PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صبح زود حالم بده. چرا؟

4MaRyAm
26-09-2010, 18:35
سلام دوستان یا پزشکان :دی

من اگه صبح خیلی زود از خاب بیدار بشم، با عرض پوزش حال تهوع دارم! اما اگه مثلا 1 ساعت بیشتر بخابم دیگه این حالتو ندارم.
میشه بگین من چمه؟ :دی
ممنون:11:

hamijoon
26-09-2010, 18:57
من اين حالت ها هميشه بعده ماه رمضون واسم بوجود مياد . خودم فكر كنم دليلش تغيير زمان خوابم بود .
تو ماه رمضون تا سحر بيدار بودم از اينور هم تا 2 3 ميخوابيدم . ولي بعدش كه زود پا ميشدم حالت تهوع پيدا ميكردم .

الان ديگه ندارم چون 2 روز پشت سر هم چاي و نبات ميخوردم . نميدونم رو شما هم جواب ميده يا نه ...

Alireza SM
26-09-2010, 18:58
مشخصاتتون دقيقا چيه ؟ متاهل هستين يا مجرد ؟
چه مدته اين حالت رو دارين ؟ قبل از غذا خوردن اتفاق ميافته يا بعدش ؟ از وقتي اينطور ميشين علايم ديگه اي پيدا نكردين؟
يه روز صبح كه بلند ميشين به جاي كارهاي روزانه فعاليت زياد يا ورزش كنين و ببينين كه بازم حالت تهوع دارين يا نه

4MaRyAm
26-09-2010, 19:04
بعضی اوقات که زود بیدار میشم این حالت تا بعد از ظهر ادامه داره.

الان ديگه ندارم چون 2 روز پشت سر هم چاي و نبات ميخوردم . نميدونم رو شما هم جواب ميده يا نه ...
چایی نبات رو امتحان میکنم.

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

مشخصاتتون دقيقا چيه ؟ متاهل هستين يا مجرد ؟
چه مدته اين حالت رو دارين ؟ قبل از غذا خوردن اتفاق ميافته يا بعدش ؟ از وقتي اينطور ميشين علايم ديگه اي پيدا نكردين؟
يه روز صبح كه بلند ميشين به جاي كارهاي روزانه فعاليت زياد يا ورزش كنين و ببينين كه بازم حالت تهوع دارين يا نه

دختر مجرد 24 ساله هستم. چندین ساله که این حالو دارم. نه عوارض دیگه ای ندارم. فقط وقتی یه جای خفه باشم که هوای آزاد کم باشه حالم بدتر میشه.
معمولا روزایی صبح زود بیدار میشم که میرم سره کار. اونجا هم فعالیتم بد نیست. زیاده.

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

با اینکه صبحها نرمش میکنم بازم این حالو دارم. اصلا هیچی بعنوان صبحانه نمیتونم بخورم. حالم بدتر میشه

morsadr
26-09-2010, 21:38
احتمالا میزان کلی خواب شما کم می باشد . شبها زودتر بخوابید ببنید آیا بازم صبح با زود بیدار شدن این حالت را دارید یا خیر .

S@nti@go_s&k
26-09-2010, 21:48
چندین ساله که این حالو دارم

خسته نباشی :دی

تو این چند سال یه دکتر نرفتی؟ نکنه از آمپول میترسی:دی

احتمالا معدت مشکل داره

لاغری یا چاق ؟

Mr.Crow
27-09-2010, 11:13
منم خیلی وقته این مشکل رو دارم ! شاید 4,5 سال ! البته حالت تهوع نیست ولی یه جوری هستم که انگار دلم پُر هست ! اگه دو روز هم هیچی نخورم ولی باز صبح بعدش این طوری میشم و برعکس شما هرچی زودتر بیدار بشم حالم بهتره :دی

aliiiiiii
27-09-2010, 11:25
با سلام

منم همین حالتو دارم البته من شبها دیر میخوابم و مثل دوستمون با خواب بیشتر مشکلم حل میشه. به نظر من این مشکل به خاطر ضعف کلی بدن در ابتدای صبح است و با خوردن یه صبحانه کامل مشکل حل میشه:27:

joe_satriani
27-09-2010, 11:28
با سلام
منم اكثرا همينطوري هست
مخصوصا زماني كه ميخوام برم دست و صورتم و بشورم ( گلاب به روتون زور به دلم مياد ميخواد ...... :31: )
من زياد هم بخوابم و صبح پاشم بازم همينطوريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دواش چيه دوستان؟؟

4MaRyAm
27-09-2010, 11:42
خسته نباشی :دی

تو این چند سال یه دکتر نرفتی؟ نکنه از آمپول میترسی:دی

احتمالا معدت مشکل داره

لاغری یا چاق ؟

رفتم دکتر، برام قرص B6 :2: داد، منم یه چند روز خوردم دیدم حالم داره ازش بهم میخوره دیگه نخوردم :31:
نه لاغرم نه چاق!

حتمالا میزان کلی خواب شما کم می باشد . شبها زودتر بخوابید ببنید آیا بازم صبح با زود بیدار شدن این حالت را دارید یا خیر .

من 11 میخابم. اگه 7 بیدار بشم حالم بده.
نه با خواب هم درست نشدم:19:

با سلام

منم همین حالتو دارم البته من شبها دیر میخوابم و مثل دوستمون با خواب بیشتر مشکلم حل میشه. به نظر من این مشکل به خاطر ضعف کلی بدن در ابتدای صبح است و با خوردن یه صبحانه کامل مشکل حل میشه:27:

والا من اونموقع هیچی نمیتونم بخورم ، حالم بدتر میشه. باعرض معذرت :2::41:

s_paliz
27-09-2010, 11:43
فقط وقتی یه جای خفه باشم که هوای آزاد کم باشه حالم بدتر میشه.
معمولا روزایی صبح زود بیدار میشم که میرم سره کار. اونجا هم فعالیتم بد نیست. زیاده.

یکی از اطرافیان من هم اینجوریه... توی تی وی میگفت «چی‌چی فوبیا»... دقیق یادم نیست. یه حالت طبیعیه که بعضی ها در جای سربسته و تنگ باشن میترسن و حالشون بد میشه.. نمیدونم والا :46:

4MaRyAm
27-09-2010, 11:53
با کوچکترین بوی بد یا بوی تند (حتی بوی بعضی از عطرها که از نزدیک شیشه رو بو کنم) حالم بد میشه ! ممکنه بیارم بالا، مثه کسایی که ویار دارن

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

یکی از اطرافیان من هم اینجوریه... توی تی وی میگفت «چی‌چی فوبیا»... دقیق یادم نیست. یه حالت طبیعیه که بعضی ها در جای سربسته و تنگ باشن میترسن و حالشون بد میشه.. نمیدونم والا :46:

دوا درمونشو نگفت؟

joe_satriani
27-09-2010, 11:54
با کوچکترین بوی بد یا بوی تند (حتی بوی بعضی از عطرها که از نزدیک شیشه رو بو کنم) حالم بد میشه ! ممکنه بیارم بالا، مثه کسایی که ویار دارن

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

دوا درمونشو نگفت؟

نه لاغرم نه چاق!

