PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون درباره لوازم خانگی اسنوا چیه ؟

hosin390
30-09-2010, 21:21
سلام.
من قصد خرید ست لوازم خانگی رو دارم.

با توجه به اینکه محصولات اسنوا قیمت مناسبتری نسبت به نمونه های ال جی و سامسونگ داره می خواستم نظر شما رو در مورد کیفیتش بدونم.

لطفاً دوستانی که اطلاع ندارند به صرف اینکه مارک ایرانیه اظهار نظر نکنن.

آیا کسی از این محصولات استفاده کرده و سطح کیفی اونها رو لمس کرده یا نظر کارشناسیه خاصی در این زمینه دایرد ؟

ممنون میشم از راهنماییتون

شهنام89
10-10-2010, 19:55
بد نيست
خدمات پس از فروش و پشتيباني از مشتريشم خوبه
تا حالا هم كسي ازش بد نگفته
اگه مي گفتي اسنوا نسبت به مدل مشابه در ال جي و سام سونگ چند درصد پايين تره بهتر بود.

joe_satriani
10-10-2010, 20:07
با سلام
به نظرم عالیه
خدماتش هم خوبه

موفق باشید.

hosin390
10-10-2010, 21:20
ممنون از پاسختون.
می خواستم یه دفعه به خاطر ارزونی توی چاه نیافتم.

soheildolatabadi
12-10-2010, 00:54
دوست عزیز پیشنهاد می کنم حتما همه اجناس رو صرفا از یه مارک خاص نخرید (چه ایرانی باشه چه خارجی)
چون معمولا اینطوریه که یه شرکت ممکنه در یه محصول قویتر باشه تا محصول دیگه
مثلا ممکنه یخچال فلان مارک خیلی خوب باشه ولی لباسشویی معمولی یا حتی بی کیفیت تولید کرده باشه (مثال عرض کردم)
حتی کمپانی های بزرگ و معتبر و قدرتمند هم از این قانون مستثنی نیستند
این رو به شخصه بارها تجربه کردم
موفق باشید

mehrdad8086
12-10-2010, 10:35
ما چندي پيش يه سايد Daewoo گرفتيم و تصميم گرفتيم اجاق گاز هم همون Daewoo بگيريم.

فروشنده مي گفت اسنوا و دوو تو يه كارخانه مونتا‍‍ژ و توليد مي شن.

خلاصه اجاق رو اسنوا گرفتيم استيل 5 شعله 440 هزار.روش ديجيتاليه كه هنوز وقت نكردم ببينم چي رو قراره نشون بده.

اما مي تونم بگم كيفيت ساختش رو خوشم اومد.

نصاب سايد كه اومد گفت اسنوا هم خوبه.

Soroush-S
11-11-2010, 15:13
شرکت اسنوا ایران ، شرکت دوو الکترونیک کره جنوبی را خرید!

ali gamma
12-11-2010, 11:16
راستی این کارخونه مال کیه؟:31:

leo.unique
15-11-2010, 13:49
شرکت اسنوا ایران ، شرکت دوو الکترونیک کره جنوبی را خرید!
بهتره بگیم گروه صنعتی انتخاب:46:

J_Mani
16-11-2010, 16:04
تا حالا كه محصولاتش خوب بودند انصافا اگر خرابش نكنه(دزززززدي نكنه)

soranstar
01-01-2011, 12:54
دوست عزیز با توجه به اینکه من قبلا تو کار لوازم خونگی بودم دارم نظرمو میگم , البته نظر شخصیمه :
اسنوا صوتی تصویریش زیاد به نظر من جالب نیست ولی توی سایر موارد مثلا یخچال , ساید , اجاق گاز ( مخصوصا مدل اورانوس ) عالی بودش .

water_lily_2012
01-01-2011, 13:00
در صوتی و تصویری افتضاحه و سایر وسایل را خبر ندارم.

Soroush-S
01-01-2011, 23:39
دوست عزیز با توجه به اینکه من قبلا تو کار لوازم خونگی بودم دارم نظرمو میگم , البته نظر شخصیمه :
اسنوا صوتی تصویریش زیاد به نظر من جالب نیست ولی توی سایر موارد مثلا یخچال , ساید , اجاق گاز ( مخصوصا مدل اورانوس ) عالی بودش .
کاملا موافقم

saeid223
18-01-2011, 17:07
کاملا موافقم

والا تو صوتی و تصویر هم بد یست
مثلا ما یه تلوزیون 29 اینچ اسنوا داریم که داریم می فروشیم
پنل و لامپ تصویرش از پاناسونیک هست

baby27784
18-01-2011, 19:28
من tv اسنوا داشتم خوب بود.راضی بودم.پنلش ماله پاناسونیک بود اون اولا. کارخونشم نرسیده به اصفهان (شاهین شهر) هست.

aliitaly
23-01-2011, 22:04
لوازم خانگی فقط پاناسونیک البته صوتی وتصویری

raz72592
26-01-2011, 23:47
در مورد یخچال وفریزر هاش هم من میدونم که یکی از بهترین و خوشنام ترین برند های بازار لوازم خانگی است البته در مقایسه با قیمت از سایر برند ها مناسب تر است.

saeid223
28-02-2011, 22:06
یک تلوزیون 29 اینچ اسنوا که در سال 86 خریداری شده و 3 سال کارکرده می باشد (صفحه تخت و تله تکست دار) به قیمت 120 هزار تومان فروخته می شود

legend.seeker
11-09-2011, 16:36
:5::5::5:
خذف کردم

poonel
16-09-2011, 17:38
اسنوا تو لوازم خانگی مثل یخچال و لباسشویی و اجاق گاز تو ایران اوله و کاملا با محصولات خارجی رقابت می کنه. چون در واقع مونتاژ لوازم ال جی و سامسونگ است با قیمت کمتر.
اگه کسی توانایی مالی خرید یخچال و لباسشوی خارجی نداره می تونه با مبلغ کمتر و کیفیت برابر اسنوا بخره.
با این حال تو صوتی تصویری چندان خوب نیست.

ramink1359
19-09-2011, 07:48
دوست عزيز من هم يخچالش را داشتم و هم تلويزيونش را فق خلاصه بگم فاجعه هستش فاجعه اگه پولتو ميخواي دور بريزي بخر خواستي جز به جز ايراداش را ميگم.

M-I-L-A-D
06-10-2011, 13:53
والا تو صوتی و تصویر هم بد یست
مثلا ما یه تلوزیون 29 اینچ اسنوا داریم که داریم می فروشیم
پنل و لامپ تصویرش از پاناسونیک هست

M-I-L-A-D
07-10-2011, 19:14
من tv اسنوا داشتم خوب بود.راضی بودم.پنلش ماله پاناسونیک بود اون اولا. کارخونشم نرسیده به اصفهان (شاهین شهر) هست.

You & I
28-11-2011, 17:29
خوبه ولی هنوز جا داره که پیشرفت کنه !
ولی اگه خرابش نکنن !:20:

M0hadeseh
28-11-2011, 22:34
نمیدونم شما اطلاعاتتون در مورد گاز و یخچال اسنوا رو از کجا میارید و میگید خوبه؟!
به نظر من یکی از بدترین مارک هاست.صوتی تصویری رو نمیدونم اما کسایی که گازش رو داشتن میگن خوب نیست و مادر منم یخچالش رو گرفتن.با اینکه در مورد یخچالش بد شنیده بودم(اینکه مثلا لاستیک دربش زود خراب میشه و...) به خاطر بودجه محدودشون گرفتن.
باید بگم سرو صداش واقعا بالاست!!!من آدم حساسی به صدا و اینا نیستم اما این یخچال واقعا صدای بلندی داره...
اگه اطلاعات در مورد وسایل برقی میخواین باید برید به فروم های سایت های زنانه.چون این خانم ها هستند که با این وسایل صبح تا شب سرو کار دارن!

fazel65
11-02-2013, 11:28
اسنوا تو لوازم خانگی مثل یخچال و لباسشویی و اجاق گاز تو ایران اوله و کاملا با محصولات خارجی رقابت می کنه. چون در واقع مونتاژ لوازم ال جی و سامسونگ است با قیمت کمتر.
اگه کسی توانایی مالی خرید یخچال و لباسشوی خارجی نداره می تونه با مبلغ کمتر و کیفیت برابر اسنوا بخره.
با این حال تو صوتی تصویری چندان خوب نیست.

از این سایت دیدن کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soroush-S
11-02-2013, 18:31
از این سایت دیدن کنید

این لینک چه ربطی به اسنوا داره؟

mohammad6947
15-05-2013, 22:42
با سلام خدمت دوستان بنده میخوام یه یخچال بخرم اما بین 3 مارک موندم

اولی سامسونگ با قیمت 5.300.000 میلیون تومان

دومی اسنوا با قیمت 3.750.000 میلیون تومان

و سومی ال جی با قیمت 5.200.000 میلیون تومان

حالا از دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنن؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدید!!!

Soroush-S
15-05-2013, 23:19
پول بره توی جیب اسنوا خیلی بهتره تا بره توی جیب سامسونگ و الجی که ضربشون به ما هرطوری میشه میزنن. همین اسنوا چندین میلیون دلار پولش در گرو کره جنوبیه و بخاطرش ده ها کارگر از کار بیکار شدن .
در مورد کیفیتشم همین بگم اسنوا از بهترین برندهای داخلیه . ضمنا آشناها دارن و راضین . البته ساید بای ساید هستش

s12318
10-07-2013, 14:51
که میگید اسنوا خوبه ها پس لینک زیر رو بخونید:

Soroush-S
10-07-2013, 17:24
که میگید اسنوا خوبه ها پس لینک زیر رو بخونید:

میخوای منم یه وبلاگ درمورد محصولات خراب شده الجی خونه خودمون بزنم ؟

marzieh_kh
09-11-2014, 17:33
دوستان عزیزی که از محصولات خانگی اسنوا استفاده کردند، ممنون میشم اگه به پرسشنامه زیر که مربوط به پایان نامه کارشناسی ارشد بنده هست پاسخ بدید ..با تشگر

mohammadsony
10-11-2014, 15:08
سلام

وقت شما بخير بنده از كاركنان شركت اسنوا و دوو هستم و خوشحال مي شوم بتوانم با شما همكاري كنم.
ايميل و شماره تماس خودم را در پيغام خصوصي خدمت شما ارسال كردم.

danielo
10-11-2014, 16:39
ما که یخچالش را داریم.به غلط کردن افتادیم.اصلا توصیه نمیشه

arazboy
14-11-2014, 10:08
سلام بعضی از مطالب را خواندم که بعضی ها کلا شاکی بودند ولی جواب کاب به همه دوستان در مورد اسنوا :

گازهای که تولید میشه جزوه بهترین ها هستند ( مدلهای اورانوس هست رومینا که پرفروش ترین هست والنتینو که جزوه کارهای شیک و آترینا هم که چند وقت آمده از قبلی ها هم بهتر هست )

یخچال فریز اسنوا چند مدل دارد :
مدل 676 که واقعا سرطان هست که قبلا تولید میشد جدیدا دیگر تولید نمی شود فبلا هر کی گرفته .......

مدل 810 یا 270 که 270 آپدیت شده قبلی هست که خیلی جا داره هست ولی یکی 2 تا اصطلاحی دارد که آن هم برطرف میشه

مدل 288 هست که جدیدا اومده که تعمیرات آن هم کم هست و جا دار هم هست ولی نه به اندازه قبلی

مدل 240 هم جدیدا اصلاح شده که خوب هست که تعمیرات کمی دارد

ساید اهای اسنوا

هم جزوی بهترین ها هستند فقط ایرادهای چند تا یکی فیلتر ها باید 6 ماه چراغ میدهد که عوض شود یعضی مواقعع هم یخ قلبی را خرد میدهد که آن هم یه اصلاحی دارد که آنهم بر طرف میشود

tv
جدید باسیستم فکر کنم آدیوید زده بیرون که هیچ شرکتی دیگری ندارد یقیه تی وی هم براساس لینوکس هستند

مایکرو فرها هم خوب هستند حتی یه مدل سخنگو هم دارد که هیچ شرکت دیگری ندارد

امیدوارم این ثحفه اینجا بسته شود دیگر

h_boghrati
27-02-2016, 00:37
ما که یخچالش را داریم.به غلط کردن افتادیم.اصلا توصیه نمیشه
ما هم یه اجاق گاز اسنوا داریم ، از روز اول درست نبود. شرایط مشابه شما رو داریم. اصلا توصیه نمیشه

gmd
27-02-2016, 12:41
سلام بعضی از مطالب را خواندم که بعضی ها کلا شاکی بودند ولی جواب کاب به همه دوستان در مورد اسنوا :

گازهای که تولید میشه جزوه بهترین ها هستند ( مدلهای اورانوس هست رومینا که پرفروش ترین هست والنتینو که جزوه کارهای شیک و آترینا هم که چند وقت آمده از قبلی ها هم بهتر هست )

مدل 676 که واقعا سرطان هست که قبلا تولید میشد جدیدا دیگر تولید نمی شود فبلا هر کی گرفته .......

