PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال یک مبتدی در مورد iPhone

Yi Yi
21-09-2010, 16:26
من تازگی‌ها به یک iphone دست پیدا کردم. ( نخریدم! ) چند تا سوال داشتم :

1. از کجا بفهمم مدل iphone ام چیه؟ ( خودم حدس می زنم، اولین نسل iphone یعنی 2G باشه. )

2. در ایران از نظر انتقال اطلاعات، فرق خاصی بین 2G و 3G هست؟ منظورم اینه که اصلا در ایران، 3G وجود داره؟

3. زبان فارسی مشکل داره. حروف SMS ها و صفحات ابنترنت فارسی جدا جدا و ناخواناست و کیبورد فارسی هم نداره. راه حلی برای حل این مشکل وجود داره؟

4.صفحه ی اصلی خیلی شلوغه و پر از نرم افزار هایی که من بهشون احتیاجی ندارم. چه جوری می‌تونم این نرم افزارها رو حذف کنم؟

5. چه جوری می تونم نرم افزار بریزم؟

6.از کجا میشه نرم افزار دانلد کرد؟ آیا نرم افزارهای پولی کرک شده هم وجود داره؟ آیا نرم افزارهای Iphone 2G پیدا میشه؟ ( تو اینترنت یا فروشگاه ها )

7. من می خوام فایل های PDF بخونم. راهی برای اینکار در Iphone وجود داره؟

8. چرا Bluetooth اش کار نمی کنه؟

9. چه جوری بفهمم نسخه ی سیستم عاملش چنده؟

10. آیا میشه جدیدترین نسخه ی سیستم عامل رو بر روی Iphone 2G ریخت؟

11. نحوه ی نصب سیستم عامل جدید چگونه است؟ ( برای هر iphone ای )

12. چه جوری آهنگ و ویدیو و عکس از PC به Iphone بریزم؟

13. چه جوری آهنگ و ویدیو و عکس از iphone به PC بریزم؟

14. iphone ای که به دست من رسیده، متاسفانه تعداد زیادی اسم تو قسمت Contacts اش هست. چه جوری من می تونم تمام این ها رو سریع و یکجا پاک کنم؟

15. کیفیت دوربینش بعضی جاها ( بخصوص داخل خونه و فضای بسته ) افتضاحه و بعضی جاها خوبه ( اغلب محیط های بیرون از خانه و باز ) . چرا؟ البته منظورم از کیفیت افتضاح و خوب، زمانیه که من این عکس ها رو در کامپیوتر می بینم. در داخل خود گوشی رضایت بخشه.

16. چه جوری می تونم Contacts های موبایل قبلی رو به iPhone منتقل کنم؟

17. چه جوری می‌تونم گوشی رو reset کنم؟ به طوری که هر چی نرم افزار، موزیک، ویدیو، Contacts و ... در گوشی وجود داره، پاک بشه و گوشی به حالت اولیه خودش برگرده؟!

18. چه جوری بفهمم گوشی ام درست و حسابی jailbreak شده؟!

فعلا همین!

kavehj4488
21-09-2010, 17:40
2. هیچ فرقی نداره اما از بهمن ماه که 3g راه اندازی بشه توسط اپراتور سوم اونوقت تفاوت ایجاد میشه.
15. خب دوربینش 2 مگاپیکسله و خیلی ضعیفه!:41:
10. نه نمیشه و این جواب سوال بعدی هم بود.
16. یه دستگاهی بود که سال پیش در 2009 CES معرفی شد برای اینکار اما دیگه نفهمیدیم چی شد.
1. MMS نداره همون نسل دوم هستش. اگه MMS داره دوربین 2MP = آیفون 3g/ دوربین 3.2MP = آیفون 3gs دوربین 5 = آیفون 4.
7. مشکلی نیست.
12 و 13. فقط عکس میتونید ردو بدل کنید که اونهم با ویزارد اسکنر یا همون دوربین دیجیتال ویندوز.