من 11 میخابم. اگه 7 بیدار بشم حالم بده.
نه با خواب هم درست نشدم:19:

والا من اونموقع هیچی نمیتونم بخورم ، حالم بدتر میشه. باعرض معذرت :2::41:

منم دقيقا همين علائم رو دارم :2::2::2:
هروقت صبح زود پاشم اينطوري ميشم :2: اما اگه ديرتر مثلا 10 پاشم ديگه حالم اينطوري نيست :41::41:

4MaRyAm
27-09-2010, 12:10
یکی از فامیلامون همینطوری بود رفته بود دکتر گیاهی! بهش گفته بود خیلی از غذاها رو نباید بخوری. مثل گوجه و بادمجون و...
نظر شما چیه؟

joe_satriani
27-09-2010, 12:28
یکی از فامیلامون همینطوری بود رفته بود دکتر گیاهی! بهش گفته بود خیلی از غذاها رو نباید بخوری. مثل گوجه و بادمجون و...
نظر شما چیه؟

خوب اينا زياد تاثير نداره كه :13:
گوجه و بادمجو ن و اينطور چيزا سبزيجات هستن و نبايد آدم رو اينطوري كنه كه

Mr.Crow
27-09-2010, 17:45
نظر شما چیه؟
شما چیزایی مثل نسکافه و قهوه و ... هم میخورین ؟! چون من یه مدت زیاد میخوردم (مینوشیدم :دی) و این مشکل برام شدیدتر بود !

dalton77
27-09-2010, 17:51

من اگه صبح خیلی زود از خاب بیدار بشم، با عرض پوزش حال تهوع دارم! اما اگه مثلا 1 ساعت بیشتر بخابم دیگه این حالتو ندارم.

منم چندین سال این مشکل رو داشتم یعنی صبح که از خواب بلند میشدم حالت تهوع داشتم و اصلا نمیتونستم لب به صبحانه بزنم ولی بعد از سه چهار ساعت این حالت تهوع از بین میرفت.اما به مرور زمان حالت تهوع بیشتر شد طوری که تو خیابون اگه از کنار یه ساندویج فروشی رد میشدم احساس میکردم الان حالم بهم میخوره.انواع دکترها رو هم رفتم هم دکتر گوارش هم دکتر گیاهی هم تغذیه.یکی میگفت معدت انگل داره اون یکی میگفت دستگاه گوارشت ضعیف شده ولی هیچ تاثیری تو حالم نداشت تا اینکه رفتم پیش یه دکتر عمومی که گفت ممکنه مشکل از اعصابت باشه و یه قرص ضد افسردگی داد که پس از 4 روز خوردن حالت تهوعم از بین رفت البته قرصها رو هنوز دارم میخورم.شاید شما هم در زندگیتون با یه مشکلی مواجه شدین که به اعصابتون زیاد فشار اومده .آیا مشکل اضطراب یا افسردگی خفیف ندارین؟

joe_satriani
27-09-2010, 17:58
منم چندین سال این مشکل رو داشتم یعنی صبح که از خواب بلند میشدم حالت تهوع داشتم و اصلا نمیتونستم لب به صبحانه بزنم ولی بعد از سه چهار ساعت این حالت تهوع از بین میرفت.اما به مرور زمان حالت تهوع بیشتر شد طوری که تو خیابون اگه از کنار یه ساندویج فروشی رد میشدم احساس میکردم الان حالم بهم میخوره.انواع دکترها رو هم رفتم هم دکتر گوارش هم دکتر گیاهی هم تغذیه.یکی میگفت معدت انگل داره اون یکی میگفت دستگاه گوارشت ضعیف شده ولی هیچ تاثیری تو حالم نداشت تا اینکه رفتم پیش یه دکتر عمومی که گفت ممکنه مشکل از اعصابت باشه و یه قرص ضد افسردگی داد که پس از 4 روز خوردن حالت تهوعم از بین رفت البته قرصها رو هنوز دارم میخورم.شاید شما هم در زندگیتون با یه مشکلی مواجه شدین که به اعصابتون زیاد فشار اومده .آیا مشکل اضطراب یا افسردگی خفیف ندارین؟

با سلام
منم تمام نشانه هاي شما رو دارم :41:
اضطراب و افسردگي خفيف فكر كنم داشته باشم - پس احتمالا از همينه - اسم قرصاش چيه؟
بايد برم پس منم دكتر :41:
الان شما كامل خوب شدي ديگه؟
صبحها پا ميشي اذيت نميشي؟

S@nti@go_s&k
27-09-2010, 18:06
آیا مشکل اضطراب یا افسردگی خفیف ندارین؟

آره آفرین اعصاب هم تاثیر داره

واسه اعصاب قرص نخورید یه عرق هستش به نام عرق 4 گیاه اعصاب اونو بخورید نتیجرو اعمال اعلام کنید

از عطاری ها هم بپرسید همشون دارن

4MaRyAm
27-09-2010, 19:33
شما چیزایی مثل نسکافه و قهوه و ... هم میخورین ؟! چون من یه مدت زیاد میخوردم (مینوشیدم :دی) و این مشکل برام شدیدتر بود !

نه، اهلش نیستم.

چرا فکر میکنم داشته باشم.
اگه اسم اون قرص رو لطف کنین ممنون میشم :11:
آلپرزولام نیست اون قرصی که مصرف میکنین؟

پس از 4 روز خوردن حالت تهوعم از بین رفت
یعنی میشه؟!!!

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

آره آفرین اعصاب هم تاثیر داره

واسه اعصاب قرص نخورید یه عرق هستش به نام عرق 4 گیاه اعصاب اونو بخورید نتیجرو اعمال اعلام کنید

از عطاری ها هم بپرسید همشون دارن

طریقه ی مصرفش چجوریه؟

S@nti@go_s&k
27-09-2010, 19:40
طریقه ی مصرفش چجوریه؟

چجوری آب میخوری اینم همون جوری میریزی تو استکان نیم ساعت قبل از خواب میخوری :دی

البته تو لیوانم میتونی بریزی :دی فقط لیوانو نصفه بریز پر نکن .

4MaRyAm
27-09-2010, 19:46
چجوری آب میخوری اینم همون جوری میریزی تو استکان نیم ساعت قبل از خواب میخوری :دی

البته تو لیوانم میتونی بریزی :دی فقط لیوانو نصفه بریز پر نکن .

