PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته شدن ناگهانی اکسپلورر؟؟

hesam_1
29-09-2010, 19:01
سلام.
سوالی داشتم.
با وجود اینکه مشکلی در باز شدن فایرفاکس ندارم، ولی چند وقتیه که اکسپلورر من، بعد از باز شدن، سریع بسته میشه. اخیرا این قضیه تشدید شده. مشکل از کجاست؟
jax2
29-09-2010, 21:07
سلام.
سوالی داشتم.
با وجود اینکه مشکلی در باز شدن فایرفاکس ندارم، ولی چند وقتیه که اکسپلورر من، بعد از باز شدن، سریع بسته میشه. اخیرا این قضیه تشدید شده. مشکل از کجاست؟

منظور شما اینترنت اکسپلورر هست یا اکسپلورر ویندوز
اگه منظور شما ie هست به نظر من شما اول مطمئن شید سیستم شما ویروس نداره.بعداگه می تونید یه نسخه ی جدیدشو مثلا 8 دانلود و نصب کنید

mmiladd
29-09-2010, 21:24
سلام.
سوالی داشتم.

سلام..

حذف و نصب مجدد.... موفق باشين..

hesam_1
30-09-2010, 12:06
سلام.

منظور شما اینترنت اکسپلورر هست یا اکسپلورر ویندوز
اگه منظور شما ie هست به نظر من شما اول مطمئن شید سیستم شما ویروس نداره.بعداگه می تونید یه نسخه ی جدیدشو مثلا 8 دانلود و نصب کنید

اره، اینترنت اکسپلورر منظورمه. منتها مشکلاتی هست.

سلام..

حذف و نصب مجدد.... موفق باشين..

برای حذفش مشکلاتی بود، اول اینکه توی add or remove اینترنت اسکپلورر وجود نداشت!! دوم اینکه برای نصب روی خود همین نسخه، تا یه جاهایی میره، ولی به نصب که میرسه، کنسل میشه و میگه باید از مشکل یابی برین و حلش کنین...!

برای حذف چه کنم؟

hesam_1
04-10-2010, 11:51
سلام.

اره، اینترنت اکسپلورر منظورمه. منتها مشکلاتی هست.

برای حذفش مشکلاتی بود، اول اینکه توی add or remove اینترنت اسکپلورر وجود نداشت!! دوم اینکه برای نصب روی خود همین نسخه، تا یه جاهایی میره، ولی به نصب که میرسه، کنسل میشه و میگه باید از مشکل یابی برین و حلش کنین...!

برای حذف چه کنم؟
................؟

Masоud
04-10-2010, 11:54
................؟

سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

hesam_1
04-10-2010, 16:25
ممنون ولی بعد از پاک کردنش هم نصب نشد! تا یه جاهایی میره، به نصبش که میرسه قطع میشه و پیغام میده ری استارت کن و بررسی کن مشکلت چیه!

hesam_1
06-10-2010, 23:54
ممنون به هر حال.
موفق باشید