بردیا
22-09-2010, 01:57
3-والا من که تا الان همچین مشکلی رو ندیدم
4-انگشتتو روشون نگه میداری تا ایکون حذفشون بیاد.از طریق نرم افزار ایتیونز هم میتونی حذفشون کنی
5-از طریق آیتیونز
7-pdf reader موجود هست برنامه هاش
8-پاسخ قانع کننده ای براش ندارم:دی
9-توی ستینگش که بری زده فکر کنم
10-فک نکنم ساپورت بکنه ios4 روی 2g
11-از طریق ایتیونز میشه اپدیت کرد
12-بازم از طریق نرم افزار آیتیونر
16-تا جایی که من میدونم اگه روی سیمکارتت ذخیره شده باشه موقعی که سیمکارت روی ایفون میزاری خودش منتقل میکنه اطلاعات موجود توی سیمکارتو
17-توی ستینگ یه قسمت ریست داره
پی نوشت:من جوابا رو با توجه به 3g خودم دادم.

Stream
22-09-2010, 10:42
سلام

1. ساده ترین راه چک کردن شکل ظاهریه... یا از اینجا: Settings > General > About > Model و هرچی اونجا هست رو سرچ کنید.

2. در ایران خیر.

3. سیستم عاملتون قدیمیه ... به iOS 3.x که آپدیت کنید زبان فارسی رو بخوبی نشون میده.

4. دستتون رو روش نگه دارید و بعد هم X ... اگه نرم افزارها از طریق Cydia نصب شده باشن از همونجا باید حذفشون کنید.

5. بطور قانونی از طریق iTunes و AppStore ، بطور کرکی از طریق Installus

6. وجود داره ... بعد از جیلبریک یک برنامه هست به اسم Installus که برنامه های کرک شده AppStore رو می تونید نصب کنید.

7. iBooks رو از AppStore دانلود کنید.

8. بطور پیش فرض برای فایل فرستادن بلوتوث نداره (به خاطر کپی رایت و عدم نیاز اکثر کاربرها) ... ولی با نرم افزارها قابل حله.

9. Settings > General > About > Version

10. جدیدترین نسخه برای iPhone 2G همون iOS 3 هست، امکان نصب iOS 4 وجود نداره.

11. از طریق iTunes

12. از طریق iTunes

13. امکان پذیر نیست.

14. از طریق iTunes

15. کیفیت دوربین iPhone 2G/3G تعریفی نیست ... باید باهاش کنار اومد!

16. قبلی ها رو با Windows Contacts یا Google Contacts سینک کنید و بعد آیفونتون رو باهاش سینک کنید. یا می تونید روی سیم کارت کپیشون کنید.

17. از طریق iTunes یا با خود گوشی از اینجا: Settings > General > Reset > Erase all contents and settings ... با اینکار همه چیز (برنامه، عکس، Contact، آهنگ ...) حذف میشه.

18. اگه Cydia موجود هست یعنی جیلبریک شده... اگه به آخرین سیستم عامل آپدیتش کنید لازمه دوباره جیلبریک بشه.

موفق باشید.

yas_6969
22-09-2010, 11:17
البته در مورد قسمت 7 بگم که ibook فقط رو فریمور 4.0 به بالا نصب میشه

Yi Yi
22-09-2010, 15:08
از همه بخصوص آقای steam بابت پاسخ به سوالتم ممنونم.

1. ساده ترین راه چک کردن شکل ظاهریه... یا از اینجا: Settings > General > About > Model و هرچی اونجا هست رو سرچ کنید. در اون قسمت نوشته شده MA712LL که با جست وجو معلوم شد مدل گوشی من iphone Original 8GB یا همون 2G هست.

3. سیستم عاملتون قدیمیه ... به iOS 3.x که آپدیت کنید زبان فارسی رو بخوبی نشون میده.با ریختن آخرین سیستم عامل عرضه شده، آیا کیبورد فارسی هم عرضه می شه یا فقط مشکل فونت فارسی حل میشه؟
نسخه ی سیستم عاملم با توجه به راهنمایی شما 1.1.4 یا 4A102 هستش.
جدیدترین سیستم عامل iphone 2G رو از کجا میشه دانلد کرد؟ تو سایتش پیدا نکردم.
update :
لینک زیر رو پیدا کردم که اغلب سایت ها هم همین لینک رو برای دانلد معرفی کردند. ولی متاسفانه سرعتش خیلی پایینه ( زیر 20 KB/s ) . لینک دانلد بهتری وجود داره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. دستتون رو روش نگه دارید و بعد هم X ... اگه نرم افزارها از طریق Cydia نصب شده باشن از همونجا باید حذفشون کنید.جالبه! انگشتم رو که روی آیکون یک نرم افزار نگه می دارم، تمام آیکون ها شروع می کنند به لرزیدن. انگار که از حذف شدن می ترسند!! متاسفانه هیچ علامت X ای ظاهر نمیشه. فقط آیکون ها می لرزند و بس.

