PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریکاوری و نصب ویندوز !

justmp3
30-09-2010, 23:01
سلام...

من یک لپ تاپ HP دارم که دیسک های ریکاوری را توسط نرم افزارهای خود hp درست کردم (رایت کردم)

خوب قبلآ از روی بک اپی که روی هارد بود یک بار ریکاور کرده بودم و راحت انجام شده بود اما اینبار که خواستم اینکار را بکنم ارور میده که فایل مشکل داره و اینا بعد رفتم دوباره تو ویندوز این Cd ها را رایت کردم گفتم با اینا شاید بشه که اونم نشد! یعد Cd بوتیبل اکرونیس را گذاشتم تو دستگاه که با اونم یوت نشد این دیگه خیلی عجیب بود!! از اینجا هم گرفته بودم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد گفتم بزار با یک سی دی ویندوز امتحان کنم که اونم موقعی که درایو را انتخاب میکنم برای نصب بعد نکست میکنم باز پایین یک اروری میاد که پیش نمیره!!
خلاصه کلی با اعصاب ما بازی کرد...

اما خودم احتمال میدم مشکل از اینجا باشه؟!

من یک سری فایل هامو لازم داشتم کل هاردم هم یک پارتیشن بود بعد اومدم از Disk Management استفاده کردم فضای خالیه درایوم را یک درایو دیگه ساختم که یک وارنینگ هم راجبه این که بعد از این غیر از این بوت دیگه بوتی عمل نخواهد کرد داد که جدی نگرفتم:31: و بعدش هم که مشکلات بالا...

راستی اون سی دی اکرونیس روی یک لپ تاپ دیگه هم گذاشتم کار نکرد!

alireza1411
30-09-2010, 23:24
سلام...

من یک لپ تاپ HP دارم که دیسک های ریکاوری را توسط نرم افزارهای خود hp درست کردم (رایت کردم)

خوب قبلآ از روی بک اپی که روی هارد بود یک بار ریکاور کرده بودم و راحت انجام شده بود اما اینبار که خواستم اینکار را بکنم ارور میده که فایل مشکل داره و اینا بعد رفتم دوباره تو ویندوز این Cd ها را رایت کردم گفتم با اینا شاید بشه که اونم نشد! یعد Cd بوتیبل اکرونیس را گذاشتم تو دستگاه که با اونم یوت نشد این دیگه خیلی عجیب بود!! از اینجا هم گرفته بودم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد گفتم بزار با یک سی دی ویندوز امتحان کنم که اونم موقعی که درایو را انتخاب میکنم برای نصب بعد نکست میکنم باز پایین یک اروری میاد که پیش نمیره!!
خلاصه کلی با اعصاب ما بازی کرد...

اما خودم احتمال میدم مشکل از اینجا باشه؟!

من یک سری فایل هامو لازم داشتم کل هاردم هم یک پارتیشن بود بعد اومدم از Disk Management استفاده کردم فضای خالیه درایوم را یک درایو دیگه ساختم که یک وارنینگ هم راجبه این که بعد از این غیر از این بوت دیگه بوتی عمل نخواهد کرد داد که جدی نگرفتم:31: و بعدش هم که مشکلات بالا...

راستی اون سی دی اکرونیس روی یک لپ تاپ دیگه هم گذاشتم کار نکرد!

چون اطلاعات رو لازم داری و معلومه بوت لودر رو زدی خراب کردی یا اسامی درایوها مشکل داره بهتره از هایرن بوت سی دی استفاده کنی که تو سایت راسخون ورژن 10.6 باید باشه واسه دانلود.

hiren boot cd
rasekhoon.net

بعد از اینکه اطلاعاتت رو جایی مثل فلش یا هارد اکسترنال ریختی با همون هایرن بوت سی دی یا با paragon و یا با acronis میتونی پارتیشن بندی کنی از اول و دوباره ویندوز بریزی.

فقط این بار که خواستی دانلود کنی از یه جا درست حسابی دانلود کن خراب نباشه. :31::31::31:

ضمنا این رو دانلود کن از سایتای ایرانی به همراه کرک یا سریالش:
Acronis Disk Director Suite Home 11.0

بازش کنی تو منوی tools گزینه ی آخر ساخت سی دی بوت ابل هست :31::31::31: . لازم نیست سی دی جدا دانلود کنی. با یه تیر دو نشون بزن.

من هم این رو تست کردم سالم بوده. حجم برنامه هم 118 مگ هست.

justmp3
01-10-2010, 06:07
hirens boot را دانلود کردم ولی بازم کارم راه نیفتاد! چون نرم افزار های پارتیشن را بوت نمیکنه! یک سری ارور میده منم سر در نمیارم !

فقط تونستم تو مینی xp و لینوکس برم که اونجا هم خواستم یک سری فایل هام را بردارم (تو XP) که برای 2 گیگ حدود 1 ساعت زمان برد!
تو لینوکس هم که بلد نبودم باهاش کار کنم فایلهام را پیدا نکردم! چیزایی هم که لازمشون دارم حدود 150 گیگه!

چیکار باید بکنم :(