PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ناشی از پروژکتور ... کمک

mahmoq
22-09-2010, 13:25
آقا شرمنده یه سوال برام پیش اومده که نمی دونستم کجا بپورسم ... دیدم اینجا در مورد مشکل استارت ویندوز 7 هستش اومدم مطرح کنم شاید کسی کمکی کنه ... من لپ تاپ رو به پروژکتور نصب کرده بودم ولی حواسم نبود قبل قطع ارتباط سیستم با پروژکتور کابل اونو کندم بعد که سیستم رو یه بار ریستارت کردم دیگه بالا نمی آد ... یعنی اونجایی که پنجره ی 4 رنگ سون میاد قطع میشه یعنی می نویسه ویندوز استارتینک ولی یه دفعه میاد از اول میگه ریپیرش کن می کنم میگه بد درایور نمی دونم چی کار کنم وقتی که کابل رو بازم بکنم اصلا مانیتور روشن نمیشه ولی به پروژکتور بزنم می تونم این مشکلات رو ببینم ... ممنون میشم راهنمایی کنین اصلا دی وی دی ویندوز رو هم بوت نتمی کنه تا دوباره ویندوز نصب کنم ... ولی ضاهرا ویندوز سالمه چون وقتی می خواد ارور ها رو بگیره داخل اون میشه گشت

dell 1320 ... Windows 7

اگه میشه به لینک زیر یه نگاهی بندازین ... مشکل من اینه که اصلا لوگوی ویندوز هم بالا نمی آد تا می خواد بالا بیاد ریستارت مبشه
safe mode هم اثری نداره .. مشکل اینه که سی دی ویندوز رو توران اجرا نمی کنه تا حداقل ویندوز عوض کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

************************************************** ************************************************** *******

Problem signature:
Problem Event Name: StartupRepairOffline
Problem Signature 01: 6.1.7600.16385
Problem Signature 02: 6.1.7600.16385
Problem Signature 03: unknown
Problem Signature 04: 21200760
Problem Signature 05: AutoFailover
Problem Signature 06: 9
Problem Signature 07: BadDriver
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033

Read our privacy statement online:

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
X:\windows\system32\en-US\erofflps.txt