PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره Wireless Hacking FBI 2010

o.city
21-09-2010, 17:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.من می خوام از این نرم افزار استفاده کنم.
چند سوال دارم.

اول این که این نرم افزار با گیرنده های وایرلس که با USB به کامپیوتر (PC)وصل میشن کار میکنه؟یه چیزی مثل این:

--------------------------
دوم این که کسی که شبکه وایرلسش -- شده متوجه میشه که یکی دیگه هم از اینترنتش استفاده می کنه؟این نکته خیلی مهمه چون تو جایی که من هستم برای این کارا میلیون میلیون تومان جریمه می کنن شایدم زندان.

ممنون میشم جواب بدید.
اگه اطلاعات پیشتری درباره طرز کار با این نرم افزار هم دارین لطف کنید بدید.

dsa dsa
21-09-2010, 19:26
باید ببینی کارت شبکه ات در این سیستم عامل پشتیبانی میشه یا نه ؟ حالا چرا FBI 2010 ؟
از BackTrack استفاده کن خیلی قوی تره .
متوجه شدن که میشه ولی چه جوریشو من نمی دونم .

hkhafan
21-09-2010, 20:21

دوم این که کسی که شبکه وایرلسش -- شده متوجه میشه که یکی دیگه هم از اینترنتش استفاده می کنه؟این نکته خیلی مهمه چون تو جایی که من هستم برای این کارا میلیون میلیون تومان جریمه می کنن شایدم زندان.

ممنون میشم جواب بدید.
اگه اطلاعات پیشتری درباره طرز کار با این نرم افزار هم دارین لطف کنید بدید.

سلام ؛

دوست عزیز مثلاً یکی از ساده ترین راههای متوجّه شدنش اینه که بره حجم send و recieve اون اشتراک اینترنتش رو بررسی کنه که میبینه خیلی کم میشه و ....
در ضمن بنده وارد نیستم امّا دوستان ماهر می گفتن که اگه صاحب شبکه وارد باشه میتونه به سیستنم شما هم دسترسی پیدا کنه :21:
در کل اگه جای عمومی باشه ( حالا هر کشوری ) فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ... همین الان دارم با وایرلس یکی از دانشکده های دولتی ایران باهاتون صحبت میکنم :31: ( البته در نظر بگیرید که اینجا ایران است! :31: )

موفّق باشید

tsjaleb
22-09-2010, 09:00
سلام ؛

دوست عزیز مثلاً یکی از ساده ترین راههای متوجّه شدنش اینه که بره حجم send و recieve اون اشتراک اینترنتش رو بررسی کنه که میبینه خیلی کم میشه و ....
در ضمن بنده وارد نیستم امّا دوستان ماهر می گفتن که اگه صاحب شبکه وارد باشه میتونه به سیستنم شما هم دسترسی پیدا کنه :21:
در کل اگه جای عمومی باشه ( حالا هر کشوری ) فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ... همین الان دارم با وایرلس یکی از دانشکده های دولتی ایران باهاتون صحبت میکنم :31: ( البته در نظر بگیرید که اینجا ایران است! :31: )

موفّق باشید

چطوري ؟ من هر جا با موبايلم سرچ ميكنم و وايرلس رو پيدا مي كنه نمي تونه كانكت بشه . مثل اينكه پسوورد داره . مثلا تو دانشگاهمون . چطور ميشه اين كار رو كرد ؟

o.city
22-09-2010, 12:04
سلام ؛

موفّق باشید
نه بابا این جا همشون پپه هستند

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

باید ببینی کارت شبکه ات در این سیستم عامل پشتیبانی میشه یا نه ؟ حالا چرا FBI 2010 ؟
از BackTrack استفاده کن خیلی قوی تره .
متوجه شدن که میشه ولی چه جوریشو من نمی دونم .
ممنون.میشه لینک دانلود اون نرم افزار رو که گفتین برام بزارید؟

hkhafan
22-09-2010, 17:45
چطوري ؟ من هر جا با موبايلم سرچ ميكنم و وايرلس رو پيدا مي كنه نمي تونه كانكت بشه . مثل اينكه پسوورد داره . مثلا تو دانشگاهمون . چطور ميشه اين كار رو كرد ؟

سلام ؛

دوست عزیز واسه منم رمز داشت که خوشبختانه تونستم پیداش کنم :31:

نه بابا این جا همشون پپه هستند

سلام ؛

دست شما درد نکنه :31:... همین 4تا چیزی هم که امثال ماها یاد گرفتیم از صدقه سر هموناست :31:

ممنون.میشه لینک دانلود اون نرم افزار رو که گفتین برام بزارید؟

دوست عزیز بک ترک یه برنامه نیستش بلکه یه نسخه از لینوکسه ، از سایتش می تونید مجّانی دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرقی که مثلاً با اوبونتو داره اگه اشتباه نکنم اینه که اومدن برای کارای شبکه و یه همچین کار قبیحی که شما دنبالشی :دی لینوکس رو بهینه کردن و برنامه هایی که لازمه رو روش نصب کردن
شما هم در واقع با برنامه ی air crack که یکی از برنامه های نصب شده رو این سیستم عامل هستش کار دارید

موفّق باشید

S3aman
22-09-2010, 19:40
کسی می دونه لیست کارت شبکه هایی که توسط این نرم افزار پشتیبانی میشه چیه؟

dsa dsa
24-09-2010, 10:46
offensive HCL
رو توی گوگل سرچ کن .