PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC Aria

Real Madrid C.F
30-09-2010, 01:37
کلوپ آریا هم افتتاح شد...

مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : بدن باتری 107.7 گرم - با باتری 115 گرم گرم
پردازنده: Qualcomm MSM 7227 600MHz
حافظه: - RAM 384 MB - ROM 512 MB - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی TFT Capacitive TouchScreen - اندازه 3.2 اینچ - 320 × 480
دوربین: 5.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه (v2.1 (Eclair - جاوا
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - باتری 1200 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 372 ساعت - زمان مکالمه 6 ساعت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
30-09-2010, 10:21
گوشی خوبیه ظاهرا.قیمتش هنوز جای افت داره.

Guts
30-09-2010, 10:47
مهمترین مشکل این گوشی باتریش هست، کلاً گوشی های HTC در مقایسه با برندهای دیگه شارژهای خوبی ندارن، مثلاً سامسونگ واقعاً روی باتری‌هاش و مصرف گوشی‌هاش کار کرده و شارژ اکثرشون خیلی خوبه ولی HTC هنوز در این مورد ضعف داره، با تمام این اوصاف شارژ Aria از میانگین شارژ گوشی‌های دیگه HTC هم کمتره.
دوربینشم فلش نداره. من خودم می‌خواستم این گوشی رو بگیرم ولی با توجه به این مشکلات مخصوصاً مشکل شارژ کم که برای من خیلی مهم بود رفتم مدل پائین‌تر یعنی Wildfire رو گرفتم که خیلی راضی هم هستم الان.

Real Madrid C.F
30-09-2010, 11:20
مهمترین مشکل این گوشی باتریش هست، کلاً گوشی های HTC در مقایسه با برندهای دیگه شارژهای خوبی ندارن، مثلاً سامسونگ واقعاً روی باتری‌هاش و مصرف گوشی‌هاش کار کرده و شارژ اکثرشون خیلی خوبه ولی HTC هنوز در این مورد ضعف داره، با تمام این اوصاف شارژ Aria از میانگین شارژ گوشی‌های دیگه HTC هم کمتره.
دوربینشم فلش نداره. من خودم می‌خواستم این گوشی رو بگیرم ولی با توجه به این مشکلات مخصوصاً مشکل شارژ کم که برای من خیلی مهم بود رفتم مدل پائین‌تر یعنی Wildfire رو گرفتم که خیلی راضی هم هستم الان.

البته خیلی جالبه دقیقا بر عکس این حرف شما واسه من اتفاق افتاده!!!!! من اول I900 Omnia داشتم که سامسونگ بود ولی شارژ نگه داشتنش در یه کلمه افتضاح بود !!جوری که دیگه اعصابمو خش مینداخت! یعنی به زور یه روز دووم میاورد! بعد N96 خریدم که از اومنیا بهتر بود ولی بازم آشه دهن سوزی نبود ولی الان که HTC HD دارم خیلی خیلی راضی هستم و تا 3 یا 4 روز برام باتری نگه میداره:20:

senaps
30-09-2010, 13:09
من این گوشی رو میخریدم اگر قطب نمای دیجیتال هم داشت!!!
تقریبا اندو بدون قطب نما گوشی حساب نخواهد شد!!!
در کل به نظر من اندروید قوی داشتن حس داشتن گوشیی حرفه ای و همه فن حریف رو به شما میده،در حالی که نداشتن قطب نما توسط گوشی،باعث میشه که شما هیچ کاری نتونین باهاش بکنین!!!

Real Madrid C.F
30-09-2010, 18:02
من این گوشی رو میخریدم اگر قطب نمای دیجیتال هم داشت!!!
تقریبا اندو بدون قطب نما گوشی حساب نخواهد شد!!!
در کل به نظر من اندروید قوی داشتن حس داشتن گوشیی حرفه ای و همه فن حریف رو به شما میده،در حالی که نداشتن قطب نما توسط گوشی،باعث میشه که شما هیچ کاری نتونین باهاش بکنین!!!

نه دیگه اونقدر مهم!! حتی اوناییم که خیلی اینور اونور میرن و به اصطلاح اورینتیر هستن هم اینقده قطب نما واسشون مهم نیس!! حالا GPS رو کلا میگفتین یه چیزی...ولی خب قطب نما با کلاسه:27:

Real Madrid C.F
18-10-2010, 00:33
چرا این گوشی اینقد مورد غضب قرار گرفته! بابا ارزون شده یکی بگیره ریویو بده!؟ میخواین تا من بگیرم؟ بگیرم!؟ باشه حالا که جواب نمیدین نمیگیرم!!

Real Madrid C.F
26-10-2010, 15:56
کسی هنوز اینجا نیومده که گوشیو خریده باشه!!! الان از نظر قیمتی خیلی از لجند به صرفه تره ها! بگیرین دیگه مردیم (-:

rawen.west69
26-10-2010, 17:06
چرا به صرفه تره؟؟؟
این گوشی چلاقه!!

نه مولتی تاچ داره!
نه صفحه amoled
دوربینش فلاش نداره
و...

اصلا نمی ارزه خریدنش!

Real Madrid C.F
26-10-2010, 23:44
عزیز من با 440 میشه بگی چه گوشیه دیگه ای به این خوبی میشه خرید؟؟ در رنج قیمت خودش تکه و لنگه نداره

rawen.west69
27-10-2010, 14:22
خوب ویو هست...wildfire هست...
البته این هم بدک نیست حالا...!

