PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد USB Internet Radio TV Player

ziarratt
30-09-2010, 15:30
جدیدا تبلیغاتی رو در اینترنت دیدم به این عنوان که یه چیزی باسمUSB Internet Radio TV Player می فروشند و مدعی هستند که یه چیزی شبیه فلش کارتها که میشه باهاش شبکه های مختلف رو با کیفیت عالی در رایانه دید و حتی اونها رو ضبط کرد!
شما چنین چیزی دارید و یا در موردش چیزی شنیدید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OfmTFLAlmnk8ZlOCpy5A9FX6a2yymSg1VGPIwjqCh1V9rIQNc4 XSyaKS--gJWFabH-ImEEzE_wxZX7ol6PBvZLmmTTfFlIFOJeDuQY

m_3pid
30-09-2010, 19:23
اتفاقا منم دیدم و خیلی هم برام باعث تعجب بوده می خوام بدونم همچین چیزی صحت داره یا اینکه بازار گرمیو چرت و پرت هست ؟!!

ziarratt
01-10-2010, 10:03
اتفاقا منم دیدم و خیلی هم برام باعث تعجب بوده می خوام بدونم همچین چیزی صحت داره یا اینکه بازار گرمیو چرت و پرت هست ؟!!
من توی یوتیوب طرز کار اینو دیدم . باید به اینترنت وصل باشید و شبکه ها رو ببینید! راستش اون چیزی که من دیدم بیشتر از اینکه شبیه گیرنده ماهواره ای باشه شبیه همین نرم افزارهایی بود که باهاش میشه شبکه های ماهواره ای رو از اینترنت دید!
در ثانی چیزی شبیه گیرنده روی این دستگاه نیست!
ثالثا این توی خارج 15 الی 25 دلار هست توی ایران میدن 75 هزار تومن

ehsan64_iq
01-10-2010, 13:53
دوستان عزیز این دستگاه اصلا ارزشی نداره و با به هیچ دردی نمیخوره به چند دلیل:
1- با ابعاد دستگاه غیرممکن هست
2- - وقتی میخواین یک جهت رو داشته باشین باید کلی ماهر باشید تا بتونید جهت رو بگیرد
3- با سه تا دیش میتونید 1800 تا شبکه بگیرید این دستگاه 2000 تا رو ساپورت میکنه :31:
4- من یک توضیحی از این دستگاه به انگلیسی میدم شما و الان وقت ندارم ترجمش کنم انشاا... دوباره میام و ترجمش میکنم

This great idea of combo audio/video media from the Internet is playable through a compact USB drive, which supports plug and play connectivity. iRadioPOP Plus provides selection from over 20,000 radio stations plus 5,000 web TV stations worldwide to the user.
With a user friendly interface, it is easy to search your favorite music and programs classified by countries and genre. Through personal settings, the dongle is able to quickly access the individual's favorite station list on any computer without any registration. Because the Internet infrastructure varies from country to country, a stream quality indicator is provided that will show the user the monitored Internet stream stability in real-time from the player's location. This saves time when selecting a station from long lists as poorer streaming quality stations can be skipped, allowing ultimate enjoyment of diverse Internet Radio and TV stations.

خب امید وارم هیچ کس گول این فروشنده های مکار از خدا بی خبر رو نخوره :13:
موفق و پیروز باشید