PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا نکردن کارت صدا انبورد

hooman1981
01-10-2010, 07:49
سلام دوستان من ماربورد p5kc دارم تا چد روز پیش همه چیز خوب بود یک دفعه دیدم صدا کار نمی کنه اپدیتشو ریختم فایده نداشت ویندوز عوض کردم باز هم نتیجه نداد بعد از این همه کارهایی که کردم فهمیدم کارت صدا رو پیدا نمی کنه یعنی اینگار کارت صدا ندارد مشکل این که کارت صدا انبورده راستی وقتی رفتم تو بایوس کارت صدا رو داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از اساتید ممنون میشم راهنمایی کنید

Perpetual
01-10-2010, 08:34
داخل Sounds and Audio Devices ، پیام no audio device رو می بینی.
نمی خوام ناامیدتون کنم ولی اگه اینطوره احتمالا درست نمیشه.
چون من همین مشکل رو داشتم داشتم و خیلی از راه هایی که تو اینترنت هست رو امتحان کردم ولی درست نشد و رفتم یکی جدید خریدم.
خوب شما می تونید این راه حل ها رو هم امتحان کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ان شاء اله مال شما درست بشه :14:

alireza1411
01-10-2010, 09:03
سلام دوستان من ماربورد p5kc دارم تا چد روز پیش همه چیز خوب بود یک دفعه دیدم صدا کار نمی کنه اپدیتشو ریختم فایده نداشت ویندوز عوض کردم باز هم نتیجه نداد بعد از این همه کارهایی که کردم فهمیدم کارت صدا رو پیدا نمی کنه یعنی اینگار کارت صدا ندارد مشکل این که کارت صدا انبورده راستی وقتی رفتم تو بایوس کارت صدا رو داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از اساتید ممنون میشم راهنمایی کنید

تو بایوس مادربورد همه چی رو ریست کن. من هم مثل دوستمون فکر کنم باید سریعتر ببری گارانتی. ویندوز عوض کردی درست نشده معنیش اینه که .... سریعتر ببر که گارانتیت تموم نشه. اگه تموم شده که هیچی ...

EXTREME
01-10-2010, 13:05
بایوس رو دیفالت کن ویندوز رو که عوض کردی درایور ها رو مجددا نصب کن
ممکنه اصلا ایراد از اسپیکر یا قطعی در سیمش باشه با یه اسپیکر دیگه امتحان کن
ممکنه تنظیمات صدا رو حالت mute باشه کنار ساعت دوبار کلیک کن ببین چیزی رو حالت mute نباشه
در غیر اینصورت پورت خروجی صدا ایراد داره باید از یه کارت صدا استفاده کنید