مدل 810 یا 270 که 270 آپدیت شده قبلی هست که خیلی جا داره هست ولی یکی 2 تا اصطلاحی دارد که آن هم برطرف میشه

مدل 288 هست که جدیدا اومده که تعمیرات آن هم کم هست و جا دار هم هست ولی نه به اندازه قبلی

ساید اهای اسنوا

هم جزوی بهترین ها هستند فقط ایرادهای چند تا یکی فیلتر ها باید 6 ماه چراغ میدهد که عوض شود یعضی مواقعع هم یخ قلبی را خرد میدهد که آن هم یه اصلاحی دارد که آنهم بر طرف میشود

tv
جدید باسیستم فکر کنم آدیوید زده بیرون که هیچ شرکتی دیگری ندارد یقیه تی وی هم براساس لینوکس هستند

سلام
ببخشید تلویزیون چی زده بیرون؟
کلیه یخچال ها اینطور که فرمودید همگی نیاز به تغییرات واصلاح دارند نمیشد اول اصلاح میکردند وبعد به بازار عرضه میشد؟
فکر کنم اگر دستگاهی کار اصلی خود را به درستی انجام دهد اگر سخنگو نبود وحرف هم نمیزد خریداران ایراد بگیرند.
با احترام

danielo
27-02-2016, 14:44
ما هم یه اجاق گاز اسنوا داریم ، از روز اول درست نبود. شرایط مشابه شما رو داریم. اصلا توصیه نمیشه

ما یک یخچال دیگه داریم. ال جی .اخ نگفته .
ولی این دهن ما رو سرویس کرده

h_boghrati
30-06-2017, 22:04
آره اسنوا یه خوبی داره، روابط عمومی آدم خیلی تقویت میشه. چون با همه تعمیرکارای اسنوا آشنا میشی:n02:

moriss
04-03-2021, 08:23

ساید اهای اسنوا

tv

حق با شماست ما چندساله گاز و یخچال ساید داریم و مشکی نداشته خداروشکر

فقط جدیدا یخسازش کار نمیکنه. ینی یخ میسازه ولی بیرون نمیده

parto2828
30-09-2021, 20:51
از نمایندگی اسنوا دوعددماشین لباسشویی اقساطی خریدم اول گفتند 25 درصد نقد الباقی در 12ماه چک بعد گفتند 30درصد نقد الباقی در 10ماه قراردادبستم و 30درصدرانقدا دادم زنگ زدن گفتند 10 ماه زیاده چک هابایدنهایتا 8 ماه باشد گفتنم نمیخوام وجه رابرگردانید گفتند نمیشه قراردادبستیم وپول توحساب اسنواهست شاید برای برگشت وجه 2 ماه زمان ببرد نه راه پس داشتم و نه راه پیش به نظر بنده مصداق کلاه برداری است . چطور میگویند ایرانی کالای ایرانی بخر؟ چرا هیچکس در گفتار وکردارصادق نیست؟

Yamani47
30-09-2021, 23:55
...................................

radarz
02-10-2021, 08:47
باید جای واژه حمایت از تولید داخلی رو بکنن حمایت از مصرف کننده داخلی !!!! :rambo:

alivolvo
29-03-2022, 07:55
یکی از دوستان، تلوزیون اسنوا خرید، حدود دو سال بعد خاموش شد و دیگه روشن نشد. صفحه کلا سیاه بود. بردند تعمیرگاه و متوجه شدند که ال ای دی های دور ال سی دی سوخته. هزینه اش رو دادند و تعمیر کردند. به نظرم تلوزیونهای اسنوا خوب نیست.

لیونل_مسی
30-03-2022, 08:46
داداش این مشکل زیاد پیش میاد مگه اینکه پول کلان بدی SHARP و سونی و از این رسته ها بخری

ما خودمون پول دادیم یحچال Busch اصل آلمان خریدیم زارت موتورش سوخت به جاش موتور برزیلی انداختن ...

javad.sch
30-03-2022, 09:14
بین اسنوا و دوو هر دو برای یک شرکت تولید و مونتاژ میشن ولی دوو به اسم کره ای گرونتر فروخته میشه در صورتی که هر دو محصول گروه اسنوا هستن حتی برد الکترونیکی شون و منوها هم شبیه هم هست .

(کلیپ زیادی در اینترنت وجود داره برای اثبات این موضوع) ولی تو برند های داخلی خوبه . و یک چیز معمولی نه خیلی خوب و نه بد .

در کل در کالاهای ایرانی هر هر بخش یک تولید کننده داخلی بهتر ظاهر شده

مثلا در بخش یخچال الکترواستیل و به تازگی دیپوینت و جی پلاس

یا در بخش تلویزیون جی پلاس خیلی عالی عمل کرده

یا در بخش لوازم آشپزخانه پارس خزر

و ....

در کل محصولات بدی نیستن اسنوا معمولی و کار راه انداز هست . :santa: