PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

صفحه ها : [1] 2 3 4

Real Madrid C.F
30-09-2010, 01:11
دیدم تاپیکی در مورد تنها آندرویده ارزونه بازار وجود نداره منم خودم رو در قبال مردم موظف دونستم دیگه:27::

از نظر ظاهری این گوشی به HTC Desire شباهت دارد ولی پردازنده‌ای که در آن به کار رفته است همانند HTC Hero می‌باشد. نمایشگر آن بهتر از HTC Tattoo است و به طور حتم انتخاب بهتری برای افراد علاقه‌مند به گوشی‌های با صفحه‌ی لمسی و بودجه‌ی محدود است. به گوشی HTC Wildfire از هر زاویه‌ای که بنگریم زیبا و استایلیش به نظر می‌رسد. همانطور که پیش از این نیز گفتیم این مدل شباهت زیادی به برادر بزرگتر خود HTC Desire دارد، ولی ابعاد Wildfire کوچکتر است. در حقیقت در هنگام نگهداری در دست احساس راحتی بیشتری را نسبت به Desire به شما القاء می‌کند. ابعاد این گوشی به اندازه‌ی کافی کوچک هستند که به راحتی در جیب کاربر جای بگیرد. ابعاد این دستگاه 12.9 × 60.4 × 106.8 میلی‌متر می‌باشد. قسمت جلویی گوشی کاملا توسط نمایشگر در بر گرفته شده است که ظاهر جذابی به آن می‌بخشد. در قسمت زیر آن نیز کلیدهای حساس به لمس Home Key, Menu Key, Back Key, Search Key وجود دارند. لوگوی HTC نیز به زیبایی در قسمت بالا و نیز پشت دستگاه درج شده است. این گوشی مجهز به نمایشگر لمسی خازنی 3.2 اینچی می‌باشد. از ویژگی‌های اصلی آن می‌توان به همین قابلیت لمسی، ورودی مولتی تاچ، سنسور شتاب سنج برای چرخش خودکار تصویر، سنسور Proximity برای خاموش کردن خودکار نمایشگر و Track Pad اپتیکال اشاره کرد
...
سایر قابلیت ها:

Touch-Sensitive Controls
HTC Sense UI
Optical Trackball
قابلیت رفتن به مود سکوت با گذاشتن گوشی به سمت پشت (صفحه نمایش به سمت زمین باشد) و قابلیت Dim-Out تماس با برداشتن گوشی از روی زمین (Turn-To-Mute And Lift-To-Dim-Out A Call)
قابلیت دریافت چند لمس همزمان از صفحه نمایش (Multi-Touch Input Method)
مجهز به حسگر Proximity برای خاموطش شدن خودکار صفحه نمایش در هنگام مکالمه (Proximity Sensor For Auto Turn-Off)
دوربین مجهز به ردیاب لبخند (Smile Detection) و دارای قابلیت ثبت موقعیت مکانی و زمانی عکس گرفته شده (Geo-Tagging)
Facebook, Flickr, Twitter Integration
Google Search, Maps, Gmail
YouTube, Google Talk, Picasa Integration
دکمه‌های اختصاصی برای جستجو در اینترنت (Dedicated Search Key)
حسگر شتاب‌سنج برای چرخش خودکار صفحه نمایش (Accelerometer Sensor For UI Auto-Rotate)
قطب‌نمای دیجیتال (Digital Compass)
SMS Threaded View
Push Email

اینم عکسا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guts
30-09-2010, 10:51
من این گوشی رو دارم خیلی گوشی خوبیه من خیلی ازش راضیم تنها مشکل بزرگش پشتیبانی نکردن از زبان فارسی هست.

Real Madrid C.F
30-09-2010, 11:15
من این گوشی رو دارم خیلی گوشی خوبیه من خیلی ازش راضیم تنها مشکل بزرگش پشتیبانی نکردن از زبان فارسی هست.

چرا !؟؟ اومده واسش !! الان خیلیا هستن با آندروید فارسی هم دارن ....چند وقت پیش از طریق روت کردن فارسی سازی امکان پذیر بود الان رو فک میکنم راه هایه آسونتر هم اومده باشه...برین تو کلوپ دیزایر سوال کنین اونجا اساتید آندرویدی هستن:10:

senaps
30-09-2010, 13:04

شما میتونی مشکل فارسی در sms رو به کمک برنامه ها حل کنی رفیق....در وب،باید منتظر 2.2 ی اندو بمونی یا اینکه رام های با ساپورت فارسی نصب کنی...

johnypersian1656
30-09-2010, 13:18

فارسی ساز واسش هست ولی حروف رو به هم چسبیده نشون نمیده. اگه از فارسی ساز نکسس وان استفاده کنین به هم چسبیده هم میشه ولی گالری از کار میفته :دی فارسی سازهای دیزایر و لجند هم مشکلاتی مثل همین و همینطور تغییر بوت لوگو رو دارن.

L.A.M.P.A.R.D
30-09-2010, 14:25
منم ازش راضیم.....نصبت به پولی که میدی واقعا عالیه

Real Madrid C.F
30-09-2010, 18:08
دوستان میخوام واسه تاپیک عکس بزارم ولی خیلی جالبه وقتی لینک 4Shared رو که عکسارو توش آپلود کردم به قسمت اضافه کردن عکس تو P30world میدم عکس رو به صورت ضربدر قرمز کوچولو نشون میده چیکار کنم؟؟

senaps
30-09-2010, 19:10
رو 4شر عکس نذار....!!!
چرا یرانبلاگ رو تست نمیکنی؟ یا پیکاسا یا فلیکر که باحال تره....؟ ایران اپلود یا یه همچین چیزی هم هست.....
کلا 4شرد برای دانلود کردن میزاره و سخت بتونی عکسش رو بذاری(فک کنم لینک نمایش رو بذاری بهتر باشه...یا اینکه رو عکست راست کلیک کنی و کپی لینک لوکیشن و بعدش هم اینجا توی تگ عکس بذاری؟!)

zeus_1
30-09-2010, 23:30
در مورد کیفیت عکس و پخش موزیک و خروجی هدفون و اسپیکر هم می شه یه ذره توضیح بدید
دوربینش در حد 5های بازار هست؟؟
سیستم عامل رو نمی شه به 2.2 ارتقا داد؟؟؟
یعنی وبگردی فارسی نمی شه کرد؟
جاوا ساپورت می کنه؟؟؟
نرم افزارهای رایگان موجود براش زیاده؟؟؟ کرک شده چه طور؟

Real Madrid C.F
01-10-2010, 01:20
جاوا ساپورت می کنه؟؟؟

بزارین یه چیزیو خدمت شما بگم...کیفیت عکس و اسپیکر و هدفون تقریبا تمام گوشی ای htc همگی متوسط هستن و کسی htc رو بخاطره این موارد نمیخره بلکه به دلیل کاربردی بودن و پیشرو بودنش میخره...البته گوشیایه htc تو فیلم برداری با هم متفاوت هستن ولی این گوشی نسبت به بقیه گوشیا تو فیلم برداری خیلی خوب عمل نمیکنه....به احتمال 80% آپدیت froyo 2.2 واسه این گوشی عرضه میشه و منبع این حرف من GSMArena هستش...ساپورت جاوا از طریق نصب یه نرم افزاره ساده امکان پذیره...بله شما مطمئن باشین از لحاظ نرم افزاری مشکلی نداره....گوشی رو به 2 راه میشه فارسی کرد که کامل ترین راه روت کردن گوشیه و وب گردی فارسی هم ممکن میشه:11: البته اطلاعات من در حد شنیده هاست و من آندروید ندارم

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

رو 4شر عکس نذار....!!!
چرا یرانبلاگ رو تست نمیکنی؟ یا پیکاسا یا فلیکر که باحال تره....؟ ایران اپلود یا یه همچین چیزی هم هست.....
کلا 4شرد برای دانلود کردن میزاره و سخت بتونی عکسش رو بذاری(فک کنم لینک نمایش رو بذاری بهتر باشه...یا اینکه رو عکست راست کلیک کنی و کپی لینک لوکیشن و بعدش هم اینجا توی تگ عکس بذاری؟!)

من چیزی به اسمه کپی لینک لوکیشن نمیبینم!!! من از explorer internet استفاده میکنم

senaps
01-10-2010, 11:41
سعی میکنم که چند تا عکس و فیلم گرفته شده باهاش رو براتون پیدا کنم....

دوربینشون خوبه،ولی عالی نیست! من که تصمیم گرفتم همراه گوشیم،دوربین هم بخرم....!!!و کلا استفاده ی دوربین رو فقط بذارم واسه مواقعی که نیازی به کیفیت بالا ندارم!!!
ولی این به این معنا نیست که عکسش تعطیله!

همین دیروز براش ارائه شد!!! میتونید در صورت داشتن گوشی،اپدیت کنین....(خوش به حالتون!)

مشکل فارسی که همه بهش اشاره میکنن،در حالت پیشرفضه!!!شما ویندوز رو هم وقتی نصب میکنی،در حالت عاادی فارسی نداره و خودت بهش اضافه میکنی!! رو گوشی هم یمشه خیلی راحت وبگردی و اس ام اس فارسی نصب کرد....

جاوا ساپورت می کنه؟؟؟
این مربوط به گوشی نیست و مربوط به اندو هستش که ساپورت میکنه!!!شما باید برنامه ای که الان اسمش یادم نیست رو دانلود کنی تا بتونی که توی اندو،جاوا نصب کنی!

مطمئن باش!! هیچوقت تو پیچ و خم های برنامه هاش بیرون نمیایی....برنامش خیلی زیاده و از این بابت هم نگران نباش....برنامه های کاربردی!!!

من چیزی به اسمه کپی لینک لوکیشن نمیبینم!!! من از explorer internet استفاده میکنم
بد شد! تو فایر فاکس،میتونی خیلی ساده راست کلیک و بعد هم کپی لینمک لوکیشن کنی!!!!
ادرس عکس رو برام پ.خ کن،تا برات لینکش رو بذارم....

Real Madrid C.F
02-10-2010, 10:48
خیلی ممنون به شما زحمت نمیدم ولی اگه بیکار بودین یه لطفی بکنین چند تا از عکسای تو GSMARENA رو یکی برای این گوشی و یکی برای Aria برام لینک بدین ممنون میشم

Guts
05-10-2010, 16:09
من یکی از آشناها یه HD2 داشت با هام گوشی ها رو مقایسه ی کوچیکی کردیم، البته می دونم HD2 در کلاس دیگه ای هست ولی بازم جالب بود؛
دوربین Wildfire خوبه ولی عالی نیست، تو HD2 عکس ها رو مقایسه میکردیم کیفیت عکس های HD2 بهتر بود مخصوصاً تو نور خوب عکس های عالی میگیره البته نمایشگر HD2 هم یه چیزی فرای Wildfire هست و جدای اندازه ی گندش کیفیت بی نظیری هم داره که اونم خودش در بهتر نشون دادن عکس ها خیلی تأثیر داشت ولی خوده دوربین هم بهتر بود چون وقتی یکی از عکس های که با گوشیم گرفته بودم رو برای تست روی HD2 گذاشتیم با اینکه تو صفحه نمایش HD2 عکس یچیز دیگه شد ولی بازم کیفیت عکس های HD2 بهتر بود.
از نظر کیفیت صدا وقتی هدفون متصل می کنی خیلی فرقی ندارن واقعاً جفتشون کیفیت صدای فوق العاده ای دارن ولی از نظر صدای بلندگو یکمی HD2 فکر کنم بهتر بود ولی بازم خیلی محسوس نبود.
از نظر سرعت عمل HD2 چون ویندوز 6.5 هست اگر برنامه Task Manager نداشته باشی که برنامه هایی که هر دقیقه ران میکنی رو ببندی گوشی عجیب کند میشه ولی تو Wildfire با توجه به پردازنده ی خیلی ضعیف تر (و البته رزولوشون خیلی کمتر) ولی اندرویید واقعاً کارش رو خوب انجام میده چون معمولاً تو اندرویید نرم افزارها یجورایی بسته نمیشن ولی تأثیری زیادی در پرفرمنس حس نمیشه و گوشی در اکثر اوقات واقعاً به دستورات با سرعت عالی جواب میده در ضمن تو اندرویید معمولاً هنگی دیده نمیشه ولی همین آشنامون میگفت بعضی اوقات تو بعضی از نرم افزارهای خاص گوشی هنگ میکنه و مجبور باتری رو در بیاره.
با Wildfire نمیشه خیلی کارهای سنگین کرد مثلاً شما میتونید فیلم های Xvid/Divx رو با نرم افزارهای مختلف اجرا کنید ولی یه افت فریم ریتی کاملاً حس میشه بازم تو نرم افزار با نرمافزار فرق میکنه؛ شاید اگر همون فیلم رو به MP4 تبدیل کنید و اندازه رزولوشن Native گوشی دربیارید خیلی خوب اجرا بشه ولی تو HD2 فیلم ها عالی پخش میشن مخصوصاً با صفحه ی نمایش بزرگش با رزولوشن عالیش واقعاً معرکست.
باتری Wildfiire بهتر از HD2 هست کلاً که البته با پردازنده ی قویتر و صفحه نمایش اندازه قد من مشخصاً گوشی مصرف بیشتری داره البته بماند شارژ خوده Wildfire هم تعریف کردنی نیست خیلی.
HD2 تو جیب عمراً جا بشه ولی Wildfire رو راحت میشه حمل کرد.
نرم افزارها برای Android فراوون تر هستن لیست من شاید 3 برابر این آشنامون تا گوشیم نرم افزار دارم یه لیست دراز و طولانی، هرچند که Wildfire نمی تونه مثلاً بازیهای با گرافیک های سه بعدی سنگین رو اجرا کنه که برای HD2 کاری نداره این کار.
و کلی موارد ریز درشت دیگه که الان این چیزاش یادم بود.

Real Madrid C.F
06-10-2010, 12:24
من یکی از آشناها یه HD2 داشت با هام گوشی ها رو مقایسه ی کوچیکی کردیم، البته می دونم HD2 در کلاس دیگه ای هست ولی بازم جالب بود؛
دوربین Wildfire خوبه ولی عالی نیست، تو HD2 عکس ها رو مقایسه میکردیم کیفیت عکس های HD2 بهتر بود مخصوصاً تو نور خوب عکس های عالی میگیره البته نمایشگر HD2 هم یه چیزی فرای Wildfire هست و جدای اندازه ی گندش کیفیت بی نظیری هم داره که اونم خودش در بهتر نشون دادن عکس ها خیلی تأثیر داشت ولی خوده دوربین هم بهتر بود چون وقتی یکی از عکس های که با گوشیم گرفته بودم رو برای تست روی HD2 گذاشتیم با اینکه تو صفحه نمایش HD2 عکس یچیز دیگه شد ولی بازم کیفیت عکس های HD2 بهتر بود.
از نظر کیفیت صدا وقتی هدفون متصل می کنی خیلی فرقی ندارن واقعاً جفتشون کیفیت صدای فوق العاده ای دارن ولی از نظر صدای بلندگو یکمی HD2 فکر کنم بهتر بود ولی بازم خیلی محسوس نبود.
از نظر سرعت عمل HD2 چون ویندوز 6.5 هست اگر برنامه Task Manager نداشته باشی که برنامه هایی که هر دقیقه ران میکنی رو ببندی گوشی عجیب کند میشه ولی تو Wildfire با توجه به پردازنده ی خیلی ضعیف تر (و البته رزولوشون خیلی کمتر) ولی اندرویید واقعاً کارش رو خوب انجام میده چون معمولاً تو اندرویید نرم افزارها یجورایی بسته نمیشن ولی تأثیری زیادی در پرفرمنس حس نمیشه و گوشی در اکثر اوقات واقعاً به دستورات با سرعت عالی جواب میده در ضمن تو اندرویید معمولاً هنگی دیده نمیشه ولی همین آشنامون میگفت بعضی اوقات تو بعضی از نرم افزارهای خاص گوشی هنگ میکنه و مجبور باتری رو در بیاره.
با Wildfire نمیشه خیلی کارهای سنگین کرد مثلاً شما میتونید فیلم های Xvid/Divx رو با نرم افزارهای مختلف اجرا کنید ولی یه افت فریم ریتی کاملاً حس میشه بازم تو نرم افزار با نرمافزار فرق میکنه؛ شاید اگر همون فیلم رو به MP4 تبدیل کنید و اندازه رزولوشن Native گوشی دربیارید خیلی خوب اجرا بشه ولی تو HD2 فیلم ها عالی پخش میشن مخصوصاً با صفحه ی نمایش بزرگش با رزولوشن عالیش واقعاً معرکست.
باتری Wildfiire بهتر از HD2 هست کلاً که البته با پردازنده ی قویتر و صفحه نمایش اندازه قد من مشخصاً گوشی مصرف بیشتری داره البته بماند شارژ خوده Wildfire هم تعریف کردنی نیست خیلی.
HD2 تو جیب عمراً جا بشه ولی Wildfire رو راحت میشه حمل کرد.
نرم افزارها برای Android فراوون تر هستن لیست من شاید 3 برابر این آشنامون تا گوشیم نرم افزار دارم یه لیست دراز و طولانی، هرچند که Wildfire نمی تونه مثلاً بازیهای با گرافیک های سه بعدی سنگین رو اجرا کنه که برای HD2 کاری نداره این کار.
و کلی موارد ریز درشت دیگه که الان این چیزاش یادم بود.

