپدیای SDK

hadi_gamer
21-12-2010, 14:59
اينكه ميگيد فايل نصب رو به مموري انتقال بده منظور مموري خود گوشي هست يا مموري كارد؟
بعد براي نصب بايد به فايل مسير بديم يعني فولدر درست كنيم؟
ببخشيد ديگه من تو آندرويد مبتدي هستم تازه گوشي خريدم.

hadi_gamer
22-12-2010, 00:23
درایور گوشی من نصب نمیشه.فقط قسمت ADB رو نمیشناسه و علامت خطر روش هست.اون فایل دریاور ویندوز 7 رو هم دانلود کردم ولی نصب نمیشه.

hadi_gamer
22-12-2010, 14:51
يكي يه درايور واسه desire بذاره.من دو تا دانلود كردم همون كه 6 مگ هست.ولي نصب نميشه.
add new hardware هم ميكنم و مسير ميدم ولي نصب نميشه.
به عنوان hard disk ميشناسه ولي adb رو نميشناسه.نميشه بدون روت كردن برنامه نصب كرد؟ لطفا كمك كنيد

B.3.S.T
24-12-2010, 15:04
دوستان یکی راهنمایی کنه ...
پست اول اصلآ متوجه نشدم چی به چیه!
CMD چیه؟

خوب حالا SDK را به این آدرس "C:\AndroidSDK " آنزیپ کنید .
حالا برنامه ای را که در فایل پیوست است دانلود کنید و به فولدر " C:\AndroidSDK\tools " انتقال بدید .
یک CMD در ویندوز باز کنید و به آدرس " C:\AndroidSDK\tools " برید .
در CMD دستورات زیر را تایپ کنید بعد از هر خط کلید Enter را بزنید .

اصلآ مفهوم نیست این توضیح...!تازه لینکی که بالاش هم گذاشتین خرابه!

Atropates
24-12-2010, 15:10
CMD چیه؟همون داس که قدیم میگفتیم

منو Start رو بزن , حالا Run , حالا تایپ کن CMD , بعدم که اینتر

------------

بازم هرجاش موندی بگو بیشتر توضیح بدیم

B.3.S.T
24-12-2010, 15:19
همون داس که قدیم میگفتیم

منو Start رو بزن , حالا Run , حالا تایپ کن CMD , بعدم که اینتر

------------

بازم هرجاش موندی بگو بیشتر توضیح بدیم

من یک کار دیگه کردم...فکر کنم درست شد
من از برنامه HTC Sync که تو خود مموری گوشی بود استفاده کردم و اولین بازی رو نصب کردم!

اینجوریم میشه دیگه..نه؟

حالا من می خوام گوشیو به 2.2 آپدیت کنم چیکار کنم؟

sarmast65_ata
14-01-2011, 15:09
من نفهمیدم باید چیکار کنم
من وقتی گوشی رو با کابل وصل میکنم به pc مثل یک درایور میشناسه درست مثل اینکه وقتی usb وصل میشه به pc حالا باید چیکار کنم؟میشه یکم واضح تر توضیح بدید؟

hitman17s
17-01-2011, 09:45
سلام به همه

کسی میدونه چه جوری میشه xperia x8 1.6 رو به بالاتر اپدیت کرد .................

Dead Space
24-01-2011, 17:35
به نظر من راحترین راه نصب کردن بازی و نرم افزار و کلا فایل های apk در گوشی های hTC استفاده از برنامه hTC Sync هست، وقتی گوشی را Sync می کنید، گزینه ی Install app رو انتخاب می کنیم و هر فایل apkکه می خواهیم به راحتی نصب می کنیم!

