PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رشد قد با آمپول!

mehdi_pro2
21-09-2010, 20:34
سلام

من 16. 17 سالمه! می خواستم بدونم میشه امپول رشد زد؟

قدم 165 و آیا زدن این امپول در سن بلوغ مشکلی داره؟ باید پیش چه دکتری برم؟ :19:
امیدی هست پسری داخل سن 17 سالگی رشد کنه؟ تا چقدر؟

؟?

Life24
21-09-2010, 20:58
سلام

قدم 165 و آیا زدن این امپول در سن بلوغ مشکلی داره؟ باید پیش چه دکتری برم؟ :19:

؟?

درود
دکتر غدد

kiarash3500
21-09-2010, 23:03
قدت زیاد هم کوتاه نیس که

ifu
22-09-2010, 12:40
اسم این آمپول که قد رو بلند میکنه چیه؟ کسی میدونه؟

morsadr
22-09-2010, 14:55
این داروها باید با نظر و تجویز پزشک متخصص غدد مصرف شوند و مصرف خودسر آنها می تونه عوارض جبران ناپذیری داشته باشه . :13:

Mahdi/s
22-09-2010, 15:04
سلام دکتر غدد باید بری....من سراغ دارم اگه خواستی بگو برات پخ کنم.......قدت خوبه..کوتاه نیستی.....برای تشخیص هم که آمپول تاثیر داره برات یا نه باید بری دکتر مربوطه....بهت میگه از مچ دست چپت عکس بگیر....براش میبری بهت میگه که این کارو میتونی انجام بدی یا نه....اگه خدایی نکرده دکتر اشتباه تجویز کنه و مصرف کنی به بدنت نسازه باعث میشه از عرض رشد کنی....فکت بزرگ میشه.استخوانات ضخیم میشه....خلاصه همه چی بهم میریزه.....:31:
البته قیمت اون آمپول ها هم زیاده...همه بیمه هاهم شامل نمیشه...تا اونجایی که من خبر دارم از 3 سال پیش دیگه اجازه واردات نداره بخاطر تحریم و از این حرفا.اما به این حرفا کاری نداشته باش...اولین کاری که میکنی میری پیش دکتر مجرب اون برات کامل توضیح میده...:20:

ifu
22-09-2010, 16:06
سلام دکتر غدد باید بری....من سراغ دارم اگه خواستی بگو برات پخ کنم.......قدت خوبه..کوتاه نیستی.....برای تشخیص هم که آمپول تاثیر داره برات یا نه باید بری دکتر مربوطه....بهت میگه از مچ دست چپت عکس بگیر....براش میبری بهت میگه که این کارو میتونی انجام بدی یا نه....اگه خدایی نکرده دکتر اشتباه تجویز کنه و مصرف کنی به بدنت نسازه باعث میشه از عرض رشد کنی....فکت بزرگ میشه.استخوانات ضخیم میشه....خلاصه همه چی بهم میریزه.....:31:
البته قیمت اون آمپول ها هم زیاده...همه بیمه هاهم شامل نمیشه...تا اونجایی که من خبر دارم از 3 سال پیش دیگه اجازه واردات نداره بخاطر تحریم و از این حرفا.اما به این حرفا کاری نداشته باش...اولین کاری که میکنی میری پیش دکتر مجرب اون برات کامل توضیح میده...:20:

داداش میشه اطلاعات بیشتر را برای من هم پخ کنی؟ :46:

Mahdi/s
22-09-2010, 16:39
داداش میشه اطلاعات بیشتر را برای من هم پخ کنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه بخوای آدرس مطب دکتر رو پخ کنم...گفتماینجا نگم...شاید پاک کنن به اسم تبلیغات.....
اطلاعات دیگه هم اینجا مینویسم شاید یکی دیگه خوند رو به کارش اومد....
این آمپول هارو بصورت چرخش میزنن هر شب...یعنی شب اول توی بازو دست راست....شب دوم توی بازوی دست چپ...شب سوم توی ران پای چپ و شب چهارم توی پای راست.....به همین ترتیب تا مدت زمانی که دکتر گفته.....با سوزن انسولین هم میزنن....
دیگه چی......آهان ممکنه دکتر برات یه آمپول دیگه هم بنویسه که ماهی 1 بار هست....
قدت چقدره..؟؟

ifu
23-09-2010, 14:01
اگه بخوای آدرس مطب دکتر رو پخ کنم...گفتماینجا نگم...شاید پاک کنن به اسم تبلیغات.....
این آمپول هارو بصورت چرخش میزنن هر شب...یعنی شب اول توی بازو دست راست....شب دوم توی بازوی دست چپ...شب سوم توی ران پای چپ و شب چهارم توی پای راست.....به همین ترتیب تا مدت زمانی که دکتر گفته.....با سوزن انسولین هم میزنن....
قدت چقدره..؟؟

سلام

قد خودم حدودا 175 است. برای خودم نمیخوام برای یکی از نزدیکام میخوام. قدش 160 ـه .

اسم آمپول چیه؟ باید پیش دکتر غدد رفت و چه آزمایشی داد و کلا چه کار کرد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Retired User
23-09-2010, 14:42
اگه بخوای آدرس مطب دکتر رو پخ کنم...گفتماینجا نگم...شاید پاک کنن به اسم تبلیغات.....
قدت چقدره..؟؟
من قدم 170 اه
این آمپولا به درد منم میخوره؟

Mahdi/s
23-09-2010, 15:10
اسم آمپول چیه؟ باید پیش دکتر غدد رفت و چه آزمایشی داد و کلا چه کار کرد؟ راستشو بخوای اسمش رو یادم نیست..ولی برات میگردم خبرشو بهت میدم ولی خوب بهش هرمون رشد هم میگن........اره دیگه اول میری پیش دکتر غدد.دکتر معاینه میکنه...که ببینه به رشد کامل رسیدی یا نه.....بد بهت میگه از مچ دست چپت عکس بگیر....اونم میبینه....بعد هم تجویز میکنه دیگه......گفتم تا اون جایی که من یادمه از 3 سال پیش اون آمپول اجازه واردات نداشت....بعد از اونم یه سری آزمایش مثل آزمایش خون و هورمون شناسی........

من قدم 170 اه
این آمپولا به درد منم میخوره؟
اینطوری نیست که بگی من قدم ان انقدره میشه یا نه..گفتم اول باید بری پیش دکتر.....بعد ببینه به رشد کامل رسیدی یا نه....این آمپول برای همه تجویز نمیشه...

monaa
28-09-2010, 21:42

قدم 165 و آیا زدن این امپول در سن بلوغ مشکلی داره؟ باید پیش چه دکتری برم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخور غم جهان گذران --- بنشین و دمی به شادمانی گذران

هرکسی مشکلی داره شما از کوتاهی قد ، ماهم از بلندی قد :31:

قدت زیاد هم کوتاه نیس که

پس حتما من که قدم 185 هست غول هستم :31:

Bill Gates
28-09-2010, 22:56
سلام

من 1.88 هستم . میتونه تاثیر داشته باشه؟
اگر یکی هنوز برای رشد جا داشته باشه تا چقدر ممکن هستش رشد قد داشته باشه؟

کسی دکتر خیلی خوب برای اینکار نمیشناسه؟(PMME)

Mahdi/s
28-09-2010, 23:10
سلام من برای دوستمون توضیح دادم....توی پستای قبول اون شکلی نیست که بی من ققدم اینقدره تاثیر داره یا نه....شما که 1.88 تی بیشتر از این چی میخوای.....من یه دکتر متخصص سراغ دارم خاصی بگو پخ کنم ....

kourosh_sos
28-09-2010, 23:22
دوست عزیز اینقدر دیگه نمیخواد لاپوشونی کنی الان بهترین دکتر غدد استاد نخجوانی هستش در ضمن اسم آمپول هم سماتروپین هستش

Mahdi/s
28-09-2010, 23:43
دوست عزیز اینقدر دیگه نمیخواد لاپوشونی کنی الان بهترین دکتر غدد استاد نخجوانی هستش در ضمن اسم آمپول هم سماتروپین هستش لاپیشونی درکار نبود ...من هرچی میدونستم برای همه توضیح دادم..همونطور که گفتم اسم آمپول یادم نیست....دکتر متخصص هم کم نیست...:20: