PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای شکستن قفل وایرلس

hasanoooooooo
22-09-2010, 12:17
سلام دوستان . من توی ساختمونمون یک وایرلس پیدا میکنم که 4 تا انتن میده :21:اما قفله . مودم طرف هم ظاهرا zixel هست فکر کنم . حالا میتونم با برنامه ای چیزی این قفل رو بشکنم؟ یا پیداش کنم؟ من خودم لپتاپ دارم . ممنون میشم بگید که اگر هم بشه چقدر زمان لازم داره؟ یا اینکه اصلا میشه؟ مممنون منتظر جواباتون هستم . :

Azot
22-09-2010, 12:38
رمز گذاری وایرلس چیه ؟ WEP یا WPA-PSK یا WPA2-PSK ؟
WEP راحتتر میشکنه ولی تا جایی که من تحقیق کردم WPA-PSK و WPA2-PSK برای شکستن قفل نیاز به کارت وایرلسی دارن که قابلیت اینجکشن داشته باشه یعنی با وایرلس لپ تاپ معمولی نمیشه ... باید خرج کنید ... !

cao-cao
22-09-2010, 12:47
میشه یکمی توضیح بدیدی موضوع داره جاب میشه

hasanoooooooo
22-09-2010, 13:07
از نوع wep هست حالا راهی داره؟>

xxxj
22-09-2010, 16:27
نمیشه هکش کرد؟ اگه میشه یه اموزش بزارید .

hkhafan
23-09-2010, 21:07
نمیشه هکش کرد؟ اگه میشه یه اموزش بزارید .

سلام ؛

شما اینو بخونید اگه سوالی بود بپرسید ، اگه میدونستم در خدمتم :10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alireza1411
27-09-2010, 23:47
سلام ؛

این که فیل.تر شده. نمیشه کپی پیست کنی از جای دیگه ؟

البته فیل.تر شکن دارم ها .... گفتم دوستان نداشته باشن بحث تاپیک درست حسابی جلو نمیره.

Quantum2012
27-09-2010, 23:50
wep key که کلا تعطیله و با back track راحت -- میشه برای -- wpa باید کمی زحمت بکشید و wpa2 کمی سخت تر میشه..

hasanoooooooo
28-09-2010, 07:27
سلام ؛

خفن جون داداش اتفاقا من اینو خونده بودم اما.... یعنی هیچ راهی نداره ؟ حتی نمیشه فایلایی که دارن دانلود میکنن رو ببینم ؟

amin885
28-09-2010, 08:19
من هم یه وایرلس هست توی منطقه ما سکیورتیش از نوع wep هست و حتی وار پنل نانواستیشن وایرلس دوستم شدم و کد wep را هم برداشتم که خودمم بتونم استفاده کنم اما همون wep توی وایرلس همسایه جوب میده اما توی وایرلس من جواب نمیده

نکته اینکه .ایرلس دوستم نانو استیشن هست از من دیلینک هست و سرچ هم که میکنم پیدا میکنه اما ssid رو نمیزنه چی هست فکر کنم ssid رو مخفی کردن حالا با وجود اینکه wep را دارم چطوری بفهمم ssid چی هست؟

hkhafan
28-09-2010, 10:51
این که فیل.تر شده. نمیشه کپی پیست کنی از جای دیگه ؟

البته فیل.تر شکن دارم ها .... گفتم دوستان نداشته باشن بحث تاپیک درست حسابی جلو نمیره.

سلام ؛

آقا من مطالبش با لینک اصلی عکسا رو کلّاً تو یه PDF گذاشتم ، خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی یه تاپیک تو این زمینه بودا؟!

خفن جون داداش اتفاقا من اینو خونده بودم اما.... یعنی هیچ راهی نداره ؟ حتی نمیشه فایلایی که دارن دانلود میکنن رو ببینم ؟

سلام ؛

hasanoooooooo ی عزیز :31: آخه وقتی شما وارد یه شبکه نشدی که نمی تونید ببینی داخلش چه خبره که !
تنها جایی که این امکان رو بهتون میده دانلود آفلاین هستش که می تونید فایلای دانلودی ملّتی رو که از اینترنت ماهواره ای استفاده می کنن بگیری... البته شایدم تو وایرلس بشه ها ولی چون منم مثل خودتون تازه کارم چیزی در اینباره نمی دونم.

چندتا توضیح :

1) کارت وایرلستون باید تو این روش که عرض شد تو لینوکس ساپورت بشه ( مال خودم نمیشد ، نزدیک 2ماه اینور اونور زدم تا تونستم شانسی تو ویندوز انجامش بدم .... تمامی علما و فقهای این کار میگن تو لینوکس خیلی راحتتر میشه این کار رو انجام داد )

2) صبرتون زیاد باشه :20:

3) اگه تونستید این کار رو بکنید ، مردونه سراغ وایرلسای خونگی نرید ...

موفّق باشید

Dr Hannibal
28-09-2010, 13:34
سلام دوستان . من توی ساختمونمون یک وایرلس پیدا میکنم که 4 تا انتن میده :21:اما قفله . مودم طرف هم ظاهرا zixel هست فکر کنم . حالا میتونم با برنامه ای چیزی این قفل رو بشکنم؟ یا پیداش کنم؟ من خودم لپتاپ دارم . ممنون میشم بگید که اگر هم بشه چقدر زمان لازم داره؟ یا اینکه اصلا میشه؟ مممنون منتظر جواباتون هستم . :

این برنامه رو نگاه کنید.

همونطور که میبینی از سایت بسیار معتبری هست.

اما این سنخه آزمایشی هست. اگه بتونی سریال یا کرک براش پیدا کنی اونوقت آزمایش کردنش می ارزه.

موفق باشید

dsa dsa
28-09-2010, 16:07
با برنامه Aircrack-ng در لینوکسی مثل backtrack امکان این کار وجود دارد .

hkhafan
28-09-2010, 18:12
این برنامه رو نگاه کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمونطور که میبینی از سایت بسیار معتبری هست.

اما این سنخه آزمایشی هست. اگه بتونی سریال یا کرک براش پیدا کنی اونوقت آزمایش کردنش می ارزه.

موفق باشید

سلام ،

هانیبال عزیز اگه تو خود برنامه خونده باشید نوشته که این " برنامه می تونه پسورد وایرلسایی رو پیدا کنه که کامپیوترتون بهش وصل شده باشه " ، به عبارت دیگه اگه به کامپیوتر صاحب شبکه وایرلس دسترسی پیدا کردید شاید این برنامه بتونه کمکتون کنه .
جالب اینجاست که تا الان با دستگاه خودم به 2تا شبکه رمزدار متصل شدم ولی متأسّفانه نتونست هیچکدوم از اون رمزا رو هم پیدا کنه :41:

موفّق باشید :10:

lologoli
30-05-2011, 18:16
اگر از سرویس هایی شرکتهای ارایه دهنده اینترنت را هم -- کنیم فکر کنم در اصل حق یه بیچاره ای رو که ای دی اون رو دزدیدیم داریم استفاده می کنیم که این درست نیست

Rapidbaz
03-06-2011, 14:35
به نظم یه سر به انجمن آشیانه بزن اونجا چیزای بهتری گیرت میاد چون تخصص انجمن -- و امنیت شبکه هست .

مهرسا1
04-06-2011, 11:48

چجوری شبکه های وایرلس رو سرچ میکنین؟

ehsan30
05-06-2011, 10:01
سلام

چجوری شبکه های وایرلس رو سرچ میکنین؟
احتمالا با لپ تاپ و یا گوشی سرچ کردند!؟

بای

somy1362
09-06-2011, 19:59
سلام

احتمالا با لپ تاپ و یا گوشی سرچ کردند!؟

بای
سلام دنبالش هستم تا پیداش کنم بعدا جواب می دم

Diazepam
11-06-2011, 12:19
دوستان خوب و گل جیگیلی پیگیلی ^^
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ، برنامه ای برای آیفون هست که بشه قفل وایرلس یا وایفای رو باز کرد؟
•••

amir.zomorodian
11-06-2011, 12:51
دوستان عزیز سلام
خودتون رو خسته نکنید .
تا جایی که می دونم نمیشه -- کرد.
اون نرم افزاری هم که به صورت آزمایشی دوستان اشاره کردن پسورد روی دستگاه خودتون که به روتر یا شبکه وایرلس وصل هستید نشان میده

MrDevil
11-06-2011, 22:25
دوستان خوب و گل جیگیلی پیگیلی ^^
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ، برنامه ای برای آیفون هست که بشه قفل وایرلس یا وایفای رو باز کرد؟
•••
خیر.
با ویندوز به سختی میشه بعد با ios .....
فکر کنم باn900 نوکیا میشه ولی طرز کار رو بلد نیستم

MrDevil
11-06-2011, 23:00
دوستان عزیز سلام
خودتون رو خسته نکنید .
تا جایی که می دونم نمیشه -- کرد.
اون نرم افزاری هم که به صورت آزمایشی دوستان اشاره کردن پسورد روی دستگاه خودتون که به روتر یا شبکه وایرلس وصل هستید نشان میده

سلام.
wep رو میشه درآورد.
اگر بخواید با ویندوز این کار رو انجام بدید باید از نرم افزارهای زیر استفاده کنید.
aircrack +airodump
یا
aircrack + commview for wifi
مشکل اصلی اینه که airodump و commview جفتشون با بیشتر آداپتورهای وایرلس مشکل دارن باز commview بهتره و یک لیست از آداپتورهای ساپورت شده داره.در ضمن commview با ویندوز 64 بیتی کار نمیکنه.