PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : data access page

arman2000
28-09-2010, 13:18
سلام دوست عزیز
راهی برای قرار دادن فايلهاي اكسس بر روي سايت مي خواستم (تنظيمات) طوري كه بتوان داده را از طريق فرم (از طريق وب) وارد كرد (قابل ويرايش بودن بانك)

بزرگوار از طریق صفحات دسترسی داده قسمت کانکشن موفق نشدم. ممکن هست مرحله به مرحله راهنمایی بفرمائید

ممنون می شم

arman2000
03-10-2010, 12:15
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

M.Hashemi
03-10-2010, 14:28
با سلام
من در این مورد نمیتونم کمکتون کنم.
فقط یک نکته:
اگر می خواهید بعدا به مشکل بر نخورید همین ابتدای کار پایگاه داده خود را تغییر دهید.
اگر از host ویندوز استفاده می کنید : SQL Server
اگر از host لینوکس استفاده می کنید : mysql
با تشکر

dogtag
04-10-2010, 12:25
از Access هم می تونید با PHP استفاده کنید و هم با ASP.net ولی همونطور که دوستمون گفتن، SQL و MySQL انتخاب های بهتری هستن

arman2000
05-10-2010, 12:36
دوست من در اكسس فرم و گزارش و ... راحتتر مي شه ساخت و باهاشون كار كرد. در واقع آماده اند. نمي دونم در sql هم به همين راحتي مي شه فرم و گزارش تهيه كرد؟
در ضمن حسن ديگه، كه صفحات اينترنتي هم مي شه ساخت در اكسس (data access page) ولي آنلاين كردنش هر جا سرچ كردم گويا توضيح نداده بودند (با مثال نبود). ساخت صفحات Asp هم در اكسس ديدم ولي عملا نتونستم آنلاين ببينمش

M.Hashemi
05-10-2010, 15:03
با سلام
در خود پایگاه داده sql server یک engine بسیار قوی برای گزارش گیری وجود دارد که اصلا با گزارش گیری access قابل مقایسه نیست.
علاوه بر این شما میتوند از کامپوننت های گزارش گیری مختلف در برنامه تون استفاده کنید.(بستگی به نوع زبان دارد که شما از ان استفاده میکنید)
تا جای که من مطالعه داشتم پایگا داده access برای client ها بسیار خوب جواب میده اما برای server application و web application جوابگوی شما نیست. به عنوان مثال تعداد اتصالات هم زمان در access بسیار کمتر از sql server است و ...
با تشکر

arman2000
09-10-2010, 00:38
حالا واقعا هیچ راهی وجود نداره که صفحات اکسس رو روی سایت ببرم؟ (کلی اطلاعات گذاشتم داخل دیتا بیس)
قسمت page در اکسس هیچ کمکی در این باره نمی کنه؟

dogtag
09-10-2010, 01:35
فکر کنم منظورت رو فهمیده باشم.
نه! اونها رو نمیشه! باید دوباره طراحی کنی.
فقط می تونی از Table های Access تو وب استفاده کنی.

dogtag
09-10-2010, 01:35
فکر کنم منظورت رو فهمیده باشم.
نه! اونها رو نمیشه! باید دوباره طراحی کنی.
فقط می تونی از Table های Access تو وب استفاده کنی.

arman2000
09-10-2010, 13:23
دوست من پس قست Pages ديتابيس اكسس بي فايده ست؟
هيچ تنظيماتي نمي شده داد براي استفاده؟

dogtag
09-10-2010, 13:35
بله.
برای این کاری که می خوای، بی فایده است.

خب ولی میشه Database بین وب و مثلاً شبکه ی یه شرکتی مشترک باشه، از Page های Access مستقیماً تو اون شرکت استفاده بشه و از یه زبون تحت وب هم برای بقیه و این وسط Table ها مشترک باشه.

مثلاً یه همچین چیزی!