soranstar
02-02-2011, 00:32
سلام خدمت دوستان گرامی
تو نصب برنامه رو اندوریدا مثل سیمبیان میشه برنامه رو روی مموری نصب کرد یا حتما باید رو حافظه داخلی گوشی نصب شه ؟

mor_sm
07-02-2011, 05:27
سلام دوستان
یه سوال برام پیش اومده!
گوشی من HTC Desire HD هست. تو مشخصاتش هم جاوا ساپورت ذکر شده. یه برنامه هم به اسم جاوا بصورت اورجینال رو گوشی هست.
ولی برنامه های جاواکه با پسوند jar هستند رو نمیشناسه!
برای نصب این برنامه ها روش خاصی لازمه؟:20:

kasra2002
18-02-2011, 11:56
سلام سوال من هم در باره بر نامه های جاوا( جار ) و بر نامه های ویندوز موبایل ( مثل برنامه همراه بانک هستش)
ممنون می شم راهنمایی کنید

yaserbalaghi
17-03-2011, 12:48
واقعا که با این توضیح دادنت .

kivigelase
23-03-2011, 11:50
اقا گوشی من اصلا فایل apk رو نمیشناسه
میگه unsupported format
مدل گوشیمم s5233t samsung هست.
چیکار کنم؟

hassan-63
16-04-2011, 19:59
گوشي من desire hdهست ومن اصلا برنامه نصب نكردم لطفا بگيد كه چطوري يه برنامه نصب كنم:41:

mekziko
08-05-2011, 13:19
ابتدا باید گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین کامپیوتر گوشیتون رو بشناسه و درایو گوشی رو ببینید مثلا در گوشی xperia یکه برنامه ای در داخل خود گوشی است که باید نصب کنید پس از آن درایو گوشی شناخته می شه بعد یه پوشه می سازید و نرم افزار ها رو با پسوند apk انتقال می دید ابتدا با برای گوشی یک نرم افزار فایل منیجر مثل afile نصب کنید تا بتونید فولدرهای گوشی رو مثل کامپیوتر ببینید البته چون در مرحله اول فایل منیجر نصب نیست فکر کنم مشکل اول همین باشه پس از آن می تونید توسط فایل منیجر به فولدر نرم فزار برید و از اونجا نصب کنید برای گوشی های سونی اریکسون از نرم افزار مای فون اکسپلورر در کامپیوتر استفاده کنید من که برای جاوا مستقیما توسط این نرم افزار برنامه رو از کامپیوتر نصب می کردم نمی دونم برای آندروید هم میشه! برای گوشی های دیگه از نرم افزار mobiledit استفاده کنید!

سایت نرم افزار MyPhonExplorer

دانلود ورژن 1.81

mahan590280
09-05-2011, 19:16
یه روش ساده تر برای نصب file manager
میتونید فایل رو به گوشی از طریق bluetooth انتقال بدید و ار inbox گوشی برنامه رو نصب کنید.

MASOOD_SEYYED
30-05-2011, 21:37
با سلام گوشی من نکسوس وان است وقتی به کامپیوتر وصل میکنم درایو ایجاد شده خالی است (ریموویبل دیسک) من کزینه اندرویید فون وگوگل را در فایل مننجر دارم ولی باز کامپیوتر گوشی را نمی شناسه لطفا راهنمایی فرمایید با سپاس

mad-defy
14-07-2011, 09:27
با سلام گوشی من نکسوس وان است وقتی به کامپیوتر وصل میکنم درایو ایجاد شده خالی است (ریموویبل دیسک) من کزینه اندرویید فون وگوگل را در فایل مننجر دارم ولی باز کامپیوتر گوشی را نمی شناسه لطفا راهنمایی فرمایید با سپاس

شما چک کن ببین نحوه اتصال رو چی تعریف کردی؟ اگر روی none باشه این اتفاق میافته همیشه. باید memory رو انتخاب کنی

یه روش ساده تر برای نصب file manager
میتونید فایل رو به گوشی از طریق bluetooth انتقال بدید و ار inbox گوشی برنامه رو نصب کنید.

