PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گزارش کار آزمایشگاه مکانیک سیالات به همراه فایل ورد

love1234
24-09-2010, 00:36
سلام

گزارش کارها در این فایل فشرده به صورت همون فایل ورد قرار داره و میتونید ویرایش کنید اعداد و جداول را

بعضی از آزمایشها شامل چند نوع گزارش کار هست و میتونید از هرکدام که مورد نظرتون بود استفاده کنید

لیست گزارش کارها موجود:

اصطكاك در لوله ها
تعيين ضريب دبي جت افقي
تونل باد
دبي سنجي
سرريز لبه تيز
ضربه جت آب
كاليبره كردن گيج
بررسی افت فشار در لوله ها
بررسی فشار هیدرواستاتیکی بر روی سطح آب
دستگاه اصطكاك در لوله

دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع

پسورد: irandisheh.com

scorpio_biff
22-04-2011, 10:53
سلام من گزارشکار مکانیک سیالات را میخوام میشه کمکم کنید

stdfkh
26-10-2011, 12:22
سلام
من هر کاری میکنم این گزرش کارا دانلود نمیشه.
ممنون میشم یه لینک دیگه بدین

Mohammad
26-10-2011, 13:11
سلام
من هر کاری میکنم این گزرش کارا دانلود نمیشه.
ممنون میشم یه لینک دیگه بدین

لینک جدید دانلود :

منبع :

sghpz
09-12-2011, 00:59
سلام من هم هر کاری میکنم نمیتونم گزارش گار مکانیک سیالات دانلود کنم

Mohammad
10-12-2011, 10:27
سلام من هم هر کاری میکنم نمیتونم گزارش گار مکانیک سیالات دانلود کنم

لینک پست 4 مشکلی نداره ، چک کردم

870379120
17-08-2012, 11:04
سلام من مقدمه ای در مورد اندازه گیری سیال وانجام محاسبات کامل وکامل کردن جدول میخام که سیال آب.گازوییل وروغن می باشد و گزارش کار و مقدمه ای در مورد افت فشار در لوله ها ورسم نمودار وکامل کردن جدول

سلام من گزارش کار کامل اندازه گیری ویسکوزیته سیال .سیال آب.گازوییلوروغن وگزارش کار کامل افت فشار در لوله ها

42836333
04-12-2012, 10:10
سر کارمون گذاشتند این گزارش دانلود نمیشه.

سهیل ولف
09-12-2012, 17:39
عنوان : گزارش کار آزمایشگاه مکانیک سیالات
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قالب بندی : PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قیمت : رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شرح مختصر : زمانی که دانشجویان رشته مکانیک وارد صنایع مختلف می شوند، در سال های ابتدایی اشتغال برجستگی کاربردی برخی واحدهای دانشگاهی از جمله دروس نقشه کشی ، زبان تخصصی ، روش تولید و آزمایشگاهها را بیشتر از بقیه احساس می کنند. آزمایشگاهها بدلیل عملی بودن در صنعت نمود کاربردی زیادی دارند. از مهمترین این آزمایشگاهها ، آزمایشگاه مکانیک سیالات است که در طی گذراندن این واحد ، دانشجویان دید مناسبی در مورد جریان و ساختار سیال در محیط های متفاوت بدست می آورند. این دید ، پایه و شالوده فکری ایشان در نگاه به کاربرد سیال در ماشین آلات و تجهیزات را شکل می دهد که موجب می شود مهندسان در حین فرآیند طراحی ، بهبود و یا عیب یابی بیشترین استفاده را از سیالات که معمولا ارزانتر و قابل دسترس تر هستند ، ببرند. با خلاقیت و ادراک عملی می توان در صنایع کشور بهره وری شگرفی را از سیالات برد. در فایل ضمیمه مهمترین آزمایش ها به همراه گزارش کار کامل آورده شده است. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فهرست: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وسائل اندازه گیری دبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اندازه گیری نیروی فشار هیدرواستاتیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رینولدز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])افت اصطکاک در لوله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پمپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جت آب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرریز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جریان یکنواخت در کانال باز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])افت در سیستم لوله کشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تحقیق در رابطه برنولی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تونل باد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حجم فایل : ۳,۲۹۰ کیلوبایت

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samira91
11-08-2013, 19:43
ای بابا دو ساعت عضو شدیم آخرشم دانلود نمیشه :|:n25:

sajadkafi
31-10-2013, 10:17
مارو سر کار گذاشتید؟؟