خدا رو شکر تو دکتر نشدی :31: منظورم زمان و میزان مصرف روزانه بود

S@nti@go_s&k
27-09-2010, 19:49
خدا رو شکر تو دکتر نشدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه دیگه من دیدم همسایمون دکتر شد گفتم دیگه خزه برم دکتر شم

حالا دور از این جلف بازیا :دی من خودم برای خوابیدن ( خوابم نمیبرد سرم با ک..... بازی میکرد :دی) تا 5 صب بیدار بودم

میخوردم خیلی تاثیر داره مزشم خوبه مثه اون قرصه wc نیست که نخوری حالت بد شه :31:

4MaRyAm
27-09-2010, 19:53
نه دیگه من دیدم همسایمون دکتر شد گفتم دیگه خزه برم دکتر شم

حالا دور از این جلف بازیا :دی من خودم برای خوابیدن ( خوابم نمیبرد سرم با ک..... بازی میکرد :دی) تا 5 صب بیدار بودم

میخوردم خیلی تاثیر داره مزشم خوبه مثه اون قرصه wc نیست که نخوری حالت بد شه :31:

آخه دکتر :دی ما که مشکل خواب نداریم.
تو هم از اون دکترایی که روی مزاج خودشون تجویز میکنن :27:

S@nti@go_s&k
27-09-2010, 19:58
خوب اینی که من میگم درسته قشنگ گوش کن یه بار بیشتر نمیگم :دی

مگه نشنیدی میگن بنی آدم اعضای یک پیکرند.

دیگه با این حرفت فهمیدم از اعصابته تیک میک نداری؟ :دی

این یه نمونه از کاربرداشه کلا واسه اعصابه من چون اعصابم با اعصاب شما فرق میکنه تو زمینه خواب استفاده کردم

حالا 2500 تومن بده یه شیشه بگیر امتحانش ضرر نداره به جای اینکه بری قهوه تلخ بگیری ببینی پولشو ببر

عرق 4 گیاه اعصاب بگیر بخور :دی

dalton77
27-09-2010, 20:55
با سلام
منم تمام نشانه هاي شما رو دارم :41:
اضطراب و افسردگي خفيف فكر كنم داشته باشم - پس احتمالا از همينه - اسم قرصاش چيه؟
بايد برم پس منم دكتر :41:
الان شما كامل خوب شدي ديگه؟
صبحها پا ميشي اذيت نميشي؟

قرصهایی که من خوردم فلوکستین و متوکلوپرامید و آلپروزولام بود که اولی ضد افسردگیه و دومی اگه اشباه نکنم به اعصاب معده ربط داره و سومی ضد اضطرابه ولی به هیچ وجه سر خود قرص مصرف نکنید و حتما زیر نظر یک پزشک خوب باشید مثلا ممکنه مشکلتون خفیف باشه و فقط با قرصی مثل نتوکلوپرامید مشکلتون حل بشه و نیازی به ضد افسردگیها نباشه.
الان دیگه اون مشکل رو ندارم

.

چرا فکر میکنم داشته باشم.
اگه اسم اون قرص رو لطف کنین ممنون میشم :11:
آلپرزولام نیست اون قرصی که مصرف میکنین؟

یعنی میشه؟!!!

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

آلپروزولام یک داروی ضداضطرابه ولی تاثیر اصلیرو در این مشکل قرصهای ضدافسردگی داره.باز هم بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه خودسر قرصهای اعصاب رو مصرف نکنید و حتما زیر نظر پزشک مصرف کنید از پزشک هم بخواهید بهتون قرصهایی که خفیفتر هستند رو بده شاید مشکلتون با یک قرص با دوز پایین از بین بره.
عرقیات گیاهی هم میتونه موثر باشه البته اگه مشکلتون خیلی ریشه ای نباشه

s_paliz
28-09-2010, 01:47
نه دوا درمونش رو نگفت برمیگشت به روح و روان طرف منم نمیدونم چی چی بود.. اصلا ولش کن..

آهااان گرفتم

شما مشکل معده نداری؟
شیر میخوری دل درد نمیگیری؟
چای داغ میخوری؟

اگر اینطوری هستی مطمئن باش مشکل معده داری. رانیتیدین بخور حل میشه:دی شوخی کردم برو دکتر بگو اینجوریم.

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:39 AM ----------

آلپرازولام نخور بابا جان بدون تجویز پزشک ... این قرص خوابه!!! مگه مشکل اعصاب داری؟ مگه همش استرس داری و وضعت خرابه؟ به اونایی که جراحی بایپس قلب میکنن و افسردگی میگیرن و همش گریه میکنن آلپرازولام میدن.!!

نه عزیزم اصلا ربطی نداره گول نخور :دی

---------- Post added at 02:45 AM ---------- Previous post was at 02:41 AM ----------

من یه زمان دیوانه شده بودم نه ببخشید استرس داشتم، زده بود به قلبم یه نمه تیر میکشید رفتم دکتر پروپرانولول ۴۰ داد. که البته این مشکل با ورزش حل شد.

---------- Post added at 02:47 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

نوشته شده توسط joe_satriani
شما همین پروپرانولول ۴۰ یا پروپراتد ۴۰ (جفتش یکیه) بگیر بخور ایشالا خوب میشی... قرص زیاد خطرناکی نیست. خیلی ضعیفه.

hamid_diablo
28-09-2010, 12:44
سلام دوستان
منم تریبا مشکلم مثل خواهر عزیزه
من وقتی صبح زود از خواب پا میشم حالت تهوع و سر گیجه دارم

joe_satriani
28-09-2010, 13:49
سلام دوستان
منم تریبا مشکلم مثل خواهر عزیزه
من وقتی صبح زود از خواب پا میشم حالت تهوع و سر گیجه دارم

با سلام
حميد جان اين پست و اين پست رو بخون كه دوستمون dalton 77 - ببين چطوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

4MaRyAm
28-09-2010, 16:17
قرصهایی که من خوردم فلوکستین و متوکلوپرامید و آلپروزولام بود که اولی ضد افسردگیه و دومی اگه اشباه نکنم به اعصاب معده ربط داره و سومی ضد اضطرابه ولی به هیچ وجه سر خود قرص مصرف نکنید و حتما زیر نظر یک پزشک خوب باشید مثلا ممکنه مشکلتون خفیف باشه و فقط با قرصی مثل نتوکلوپرامید مشکلتون حل بشه و نیازی به ضد افسردگیها نباشه.
الان دیگه اون مشکل رو ندارم
پس نظر شما اینه که من به یه دکتر اعصاب مراجعه کنم. تو هفته آینده وقت کردم میرم نتیجشو بهتون میگم.
ممنون از کمکت دوست عزیز :11:

Dr.FANOOS
28-09-2010, 18:48
سلام دوستان یا پزشکان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه بگین من چمه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.شرمنده تاپیک یه خرده رفته جلو من هم متاسفانه وقت خوندنش رو ندارم:31:
اما از پست اول شما پیداست که مشکل در میزان استراحت و یا همون خواب دارید.
ببینید از ساع 12 شب تا ساعت 5 صبح زمان شارژ مغناطیسی مغز هست و شما اگر این 5 ساعت رو از دست بدهید در طول روز باید 10 ساعت بخوابید تا جبران بشه!
خیلی از تهوع ها هم همراه با سردرد هست و مشخصه که شما مغز خسته ای دارید!
من خودم کسی بودم که تا 5 صبح بیدار بودم زندگیم بهم ریخته بود یه روز تا 12 ظهر بیدار بودم هر کاری می کردم نمی خوابیدم.دیگه دیر خوابیدن رو جمع کردم الان دیگه دیرتر از 2:30 نمی خوابم.هدفم هم اینه که این رکورد رو برسونم ساعت 1!
شما چون دختر هستید و معمولا دختر ها از نظر جسمانی ضعیف تر و آسیب پذیرتر هستند چنین عوارضی رو شاهد هستید.
شرمنده که کل تاپیک رو نتونستم دنبال کنم امیدوارم مفید واقع شده باشه!:46:

dalton77
28-09-2010, 20:35
شما همین پروپرانولول ۴۰ یا پروپراتد ۴۰ (جفتش یکیه) بگیر بخور ایشالا خوب میشی... قرص زیاد خطرناکی نیست. خیلی ضعیفه.

دوست عزیز من میگم اگه میخواهید قرص بخورید زیر نظر پزشک مصرف کنید اونم با دوز پایین اونوقت شما میگی پروپرانول بخورن اونم 40 :18:.البته در مورد آلپروزولام باید بگم مصرف این قرص در بلند مدت به شدت اعتیاد آوره منم یک ماه بیشتر نخوردم و دکتر پس از یک ماه قطع کرد

پس نظر شما اینه که من به یه دکتر اعصاب مراجعه کنم. تو هفته آینده وقت کردم میرم نتیجشو بهتون میگم.
ممنون از کمکت دوست عزیز :11:

فکر میکنم این بهترین کار باشه.امیدوارم مشکلت حل بشه

s_paliz
28-09-2010, 23:28
دوست عزیز من میگم اگه میخواهید قرص بخورید زیر نظر پزشک مصرف کنید اونم با دوز پایین اونوقت شما میگی پروپرانول بخورن اونم 40 :18:.البته در مورد آلپروزولام باید بگم مصرف این قرص در بلند مدت به شدت اعتیاد آوره منم یک ماه بیشتر نخوردم و دکتر پس از یک ماه قطع کرد

جااان؟ :23:
آهان پروپراتد ۴۰ دارم.. که گمونم مشابه پروپرانولول هست... نه بابا زیاده یعنی؟ یعنی منم آره؟:19:

ugly_girl_a
29-09-2010, 00:33
یکی از آشناهای ماهم اینجوری بود.دکتر بهش گفت صبح ها ناشتا یه قاشق عسل بخوره .
تا جایی که من می دونم خیلی بهتر شده ازون موقع .

ghahremanimehdi
29-09-2010, 00:57
منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم.
البته معمولا شبها دیر میخوابم (ساعت 1 یا 2) و موقعی که بیدار میشم یه جورایی گیجم و اصلا اشتهای صبحانه ندارم و موقعی که بیدار میشم احساسی دارم که انگار بدنم میگه هنوز به 3-4 ساعت خواب نیاز داری و چاره ای ندارم و باید 7 صبح بیدارشم برم سر کار! ولی 3 ساعت هم بعد از ظهر میخوابم اما با این وجود صبح ها این احساس رو دارم.
شما بالاخره به نتیجه رسیدی ؟اگر به نتیجه رسیدی ما رو هم بیخبر نذار.

4MaRyAm
29-09-2010, 15:45
یکی از آشناهای ماهم اینجوری بود.دکتر بهش گفت صبح ها ناشتا یه قاشق عسل بخوره .
تا جایی که من می دونم خیلی بهتر شده ازون موقع .

مرسی دوست عزیز از راهنماییت. همین فردا امتحان میکنمو البته اگه بتونم بخورمش! :46:

منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم.
البته معمولا شبها دیر میخوابم (ساعت 1 یا 2) و موقعی که بیدار میشم یه جورایی گیجم و اصلا اشتهای صبحانه ندارم و موقعی که بیدار میشم احساسی دارم که انگار بدنم میگه هنوز به 3-4 ساعت خواب نیاز داری و چاره ای ندارم و باید 7 صبح بیدارشم برم سر کار! ولی 3 ساعت هم بعد از ظهر میخوابم اما با این وجود صبح ها این احساس رو دارم.
شما بالاخره به نتیجه رسیدی ؟اگر به نتیجه رسیدی ما رو هم بیخبر نذار.

نه من شبا دیر نمیخابم. مشکل من کم خابی نیست. همون طور که دوستمون گفتند این مشکل میتونه از فشار عصبی باشه. فکر کنید ببینید تو زندگیتون مشکلی ندارین که خیلی فکرتون رو مشغول کرده باشه.

ghahremanimehdi
29-09-2010, 16:09
این مشکل میتونه از فشار عصبی باشه. فکر کنید ببینید تو زندگیتون مشکلی ندارین که خیلی فکرتون رو مشغول کرده باشه.

خوبه البته من ذهنم همیشه خیلی مشغوله ولی چکار میشه کرد ؟ کلا مشغله فکری زیاد دارم و هیچوقت کم هم نمیشه :21:

4MaRyAm
29-09-2010, 16:15
خوبه البته من ذهنم همیشه خیلی مشغوله ولی چکار میشه کرد ؟ کلا مشغله فکری زیاد دارم و هیچوقت کم هم نمیشه :21:

باید به یه طریقی به آرامش برسی! یه روز آروم داشته باشی بدون هیچ دغدغه ای. اگه نمیتونی به دکتر مراجعه کنید

ghahremanimehdi
29-09-2010, 16:19
باید به یه طریقی به آرامش برسی! یه روز آروم داشته باشی بدون هیچ دغدغه ای. اگه نمیتونی به دکتر مراجعه کنید

مگه میشه توی این مملکت یه روز آروم داشت ؟ آخه دکتر چه کاری میتونه برای من بکنه؟:41:

vatan2009
29-09-2010, 16:52
ادیت شد...........

MARIYAJ
29-09-2010, 17:04
بنظرم این مشکل ناشی از تغییرات هورمونی صبحگاهی که توی فصل بهار و پاییز بیشتر میشه هست و همچنین با زمینه افسردگی و اضطراب و آلرژی و میگرن خانوادگی میتونه تشدید بشه

خوردن گوشت گوسفندی و فندق و گردو و انگور آرامش روحیتون رو بیشتر میکنه

اگر هم بخواید دارو مصرف کنید ترکیب

MARIYAJ
29-09-2010, 19:19
ادامه ....

اگر هم بخواید دارو مصرف کنید و زمینه افسردگی و اضطراب دارید ترکیب دو داروی آمی تریپتیلین 10 و پروپرانول 10 میلی گرمی شبی یه قرص میتونه موثر باشه

ضمنا از نشستن زیاد پشت سیستم پرهیز کنید و سعی کنید مرتب رفع خستگی کنید

و بخصوص از ناحیه گردن و کمر مواظب باشید سرما نخورید

ببخشید تا پست تایید شد تایم ویرایشش گذشت !

4MaRyAm
29-09-2010, 21:15
مگه میشه توی این مملکت یه روز آروم داشت ؟ آخه دکتر چه کاری میتونه برای من بکنه؟:41:

دیگه آقا اونش بمن ربطی نداره به این تاپیک هم ربط نداره!

ادامه ....

اگر هم بخواید دارو مصرف کنید و زمینه افسردگی و اضطراب دارید ترکیب دو داروی آمی تریپتیلین 10 و پروپرانول 10 میلی گرمی شبی یه قرص میتونه موثر باشه

ضمنا از نشستن زیاد پشت سیستم پرهیز کنید و سعی کنید مرتب رفع خستگی کنید

و بخصوص از ناحیه گردن و کمر مواظب باشید سرما نخورید

ببخشید تا پست تایید شد تایم ویرایشش گذشت !

مرسی از اطلاعات خوبتون.:11:
در مورد سرمای ناحیه کمر و گردن هم باهاتون موافقم. مخصوصا کمر.
اون قرص آمی تریپتیلین 10 برای ضد افسردگیه؟

MARIYAJ
29-09-2010, 22:06
خواهش میکنم

مجددا یادآوری کنم که زیاد پشت سیستم نشستن باعث میشه که عصب دهی و خونرسانی نواحی گردن و کمر مختل بشه که از عوارض اون به شکل ضعف قلب و دلتنگی و افسردگی و تهوع و یا نفخ بروز میکنه , بنابراین هر از مدتی تحرک کافی در رفع اونها موثره

---------------------
بله , آمی تریپتیلین داروی ضد افسردگیه , که مصرف اون با دوز کم یعنی 10 میلی گرم شبانه به همراه 10 میلی گرم پروپرانول میتونه توی مواردی که خیلی حاد نیست موثر باشه , البته بهتره بدون قطع ناگهانی و زیر نظر پزشک مصرف بشه

greena
30-09-2010, 20:04
سلام سلام سلام

چون سلامتی میاره بازم سلام :31:

سلام به گل مریم خانم

اگه اجازه بدی منم یه چیزای بگم .......

از اون جاییکه همه افراد مممکنه زمان مورد نیازشون برای خواب متفاوت باشه ممکنه به خواب بیشتری نیاز داشته باشی این بین 5 تا 9 ساعت متغییره.....

بعدش اینکه این موضوع اگه ارثی باشه نیاز به زمان داره بعنوان یکی از راه های برطرف شدنش......

همونطور که یکی از دوستان گفتن کاملا موافقم که صبح ها از یه قاشق عسل استفاده کنید کمی از قند سر صبح سریع به خون شما میرسه و ایجاد انرژی میکنه......

و به نظر من مهمتر اینکه زندگی رو جدی نگیری و از استرس و غم به دور باشی و التبه ورزش هم بسیار مفیده............و هرگونه دارو هم با تجویز دکترهای عزیز ............

قربانت

اینم یگذاشتم شاید اشتهات باز شه.........
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4MaRyAm
01-10-2010, 11:23
اینم یگذاشتم شاید اشتهات باز شه.........
مرسی گرینا جان، بغیر از صبحها اکثر اوقات دیگه اشتهام بازه :دی

Majid-6120
01-10-2010, 11:41
سلام

مریم جان چندین سوال با اجازتون :

1- تو کدوم شهر زندگی میکنین؟ شمال کشور هستین؟

2 - دقیقا یادتون میاد از کی اینجوری شدین؟

3 - سابقه نفس تنگی یا موارد شبیه به این داشتین؟

- من خودمم اینجوری میشم....حتی وقتی از خواب بیدار میشم اگه یه نصف لیوان آب بخورم گلاب به روتون بالا میارم!

4MaRyAm
01-10-2010, 11:45
سلام

مریم جان چندین سوال با اجازتون :

1- تو کدوم شهر زندگی میکنین؟ شمال کشور هستین؟

2 - دقیقا یادتون میاد از کی اینجوری شدین؟

3 - سابقه نفس تنگی یا موارد شبیه به این داشتین؟

- من خودمم اینجوری میشم....حتی وقتی از خواب بیدار میشم اگه یه نصف لیوان آب بخورم گلاب به روتون بالا میارم!

سلام
1- نه شمال نه جنوب. مرکز کشور زندگی میکنم.
2-نه دقیق دقیق نه! فکر کنم از اواخر دوره دانشجوییم!
3- نه نفس تنگی نداشتم

آب که اصلا نمیشه خورد! حال آدم بدتر میشه

sastwhc
01-10-2010, 11:52

توصیه میکنم بطور حضوری با یک پزشک مشورت کنید(زنان یا داخلی یا عمومی فعال در این زمینه) در صورتیکه مشکل اساسی وجود نداشت در نهایت یک روانپزشک می تونه براتون یه درمان ملایم شروع کنه(گرچه بنظرم مشکل غیر ارگانیک اومد)

در ضمن من صحیح نمیدونم بدون معاینه بالینی برای کسی دارو تجویز بشه(متاسفانه این مشکل به کرات در این فروم دیده میشه)

Majid-6120
01-10-2010, 11:56
سلام
1- نه شمال نه جنوب. مرکز کشور زندگی میکنم.
2-نه دقیق دقیق نه! فکر کنم از اواخر دوره دانشجوییم!
3- نه نفس تنگی نداشتم

آب که اصلا نمیشه خورد! حال آدم بدتر میشه

من دلیل رو جسمی نمیدونم.......شاید استرس ناشی از چیزی باشه!....یا یه مسئله ای که پیش اومده!.....یا پیش میخواد بیاد!

حتی اگه دلیل جسمی هم باشه با آرامش خاطر و کمی آسودگی و بیخیالی نسبت به بعضی مسائل میشه حلش کرد! تویه موقعیت و سن شما به طور ناخود آگاه ممکنه این مسائل پدیدار بشه! حتی ممکنه شما مسئله ای نداشته باشی ولی یه استرس و آشوبی که نمیتونی حسش کنی تویه شما هست!(که اینجور موقع ها به یوگا رو می آورند:دی)

ولی احتمالات دیگه ای هم هست! رژیم غذاییتون رو که تغییر ندادین؟

4MaRyAm
02-10-2010, 09:27
رژیم غذاییتون رو که تغییر ندادین؟
چرا تو یه دوره ای یه رژیم غذایی داشتم که همراه ورزش باید اجراش میکردم. فکر که میکنم اونروزا حالم بهتر بود. حتما بخاطره ورزش سخت بوده! خودم اینطور فکر میکنم.

Majid-6120
02-10-2010, 13:43
چرا تو یه دوره ای یه رژیم غذایی داشتم که همراه ورزش باید اجراش میکردم. فکر که میکنم اونروزا حالم بهتر بود. حتما بخاطره ورزش سخت بوده! خودم اینطور فکر میکنم.

خب همون دیگه ! یعنی الان دیگه اون ورزش ها رو انجام نمیدین؟......مطمئنا دلیل اصلی میتونه همین باشه!

چون کسی که فعالیت ورزشی داشته در یه دوره زمانی اون هم به صورت سخت و حرفه ای ، اگه به صورت ناگهانی تصمیم به تغییر رژیم غذایی بگیره و ورزش رو هم حذف یا کم کنه مشکلاتی براش پیش میاد!

شما یا دوباره به رژیم سابق برگرد یا ورزش رو به صورت عادی و نه خیلی سخت و فشرده به برنامه ات اضافه کن...با کمی گذر زمان ان شالله خوب میشی!

سر حال و خوش و خرم باشی :40:

Miss Artemis
02-10-2010, 14:45
یکی از اطرافیان من هم اینجوریه... توی تی وی میگفت «چی‌چی فوبیا»... دقیق یادم نیست. یه حالت طبیعیه که بعضی ها در جای سربسته و تنگ باشن میترسن و حالشون بد میشه.. نمیدونم والا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونی که شما میگین کاملا قضیه ش فرق داره....فوبیاهای مختلف هست مثلا ترس از فضای بسته(مثل آسانسور) ترس از آب (استخر و دریا) و ....ترس از فضای بسته فرق داره با اینکه شما حالتون بد باشه و اگه هوای آزاد بهتون نرسه حالتون بد تر شه...

راستی سلام
من الان تاپیک رو دیدم ...
انگار خیلی هامون به این مشکل مبتلاییم:31:
من چند ساله که صبح ها اصلا نمیتونم صبحونه بخورم یعنی حتی نمیتونم خودمو مجبور کنم به زور بخورم.
هیچ وقت ورزش نمیکردم الان هم نمیکنم(منظورم صبح هاست)
من خودم فکر میکردم مشکل خوابم باشه برای همین بعضی روزا خوابم رو میرسوندم به 8 ساعت و 7 ساعت ولی باز اینطوری بودم...
فقط مواقعی که 11-10 ساعت بخوابم اینطوری نمیشم....که خوب نه عاقلانه س این مقدار خوابیدن نه شرایطش پیش میاد....
من تو ماشین که میشینم اکثر مواقع کارسیک ( carsick )میشم...این حالتی هم که صبح ها پیدا میکنم خیلی شبیه اونه...

دوستان 1 قاشق عسل توصیه کرده بودن من عسل میخورم هم همونطوری میشم:31:
کلا برم بمیرم نه؟:31:

4MaRyAm
02-10-2010, 14:55
کلا برم بمیرم نه؟:31:
خدا نکنه، دلیلش میتونه عصبی باشه. یه استرس ناخودآگاه که در وجودته! شایدم در مورد یه سری مسایل خودتو زدی به بی خیالی، اینطوری میشه که اینطوری استرس خودشو نشون میده.
==
این حالت من هم به ورزش ربط داره! چون یهو رهاش کردم! هم دلیل عصبی داره. یه سری استرسهایی تو وجودم هست!

greena
02-10-2010, 16:04
بازم سلام ودرود

مرسی گرینا جان، بغیر از صبحها اکثر اوقات دیگه اشتهام بازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم انو برای صبحات گذاشتم .....

اگه بعد ورزش ویا عسل خوردن حالت بهتر شد اینجا پست بده هم بفهیم آخرش چی شد هم از نگرانی دربیام............

ugly_girl_a
04-10-2010, 15:50
عسل خوردی؟روت تاثیر داشت یا نه؟

4MaRyAm
05-10-2010, 12:08
عسل خوردی؟روت تاثیر داشت یا نه؟

صبح که نمیتونستم عسل بخورم. واسه همین عصرها که میشه شیر عسل میخورم!
2 روز تا حالا خوردم. بهتر بودم. روز اول چندان تاثیر نداشت ولی صبح روز دوم بهتر بودم.

==

اگه یادتون باشه گفتم یه دوره ورزش میکردم و رژیم غذایی داشتم. تو اون رژیم بعد از ورزش باید معجون شیر و عسل و... بخورم. تو اون دوران حالم بهتر بود. واسه همین بفکر افتادم باز دوباره از اون معجون استفاده کنم. البته فقط شیر و عسل!

بشما هم پیشنهاد میکنم امتحان کنید اگرم شیرینیشو دوس ندارید بزور بخورید، خودم چیزای شیرین دوس ندارم واسه همین بزور میخورم شما هم بخورین. بهتر از اینه که صبح حالمون بد باشه.

HOJ-JAT
06-10-2010, 19:52
دوستانی که حالشون بده مثلا ساعت 7 بیدار میشن تا کی حالشون بده؟

HOJ-JAT
06-10-2010, 20:05
یک بیماری هست که قدیم بهش می گفتن زردی کسی میدونه اسم جدیدش چیه ؟ چون علایمش دقیقا شبیه همین هست؟

Spiffy
06-10-2010, 20:27
من سه جهارسال پيشا وقتي صبحا پا ميشدم سرم گيج ميرفت و حالت تهوع دس ميداد.مخصوصا وقتي تصميم ميگرفتيم دسته جمعي صبح روز فلان ساعت 5 راهي شيم.ديگه داشتم ميمردم .ظهرها هم تنگي نفس بهم دس ميداد علتش هم كه بعدا خودم فهميدم
بازي بسيار زياد با بازيهاي رايانه اي = ضعيف شدن اعصاب و مراجعه به دكتر=تجويز قرص هاي اعصاب و از اينا =پيدا كردن عوارضي مثله كشيده شدن خودبه خوده لب به طرف بالا و تيك عصبي = تشديد استرس=پرخوري=بالا رفتن چربي=عادي شدن مشكلات و بوجود اومدن عوارضي كه در اول توضيح دادم
بزرگترين اشتباهم (همونطور كه معلومه)مراجعه به پزشك غيرمتخصص و تجويز داروي اشتباه بود كه منجر به اينا شده

mahdi7610
07-10-2010, 08:26

سلام

راستش منم این حالت به هم دست میده .

البته احساس میکنم توی یه فصل به خصوصی این اتفاق برام می افته .

وقتی از خواب بلند میشم و از اتاق مثلا میرم حیاط احساس حالت تهوع بهم دست میده .

الان این احساس را دیگه ندارم

اما خودم احساس میکنم توی یه فصل به خصوص این حالت واسم پیش میاد.

موفق باشید

Miss Artemis
07-10-2010, 12:23
دوستانی که حالشون بده مثلا ساعت 7 بیدار میشن تا کی حالشون بده؟
من اگه 7 بیدارشم احتمالا تا 9 حالم خوب میشه...ولی بازم بی اشتهام تا ظهر

بی باک بی بال
07-10-2010, 16:34
سلام دوستان یا پزشکان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه بگین من چمه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما دهنتو باز کن بگو: آ
عیبی ندار این مشکل مال مردا عضب :31:

4MaRyAm
08-10-2010, 18:59
من اگه 7 بیدارشم احتمالا تا 9 حالم خوب میشه...ولی بازم بی اشتهام تا ظهر

واسه من معمولا 2 ساعت طول میکشه.

ولی اشتهام خوبه

alizshah
08-10-2010, 19:13
این اتفاق برای منم میفته :دی
تا یک ساعت بعد از بیدار شدن بد جور افسرده هستم .
تا چند ساعت هیچی نمیخورم ...

ghahremanimehdi
08-10-2010, 21:46
به نظر میرسه این مشکل فراگیره !

my7xn
08-10-2010, 22:44
منم این مشکلو دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zhoovaan
08-10-2010, 22:45
یک بیماری هست که قدیم بهش می گفتن زردی کسی میدونه اسم جدیدش چیه ؟ چون علایمش دقیقا شبیه همین هست؟

اون بیماری که بهش می گفتن زردی همون یرقان هستش ....
البته چون خوشبختانه!!! الان همه من جمله خودم در علم پزشکی صاحب نظریم ، جا داره نظرم رو بگم :
من فکر میکنم مهمترین عامل تو بیماری های این عصر ، استرس و فشار روانیه ....
حالت تهوع ، سردرد ، سرگیجه ، تاری دید و ... حتی گاهی درد مفاصل ... همه از اعصاب تاثیر میگیرن ...

در هر حال برای هیچ بیماری ، خوددرمانی نکنید !:11:

4MaRyAm
25-10-2010, 18:02
سلام دوستان
من رفتم دکتر، گفتند مسئله خاصی نیست! از استرس و اضطرابه. دارو هم نداد!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی اصلا جدی نگرفت :(
==

یکی دیگه از دوستانم در پی سی به دکتر مراجعه کرده بودن و برای ایشون قرص کلیندیوم سی که فکر کنم واسه اعصاب معده است تجویز کرده بودند. ایشون اظهار رضایت میکردند.

من یه روز ناشتا این قرص رو خوردم ولی واسه من تاثیر نداشت.
==

گفتم اینا رو بنویسم امیدوارم مفید واقع بشه

ghahremanimehdi
25-10-2010, 19:49
سلام دوستان
من رفتم دکتر، گفتند مسئله خاصی نیست! از استرس و اضطرابه. دارو هم نداد!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی اصلا جدی نگرفت :(
==

یکی دیگه از دوستانم در پی سی به دکتر مراجعه کرده بودن و برای ایشون قرص کلیندیوم سی که فکر کنم واسه اعصاب معده است تجویز کرده بودند. ایشون اظهار رضایت میکردند.

==

برای استرس چه دارویی برات تجویز کرد ؟

dalton77
25-10-2010, 19:50
سلام دوستان
==

==

همونطور که منم تجربه کردم مشکل از استرس و اضطرابه و اینکه به شما دارو نداد نشون میده که مشکلتون زیاد جدی نیست ولی اگر درمانش نکنید به مرور زمان ممکنه جدی بشه.واسه درمانش میتونید از روشهای غیر دارویی مثل ریلکسیشن استفاده کنید شاید مفید باشه و یا اصل مشکل اضطراب زا رو از بین ببرید

4MaRyAm
26-10-2010, 13:16
برای استرس چه دارویی برات تجویز کرد ؟

هیچ دارویی تجویز نکرد.

greena
27-10-2010, 00:08

برای هر فردیممکنه تجویز داروبستهبه تشخیص دکتر مفاوت باشه...........
حالا بفرماخوبی یابهتری مریم گله .............:31:

pooria-ir
27-10-2010, 00:16
هیچ دارویی تجویز نکرد.

من خودم این مشکل اضطراب رو داشتم و دارم ،البته خیلی بهبود داشته
یه روانشناس خیلی بهم کمک کرد
مییتونم بپرسم ریشه ی اضطرابتون چیه ؟

Dokhtar_Bache
27-10-2010, 01:08
مثل هزاران نفر دیگه منم بااین مشکل دستو پنجه نرم کردم:31: علتشم کاملا استرس بود...مشکلم که برطرف شد این استرسم تموم شد وحالت تهوع خوب شد.. حالا بچه ها وقتی ازخواب بیدار میشن حالشون بده اما منو حالت تهوع از خواب می پروند..!(من خیلی حاد بود اوضاعم)
اینجا من فقط یه کتاب رو پیشنهاد میکنم بخونید (ممکنه خیلیا وقتشو نداشته باشند اما خوندن ویادگرفتن شیوه بهتر زندگی میتونه دید آدمو عوض کنه درنتیجه این اضطرابهاهم کم بشه.. برای خودم نتیجه داده جوری که هر وقت استرسهام میخواد تشدیدبشه میرم سراغش)
عنوان: خودرا از بند ترسهای غیر واقعی رهاکن
(روشهای غلبه براضطراب وزندگی کردن بدون نگرانی)
نویسنده : جوزف اکانر
ترجمه: اسکندر قربانی
انتشارات : نسل نواندیش
:40:

Aqu-NELLY
20-11-2010, 17:54
مریم جون من از خواهرم پرسیدم اونم گفت نگران نباش مسله جدی نیست و خیلیا این مشکلو دارن یکی برمیگرده به همون سیستم فیزیولوزیک بدن آدما که مثلا اگه همیشه یه زمان مشخص بیدار میشدی حالا زودترش بکنی خوب یکم سیستم فیزیولوزیک بدنت عادت نداره بهم میریزه و لی مثلا دیگه اگه همیشه زود بیدار بشی کم کم بدنت این شرایطو عادت میکنه شاید دیر تر بیدار بشی این مسله پیش بیاد
دیگه اینکه اکثرا از استرسه و احتمالا موقع استرس بیشتر میشه نه؟ واسه این کاهش استرس همون یه لیوان شیر با یه قاشق مرباخوری عسل که موقع خواب بخوری خیلی عالیه هم عسل رویه اعصاب و تمدد اعصاب اثر میزاره هم خود شیر
و دیگه اگه گاهی مشکل خیلی خیلی اذیت کرد گاهی راه چارش یکم زنجفیله! البته بازار قرص گیاهیش به فروش میرسه به اسم قرص زینتوما
در مواردی که بیشتر اذیت بشی قرص کلنیدیوم c بعلاوه قرص متوکلوپرامید به تعدا د سه بار در روز و قبل وعده های غذایی تجویز میشه !:10:

البته تا یادم نرفته بگم واسه خانوماییی که حاملگی براشون محتمله اول آزمایش حاملگی میگیرن چون اگه تهوع حاملگی باشه اصلا مجاز به استفاده از بعضی داروهای بالا نیستن! :19:
و توصیه آخر هیچ دارویی را حتی بدون مشورت پزشکتون سر خود مصرف نکنید!:46:

4MaRyAm
20-11-2010, 17:58
:11:
ممنون سارا جان از اطلاعات کاملت، از خانم دکتر هم تشکر کن :)

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

واسه این کاهش استرس همون یه لیوان شیر با یه قاشق مرباخوری عسل که موقع خواب بخوری خیلی عالیه
اینو حتما اجرا میکنم.

Aqu-NELLY
28-11-2010, 18:19
:11:
ممنون سارا جان از اطلاعات کاملت، از خانم دکتر هم تشکر کن :)

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

اینو حتما اجرا میکنم.
مریم جان نتیجه چی شد؟ بهتر شدی؟ توصیه شیر عسل خوب بود؟؟

4MaRyAm
29-11-2010, 17:48
مریم جان نتیجه چی شد؟ بهتر شدی؟ توصیه شیر عسل خوب بود؟؟

من شیر عسل مصرف کردم.

ولی یه شربت یکی از دوستان بهم معرفی کرد که من مدل قرص اون دارو رو استفاده کردم. بهتر نتیجه داد.
دارویی که واسه اعصاب معده تجویز میشه

s_paliz
29-11-2010, 17:57
واسه کاهش استرس بهترین راه گلاب خوردن هست... میتونی شربت درست کنی و یک/سوم استکان توش گلاب بریزی و قبل از خواب بخوری..
من موقع کنکور اینکارو میکردم و خیلی عالی هم جواب میداد..

4MaRyAm
29-11-2010, 18:26
فکر کنم مشکل من از استرس نبود، چون با مصرف قرص رانیتیدین بهتر شدم.

greena
03-12-2010, 14:12
فکر کنم مشکل من از استرس نبود، چون با مصرف قرص رانیتیدین بهتر شدم.

خدا رو شکر .............
دیگه صبحا میام .............:31:

4MaRyAm
27-02-2011, 14:24
سلام دوستان :)

من رفتم دکتر گیاهی!
یه عرق گیاهی بهم داد بنام عرق زنیان،
گفته هر وقت حالم بد بود یه نیم استکان بخورم.
صبح که بیدار میشم میخورم خیلی خوبه، تا میخورم انگار اثر میکنه.

امیدوارم واسه شما هم تاثیر داشته باشه :20:

mojtaba shamsi
08-03-2011, 21:51
سلام من پسر 24 سال این مشکل را 5 سال داشتم حتی اندسکوپی هم دادم خیلی هم آزمایشات جور وا جوردادم اما همش مال اعصاب بود الان دکتر فوق تخصص ارام بخش بهم داده نخوردم ولی با ورزش و تلقین مثبت هر شب موقع خواب وصبح که بیدار میشدم در طول یکماه خدا یا شکر حالم بهتر شد:20:

4MaRyAm
18-07-2011, 12:51
سلام دوستان، منو بادتونه؟ :دی

یه سر رفتم دکتر متخصص گوارش!
دکتر واسه من داروی کلردیازپوکساید تجویز کرده، دکترم گفته هرشب یه دونه بخورم، سه تا بسته 10 تایی هم تجویز کرده.
تو این فروم خوندم که یکی از کاربرا گفته بود بیشتر از 20 روز نباید این قرص رو مصرف کرد، چون اعتیاد آوره!
دکتر من 30 تا قرص داده... من 20 تا بیشتر نمیخورم
گفتم شما هم بدونید!

GHAGHALEELEE
18-07-2011, 14:14

دکتر واسه من داروی کلردیازپوکساید تجویز کرده، دکترم گفته هرشب یه دونه بخورم، سه تا بسته 10 تایی هم تجویز کرده.
تو این فروم خوندم که یکی از کاربرا گفته بود بیشتر از 20 روز نباید این قرص رو مصرف کرد، چون اعتیاد آوره!
گفتم شما هم بدونید!
دوست عزیز این دارو در اصل جزء داروهای اعصاب هست و نباید به کباره و سرخود قطع کرد

morsadr
18-07-2011, 14:33

گفتم شما هم بدونید!

شما فقط به دستور و تجویز پزشکتون عمل کنید و به حرف دیگران کاری نداشته باشید .

مجید_ ارمان
07-03-2016, 15:15
شما فقط به دستور و تجویز پزشکتون عمل کنید و به حرف دیگران کاری نداشته باشید .

سلام دوستان ،منم دقیقا مشکل شما رو دارم،25 ساله ،بیشتر از 5 ساله ک این مشکل رو دارم،و صبح ها ک از خواب بیدار میشم حالت تهوع شدیدی دارم،گلااب به رو تون تا استفراغ نکنم و یا صبحانه نخورم حالم بهتر نمیشه،و بخاطر این مشکلم خوردن صبحانه هم برام خیلی سخته، اصولا وقتی استفراغ میکنم فقط ی مایع زرد رنگ و تلخ بالا میارم،و بعدش حالم بهتر میشه،،البته وقتایی هم ک غذا میخورم و مخصوصا غذایی ک میخورم،اگه نون داشته باشه و بعد از خودن غذا،فعالیت شدیدی داشته باشم ک باعث بشه ی کم نفسم بگیره و به نفس زدن بیفتم،خیلی زود همه رو بالا میارم،و اصولا بهترین غذاهایی ک با بدن من سازگاره برنج و ماکارونی هست ،به طور کلی غذاهایی ک نون توش مصرف نشه،و اینم گفته باشم ک وقتایی ک استرس دارم،صبح ها حالت تهوع ام بدتر و خیلی شدید تر میشه،،و فقط ی روزهای خاصی ک دلیل نا معلومه واسم،گاهی وقتا صبح ها این مشکل رو ندارم،وگرنه تو 95 درصد روزهای سال من صبح ها این مشکل حالت تهوع رو دارم،دو بار هم دکتر رفتم ولی داروهایی ک تجویز کردن تاثیری نداشته برام،اضافه کنم ک رو بو ها خیلی حساسم،و کوچکترین بویی ک دوس نداشته باشم باعث میشه حالت تهوع بگیرم،مخصوصا تا وقتی ک هنوز صبحانه نخوردم،،حتی چن وقته متوجه شدم یکی از دلایل تشدید حالت تهوع م،بوی بالشتمه ک به دلیل استفاده ،،کمی کثیف شده الانم ی مدتیه ک روپوش بالشتمو خیلی زود به زود عوض میکنم و تاثیر خوبی داشته رو کمتر شدن اثر حالت تهوع م،از همه دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارن در اختیارم بزارن،چون خیلی این روزا ها دارم اذیت میشم،