برای ارسال به وسیله بلوتوث معمولا بایستی که پسوند فایل رو عوض کنین از apk به مثلا jpg و بعد توی گوشی برید پسوند رو برگردونین به apk

گوشي من desire hdهست ومن اصلا برنامه نصب نكردم لطفا بگيد كه چطوري يه برنامه نصب كنم:41:

فروم رو مطالعه کنین اگر باز مشکلی بود دوستان کمک میکنن

HAMED 1352
19-07-2011, 12:15
سلام همش نوشته از اینجا AFM-APKرو دانلود کنین ولی هیچ لینکی نیست؟؟؟

sky2003
19-07-2011, 13:26
سلام
من امروز عضو شدم و مشکل نصب نرم افزار روی گوشی Xperia X8 رو داشتم که به این سایت رسیدم.
توضیحات خیلی خوبی دادید ولی من هم مشکل بعضی دوستان رو داشتم و ویندوز من اصلا دستور adb رو نمی شناخت، , و فکر می کردم که خودم باید فلدر tools , androidSDK رو ایجاد کنم!!! بعد از کمی جستجو فهمیدم که باید:
1- Java SDK نصب باشه روی ویندوزتون (یا هر سیستم عامل دیگه ای که دارید)
2- Android SDK رو روی ویندوزتون بعد از اینکه Java SDK رو نصب کردید، نصب کنید.
3- بعد از نصب Android SDK تمام فلدرها برای شما ساخته می شه ولی ممکنه اسمهاش کمی متفاوت باشه! دقت کنید که کجا نرم افزار رو نصب کردید به همون مسیر می روید.
باقی ماجرا رو هم که دوستمون توضیح داده بودند!

حالا مطلب واضحتر شد.
این هم سایتی که به من کمک کرد تا راه حل مشکل رو پیدا کنم به همراه همه لینکهای دانلودی که لازم دارید.

فکر کنم مطالعه این سایت هم مفید باشه:

فقط امیدوارم اینترنت پرسرعت داشته باشید، با اینترنت من که خیلی سرعتش بالا هست دانلود SDK Platform Tools خیلی طولانی شد ولی ارزشش رو داره! :20:

قبل از هر دستوری در CMD دستور زیر رو در مسیر tools نرم افزار Android بنویسید:

adb -s [yourdeviceserialnumberhere] shell

برای من که جواب داد!!
موفق باشید.

diegoforlan
22-07-2011, 16:46
نصب نرم افزار روی xperia x8 و گوشی های آندروید :

این آموزش رو تو یه تایپیک دیگه هم گذاشته بودم اینجا هم میذارم شاید بدرد دوستان بخوره
[ عواقب استفاده از این راهنما بر عهده خود شماست
من این راه رو رفتم هیچ مشکلی پیش نیومد خاطرتون جمع
در این راهنما هر جا گفتم اینترنت منظور اینترنت کامپیوترتونه نه گوشی ]

یه راهنمای مختصر می خوام بذارم برای کار با xperia x8 برای تازه کارایی مثه خودم:31:
این گوشی سه تا مشکل عمده داره :27: :
1
اولیش که همه در نگاه اول باهاش برخورد می کنند عدم پشتیبانی از زبان فارسی در هیچ جایی از گوشی است
برای حلش یه راه حل ساده وجود داره برید آدرس زیر :

سایت خود sony erricson آخرین آپدیت سیستم عامل این گوشی رو گذاشته دانلود کنید با حجم 39.2 Mb
نرم افزار دانلود شده رو روی pc یا لپ تابتون نصب کنید
از پر بودن شارژ باتری اطمینان حاصل کنید
همچنین نباید حین آپدیت گوشی برق قطع بشه یا اینترنت (کامپیوتر) قطع بشه (تو ایران !) دیگه ایناشو بپایید :19:
نرم افزار نصب شده روی کامپیوتر رو اجرا کنید از راهنمایی های سایت بالا و خود نرم افزار که به انگلیسی ساده نوشته استفاده کنید
بعد از چند تا next زدن باید گوشی رو با کابلش به کامپیوتر وصل کنید اینطوری که دکمه ی Back گوشی رو باید نگه دارید و ول نکنید حالا کابل رو وصل کنید (با کدوم دست !!!)
کار با نرم افزار خیلی ساده است حتی با عکس هم نشون میده باید چیکار کنید

عملیات دانلود فایلای مورد نیاز برای گوشی و سپس نصبش روی گوشی شروع میشه
برای من با اینترنت 512 نیم ساعت حدودا طول کشید

خوب وقتی نرم افزار کارش رو تموم کرد گوشی را جدا و روشن کنید
روشن شدنش اینبار یکم طول میکشه (خوب تازه آپدیت شده دیگه !!!)

مشکل حله ! :21:
نامردی نکردند نه تنها تایپ و فونت فارسی گذاشتن تمام منوها رو هم فارسی کردند

2
مشکل دوم اینه که به زودی متوجه میشید به هیچ فایلی توی این سیستم عامل دسترسی مستقیم ندارید
یعنی فایل نرم افزاری که توش کپی میکنید (با کابل) هیچ جایی پیدا نمی کنید که نصبش کنید (مثل مثلا جاوا)
برای حلش نرم افزار root explorer رو (ترجیحا آخرین ورژن) بگردید پیدا کنید (من دیگه لینک نمیذارم چون راحت پیدا میشه با یه سرچ تو گوگل)

فایل نرم افزار که روی کامپیوترتونه بلوتوثش کنید به گوشی (که این هم کار راحتی نیست اگه تازه دارید با این گوشی کار می کنید از مسیر
settings >wireless & network> bluetooth settings
کامپیوتر رو معرفی کنید)

حالا فایلی رو که گوشی دریافت کرده از طریق منو کرکره ای نصب کنید

شصتتون رو از منتها الیه بالای نمایشگر پایین بکشید تا منوی کرکره ای رو ببینید

حالا این نرم افزار رو (root explorer ) توی منوی اصلی گوشی دارید
برید توش و فولدر sdcard رو باز کنید حالا به محتویات مموری دسترسی دارید :31:

از این به بعد فایلهای نرم افزاری آندروید رو با کامپیوتر دانلود کنید با کابل بریزید رو مموری و از طریق مسیر بالا نصب کنید حالشو ببرید
ما رو هم دعا کنید !

3
مشکل سوم :گوشی برا نصب نرم افزار محدودیت داره

که حل این یکی خیلی خفن تره اکه یه روش درست حسابی پیدا کردم میذارم (هنوز دارم میگردم)

ببخشید طولانی شد مبتدی توضیح دادم دیگه :31:
دوستان هر مشکلی در مورد این راهنما داشتند بپرسند
دنبال راههای دیگه هم نرید همین روش صد در صدی یه
:40:

mad-defy
22-07-2011, 17:19
مشکل سوم :گوشی برا نصب نرم افزار محدودیت داره

که حل این یکی خیلی خفن تره اکه یه روش درست حسابی پیدا کردم میذارم (هنوز دارم میگردم)

ببخشید طولانی شد مبتدی توضیح دادم دیگه :31:
دوستان هر مشکلی در مورد این راهنما داشتند بپرسند
دنبال راههای دیگه هم نرید همین روش صد در صدی یه

خیلی خوب وساده توضیح داده بودی دمت گرم. واسه مشکل سوم هم شما میتونی از نرم افزار App2sd استفده کنی البته برای نرم افزار هایی که قابلیت نصب روی sdcard رو داشته باشن. مثلا تم ها و یکسری ویدگت ها باید حتما روی حافظه گوشی نصب بشن تا جواب بدن :11:

diegoforlan
23-07-2011, 11:57
ممنون دوست عزیز
همونطور که خودت هم اشاره کردی با روش app to sd فقط بعضی برنامه ها منتقل میشه
دنبال یه روش میگردم که تمام برنامه ها روی sd نصب بشه ساده هم باشه:20:

mad-defy
29-07-2011, 17:42
ممنون دوست عزیز

غیر ممکنه این اتفاق بیافته چون گفتم که بعضی از نرم افزار ها (مخصوصا live wallpaper) باید روی حافظه خود گوشی نصب بشن. حتی توی رام های جدید که این امکان به منوی خود گوشی و تنظیمات نرم افزار هم اضافه شده محدودیت داری

FBI2
24-10-2011, 17:43
:41::41:خوب حالا SDK را به این آدرس "C:\AndroidSDK " آنزیپ کنید .یعنی چه؟

amiredge
24-10-2011, 19:14
ساده ترين راه اينه كه نرم افزار رو با بلوتوث به گوشي تون انتقال بدين.همين

ALI . R
25-10-2011, 18:58
با سلام
من می خواهم نرم افزار BUZZ Player v1.2.4 را روی گوشی سونی اریکسون x8 نصب کنم . وقتی دانلود کردم باید چه کار کنم.
باید چه کار کنم؟

peymanmob
12-11-2011, 20:12
salam
mamnonam az komaketon. ye soal dashtam tamame marahelo ba movafaghiat poshte sar gozashtam , ama dar marhaleye akhar ke dastore "
adb install ASTROFileManager.apk

ro type mikonam mizane

"device offline :error "
mishe rahnamai konid chekar bayad anjam bedam

mamadrele
06-12-2011, 12:31
سلام
من سونی اریکسون لایو ویت واکمن خریدم ، اندروید 2.3 داره ؛ می خوام برنامه برزیم روش ؛ اصلا بلد نیستم چی کار کنم ؟ کمکم می کنید

mamadrele
07-12-2011, 09:29
"حالا برنامه ای را که در فایل پیوست است دانلود کنید و به فولدر " C:\AndroidSDK\tools " انتقال بدید"
یعنی چی ؛ کدوم فایل؟

AryanLand
07-12-2011, 11:56
salam
mamnonam az komaketon. ye soal dashtam tamame marahelo ba movafaghiat poshte sar gozashtam , ama dar marhaleye akhar ke dastore "
adb install ASTROFileManager.apk

ro type mikonam mizane

"device offline :error "
mishe rahnamai konid chekar bayad anjam bedam

سلام.

دوست عزیز تایپ بصورت فینگلیش خلاف قوانین سایت محسوب میشه.
یا باید کلا" انگلیسی بنویسید یا اینکه اگر میخواهید از جملات فارسی استفاده کنید با حروف فارسی تایپ کنید.:11:

aria_electric_fars
08-12-2011, 22:00
سلام دوستان

من اعصابم خرد شده از دست این گوشی xperia pro

من قبلا تو سیمبیان sis رو از فایل منیجر انتخاب می کردم و نصب می شد و می رفت ولی اینجا اصلا فایل منیجر نمی بینم و هر چی این تاپیک رو از اول تا آخر تست کردم و امتحان کردم به نتیجه نرسیدم لطفا یه شیر پاک خورده ای بیاد بگه که چه جوری چند تا برنامه رو نصب کنم؟؟

با تشکر

yasharamir
11-12-2011, 18:16
لطفا نصب نرم افزاي مكان ياب اقليم را روي گوشي هاي اچ تي سي وايلدفاير اس راهنمائي فرمائيد

zahra..
04-02-2012, 22:36
سلام

من گالکسی فیت دارم. نرم افزاریو از اینترنت گرفتم و کل فایلشو روی کارت حافظه کپی کردم. چطور باید اجراش کنم؟

reza bastani
07-02-2012, 21:00
توی گوشی Xperia mini هر کاری می کنم بازی نصب نمیشه؛ مثلاً بازی Where is my water? رو می خواستم نصب کنم وقتی روی گوشی می ریزمش و می خوام نصبش کنم یک پیغام می ده که برنامه نصب نشد و تمام می شه. یک بازی دیگه هم بود اون هم نصب نشد.
می خواستم بدونم باید نرم افزار نصب کنم یا تنظیم خاصی انجام بدم تا این بازی ها نصب بشه؟ ممنون میشم یک نفر جواب بده.