Real Madrid C.F
27-10-2010, 15:56
امان از دست تو که قبل از فکر کردن حرف میزنی!! منم که دارم میگم تو رنج قیمت خودش تکه ....ویو که باد بوردش و اصلا آندو نیست وایلد هم چندین و چند تا چیز از این کمتر داره ...تو هم که فقط بلدی با من مخالفت کنی:d

iAR11
09-11-2010, 11:15
اتفاقا این گوشی بخاطر صفحه نمایش 480×320 پیکسلی که داره بهتر از wildfire هست. یکی از بزرگترین ضعف‌های wildfire نسبت به این گوشی همین وضوح صفحه نمایشش هست. معمولا در صفحه نمایش‌های پایین‌تر از 3 اینچ رزولوشن 320×240 کار میکنن.
درضمن من نمیدونم چرا میگید این گوشی مولتی تاچ نیست، چون هم مولتی تاچ ساپورت میکنه و هم قطب‌نما داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

,

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

معمولا تو این کلاس گوشی‌ها صفحه نمایش amoled کار نمیکنن چون قیمتش خیلی بالا میره.

Real Madrid C.F
16-11-2010, 16:44
دقیقا ! الان واقعا گزینه ی خوبی هستش چون این 440 تومن قیمت داره ولی لجند 485 تومن پس خیلی کارش درسته!

P I R A N H A
21-11-2010, 20:23
سلام این گوشی فونت فارسی رومیشناسه واسهsms

rawen.west69
15-12-2010, 22:42
آپدیت 2.2 برای این گوشی اومده؟ اگه اومده مولتی تاچ هم بهش اضافه میکنه یا نه؟!
jomjomak66
16-12-2010, 16:40
آقا نخريد نخريد، داغونه، نسبت به قيمتش افتضاحه. باتريش ضعيفه. مسخرس مث ان73 فرتي خالي ميكنه، فارسي ساز نداشت يدونه نصب كردم گالري از كار افتاد يه جاشو درست ميكنم يه جاي ديگش از كار ميوفته 430 تومن ريختم سطل آشغال، بردم بفروشمش ميگن 290 300 لاشخوري تا چه حد واقعا؟!دوستان اگه كسي ميتونه كمكم كنه.

AryanLand
18-12-2010, 00:58
آقا نخريد نخريد، داغونه، نسبت به قيمتش افتضاحه. باتريش ضعيفه. مسخرس مث ان73 فرتي خالي ميكنه، فارسي ساز نداشت يدونه نصب كردم گالري از كار افتاد يه جاشو درست ميكنم يه جاي ديگش از كار ميوفته 430 تومن ريختم سطل آشغال، بردم بفروشمش ميگن 290 300 لاشخوري تا چه حد واقعا؟!دوستان اگه كسي ميتونه كمكم كنه.

سلام.

قربان مطمئنید که مشکل از گوشیه؟ شاید گوشی شما ایرادی داره که اگه گارانتی دار باشه باید براتون مشکلشو حل کنن. تا حالا از طرف دوستانی که استفاده میکنن یه همچین مشکلاتی مطرح نشده .:11:

senaps
18-12-2010, 01:38

برادر،فارسی ساز که میتونید ازرام های کوک شده ی فارسی استفاه کنید!!
احتمالا چون شما برنامه ها رو نمیبندین!!یه تسک کیلر(تسک کیلر خودش بهترین تسک کیلره!! همین تسک کیلر رو جست و جو کنید برای اندو!) نصب کنید و برنامه های باز رو ببندید....
گوشی رو به محض اینکه بخری و بخوای نو بفروشی،طرف هم بفهمه که ناشی هستی،اینجوری حالت رو میگیره....

ناراحت نباش....
یه اموزش استفاده از باطری ها رو گذاشتم تو همین انجمن بخون ببین به کارت میاد یا نه....
برنامه ی mirsal رو فعلا برای اس ام اس فارسی نصب کن(توی بخش برنامه های اندرویدی همین انجمن لینک مستقیم اپلود کردم!!)

یه مدت صبر کن تا انجمن ایرانی اندو بیاد بالا خبر مرگش!تا ببینم رام فارسی چی داره این گوشی...

البته قبلش برا اینکه حال گوشیت کاملا خوب بشه یه فکتوری ریست بکن!!!چون ظاهرا پدرش رو دراوردی....

عذر میخوام که اینو میگم ولی چون تو اندو ناشی بودین،این مشکلات پیش اومده!

tapesh95
29-12-2010, 22:50
سلام دوستان من بین این گوشی و لنج دودلم
به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

سلام دوستان من بین این گوشی و لنج دودلم
به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟

froyo1989
18-01-2011, 00:03
سلام دوستان
من چند ماهی هست که این گوشی رو خریدم و باید بگم کاملا از مولتی تاچ حمایت می کنه در مورد شارِ هم بگم نمیشه گفت ایده آله اما بد هم نیست!!!!
رام 2.2 فرویو هم براش موجوده و کاملا از فارسی ساپورت می کنه ( همین الان رو گوشیه من نصبه ) !!!!
نسبت به قیمتش فوق العادست و کسایی که دارن ایراد می گیرن لطفا یه تحقیقی بکنن همینجوری که نمیشه رو یه چیز ایراد گرفت و رفت !!!!!

Vah!d
30-01-2011, 13:42
دوستان این گوشی گیر میاد ؟ قیمتش چنده ؟