PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود از 4 شيرد و يوتوب

Gam3r
20-09-2010, 14:09
سلام دوستان عزيز

از يوتوب كه اصلا نميدونم چيجوري دانلود كنم !
از 4شيرد هم كه ميخوام دانلود كنم، با IDM نميشه دانلود كرد و خود مرورگر دانلود ميكنه

بايد چيكار كنم ؟

پيشاپيش از جوابي كه خواهيد داد ممنونم :31:

Ship Storm
20-09-2010, 14:28
سلام
جای این سوال اینجا نبود اینجا انجمن درخواست نرم افزار هست و نه بحث های نرم افزاری
تاپیک در مورد مبحث شما داریم:
كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ولی من خدمتتون عرض میکنم :
IDM وقتی نصب باشه بصورت اتوماتیک از یوتوب دانلود رو انجام میده همین که کلیپ آماده پخش بشه گوشه سمت راست بالای تصویر دکمه DOWNLOAD ظاهر میشه اگر هم ظاهر نشد ماوس رو ببر روی کلیپ ظاهر میشه و اگر از ین طریق هم نشد برو به منوی DOWNLOAD گزینه OPTION و اونجا تو سربرگ FILE TYPES فرمت ویدئو های یوتوب که FLV هستند رو به اون لیست فرمت ها اضافه کن و OK کن
در مورد 4SHARE هم شما میتونی از همین مسیر بالا سربرگ GENERAL گزینه KEYS رو بزنی و تیک گزینه دوم رو بزنی و یک کلید که بصورتپیش فرض کلید INSERT هست رو برای اجبار دانلود با نرم افزار IDM تعریف کنی

Gam3r
20-09-2010, 14:50
دستت درد نكنه حامد جان معلومه معلوماتت نم نكشيده توي اين مدت كه جواب نميدادي به سوالات ! :دي

اون مورد اول درست نشد جيگر، FLV رو اضافه كردم ولي باز هم وقتي ويدئو رو ميبينم دكمه ي دانلود نمياد روي ويدئو ( ميدونم چيو ميگي ولي نميدونم چرا نميشه لامصب ! )

ويرايش : وقتي ميخوام از 4shared فايل هاي زيادي رو دانلود كنم، خيلي طول ميكشه تا همه دانلود بشه ... چيكار كنم كه محدوديت زماني از بين بره ؟

svb93
21-09-2010, 17:15
سلام
برو به منوی downloads گزینه options
و

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
21-09-2010, 18:20
دستت درد نكنه حامد جان معلومه معلوماتت نم نكشيده توي اين مدت كه جواب نميدادي به سوالات ! :دي

اگه نم هم کشید احیانا , به بزرگی خودت ببخش : دی

اون مورد اول درست نشد جيگر، FLV رو اضافه كردم ولي باز هم وقتي ويدئو رو ميبينم دكمه ي دانلود نمياد روي ويدئو ( ميدونم چيو ميگي ولي نميدونم چرا نميشه لامصب ! )

ويرايش : وقتي ميخوام از 4shared فايل هاي زيادي رو دانلود كنم، خيلي طول ميكشه تا همه دانلود بشه ... چيكار كنم كه محدوديت زماني از بين بره ؟

ورژن نرم افزار رو عوض کن دقت داشته باشید به هیچ وجه هنگام اتصال به اینترنت نزارید نرم افزار آپدیت بشه چون کرکش از بین میره و غیر فعال میشه

محدودیت زمانی 4share باید اکانت داشته باشی و در غیر اینصورت از سرویس های امثال راپیدباز استفاده کنی و یا با وی//پی///ان یکبار دانلود انجام بدی و بعد دیسکانکت کنی و بدون اون یکبار دیگه دانلود انجام بدی که اونم باز زمان تاخیر چندین ثانیه ای رو به همراه داره

far2009
21-09-2010, 19:35
orbit جواب میده

آنتی
21-09-2010, 20:12
برای 4share من parsaspace.com را پیشنهاد میکنم
خیلی ارزونه
10 گیگ 2 هزار تومن

far2009
21-09-2010, 20:17
منظورتون آدامسه اربيته ؟
تعبیر جالبی بود ! :31: نه منظورم orbit downloader هست که من ازش استفاده می کنم

Gam3r
21-09-2010, 20:24
برای 4share من parsaspace.com را پیشنهاد میکنم

چه جالب ! يعني به جاي اينكه فايل رو از 4shared دانلود كنيد، ميريد يك فايل ديگه بجاش از parsaspace دانلود ميكنيد ؟

تعبیر جالبی بود ! نه منظورم orbit downloader هست که من ازش استفاده می کنم

پس آدامس اربيت نيست ؟‌ :دي

adelsh
21-09-2010, 20:44
میتونی از add-ons های فایر فاکس هم استفاده کنی

Gam3r
21-09-2010, 21:01
از فايرفاكس به اندازه ي بستي كاكائويي متنفرم

far2009
21-09-2010, 22:04
از فايرفاكس به اندازه ي بستي كاكائويي متنفرم
پس آدامس اوربیت بخور !