PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ HTC Tattoo

Golden Gun
28-09-2010, 22:49
دوستانی که مایل هستند در رابطه با این گوشی تجربیات و نظرات خود را در میان بذارند میتونن تو این تاپیک گفتگو کنند . . . .

Golden Gun
04-10-2010, 17:25
کسی راجع به این گوشی نظری نداره؟:9::41::23:

یعنی بهترین مدل htc خودشه؟ :13:

shahshahani
04-10-2010, 17:52
خب یه عکس هم از گوشی میزاشتی + امکاناتش بد نبود....

Golden Gun
05-10-2010, 14:14
مشخصات عمومي
وضعيت : موجود در بازار ایران
تاريخ ارائه : ماه سپتامبر سال 2009
باند : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 /HSDPA 900 / 2100
ابعاد : 14×55.2×106 ميليمتر
وزن : 113 گرم
رنگ بندي : مشکی - قهوه ای - سفید
فرم : ساده
مشخصات صفحه نمايش
نوع صفحه نمايش : TFT
تعداد رنگ قابل نمايش : 65000 رنگ
رزولوشن : 320×240 پيکسل
سايز : 2.8 اينچ
صفحه لمسي : دارد
قابليت autorotate : دارد
مشخصات صداي گوشي
نوع زنگ : پلی فونیک
قابليت پخش موزيک : دارد
قرار دادن mp3 بجاي زنگ : دارد
فرمت هاي قابل پخش صوتي : MP3/eAAC+/WAV/WMA9
فرمت هاي قابل پخش تصويري : MP4/H.263/H.264/WMV9
مشخصات حافظه
دفتر تلفن :
حافظه داخلي :
درگاه کارت حافظه : MicroSD (TransFlash)
حافظه RAM : 256 مگابايت
حافظه ROM : 512 مگابايت
مشخصات پردازنده
پردازنده : Qualcomm MSM7225
سرعت پردازنده : 528 مگاهرتز
ديتا و اينترنت
پورت : Mini USB
اينفرارد : ندارد
بلوتوث : A2DP نسخه 2 با
GPRS : Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGE : Class 10, 236.8 kbps
HSCSD : دارد
3G : HSDPA, 7.2 Mbps
شبکه بي سيم : Wi-Fi 802.11 b/g
WAP : ندارد
xHTML : ندارد
HTML : دارد
ارسال پيام : SMS(threaded view), MMS, Email, IM
مشخصات دوربين
دوربين : 3 مگاپیکسل
رزولشن عکس : 1536×2048 پيکسل
فوکوس اتوماتيک : دارد
بزرگنمايي اپتيکال : ندارد
بزرگنمايي ديجيتال : 2 برابر
حالت ماکرو : ندارد
تشخيص چهره : ندارد
تشخيص لبخند : ندارد
فلاش : ندارد
فيلم برداري : دارد
دوربين دوم : ندارد
کاهش قرمزي چشم : ندارد
Geo-Tagging : ندارد
پانوراما : ندارد
لرزشگير دست : ندارد
موارد ديگر : میزان زوم بسته به اندازه مگاپیکسل انتخاب شده تغییر میکند.
امکانات
سيستم عامل : Android OS
GPS : AGPS
راديو : FM با RDS
ضبط صدا : دارد
شماره گير صوتي : ندارد
فرمان صوتي : ندارد
منشي تلفن : ندارد
خروجي هدفون : پورت 3.5 میلیمتری
آي فون : دارد
----H : ندارد
push to talk : ندارد
ويرايشگر آفيس : ندارد
نمايش فايلهاي آفيس : ندارد
نمايش پي دي اف : ندارد
Turn to mute : ندارد
Java : ندارد
Motion Sensor : ندارد
خروجي TV : ندارد
موارد دیگر :
مشخصات باتري
باتري : Standard battery, Li-Ion 1100 mAh
زمان مکالمه : 6 ساعت و 30 دقيقه
زمان جانشين : 640 ساعت

Golden Gun
05-10-2010, 14:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javad_Ed
06-10-2010, 00:34
اصولا این گوشی ها!
مثلا الان این اندروید 1.6 هست
قابلیت آپگرید به 2 به بالا رو دارند ...؟
اگه آره که هیچی...اگه نه...چه امکاناتی از دست میره؟1
ممنون:11:

Golden Gun
06-10-2010, 23:48
اصولا این گوشی ها!
مثلا الان این اندروید 1.6 هست
قابلیت آپگرید به 2 به بالا رو دارند ...؟
اگه آره که هیچی...اگه نه...چه امکاناتی از دست میره؟1
ممنون:11:

بله قابل آپدیت هستش ...
من روی گوشی خودم 2.1 نصب کردم ....
:20:

rawen.west69
07-10-2010, 22:04
خودش اصلا قشنگ نیست

ولی وقتی روش قاب میزاری....:40:

htc هم خووووب گول میزنه ها!!!!:دی

Real Madrid C.F
07-10-2010, 23:57
بابا اصلا این گوشی تو بازار نیست (شهرستان) البته میگم شهرستان داهات منظورم نیستا!!! کرمانشاه منظورمه که واقعا تو بازار گوشی حرف اول رو تو غرب میزنه !! ولی این گوشی رو نداشتن و میگفتن ما این جور چیزا !!! رو بدون گارانتی نمیاریم و Tatoo گارانتی نشده از طرف هیچ کدوم از گارانتیا!!

Golden Gun
08-10-2010, 10:24
بابا اصلا این گوشی تو بازار نیست (شهرستان) البته میگم شهرستان داهات منظورم نیستا!!! کرمانشاه منظورمه که واقعا تو بازار گوشی حرف اول رو تو غرب میزنه !! ولی این گوشی رو نداشتن و میگفتن ما این جور چیزا !!! رو بدون گارانتی نمیاریم و Tatoo گارانتی نشده از طرف هیچ کدوم از گارانتیا!!

اینجا (شیراز) از این گوشی زیاده ...
اگه کسی خواست بگه تا براش بفرستم .. . .

خودم از نمایندگی گرفتم 270000
:20::27::)

senaps
08-10-2010, 21:51
ایلام هم این گوشی پر بازاره.....و خیلی راحت پیدا میشه.....

بعدشم گوشیی هایی که به 2.1 اپدیت نمیشن،گوشی های قدیمی هستن که خوب،دیگه کلا تعطیلن و باید کلکسیون کرد!!!
در حالظ حاظر،گوشی های پیشنهادی در رنج قیمت کم ها،لجند بهترینه و حرف اول رو میزنه....برا 500 و اینا هم ایکس تن شاخه!!!!

نکسوس و دیزایر و گلکسی هم تو رنج بالا قیمت ها هستن که تنها برتریشون به ایکس تن،مولتی تاچه و 16 میلیون رنگ!!!و البته 200 تومن گرون تر بودنشون....

AryanLand
08-10-2010, 23:40

بعدشم گوشیی هایی که به 2.1 اپدیت نمیشن،گوشی های قدیمی هستن که خوب،دیگه کلا تعطیلن و باید کلکسیون کرد!!!
در حالظ حاظر،گوشی های پیشنهادی در رنج قیمت کم ها،لجند بهترینه و حرف اول رو میزنه....برا 500 و اینا هم ایکس تن شاخه!!!!

نکسوس و دیزایر و گلکسی هم تو رنج بالا قیمت ها هستن که تنها برتریشون به ایکس تن،مولتی تاچه و 16 میلیون رنگ!!!و البته 200 تومن گرون تر بودنشون....
سلام.

و البته یکمقداری صفحه نمایش Super AMOLED در برابر TFT و یکمقداری 8 یا 16 گیگ مموری داخلی و البته یکمقداری هم Rom و RAM بالاتر و به مقدار کمی فیلم برداری 720P و دوربین دوم و آندروید 2,1 در برابر 1,6 و البته مقداری رادیو و TV اوت و .....
و ناگفته نماند که منم X10 رو دارم و البته کمی هم انصاف.:46::31::10::40::11:

senaps
09-10-2010, 00:52
Super AMOLED در برابر TFT و

چیزی که کاربر احساس میکنه،ایکس تن بهتره!!! اسم ها مهم نیست اصلا....

یکمقداری 8
8 گیگ همراه رم میاد با گوشی! 16 که هیچی!!!( معمولا 4 گیگ هم کافیه چه برسه به 8 یا 16 گیگ!!!)

کمقداری هم Rom و RAM بالاتر

کارایی؟! یک مورد هنگ یا مشکل که ایکس تن داشته بوده باشه؟! به نظرم برای کاربری که که جی پی اسش مشکل داره،رم و رام بالاتر هیچی نیست!!

مقدار کمی فیلم برداری 720P

به محض اپدیت،720 پی رو ایکس تن هم خواهد داشت!!هموطنور که لجند خواهد داشت......به نظر خودت،دوربین سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی با فلاش قدرتمند بهتر فیلم و عکس میگیره،یا دوریبن 5 مگاپیکسلی گلکسی بدون فلش و ...؟!!

2,1 در برابر 1,6 و ا

چند رو ز بیشتر نمونده تا اپدیت 2.1 برای این گوشی!!

مقداری رادیو و TV اوت و

هه هه!!!!

کمی هم انصاف

التبه من اگهع بابت ایکس تن 700 هزار تومن میدادم،مسلما ازش دوربین دوم(شایدم اینه برا ما ایرانی ها!) و تی وی اوت و رادیو میخواستم!! ولی وقتی 500 تا پول میدم،و کاراریی هایی میگیرم که یه گوشی 700 تومنی میده،به ظنرم انصاف به خرج داده باشم خرید بهتری کردم......

فک نمیکنم اونایی که گلکسی دارن،حاظر باشن اونو نگه دارن اگه خبر بیاد که ایکس تن 2.2 رو با 16 میلیون رنگ و مولتی تاچ داره!!

(در کل چیزایی که من شنیدم از ایکس تن،نارضایتی کاربران از مولتی تاچ و 16 میلیون رنگ گوشی بوده!) جالبه که صفحه بدون این 16 میلوین رنگ هم سره!!(منبع عکس های اول این تاپیک....!!!)

مولتی تاچ هم به لطف مدیا اسکیپ و تایم اسکیپ کمتر به چشم میاد!!!!! می مونه مرورگر که با توجه به اینترنت پر سرعت وای فای فعال در همه ی نقاط شهرها،این یک ضعف فوق بزرگ هست!!!!:2:

پس من هنوزم فک میکنم گلکسی و نکسوس و دیزایر، رو باید دور انداخت و ایکس تن خرید!!

Golden Gun
09-10-2010, 01:30

اولا من گوشی خودم(تاتو) رو به اندروید 2.2 آپدیت کردم و واقعا مشکلی نداشتم ....
ثانیا لجند 450 تا هستش اما این بیچاره 270 ....
ثالثا لطفا اطلاعات جور کنید بعد نظر بدید.... :41::4::32::grrr:
رابعا اینجا کلوپ تاتو هستش نه گوشی های دیگه ...

senaps
09-10-2010, 01:41
اولا من گوشی خودم(تاتو) رو به اندروید 2.2 آپدیت کردم و واقعا مشکلی نداشتم ....
ثانیا لجند 450 تا هستش اما این بیچاره 270 ....
ثالثا لطفا اطلاعات جور کنید بعد نظر بدید.... :41::4::32::grrr:
رفیق چرا عصبانی میشی؟!
مگه من گفتم مشکل داره این گوشی بعد اپدیت؟ خیلی هم خوشحال کننده و حسادت بر انگیزه! چون گوشی مورد علاقه ی ما به 2.2 اپدیت نمیشه که هیچ،احتمال اپدیت به 2.1 ش هم ....!!!!

تاتو با توجه به سخت افزارش،گوشی مناسبی به نظر نمیاد...مخصوصا جی پی اسو قطب نما که بسیاری از برنامه ها رو ازش میگیره!!(مگر اینکه این دو برنامه رو داشته باشه و من این همه مدت نمیدونستم....

درضمن،من نگفتم که لجند رو رایگان میدن....گفتم گوشی لجند بهترین انتخاب برای زیر 500 تومن هستش....
مسلما شما نمیخوای بگی تتو از لجند بهتره!!

Golden Gun
09-10-2010, 01:48
چیزی که کاربر احساس میکنه،ایکس تن بهتره!!! اسم ها مهم نیست اصلا....

8 گیگ همراه رم میاد با گوشی! 16 که هیچی!!!( معمولا 4 گیگ هم کافیه چه برسه به 8 یا 16 گیگ!!!)

کارایی؟! یک مورد هنگ یا مشکل که ایکس تن داشته بوده باشه؟! به نظرم برای کاربری که که جی پی اسش مشکل داره،رم و رام بالاتر هیچی نیست!!

به محض اپدیت،720 پی رو ایکس تن هم خواهد داشت!!هموطنور که لجند خواهد داشت......به نظر خودت،دوربین سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی با فلاش قدرتمند بهتر فیلم و عکس میگیره،یا دوریبن 5 مگاپیکسلی گلکسی بدون فلش و ...؟!!

چند رو ز بیشتر نمونده تا اپدیت 2.1 برای این گوشی!!

هه هه!!!!

التبه من اگهع بابت ایکس تن 700 هزار تومن میدادم،مسلما ازش دوربین دوم(شایدم اینه برا ما ایرانی ها!) و تی وی اوت و رادیو میخواستم!! ولی وقتی 500 تا پول میدم،و کاراریی هایی میگیرم که یه گوشی 700 تومنی میده،به ظنرم انصاف به خرج داده باشم خرید بهتری کردم......

فک نمیکنم اونایی که گلکسی دارن،حاظر باشن اونو نگه دارن اگه خبر بیاد که ایکس تن 2.2 رو با 16 میلیون رنگ و مولتی تاچ داره!!

(در کل چیزایی که من شنیدم از ایکس تن،نارضایتی کاربران از مولتی تاچ و 16 میلیون رنگ گوشی بوده!) جالبه که صفحه بدون این 16 میلوین رنگ هم سره!!(منبع عکس های اول این تاپیک....!!!)

مولتی تاچ هم به لطف مدیا اسکیپ و تایم اسکیپ کمتر به چشم میاد!!!!! می مونه مرورگر که با توجه به اینترنت پر سرعت وای فای فعال در همه ی نقاط شهرها،این یک ضعف فوق بزرگ هست!!!!:2:

پس من هنوزم فک میکنم گلکسی و نکسوس و دیزایر، رو باید دور انداخت و ایکس تن خرید!!

قابل توجه عزیزان:اینجا کلوپ تاتو هست لطفا فقط راجع به همین گوشی نطر بدید ...
با تشکر

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

سلام.

و البته یکمقداری صفحه نمایش Super AMOLED در برابر TFT و یکمقداری 8 یا 16 گیگ مموری داخلی و البته یکمقداری هم Rom و RAM بالاتر و به مقدار کمی فیلم برداری 720P و دوربین دوم و آندروید 2,1 در برابر 1,6 و البته مقداری رادیو و TV اوت و .....
و ناگفته نماند که منم X10 رو دارم و البته کمی هم انصاف.:46::31::10::40::11:

قابل توجه عزیزان:اینجا کلوپ تاتو هست لطفا فقط راجع به همین گوشی نطر بدید ...
با تشکر

Real Madrid C.F
09-10-2010, 13:11
لطفا دوستانی که گوشی رو دارن از امکانات و مشکلاتش بگن نزارین دست به دامن فروم های بیگانه و غربی مثل موبایلستان بشیم!!!:31:
من 5شنبه رفتیم با دوستم بخریم نبود حالا دوشنبه دوباره میریم لطفا تا اون موقع یه توضیح مختصر از معایت گوشی و مشکلاتش هنگام آپدیت به 2.2 بگین ممنون

Golden Gun
11-10-2010, 00:26
رفیق چرا عصبانی میشی؟!
مگه من گفتم مشکل داره این گوشی بعد اپدیت؟ خیلی هم خوشحال کننده و حسادت بر انگیزه! چون گوشی مورد علاقه ی ما به 2.2 اپدیت نمیشه که هیچ،احتمال اپدیت به 2.1 ش هم ....!!!!

تاتو با توجه به سخت افزارش،گوشی مناسبی به نظر نمیاد...مخصوصا جی پی اسو قطب نما که بسیاری از برنامه ها رو ازش میگیره!!(مگر اینکه این دو برنامه رو داشته باشه و من این همه مدت نمیدونستم....

درضمن،من نگفتم که لجند رو رایگان میدن....گفتم گوشی لجند بهترین انتخاب برای زیر 500 تومن هستش....
مسلما شما نمیخوای بگی تتو از لجند بهتره!!

نه عزیزم 100 درصد لجند بهتره اگه منم پولشو داشتم که تاتو نمیگرفتم ...

اگه منظورتون از قطب نما نرم افزار هست باید بگم که من 2 نمونه نصب کردم که قبله رو هم نشون میده حتی زیر سفق و یا توی خیابان ها با آپارتمان های بلند...

Real Madrid C.F
23-10-2010, 14:45
دوست عزیز شما توضیح ندادی در مورد این گوشی من هر هفته میرم کلاس این دوستم میپرسه بالاخره تاتو بگیرم یا تاچ 2 !! حالا من دوباره شرمندش میشم ... لطفا یه چند تا عکس هم بزارین از 2.2 رو این گوشی

Golden Gun
25-10-2010, 01:28
دوست عزیز شما توضیح ندادی در مورد این گوشی من هر هفته میرم کلاس این دوستم میپرسه بالاخره تاتو بگیرم یا تاچ 2 !! حالا من دوباره شرمندش میشم ... لطفا یه چند تا عکس هم بزارین از 2.2 رو این گوشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید