PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال روزی روزگاری

genius_islamic
22-09-2010, 15:46
با سلام
چند وقتیه که تلوزیون سریال زیبای روزی روزگاری را تکرار میکنه
به نظر من که یکی از زیبا ترین سریال های ساخته شده در ایران هست سریالی که حتی از خیلی از سریال های خارجی زیباتره
انشا الله یک سری عکس و توضیح براتون میذارم نظر شما درمورد این اثر چیه؟

*hamedkhatar*
22-09-2010, 16:25
من یادم نمیاد
کدومه؟
یکم توضیح و عکس
ممنون

genius_islamic
22-09-2010, 16:55
سلام خوب خودم یکم توضیح میدم
داستان پیرامون قبیله ای فکر میکنم چهارمحال و بختیازی هست که شامل پیرزنی هست به نام خاله که با چند خانواده چادر زدند اینو بگم که خاله خیلی جذبه داره و تقریبا همه حساب میبرند از طرفی یک سری راه زن هستند به نام مراد بیگ و حسام بیگ و ... که کارشون معلومه ولی جالبیش اینه که با تفنگ های سرپر یک گروه درست کردند و از یک طرف هم پیرامون خان ها هستند که مثلا یکشون به نام خان خله خان خالو اباد سریال واقعا باحاله یعنی کاراشون واقعا جالبه بیچاره ها از روی سادگی خیلی کارهای جالبی انجام میدهند البته اخر شبا تلویزیون باید بذاره این سریال از نظر من خیلی برتره نسبت به سریال ها دوستان و... حتی از قهوه تلخ هم شاید بهتر باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_gh1991
22-09-2010, 17:00
این تیتراژ اولیه سریاله:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M3HRD@D
22-09-2010, 17:05
رفيق مقايسه مع الفارق ميكنيا فيلم هاي دهه 70 ايران رو با دوستان و... غيره مقايسه ميكني
اين سريال ها هم براي همون نسل خوبه و امروزي ها ديگه اين جور چيزا به دردشون نمي خوره
bye

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

رفيق مقايسه مع الفارق ميكنيا فيلم هاي دهه 70 ايران رو با دوستان و... غيره مقايسه ميكني
اين سريال ها هم براي همون نسل خوبه و امروزي ها ديگه اين جور چيزا به دردشون نمي خوره
bye

M A M M U T
22-09-2010, 17:27
این سریال رو مردم با کاراکتره "خان خله" میشناسن:دی

mohsen_gh1991
22-09-2010, 17:47
خان خله کدوم بود؟ میشه عکسشو بزاری؟

mhv_kntu
22-09-2010, 18:44
من خودم به روزه به روز هستم و سریال آمریکایی On going دنبال می کنم ولی با این سریال خیلی حال کردم.

منم نظرم اینه که بهتر سریال تاریخ تلویزیون ایران هست. یه سکانسی که مرادبیک با اون راهزن معروف پیر صحبت می کرد رو هیچ وقت یادم نمیره . همونی که 1000 تا کاروان رو زده بود ولی نتونست 1 کاروان رو سالم به مقصد برسونه.

خسرو شکیبایی ترکونده بود تو این سریال.

Alireza SM
22-09-2010, 19:14
يكي از بهترين سريال هايي بود كه تو عمرم ديدم . سريال تفنگ سرپر هم خوب بود ولي به اين نميرسه
لينك دانلود اين سريال رو نداره كسي ؟

molaali
22-09-2010, 19:24
الان كه داره دوباره پخشش ميكنه خيلي از خاطره هام زنده شد
واقعاً اين سريال كم نظيره

rsh
22-09-2010, 19:29
یکی از زیباترین سریال های ایرانیه با اینکه این بار 4 هستم که تلویزون این سریال رو دوباره پخش میکنه با این حال باز زیبا هست

Behroooz
22-09-2010, 19:39
کسانی که این سریال رو ندیدن چرا نظر میدن ؟
من هنوز هم داستان قوی و بازی زیبای مراد بیگ (خسر و شکیبایی ) رو یادمه

mohsen_gh1991
22-09-2010, 19:39
این دیالوگش خیلی قشنگ بود....دوست مراد بیگ(فک کنم اسمش نسیم بیگ بود) بهش میگه:
هی مراد !!!
خسرو شکیبایی هم در جوابش میگه:
مراد هفت جد و آبادته مرتیکه مذخرف.
بعد رفیقش میگه:
خیلی خب بابا ببخشید.مراد بیگ.
...........
واقعا جالب بود که اینقد قدیمیا روی اسم و نسبشون تعصب داشتن.

genius_islamic
22-09-2010, 23:14
bye

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

bye

سلام این اصلا درست نیست شما جزو اون دسته ای باید باشین که هرچی جدید میاد را فقط قبول دارین
من بعضی سریال های الان را خیلی قبول دارم مثلا دوستان سریال خوبی هست ولی به پای فیلم های چارلی چاپین نمیرسه دوست من به گرافیک نیست که شما یکم بیشتر از دوستانی که توی این رشته هستند بپرسین متوجه میشین

خان خله کدوم بود؟ میشه عکسشو بزاری؟[/
QUOTE]
عکسش را داشتم میذارم انشا الله ولی فکر کنم همونه که یک مسابقه میذاره بعد میگه هرکی برد من این ساعتمو بهش میدم بعد خودش با دغل بازی برنده میشه
[QUOTE=mohsen_gh1991;5442490]این دیالوگش خیلی قشنگ بود....دوست مراد بیگ(فک کنم اسمش نسیم بیگ بود) بهش میگه:
هی مراد !!!
خسرو شکیبایی هم در جوابش میگه:
مراد هفت جد و آبادته مرتیکه مذخرف.
بعد رفیقش میگه:
خیلی خب بابا ببخشید.مراد بیگ.
...........
واقعا جالب بود که اینقد قدیمیا روی اسم و نسبشون تعصب داشتن.

یک چیز جالب فکر کنم همین خال خله میاد گ.سفنداش را پیش رنگ زن رنگ کنه بعد به این فکر میافته که خوب من چرا رنگ را به خورد اینا ندم که پشماشون رنگی بشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

کسی میدونه چه ساعاتی شبکه ی چند پخش میشه؟

mohsen_gh1991
23-09-2010, 00:41
کسی میدونه چه ساعاتی شبکه ی چند پخش میشه؟
کانال یک ساعت 10 فک کنم. قبل از سیمای خانواده پخش میشه.

genius_islamic
23-09-2010, 14:31
سلام ولی مگه نصف شبا نمیذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

btheme
24-09-2010, 19:59
سلام ولی مگه نصف شبا نمیذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا نصف شب ها ميذاره ولي ساعتش عشقيه يك روز 12 ميده يك روز 1 يك روز 2 ولي تكرارش رو هر روز ساعت 10 صبح به بعد ميده :20:

starpars
24-09-2010, 20:13
سريال زيباييه من از حسام بيك خوشم ميومد بسيم بيك هم خيلي باحال بود
يادمه اون موقع كه ميزاشت بابام همشو با ويدئو ظبت ميكرد

genius_islamic
24-09-2010, 21:59
اره خیلی باحاله راستی ماهم چهارمحالی هستیما

بی باک بی بال
25-09-2010, 13:02
بهترین سریالی هست که تا حالا دیدم :10: