PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ریکاوری ویندوز Msi Gx740

hojjat2005
01-10-2010, 12:39
سلام

من یک لپ تاپ MSI GX740 دارم در حالت عادی هارد لپ تاپ یک پارتیشن ریکاوری داره یک 100 مگ هم جدا داره و یک درایو c

که سیستم عامل ویندوز 7 64 بیتی روش نصبه و درایو d که نزدیک به 400 گیگ حجمشه قبل از پارتیشن بندی 2 حالت ریکاوری داریم

یکی به کلید F3 و یک راه دیگه با دی وی دی که خود DVD دو حالت داره یکی ریکاوری به حالت کارخانه که کل هارد رو ریکاوری میکنه و

بعدی پارتیشن c رو ریکاوری می کنه که در حالت عادی قبل از تقسیم درایو d هر دو حالت ریکاوری کار میکنه . اما زمانی من بخوام

درایو D رو تقسیم کنم به چند تا درایو Logical باید پارتیشن D رو دلیت کنم و بعد تقسیمش کنم وقتی این کار رو انجام میدم با F3

ویندوز ریکاوری میشه اما با DVD وقتی میزارم پارتیشن c رو ریکاوری کنه فایل ها رو کپی میکنه وقتی که ریست میشه و ویندوز

بقیه کار ریکاوری رو انجام میده زمانی این پیغام { Setup is starting services } میاد دیگه همینجا میمونه و اصلا پیش نمی ره.

مشکل از چیه میشه یکی کمکم کنه

ممنون.

hojjat2005
02-10-2010, 18:32
یکی نیست مارو کمک کنه؟

alireza1411
02-10-2010, 23:56
یکی نیست مارو کمک کنه؟

سلام خسته نباشی. ببین تو مسیر ریکاوری جایی گزینه ای ندیدی که مربوط به درایوهای دیگه باشه و مثلا بگه اونها رو هم فرمت کنم یا نه ؟

شاید همچین چیزی بوده و مشکل ایجاد کرده.

من برای ریکاوری پیشنهاد میکنم از نورتون قست استفاده کنی یا اکرونیس ترو ایمیج. این مشکلات رو من هم دیدم و اصلا برنامه های خود ویندوز یا لپ تاپ رو استفاده نمیکنم.

شما بزار عادی ریکاور بشه و بدون دست زدن به درایور d بک آپ بگیر با یکی از این برنامه ها که گفتم. مشکلاتت با این برنامه ها خیلی کمتر میشه ان شاءالله چون هر دو سابقه ی زیاد و خوبی دارن تو این زمینه ها.

acronis true image

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

norton ghost 15
که لینکش رو ندارم.:31:

hojjat2005
04-10-2010, 21:09
سلام خسته نباشی. ببین تو مسیر ریکاوری جایی گزینه ای ندیدی که مربوط به درایوهای دیگه باشه و مثلا بگه اونها رو هم فرمت کنم یا نه ؟

سلام نه همچین گزینه ای نیست.

ممنون از راه حلتون.