PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدیدترین پخش کننده قدرتمند asus با قابلیت پخش FULL HD 1080P

POROMA2008
28-09-2010, 01:00
بعد از مدتها انتظار بالاخره شرکت ASUS نسل جدید از Player های فوق العاده خود را وارد بازار کرد

ASUS HDP-R1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دستگاه قدرتمند با قابلیت های فراوان در پخش تمامی فرمت های صوتی و تصویری تجربه جدیدی از دنیای تکنولوژی و کیفیت تصویر را بری شما به ارمغان خواهد آورد

استفاده از این دستگاه را به تمامی افرادی که در دنیای تصاویر BLURAY سیر می کنند و لذت دیدن این تصاویر رو در تلویزیون های LCD و یا LED تجربه نکردن توصیه می کنم

امکان پخش 5000 شبکه تلویزیونی بصورت رایگان از طریق اتصال به اینترنت

قابلیتهای این دستگاه فوق العاده زیبا و کوچک

... پشتیبانی از تمام فرمت های صوت و تصویر ارائه شده تا کنون

... پشتیبانی از درایو اپتیکال اکسترنال
CD/DVD

... پشتیبانی کامل از زیرنویس فارسی با فرمت SRT

... قابلیت مدیریت کاملا پیشرفته فایل

... پشتیبانی از سیستم USB و E-sata در هارد های جدید

... پشتیبانی از هاردهای اکسترنال ظرفیت بالا تا بالای 4 ترابایت

... قابلیت تغییر سایز . رنگ و زمان بصورت حرفه ای در زیرنویس

... قابلیت پخش تصاویر FULL HD در فرکانس 24Hz

Video: MPEG1/2/4,RM/RMVB,VC-1,H.264
Video File Extension:
.trp,.mp4,.mov,.xvid,.avi,.divx,.asf,.wmv,.mkv,.rm ,.rmvb,.flv,.ts,.m2ts,.dat,.mpg,.vob,.mts,.iso,.if o
Audio: MP3,WAV,AAC,OGG,FLAC,AIFF,Dolby Digital AC3,Dolby Digital Plus,DTS Digital Surround,Tag ID3,Dolby True HD (downmix)
Image: JPEG,BMP,PNG,GIF,TIFF
Subtitle: SRT,SUB,SMI,SSA,TXT

ورودی ها
DC Power In
1xUSB 2.0 Port
1xUSB 2.0 / eSATA Combo Port
RJ-45 LAN Port

خروجی ها
Composite Video
Composite Audio L/R
S/PDIF Out
HDMI 1.3

محتویات جعبه :
یک دستگاه پلیر
یک عدد کابل برق
یک عدد آداپتور کوچک
یک عدد کابل کامپوننت
ریموت کنترل
CD محصول
2 عدد باتری نیم قلمی

فقط 165 هزار تومان

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

:40::40::40:

من فکر میکنم دیگیه نیازی به وسترن نیست
بازم هم منتظر نظران شما هستم

نتها با یک سرچ ساده در گوگل اطلاعات بهتری یافت می کنید

Artam01
28-09-2010, 10:03
کیفیتش چطوره؟

t_tanhayam
28-09-2010, 10:16

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

-مهمترين خصوصيتش همين قيمتش هست

-اين قابليت اجراي فايل ها بدون نياز به hdtv خيلي كار راه انداز و مود نياز دوستاني كه براي ضبط هاي خودشون دنبال پلير ميگشتند هست

t_tanhayam
28-09-2010, 10:29
-والبته قيمت هايي كه الان ديدم متاسفانه در ايران گران تشريف دارند

amin885
28-09-2010, 10:43
البته قیمتها با انواع گارانتیها فرق داره حداقل 20 هزار تومان بخاطر گارانتی معتبر داشتن اضافه میشه

amin885
28-09-2010, 10:47
البیته نوع گارانتی و ایا گارانتی معتبر باشه یا نه روی قیمت تاثیر داره

help please
28-09-2010, 13:22
دوستان کسی میتونه ادرس یه مغازه تو تهرون به من پ.خ کنه که قیمتشم ارزون باشه برم اینو بخرم . لطفا .:40::40::40::40:

t_tanhayam
28-09-2010, 13:35
دوستان کسی میتونه ادرس یه مغازه تو تهرون به من پ.خ کنه که قیمتشم ارزون باشه برم اینو بخرم . لطفا .:40::40::40::40:

-همون سايت بالا ميفروشه ميتونيد توي گوگل سرچ بزنيد به راحتي ادرس فروشگاه هم دارند

POROMA2008
28-09-2010, 14:07
سوای بخش فرمت ها دونکته مهم و قابل توجه برای خرید داره برای خرید

Supported File System: FAT16/32, NTFS, HFS/HFS+, ext3

... پشتیبانی از درایو اپتیکال اکسترنال
CD/DVD

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

این اپدیت تا ا لان

ffa72
29-09-2010, 10:24
USB wireless ساپورت ميكنه ?

fabio montari
29-09-2010, 15:30
من که اخر نفهمیدم کدوم خوبه الان میخوام برم بگیرم یکی میگه این خوبه یکی میگه seagat یکی میگه wd واقعا کدوم خوبه ؟ یکی جوابه منو بده مرسی

mormak
29-09-2010, 16:33
wd live دارای cpu 500Hz هستش که حتی ویدئوهایی با بیت ریت بالای 15000 رو پخش میکنه اما این مدل Asus دارای cpu 400 هستش که مسلما قدرتش کمتره

t_tanhayam
29-09-2010, 16:33
من که اخر نفهمیدم کدوم خوبه الان میخوام برم بگیرم یکی میگه این خوبه یکی میگه seagat یکی میگه wd واقعا کدوم خوبه ؟ یکی جوابه منو بده مرسی

fabio عزيز به نظر من انتخاب كمي كه نه بيشتر سليقه اي هست اكثر دستگاههاي hd media player هم قيمت كارايي هاي يكساني دارند وتفاوت در جزئيات هست
-به هر حال نظر من wd live هست بخاطر اجراي روون فايلهاي مختلف چه از هارد چه بوسيله دانگل واي فاي و همينطور
خروجي خوب وشسته رفته اي كه بهتون ميده

firesoul
29-09-2010, 19:29
دوستان این فرمویر این دستگاه ها رو میشه مثل ----- خودمون عوض کنیم (آپدیت کنیم)؟

t_tanhayam
29-09-2010, 21:03
دوستان این فرمویر این دستگاه ها رو میشه مثل ----- خودمون عوض کنیم (آپدیت کنیم)؟

-فرك نميكنم مشكلي وجود داشته باشه در تمامي دستگاههاي hd media ‌اين قابليت وجود داره

POROMA2008
29-09-2010, 23:42
wd live دارای cpu 500Hz هستش که حتی ویدئوهایی با بیت ریت بالای 15000 رو پخش میکنه اما این مدل Asus دارای cpu 400 هستش که مسلما قدرتش کمتره

دوست عزیر میشه لطف کنی و یک منبع موثق برای حرف به من نشون بدی

fabio montari
30-09-2010, 00:21
fabio عزيز به نظر من انتخاب كمي كه نه بيشتر سليقه اي هست اكثر دستگاههاي hd media player هم قيمت كارايي هاي يكساني دارند وتفاوت در جزئيات هست
-به هر حال نظر من wd live هست بخاطر اجراي روون فايلهاي مختلف چه از هارد چه بوسيله دانگل واي فاي و همينطور
خروجي خوب وشسته رفته اي كه بهتون ميده
اخه wd خیلی زشته من بدم میاد ازش ولی قدرتش خوبه برای همین یه چیز میخوام با قدرته اون و قیافیه خوب

mormak
30-09-2010, 03:07
دوست عزیر میشه لطف کنی و یک منبع موثق برای حرف به من نشون بدی
اولین منبع خودم هستم! که BBC Planet رو با بیت ریت 15000به بالا باهاش دیدم دومین منبع یک سایت تخصصی media player که تمامی شرکت های معتبر رو داره و جزئیات سخت افزاری به همراه قیمت بین المللی
تو این سایت حتی میتونین ببینین چقدر قیمت asus و western اختلاف دارن و همچنین CPU و چیپست بکار رفته در دستگاهها به همراه حافظه اونها:

t_tanhayam
30-09-2010, 09:31
اخه wd خیلی زشته من بدم میاد ازش ولی قدرتش خوبه برای همین یه چیز میخوام با قدرته اون و قیافیه خوب

-ديگه ميگم سليقه اي هست زشتم نيست اونقدا ها :46:
-ميتوني بيشتر هزينه كني برو سراغ نواترون ها

farshad6730
01-10-2010, 12:59
فقط فرمتsrt فارسی و ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی با زیرنویس با فرمتsub فارسی نشون نمیده؟
من بین این و وسترن موندم کدوم و بخرم.ساپورت فارسی واسم خیلی مهمه و اینکه فرمت های تصویری زیادی ساپورت کنه
دوستان لطفا راهنمایی کنن
ممنون

jabarsink2000
01-10-2010, 14:34
به نظر من این مدل خیلی از وسترن قوی تر است.
یک نکته جال که به ان برخوردم این هست که این مدیا پلیر از نوع لینوکسی بوده وسرس کد ان در سایت موجود است وبرنامه نویس هایی که با این نوع زبان سر کار دارند راحت میتونند برای ان فریمور بنویسند.به این صورت این مدل هیچ وقت از دور خارج نمی شود.
در ضمن به نظر من خیلی پشتیبانیش از وسترن قوی تر است در این مدت 18 فریمور برای این مدل امده است که زبان های زیادی به ان اضافه شده است.
با تشکر.
هادی

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

فقط فرمتsrt فارسی و ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی با زیرنویس با فرمتsub فارسی نشون نمیده؟
من بین این و وسترن موندم کدوم و بخرم.ساپورت فارسی واسم خیلی مهمه و اینکه فرمت های تصویری زیادی ساپورت کنه
دوستان لطفا راهنمایی کنن
ممنون
زیر نویس های زیر پشتیبانی میشه .

farshad6730
01-10-2010, 16:20
به نظر من این مدل خیلی از وسترن قوی تر است.
یک نکته جال که به ان برخوردم این هست که این مدیا پلیر از نوع لینوکسی بوده وسرس کد ان در سایت موجود است وبرنامه نویس هایی که با این نوع زبان سر کار دارند راحت میتونند برای ان فریمور بنویسند.به این صورت این مدل هیچ وقت از دور خارج نمی شود.
در ضمن به نظر من خیلی پشتیبانیش از وسترن قوی تر است در این مدت 18 فریمور برای این مدل امده است که زبان های زیادی به ان اضافه شده است.
با تشکر.
هادی

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

زیر نویس های زیر پشتیبانی میشه .

دوست عزیز این زیرنویس هایی که اشاره کردید همه با فارسی ok هستند؟یعنی با فارسی مشکلی نداره؟
از کجا میتونم این دستگاه و تهیه کنم؟من تهرانم
ممنون

jabarsink2000
01-10-2010, 19:29
دوست عزیز این زیرنویس هایی که اشاره کردید همه با فارسی ok هستند؟یعنی با فارسی مشکلی نداره؟
از کجا میتونم این دستگاه و تهیه کنم؟من تهرانم
ممنون
اگر هم مشکل داشته باشند با پشتیبانی قوی asus حل میشه.
اما این زیر نویس ها را اجراع میکنه.
با تشکر.
هادی

mormak
02-10-2010, 04:58
هیچی :31:

fabio montari
02-10-2010, 20:18
بالاخره از wd بهتره یا نه من میخوام بگیرما تو hd سنگین کم نیاره

t_tanhayam
02-10-2010, 23:45
بالاخره از wd بهتره یا نه من میخوام بگیرما تو hd سنگین کم نیاره

-fabio عزيز اين تصميم وپيشنهاد رو دوستان سليقه اي وتجربي بهتون ميدن

-بنده با توجه به سليقه و تجربه خودم wd ‌رو يهتون پيشنهاد ميدم
- با توجه به هزينه و مشخصات و اجراي قابليت هاي موجود دستگاه به نحوه احسنت
-اجراي روان full hd هاي با بيت ريت هاي سنگين استريم عالي در شبكه و دانگل wi-fi و lan

fabio montari
03-10-2010, 02:20
t_tanhayam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز wd میخرم مرسی مدله live بگیرم دیگه ؟

t_tanhayam
03-10-2010, 09:46
t_tanhayam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز wd میخرم مرسی مدله live بگیرم دیگه ؟

-fabio عزيز به نظر شخصي من wd live يكي از بهترين هاي بازار هست

araz1araz
17-10-2010, 17:47
سلام من يه ايسوس گرفتم ولي زير نويس هاي فارسي رو درست نشون نميده

panther99
08-11-2010, 01:36
قیمت این دستگاه الان تو بازار تهران چنده ؟؟؟؟؟؟ و از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟؟؟ مشکل زیر نویس فارسی که نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