PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد یکی از تنظیمات گوشی w810i

sopack
24-09-2010, 16:30
سلام به همگی.
بچه ها!!! :31:من خیلی وقته که واسم سوال شده که توی گوشی w810جاوای خودم، وقتی که وارد قسمت messaging میشم، 3 تا گزینه هست که واقعا نمیدونم مال چین؟!:18:
1-My friends
2-Email
3-Call voicemail

راستش من میدونم مثلا email چیه!ولی نمیدونم تنظیماتش چطوریه؟ مثلا اگر من ایمیلم igrooved@gmail.com باشه، آیا این قسمت حکم همون رو برام میتونه بازی کنه؟

کلا میشه بگین تنشیمات این قسمت رو با سیم کارت ایران سل و همراه اول چطور باید انجام داد؟

ممنونتون

Perpetual
24-09-2010, 17:29
سلام به همگی.
بچه ها!!! :31:من خیلی وقته که واسم سوال شده که توی گوشی w810جاوای خودم، وقتی که وارد قسمت messaging میشم، 3 تا گزینه هست که واقعا نمیدونم مال چین؟!:18:
1-My friends
2-Email
3-Call voicemail

راستش من میدونم مثلا email چیه!ولی نمیدونم تنظیماتش چطوریه؟ مثلا اگر من ایمیلم igrooved@gmail.com باشه، آیا این قسمت حکم همون رو برام میتونه بازی کنه؟

کلا میشه بگین تنشیمات این قسمت رو با سیم کارت ایران سل و همراه اول چطور باید انجام داد؟

ممنونتون
گمان کنم شما باید از طریق گوشی همیشه به اینترنت وصل باشید تا بتونید این سرویس ها رو استفاده کنید.
در ضمن Call voicemail یه سرویس خیلی خوبه که تقریبا 2 ساله هم گوگل راه انداخته و هنوز تو ایران نیومده.

gatozo
24-09-2010, 18:17
۱- ابتدا از قسمت منوی گوشی به قسمت Messaging رفته و وارد قسمت Email شده و سپس وارد Settings شوید.
۲- در مرحله سوم به قسمت New account بروید و در قسمت Account name یک اسم دلخواه برای ایمیل خود انتخاب کنید.
۳- در این مرحله ، در صفحه ای که باز شده است و دارای چندین بخش است در قسمت Connect using یک اشتراک انتخاب کنید (در صورتی که هیچ اشتراکی در این بخش نیست و همچنین از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنید ، با شماره گیری کد *۱۴۰*۳*۶# [از راست به چپ] تنظیمات مربوط به این قسمت برایتان ارسال خواهد شد ، که شما باید آن را ذخیره نمائید) با انتخاب یک اشتراک به طور خودکار به صفحه قبل بر می گردید.
۴- در این بخش وارد قسمت Email address شده و آدرس ایمیل خود را به صورت کامل ، مانند parsviva@Gmail.com وارد کنید و OK را بزنید.
۵- در قسمت بعد وارد Connection type شده و گزینه IMAP4 را انتخاب کنید.
۶- در قسمت بعد وارد Incoming server شوید و در این قسمت عبارت imap.gmail.com را بنویسید و دکمه ی OK را بزنید.
۷- در مرحله بعد و در قسمت Username نام کاربری خود در جی میل را وارد کنید و دکمه ی OK را بزنید.
۸- در ادامه و در قسمت Password رمز عبور خود در جی میل را وارد کنید و دکمه ی OK را بزنید.
۹- وارد قسمت Outgoing server شوید و عبارت smtp.gmail.com را بنویسید و OK را بزنید.
۱۰- در مرحله ی بعد وارد بخش Advanced settings شوید.
۱۱- در قسمت Your name نام خود را بنویسید.
۱۲- در قسمت Signature می توانید برای ایمیل خود یک امضاء ایجاد کنید که در پایان ایمیل هایی که ارسال می کنید نمایش داده شود (این قسمت اختیاری است)
۱۳- در قسمت Download S&R برای اینکه تمامی محتویات ایمیل را مشاهده کنید ، عبارت Up to size limit را انتخاب کنید.
۱۴- در قسمت Check interval می توانید مدت زمان آپدیت و بروزرسانی صندوق ورودی ایمیل خود را تنظیم کنید تا در زمان مشخص ، در صورتی که ایمیل جدیدی برایتان آمد بصورت خودکار به صندوق ایمیل تان اضافه شود.
۱۵- قسمت Push email غیر قابل تنظیم است و با آن کاری نداریم.
۱۶- در قسمت Allow connection عبارت Home network را انتخاب کنید.
۱۷- در بخش Copy outgoing در صورتی که می خواهید از ایمیل های ارسال شده توسط خودتان یک نسخه داشته باشید ، گزینه ی On و در غیر این صورت Off را انتخاب نمائید.
۱۸- در ادامه وارد قسمت Encryption شوید و در قسمت Incoming server گزینه ی SSL و در قسمت Outgoing server گزینه ی TLS را انتخاب کنید.
۱۹- قسمت های Outg. username و Outg. password را خالی بگذارید.
۲۰- در قسمت Incoming port عدد ۹۹۳ را وارد کنید و Ok را بزنید.
۲۱- در قسمت Outgoing port عدد ۲۵ را وارد نموده و Ok را بزنید.
حالا گوشی شما آماده ی دریافت و ارسال ایمیل شده است و می توانید از طریق آن برای دوستان خود ایمیل ارسال کنید
این تنظیمات جیمیله واسه یاهو جای جیمیل یاهو بنویسید

death knight
22-10-2010, 09:11
دوستان راهی نداره کاری کنیم که این ظرفیت باکس مسیج پر نشه
یعنی نا محدود باشه مثلا روی مموری ذخیره بشه ؟