enimonte
07-02-2012, 22:48
بیس گوشی من ویندوز موبایله.اندروید اس دی نصب کردم خودش فایل منیجر داره و برای نصب برنامه از روی خود گوشی از فایل منیجر استفاده میکنم.برای نصب برنامه از روی کامپیوتر از برنامه Android PC Suite که یک برنامه چینیه و به زبان انگلیسی هم میشه تغییر زبانش داد استفاده میکنم که کافیه فقط گوشی رو به کامپوتر وصل میکنم و با یک کلیک برنامه نصب میشه،حجمش حدود 30 مگ است.

GHOST RECON
08-02-2012, 00:33
سلام دوستان

من اعصابم خرد شده از دست این گوشی xperia pro

من قبلا تو سیمبیان sis رو از فایل منیجر انتخاب می کردم و نصب می شد و می رفت ولی اینجا اصلا فایل منیجر نمی بینم و هر چی این تاپیک رو از اول تا آخر تست کردم و امتحان کردم به نتیجه نرسیدم لطفا یه شیر پاک خورده ای بیاد بگه که چه جوری چند تا برنامه رو نصب کنم؟؟

با تشکر
ببين دوست عزيز من سوني اريكسون ندارم ولي تو HTC اينجوريه كه دفعه اول گوشي رو به كامپيوتر وصل ميكني و با نرم افزار pc suit مخصوص گوشيت كه تو جعبه هست يه فايل منيجر رو گوشيت نصب ميكني بعدا ميشه مثل سيمبيان ديگه هرچي خواستي نصب كني ميريزي تو گوشي و با فايل منيجر ي كه قبلا نصب كزده بودي نصبش ميكني

Kurosh
18-04-2012, 11:46
همون طوری که می‌دونین برای نصب نرم‌افزار به فایل منیجر نیاز هست
حالا برای نصب خود فایل منیجر چند راه هست، یکیش همون استفاده از SDK است که در پست اول توضیح داده شد و کمی پیچیده و طولانیه ...
راه دیگه، همون طوری که دوستان گفتند، انتقال به بلوتوث و نصب از روی اینباکس گوشی هست، که این یکی روش خوبیه، اما اولاً همه‌ی کامپیوترها بلوتوث ندارن، و ثانیاً اینکه باید فایل رو تغییر نام داد ...

یه روش خیلی ساده و کاربردی، دانلود فایل apk نرم‌افزار کم‌حجم لیندا از طریق GPRS گوشی هست !‌

برای این کار، اول مطمئن شید که GPRS ایرانسل یا همراه اول گوشیتون کار می‌کنه (در ایرانسل، ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 رو بگیرید، تنظیمات که دریافت شد، Save کنید)

بعد در مرورگر (Browser) گوشی، این آدرس رو تایپ کنید: (لینک نرم‌افزار رو کوتاه کردم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه فایل 400 کیلوبایتیه که با GPRS ایرانسل دریافتش بیشتر از 1 دقیقه طول نمی‌کشه ...

دانلود که شد نصب کنید و به راحتی از فایل منیجر برای نصب فایل‌های apk استفاده کنید !

jkh1
14-06-2012, 13:12
خیلی آسون اول با گوشیتون به اینترنت وصل بشین بعد از طریق گوگل نرم افزار بازار رو دانلود کنید و سپس نصب کرده و از اون طریق می تونید واسه خودتون یه فایل منیجر دانلود کنید یا یه فایل منجر برای گوشیتون نصب کرده و .....

alishop
04-07-2012, 13:51
توی گوشی Xperia mini هر کاری می کنم بازی نصب نمیشه؛ مثلاً بازی Where is my water? رو می خواستم نصب کنم وقتی روی گوشی می ریزمش و می خوام نصبش کنم یک پیغام می ده که برنامه نصب نشد و تمام می شه. یک بازی دیگه هم بود اون هم نصب نشد.
می خواستم بدونم باید نرم افزار نصب کنم یا تنظیم خاصی انجام بدم تا این بازی ها نصب بشه؟ ممنون میشم یک نفر جواب بده.
احتمال خیلی زیاد فایل هاتون مشکل داره.

ممنون دوست عزیز
من یه 2 بار اینکارو کردم.یکی واسه گوشی برادرم و یکی واسه رفیقم.برای اینکار باید اول مموریتونو پارتیشن بندی کنید(که اونم روال و دستور عمل خواص خودشو داره)و دوم اینکه گوشیتونو با کامپیوتر روت کنید(هـ+ک کنید)
بعد برنامه APP 2 SD رو نصب کنید و تمام.هر چیزی رو که بخواید میتونید بریزید روی مموری.من که هرچیزی رو که امتحان کردم تونستم بریزم روی مموری... خواستین بگین آموزششو بذارم(البته اگه وقت کردم چون خیلی سرم شلوغه)

ساده ترين راه اينه كه نرم افزار رو با بلوتوث به گوشي تون انتقال بدين.همين

عزیزم ساده ترین راه اینه که برنامه ASTRO رو روی گوشیت نصب کنی و تمام.با یه سرچ کوچولو تو گوگل میتونی دانلودش کنی.
برنامرو که نصب کردی میتونی همه ی فایل های مموری تو ببینی و هر کاری خواستی بکنی.

rooyaa91
15-07-2012, 13:38
دوستان من هیچی از اندروید سرم نمیشه
الان میخوام یو اس بی گوشیمو درس کنم چیکار کنم مینی پرو هم هست

کابل یو اس بی رو میزنم بعدش چیکار کنم

mtt20007
26-09-2012, 16:25
سلام
نمی دونم صحیح هست این سوال رو اینجا بپرسم یا نه اما خیلی به پاسخ نیازمندم
من روی پی سی با برنامهی bluestack بازی های اندروید رو نصب می کنم و جواب هم می ده و بازی می شه کرد حالا یه سوال دارم فرض کنید ساعت ها یه بازی رو انجام دادید و می خواید ویندوز رو عوض کنید و نمی خواید سیو یک بازی خاص پاک شه...چطور باس اون یسو رو کپی کنم و کجا باس پیتس کنم تا سیوها برگردند؟ من عاجزانه نیازمند پاسخم...
باتشکر

mtt20007
27-09-2012, 14:45
کسی جواب ما رو نمی ده؟ ادمین؟بچه ها............

m.zahiri
04-01-2013, 21:28
با سلام
لینک گذاشته شده برای دانلودAFM.apk بصورت زیر است :

نقطه چین در این آدرس چه معنایی دارد ؟ این لینک باز نمی شود
همچنین در آدرس زیر :
:n13:

با تشکر

05-02-2013, 19:40
چرا لینک دانلود اینجوریه؟

M_hossein1
05-08-2013, 12:00
سلام..لینکاتون مشکل دارن...

خط تیره برای چیه؟

ali2883030
05-08-2013, 21:51
سلام
من همون اول گیر کردم .گوشیم اصلا شناسایی نمیشه.چیکار کنم؟

Arashr36
19-01-2014, 20:40
سلام وقتی adb رو اجرا می کنم میگه دستگاه offline هست چطور آنلاینش کنم

sahbaaaa
03-12-2014, 14:34
چرا لینکات غیرفعاله
چطور باید دان کنم اینا ک گفت رو؟

sahbaaaa
03-12-2014, 14:35
چرا لینکات نقطه چین داره

golbarg.br
31-03-2016, 17:00