خیلی ممنون از شما که اینقدر قضیه رو روشن کردید دیگه فکر نمیکنم حرفی برای گفتن باشه....فقط یه سوال!! همینطور که میدونین بدترین چیز این گوشی و تنها نکته ی منفیش! اینه که رزلوشن صفحش فوق العاده پایینه...شما در استفاده از نرم افزارا به مشکل خاصی بر نمیخورید!؟؟

Guts
06-10-2010, 20:54
خیلی ممنون از شما که اینقدر قضیه رو روشن کردید دیگه فکر نمیکنم حرفی برای گفتن باشه....فقط یه سوال!! همینطور که میدونین بدترین چیز این گوشی و تنها نکته ی منفیش! اینه که رزلوشن صفحش فوق العاده پایینه...شما در استفاده از نرم افزارا به مشکل خاصی بر نمیخورید!؟؟
نه حقیقتاً من تا الان هر نرم افزاری نصب کردم مشکلی نداشته ولی خوب باید بیخیال بازی های سه بعدی باشین.

senaps
06-10-2010, 22:55
از اساس این دو گوشی مقایسشون اشتب هستش!! ولی نتیاج جالبی گرفتین!

Real Madrid C.F
07-10-2010, 02:07

آره منم واسم جالب بود خوب و بدون تعصب مقایسه کرده بودن....ایشالا دعوت شین تیم ملی مقایسه!!!:31:

Guts
07-10-2010, 13:21
میدونم، ولی امکانات کمه دیگه :31: پسر داییم HD2 خریده بود گفتم بده مقایسه کنیم.

Honradez
09-10-2010, 17:45
سلام.

ميخواستم بپرسم آيا وايلدفاير ميتونه بازيهايي چون NFS Shift رو اجرا کنه؟ چون يه ويدئو ديدم که روي HTC Legend اينکارو ميکرد.

senaps
09-10-2010, 19:23
ميخواستم بپرسم آيا وايلدفاير ميتونه بازيهايي چون NFS Shift رو اجرا کنه؟ چون يه ويدئو ديدم که روي HTC Legend اينکارو ميکرد.

تا جایی که میدونم،اجرای اسفالت روی لجند انجام گرفته و فقط بعضی ها تونستن با هزار بدبختی روش شیفت اجرا کنن....(تعداد کمی!)

واسه همینم فکر نمیکنم...(تاکید میکنم که مطمئن نیستم از این موضوع ولی مقایسه ی سخت افزارهای این دو گوشی و عدم اجرای اون در لجند،میتونه این حدس رو به ما بده که احتمالا اجرا نمیشه!!)

Honradez
09-10-2010, 21:20
تا جایی که میدونم،اجرای اسفالت روی لجند انجام گرفته و فقط بعضی ها تونستن با هزار بدبختی روش شیفت اجرا کنن....(تعداد کمی!)

واسه همینم فکر نمیکنم...(تاکید میکنم که مطمئن نیستم از این موضوع ولی مقایسه ی سخت افزارهای این دو گوشی و عدم اجرای اون در لجند،میتونه این حدس رو به ما بده که احتمالا اجرا نمیشه!!)
پس با اين اوصاف باکيفيت‌ترين بازيهايي که روش (وايلدفاير) اجرا ميشن کدومان؟

L.A.M.P.A.R.D
09-10-2010, 21:35
باید بی خیال بازی های سه بعدی بشی :دی

Real Madrid C.F
10-10-2010, 13:15
باید بی خیال بازی های سه بعدی بشی :دی

دقیقا چون واقعا بازی 3d روی این گوشی خیلی عجیب به نظر میاد چون از پایین ترین رزلوشن موجود استفاده میکنه!! کاش حداقل hvga میزد رو اینم و 20 تومن میکشید روش

Guts
10-10-2010, 14:09
سلام.

هموطنور که گفتم بازی های سه بعدی سنگین یا به خاطر رزولوشن پائین گوشی اجرا نمیشن اصلاً -بازی رزولوشن رو پشتیبانی نمیکنه- یا اینکه کند هستن. مثلاً من Assassin Creed رو ریختم اجرا شد ولی تا حدی افت فریم ریت محسوس داره.

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

دقیقا چون واقعا بازی 3d روی این گوشی خیلی عجیب به نظر میاد چون از پایین ترین رزلوشن موجود استفاده میکنه!! کاش حداقل hvga میزد رو اینم و 20 تومن میکشید روش
مشکل اینه اگر رزولوشن رو HVGA میکرد اونوقت مجبور بود CPU رو هم ارتقاء بده که میشد Aria و همون Legend اونقوت؛ این روزولشون با این CPU خوب جواب میده ولی و تو کارهای اصلی گوشی کندی یا تأخیری حس نمیشه واقعاً.

Honradez
10-10-2010, 15:49
کدوم Assassin؟ همون دو بعديه ديگه؟

بعد حدودا چند درصد برنامه‌ها و بازيهاي اندرويدو بخاطر رزولوشن پايينش ساپورت ميکنه؟

L.A.M.P.A.R.D
10-10-2010, 16:00
من هر برنامه ای خواستم نصب کردم.....و چون من بازی فکری دوس دارم....همش به خوبی کار داده

Honradez
10-10-2010, 16:13
بعد راستش يه سوالي هست که خيلي دوست دارم جوابشو بگيرم.

اين برنامه‌هايي که ميگين هرچي دلم خواست نصب کردم، مثلا چي هستن؟

اگه هرچي دلتون خواست نصب کردين، پس چرا ميگين دوست داشتم مايلستون داشته باشم؟

Guts
12-10-2010, 16:31
کدوم Assassin؟ همون دو بعديه ديگه؟

بعد حدودا چند درصد برنامه‌ها و بازيهاي اندرويدو بخاطر رزولوشن پايينش ساپورت ميکنه؟
بازیش 2 بعدی 2 بعدی نیست ولی سه بعدی هم نیست!!

Honradez
12-10-2010, 19:03
اين افت فريم ريت چقدر هست؟ اذيت ميکنه؟ درمورد Real Football 2010 چي؟

L.A.M.P.A.R.D
12-10-2010, 19:04
بعد راستش يه سوالي هست که خيلي دوست دارم جوابشو بگيرم.

اين برنامه‌هايي که ميگين هرچي دلم خواست نصب کردم، مثلا چي هستن؟

اگه هرچي دلتون خواست نصب کردين، پس چرا ميگين دوست داشتم مايلستون داشته باشم؟
هرچی خواستم دیگه :دی
چون مایلستون نسبت به این خیلی بهتره و 100 خورده ای هم گرونتره :دی
cpu قویتری داره.....السیدی بهتر.....رزولیشن بهتر.....برنده بهتر:46:

Honradez
12-10-2010, 21:09
حالا چندتاشو که فکر ميکنين تو سيستم عاملهاي ديگه نيست مثال ميزنين؟ (ببخشيدا)

---
براي نمونه اين بازي چطور روش اجرا ميشه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

johnypersian1656
12-10-2010, 23:44
براي نمونه اين بازي چطور روش اجرا ميشه؟
من توی کامنت های آندروید مارکت خوندم گفته بودن این بازی روی وایلد فایر اجرا نمیشه. حالا باز امیر بهتر میدونه.

Real Madrid C.F
16-10-2010, 16:28
دوست من میخواد بخره در مورد این سوال داره که پشت گوشی زده چین یا تایوان!؟؟
بعدشم میخواد ببینه که هندزفریهاش جوابگوی نیاز یه موزیک خور!! هستن یا باید creative بخره!؟؟

L.A.M.P.A.R.D
16-10-2010, 21:06
نه....هندزفریهاش برای تماس هست
واسه ی من که تایوان هست

Real Madrid C.F
17-10-2010, 11:11
ممنون ولی منظورتون از برای تماس هست چیه!!؟ چون این دوست من بزور پول رو جور کرده و پول واسه خرید هندزفری و رم نداره! یعنی نمیتونه رو هندزفریاش حساب کنه اصلا!!

L.A.M.P.A.R.D
17-10-2010, 14:25
چرا...میشه اهنگ گوش بده..........ولی از این هندزفیری هایی هست که برای تماس و حرف زدن استفاده میشه

P A R S A
23-10-2010, 16:15
ســــــــــلام
دوستان وایلدفایر دار،
از گوشی تون راضی هستید!؟ رزولوشن پایین صفحه خیلی تو ذوق میزنه!؟
در ضمن میشه بگید از چه رامی استفاده میکنید!؟ ما از تجربیاتتون بهره بگیریم!:31:

L.A.M.P.A.R.D
23-10-2010, 16:38
من که راضیم.......مشکلی که نشه باهاش ساخت نداره......
درمورده رزولیشن هم فقط در بازی ها دچار مشکل میشی
من هیچ رامی روی گوشی نریختم ، منتظر 2.2 هستم :دی

P A R S A
23-10-2010, 17:26
من که راضیم.......مشکلی که نشه باهاش ساخت نداره......
درمورده رزولیشن هم فقط در بازی ها دچار مشکل میشی
من هیچ رامی روی گوشی نریختم ، منتظر 2.2 هستم :دی
ممنون از راهنمایی!
عزیز 2.2 که اومــده!:13:

P A R S A
23-10-2010, 20:04
ســــــلام
منم گرفتم!
اینقدر که از صفحه اش بد شنیده بودم، روشن که شد کلی کف کردم!:18:
سوالی بود، در خدمتیم!:31:

Real Madrid C.F
23-10-2010, 20:10
خوب با سوال اول شروع میکنیم چه احساسی نسبت به گوشی دارن؟؟
بفکر آپدیت افتادین؟؟
مشوق شما برای خرید این گوشی کدوم یک از اعضای خونوادتون بوده؟؟:31:

P A R S A
23-10-2010, 20:42
خوب با سوال اول شروع میکنیم چه احساسی نسبت به گوشی دارن؟؟
بفکر آپدیت افتادین؟؟
مشوق شما برای خرید این گوشی کدوم یک از اعضای خونوادتون بوده؟؟:31:
خیــــلی خوب!:31:
به زودی میرم تو کار روت و کاستوم رام!:5:
کل خانواده!:46:تونستن منو از خرید گالکسی منصرف کنن و اینو به جاش بخرم!:40:

L.A.M.P.A.R.D
23-10-2010, 21:52
ســــــلام
منم گرفتم!
اینقدر که از صفحه اش بد شنیده بودم، روشن که شد کلی کف کردم!:18:
سوالی بود، در خدمتیم!:31:
مبارک باشه عزیزم....
2.2 اومده ، ولی رسمی نیست

P A R S A
23-10-2010, 22:45
ممنون عزیز!

دوستان روتش کردم، فارسیش رو چجوری راه بندازم!؟

Real Madrid C.F
23-10-2010, 23:42
خونوادت فکره جیبتو کردن بهر حال پس انداز بهتره...دوربینش لگ نداره با 2.2

P A R S A
23-10-2010, 23:53
خونوادت فکره جیبتو کردن بهر حال پس انداز بهتره...دوربینش لگ نداره با 2.2
بلــه، خانواده واقعا لطف کردن!:40:
تازه 2.2 رو ریختم، داره مموری رو پارتیشن بندی میکنه، کامل راه افتاد خبرتون میکنم!
راستی برای باطری چکار کنم!؟ فروشنده گفت کار کن تا خاموش بشه، بعد خاموش 12 ساعت بزن شارژ، بعد دوباره کار کن تا خاموش بشه و اینبار 8 ساعت بذار خاموش به شارژ!
به نظرتون درسته این کار رو بکنم!؟:19:

senaps
24-10-2010, 00:13
پشت باطریش چی نوشته؟!

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

الان یه اموزش در مورد باطری های مختلف میذارم تو قسمت اندروید که لذت ببرید!!

P A R S A
24-10-2010, 01:16
بـــرای نمایش صحیح فارسی تو فرویو (WildPuzzle 8.0.10) چـــی کار کنم!؟
یکی ریختم گوشی بالا نیومد!:2: دارم دوباره رام رو میریزم!:41::13:

Real Madrid C.F
24-10-2010, 16:10
متاسفانه من بلد نیستم ...دوست عزیز شما چه رنگیشو خریدی؟؟ کلا چه رنگایی داره؟

P A R S A
24-10-2010, 17:34
متاسفانه من بلد نیستم ...دوست عزیز شما چه رنگیشو خریدی؟؟ کلا چه رنگایی داره؟
سیاه هست!
این هم رنگ های دیگه!
قرمز + قهوه ای + سیاه + سفید

P A R S A
24-10-2010, 19:39
دوستان کسی تو این تاپیک فونت فارسی رو گوشیش نریخته!؟:13:

Real Madrid C.F
24-10-2010, 20:23
تفاوت قیمت ندارن؟؟ سفیدش خیلی ماهه ... راستی سفیدش مثل هیرو تفلون کاور نیست؟؟

L.A.M.P.A.R.D
24-10-2010, 21:57
دوستان کسی تو این تاپیک فونت فارسی رو گوشیش نریخته!؟:13:
برو اینجا :
اونجا کمکت میکنند

csi
24-10-2010, 22:26

من دارمش تازه خریدم.اونجا که خریدم واسم برنامه ریخت بدون اینکه روت کنه یه برنامه به نام mirsalنصب کرده که به راحتی فارسی مینویسه حتی گ چ پ ژ

P A R S A
24-10-2010, 22:40
من دارمش تازه خریدم.اونجا که خریدم واسم برنامه ریخت بدون اینکه روت کنه یه برنامه به نام mirsalنصب کرده که به راحتی فارسی مینویسه حتی گ چ پ ژ
این برنامه رو منم دارم، میخوام تو مرورگر یا موزیک پلیر یا برنامه پیام های خود hTC فارسی بخونه!

برو اینجا :
اونجا کمکت میکنند
همه اش رو زیر رو کردم، فایده ای نداشت!:31:

تفاوت قیمت ندارن؟؟ سفیدش خیلی ماهه ... راستی سفیدش مثل هیرو تفلون کاور نیست؟؟
سفیدش ارزون تر بود!:27: نه بابا، سفید هیرو کجا، سفید این کجا! انگار رنگش رفته بود!:46:

ــــــ
کسی سایت مرجع (ترجیحا خارجکی!) برای دانلود برنامه با فرمت apk نمیشناسه!؟
یه چیزی مثل این که مال iOS هست:

L.A.M.P.A.R.D
24-10-2010, 22:52
قرار نیست تو 2.2 عربی داشته باشه ؟

P A R S A
25-10-2010, 19:56
مشکل با فارسی ساز نکسوس وان حل شد!
فقط برازر و گالری از کار افتاده!:2::13:

Real Madrid C.F
26-10-2010, 00:15
یعنی چی؟؟ مگه شما از فارسی ساز نکسوس استفاده میکنین؟ منم پیشنهاد میکنم برین ANDROID ir برای دانلود نرم افزار

senaps
26-10-2010, 01:21
پارسای عزیز،من یه درخواست از شما دارم:
اول اینکه به ادرس زیر بری و ببینی که چند درصد از برنامه های انتخاب شده روش نصب میشن!!(برنامه ها همه کاربردی هستن و رو هر گوشیی نصب میشن!!! من لیست خودمو دارم و گوشیی که میخرم باید حتمی اینا رو داشته باشه!!! واسه داداشم میخوام واید فایر بگیرم!! اگه لطف کنی خیال منو از بابت برنامه هاش راحت کنی ممنون میشم!!

درضمن،به سوالت که محلی برای دانلود برنامه هم پاسخ گفتم با این پست!!

یا حداقل بگید که کدوم برنامه هاش رو روی گوشی خودتون دارید و نصب شدن و بدون مشکل اجرا میشن!!

Real Madrid C.F
26-10-2010, 11:22
گفتم بدک نیست مقایسه WILDFIRE با X8 بزارم

اولی X8 دومی Wildfire

مشخصات كلي

معرفي
ژوئن 2010
مي 2010
باند فرکانس
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
پيکربندي
ابعاد
15*54*99ميليمتر
12*60.4*106.8ميليمتر
وزن
104گرم
118گرم
شکل ظاهري
ساده
ساده
رنگ
سفيد/آبي سفيد/ صورتي سفيد/نقره اي سفيد
مشکي/قهوه اي/سفيد/قرمز
صفحه نمايش
نوع
TFT touchscreen
TFT touchscreen
تعداد رنگ
16ميليون رنگ
16ميليون رنگ
وضوح
480*320پيکسل
320*240پيکسل
ابعاد
3.0اينچ
3.2اينچ
تشخيص دستنوشته
خير
خير
زنگ
نوع زنگ
MP3
MP3
دريافت زنگ
بله
بله
لرزاننده
بله
بله
حافظه
دفترچه تلفن
تقريبا نامحدود براي شماره و مشخصه به همراهتصوير تماس گيرنده
تقريبا نامحدود براي شماره و مشخصه به همراهتصوير تماس گيرنده
گزارش تماس ها
تقريبا نامحدود
تقريبا نامحدود
حافظه داخلي
128مگابايت
384مگابايتRAM
پشتيباني کارت حافظه
بله
بله
كارت حافظه همراه
بله
خير
نوع کارت
microSD
microSD
قابليت ارتقاء
تا 16گيگابايت
تا 32گيگابايت
خصوصيات ديگر حافظه
2گيگابايت حافظه همراه
512مگابايت ROM
تبادل اطلاعات
بلوتوث
بله نسخه 2.1 باقابليت ارسال همزمان دادههاBLUTOOTH STEREO
بله نسخه 2.1 باقابليت ارسال همزمان دادههاBLUTOOTH STEREO
مادون قرمز
خير
خير
USB
بله , نسخه 2.0 microUSB
بله , نسخه 2.0 microUSB
انطباق با کامپيوتر
بله
بله
پيام
SMS (threaded view), MMS, Email, Push email, IM
SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM
مرورگراينترنت
HTML
HTML
شبکه بيسيم
Wi-Fi 802.11b/g
Wi-Fi 802.11b/g
چاپ مستقيم
خير
خير
GPRS
Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGE
Class 10, 236.8 kbps
Class 10, 236.8 kbps
3G
HSDPA
HSDPA 7.2 Mbps
PUSH TO TALK
خير
خير
PNP
بله
بله
GPS
بله/A-GPS support
بله/A-GPS support
دوربين
کيفيت عکس
3.15مگاپيکسل
5مگاپيکسل
ابعاد عکس
1536*2048پيکسل
1944*2592پيکسل
بزرگنمائي
بله
بله
فلاش
خير
LED flash
فيلمبرداري
بله
بله

P A R S A
26-10-2010, 12:40
یعنی چی؟؟ مگه شما از فارسی ساز نکسوس استفاده میکنین؟ منم پیشنهاد میکنم برین ANDROID ir برای دانلود نرم افزار
دیگه مجبوریم دیگه!:13: حاجی اگه منظورت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست، کلا زیر رو روش کردم، تازه به همین فارسی ساز نکسوس رسیدم!:31:

پارسای عزیز،من یه درخواست از شما دارم:
اول اینکه به ادرس زیر بری و ببینی که چند درصد از برنامه های انتخاب شده روش نصب میشن!!(برنامه ها همه کاربردی هستن و رو هر گوشیی نصب میشن!!! من لیست خودمو دارم و گوشیی که میخرم باید حتمی اینا رو داشته باشه!!! واسه داداشم میخوام واید فایر بگیرم!! اگه لطف کنی خیال منو از بابت برنامه هاش راحت کنی ممنون میشم!!

درضمن،به سوالت که محلی برای دانلود برنامه هم پاسخ گفتم با این پست!!

یا حداقل بگید که کدوم برنامه هاش رو روی گوشی خودتون دارید و نصب شدن و بدون مشکل اجرا میشن!!
لینک که دادی یه نگاهی بکن!
لیست خودم رو میاره، نه لیست شما!:27:

senaps
26-10-2010, 13:02
ای!!!!دل غافل!!!
حالا میشه یه چند تا عکس از منوی برنامه هات بذاری ببینیم چی نصب کردی؟!!

Real Madrid C.F
26-10-2010, 13:35
ای!!!!دل غافل!!!

میثم چرا نمیری تو آندروید ایرانی بپرسی؟؟ اونجا بچه ها خیلی وقته خریدن و برنامه هم فکر کنم زیاد باشه...این دوستمون تازه خریده هنوز فکر نکنم زیاد نصب کرده باشه:46:

P A R S A
26-10-2010, 13:47
ای!!!!دل غافل!!!
شرمنده عزیز، همین الان دارم Open Fire میریزم، بلکه مشکل فارسی حل بشه!

senaps
26-10-2010, 14:10
فارسی؟!!!

P A R S A
26-10-2010, 14:46
فارسی؟!!!

آخرین پستش مال خودمه!:31: فایده نداشت!:41:
رفتم به OpenFire!
خدایی خیلی سریع و روونه!:18:

Real Madrid C.F
26-10-2010, 15:50
یعنی الان با open fire مشکل حل شد؟؟ دوست عزیز نگفتی بالاخره به 2.2 آپدیت کردی یا نه ؟؟ اسم رامت چیه؟؟

P A R S A
26-10-2010, 16:19
یعنی الان با open fire مشکل حل شد؟؟ دوست عزیز نگفتی بالاخره به 2.2 آپدیت کردی یا نه ؟؟ اسم رامت چیه؟؟
من رام 2.2 ریختم که اسمش OpenFire هست!

Real Madrid C.F
26-10-2010, 22:33
این رام open fire کاملا فارسی رو ساپورت میکنه دیگه نه؟؟ این رام CPU شما رو اورکلاک نکرد به 700 مگاهرتز ؟؟ چون الان رام های جدید خودشون اورکلاک میکنن...سنس داره رامت؟؟

P A R S A
26-10-2010, 22:46
این رام open fire کاملا فارسی رو ساپورت میکنه دیگه نه؟؟ این رام CPU شما رو اورکلاک نکرد به 700 مگاهرتز ؟؟ چون الان رام های جدید خودشون اورکلاک میکنن...سنس داره رامت؟؟
به طور پیشفرض فارسی و عربی نشون میده ولی حروف رو از هم جدا میکنه!:13:
یه کرنل آپدیت داشت که در صورت تمایل میتونی از Recovery نصب کنی و CPU رو اورکلاک کنی، منم نصبش کردم!
ســـنس نداره!
لایو والپیپر هم ساپورت میکنه، هــــلو!:5:
سرعت هم واقعا عالیه!

Real Madrid C.F
26-10-2010, 22:55
خوب به چه دردت میخوره وقتی از هم جدا نشون میده!!! ایول لایو والپیپر هم داری!! پس منم امیدوار شدم رو هیرو بشه لایو انداخت....با گرافیک ترین بازیی که نصب داری ازش عکس بزار

P A R S A
26-10-2010, 23:37
خوب به چه دردت میخوره وقتی از هم جدا نشون میده!!! ایول لایو والپیپر هم داری!! پس منم امیدوار شدم رو هیرو بشه لایو انداخت....با گرافیک ترین بازیی که نصب داری ازش عکس بزار
از مربع که بهتره! بعدشم خوندنش سخت نیست!:31: البته لایو والپیپر یه کوچولو سرعت رو کم میکنه!:19:
بازی هیچی ندارم، من فقط با آیپاد تاچ بازی میکنم!:8:

Real Madrid C.F
26-10-2010, 23:41
آها از اون لحاظ!! شما بازیتون ساپورته پس!! یه کوچولو منظورتون خیلیه یا فقط یه کوچولو!! یعنی میارزه لایو والپ بزاری ؟؟

P A R S A
27-10-2010, 00:07
آها از اون لحاظ!! شما بازیتون ساپورته پس!! یه کوچولو منظورتون خیلیه یا فقط یه کوچولو!! یعنی میارزه لایو والپ بزاری ؟؟
:31:
افت سرعت خصوصا با اورکلاک خیلی زیاد نیست، ولی همون یه خرده اش به نظر من تو ذوق میزنه!:19: ولی خدایی لایو والپیپر خیلی حال میده!

Real Madrid C.F
27-10-2010, 00:18
بگو ببینم چه حالی میده ؟؟ من ندیدم بخدا !! اگه توضیح بدی ممنون میشم...من فقط ماله نکسوس رو دیدم که مربع رنگیا اینور اونور میرن...انونم تازه نه ویدیو شو عکشسو

P A R S A
27-10-2010, 15:17
بگو ببینم چه حالی میده ؟؟ من ندیدم بخدا !! اگه توضیح بدی ممنون میشم...من فقط ماله نکسوس رو دیدم که مربع رنگیا اینور اونور میرن...انونم تازه نه ویدیو شو عکشسو
حال های خوب خوب!:31:
مثلا گالکسی چند تا داره، یکی یه برکه است، برگه ها روش تکون میخورن، دست بزنی، آب موج برمیداره!:27: یا یکی پیدا کردم منظره بود، علف ها تکون میخوردن، خورشید هم داشت، به نسبت ساعت شب و روز میشد!:21: مال خود نکسوس هم که دیگه آخرشه!:40:

Real Madrid C.F
27-10-2010, 15:50
بابا ایول بگو همو اسکرین گوشیت شده صفا سیتی!! اونی که شب و روز میشد غروب هم داشت؟؟ اینطور نیستش که یدفه شب بشه آخه!! (-: بعد تو چرا رام fallah ننداختی که فارسی رو کامل مثل گوشیایه سیمبین شاپورت میکنه؟؟

P A R S A
27-10-2010, 19:46
بابا ایول بگو همو اسکرین گوشیت شده صفا سیتی!! اونی که شب و روز میشد غروب هم داشت؟؟ اینطور نیستش که یدفه شب بشه آخه!! (-: بعد تو چرا رام fallah ننداختی که فارسی رو کامل مثل گوشیایه سیمبین شاپورت میکنه؟؟
البته من برگشتم به والپیپر عادی!:31: اول به خاطر سرعت و دوم به خاطر مصرف خفن باطری در حالت اورکلاک، کرنل رام رو هم میخوام برگردونم!
رام Fallah برای Wildfire نداره، یعنی من ندیدم، نه تو اندروید فارسی و نه توی XDA-Developers ...!:20:

Real Madrid C.F
27-10-2010, 23:57
چرا میشه یکیم وضیتتو توضیح بدی منم احتمالا بخرم...

P A R S A
28-10-2010, 17:54
چرا میشه یکیم وضیتتو توضیح بدی منم احتمالا بخرم...
پستت مال این تاپیکه!؟:19:

Real Madrid C.F
28-10-2010, 18:00
من میخواستم بگم دقیقا در مورد رامی که انداختی و تمام مشکلات و خو بی هاش برام بگی تا بدونم چجور گوشیی هستش و ساپورتش خوبه یا نه ... راستی باتری گوشی جواب گو هستش؟؟ بعد برات SMS میاد اون بالا تو notification خود SMS رو مینویسه یا حتما باید مسیج باز بشه تا دیده بشه....مثلا وقتی تازه میرسه بصورت 1 خط 1خط SMS رو تو نوتیفیکشن نمینویسه؟؟

Notorious098
29-10-2010, 00:00
آیا میشه رزولشن صفحه رو تو این گوشی بالا برد؟>

یعنی بحاطر رزولشن پایین نمیشه توش بازی نصب کرد؟

P A R S A
29-10-2010, 20:00
من میخواستم بگم دقیقا در مورد رامی که انداختی و تمام مشکلات و خو بی هاش برام بگی تا بدونم چجور گوشیی هستش و ساپورتش خوبه یا نه ... راستی باتری گوشی جواب گو هستش؟؟ بعد برات SMS میاد اون بالا تو notification خود SMS رو مینویسه یا حتما باید مسیج باز بشه تا دیده بشه....مثلا وقتی تازه میرسه بصورت 1 خط 1خط SMS رو تو نوتیفیکشن نمینویسه؟؟
قصد دارم همین روز ها یه Review بنویسم که دوستانی که میخوان گوشی رو بخرن، یه سری اطلاعات تجربی داشته باشن.
SMS رو یه خط یه خط اون بالا مینویسه!

آیا میشه رزولشن صفحه رو تو این گوشی بالا برد؟>

یعنی بحاطر رزولشن پایین نمیشه توش بازی نصب کرد؟

از شدن میشه، ولی فقط در حد آزمایش هست! چون رزولوشن بالاتر CPU قوی تر میخواد...
آره تقریبا...البته من خودم تاحالا هیچ بازی تست نکردم، اگه شد چند تا دانلود میکنم خبر میدم!
ـــــــــــــــ
من هنوز یه سایت خوب و مرجع برای دانلود بازی و برنامه به صورت APK پیــدا نکردم، ها! کسی چیزی نمیشناسه!؟

Notorious098
30-10-2010, 17:34
من چند تا سوال درمورد wildfire داشتم :
1.مموری چند گیگ تو جعبش هست ؟
2.رزولشن فیلم برداری این گوشی چنده ؟
3.باید براش handsfree بخرم برای آهنگ گوش دادن ؟
4.کیفیت صدای گوشی چی جوریه (مثل htc pro 2 هست ) ؟
ممنون از همتون

P A R S A
30-10-2010, 19:01
من چند تا سوال درمورد wildfire داشتم :
1.مموری چند گیگ تو جعبش هست ؟
2.رزولشن فیلم برداری این گوشی چنده ؟
3.باید براش handsfree بخرم برای آهنگ گوش دادن ؟
4.کیفیت صدای گوشی چی جوریه (مثل htc pro 2 هست ) ؟
ممنون از همتون
1. مموری 2GB SanDisk
2. بذار یه فیلم بگیرم، ببینم!:31:
3. خیـــر، خودش یه هدفون با جک 3.5mm داره...!
4. من hTC Pro 2 نداشتم، ولی به طور کلی خیلی خوبه!

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 20:39
parsa جون....اگه میشه یه چندتا live wallpaper بزار :دی

Notorious098
30-10-2010, 23:20
سلام
کاربرا میگن از آقای lampard بپرس wildfire داره
الان روگوشیتون بازی های asphalt 5 و Assaasin نصب شده ؟
کیفیت صداش تو چه مایه هاست (مثل x6 هست ؟(
اگه نقاط منفیشو از دید خودتون بگین ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 23:31
نه بابا ، asphalt بهش نمیسازه :دی
بخواطره cpu و رزولیشن پایین گوشی
صداش هم بدک نیست ، ولی به پای x6 نمیره
نقطه ی منفی خاصی از نظر من نداره ، هرچی که از گوشی خواستم (اندروید و برنامه هاش) واسم فراهم کرده
شما باید ببینی از گوشی چی میخوای ، بعد من بهت میگم که چه گوشی ای بدرد شما میخوره :46:

P A R S A
31-10-2010, 00:04
اسکرین شــات منظورت بود، عزیز!؟
من برگشتم به رام اصلی 2.1 (البته یه خرده دستکاریش کردم برای نشون دادن فونت فارسی!)، دیگه لایو والپیپر ندارم!:13: با اون وضع سرعت خیلی صفا نداره!:13: منتظر رام قابل استفاده و بدون باگ Cyanogen هستم!:46:
اگر هم منظورت لینک بود برای دانلود، این فعلا خدمت شما:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
دوستانی که وایلدفایر دارن، لطف کنن بگن از چه رامی استفاده میکنن، راضی هستن، نیستن، خلاصه یه توضیحی راجع به رامشون بدن!:20:
ــــــــــ
به همه پیشنهاد میکنم که برنامه Applanet رو دانلود کنن، یه مارکت غیر رسمی هست با برنامه های تماما کرک شده، واقعا عـــالیه، نیازی به چی.پی.ان و اینها هم اصلا نداره!
اینجا عضو بشید و دانلود کنید:

ـــــــــ
تو فکر اون بررسی که قولش رو داده بودم، هم هستم، منتها این چند روزه سرما خورده بودم، نــاجور!:2:

L.A.M.P.A.R.D
31-10-2010, 00:07
راستش من هنوز هیچ رامی نصب نکردم :دی...........اگه میشه ، یه چندتا رام معرفی کن ، ببینم چطوریاست

Notorious098
31-10-2010, 23:51
نه بابا ، asphalt بهش نمیسازه :دی
بخواطره cpu و رزولیشن پایین گوشی
صداش هم بدک نیست ، ولی به پای x6 نمیره
نقطه ی منفی خاصی از نظر من نداره ، هرچی که از گوشی خواستم (اندروید و برنامه هاش) واسم فراهم کرده
شما باید ببینی از گوشی چی میخوای ، بعد من بهت میگم که چه گوشی ای بدرد شما میخوره :46:
خیلی ممنون
من یه گوشی میخوام از لحاظ نرم افزار و بازی توپ باشه صفحه نمایش خوب و صداشم نسبتا خوب دوربینم زیاد برام مهم نیست و از همه مهمتر هنگ نکنه در ضمن تا حالا با آندروید کار نکردم و خیلی دلم میخواد تجربه آندروید رو داشته باشم و نهایت آخر بودجمم 400 تومانه
قربان شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L.A.M.P.A.R.D
01-11-2010, 14:23
پس بهترین گوشی همین wildfire هست با این مشخصات و قیمت :20:

Notorious098
01-11-2010, 16:16
:20:
win mob 6.5 رو میشه win mob 7 آپگرید کرد ؟
اصلا هیچ راهی نداره که رزولشن wildfire رو بالا تر برد ؟

Farjameh
01-11-2010, 16:36
من گوشی اچ تی سی دارم. بهترین و قدرتمند ترین مارک برای پاکت پی سی هست که طراحی های فوق العاده داره.

لیست و مشخصات تمامی گوشی های اچ تی سی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L.A.M.P.A.R.D
01-11-2010, 17:57
1.نمیشه
2.میشه ، ولی از سرعت cpu کم میشه

Notorious098
01-11-2010, 19:34
1.نمیشه
2.میشه ، ولی از سرعت cpu کم میشه

پس در حال حاضر آندروید نسبت به ویندوز موبایل 6.5 بهتره ؟
یه سایت مرجع معرفی میکنین که برنامه و بازی های آندروید رو داشته باشه ؟
حالا این رزولشن 320*240 یه مشکل اساسی میتونه باشه یا نه ؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

xperia x8 بهتره یا wildfire اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

Honradez
01-11-2010, 22:33
سلام. ببينم حتي Raging Thunder هم روي اين گوشي اجرا نميشه؟!