از کجا بفهمم Cydia رو باید از کجا پیدا کنم؟ آیکونش در منوی اصلی وجود نداره.

5. بطور قانونی از طریق iTunes و AppStore ، بطور کرکی از طریق Installusمتاسفانه از طریق قانونی امکانش وجود نداره! ( داره؟ ) . چیزی به نام Installus هم در گوشیم وجود نداره.

7. iBooks رو از AppStore دانلود کنید.آخرین نسخه ی سیستم عامل گوشی من با توجه به ویکیپدیا ، 3.1.3 هستش. ولی ibook با توجه به itunes.apple.com/us/app/ibooks/id364709193?mt=8 برای سیستم عامل های 3.2 به بعد کار می کنه . نرم افزار مناسب برای اینکار چیه؟

8. بطور پیش فرض برای فایل فرستادن بلوتوث نداره (به خاطر کپی رایت و عدم نیاز اکثر کاربرها) ... ولی با نرم افزارها قابل حله.جالبه! تو تنظیمات گزینه ای برای On و Off کردن Bluetooth وجود داره که همون طور قبلا گفتم متاسفانه On کردنش فرقی با Off کردنش نداره.
امکانش هست روش فعال کردن Bluetooth رو توضیح بدید.

18. اگه Cydia موجود هست یعنی جیلبریک شده... اگه به آخرین سیستم عامل آپدیتش کنید لازمه دوباره جیلبریک بشه.من قصد دارم کارهای زیر رو انجام بدم :

1. گوشی رو کلا reset کنم تا همه چیز پاک بشه.
2. سیستم عامل رو آپدیت کنم.
3. گوشی رو Jailbreak کنم.
4. نرم افزارهای مورد نیازم رو بریزم.

آسون ترین راه برای Jailbreak کردن گوشی من، با فرض اینکه آخرین سیستم عامل عرضه شده برای 2G رو هم ریختم، چیه؟

yas_6969
22-09-2010, 17:03
ابتدا نرم افزار آیتونز و نصب کن از لینک زیر:

حالا آخرین فریمور گوشی و که 3.1.3 هست دانلود کن(این لینک همون لینکی که خودت پیدا کردی این مال سرور خود اپل هست مشکل هم نداره)

برای آپدیت هم آیتونز و که نصب کردی گوشی و وصل کن بعد از داخل نرم افزار کلید shift و بگیر و restor و بزن و تو صفحه ای که باز فریموری که دانلود کردی و انتخاب کن و منتظر بمون تا مراحل تموم بشه بعد از اینکه اومد بالا نزار از بک آپ استفاده کنه و گزینه new و انتخاب کن تا خودت به صورت دلخواهت همه چی و درست کنی.

حالا طبق این آموزش گوشی و جیلیبریک کن:

بعد از جیلیبریک cydia که نصب شد میتونی برنامه ها رو نصب کنی.تا اینجا رو برو تا مراحل بعدی و نصب برنامه های ضروری و بگم:46:

Seyed19
22-09-2010, 19:28
سلام
من هم چندتا سوال دارم . لطفا راهنمايي كنيد
1- توي iTunes چجوري بايد shift+restor رو گرفت تا بشه firmware رو انتخاب كرد؟‌!( خيلي مبتدي بود ؟ البته به درد الان من نميخوره چون 2 تا 4 دارم يكي 4.0.2 يكي هم 4.1 كه نياز به update نداره فعلا ولي ميخوام ياد بگيرم واسه بعد )
2- براي unlock كردن گوشي . حتما اول بايد jailbreak شه يا بدون jailbreak هم ميشه unlock كرد؟

Yi Yi
22-09-2010, 20:06
به مشکل برخورد کردم.
بعد از هزار مشکل و دردسر، itunes ، گوشی رو مثلا update / restore کرد. ولی بعد از این مرحله یه صفحه در گوشی اومده که در پایینش نوشته Slide for Emergency . بعد از تحقیقی مختصر تو اینترنت متوجه شدم که احتمالا مشکل از Unlock نبودن موبایله. این مشکل رو چگونه برطرف کنم؟
> یه جا خوندم که میشه از spirit.exe هم استفاده کرد. ولی وقتی از این نرم افزار استفاده می کنم ( در Windows 7 64-bit در حالت compatibility Mode windows 98 ) خطا میده و نمی تونه Jailbreak کنه. مشکل از کجاست؟

Seyed19
22-09-2010, 20:24
يه سوال ديگه ؟
SHSH blobs چيه كه بايد save كنيم براي jailbreak ؟ از كجا بايد save كرد؟چجوري؟

yas_6969
22-09-2010, 21:31
به مشکل برخورد کردم.
بعد از هزار مشکل و دردسر، itunes ، گوشی رو مثلا update / restore کرد. ولی بعد از این مرحله یه صفحه در گوشی اومده که در پایینش نوشته Slide for Emergency . بعد از تحقیقی مختصر تو اینترنت متوجه شدم که احتمالا مشکل از Unlock نبودن موبایله. این مشکل رو چگونه برطرف کنم؟
> یه جا خوندم که میشه از spirit.exe هم استفاده کرد. ولی وقتی از این نرم افزار استفاده می کنم ( در Windows 7 64-bit در حالت compatibility Mode windows 98 ) خطا میده و نمی تونه Jailbreak کنه. مشکل از کجاست؟

احتمالا به خاطر 64 بیتی بودن ویندوزتون هست اگه امکانش و دارید با یه سیستم دیگه امتحان کنید،فقط حواستون باشه با یه سیستم دیگه امتحان میکنید آیتونز باید نصب باشه.

Seyed19
22-09-2010, 23:34
و چند سوال ديگه
البته ممونم كه جواب ميديد
1- با redsn0w ميشه jaibreak كرد؟اگر اره از كجا ميشه redsn0w براي jailbreak كردن 4/4.0.2 و 4/4.1 پيدا كرد؟. چه ورژني؟
2- با ultrasn0w ميشه unlock كرد؟ // // // ultrasn0w براي unlock كردن // // // // ؟ // // ؟
3- با spirit ميشه 4/4.0.2 و 4/4.1 رو jailbreak كرد؟ طبق اموزش و برنامه اي كه توي اين لينك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداومده؟

yas_6969
23-09-2010, 10:04
و چند سوال ديگه
البته ممونم كه جواب ميديد
1- با redsn0w ميشه jaibreak كرد؟اگر اره از كجا ميشه redsn0w براي jailbreak كردن 4/4.0.2 و 4/4.1 پيدا كرد؟. چه ورژني؟
2- با ultrasn0w ميشه unlock كرد؟ // // // ultrasn0w براي unlock كردن // // // // ؟ // // ؟
3- با spirit ميشه 4/4.0.2 و 4/4.1 رو jailbreak كرد؟ طبق اموزش و برنامه اي كه توي اين لينك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداومده؟

برای ریستور وقتی گوشی و به آیتونز نصب میکنی وقتی اون کنار اسم گوشی و زده روش کلیک کن سمت راست میبینی که عکس آیفون و آورده با مشخصاتش زیرش دوتا گزینه داره restor و updata که شما کلید shift و نگه میداری و restor و میزنی و فریمور مخصوص و انتخاب میکنی.

در مورد جیلیبریک و آنلاک هم خیالت و راحت کنم هنوز هیچ جیلیبریک و آنلاکی برای آیفون 4 در فریمورهای 4.0.2 و 4.1 ارائه نشده.

Yi Yi
23-09-2010, 15:46
افراد با تجربه لطفا کمک کنید.
من هر کاری می کنم نمی شه با Spirit.exe گوشی رو unlock کرد.
یه جا نوشته میشه باهاش unlock کرد و جای دیگه نوشته که این نرم افزار فقط برای jailbreak کردن استفاده میشه. من که پاک گیج شدم!

من می خوام گوشی iphone 2g 8GB 3.1.3 رو unlock کنم تا سیم کارتم رو بشناسه. آیا راهی وجود داره؟

Mehrdad092000
23-09-2010, 20:22
افراد با تجربه لطفا کمک کنید.
من هر کاری می کنم نمی شه با Spirit.exe گوشی رو unlock کرد.
یه جا نوشته میشه باهاش unlock کرد و جای دیگه نوشته که این نرم افزار فقط برای jailbreak کردن استفاده میشه. من که پاک گیج شدم!

من می خوام گوشی iphone 2g 8GB 3.1.3 رو unlock کنم تا سیم کارتم رو بشناسه. آیا راهی وجود داره؟
عزیز شما باید اول جیلبریک کنید تا بتونید انلاک کنید

Yi Yi
23-09-2010, 20:35
عزیز شما باید اول جیلبریک کنید تا بتونید انلاک کنید
چگونه jailbreak کنم؟

Stream
23-09-2010, 20:42
چگونه jailbreak کنم؟
همون Spirit رو Run as Administrator کنید باید بدون مشکل گوشیتون رو جیلبریک کنه.

Yi Yi
23-09-2010, 22:05
همون Spirit رو Run as Administrator کنید باید بدون مشکل گوشیتون رو جیلبریک کنه.
مشکل همین جاست. بعد از ریختن فریمور 3.1.3 ، همون طور که در بالا توضیح دادم گوشی، سیم کارت رو نمیشناسه و عبارت slide for emergency ظاهر میشه. iitunes هم میگه که سیم کارت معتبر نیست و از این جور حرفا!

بعد که میرم سراغ jailbreak ، چه در Windows 7 64-bit و چه در windows XP SP3 32-bit در حالت compatibility Mode windows 98 ، اررور کد 1 میده و کار نمی کنه.
حتی از ورژن 9.1 itunes هم استفاده کردم. ولی مشکل حل نشده.

yas_6969
24-09-2010, 00:52
پیغام خصوصی و چک کن گفتم چیکار کنی

باید با redsnow آنلاک بکنی

Yi Yi
24-09-2010, 09:26
پیغام خصوصی و چک کن گفتم چیکار کنی

باید با redsnow آنلاک بکنی
ظهر امروز باید برم کافی نت برای دانلد فریمور 3.1.2 + Bootloader ها.
نتیجه رو بعد از ظهر اعلام می کنم!

yas_6969
24-09-2010, 13:58
فکر نکنم bootloader ها را لازو داشته باشی اون برای موقعی که یادت رفته تیک آنلاک و بزنی

Yi Yi
24-09-2010, 17:37
خبر خوب

بالاخره گوشی بعد از روزها و ساعت ها کار و تلاش بی وقفه jailbreak / unlock شد!
بوسیله ی redsn0w آنلاکش کردم. به bootloader هم نیاز داشت. در ضمن حتما قبل از استفاده از redsn0w ،باید گوشی رو نرم افزار itunes بشناسه.

خبر بد

گوشی، ID Caller ها رو نمی شناسه. تو یه آموزش خوندم که باید بوسیله ی اینترنت Wireless چند تا پکیج دانلد کنم و همینطور در itunes ثبت نام و یه نرم افزار رایگان دانلد و بوسیله ی itunes ، سینسش کنم تو گوشی. فعلا که به وایرلس دسترسی ندارم.

ممنون می شم اگه راهنمایی ام کنید که در این مرحله من برای اجرای نرم افزارهای کرک شده و همین طور اصلاح id caller ها و بقیه ی مشکلاتی که ازشون خبر ندارم! چی کار باید کنم؟ حتما باید برای دانلد نرم افزار رایگان در itunes ثبت نام کنم؟ لینک نرم افزاری رایگان که در خارج از سایت itunes آپلود شده باشه، وجود نداره ؟

راستی cydia هم نصب شده. چی کار باید کنم باهاش؟! تنظیمات مقدماتی داره؟ باید چیز خاصی براش دانلد کرد؟ اصلا چه جوری کار می کنه؟

payamf1
24-09-2010, 18:05
من تازگی‌ها به یک iphone دست پیدا کردم. ( نخریدم! ) چند تا سوال داشتم :

1. از کجا بفهمم مدل iphone ام چیه؟ ( خودم حدس می زنم، اولین نسل iphone یعنی 2G باشه. )

2. در ایران از نظر انتقال اطلاعات، فرق خاصی بین 2G و 3G هست؟ منظورم اینه که اصلا در ایران، 3G وجود داره؟

3. زبان فارسی مشکل داره. حروف SMS ها و صفحات ابنترنت فارسی جدا جدا و ناخواناست و کیبورد فارسی هم نداره. راه حلی برای حل این مشکل وجود داره؟

4.صفحه ی اصلی خیلی شلوغه و پر از نرم افزار هایی که من بهشون احتیاجی ندارم. چه جوری می‌تونم این نرم افزارها رو حذف کنم؟

5. چه جوری می تونم نرم افزار بریزم؟

6.از کجا میشه نرم افزار دانلد کرد؟ آیا نرم افزارهای پولی کرک شده هم وجود داره؟ آیا نرم افزارهای Iphone 2G پیدا میشه؟ ( تو اینترنت یا فروشگاه ها )

7. من می خوام فایل های PDF بخونم. راهی برای اینکار در Iphone وجود داره؟

8. چرا Bluetooth اش کار نمی کنه؟

9. چه جوری بفهمم نسخه ی سیستم عاملش چنده؟

10. آیا میشه جدیدترین نسخه ی سیستم عامل رو بر روی Iphone 2G ریخت؟

11. نحوه ی نصب سیستم عامل جدید چگونه است؟ ( برای هر iphone ای )

12. چه جوری آهنگ و ویدیو و عکس از PC به Iphone بریزم؟

13. چه جوری آهنگ و ویدیو و عکس از iphone به PC بریزم؟

14. iphone ای که به دست من رسیده، متاسفانه تعداد زیادی اسم تو قسمت Contacts اش هست. چه جوری من می تونم تمام این ها رو سریع و یکجا پاک کنم؟

15. کیفیت دوربینش بعضی جاها ( بخصوص داخل خونه و فضای بسته ) افتضاحه و بعضی جاها خوبه ( اغلب محیط های بیرون از خانه و باز ) . چرا؟ البته منظورم از کیفیت افتضاح و خوب، زمانیه که من این عکس ها رو در کامپیوتر می بینم. در داخل خود گوشی رضایت بخشه.

16. چه جوری می تونم Contacts های موبایل قبلی رو به iPhone منتقل کنم؟

17. چه جوری می‌تونم گوشی رو reset کنم؟ به طوری که هر چی نرم افزار، موزیک، ویدیو، Contacts و ... در گوشی وجود داره، پاک بشه و گوشی به حالت اولیه خودش برگرده؟!

18. چه جوری بفهمم گوشی ام درست و حسابی jailbreak شده؟!

فعلا همین!

بهتر بود قبل از طرح سوال در انجمن جستجو میکردید تقریبا تمام سوالهایتان جوابهایش در انجمن بارها و بارها گفته شده است

yas_6969
24-09-2010, 19:07
خبر خوب

بالاخره گوشی بعد از روزها و ساعت ها کار و تلاش بی وقفه jailbreak / unlock شد!
بوسیله ی redsn0w آنلاکش کردم. به bootloader هم نیاز داشت. در ضمن حتما قبل از استفاده از redsn0w ،باید گوشی رو نرم افزار itunes بشناسه.

خبر بد

گوشی، ID Caller ها رو نمی شناسه. تو یه آموزش خوندم که باید بوسیله ی اینترنت Wireless چند تا پکیج دانلد کنم و همینطور در itunes ثبت نام و یه نرم افزار رایگان دانلد و بوسیله ی itunes ، سینسش کنم تو گوشی. فعلا که به وایرلس دسترسی ندارم.

ممنون می شم اگه راهنمایی ام کنید که در این مرحله من برای اجرای نرم افزارهای کرک شده و همین طور اصلاح id caller ها و بقیه ی مشکلاتی که ازشون خبر ندارم! چی کار باید کنم؟ حتما باید برای دانلد نرم افزار رایگان در itunes ثبت نام کنم؟ لینک نرم افزاری رایگان که در خارج از سایت itunes آپلود شده باشه، وجود نداره ؟

راستی cydia هم نصب شده. چی کار باید کنم باهاش؟! تنظیمات مقدماتی داره؟ باید چیز خاصی براش دانلد کرد؟ اصلا چه جوری کار می کنه؟

طبق همون آموزش رفتی؟
برای نصب برنامه های کرک شده نیاز به نصب برنامه ای به نام AppSync داری که تو سدیا هست اگه به وایرلس دسترسی نداری از لینک زیر استفاده کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنیازی به ثبت نام در آیتونز نداری من چندتا سایت میدم برو دانلود کن هرچی میخوای.
برای caller id و یک سری نرم افزار ضروری که باید از سدیا نصب کنی حتما نیاز به وایرلس داری.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباز هم مشکلی داشتی در خدمتم:11:

Yi Yi
25-09-2010, 09:06
طبق همون آموزش رفتی؟بله، از همون آموزشی که از طریق پ.خ. فرستادید، استفاده کردم که متاسفانه در اون آموزش ننوشته بود که قبل از استفاده از redsn0w باید حتما گوشی توسط itunes شناسایی بشه و این چند ساعتی من رو معطل کرد.

چند سوال:

1. بوسیله ی Cydia دقیقا چه نرم افزارهایی رو باید دانلد کنم؟ ( برای حل مشکلات مقدماتی مثل caller id و ... ) . لطفا آدرس دقیق اسم پکیج یا غیره رو بدید. من مبتدی ام مثلا! لطفا چند تا نرم افزار کاربردی و مفید هم از cydia معرفی کنید.

2. از کجا بفهمم که کدوم نرم افزار رایگانه و کدوم پولی؟ این رو برای کرک کردن می خوام.

3. فرق فرمت ipa با ipx چیه؟

4. نرم افزار PC Suite چیه و چه قابلیت هایی داره و از کجا میشه دانلدش کرد؟

5. از طریق itunes چگونه میشه موزیک یا ویدیو یا عکس رو از iphone حذف کرد؟

6. راهنمای زیر رو در p30world پیدا کردم :

آموزش ریختن نقشه ها :

1-ابتدا باید نقشه های زیر را بر حسب دلخواه دانلود کنید
Password : atus
2-نقشه ی دانلود شده را به ادرس زیر داخل گوشی بریزید:
var/mobile/media/Maps/Tehran
اگر فولدر maps وجود نداشت خودتون بسازید در ضمن حرف اول بزرگ باشد Maps

3-خوب بعد برنامه ی offline maps را از cydia نصب کنید..
4-گوشی را یک بار خاموش وروشن کنید
5-برنامه ی offline map را اجرا کنید.
6.حالا روی Tehran کلیک کنید و در سوال پرسیده شده ، Link رو بزنید.چگونه مرحله ی 2 رو انجام بدم؟ چگونه به آدرس قرمز رنگ میشه دست پیدا کرد؟ چگونه میشه folder ساخت در اون آدرس؟ چگونه میشه نقشه ی دانلد شده رو در اون آدرس ریخت؟

yas_6969
25-09-2010, 11:08
بله، از همون آموزشی که از طریق پ.خ. فرستادید، استفاده کردم که متاسفانه در اون آموزش ننوشته بود که قبل از استفاده از redsn0w باید حتما گوشی توسط itunes شناسایی بشه و این چند ساعتی من رو معطل کرد.

چند سوال:

1. بوسیله ی Cydia دقیقا چه نرم افزارهایی رو باید دانلد کنم؟ ( برای حل مشکلات مقدماتی مثل caller id و ... ) . لطفا چند تا نرم افزار کاربردی و مفید از cydia معرفی کنید.

2. از کجا بفهمم که کدوم نرم افزار رایگانه و کدوم پولی؟

3. فرق فرمت ipa با ipx چیه؟

4. نرم افزار PC Suite چیه و از کجا میشه دانلدش کرد؟

5. از طریق itunes چگونه میشه موزیک یا ویدیو یا عکس رو از iphone حذف کرد؟

1-یکسری نرم افزار که نیازهات و برطرف کنه مثل:
caller id and format fix
ibluenova برای بلوتوث
simmaneger برای بک آپ گرفتن از سیم کارت
biteSms برای استفاده راحت از اس ام اس
iphonedelivery برای دلیوری مسیج
sbsettings برای مدیریت بهتر
ifile برای دیدن فایل ها و فایل هایی که از بلوتوث گرفتی
yxflash برای پخش انواع فرمت های تصویری
و ...

2-تو سیدیا بخوای نصب کنی میزنه پولی این نرم افزار و سعی کن نرم افزار هایی که تهش نوشته کرک نصب کن.

3-ipa فرمت های استاندارد خود اپل برای برنامه ها و بازی ها هست.iox نداریم pxl داریم که از طریق pc suite نصب میشه.

4-این نرم افزار همون طور که از اسمش پیداس میشه باهاش همه کار کرد مثل ریختن برنامه،عکس و ....

or

5-این یه سوال و بارها تو تاپیک های مختلف توضیح داده شده یه سرچ کنی پیدا میکنی

Yi Yi
25-09-2010, 17:32
پس از دریافت appsync ، برای طی مرحله ی آخر کرک، من پس از دانلد نرم افزار رایگان، این نرم افزار رایگان رو بوسیله ی چه چیزی وارد iphone کنم؟ بوسیله ی PC Suite می شه یا حتما با iTunes باشه؟
در ضمن اگه امکانش هست لطفا پاسخ سوال ششم ام در پست شماره ی 25 همین صفحه رو هم بدید.
با تشکر از همه