PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سمند سورن VS زانتیا

ASUS POWER
23-09-2010, 09:25
سلام بر برادران اهل فن
آقا پدر ما قصد خرید ماشین دارن بین این دوتا که قیمت یکی 2 برابر دیگریست موندیم !! مزایا و معایب اصلی هر کدوم رو و پیشنهاد بهتر اگه دارید بگید .
armin_punisher6
23-09-2010, 09:40
سورن elx ماشین خیلی خوبیه.هم داخلش خیلی از زانتیا زیباتره هم خرجش کمتره هم ارزونتره.

ASUS POWER
23-09-2010, 10:24
سورن elx ماشین خیلی خوبیه.هم داخلش خیلی از زانتیا زیباتره هم خرجش کمتره هم ارزونتره.

ظاهرا امنیت زانتیا خیلی بیش تره و خوب پدر این ماشین رو برای خارج شهر می خواد ، زیبایی چندان مهم نیست ...

Perpetual
23-09-2010, 10:32
زانتیا قبلا خیلی خیلی خوب بود ولی الآن نمیدونم چرا انقدر بد شده؟؟!!؟؟؟
هر چی تو ایران از ایران خودرو بگیری بهتره .
با این حساب به نظر من سورن elx بهتره.

Dark.Life
23-09-2010, 10:38
ظاهرا امنیت زانتیا خیلی بیش تره و خوب پدر این ماشین رو برای خارج شهر می خواد ، زیبایی چندان مهم نیست

زانتیا فقط 1.5 ستاره ایمنی داره ... تو تست تصادف حتا گلگیرای عقبشم له میشن و پشت ماشین از زمین بلند میشه
و به راحتی پای راننده خورد میشه
فک نمیکنم سورن از 1.5 ستاره کمتر باشه ولی اگه امنیت مهمه زانتیا اصلاً انتخاب خوبی نیست
امکانات آنچنانیم نداره که قیمتش بخاد انقدر بالا باشه
سورن elx هنوز تولید نمیشه ولی مثکه قراره موتور ef7 توربو بزارن روش با 150 اسب قدرت!
امکانات خوبیم داره ولی خب اگه قیمتش از 20 تومن بخاد بالاتر باشه نمی ارزه
سورن معمولیم که فقط ظاهرش و داخلش با سمند lx فرق داره تازه موتور ef7 هم نداره
شما که میخای تا 27 8 تومن بدی زانتیا خب آوانته بگیری بهتره!
مگان 1600 هم میتونی بگیری

armin_punisher6
23-09-2010, 11:25
ظاهرا امنیت زانتیا خیلی بیش تره و خوب پدر این ماشین رو برای خارج شهر می خواد ، زیبایی چندان مهم نیست ...
اگه تست استحکام بدنه که بین 206 زانتیا و سمند بود رو دیده باشین میبینین که زانتیا چقدر ضعیف بود.به نظر من سورن elx به نسبت قیمتش خیلی میارزه.زانتیا خیلی قدیمیه.سمند تکنولوژیه به روز تری داره.

farshad bugatti
23-09-2010, 17:31

لطفا ماشینی پیشنهاد بدید که به مرحله ی تولید رسیده باشه و تو بازار موجود باشه! هنوز شاید تا یک سال هم به بازار نیومد!
ایشون میگن سورن شما میگید سورن elx....!
البته دوستمون Dark.Life عزیز همه چی رو گفتن منم حرفاشون رو تایید میکنم! و منم نظرم اینه که مگان و اوانته بگیرین بهتره!
حیفه که ادم 27 تومن تو این زمونه بده به زانتیا! که دیگه سایپا هم از ردش داره خارجش میکنه!

armin_punisher6
23-09-2010, 23:32
البته مگان اگه میخوای بگیری یکم روش بزار 2000 بگیر.1600 ارزش نداره.در باره آوانته اطلاعی ندارم.ولی جنتو هم فکر نکنم ماشین بدی باشه.

REGISTERED-USER
23-09-2010, 23:34
بزار سورن ELX بیاد با موتور EF7 TC .... زانتیا میشه بچه اش :دی

زانتیا من یه سال و نیم داشتم الحق ماشین بود ولی الان دوباره پولم برسه سمند EF7 رو میفروشم سورن ELX EF7 توربوشارژ میخرم

irinn65
24-09-2010, 02:11
اگه قصدت خرید ماشین صفره که سورن اگه ELXباشه که خیلی بهتره اما اگه کارکرده و با کلاس میخوای زانتیا اما باید حواست به خرجهای زیادشم باشه....!

شـیـفــو
24-09-2010, 02:14
بئون شك زانتيا بگير
فقط اگر سيستم تعليقش مشكل پيدا كنه خيلي خطرناك ميشه
وگرنه از هر نظر ديگه مخصوصا بي صدايي قدرت موتور و امنيت زانتيا توصيه ميشه
بسيار نرم هم هست

MoHaMaD ZaNd
24-09-2010, 06:36
بئون شك زانتيا بگير
فقط اگر سيستم تعليقش مشكل پيدا كنه خيلي خطرناك ميشه
وگرنه از هر نظر ديگه مخصوصا بي صدايي قدرت موتور و امنيت زانتيا توصيه ميشه
بسيار نرم هم هست

ببخشید دوست من چرا پست دوستان دیگه توجه نمیکنید !؟
زانتیا ایمنی داره !؟ 1.5 ستاره از 5 ستاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BBNHFAK
24-09-2010, 09:54
ببخشید دوست من چرا پست دوستان دیگه توجه نمیکنید !؟
زانتیا ایمنی داره !؟ 1.5 ستاره از 5 ستاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
زانتیا از ضعیف ترین ماشین ها در زمینه امنیت هست
خودتون ببینین - امتیاز از یورو NCAP = 1.5
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از سمند که فکر کنم تو روسیه تست شده بود و با یه ایربگ 3 ستاره ایمنی گرفته بود (که البته سورن هم ایربگ داره):[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]