AryanLand
01-11-2010, 22:55

سلام.

در مورد مقایسه ویندوز موبایل و آندروید که اینجوری و به این سادگی نمیتونید قضاوت کنید باید ببینید خواسته هاتون از گوشی چیه و اینکه کدوم یکی بهتر میتونه جوابگوی نیازهاتون باشه.مثلا" شما میتونی گوشی HD2 رو بگیرید یا یکسری گوشیهای ویندوز موبایل دیگه رو که آندروید هم روش نصب کنید و از 2 سیستم عامل استفاده کنید.البته اینم نمیتونه ملاک خوبی برای این مقایسه باشه و من به عنوان نمونه عر ض کردم.شما نیازهاتون رو بفرمایید تا بشه نتیجه گرفت کدوم یکی براتون بهتره.
اما در مورد xperia x8 یا wildfire خوب با توجه به مشخصات داخلی و مقایسه جزء به جزء کفه ترازو به نفع وایلد فایر سنگینی میکنه.نمونه هایی از این برتری عبارتند از مولتی تاچ بودن وایلد فایر , رام و رم بالاتر وایلد فایر دوربین 5 مگاپیکسلی وایلد فایر در مقابل 3,2 X8, نسخه آندروید 2,1 وایلد فایر در برابر نسخه 1,6 X8 و.....برای مقایسه کاملشون به لینک زیر مراجعه کنید.

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

خیلی ممنون
من یه گوشی میخوام از لحاظ نرم افزار و بازی توپ باشه صفحه نمایش خوب و صداشم نسبتا خوب دوربینم زیاد برام مهم نیست و از همه مهمتر هنگ نکنه در ضمن تا حالا با آندروید کار نکردم و خیلی دلم میخواد تجربه آندروید رو داشته باشم و نهایت آخر بودجمم 400 تومانه
قربان شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.

شما باید پستتون رو تو قسمت مشاوره خرید ارائه میکردید.:11:

P A R S A
02-11-2010, 00:25
ممنون

سوال اولتون رو نمیشه به این سادگی پاسخ داد، کلی بحث میخواد!:31: به نظر من [ که هر دو تا رو داشتم] شکی نیست که آندروید بــهتره!
سایت مرجع : appbrain.com [مراجعه با روش هایی که خودتون میدونید:46: تـــحریــمیم!]
برای نرم افزار خیـــر، چون توی اندروید همه نرم افزار ها به صورت مولتی اسکرین طراحی میشن و با هر رزولوشنی سازگار هستند، پس از این لحاظ مسئله ای نیست، ولی برای بازی یه خرده به مشکل بر میخورید!:13:
کلا به نظر من hTC توی این عرصه، سونی اریکسون رو میخوره!:21: چون ساپورت سونی اریکسون افتضاحه (تجربه تلخی از این قضیه دارم!) و یه گوشی سیستم عامل دار نیاز به پشتیبانی و ارائه آپدیت از طرف سازنده داره، که دقیقا برعکس سونی اریکسون، hTC در این زمینه عالی عمل کرده! تازه غیر از آپدیت، به طور پایه X8 از نسخه 1.6 اندروید استفاده میکنه که خیلی قدیمی هست و نسبت به نسخه 2.1 بسیار ناقصه!
در ثانی توی hTC دستتون برای ور رفتن به سیستم باز تره و Developer های بیشتری پشت قضیه هستن!:20:

باز سوالی بود، در خدمتیم!:11:

سلام. ببينم حتي Raging Thunder هم روي اين گوشي اجرا نميشه؟!
علیک
سعی میکنم تست کنم، نتیجه رو اعلام کنم.
در ادامه میتونید سری به این تاپیک توی XDA بزنید، بازی هایی رو که توی WildFire اجرا میشن، لیست کردن:

من گوشی اچ تی سی دارم. بهترین و قدرتمند ترین مارک برای پاکت پی سی هست که طراحی های فوق العاده داره.

لیست و مشخصات تمامی گوشی های اچ تی سی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز نیازی به این گونه تبلیغات نیست!:20: [فضولی تو کار همکارای انجمن:46:]

سوال اول هیچ ربطی به تــاپیک نداره، ها!:19: ولی نمیشه!:31:
از شدن میشه [در حد تست یک ساعتی!:19: مثلا]، ولی اینکه بخوای کلا ببری بالا و همیشه استفاده کنی نــه، چون CPU نمیکشه:13:، اگه میشد خودشون میبردن بالا!:27: کلا خیلی نگران این رزولوشن نباشید، منم خیلی نگرانش بودم، الان دیگه مساله ای برام نیست! [به جز وقتی دوستان دیگه اسکرین شات از گوشی شون میذارن (مثلا گالکسی یا دیزایر یا حتی هیرو) من دلم قیلی ویلی میره!:31:]

Notorious098
02-11-2010, 15:28
سایت مرجع : appbrain.com [مراجعه با روش هایی که خودتون میدونید:46: تـــحریــمیم!]
آقا خیلی ممنون از توضیحات جامتون
تو این سایت نمیره
اگه لینک دانلود شیل تر فکن رو دارید برام pm خصوصی کنید اگه هم نه یه سایت دیگه معرفی کنید

Notorious098
02-11-2010, 16:43
آیا cpu 600 MHZ با 528 MHZ خیلی فرق داره ؟
صفحه نمایش wildfire بهتره یا HD mini با اینکه wildife 16 میلیون رنگ و 320*240 هست اما Hd mini 65 هزار رنگ و 480*320 هست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P A R S A
02-11-2010, 18:18
آقا خیلی ممنون از توضیحات جامتون
تو این سایت نمیره
اگه لینک دانلود شیل تر فکن رو دارید برام pm خصوصی کنید اگه هم نه یه سایت دیگه معرفی کنید

خواهش میکنم،
من خودم با چــی.پی.ان رفتــم!
سایت دیگه ای هم نمیشناسم که کامل و جامع بــاشه!:19:

آیا cpu 600 MHZ با 528 MHZ خیلی فرق داره ؟
صفحه نمایش wildfire بهتره یا HD mini با اینکه wildife 16 میلیون رنگ و 320*240 هست اما Hd mini 65 هزار رنگ و 480*320 هست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینید، بحث HD Mini و WildFire فرای این صحبت هاست، چون سیستم عاملشون فرق میکنه، شما اول باید بین ویندوز موبایل و اندروید به نتیجه برسید[که اندروید بهتره!] بعد گزینه های موجود رو بررسی کنید! [که وایلدفایر تو این رده فعلا رقیب جدی نداره!]

Honradez
02-11-2010, 20:00
سوال اولتون رو نمیشه به این سادگی پاسخ داد، کلی بحث میخواد!:31: به نظر من [ که هر دو تا رو داشتم] شکی نیست که آندروید بــهتره!
برای نرم افزار خیـــر، چون توی اندروید همه نرم افزار ها به صورت مولتی اسکرین طراحی میشن و با هر رزولوشنی سازگار هستند، پس از این لحاظ مسئله ای نیست، ولی برای بازی یه خرده به مشکل بر میخورید!:13:
کلا به نظر من hTC توی این عرصه، سونی اریکسون رو میخوره!:21: چون ساپورت سونی اریکسون افتضاحه (تجربه تلخی از این قضیه دارم!) و یه گوشی سیستم عامل دار نیاز به پشتیبانی و ارائه آپدیت از طرف سازنده داره، که دقیقا برعکس سونی اریکسون، hTC در این زمینه عالی عمل کرده! تازه غیر از آپدیت، به طور پایه X8 از نسخه 1.6 اندروید استفاده میکنه که خیلی قدیمی هست و نسبت به نسخه 2.1 بسیار ناقصه!
در ثانی توی hTC دستتون برای ور رفتن به سیستم باز تره و Developer های بیشتری پشت قضیه هستن!:20:

باز سوالی بود، در خدمتیم!:11:

علیک
سعی میکنم تست کنم، نتیجه رو اعلام کنم.
در ادامه میتونید سری به این تاپیک توی XDA بزنید، بازی هایی رو که توی WildFire اجرا میشن، لیست کردن:

دوست عزیز نیازی به این گونه تبلیغات نیست!:20: [فضولی تو کار همکارای انجمن:46:]

سوال اول هیچ ربطی به تــاپیک نداره، ها!:19: ولی نمیشه!:31:
از شدن میشه [در حد تست یک ساعتی!:19: مثلا]، ولی اینکه بخوای کلا ببری بالا و همیشه استفاده کنی نــه، چون CPU نمیکشه:13:، اگه میشد خودشون میبردن بالا!:27: کلا خیلی نگران این رزولوشن نباشید، منم خیلی نگرانش بودم، الان دیگه مساله ای برام نیست! [به جز وقتی دوستان دیگه اسکرین شات از گوشی شون میذارن (مثلا گالکسی یا دیزایر یا حتی هیرو) من دلم قیلی ویلی میره!:31:]
خيلي ممنون. يه همچين ليستي براي HTC Legend يا Aria نيست؟

Notorious098
03-11-2010, 21:19
میخوام wildfire بخرم بزارم فروشنده برام برنامه بریزه یا نه ؟

Real Madrid C.F
03-11-2010, 22:34
البته شما یک آپشن دیگه هم دارین خریدن لجند یا مایلستون کارکرده (در حد نو ) الان با 400 میشه اینا رو خرید که واقعا حرف ندارن ...اما اگه نو میخری حتما وایلد فایر بخر ولی قید بازی 3 بعدی (که باهاش رفیقاتو کف بر کنی!)رو بزن...الان پارسا دلش میخواد یکی بکشه تو گوشم:31:! دارم هیرو میخرم ...اینبار جدی میگم

AryanLand
04-11-2010, 00:03
میخوام wildfire بخرم بزارم فروشنده برام برنامه بریزه یا نه ؟

سلام.

خیر اصلا" قبول نکن برنامه برات نصب کنن و همون اولش هم بگو پول بابت نصب برنامه نمیدی.:11:

Notorious098
04-11-2010, 00:17
آیا میشه HTC wildfire که آندروید 2.1 هست رو به نسخه های بالاتر آپگرید کرد ؟

AryanLand
04-11-2010, 00:53

سلام.

بله میشه.برای HTC تا XDA رو داری غم نداشته باش.:11:

Real Madrid C.F
04-11-2010, 02:17
بله مشکلی نیست...ولی باید بدونین که الان 2.2 با ساپورت فارسی وجود نداره ...:19:

Notorious098
04-11-2010, 23:20
چه جوری میشه آندورید 2.1 رو به 2.2 آپگرید کرد اگه راهنم آموزشی و لینک دانلود دارید بزارید ممنون میشم

Real Madrid C.F
05-11-2010, 02:22
چه جوری میشه آندورید 2.1 رو به 2.2 آپگرید کرد اگه راهنم آموزشی و لینک دانلود دارید بزارید ممنون میشم

دوست من آندروید 2.2 واسه این گوشی غیر رسمی هستش وباید گوشی روت بشه...گارانتی باطل میشه...مشکلی نیست؟؟

Notorious098
05-11-2010, 10:52
دوست من آندروید 2.2 واسه این گوشی غیر رسمی هستش وباید گوشی روت بشه...گارانتی باطل میشه...مشکلی نیست؟؟
پس بیخیالش میشم دردسر داره
ممنون

Real Madrid C.F
05-11-2010, 20:28
پس بیخیالش میشم دردسر داره
ممنون

خواهش میکنم ...خیلی فرویو فرقی نداره بزار رسمیش بیاد بعد راحت آپدیت کن

Notorious098
06-11-2010, 21:03
سلام به همه
آیا برنامه های office و pdf و بازی teeter رو خود گوشی نصب هست یا نه ؟
گوشی چینی wildfire بهتره یا تایوانی ؟
ممنون از همتون

Real Madrid C.F
07-11-2010, 01:07
سلام به همه
آیا برنامه های office و pdf و بازی teeter رو خود گوشی نصب هست یا نه ؟
گوشی چینی wildfire بهتره یا تایوانی ؟
ممنون از همتون

علیک! فکر کنم بازی Teeter باشه و مطمئنم PDF و Office viewer داره ...یعنی اینا انقدر مهمن؟؟ خوب میتونین نصب کنین!!

فرقی نداره یکی هستن ولی اگه تایوانی بود چه بهتر بعدا اگه بخواین بفروشین میتونین رو تایوانی بودنش مانور تبلیغاتی بدین:31:

Notorious098
07-11-2010, 15:54
علیک! فکر کنم بازی Teeter باشه و مطمئنم PDF و Office viewer داره ...یعنی اینا انقدر مهمن؟؟ خوب میتونین نصب کنین!!

فرقی نداره یکی هستن ولی اگه تایوانی بود چه بهتر بعدا اگه بخواین بفروشین میتونین رو تایوانی بودنش مانور تبلیغاتی بدین:31:
نه برام سواله میخواستم بدونم تو اصل خود گوشی نصب هست یا نه ؟
پلیری هست که از تمام فرمت ها ساپورت کنه ؟
برنامه چه جوری میریزن تو این گوشی ؟
ممنون

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

راستی file manager این گوشی کجاست ؟

Notorious098
08-11-2010, 15:23
سلام به همه
من یه به تازگی یه گوشی Wildfire خریدم نمیدونم توش چه جوری برنامه و بازی و ... بریزم ؟
درضمن گوشیم آکه و هیچ برنامه ای روش نصب نیست و روت و ... هم نشده !!!
لطفا دوستان منو راهنمایی کنم که از کجا شروع کنم
یا حق

Honradez
09-11-2010, 08:43
سلام.

راسته که با اين گوشي نميشه سايتهاي فارسي رو مرور کرد؟

Real Madrid C.F
09-11-2010, 08:58
سلام.

راسته که با اين گوشي نميشه سايتهاي فارسي رو مرور کرد؟

نخیر متاسفانه! هنوز رام فارسی ساپورت روش نیومده ولی احتمالا میاد... اگه بیاد بدون سنس هستش! :13:

Honradez
09-11-2010, 11:57
خب بعد اين درمورد همه گوشيهاي اندرويد صدق ميکنه؟ حتي HTC Aria ؟

Notorious098
09-11-2010, 23:27
چرا تو این گوشی نمیشه جاوا نصب کرد مگه گوشی از جاوا پشتیبانی ساپورت نمیکنه ؟

Real Madrid C.F
10-11-2010, 00:42
چرا تو این گوشی نمیشه جاوا نصب کرد مگه گوشی از جاوا پشتیبانی ساپورت نمیکنه ؟

شما باید براش نرم افزار نصب کنین ...به صورت فایل apk هم در دسترس هست...تو انجمن نرم افزار آندروید درخواست بدین ... شما Android USB Driver و HTC Sync نصب کردین رو PC برای ارتباط دادنش با گوشی...اگه نکردین تا آدرس بدم دانلود کنین:10:

Notorious098
10-11-2010, 15:38
شما باید براش نرم افزار نصب کنین ...به صورت فایل apk هم در دسترس هست...تو انجمن نرم افزار آندروید درخواست بدین ... شما Android USB Driver و HTC Sync نصب کردین رو PC برای ارتباط دادنش با گوشی...اگه نکردین تا آدرس بدم دانلود کنین:10:
خیلی ممنون
نه هیچکدومشو نصب نکردم اگه برا دانلود لینکشو بزارین خوشحال میشم

Real Madrid C.F
10-11-2010, 16:38
خیلی ممنون
نه هیچکدومشو نصب نکردم اگه برا دانلود لینکشو بزارین خوشحال میشم

براتون PM گذاشتم جواب ندادین!!

اینم لینک PC suit for Android
چینی هست زبونش ولی متاسفانه ورژن انگلیسی نداره

Notorious098
10-11-2010, 21:40
براتون PM گذاشتم جواب ندادین!!

اینم لینک PC suit for Android
چینی هست زبونش ولی متاسفانه ورژن انگلیسی نداره

آقا دمت گرم
من جواب pm خصوصیتونو دادم نیامد ؟
راستی اون دو تا برنامه ای که برام pm زدین چی هست ؟
ممنون

Notorious098
11-11-2010, 00:17
من هر وقت برنامه تو گوشیم نصب میکنم ارور میده یا میزنه expire برای رفع این مشکل چیکار کنم ؟
آیا روت کنم مشکل حل میشه ؟
ممنون

Real Madrid C.F
11-11-2010, 12:00
من هر وقت برنامه تو گوشیم نصب میکنم ارور میده یا میزنه expire برای رفع این مشکل چیکار کنم ؟
آیا روت کنم مشکل حل میشه ؟
ممنون

ولا مطمئن نیستم چون من تا حالا به مشکل expire بر نخوردم اما البته من تا حالا با گوشی روت نشده کار نکردم!! که شاید این نشون بده مشکل شما روت نشدن هستش!! اسم اوم برنامه ها چیه؟؟

rawen.west69
11-11-2010, 14:33
چه جالب! کیفیت صفحه این گوشی از دیزایر بالاتره (؟!:18:!?)

Notorious098
11-11-2010, 15:09
تو رو خدا یکی روت کردن این wildfire رو به من یا یده و بهترین روش روت کردنش چیه ؟
اگه هم لینک آموزششو دارین لینکشو بزارین بد جور گیر کردم
یا حق

Real Madrid C.F
11-11-2010, 15:55
تو رو خدا یکی روت کردن این wildfire رو به من یا یده و بهترین روش روت کردنش چیه ؟
اگه هم لینک آموزششو دارین لینکشو بزارین بد جور گیر کردم
یا حق

دوست عزیز من هر چه بهت PM دادم جواب ندادین!! من فقط خواستم سریع تر به نتیجه بررسی میل خودتونه...اینم لینک آموزش روت این گوشی

اینم برای فارسی سازی

اینم یرای دانلود رام های این گوشی

Notorious098
11-11-2010, 17:21
من هر پیام شما رو forward زدم نمیدونم چی جوری پیام بزنم ؟
این رام چیه و به چه درد میخوره ؟
از کجا بفهمیم گوشی روت هست یا نه ؟

Notorious098
11-11-2010, 17:47
بهترین پلیر باسه این گوشی چیه ؟
من rock player رو نصب کردم اجرا میشه اما میرم کلیک کنم تا فیلم رو بخونه چند ثانیه میره تو فیلم اما پخش نمیکنه
اگه پلیر توپ دیگه ای سراغ دارین بهم بگین
راستی اگه زیاد تو گوشی برنامه بریزیم خراب نمیشه ؟
ممنون

Notorious098
12-11-2010, 17:32
الان من از کجا باید بفهمم گوشی روت شده یا نه ؟
قسمت حافظه تلفن رو فضای خالی زده 156 mb در حالی که حافظه این گویش اگه اشتباه نکنم 384 mb هست در ضمن با linda manager رفنم تو قسمت حافظه تلفن یه فایل بنام روت و یه فایل هم بنام goldfish حالا میخواستم بدونم گوشیم روت شده هست یا نه ؟
ممنون از همه عزیزان

Real Madrid C.F
12-11-2010, 20:07
الان من از کجا باید بفهمم گوشی روت شده یا نه ؟
قسمت حافظه تلفن رو فضای خالی زده 156 mb در حالی که حافظه این گویش اگه اشتباه نکنم 384 mb هست در ضمن با linda manager رفنم تو قسمت حافظه تلفن یه فایل بنام روت و یه فایل هم بنام goldfish حالا میخواستم بدونم گوشیم روت شده هست یا نه ؟
ممنون از همه عزیزان

لطفا فقط یه جا سوال کنید:46:

الان ناظر جون میاد بهمون گیر میده ها!!:10:

Notorious098
13-11-2010, 15:40
لطفا فقط یه جا سوال کنید:46:

الان ناظر جون میاد بهمون گیر میده ها!!:10:
باور کنید میخوام یجا سوال کنم اما کسی جوابمو نمیده بخاطر همین تو چند تا تاپیک سوال بپرسم حداقل از تاپیک زدن که بهتره به هر حال ببخشید!!!

Real Madrid C.F
14-11-2010, 14:03
باور کنید میخوام یجا سوال کنم اما کسی جوابمو نمیده بخاطر همین تو چند تا تاپیک سوال بپرسم حداقل از تاپیک زدن که بهتره به هر حال ببخشید!!!

درسته ولی اگه خیلی سوال دارید بهتره برین تو انجمن های تخصصی مثل آندروید ایرانی و موبایلستان بپرسید چون اینجا انجمن عمومی موبایل هستش!! البته میتونین تو زیر شاخه ها هم سوال بفرمایید الا براتون لینکشو میزارم

Real Madrid C.F
16-11-2010, 11:56
قیمت این گوشی افت کرد ! اینم قیمت دیجی کالا

قیمت : 359000 تومان | بدون گارانتی | همراه با مجموعه نرم افزاری GPS موبایل فارسی اقلیم (ساخت تایوان

Saleh_hz1986
17-11-2010, 20:58
خسته نباشین
من 2 روز پیش این گوشیو خریدم
عالیه!
هم فارسیو ساپورت می کنه هم اینکه میتونی باهاش اس ام اس فارسی بفرستی + پ چ ژ گ
دو تا سوال دارم
اول اینکه وقتی از تو خود نرم افزارای گوشی sync رو نصب می کنم گوشیمو نمیشناسه (سی دی اورجینال نرم افزارها هم تو پک بود با پلمب هولوگرام یاس) و گزینه ای به آپشنای خود گوشی در هنگام وصل به کامپیوتر اضافه نمیشه

دوم اینکه جطوری میشه نقشه ای به جی پی اس اضافه کرد؟ فقط باید با گوگل ارث نقشه ها رو لود کرد؟

Real Madrid C.F
18-11-2010, 00:31
خسته نباشین
من 2 روز پیش این گوشیو خریدم
عالیه!
هم فارسیو ساپورت می کنه هم اینکه میتونی باهاش اس ام اس فارسی بفرستی + پ چ ژ گ
دو تا سوال دارم
اول اینکه وقتی از تو خود نرم افزارای گوشی sync رو نصب می کنم گوشیمو نمیشناسه (سی دی اورجینال نرم افزارها هم تو پک بود با پلمب هولوگرام یاس) و گزینه ای به آپشنای خود گوشی در هنگام وصل به کامپیوتر اضافه نمیشه

دوم اینکه جطوری میشه نقشه ای به جی پی اس اضافه کرد؟ فقط باید با گوگل ارث نقشه ها رو لود کرد؟

دوست من عضویتتون رو تبریک میگم....

چند تا احتمال وجود داره
1- شما وقتی گوشی رو به PC وصل میکنی از پیغامی که روی گوشی میاد گزینه ی HTC Sync رو انتخاب نمیکنی!

2-درایور گوشی آندروید روی PC نصب نیست!(که برای چک کردن این باید اول ورژن ویندوز PC رو به من بگین!)

3-از گوشی اکانت Exchange Sync رو تنظیم نکردین!

برای GPS هم باید برین Maverik رو نصب کنین و نقشه ی شهرها رو هم بگیرین از این لینک

Saleh_hz1986
18-11-2010, 00:48
دوست من عضویتتون رو تبریک میگم....

چند تا احتمال وجود داره
1- شما وقتی گوشی رو به PC وصل میکنی از پیغامی که روی گوشی میاد گزینه ی HTC Sync رو انتخاب نمیکنی!

2-درایور گوشی آندروید روی PC نصب نیست!(که برای چک کردن این باید اول ورژن ویندوز PC رو به من بگین!)

3-از گوشی اکانت Exchange Sync رو تنظیم نکردین!

برای GPS هم باید برین Maverik رو نصب کنین و نقشه ی شهرها رو هم بگیرین از این لینک

ممنون از راهنماییت
ویندوزم ایکس پیه
درایور گوشیمو از کجا باید نصب کنم؟
گفتم که گزینه یHTC Sync نمیاد برام(مشکلم همبنه)
اکانت Exchange Sync چی هست؟

ممنون میشم بیشتر ارهنماییم کنین
جدیدترین HTC Sync رو هم دانلود کردم بازم نشد

Notorious098
18-11-2010, 09:50
من یه مشکل دارم قبلا با htc sync گوشیم به pc وصل میشد ولی حالا نمیشه چیکار کنم اصلا برنامه htc sync تو pc دیر بالا میاد میزنه updatig library بعد از 1 دقیقه بالا میاد گوشیمم رو که وصل میکنم تو گوشیم یه پنجره میاد میزنه finding for htc sync بعد از چند ثانیه میزنه htc sync not found ????
ممنون
راستی شما Wildfire رو چند Saleh_hz1986 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرفتی ؟

Saleh_hz1986
18-11-2010, 10:59
من یه مشکل دارم قبلا با htc sync گوشیم به pc وصل میشد ولی حالا نمیشه چیکار کنم اصلا برنامه htc sync تو pc دیر بالا میاد میزنه updatig library بعد از 1 دقیقه بالا میاد گوشیمم رو که وصل میکنم تو گوشیم یه پنجره میاد میزنه finding for htc sync بعد از چند ثانیه میزنه htc sync not found ????
ممنون
راستی شما Wildfire رو چند Saleh_hz1986 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرفتی ؟

مشکل من اینه که به اون مرحله ای که تو گقتیم نمیرسه
اصلا گزینه ای به گوشی اضافه نمیشه
من 3 روز پیش 400 تومن گرفتمش

Real Madrid C.F
18-11-2010, 12:05
ممنون از راهنماییت
ویندوزم ایکس پیه
درایور گوشیمو از کجا باید نصب کنم؟
گفتم که گزینه یHTC Sync نمیاد برام(مشکلم همبنه)
اکانت Exchange Sync چی هست؟

ممنون میشم بیشتر ارهنماییم کنین
جدیدترین HTC Sync رو هم دانلود کردم بازم نشد

چی!! اصلا امکان نداره! یعنی شما وقتی USB رو به گوشی وصل میکنی و یه صفحه بالا میاد تو اون ننوشته Charge Only....Disk Drive..HTC Sync !! مگه میشه!! شما برو از تو ستینگ Apllication-Development-USB Debuging رو فعال کن ببین درست میشه!

Saleh_hz1986
18-11-2010, 22:41
فدای تو بشم
کارم راه افتاد
حالا یه سوال
این گوشی بدنه و صفحش ضد خشه؟

Real Madrid C.F
19-11-2010, 02:26
فدای تو بشم
کارم راه افتاد
حالا یه سوال
این گوشی بدنه و صفحش ضد خشه؟

خواهش میکنم وظیفه بود! 1 صفحه جواب واسه شما نوشتم الان ولی یدفه قاطی کرد پاک شد!!!

نه امکان خش مخصوصا روی بدنه زیاده ....از invisible shield استفاده کنین

Saleh_hz1986
19-11-2010, 11:53
خواهش میکنم وظیفه بود! 1 صفحه جواب واسه شما نوشتم الان ولی یدفه قاطی کرد پاک شد!!!

نه امکان خش مخصوصا روی بدنه زیاده ....از invisible shield استفاده کنین

invisible shield چیه؟
برا چه منظور؟

P A R S A
19-11-2010, 17:17
invisible shield چیه؟
برا چه منظور؟
یه محافظ ضدخش شفاف طلقی (تقریبا نامرئی!) هست، مثل یه محافظ LCD که همه گوشی رو پوشش میده!

P A R S A
19-11-2010, 21:03
رام با ساپورت فارسی

Notorious098
19-11-2010, 21:23
یه سوال :
به نظر شما اول باید گوشی رو روت کرد بعد آپدیت یا اول باید گوشی رو آپدیت کرد بعد روت اگه کسی راهنماییم کنه خوشحال میشم
میخوام از روش unrekoved روت کنم مطمئنه بعد اگه روت کنم فیال های مموری وسیستم سرجاشه؟
اصلا رامی برای این گوشی بالاتر از 2.1 ارائه شده ؟
ممنون

Saleh_hz1986
19-11-2010, 23:08
واقعا ممنون ازتون
یه مشکل دیگه دارم
اینم بپرسم دیگه مزاحم وقتتون نمیشم
من maverick رو نصب کردم
نقشه شهرمونم دانلود کردم
فقط نمی دونم چطوری مکان یاب رو راه اندازی کنم؟

aron110
23-11-2010, 15:33
سلام دوستان
عزیزان من یه wild fire خریدم اصلا نمیدونم چطوری
1-بازی بریزم توش:46:
2-دیوایس منیجرش کجاست و چه جوری کار میکنه
3-فارسی کردن رو تو اون سایت که بالا نوشتید دیدم ولی نفهمیدم اگه میشه یه خورده توضیح بدین.
4-ترو خدا کمک کنید دارم دیونه میشه از دست این گوشی:37:

radfard1017
24-11-2010, 21:10
سلام
من یه wildfire گرفتم که وقتی تو حالت Sleep می ره و Misscall یا SMS داشته باشم چراغ سبز گوشه سمت چپ شروع به چشمک زدن می کنه . اما این چشمک زدن فقط برای 5 دقیقه طول می کشه . از دوستان در مورد سایر مدلهای HTC پرسیدم می گن گوشیهای دیگه HTC تا زمانیکه گوشی رو On نکنی و SmS یا Misscall رو نبینی چشمک زدن یا آلارم دادن متوقف نمیشه.
به نظر شما این یه مشکله یا از ویژگی خود گوشیه ؟ که البته اگر اینطور باشه این یه ضعفه بزرگه .

Saleh_hz1986
01-12-2010, 00:29
سلام
من یه wildfire گرفتم که وقتی تو حالت Sleep می ره و Misscall یا SMS داشته باشم چراغ سبز گوشه سمت چپ شروع به چشمک زدن می کنه . اما این چشمک زدن فقط برای 5 دقیقه طول می کشه . از دوستان در مورد سایر مدلهای HTC پرسیدم می گن گوشیهای دیگه HTC تا زمانیکه گوشی رو On نکنی و SmS یا Misscall رو نبینی چشمک زدن یا آلارم دادن متوقف نمیشه.
به نظر شما این یه مشکله یا از ویژگی خود گوشیه ؟ که البته اگر اینطور باشه این یه ضعفه بزرگه .

متاسفانه همینطوره که شما میگی:41::13:

zahedy2006
02-12-2010, 11:31
سلام
من یک ppc در حاشیه 300 می خوام بگیرم (جاوا و سیمبین تست شده و دیگه حال نمی ده!! - عجب معیاری!)

فعلا بین وایلدفایر و B7300 Omnialite مانده ام.

هنوز تمایزی بین ویندوز و آندرویید نتونستم برقرار کنم چون وقت تحقیق نداشته ام

اما این دو گوشی:
سی پی یو سامسونگ قویتر هست (800-528)
صفحه نمایش وایلدفایر 16 میلیون اما رزولوشن کمتری داره
یکی ویندوزه و دیگری آندرویید !
دوربین ها تفاوت می کنند

اصلا اینجا بخونید

عدم وجود جک 3.5 میلی هم که تو ذوق می زنه تو سامسونگ چون من با پلیر آهنگ گوش می دهم و ممکنه بخوام از هدفون اون استفاده کنم

حالا با فرض اینکه من هیچ اطلاعی نسبت به ویندوز و آندروئید ندارم و ساپورت نرم افزار برام مهمه یک نظر بدهید

این تفاوت سی پی یو آزار دهنده است؟

تنکس اِ لات

یک پاکت پی سی + یک آندو تو این رنج یا کمی بالاتر هم معرفی کنید

valapeji
02-12-2010, 17:49
روت کردن ممکنه که صدمه بزنه؟

zahedy2006
02-12-2010, 17:58
سلام
این که ایجا نوشته ، ای یعنی چه ؟

آيا مي دونستيد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (امتیاز: -2 از 22 نفر نظر دهنده)
با سلام با اين که اين گوشي نمايانگر زيبايي و به معناي واقعي آن است اما بايد بعضي مسائل و موارد را مورد توجه قرار دهيد و آنها اين که اين گوشي داراي سيستم عامل آندرويد است، يک سيستم عامل پرقدرت همراه با بانک نرم افزاري بي پايان. بله اين درست است و شما در هرجا که اسم از آندرويد مي آوريد فقط تعريفها و معجزه ها و قابليتهاي آن را مي شنويد، اما نبايد اينجا را با محل ساخت گوشي اشتباه بگيريد، شما آيا فکر مي کنيد که پس از خريد اين گوشي خواهيد توانست به اين همه امکانات دسترسي پيدا کيد؟ آيا از اين ترس نداريد که اين گوشي هيچ گونه گارانتي معتبري ندارد و در صورت مشکل پيدا کردن شايد ديگر نتوانيد آن را تعمير کنيد. آيا مي دانيد که android market در ايران جواب نمي دهد و براي نصب نرم افزارهاي اين گوشي بايد از روش هاي دشوار کامپيوتر و برنامه نويسي استفاده کنيد. آيا مي دانيد که پس از خريد اين گوشي براي براورده کردن نيازها وقابليتهاي اين گوشي بايد هميشه در انجمنهاي تخصصي موبايل گشت بزنيد تا بتوانيد براي مشکلات و سوالات خود پاسخي بيابيد. آيا شما از اين اصطلاحات عجيب و قريب داخل انجمنها خبري داريد؟ آيا ميدانيد که GPS اين گوشي تقريبا در ايران جواب نمي دهد و هيچ گاه نمي توانيد همانند Ovi Maps نوکيا در خيابانهاي تهران و شهرستانها تفريح کنيد و نزديکترين مسبر و نزديکترين رستورانها و... را به راهتي و اتوماتيک پيدا کنيد و از فاصله و سرعت خود مطلع شويد. آيا مي دانيد که WIFI و GPRS اين گوشي در حالت عادي پشتيباني نمي شوند و براي دسترسي به آنها بايد کلي تنظيمات و نرم افزارها روي اين گوشي نصب کنيد. آيا مي دونيد که معمولا اين گوشيها از طريق بلوتوث فايل ارسال نمي کنند که براي اين کار خيلي بايد زحمت بکشيد، آيا مي دانيد که معمولا اين گوشيها زبان فارسي را پشتيباني نمي کنند و براي نصب آن بايد کلي درد سر را تحمل کنيد و گاها هزينه اي را هم متحمل شويد. و از همه مهمتر آيا مي دانيد که براي آپديت اين گوشي بايد با فلش زدن گوشي و انواع باکسها و روشهاي مختلف آن آشنايي داشته باشيد و هيچ وقت نمي توانيد به صورت آنلاين گوشيتان را آپديت کنيد و به محض اين که گوشي بي گارانتيتان را به اينترنت وصل کرديد، کاملا لاک مي شود و ديگر نمي توانيد از آن استفاده کنيد و براي آنلاک کردن آن بايد کلي زحمت بکشيد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوب فکر کنم که يواش يواش اين موضوع براتون جالب شده و اما حالا به ادامه مطلب توجه کنيد: آيا مي دونستيد که اگر بتونيد کاملا نحوه کار کردن با اين زبان برنامه نويسي و نحوه اتصال گوشي به کامپيوترو فلش زدن آشنايي پيدا کنيد و برتمامي اين مشکلات از جمله وجود يک اينترنت دائمي براي کار در انجمنها و يافتن نيازهايتان غلبه کنيد اونوقت مي تونيد گوشي رو به هر شکلي که دوست داريد در بياريد، مشکلات اون رو برطرف کنيد، زبان فارسي روي گوشيتون پياده کنيد، گوشيتون رو -- کنيد، نرم افزارهاي جاوا رو به آندرويد تبديل کنيد، نرم افزارهاي مربوط به سيستم عامل هاي ديگه رو روي گوشيتون اجرا کنيد، با کمي زحمت پلت فرم و سيستم عامل هاي ديگر رو روي گوشيتون پياده کنيد، زبان نرم افزارها رو تغيير بديد، به تنظيماتي که هيچ وقت در حالت عادي نمي تونيد به اونها دسترسي داسته باشيد دسترسي پيدا کنيد، نرم افزارهاي بسيار قدرتمندي که حتي باورتون هم نميشه و مي تونند با نرم افزارهاي کامپيوتر رقابت کنند رو روي گوشي نصب کنيد، بازيهاي فوق العاده گرافيک بالا رو روي گوشيتون نصب کنيد بازيهايي که حتي با PSP رقابت مي کنند، از گرافيک بالاي رايط کاربري لذت ببريد و جلوه هاي بسيار گرافيک بالا رو روي گوشيتون پياده کنيد، از وب گردي در گوشيتون نهايت لذت رو ببريد و هميشه ايميلهاتون دسترسي داشته باشيد و وقتي که نمايش جلوه ها رو در گالري به دوستانتون نشون مي ديد کفشون ميبره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آيا مي دونستيد که اين گوشي هم مثل کاميوتر داراي صفحه Setup است!!! و با نگه داشتن کليد منو قبل از روشن شدن گوشي مي تونيد به اون دسترسي پيدا کنيد و وارد تنظيمات فوق العاده خطرناک اون بشيد!!!!!!!!! حالا فکر مي کنيد که من دروغ ميگم؟ اگه باورتون نميشه يه سري تا انجمنهاي تخصصي آندرويد بزنيد تا باورتون بشه! براي هر گوشي يک بخش مجزا دارن تا به مشکلات اونها رسيدگي بشه. حتما بعضيها ميگن که اينها که اصلا مشکل به حساب نمياد و اين حرف اونها کاملا درسته به شرط اين که اين همه وقت داشته باشيد و بر تمامي قسمتهاي گوشي وارد باشيد. اگر بتونيد تمامي اين موارد رو از مسيرتون برداريد، اونوقته که به روياي ANDROID دست پيدا کرديد... . تمام

valapeji
02-12-2010, 18:29
روت و کاستوم رام چیه.
من تا هفته دیگه می خوام wildfire بگیرم.
از اندروید هیچی نمی دونم.
کمک کمیدکه چی کارا باید بکنم.

zahedy2006
03-12-2010, 17:33
سلام
این گوشی تو سایت htc دات کام ! تو لیست محصولات نیست چرا؟

zahedy2006
03-12-2010, 20:53
اینجا مدیر یا کاربر فعال نداره که حداقل بیاد بگه سوالتون غلطه و این پست را پاک کند ؟ !!

AryanLand
03-12-2010, 23:53
سلام
این گوشی تو سایت htc دات کام ! تو لیست محصولات نیست چرا؟

اینجا مدیر یا کاربر فعال نداره که حداقل بیاد بگه سوالتون غلطه و این پست را پاک کند ؟ !!

سلام.

اولا" که یکم باید حوصله تون بیشتر باشه.شما خودتون کاربر فعال هستید و میدونید که به هر حال همه 24 ساعته که آنلاین نیستن.تو انجمن شما هم قطعا" از اینگونه مسائل هست.
اما در مرحله دوم این گوشی تو سایت HTC هست اینم لینکش::11:

zahedy2006
04-12-2010, 00:33
سلام.

اولا" که یکم باید حوصله تون بیشتر باشه.شما خودتون کاربر فعال هستید و میدونید که به هر حال همه 24 ساعته که آنلاین نیستن.تو انجمن شما هم قطعا" از اینگونه مسائل هست.
اما در مرحله دوم این گوشی تو سایت HTC هست اینم لینکش:

سلام برادر
یه چهار خط بالاتر هم چیزهایی بود !

Notorious098
04-12-2010, 20:42
اگه میشه یکی یه تاپیک برای wildfire بزنین که همه آموزش ها مربوط به اون توش باشه از آموزش روت کردن گرفته تا بازی های قابل اجرا برای ابتدایی ها مثل خودم
ممنون

zahedy2006
06-12-2010, 21:01
سلام

این قضیه تحریم چیه؟ تو موبایلستان نوشته اند که چون ایران تحریمه در صورت آپدیت گوشی لاک میشه

از کجا ایران بودن را تشخیص می دهد؟ اگه با آی پی هست میشه مثلا با الترا سرف آی پی را تعویض کرد؟

DiDaX
10-12-2010, 12:47
سلام
من میخواستم این گوشی رو بگیرم ، بهم توصیه میکنید که بگیرم یا منصرفم میکنید ؟ یا دلیل !

ممنون

valapeji
10-12-2010, 13:05
سلام این گوشی با گارانتی یاس 50 T قیمتش بیشتر میشه. ارزش داره با گارانتی بخرم؟

AryanLand
10-12-2010, 22:56
سلام این گوشی با گارانتی یاس 50 T قیمتش بیشتر میشه. ارزش داره با گارانتی بخرم؟

سلام.

اگر با یاس 50 تومن گرونتره با یاس بگیر .گارانتی جوابگویی هست.:11:

Guts
10-12-2010, 23:25
سلام

این قضیه تحریم چیه؟ تو موبایلستان نوشته اند که چون ایران تحریمه در صورت آپدیت گوشی لاک میشه

از کجا ایران بودن را تشخیص می دهد؟ اگه با آی پی هست میشه مثلا با الترا سرف آی پی را تعویض کرد؟
هم از روی ip هم از روی سیم کارت میفهمه، برای اینکه به مارکت هم متصل بشی مجبوری هم از چیزپی‌ان استفاده کنی و هم سیم کارت رو غیر فعال کنی.

aron110
11-12-2010, 13:14
سلام
دوستان کسی میدونه چطوری باید وی پی ان اندروید روو فعال کرد همین گوشی wide fire باید تو قسمت v.p.n name و v.p.n servis چی نوشت؟؟؟
ممنون میشم توضیح بدینv

aron110
11-12-2010, 14:05
هم از روی ip هم از روی سیم کارت میفهمه، برای اینکه به مارکت هم متصل بشی مجبوری هم از چیزپی‌ان استفاده کنی و هم سیم کارت رو غیر فعال کنی.

سلام ولی من دارم از اندروید مارکتینگ دانلود میکنم....

L.A.M.P.A.R.D
12-12-2010, 15:07
2.2 اومد یا نه ؟

zahedy2006
12-12-2010, 21:31
سلام
تو مشخصات این گوشی اسمایل دیتکشن اومده اما همچین قابلیتی نداره (یا من تو دوربینش ندیدم!!)

کسی تست کرده؟

Notorious098
13-12-2010, 00:19
کسی هست که گوشیشو روت کرده باشه الان پشیمون باشه؟
دودلم گوشیمو روت کنم یا نه آخه فونت فارسی نمیخونه بدون روت نمیشه فونت فارسی ریخت؟
ممنون

aron110
13-12-2010, 00:46
کسی هست که گوشیشو روت کرده باشه الان پشیمون باشه؟
دودلم گوشیمو روت کنم یا نه آخه فونت فارسی نمیخونه بدون روت نمیشه فونت فارسی ریخت؟
ممنون

من روت کردم و فونت فارسی هم ریختم ولی فارسی نشد.

senaps
13-12-2010, 02:10
من روت کردم و فونت فارسی هم ریختم ولی فارسی نشد.

حتمی یه جایی اشتب کردین....مگه میشه؟ وقتی فونتو نصب میکنی باید کار بده دیگه!!!

برای اس ام اس میتونین از mirsal استفاده کنین که لینک دانلود مستقیمش تو بخش برنامه های اندرویدی هست....برای مرورگر ولی باید روت کنین و رام با قابلیت فارسی بریزین!

aron110
13-12-2010, 09:31
حتمی یه جایی اشتب کردین....مگه میشه؟ وقتی فونتو نصب میکنی باید کار بده دیگه!!!

برای اس ام اس میتونین از mirsal استفاده کنین که لینک دانلود مستقیمش تو بخش برنامه های اندرویدی هست....برای مرورگر ولی باید روت کنین و رام با قابلیت فارسی بریزین!

آره با این برنامه میشه فارسی کرد ولی در کل خود گوشی روو من نتونستم اگه تونستی به منم بگو چطوری فارسی کردی.:46:

Notorious098
13-12-2010, 16:19
من تو آندروید ایرونی رام فارسی رو دیدم فقط اگه این رامو بریزم چیزیش نمیشه منظورم سرعتش کم بشه و ... ؟
کسی هست که رام فارسی رو ریخته باشه ؟
نرمافزار mirsal رو هم دارم فقط میشه باهاش اس ام اس فارسی رو خوند نمیشه فارسی تایپ کرد موندم
آهان راستی من اگه خواستم رام فارسی رو بریزم کدوماشو بریزم یکی با AS2DP بود یکیشم بدون AS2DP?
ممنون

DiDaX
13-12-2010, 20:26
سلام
من میخواستم این گوشی رو بگیرم ، بهم توصیه میکنید که بگیرم یا منصرفم میکنید ؟ یا دلیل !

ممنون
:25::17:---------------

aron110
14-12-2010, 00:53
:25::17:---------------

گوشی خوبیه فقط تنها ایرادش فارسی نبودن اولش کار کردن باهاش سخت ولی بعد با هاش حال میکنی

بازم میگم مشکل فارسی نبودن گوشی به صورتی که حتی سایت های فارسی ساپورت نمیکنه.

panther99
14-12-2010, 01:40
یعنی کلا به هیچ وجه حتی نمیشه SMS های فارسی رو خوند یا SEND کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aron110
14-12-2010, 07:50
یعنی کلا به هیچ وجه حتی نمیشه SMS های فارسی رو خوند یا SEND کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا با یه برنامه میشه خوند بچه ها لینکش روو تو همین صفحه گذاشتن

DiDaX
14-12-2010, 12:49
تا الان کسی با جای شارژش مشکل پیدا نکرده ؟ مثلا شارژ نکنه یا سوکتش خراب شه !!!

Notorious098
14-12-2010, 18:27
من تو آندروید ایرونی رام فارسی رو دیدم فقط اگه این رامو بریزم چیزیش نمیشه منظورم سرعتش کم بشه و ... ؟
کسی هست که رام فارسی رو ریخته باشه ؟
نرمافزار mirsal رو هم دارم فقط میشه باهاش اس ام اس فارسی رو خوند نمیشه فارسی تایپ کرد موندم
آهان راستی من اگه خواستم رام فارسی رو بریزم کدوماشو بریزم یکی با AS2DP بود یکیشم بدون AS2DP?
نریزم این رامرو بعد گوشی داغون بشه !
ممنون

zahedy2006
15-12-2010, 00:35
ا الان کسی با جای شارژش مشکل پیدا نکرده ؟ مثلا شارژ نکنه یا سوکتش خراب شه !!!

نه. با این که تازه خریدم ولی مشکلی نداره

Haselian
15-12-2010, 00:55
چقدر دنگ و فنگ داره؟؟؟؟

DiDaX
15-12-2010, 01:40
راستی قیمت این گوشی الان چنده ؟
چه با گارانتی چه بدون گارانتی

zahedy2006
15-12-2010, 11:15
راستی قیمت این گوشی الان چنده ؟
چه با گارانتی چه بدون گارانتی

بی گارانتی 300 پیدا کردم طبقه آخر علاادین
با گارانتی 335 تا 350 می گن که معلوم نیست گارانتیش واقعی باشه ولی شماره اس ام اس می ده برای چک کردن

چقدر دنگ و فنگ داره؟؟؟؟

برای برنامه نصب کردن و اینها htc sync را بگیرید (نسخه مخصوص وایلدفایر) و سپس از اون می تونید برنامه نصب کنید یا Android mate را نصب کنید و بعدش همه برنامه ها را بریزید تو رمش و مثل همه گوشی ها نصب کنید

بقیه مواردی هم که برای آندروئیدی ها هست بیشتر امتیازه تا دنگ و فنگ
دنگ و فنگ خاص دیگه ای هم داره؟

فقط من نمی دونم این smile detection که gsmarena نوشته چجوری کار می کنه؟

آپدیت froyo اومده یا نه؟

میشه آپدیت کرد یا نه؟ (می گویند گوشی لاک میشه)

DiDaX
15-12-2010, 13:56
بی گارانتی 300 پیدا کردم طبقه آخر علاادین
با گارانتی 335 تا 350 می گن که معلوم نیست گارانتیش واقعی باشه ولی شماره اس ام اس می ده برای چک کردن

یه جا (شهرستان) بدون گارانتیش رو میداد 340 که میگفت خودم جدا واست گارانتی میکنم که 25 ت دیگه هم میگرفت واسه گارانتی
اون گارانتی اضاف هم گارانتی شرکت نقره ای بود !
چیزی در مورد این گارانتی شنیدیدن ؟

DiDaX
15-12-2010, 14:33
تایپ فارسی این گوشی درست شد ؟ یا نه ؟

Saleh_hz1986
15-12-2010, 18:55
من یخ ماه بیشتره که گرفتم
با گارانتی یاس
ورژن خاور میانه
هم تایپ فارسی داره هم میخونه
اما در کل خیلی کنده
بازی هاشم از صفحه میزنه بیرون
خیلیم دیر لود میشه
رزولوشنشم که افتضه

zahedy2006
16-12-2010, 16:48
سلام
این گزینه ای نداره که موزیک دلخواه را به جای زنگ تلفن بگذاریم؟ باید فقط از همون آهنگ های خودش انتخاب کنیم؟

Notorious098
19-12-2010, 22:36
سلام
این گزینه ای نداره که موزیک دلخواه را به جای زنگ تلفن بگذاریم؟ باید فقط از همون آهنگ های خودش انتخاب کنیم؟
شما تو music برین و روی آهنگ دلخواه گزینه menu رو بزنین و Set as ringtone رو انتخاب کنید
کسی هست که فونت فارسی رو تو گوشیش ریخته باشه بعد عمل کرده باشه اگه میشه راهنماییم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟

senaps
19-12-2010, 23:24
کسی هست که فونت فارسی رو تو گوشیش ریخته باشه بعد عمل کرده باشه اگه میشه راهنماییم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟

هم اندو ایرانی بسته شده،هم اینکه بچعه های وایدفایر دارن نیستن!!! که راهنمایی کنن...

P A R S A
21-12-2010, 15:31
شما تو music برین و روی آهنگ دلخواه گزینه menu رو بزنین و Set as ringtone رو انتخاب کنید
سلام
برای فارسی سازی باید از رام های فارسی استفاده کنی، یه رام 2.1 سنس دار محشر هست و رام سیانوژن 2.2 که سنس نداره...
خواستی بگو لینک بدم.

P A R S A
21-12-2010, 15:37
راستی آپدیت رسمی 2.2 هم اومــده....

DiDaX
21-12-2010, 19:05
سلام
یکی از دوستام داره این گوشی رو و فونت فارسی روش نصب کرده بود
هیچ موردی از نظر کند بودن و هنگ کردن هم نداشت و تو تمام قسمتاش میشد از فارسی استفاده کرد

mj123
21-12-2010, 21:50
چرا !؟؟ اومده واسش !! الان خیلیا هستن با آندروید فارسی هم دارن ....چند وقت پیش از طریق روت کردن فارسی سازی امکان پذیر بود الان رو فک میکنم راه هایه آسونتر هم اومده باشه...برین تو کلوپ دیزایر سوال کنین اونجا اساتید آندرویدی هستن:10:
من که خریدمش روش فارسی داشت

senaps
21-12-2010, 23:31
من که خریدمش روش فارسی داشت

چند خریدین؟

Saleh_hz1986
22-12-2010, 23:27
منم خریدم داشت
با گارانتی یاس و یک سال بیمه البرز یکی دو ماه پیش خریدم 400 تومن

y22rm
23-12-2010, 09:21
gps رو چجوری میشه راه اندازی کرد توی این گوشی؟
چه نرم افزاری بهتره برای این کار؟
من فقط وقتی به اینترنت وصل میشم با Wifi می تونم موقعیت خودم رو ببینم
چیکار کنم؟
در مورد File manager خوب هم اگه بتونید یه برنامه خوب معرفی کنید ممنون می شم

valapeji
23-12-2010, 16:33
چی کار باید نکنم که گوشیم لاک نشه؟

zahedy2006
24-12-2010, 12:14
رو چجوری میشه راه اندازی کرد توی این گوشی؟
چه نرم افزاری بهتره برای این کار؟
من فقط وقتی به اینترنت وصل میشم با Wifi می تونم موقعیت خودم رو ببینم
چیکار کنم؟

برنامه navitel را با نقشه تهران دانلود کنید.

johnypersian1656
24-12-2010, 12:22
چی کار باید نکنم که گوشیم لاک نشه؟
فیرمویرهایی که مخصوص اپراتورهای خاصی هستن رو نباید فلش کنین

Notorious098
24-12-2010, 21:39
سلام
برای فارسی سازی باید از رام های فارسی استفاده کنی، یه رام 2.1 سنس دار محشر هست و رام سیانوژن 2.2 که سنس نداره...
خواستی بگو لینک بدم.

اگه 2 تاشو بزارین ممنون میشم

به نظر شما کدوماش بهتره ؟

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

راستی آپدیت رسمی 2.2 هم اومــده....

من گوشمیمو هنوز روت نکردم میتونم این آپدیت رو بریزم بعد روتش کنم ؟

این آپدیتی که میگین از فارسی هم ساپورت میکنه ؟

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

سلام
یکی از دوستام داره این گوشی رو و فونت فارسی روش نصب کرده بود
هیچ موردی از نظر کند بودن و هنگ کردن هم نداشت و تو تمام قسمتاش میشد از فارسی استفاده کرد

دوست شما رام فارسی ریخت یا فونت فارسی ؟
میشه ریختن فونت فارسی رو تو wildfire یکی توضیح بده ؟

فیرمویرهایی که مخصوص اپراتورهای خاصی هستن رو نباید فلش کنین (این فلش یعنی چی ؟)
لینک دانلود navitel و نقشه تهران اگه کسی داره برا دانلود بزاره خوشحال میشم
یا علی

valapeji
26-12-2010, 09:20
سلام من گوشی رو دیشب خریدم خودش فارسی را ساپورت می کنه.
حالا دلیلی براب روت کردنش نمی بینم.
اگه دلیلی هست بگید تا من انجام بدمش.

senaps
26-12-2010, 14:51
حالا دلیلی براب روت کردنش نمی بینم.

دلیل خاصی نیست!! برخی برنامه ها برای نصب به روت احتیاج دارن،که میتونی براشون معادل بی نیاز به روت هم پیدا کنی...
برای وقتی که میخوای نسخه ی جدید اندو رو روی گوشیت داشته باشی و هنوز رسمی براش نیومده باشه...

rawen.west69
26-12-2010, 20:30
دوستانی که این گوشی رو دارن یه سوال:
رزولوشن پایین این گوشی مشکلی ایجاد نمیکنه؟
فقط بعضی بازی هارو نمیاره یا با نرم افزارها هم مشکل داره؟

rawen.west69
26-12-2010, 20:35
راستی یه سوال دیگه
والپیپر های متحرک رو اجرا میکنه؟
Notorious098
26-12-2010, 20:35
دوستانی که این گوشی رو دارن یه سوال:
رزولوشن پایین این گوشی مشکلی ایجاد نمیکنه؟
فقط بعضی بازی هارو نمیاره یا با نرم افزارها هم مشکل داره؟

اگه برا بازی میخوای نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی و یه چیز دیگه این رزولشن پایین یعنی دیر لود کردن تصاویر

rawen.west69
26-12-2010, 20:44
اگه برا بازی میخوای نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی و یه چیز دیگه این رزولشن پایین یعنی دیر لود کردن تصاویر

با نرم افزار ها هم مشکل داره؟ ممنکه برنامه رو به خاطر رزولوشن پایین اجرا نکنه؟

senaps
26-12-2010, 22:15
با نرم افزار ها هم مشکل داره؟ ممنکه برنامه رو به خاطر رزولوشن پایین اجرا نکنه؟

برنامه مشکلی نداره!

zahedy2006
27-12-2010, 00:21
سلام
کسی به 2.2 آپ کرده؟

senaps
27-12-2010, 01:03
یه 15 صفحه بری عقب تر،بله دوستان اپ کردن..رام های کاستوم هم براش هستن ظاهرا!!

zahedy2006
27-12-2010, 12:38
یه 15 صفحه بری عقب تر،بله دوستان اپ کردن..رام های کاستوم هم براش هستن ظاهرا!!

سلام
رسمی منظورم بود نه رام و ...
بعد مگه این تازه نیومده برای این گوشی؟

یه چیر دیگه: چرا من همش 11 صفحه جلومه؟

senaps
28-12-2010, 22:19
یه چیر دیگه: چرا من همش 11 صفحه جلومه؟

واسه اینکه مونیتورتون خرابه!!! چون این تاپیک 22 صفحه هستش!!

Notorious098
28-12-2010, 23:04
نمیشه رزولشن و cpu این گوشیرو بالا برد ؟
فیرمویرهایی که مخصوص اپراتورهای خاصی هستن رو نباید فلش کنین (این فلش یعنی چی ؟)

من گوشمیمو هنوز روت نکردم میتونم این آپدیت رسمی 2.2 رو بریزم بعد روتش کنم ؟

این آپدیت 2.2 رسمی جدید رو که میگین از فارسی هم ساپورت میکنه (لینک دانلودشو کسی بزاره ممنون میشم)؟

کلا چه رامی بهترین رام برای این گوشیست که هم سرعت خوبی داشته باشه و از هم فارسی ساپورت کنه ؟

یا علی

zahedy2006
29-12-2010, 00:20

من تو پروفایلتون آدرس اون کلوپ رو گذاشتم.
عضو شوید و دان کنید

نمیشه رزولشن و cpu این گوشیرو بالا برد ؟

ظاهرا قابلیت اور کلاک با رام خاصی رو داره اما من پیگیر نشدم - رزولوشن را نمی دونم

واسه اینکه مونیتورتون خرابه!!! چون این تاپیک 22 صفحه هستش!!

یادم رفته بود که گذاشتم در هر صفحه 20 پست نمایش داده بشه !!

lohrasebi
29-12-2010, 20:07
با سلام به همه دوستان.چندتا راهنمایی میخوام،اگه کمکم کنید ممنون میشم.پیشاپیش از اینکه طولانی نوشتم عذر میخوام،اما جواب این سوالا واسه هر آدم مبتدی که بخواد تازه از گوشیهای بازاری(نوکیا و سونی) بهhtc کوچ کنه خیلی مهمه.
من تا حالا htc و آندروید تجربه نکردم و همه گوشی هام در حد نوکیا،سونی اریکسون،سامسونگ بوده.اما الان میخوام یه گوشی از htc تجربه کنم.گوشی های زیادی از htc بررسی کردم.به این نتیجه رسیدم که یه دونه ارزونترشو بگیرم واسه شروع بهتره.یه مدت نظرم رو diamond2 بود که ویندوزه،تا اینکه wildfire اومد.باظاهرش کلی حال کردم.دوس دارم بخرمش.البته از مشکلاتش(مثلا رزولوشن) خبر دارم.
اما وقتی مشکلات آندروید رو میخونم ازش زده میشم،واسه هر کاری باید کلی سرچ کنی تا یه آموزش گیر بیاد،تازه ممکنه جواب نده!حالا با این تفاسیر،دوستانی که این گوشی رو گرفتن به منم پیشنهاد میکنن بگیرم؟لطفا نگید که این بستگی به انتظارات من از گوشی داره!من میخوام یه گوشی باحال با قیمت متوسط تجربه کنم که خیلی گنده نباشه.بگید خودتون از گرفتنش پشیمون نیستید؟پیش خودتون نمیگید کاش فلان گوشی رو گرفته بودم؟یعنی من اگه بگیرم پشیمون نمیشم؟
اگه این گوشیو بهم پیشنهاد میدین بگیرمش،تازه سوالاتم شروع میشه:
1.سوال اصلیم اینه: با گارانتی یا بدون گارانتی؟قیمت گارانتی یاس حدود80000بالاتر از بدون گارانتیه!واقعا ارزش داره؟مگه گارانتی چکار میکنه واسه آدم؟تازه میگن واسه نصب نرم افزار وGps بازم پول میگیره! الان بدون گارانتیش راحت300000گیر میاد
2.اگه صبر کنم ممکنه 2.2بصورت فابریک رو این عرضه بشه؟؟مثلdiamond2که ویندوزش6.1بود اما بعد از مدتی با 6.5هم اومد.اگه بشه فعلا نیازی به دردسر آپدیت و روت نیست
3.اگه بگیرمش،واقعا میشه روی کمک شما و آموزش انجمن ها حساب کنم؟ یا اینا همش الکیه؟
بازم ممنونم و ازتون بابت پرحرفیم عذر میخوام.لطفا کسایی که این گوشی رو دارن کمک کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed malekpour
30-12-2010, 14:50
من سر دوراهی موندم در کل ارزش خریدن داره آیا وقتی به آندروید 2.2آپدیت شد چی میشه؟

senaps
30-12-2010, 18:31
اما وقتی مشکلات آندروید رو میخونم ازش زده میشم،واسه هر کاری باید کلی سرچ کنی تا یه آموزش گیر بیاد،تازه ممکنه جواب نده!حالا با این تفاسیر،دوستانی که این گوشی رو گرفتن به منم پیشنهاد میکنن بگیرم؟

باید شما رو به جرم تشویش اذهان عمومی یه هفته از سایت اخراج کنن!! دی:) اخه کدوم مشکل؟! فارسی سازی؟ یه اموزش هست و صد درصد هم کار میکنه و مشکلی نداره....بقیشم روت کردنه که دلبخواهیه!!راحت بگم که عشقت کشید،روت میکنی،عشقت نکشید،روت نمیکنی!! به همین سادگی....

1.سوال اصلیم اینه: با گارانتی یا بدون گارانتی؟قیمت گارانتی یاس حدود80000بالاتر از بدون گارانتیه!واقعا ارزش داره؟مگه گارانتی چکار میکنه واسه آدم؟تازه میگن واسه نصب نرم افزار وGps بازم پول میگیره! الان بدون گارانتیش راحت300000گیر میاد

یادته گفتم روت کردنش عشقیه؟! بعد از یه مدت عشقت میکشه که روت کنی!!!(خیلی ها اینجوری بودن!!!به شخصه هم اینجوری بودم!!) حالا،اگه روت کنی و گارانتی داشته باشی،گارانتی می پره!!!البته میتونی انروت کنی!!(یعنی گوشی رو از حالت روت برداری!!)
حالا،به این فکر کن که مثلا،گوشی از دست بیوفته یا همینجوری شانست نگرفت و زد و گوشی خراب شد!!! خوب بدون گارانتی کلی پیاده میشی!! با گارانتی،چیزی پیاده نمشی که هیچ،کلی داد و بیداد میکنی سر یارو گارانتی!!(البته بنده ایکس تن داشتم که این اواخر باهاش کشتی کج بازی میکردم و گارانتی رو هم به چشم ندیدم!!! ولی اون سونی بود و این اچ تی سی!!!)
در نهایت،میخوام بگم که اون هست،اینم هست!!! دیگه طبق عشق خودت! میتونی با یا بی گارانتی بگیری....ولی خیلی ها هستن که گوشی700 تایی گلکسی رو بدون گارانتی میگرن!!!
درباره ی جی پی اس و اینا،خوب حق داره یارو....البته میتونی خودت تو خونه این کارا رو بکنی! البته اگه اینترنتت به شیلنگ اینترنت مثلا پر سرعت وصل باشه!!

2.اگه صبر کنم ممکنه 2.2بصورت فابریک رو این عرضه بشه؟؟مثلdiamond2که ویندوزش6.1بود اما بعد از مدتی با 6.5هم اومد.اگه بشه فعلا نیازی به دردسر آپدیت و روت نیست
وقتی رام رسمی 2.2 براش بیاد(فک کنم اومده!) ملت دارن از 2.3 استفاده میکنن و شما خواه یا ناخواه،روت کرده،به نسخه ی 2.3 اپگرید میکنی!!

3.اگه بگیرمش،واقعا میشه روی کمک شما و آموزش انجمن ها حساب کنم؟ یا اینا همش الکیه؟

داداش،فکر نکن که میخوای با خریدن این گوشی،فرمول های جبر و هندسه و توابع مثلثاتی با دامنه و مدشون رو حل کنی!!یا مثلا اتحاد ها رو میخوای برای حل معادله ی 7 مجهولی به کار ببری!!!!
اسمارت فون هم یه گوشی مثل این همه گوشی توی بازار!!!! روش برنامه نصب میکنی(برنامه هاش خفن ترن!!) و کارهای باحال تر میکنه!!! اگه باهاش راه بیای و نرم ازش استفاده کنی،مشکلی پیش نمیاد....اندو هم اونقد اسونه کار کردنش،که بعد از یه هفته خودت اینجا میشینی و یه همچین پستی رو در پاسخ یکی دیگه مینویسی!!!میخوام بگم که واسه خودت یه غول مثل کنکورش نکن!!! چیز معمولییه!!!
بعدشم،اینجا اسمش انجمن هست ش و ده دوازده کاربر اینجا،و در انجمن رسمی اندو ایرانی هستن که به تازگی مشکلاتش حل شده و برگشته و داره با قدرت کار میکنه!!!
پس،شما میتونی خیالت راحت باشه و روی کمک های بچه های اینجا و اونجا و خارج حساب کنی!!

بازم ممنونم و ازتون بابت پرحرفیم عذر میخوام.لطفا کسایی که این گوشی رو دارن کمک کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میشه....

من سر دوراهی موندم در کل ارزش خریدن داره آیا وقتی به آندروید 2.2آپدیت شد چی میشه؟
چی میشه؟ چی باید بشه؟! اپدیت کلا یه سری پچ ها و اصلاحیه های نرم افزاریه...چیز خاصی نیست!!
در این رنج قیمت،اگه میتونی لجند بگیری،خوشکل تره!! اگه نه که گوشی خوبی هستش....

برای هر دوی شما،دلایل استفادتو نرو هم به یاد بیارید!! ممکنه یه اسمارت فون به درد شما نخوره و شما فکر کنین که کلا این گوشی به دردتون نخورده!!

Notorious098
30-12-2010, 18:37
این رام ها مثل ویندوز در کامپیوتر هستند که هر چه نسخه بالاتری عرضه میشه کیفیت بهتری دارن مثل ویندوز XP و 7
اگه فعلا نیاز شدیدی به گوشی نداری نخر بزار چند ماه دیگه مطمئن باش گزینه های بهتری میاد
به نظرم بهترین سیستم عامل فعلا آندروید هست

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

با سلام به همه دوستان.چندتا راهنمایی میخوام،اگه کمکم کنید ممنون میشم.پیشاپیش از اینکه طولانی نوشتم عذر میخوام،اما جواب این سوالا واسه هر آدم مبتدی که بخواد تازه از گوشیهای بازاری(نوکیا و سونی) بهhtc کوچ کنه خیلی مهمه.
من تا حالا htc و آندروید تجربه نکردم و همه گوشی هام در حد نوکیا،سونی اریکسون،سامسونگ بوده.اما الان میخوام یه گوشی از htc تجربه کنم.گوشی های زیادی از htc بررسی کردم.به این نتیجه رسیدم که یه دونه ارزونترشو بگیرم واسه شروع بهتره.یه مدت نظرم رو diamond2 بود که ویندوزه،تا اینکه wildfire اومد.باظاهرش کلی حال کردم.دوس دارم بخرمش.البته از مشکلاتش(مثلا رزولوشن) خبر دارم.
اما وقتی مشکلات آندروید رو میخونم ازش زده میشم،واسه هر کاری باید کلی سرچ کنی تا یه آموزش گیر بیاد،تازه ممکنه جواب نده!حالا با این تفاسیر،دوستانی که این گوشی رو گرفتن به منم پیشنهاد میکنن بگیرم؟لطفا نگید که این بستگی به انتظارات من از گوشی داره!من میخوام یه گوشی باحال با قیمت متوسط تجربه کنم که خیلی گنده نباشه.بگید خودتون از گرفتنش پشیمون نیستید؟پیش خودتون نمیگید کاش فلان گوشی رو گرفته بودم؟یعنی من اگه بگیرم پشیمون نمیشم؟
اگه این گوشیو بهم پیشنهاد میدین بگیرمش،تازه سوالاتم شروع میشه:

تنها مشکل بزرگ این گوشی رزولشن پایینش هست که نمیشه بازی های شاخی توش اجرا کنی و بقیه چیز هاش ok هست
از دوربین و صداشم نباید انتظار زیادی داشته باشی کلا روی دوربین گوشی های htc حساب باز نکن
یه چیز دیگه هر چقدر صبر کنی مطمئن باش قیمت گوشی میاد پایین پس بهت پیشنهاد میکنم اگه احتیاج ضروری به این گوشی نداری فعلا گوشی نخر و اصلا ویندوز موبایل 6.5 به نظرم نخر چون هی هنگ میکنه و باید باطریشو در بیاری
کار کرد با این گوشی ها هم نسبتا سخت هست اگه بخری مطالبی مثل روت و رام و ... باست سوال میشه
بعضی از گارانتی ها هم خودشون رام فارسی نصب میکنن و دیگه نیاز هی تو نت مثل من دنبال رام فارسی بگردی
حرف نهایی : اگه فعلا نیاز شدیدی به گوشی نداری نخر بزار چند ماه دیگه مطمئن باش گزینه های بهتری میاد

Notorious098
30-12-2010, 18:43
سلام به همه دوستان
از آقایون فروم باز که تو بحث آندروید وارد هستند خواهش میکنم یه تاپیک برای wildfireبزنین و تو تاپیک روت گوشی و نصب رام ها و ... رو قرار بدین مخصوص مبتدی ها مثل خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چاکر همه برو بچ
یا حق

senaps
30-12-2010, 18:48
تاپیکی که توش پست دادین،مربوط به همین گوشی هستش!!!
مشکلی که هست اینه که خوب مدیری نداریم برای این بخش و اینجا بی صاحبه!!!
اموزش روت کردن رو هم سعی میکنم که برای اکثر گوشی ها امشب بذارم....

lohrasebi
31-12-2010, 16:07
[QUOTE=senaps;5731989
یادته گفتم روت کردنش عشقیه؟! بعد از یه مدت عشقت میکشه که روت کنی!!!(خیلی ها اینجوری بودن!!!به شخصه هم اینجوری بودم!!)
/QUOTE]
ممنونم از توضیحاتت
به این 2تا سوالم لطف میکنی جواب بدی؟
1.اگه روت کنم،یا رام رو آدپدیت کنم،htc sense نمی پره؟اگه پرید، با آنروت htc sense برمیگرده؟
2.میخوام بدون گارانتی بگیرم.یه فروشنده گفت 30هزار میگیره کل پک برنامه هاشو نصب میکنه! بذارم این کارو کنه؟تازه یه جا دیدم کل نرم افزارای آندرویید رو 25هزار میفروشه!این پک رو بخرم خودم نصب کنم بهتر نیست؟
اصلا میشه توضیح بدی که موقع خریدش چه چیزایی رو چک کنم؟و از فروشنده لازمه بخوام چیز خواصی نصب کنه؟مثلا واسه فارسی یا gps؟

lohrasebi
31-12-2010, 16:13
حرف نهایی : اگه فعلا نیاز شدیدی به گوشی نداری نخر بزار چند ماه دیگه مطمئن باش گزینه های بهتری میاد
دوست عزیز ممنون از راهنماییت
اما حرف نهاییت زیاد منطقی نیست!چون همیشه یه چیزای بهتری توو راهه و علم همواره در راه پیشرفته،پس صبر کردن چاره کار نیست.چون بعدش بازم باید صبر کنم تا چیز بهتری بیاد و باز هم ...!!!!!

AryanLand
31-12-2010, 22:31
[QUOTE=senaps;5731989
یادته گفتم روت کردنش عشقیه؟! بعد از یه مدت عشقت میکشه که روت کنی!!!(خیلی ها اینجوری بودن!!!به شخصه هم اینجوری بودم!!)
/QUOTE]
ممنونم از توضیحاتت
به این 2تا سوالم لطف میکنی جواب بدی؟
1.اگه روت کنم،یا رام رو آدپدیت کنم،htc sense نمی پره؟اگه پرید، با آنروت htc sense برمیگرده؟
2.میخوام بدون گارانتی بگیرم.یه فروشنده گفت 30هزار میگیره کل پک برنامه هاشو نصب میکنه! بذارم این کارو کنه؟تازه یه جا دیدم کل نرم افزارای آندرویید رو 25هزار میفروشه!این پک رو بخرم خودم نصب کنم بهتر نیست؟
اصلا میشه توضیح بدی که موقع خریدش چه چیزایی رو چک کنم؟و از فروشنده لازمه بخوام چیز خواصی نصب کنه؟مثلا واسه فارسی یا gps؟

سلام.

در مورد سوال دومتون هیچ پول اضافه ای جهت نصب برنامه یا هر چیز دیگه یا اینکه خرید پک نرم افزار و.....پرداخت نکنید هر چی لازم داشته باشید همین جا با کمک دوستان میتونید پیدا کنید و مشکلاتتون رو حل کنید.:11:

ommolfesad
01-01-2011, 09:30
1 سوال مهم ::

وقتي كه به اينترنت كانكت بودم اتوماتيك از سايت htc يه پيام اومد كه آپديت جديد براي گوشي شما موجود هست ميخواهيد نصب كنيد ؟ گزينه YES رو بزنيد .( من اينكارو نكردم ، يعني ترسيدم برنامه هام بپره ، البته من فونت فارسي ندارم ). حالا دوباره پرسيد چيكار كنم به نظر شما ؟

* دوستاني كه فونت فارسي مخصوص اين گوشي رو دارن لطف كنن لينك بذارن (اكثر جاها گشتم ولي پيدا نكردم )

senaps
01-01-2011, 19:29
وقتي كه به اينترنت كانكت بودم اتوماتيك از سايت htc يه پيام اومد كه آپديت جديد براي گوشي شما موجود هست ميخواهيد نصب كنيد ؟ گزينه YES رو بزنيد .( من اينكارو نكردم ، يعني ترسيدم برنامه هام بپره ، البته من فونت فارسي ندارم ). حالا دوباره پرسيد چيكار كنم به نظر شما ؟

یه خر بکاپ بگیر از برنامه ها و تنظیمات،بعدش اپدیت رو دریافت،گوشی رو فول شارژ و در حالتی استیبل،اپدیتش رو نصب کن!!
منظورم از استیبل اینه که مثل من وقتی داره نصب میکنه،هی با گوشی بازی نکنی!! اخه من عادت دارم گوشی رو هی تو دستم بچرخونم و با این کار،گوشی ساعتی 3-4 بار می افته زمین!!

pesaremehraboun
02-01-2011, 19:54
سلام. من این گوشی رو خریدم. ازشم راضیم. فقط نمیدونم چجوری آب و هوا رو نشون میده. اگه مبشه یه کمکی بکنید. تنظیماته لوکیشنو اینچیزارو انجام دادم ولی نشون نمیده دمارو. مرسی

senaps
02-01-2011, 20:32
سلام. من این گوشی رو خریدم. ازشم راضیم. فقط نمیدونم چجوری آب و هوا رو نشون میده. اگه مبشه یه کمکی بکنید. تنظیماته لوکیشنو اینچیزارو انجام دادم ولی نشون نمیده دمارو. مرسی

اینترنتش هم وصله؟

DiDaX
02-01-2011, 21:19
گارانتی پرشین تله کام برای این گوشی چجوره ؟
به نظرتون بهتره با این گارانتی بگیرم یا اصلا بدون گارانتی بگیرم ؟
ممنون

Notorious098
02-01-2011, 23:57
گارانتی پرشین تله کام برای این گوشی چجوره ؟
به نظرتون بهتره با این گارانتی بگیرم یا اصلا بدون گارانتی بگیرم ؟
ممنون

بستگی به خودت داره اگه از گوشیت خوب مواظبت میکنی منظورم اینه که پرتش نمیکنی و ... بدون گارانتی یا از این گارانتی متفرقه ها بگیر

pesaremehraboun
03-01-2011, 10:29
اینترنتش هم وصله؟

سلام ، نه نمیدونم چجوری وصل مبشه. جی پی اسشم نمی دونم چجوریه :41:

DiDaX
03-01-2011, 13:19
بستگی به خودت داره اگه از گوشیت خوب مواظبت میکنی منظورم اینه که پرتش نمیکنی و ... بدون گارانتی یا از این گارانتی متفرقه ها بگیر

ممنون دوست عزیز از پاسختون
ولی بحث من رو خوب بودن گارانتی پرشین تله کام بود
آخه تو شهر ما قیمت بدون گارانتی رو میدن 340 ت
ولی الان فروشگاهی رو دیدم که با این گارانتی و ضمانت اصل بودن گوشی + فول پک بودن به همین قیمت 340 میده

shahramcat
03-01-2011, 20:35
سلام دوستان

3 تا سوال داشتم اونم اینکه :

1- برای آپدیت کردن آندروید از 2.1 به 2.2 باید از خود سایت HTC این کار روکرد و راحت نصب میشه ؟

2- مشکل فارسی نشون دادن صفحات وب و SMS نداره ؟

3- و در آخر اینکه 20 تومن بدم برام آپدیت کنن یا میتونم خودم هم اینکار رو بکنم ؟

ممنون

pesaremehraboun
03-01-2011, 20:37
میگم این گوشی فایل منیجری فایل بروزری چیزی نداره ؟؟؟ :31:

AryanLand
03-01-2011, 23:22
ممنون دوست عزیز از پاسختون
ولی بحث من رو خوب بودن گارانتی پرشین تله کام بود
آخه تو شهر ما قیمت بدون گارانتی رو میدن 340 ت
ولی الان فروشگاهی رو دیدم که با این گارانتی و ضمانت اصل بودن گوشی + فول پک بودن به همین قیمت 340 میده

سلام.

گارانتی پرشین تلکام واسه گوشیهای HTC گارانتی اصلی محسوب میشه و نمایندگی رسمی این شرکت هست.(تو سایت HTC هم به عنوان نماینده رسمی معرفی شده).احتمالا" یک بیمه هم روش باشه (رو گوشیهای ویندوزش که هست.):11:

senaps
03-01-2011, 23:48
1- برای آپدیت کردن آندروید از 2.1 به 2.2 باید از خود سایت HTC این کار روکرد و راحت نصب میشه ؟
در مرحله ی اول باید ببینید که ایا htc اپدیت به 2.2 رو برای گوشیتون گذاشته یا نه!!
اگر اپدیت رسمی باشه،با اینترنت با سرعت مناسب بله میشه...(اینترنت تو گوشی!! در غیر این صورت مجبورید با پی سی دانلود و روی گوشی نصب کنید!)

2- مشکل فارسی نشون دادن صفحات وب و SMS نداره ؟
توی 2.2 فک کنم اضافه شده باشه...
ولی اگر هم نباشه،میتونید با برنامه یا راه حل هایی که هست،این کارو انجام بدین!!

3- و در آخر اینکه 20 تومن بدم برام آپدیت کنن یا میتونم خودم هم اینکار رو بکنم ؟
اگر اینترنت با سرعت مناسب دارین،و میدونین چجوری اپ کنین،حتمی خودتون انجام بدین...

میگم این گوشی فایل منیجری فایل بروزری چیزی نداره ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب سیستم عامل این گوشی ده ها نوع فایل منیجر داره که میتونید از مارکت دانلود بفرمایید!!

pesaremehraboun
04-01-2011, 10:09
خوب سیستم عامل این گوشی ده ها نوع فایل منیجر داره که میتونید از مارکت دانلود بفرمایید!![/QUOTE]

ببخشید مارکت کجاست ؟

DiDaX
04-01-2011, 11:50
سلام.

گارانتی پرشین تلکام واسه گوشیهای HTC گارانتی اصلی محسوب میشه و نمایندگی رسمی این شرکت هست.(تو سایت HTC هم به عنوان نماینده رسمی معرفی شده).احتمالا" یک بیمه هم روش باشه (رو گوشیهای ویندوزش که هست.):11:
سلام
ممنون دوست عزیز:11:
پس همون پرشین تلکام رو میگیرم:20:
مرسی:10:

Notorious098
04-01-2011, 12:32
چه جوریه میشه برنامه از مارکت دانلود و تو گوشی نصب کرد ؟

کسی اگه سابت مارکت میدونه قرار بده

faridtabasi
04-01-2011, 17:30
دوستان سلام
من یه مشکلی دارم خواهشا کمک کنید
دو روز پیش یه گوشی htc wildfire خریدم، تو این دو روز هر کس می خاد بهم زنگ بزنه اپراتور میگه در دسترس نیست، منم میخام زنگ بزنم نمی تونم. باید ریستارت کنم تا درست بشه. یا بعضی وقتا خودش درست میشه، اما یه ساعت بعد بازم همون آش و همون کاسه. خطم ایرانسله

senaps
04-01-2011, 17:52
دو روز پیش یه گوشی htc wildfire خریدم، تو این دو روز هر کس می خاد بهم زنگ بزنه اپراتور میگه در دسترس نیست، منم میخام زنگ بزنم نمی تونم. باید ریستارت کنم تا درست بشه. یا بعضی وقتا خودش درست میشه، اما یه ساعت بعد بازم همون آش و همون کاسه. خطم ایرانسله

:18:

جدی میگی؟ مگه میشه پسر....نو خریدی دیگه نه؟ با ریستارت کردن گوشی مشکلی حل نمیشه!!! احتمالا برنامه ی خاصی روش نصبه که این کارو میکنه...
برنامه یی چیزی روش نصب نیست که نظرت رو جلب کرده باشه؟! اسم هاشون مشخصه.....
بعدشم تنظیمات تماس ها رو چک کن...
ریستارت کردن گوشی هیچوقت مشکلت رو حل نمیکنه....

pesaremehraboun
04-01-2011, 17:58
سلام . من HTC SYNC رو نصب کردم ولی وقتی کابلو به گوشیم گزینه انتخاب SYNC نمیاد. چیکار کنم ؟؟

faridtabasi
04-01-2011, 18:04
:18:

جدی میگی؟ مگه میشه پسر....نو خریدی دیگه نه؟ با ریستارت کردن گوشی مشکلی حل نمیشه!!! احتمالا برنامه ی خاصی روش نصبه که این کارو میکنه...
برنامه یی چیزی روش نصب نیست که نظرت رو جلب کرده باشه؟! اسم هاشون مشخصه.....
بعدشم تنظیمات تماس ها رو چک کن...
ریستارت کردن گوشی هیچوقت مشکلت رو حل نمیکنه....
اره بابا نمی دونم چشه
یه بار reset factory کردم تمام برنامه هام پاک شد اما بازم فایده نکرد
به نظرتون مشکل می تونه از سیم کارت باشه؟

pesaremehraboun
04-01-2011, 18:18
سیم کارتو عوض کن ببین مشکل حل میشه

pesaremehraboun
04-01-2011, 18:23
اینجا کسی نیست به سوالای ما جواب بده ؟!!!!!!
حداقل یه انجمن دیگه معرفی کنید مشکلاتمونو اومجا مطرح کنید.

faridtabasi
04-01-2011, 20:59
سیم کارتو عوض کن ببین مشکل حل میشه
سیم کارت داداشمو گذاشتم اونم ایرانسله هشچ مشکلی نبود، به نظرتون اشکال از سیمکارته؟ اگر اره چه مشکلی؟

senaps
04-01-2011, 21:18
اینجا کسی نیست به سوالای ما جواب بده ؟!!!!!!

داداش،اگه اینقد صبر داری فقط،بهتره بری یه گوشی بدون سیستم عامل بگیری!!! اگه گوشیت رو بخاطر این مشکل به گارانتیش هم ببری،2-3 ساعت طول میکشه که ازت دوباره بپرسه مشکلش چیه که شما 45 دقیقه بعد از سوال،داری دادو بیداد میکنی!!!

حداقل یه انجمن دیگه معرفی کنید مشکلاتمونو اومجا مطرح کنید.

انجمن اندروید ایرانی هست!!! جست و جو کنید توی گوگل سریع پیدا میشه...

سیم کارت داداشمو گذاشتم اونم ایرانسله هشچ مشکلی نبود، به نظرتون اشکال از سیمکارته؟ اگر اره چه مشکلی؟
اگه به یه سیم کارت دیگه مشکلی نداره،لابد طرحی چیزی دادی به سیم کارتت!!! اینو باید چک کنی راستش من زیاد سر در نمیارم از این طرح مرح های ایرانسل...
باید به یکی از نمایندگی هاشون مراجعه کنی و بپرسی که چنین مشکلی از طرف سیم کارتت به چه خاطره!!

سلام . من HTC SYNC رو نصب کردم ولی وقتی کابلو به گوشیم گزینه انتخاب SYNC نمیاد. چیکار کنم ؟؟
چون واید فایر نداشتم شخصا، کلیش رو میگم...
شما درایور رو نصب میکنی، کابل رو به گوشی وصل میکنی...
در گوشی حالت مربوطه رو انتخاب میکنی!!!(2 حالت استفاده به عنموان رم و استفاده از گوشی)... سیستم گوشیت رو میشناسه و ازش استفاده میکنه!

Notorious098
04-01-2011, 22:03
منم این مشکل رو داشتم شما به اینترنت وصل شو و کابل رو به گوشیت بزن بعد htc sync رو اجرا کنه بعد هم تو گوشیت و هم تو کامپیوتر sync now رو بزن باس من که بعضی موقع ها اینطوری میشه این کار رو میکنم حل میشه
راستی چرا انجمن آندروید ایرانی اجازه دانلود نمیده و هی میزنه فعلا این بخش برای دانلود بسته است عضو هم هستم
یا حق

AryanLand
04-01-2011, 22:31

سلام.

قسمت کال بارینگ گوشیتو یه بار برگردون به حالت دیفالت.ضمن اینکه قسمت کالر آیدی رو هم اگه رو Hide هست بزار رو اتوماتیک.به احتمال قوی بخاطر این 2 مورد باشه.:11: