PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FreeAgent GoFlex TV HD Media Player

Bardia1
19-09-2010, 21:40
سلام دوستان این دستگاه رو امروز تو بازار کامپیوتر ایران روئیت شد گارانتی سازگار و همراه با اداپتور wifi قیمت هم 145.000 تومان
اینهم عکس و مشخصات فنی دستگاه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 87588_g2.jpg

Product Specifications

Model Number STAJ200
Interface USB 2.0
Capacity 0GB
Features
Video Connections Component; Composite; HDMI 1.3
Audio Connections HDMI 1.3; Stereo; Optical S/PDIF
Video Formats MKV; AVI; DivX HD+; DivX®; RMVB Real Media; WMV9; VC-1; MPEG-1; MPEG-2 (VOB/ISO); MPEG-4 (Xvid); Xvid HD; MOV; AVC HD; H.264; M2TS; TS/TP/M2T
Subtitles SAMI(smi); SRT; SUB
Video Resolutions PAL 576i/576p; NTSC 480i/480p; 720p; 1080p; 1080i
Audio Formats AAC; MP3; WMA Pro; WMA; Dolby® Digital; ADPCM; FLAC; ASF; DTS; LPCM; OGG; WAV
Playlist PLS; M3U
Photo Formats JPEG files (up to 20 megapixels); MJPEG; BMP; TIFF; PNG; GIF
Supported File Systems HFS+; NTFS; FAT32; FAT
Internet Sites Supported Video Feeds (RSS); Text Feeds (RSS); Weather Widget; Finance Widget; Flickr; Mediafly; YouTube; Picasa; Netflix ; vTuner
Network Connection Ethernet
Ports 1 USB
TV Systems PAL; NTSC

Media Player Only X

لینک محصول
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

stb2xxx
22-09-2010, 12:17
امكانات خاص نداره حتي امكانات معمولي درست و حسابيم نداره ..

jabarsink2000
22-09-2010, 13:34
امكانات خاص نداره حتي امكانات معمولي درست و حسابيم نداره ..
شما میتونید بگید چه امکاناتی از wd tv liveکمتر داره؟
با تشکر.
هادی

stb2xxx
22-09-2010, 14:37
شما میتونید بگید چه امکاناتی از wd tv liveکمتر داره؟
با تشکر.
هادی

زير نويس فارسي رو ساپورت نمي كند
بيت ريت بالا كه ملاك پخش BBC هست را پخش نميكند

fabio montari
26-09-2010, 04:47
این که همه مشخصاتش عینه wd hd هستش

---------- Post added at 04:47 AM ---------- Previous post was at 04:45 AM ----------

يك عدد پورت USB كم داره
زير نويس فارسي رو ساپورت نمي كند
بيت ريت بالا كه ملاك پخش BBC هست را پخش نميكند
2 تا پورت usb داره فکر کنم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ببین
wd هم فارسی ساپورت نمیکنه
اینو از کجا میدونی که پخش نمیکنه مگه داری شما این دستگاه رو

Aryaeiboy
05-12-2010, 00:17
دوستان من seagate goflex tv رو گرفتم. اول می خواستم بدونم قیمت دقیقش چنده. می خوام ببینم طرف بهم ننداخته باشه. دوم اینکه دوم اینکه می خوام wifi بهش وصل کنم تا هم بتونم به صورت wireless از اینترنت استفاده کنم و هم اینکه بتونم به وسیله اون از کامپیوترم فیلم و عکس و.. رو stream کنم. توی سایت خود سی گیت یه دونه wifi adapter نوشته که با این دستگاه سازگاره ولی من نتونستم اون رو پیدا کنم. می تونم به جای اون از یک wifi adapter دیگه مثل tp-link استفاده کنم یا خیر؟

Artam01
05-12-2010, 08:33
من یه بار قیمت گرفتم 140.
از دستگاه راضی هستی؟ کیفیت پخش صوت و تصویرش چگونه است؟ صدا و تصویر اچ دی رو به خوبی ساپورت میکند؟

Aryaeiboy
05-12-2010, 13:44
من یه بار قیمت گرفتم 140.
از دستگاه راضی هستی؟ کیفیت پخش صوت و تصویرش چگونه است؟ صدا و تصویر اچ دی رو به خوبی ساپورت میکند؟
من گرفتم 105.
آره خوبه. کیفیت تصویر که عالیه. صدا هم که من با فیبر نوری(optical) زدم به homecinema شش باند ازش می گیرم.
فقط بعضی مواقع توی بعضی فیلم ها صدا و تصویر ناهمخون می شه که اونم با یه بار stop کردن درست می شه.

Artam01
05-12-2010, 15:24
فیلم بلوری می بینی گیر و فریز و تیک و اینا ندارد؟

Aryaeiboy
05-12-2010, 17:19
فیلم بلوری می بینی گیر و فریز و تیک و اینا ندارد؟
اگه بیت ریت خیلی بالا باشه مثلا 12-13 مگابایت باشه چرا بعضی مواقع یه ذره تیک می زنه البته کم.

AB
08-12-2010, 00:19
@Ariaeiboy

چند جا خوندم که منوهای دستگاه یه خورده کند عمل میکنن و تغییر منوها زمان میبره.یه مشکل دیگه هم این بود که خیلی طول میکشه تا عکس های بزرگ (مثلا 12-14 مگاپیکسلی) لود بشن.اگه این موارد رو امتحان کنین و نتیجش رو بگین ممنون میشم.

من با وسترن نسل 1 ویدئو با بیت ریت 44 پخش کردم مشکلی نداشت.الانم ازش راضیم ولی میخام یا گو فلکس یا وسترن لایو بخرم.(به خاطر شبکه).حالا موندم کدوم بهتره.

shahin_sh
11-12-2010, 19:27
من امروز یدونه خریدم یه مشکل دارم زیر نویسها رو درست نشون نمیده

John Cena723
14-12-2010, 18:36
منم این دستگاه رو خریدم. در مورد بیت ریت بالا که تا حالا من به مشکلی برنخوردم و تا بیت ریت 20مگ هم بدون مشکل ویدئو پخش کردم. من چون WD هم دیدم و الانم دارم از این دستگاه (سیگیت) استفاده می کنم فعلا هیچ تفاوتی بین این دو ندیدم و حتی سیگیت از مزایایی مثل Wifi و هارد اینترنال برخورداره.
زیرنویس SRT هم با اینکه فرمتشو Unicode می کنم اما کلماتو نشون نمیده و فقط علامت های تعجب و سوال و نقطه رو نشون میده که این مشکلم با تبدیل زیرنویس به SUB براحتی حل میشه.

فقط میخواستم بدونم دوستان قیمت هارد یه ترابایت سیگیت (اینترنال) و Wifi مخصوص این دستگاه رو دارند؟

John Cena723
15-12-2010, 13:32
کسی نبود؟ :19:

AB
15-12-2010, 13:45
منم این دستگاه رو خریدم. در مورد بیت ریت بالا که تا حالا من به مشکلی برنخوردم و تا بیت ریت 20مگ هم بدون مشکل ویدئو پخش کردم. من چون WD هم دیدم و الانم دارم از این دستگاه (سیگیت) استفاده می کنم فعلا هیچ تفاوتی بین این دو ندیدم و حتی سیگیت از مزایایی مثل Wifi و هارد اینترنال برخورداره.
زیرنویس SRT هم با اینکه فرمتشو Unicode می کنم اما کلماتو نشون نمیده و فقط علامت های تعجب و سوال و نقطه رو نشون میده که این مشکلم با تبدیل زیرنویس به SUB براحتی حل میشه.

فقط میخواستم بدونم دوستان قیمت هارد یه ترابایت سیگیت (اینترنال) و Wifi مخصوص این دستگاه رو دارند؟

اگه جواب سوالات پست بالایی من رو میدونین لطفا بنویسین.

سیگیت تا جایی که من میدونم هارد اینترنال نداره.وای فای هم نداره.دقیقا مثل وسترن هست که میشه هم بهش هارد وصل کردن هم آداپتر وای فای(البته مدل لایو)

سیگیت خودش یه آداپتر وای فای داره که قیمتش 35 دلاره.تو تاپیک وسترن هم نوشتم که کدوم چیپ ست ها با گو فلکس سازگاری دارن.شما هر برندی میخایی انتخاب کن ولی باید چیپ ست هاش مدل های مشخصی باشن.

وای فای اصلی دستگاه رو هم فکر نکنم اینجا بتونی پیدا کنی.

John Cena723
15-12-2010, 14:06
سیگیت تا جایی که من میدونم هارد اینترنال نداره.وای فای هم نداره.دقیقا مثل وسترن هست که میشه هم بهش هارد وصل کردن هم آداپتر وای فای(البته مدل لایو)

منظورم از وای فای همون آداپتری بود که باید جداگانه خریداری بشه. ببینم پس اون قسمتی که جلوی دستگاه باز میشه و جای هارده چیه؟ هارد اینترنال مگه نمیخوره اونجا؟

چند جا خوندم که منوهای دستگاه یه خورده کند عمل میکنن و تغییر منوها زمان میبره.یه مشکل دیگه هم این بود که خیلی طول میکشه تا عکس های بزرگ (مثلا 12-14 مگاپیکسلی) لود بشن.اگه این موارد رو امتحان کنین و نتیجش رو بگین ممنون میشم.

اگر بخوایم با وسترن مقایسه کنیم تفاوت چندانی رو نمی بینم ولی فکر کنم یه کوچولو وسترن از نظر کار کردن با منو سریعتر باشه. در مورد عکس هم امتحان می کنم خبرشو بهتون میدم.

AB
15-12-2010, 14:10
منظورم از وای فای همون آداپتری بود که باید جداگانه خریداری بشه. ببینم پس اون قسمتی که جلوی دستگاه باز میشه و جای هارده چیه؟ هارد اینترنال مگه نمیخوره اونجا؟

نه.اونجا هارد اکسترنال 2.5 اینچی و فقط سری گو فلکس میخوره.

اینم عکسش:

اگر بخوایم با وسترن مقایسه کنیم تفاوت چندانی رو نمی بینم ولی فکر کنم یه کوچولو وسترن از نظر کار کردن با منو سریعتر باشه. در مورد عکس هم امتحان می کنم خبرشو بهتون میدم.

ممنون.اگه امکانش هست فیلم با بیت ریت بالا(مثلا بالای 35)رو تست کن ببین میتونه پخش کنه.

rezaaghili1
29-12-2010, 20:40
سلام دوستان یه مشکل

دوستم مغازه صوتی تصویری داره-چون وسترن گیر نیامد براش سیگیت گرفتم-دیروز هاردش دچار مشکل شد.امروز یه هارد وسترن یو اس بی 3 بهش وصل کردم و کلیپ های 720 منتخب گل های جام باشگاههای اروپا رو یخش کردم-یهو دیدم قطع میشه و پیغام رزولشن میده یا یا ورودیتو چک کن.بعدش من گفتم شاید با usb3 منشکل داره-رفتم همین فایل رو روی sub2 ریختم.اصلا دیگه خود به خود ریست میشه

ممکنه کمکم کنید؟

باید بفرستم گارانتی حتما؟

فریم ور جدید براش نیامده تست کنم؟

حالا روی تلوزیون crt خودمون هم چک کردم باز ریست میشه.

John Cena723
31-12-2010, 14:14
دوستان میخواستم بدونم هاردهای اکسترنال مارک های دیگه مثل WD مشکلی با این دستگاه ندارند؟

هاردی که داخل دستگاه میره رو می دونم که حتما باید سیگیت باشه اما هارد اکسترنالی که توسط یو اس بی وصل میشه با مارک هایی از قبیل WD مشکلی نداره؟

AB
31-12-2010, 14:19
دوستان میخواستم بدونم هاردهای اکسترنال مارک های دیگه مثل WD مشکلی با این دستگاه ندارند؟

هاردی که داخل دستگاه میره رو می دونم که حتما باید سیگیت باشه اما هارد اکسترنالی که توسط یو اس بی وصل میشه با مارک هایی از قبیل WD مشکلی نداره؟

نباید مشکلی داشته باشه چون با USB وصل میشن که استاندارد همشون یکیه.

من رو وسترن هارد هیتاچی گذاشتم و مشکلی نداره.

John Cena723
31-12-2010, 14:46
نباید مشکلی داشته باشه چون با USB وصل میشن که استاندارد همشون یکیه.

من رو وسترن هارد هیتاچی گذاشتم و مشکلی نداره. ممنون دوست عزیز. راستی اونم من تست کردم مشکلی نداشت ولی برای مطمئن شدن اگر چیز خاصی مد نظرتونه لینکشو بذارید تا من بگیرم و امتحان کنم.

AB
31-12-2010, 15:02
ممنون دوست عزیز. راستی اونم من تست کردم مشکلی نداشت ولی برای مطمئن شدن اگر چیز خاصی مد نظرتونه لینکشو بذارید تا من بگیرم و امتحان کنم.

منظورم سرعت لود عکس بود که چقدر طول میکشه.اگه امکانش هست عکس زیر رو امتحان کنین.ممنون

John Cena723
31-12-2010, 18:14
منظورم سرعت لود عکس بود که چقدر طول میکشه.اگه امکانش هست عکس زیر رو امتحان کنین.ممنونهمین عکس رو در حدود 4-5 ثانیه باز کرد.

در ضمن یک فایل ویدئویی با فرمت M2TS (فرمت دیسکهای بلوری) در بیت ریت 30مگ را بدون مشکل پخش کردم.

rezaaghili1
31-12-2010, 20:25
کسی نیست مرا یاری کند؟

lordsaber
01-01-2011, 17:43
سلام دوستان
من بین این دستگاه و estern live موندم کدومو بگیرم. جناب John Cena723 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممکنه اون bbc معروف رو رو دستگاهتون پخش کنید ببینید مشکلی داره یا نه!
اگر دوستان آخرین قیمتی که دارند و محل خرید رو هم بگند ممنون می شم. اگر نمی شه گفت پیام خصوصی کنید لطفا.
ممنون

rezapolad
01-01-2011, 18:52
سلام دوستان
من بین این دستگاه و estern live موندم کدومو بگیرم. جناب John Cena723 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممکنه اون bbc معروف رو رو دستگاهتون پخش کنید ببینید مشکلی داره یا نه!
اگر دوستان آخرین قیمتی که دارند و محل خرید رو هم بگند ممنون می شم. اگر نمی شه گفت پیام خصوصی کنید لطفا.
ممنون

منم مي خوام ببينم در حال حاضر بهترين مدل اين دستگاهها چيه

مخصوصا واسه اچي دي با فرمت MKV و بيت ريت خيلي بالا بالا لطفا جواب بديد

John Cena723
01-01-2011, 20:06
والا من که گفتم با فرمت های مختلف 1080 امتحان کردم و هیچ مشکلی نداشتم. BBC هم یک کنسرت از بیانسه دارم که بیت ریت بالای 25مگ داره و بدون مشکل اونم پخش کردم. من با توجه به نقدهایی که از این دستگاه تو سایت های مختلف خارجی خوندم اونا هم در مورد پخش 1080 گفته بودند که این دستگاه بدون افت کیفیت جزئیات بالا رو نمایش میده.

حالا بازم اگر دوستان ویدئویی مد نظرشونه معرفی کنند(ترجیحا تا 100مگ) که من اونو تست کنم.

rezapolad
01-01-2011, 20:45
اگه ممكنه دوستان دستگاههاي از اين قبيل رو معرفي كنند لينك هم بدن كه خيلي بهتر من الان فقط wd live رو مي شناسم با اين گو فلكس از اين دستگاه ها بهتر هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lordsaber
02-01-2011, 09:08
والا من که گفتم با فرمت های مختلف 1080 امتحان کردم و هیچ مشکلی نداشتم. BBC هم یک کنسرت از بیانسه دارم که بیت ریت بالای 25مگ داره و بدون مشکل اونم پخش کردم. من با توجه به نقدهایی که از این دستگاه تو سایت های مختلف خارجی خوندم اونا هم در مورد پخش 1080 گفته بودند که این دستگاه بدون افت کیفیت جزئیات بالا رو نمایش میده.

حالا بازم اگر دوستان ویدئویی مد نظرشونه معرفی کنند(ترجیحا تا 100مگ) که من اونو تست کنم.

ممنون از همکاریتون.
من تا جایی که یادمه یه مستند bbc بود که خیلی بچه ها روش مانور می دادند و می گفتند هیچ دستگاهی جز live خوب پخش نمی کنه. شما با هیچ فرمت تصویری مشکل نداری؟!
راستی شما فایل iso هم می تونی باش باز کنی؟! یعنی از فایل ایمیج بگیری بریزی رو هارد پخش می کنه؟!
و اینکه دستگاه نمایشگر رو خودش نداره مشکلی برات پیش نمیاره؟!
چون من می خوام این دشتگاهو به یه سینما خانگی وصل کنم و باش آهنگ هم می خوام گوش کنم. و اینجوری فکر کنم همیشه باید lcd روشن باشه!
راستی شما کی خریدی؟ چند خریدی؟! گارانتی؟!

اگه ممكنه دوستان دستگاههاي از اين قبيل رو معرفي كنند لينك هم بدن كه خيلي بهتر من الان فقط wd live رو مي شناسم با اين گو فلكس از اين دستگاه ها بهتر هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من حدود 5 ماهه ارم در مورد این دستگاها مطلب می خونم. جز live و این goflex که تازه اومده هیچ برند معتبر دیگه ای از این دستگاها با این قابلیتها و این رنج قیمت وجود نداره. همشون یا برند چینی نا آشنا هستند با کلی مشکلات یا قابلیتهای کمی دارند.
غولشون novatron ntr83 هست که من از اولش پیگیرش بودم. هم تلویزیون دیجیتال داره هم رکورد می کنه از ورودی کامپوزیت ولی کلی مشکلات داره! فرومش هست می تونی بخونی ببینی چه خبره.

John Cena723
02-01-2011, 09:52
من تا جایی که یادمه یه مستند bbc بود که خیلی بچه ها روش مانور می دادند و می گفتند هیچ دستگاهی جز live خوب پخش نمی کنه. شما با هیچ فرمت تصویری مشکل نداری؟!

ممنون میشم اسمشو ذکر کنید تا منم امتحانش کنم.چون در مورد بیت ریت بالا همونطور که گفتم نقدهای منابع خارجی خرده ای به این دستگاه نگرفتند و فقط یه سایت گفته بود این دستگاه در پخش اینترنتی فیلم اچ دی دچار نواقصی هست که اونم تو ایران عملی نیست.

راستی شما فایل iso هم می تونی باش باز کنی؟! یعنی از فایل ایمیج بگیری بریزی رو هارد پخش می کنه؟!

این مورد رو امتحان نکردم ولی تو خصوصیات دستگاه مثل اینکه این قابلیت گنجانده شده.

چون من می خوام این دشتگاهو به یه سینما خانگی وصل کنم و باش آهنگ هم می خوام گوش کنم. و اینجوری فکر کنم همیشه باید lcd روشن باشه!

من چون علاقه ای ندارم اینطوری آهنگ گوش بدم دردسری برای من نداره ولی خب مسلمه که اگر کسی بخواد اینطوری آهنگ گوش بده حتما به یک صفحه نمایش نیاز داره.

من حدود یک ماه پیش با دو سال گارانتی سازگار خریدم. قیمتمش فکر کنم 130-135 بود.

lordsaber
02-01-2011, 13:23
ممنون میشم اسمشو ذکر کنید تا منم امتحانش کنم.چون در مورد بیت ریت بالا همونطور که گفتم نقدهای منابع خارجی خرده ای به این دستگاه نگرفتند و فقط یه سایت گفته بود این دستگاه در پخش اینترنتی فیلم اچ دی دچار نواقصی هست که اونم تو ایران عملی نیست.

این مورد رو امتحان نکردم ولی تو خصوصیات دستگاه مثل اینکه این قابلیت گنجانده شده.

من چون علاقه ای ندارم اینطوری آهنگ گوش بدم دردسری برای من نداره ولی خب مسلمه که اگر کسی بخواد اینطوری آهنگ گوش بده حتما به یک صفحه نمایش نیاز داره.

من حدود یک ماه پیش با دو سال گارانتی سازگار خریدم. قیمتمش فکر کنم 130-135 بود.

پس شما هم مثل من اهل تحقیق هستید. چون من می خوام چیزی بخرم دل و روده فروها و ریویوهای خارجی و داخلی رو می ریزم بیرون تا ببینم ارزش خرید داره یا نه. حالا که شما تحقیق کردید ممکنه لینک ریویوها و فرومهایی که خوندید رو بزارید اینجا. ممنون می شم.
اسم اون bbc رو نمی دونم ولی همه جا به اسم bbc planet گفته شده. و اگر ممکنه یه فایل ایزو رو امتحان کنید و نتیجه رو بفرمایید. بازم ممنون:10::11:

John Cena723
02-01-2011, 13:40
اسم اون bbc رو نمی دونم ولی همه جا به اسم bbc planet گفته شدهمن همین bbc planet earth رو با کیفیت 720 بدون مشکل پخش کردم. کیفیت بالاتر نداشتم که تست کنم. بالاترین کیفیتی که از بی بی سی داشتم مربوط به یک کنسرت از بیانسه بود که معادل یک دی وی دی 5 کامل حجم داشت.

اینا هم لینک نقدهایی که من خوندم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نکته هم در مورد وسترن بگم که به هیچ وجه جانبداری از این دستگاه نیست ولی چیزیه که همین چند هفته پیش با چشمای خودم دیدم و لازم دونستم بگم و اونم اینه که در حین دیدن یک فیلم 720 با ریت بالا یک دفعه فیلم قطع شد و دستگاه اومد رو منوی اصلی(وسترن دیجیتال رو عرض می کنم) و مجبور شدیم دوباره فیلم رو کلی بزنیم جلو تا برسیم به اونجایی که قطع شده. حرفم اینه که این مدیاپلیرها هیچ کدوم بطور 100درصد عالی و بی نقص نیستند و همشون حتی همین سیگیت هم نواقصی داره که به مرور زمان خودشو نشون میده ولی چیزی که بدیهیه اینه که با قیمتی که این دو تا دستگاه و قابلیت هایی که دارند واقعا مقرون به صرفه هستند.

Bardia1
02-01-2011, 21:40
ممنون از همکاریتون.

من حدود 5 ماهه ارم در مورد این دستگاها مطلب می خونم. جز live و این goflex که تازه اومده هیچ برند معتبر دیگه ای از این دستگاها با این قابلیتها و این رنج قیمت وجود نداره. همشون یا برند چینی نا آشنا هستند با کلی مشکلات یا قابلیتهای کمی دارند.
غولشون novatron ntr83 هست که من از اولش پیگیرش بودم. هم تلویزیون دیجیتال داره هم رکورد می کنه از ورودی کامپوزیت ولی کلی مشکلات داره! فرومش هست می تونی بخونی ببینی چه خبره.
دوست عزیز بهتره یک مقدار با اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاهها صحبت کنی در ابتدا که در مورد مستند بی بی سی من مستند bbc life رو با کیفیت 1080p و بیت ریت 16 مگ بر ثانیه با دستگاهم پخش کردم بدون یک ذره فریز اما این تازه شروع کار بود من مستندی دارم با 48 مگ بیت ریت بر ثانیه از کمپانی I MAX که اون رو هم دستگاهم بدون هیچ مشکلی پخش کرد
Format : BDAV
Format/Info : Blu-ray Video
File size : 8.77 GiB
Duration : 40mn 51s
Overall bit rate : 30.7 Mbps
Maximum Overall bit rate : 48.0 Mbps
و در اخر یک کلیپ که با بیت ریت 80 مگ بر ثانیه که اونهم توسط یکی از دوستانم با این دستگاه تست شد و مشکلی نداشت حالا برای اینکه ذهن شما رو روشن کنم باید بگم که اسم دستگاه من Patriot Box Office هستش نه این دو دستگاهی که شما نام بردی
و در آخر دوست عزیزی که به دنبال یک دستگاه خوب برای خرید میگردی باید عرض کنم که این دستگاها تخصصی برای پخش فرمتهای 1080p و 720P طراحی شده و مطمئننا از این نظر هیچ مشکلی نخواهند داشت اما بهتره با دقت دستگاهت رو از نظر امکانات و اعتبار کمپانی سازنده اش اتخاب کنی که به نظرم این سه دستگاه که در یک رنج قیمتی مشابه هستند برای انتخاب مناسبتر هستند

البته با آپدیتهای جدید این دستگاه داره روز به روز بهتر و بهتر هم میشه و با آپدیت جدید(طبق قول مدیران فروم پاتریوت ) انکدینگ عربی حتما و انکدینگ فارسی احتمالا به این دستگاه اضافه خواهد شد
با سرچ در اینترنت میتونید اطلاعات جامع تری از این دستگاه کسب کنید

rezapolad
03-01-2011, 17:04
حناب Bardia1 لطفا پيغام خصوصي كن اين دستگاه رو از كجا خريدي و به چه قيمتي و از كجا و آيا گارنتي هم داره؟؟؟ و واسه كدوم شركته تا حالا همچين ماركي رو نديده بودم!!

skull_avatar
03-01-2011, 19:12
تجربه من از کار با goflex :
bbc planet earth من 1080p رو امتحان کردم باهاش مشکل داشت.قطع نمی شد کاهش فریم محسوسی هم نداشت اما بطور کاملا مشخصی رنگهای تصویر بهم میریخت.
1080p های دیگه رو بدون کوچکترین ایرادی اجرا میکنه فقط با همین مورد مشکل داشت.
در مورد iso هم بدون کوچکترین نقصی اجرا می کنه.
m2ts هم فقط یه مورد داشتم فایل 45 گیگ حجمش بود که اصلا اجراش نکرد و ارور داد.
درکل دستگاه خوبیه اما اگه بدنبال چیزی هستید که 100% فایل ها رو اجرا کنه احتمالا باید از فکر سیگیت و وسترن بیاید بیرون.

lordsaber
03-01-2011, 19:27
تجربه من از کار با goflex :
bbc planet earth من 1080p رو امتحان کردم باهاش مشکل داشت.قطع نمی شد کاهش فریم محسوسی هم نداشت اما بطور کاملا مشخصی رنگهای تصویر بهم میریخت.
1080p های دیگه رو بدون کوچکترین ایرادی اجرا میکنه فقط با همین مورد مشکل داشت.
در مورد iso هم بدون کوچکترین نقصی اجرا می کنه.
m2ts هم فقط یه مورد داشتم فایل 45 گیگ حجمش بود که اصلا اجراش نکرد و ارور داد.
درکل دستگاه خوبیه اما اگه بدنبال چیزی هستید که 100% فایل ها رو اجرا کنه احتمالا باید از فکر سیگیت و وسترن بیاید بیرون.

ممنون از اینکه تست کردید و اینجا خبر دادید.
در حال حاضر هیچ دستگاهی نیست که کامل باشه و هر کدوم یه ایرادایی دارند و با این پیشرفت تکنولوژی تصویر هیچ دستگاهی بیش از یک سال در اوج نمی مونه. هر کسی هم بالاخره یکی رو انتخاب می کنه.
مهم اینه که از استفاده کردنش لذت ببریم. :11::10:

Bardia1
03-01-2011, 21:59
حناب Bardia1 لطفا پيغام خصوصي كن اين دستگاه رو از كجا خريدي و به چه قيمتي و از كجا و آيا گارنتي هم داره؟؟؟ و واسه كدوم شركته تا حالا همچين ماركي رو نديده بودم!!
متاسفانه لینک سایر سایتها رو نمیشه تو سایت گذاشت اما تو این تاپیک تو خود سایت یک مقدار در موردش صحبت شده

[/LEFT]
البته با چند فریموری که بعدها برای دستگاه اومد منوی دستگاه فوق العاده شده و یکسری امکانات جدید هم بهش اضافه شده
در ضمن 3 سال گارانتی گروه فرایند رو داره که انحصارا واردات و پخش دستگاه رو بعهده داره و مرکزش هم طبقه 3 بازار رضا هستش من که رفتم فریمور دستگاه رو رایگان آپدیت میکنند

yaghob.boss
04-01-2011, 17:28
از این دستگاه تقلبی هم اومده ؟ یا با خیال راحت بخریم؟

samanatk
08-01-2011, 13:35
سلام دوستان..کسی انجا اگه goflex داره بگه چجوری زیرنویس فارسی می شه اورد باهاش..ماله من srt subفارسی هیچکدومو نمیاره..اپدیت هم نکردم اگه بکنم می یاره یا نه؟

AB
08-01-2011, 16:34
و در اخر یک کلیپ که با بیت ریت 80 مگ بر ثانیه که اونهم توسط یکی از دوستانم با این دستگاه تست شد و مشکلی نداشت

اگه ممکنه لینک این کلیپ رو لطف کنین.

80 مگ یه خورده منطقی به نظر نمیاد.چون چیپ وسترن دیجیتال 500 مگا هرتز هست و حداکثر تا 50-55 مگ جواب میده.(تست شده)در حالی که چیپ گوفلکس و دستگاهی که شما معرفی کردین 400 مگا هرتزه.

راستی این کلیپ خام بوده؟چون حداکثر بیت ریت بلوری برای ویدئو 40 مگ هست.

John Cena723
08-01-2011, 16:35
من از txt2vobsub_v3.4 برای تبدیل زیرنویس به فرمت SUB استفاده می کنم.

cyber861
08-01-2011, 20:47
حالا بین این مارک ها کدومشون در اجرای 1080 بهتر عمل میکنن؟(MKV)

Bardia1
08-01-2011, 23:51
اگه ممکنه لینک این کلیپ رو لطف کنین.

80 مگ یه خورده منطقی به نظر نمیاد.چون چیپ وسترن دیجیتال 500 مگا هرتز هست و حداکثر تا 50-55 مگ جواب میده.(تست شده)در حالی که چیپ گوفلکس و دستگاهی که شما معرفی کردین 400 مگا هرتزه.

راستی این کلیپ خام بوده؟چون حداکثر بیت ریت بلوری برای ویدئو 40 مگ هست.
من از دوستم خواستم مشخصات این کلیپ رو برام بفرسته در جواب این مشخصات رو برام فرستاد البته شاید دوست من بد ترجمه کرده باشه چون اونجور که من فهمیدم نوشته بیت ریت اسمی 80 مگ
Complete name : Jessica_Simpson_-_Hark__The_Herald_Angels_Sing__Walt_Disney_World_C hristmas_Day_Parade_\Jessica Simpson - Hark! The Herald Angels Sing - 12.25.07 (Walt Disney World Christmas Day Parade).mpg
Format : MPEG-PS
File size : 351 MiB
Duration : 3mn 32s
Overall bit rate : 13.9 Mbps
Nominal bit rate : 80.0 Mbps
البته من بالاترین کیفیتی که با این دستگاه تست کردم هم از مشخصاتی که شما نوشتی بیشتر بوده
Complete name :Nd3RS34iM00\BDMV\STREAM\00020.m2ts

AB
09-01-2011, 09:14
من از دوستم خواستم مشخصات این کلیپ رو برام بفرسته در جواب این مشخصات رو برام فرستاد البته شاید دوست من بد ترجمه کرده باشه چون اونجور که من فهمیدم نوشته بیت ریت اسمی 80 مگ
Complete name : Jessica_Simpson_-_Hark__The_Herald_Angels_Sing__Walt_Disney_World_C hristmas_Day_Parade_\Jessica Simpson - Hark! The Herald Angels Sing - 12.25.07 (Walt Disney World Christmas Day Parade).mpg
Format : MPEG-PS
File size : 351 MiB
Duration : 3mn 32s
Overall bit rate : 13.9 Mbps
Nominal bit rate : 80.0 Mbps
البته من بالاترین کیفیتی که با این دستگاه تست کردم هم از مشخصاتی که شما نوشتی بیشتر بوده
Complete name :Nd3RS34iM00\BDMV\STREAM\00020.m2ts

بیت ریت نامینال یا همون اسمی یعنی بیشترین حد مجاز برای اینکودر.یعنی سقف MPEG-PS نمیتونه بیشتر از 80 Mbps باشه و نشانگر بیت ریت ویدئو نیست.بیت ریت اونی که دوستتون تست کردن همون 13.9 هست.

ولی بیت ریت فایلی که خودتون تست کردین حداکثر 48 مگ هست(البته نه کل ویدئو فقط برای مدت کم) یعنی حدودا 3.5 برابر بیت ریت کلیپ دوستتون.:31:

shahin_sh
09-01-2011, 12:21
من با برنامه txt2vobsub_v3.4 زیر نویس ها رو به sub تبدیل میکنم ولی تو دستگاه خوب واضح نیست چشم آدم درد رنگش قابل زیر نویس نمیشه تغییر داد راهی نداره زیر نویس str رو بتوه پخش کنه . sub خیلی کیفیتش پائینه

Bardia1
09-01-2011, 20:46
بیت ریت نامینال یا همون اسمی یعنی بیشترین حد مجاز برای اینکودر.یعنی سقف MPEG-PS نمیتونه بیشتر از 80 Mbps باشه و نشانگر بیت ریت ویدئو نیست.بیت ریت اونی که دوستتون تست کردن همون 13.9 هست.

ولی بیت ریت فایلی که خودتون تست کردین حداکثر 48 مگ هست(البته نه کل ویدئو فقط برای مدت کم) یعنی حدودا 3.5 برابر بیت ریت کلیپ دوستتون.:31:
دوست عزیز یه لطفی میکنی لینک فایل با بیت ریت 55 مگ رو که با دستگاه تست کردی رو برام بفرستی چون طبق براورد شما دستگاه من نباید فایل رو که مشخصاتش رو براتون نوشتم پخش کنه اما پخش کرد حالا میخوام بیت ریتهای بالاتر رو هم با این دستگاه تست کنم تا بالاترین حد دستگاه رو بدونم

AB
10-01-2011, 16:21
دوست عزیز یه لطفی میکنی لینک فایل با بیت ریت 55 مگ رو که با دستگاه تست کردی رو برام بفرستی چون طبق براورد شما دستگاه من نباید فایل رو که مشخصاتش رو براتون نوشتم پخش کنه اما پخش کرد حالا میخوام بیت ریتهای بالاتر رو هم با این دستگاه تست کنم تا بالاترین حد دستگاه رو بدونم

بفرمایید.از بیت ریت 20 تا 90 توش هست.

lordsaber
10-01-2011, 16:32
دوست عزیز بهتره یک مقدار با اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاهها صحبت کنی در ابتدا که در مورد مستند بی بی سی من مستند bbc life رو با کیفیت 1080p و بیت ریت 16 مگ بر ثانیه با دستگاهم پخش کردم بدون یک ذره فریز اما این تازه شروع کار بود من مستندی دارم با 48 مگ بیت ریت بر ثانیه از کمپانی I MAX که اون رو هم دستگاهم بدون هیچ مشکلی پخش کرد
و در اخر یک کلیپ که با بیت ریت 80 مگ بر ثانیه که اونهم توسط یکی از دوستانم با این دستگاه تست شد و مشکلی نداشت حالا برای اینکه ذهن شما رو روشن کنم باید بگم که اسم دستگاه من Patriot Box Office هستش نه این دو دستگاهی که شما نام بردی
و در آخر دوست عزیزی که به دنبال یک دستگاه خوب برای خرید میگردی باید عرض کنم که این دستگاها تخصصی برای پخش فرمتهای 1080p و 720P طراحی شده و مطمئننا از این نظر هیچ مشکلی نخواهند داشت اما بهتره با دقت دستگاهت رو از نظر امکانات و اعتبار کمپانی سازنده اش اتخاب کنی که به نظرم این سه دستگاه که در یک رنج قیمتی مشابه هستند برای انتخاب مناسبتر هستند

البته با آپدیتهای جدید این دستگاه داره روز به روز بهتر و بهتر هم میشه و با آپدیت جدید(طبق قول مدیران فروم پاتریوت ) انکدینگ عربی حتما و انکدینگ فارسی احتمالا به این دستگاه اضافه خواهد شد
با سرچ در اینترنت میتونید اطلاعات جامع تری از این دستگاه کسب کنید

موفق باشید

cyber861
14-01-2011, 14:43

یکی نیست بعد این مدت جواب مارو بده؟:19:

lordsaber
15-01-2011, 09:09

طبق گفته دوستانی که دستگاه ها رو دارند توی اکثر فرمتها خوب جواب دادند. ولی اصل این قضیه بستگی به چیپستی داره که روی دستگاه هست. می گردم اگر چیزی برای مقایسه پیدا کردم اینجا می گم.

dara_az
16-01-2011, 09:55
سلام دوستان
سایت چاره hd player مارک seagate رو حراج کرده

lordsaber
19-01-2011, 14:40
من هم بالاخره یه دونه از همین پلیر گرفتم. :21:
برم دل و رودشو بریزم بیرون ببینم چند مرده حلاجه.

lordsaber
26-01-2011, 11:23
تو این مدت که من استفاده کردم اینا رو تو دستگاه دیدم:
1- همه فرمتها رو پخش می کنه فقط روی یه سری از wmv ها مشکل داره که هنوز دارم بررسی می کنم ببینم مشکل چیه.
2- محیط کاربری بسیار user friendly و راحت.
3- با زیر نویس فارسی sub مشکلی نداره و خوب پخش می کنه.
4- منوی dvd رو به خوبی پخش می کنه ولی bluray رو امتحان نکردم.
5- یه نمه داغ می کنه که البته چون مثل همه سیستمای دیگه سیستم خنک کننده قوی نداره عادیه! ولی اگر داشت بهتر بود.

AB
26-01-2011, 18:12
تو این مدت که من استفاده کردم اینا رو تو دستگاه دیدم:
1- همه فرمتها رو پخش می کنه فقط روی یه سری از wmv ها مشکل داره که هنوز دارم بررسی می کنم ببینم مشکل چیه.

میشه دقیقا بگی با کدوم فایلا مشکل داره؟میتونی از برنامه media info برای اطلاعات کامل فایل ویدئویی استفاده کنی.

یه خورده ارزونتر بشه شاید منم وسترنم رو عوض کنم و سیگیت بگیرم.

lordsaber
30-01-2011, 09:17
میشه دقیقا بگی با کدوم فایلا مشکل داره؟میتونی از برنامه media info برای اطلاعات کامل فایل ویدئویی استفاده کنی.

یه خورده ارزونتر بشه شاید منم وسترنم رو عوض کنم و سیگیت بگیرم.

با فایلهای wmv2 مشکل داره انگار. wmv3 و wmv9 رو پخش کرد ولی یکی دو تا فایل wmv2 رو پخش نکرد.
از این برنامه خوب هم ممنون خیلی به درد بخوره! :10:
قیمت هم الان تقریبا ارزونه من خریدم 115 .
شما با وسترن مگه مشکلی داری که می خوای عوض کنی؟!

stb2xxx
30-01-2011, 09:28
با فایلهای wmv2 مشکل داره انگار. wmv3 و wmv9 رو پخش کرد ولی یکی دو تا فایل wmv2 رو پخش نکرد.

دستگاه هاي پلير نميتونن تمام نسخه هاي WMV رو پخش كنن

AB
30-01-2011, 09:59

نه مشکلی ندارم.فقط به خاطر نداشتن شبکه میخام عوضش کنم.کپی کردن رو هارد و فلش و ایندکس کردن اونا خیلی زمان بره.

John Cena723
30-01-2011, 11:02
دوستان تنها مشکلی که من با این دستگاه دارم اینه و امیدوارم یکی کمکم کنه : من با هر برنامه ای که SRT رو به Sub تبدیل می کنم رنگ زیرنویس رو این دستگاه آبی مانند نشون میده در حالیکه تو تنظیمات و حتی تو کامپیوتر برای مثال رنگ زیرنویس sub را روی زرد تنظیم می کنم. کمکی از دستتون بر میاد دوستان؟

lordsaber
30-01-2011, 12:31
دستگاه هاي پلير نميتونن تمام نسخه هاي WMV رو پخش كنن

خوب پس مشکل همه دستگاهاست. ممنون که گقتید

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

نه مشکلی ندارم.فقط به خاطر نداشتن شبکه میخام عوضش کنم.کپی کردن رو هارد و فلش و ایندکس کردن اونا خیلی زمان بره.

آره این ایندکس کردن یه نمه اذیت می کنه. یه بار هارد یه ترا رو زدم یه یک ربعی طول کشید تا ایندکس کرد!

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

دوستان تنها مشکلی که من با این دستگاه دارم اینه و امیدوارم یکی کمکم کنه : من با هر برنامه ای که SRT رو به Sub تبدیل می کنم رنگ زیرنویس رو این دستگاه آبی مانند نشون میده در حالیکه تو تنظیمات و حتی تو کامپیوتر برای مثال رنگ زیرنویس sub را روی زرد تنظیم می کنم. کمکی از دستتون بر میاد دوستان؟

احتمالا وقتی دارید تبدیل می کنید باید تنظیمات داشته باشه. من همه زیرنویسام sub هست. هم زرد رنگ بود هم سفید. با چه نرم افزاری تبدیل میکنید؟!

John Cena723
30-01-2011, 13:39
احتمالا وقتی دارید تبدیل می کنید باید تنظیمات داشته باشه. من همه زیرنویسام sub هست. هم زرد رنگ بود هم سفید. با چه نرم افزاری تبدیل میکنید؟!

من با نرم افزار txt2vobsub تبدیل می کنم. با subtitle creator هم که نشون نمیده زیرنویسو تو دستگاه. میشه لطفا یه آموزش کوچیک بذارید تا کار ما هم راه بی افته؟ :10:

John Cena723
31-01-2011, 17:38
کسی نبود ما را یاری کند؟!

lordsaber
01-02-2011, 09:12
من با نرم افزار txt2vobsub تبدیل می کنم. با subtitle creator هم که نشون نمیده زیرنویسو تو دستگاه. میشه لطفا یه آموزش کوچیک بذارید تا کار ما هم راه بی افته؟ :10:

چشم. ببخشید این مدت سرم خیلی شلوغه. در اولین فرصت این کارو می کنم.
شما اگر تو فرومها برای تبدیل زیر نویس بگردی زیاد آموزش هستا. من هم از همینجاها یاد گرفتم.

John Cena723
01-02-2011, 10:26
چشم. ببخشید این مدت سرم خیلی شلوغه. در اولین فرصت این کارو می کنم.
شما اگر تو فرومها برای تبدیل زیر نویس بگردی زیاد آموزش هستا. من هم از همینجاها یاد گرفتم.

خواهش می کنم. شما که وظیفه ای نداری همینشم که جواب می دید خیلی لطف دارید. بازم ممنون بابت راهنماییتون.

farido
02-02-2011, 00:30
سلام امروز این دستگاه رو گرفتم در مورد زیر نویس دوست عزیز متاسفانه رنگ انتخابی همخوانی با دستگاه نداره اگر ابی انتخاب کنی صورتی تو دستگاه نشون میده باید ازمون و خطا انجام بدی تا رنگ رو پیدا کنی

mehdi30nema
05-02-2011, 12:38
دوستان فرمت ویدئویی که از ماهواره روی فلش ظبط میکنم MPG هست . این دستگاه اینا رو هم ساپورت میکنه ؟

AB
05-02-2011, 13:29
دوستان فرمت ویدئویی که از ماهواره روی فلش ظبط میکنم MPG هست . این دستگاه اینا رو هم ساپورت میکنه ؟

فرمت این فایل ها TS هست و استریم فایل MPEG Video هست.

تمام دستگاه های موجود این فرمت رو ساپورت میکنن.

mehdi30nema
05-02-2011, 20:11
امروز رفتیم بازار ایران تو ولیعصر و یکی از این پلیر ها برای همکارم خریدم .
منتها قراره فردا برم منزلش و مثلا براش راه بندازم ( خودش بلد نیست )
اما یه سوال برام پیش اومده ، تلوزیون همکار من پلاسما هست و پورت HDMI نداره ( از این کابل های سه فیشی قرمز ، سفید و زرد داره ) .
از روی عکس جعبه که دیدم جای یه همچین فیش های پشت پلیر نبود ولی فروشنده گفت که میشه ، به نظر شما میشه با این مدل کابل وصل کرد ؟

AB
05-02-2011, 20:43
اما یه سوال برام پیش اومده ، تلوزیون همکار من پلاسما هست و پورت HDMI نداره ( از این کابل های سه فیشی قرمز ، سفید و زرد داره ) .
از روی عکس جعبه که دیدم جای یه همچین فیش های پشت پلیر نبود ولی فروشنده گفت که میشه ، به نظر شما میشه با این مدل کابل وصل کرد ؟

از اینا میتونین استفاده کنین.

John Cena723
06-02-2011, 09:20

اگر پلاسمای دوستتون ورودی کامپوننت داشته باشه خیلی خوبه چون نسبت به فایل AV یا همون کامپوزیت کیفیت خیلی خیلی بالاتری رو به شما میده. داخل این دستگاه هم کابل کامپوننت وجود داره.

m_saeed63
14-02-2011, 17:12
سلام به دوستان عزیز!
من یه هارد یک ترا سیگیت دارم البته اکسترنال که توش پر از فیلم با انواع فرمتهای مختلف هست و از اونجایی که همش نشستن پشت کامپیوتر ادمو اذیت میکنه می خوام یه هارد پلیر بخرم که :
هارد اکسترنال رو ساپورت کنه اونم از طریق یو اس بی
در خوندن فرمتهای مختلف واسش مشکلی پیش نیاد
به همه تلویزیونهام بخوره از معمولی انالوگ گرفته تا ال سی دی و سینمای خانوادگی بخوره یعنی همه نوع فیش داشته باشه البته اول از همه همون فیش های سه تایی معمولی واسم اولویت داره
گارانتی خوبیم داشته باشه من مشهدم یه جای خوب هم معرفی کنید البته اگه تبلیغ محسوب نکنن
زیادم گرون نباشه ارزونترین دستگاهی که موجود هست البته با توجه به شرایط بالا معرفی کنید امکانات اضافی نمی خوام
با تشکر از همه
یا علی

Razel
16-02-2011, 19:43
سلام دوستان

آیا به این دستگاهه میشه dvdrom اکسترنال وصل کرد؟ هارد ساتای تبدیل شده به usb چطور؟

من تو سایت چاره 130تومن قیمتشو دیدم آیا قیمت پایینتری هم هست؟

lordsaber
20-02-2011, 10:14
سلام به دوستان عزیز!

من یه هارد یک ترا سیگیت دارم البته اکسترنال که توش پر از فیلم با انواع فرمتهای مختلف هست و از اونجایی که همش نشستن پشت کامپیوتر ادمو اذیت میکنه می خوام یه هارد پلیر بخرم که :
هارد اکسترنال رو ساپورت کنه اونم از طریق یو اس بی
در خوندن فرمتهای مختلف واسش مشکلی پیش نیاد
به همه تلویزیونهام بخوره از معمولی انالوگ گرفته تا ال سی دی و سینمای خانوادگی بخوره یعنی همه نوع فیش داشته باشه البته اول از همه همون فیش های سه تایی معمولی واسم اولویت داره
گارانتی خوبیم داشته باشه من مشهدم یه جای خوب هم معرفی کنید البته اگه تبلیغ محسوب نکنن
زیادم گرون نباشه ارزونترین دستگاهی که موجود هست البته با توجه به شرایط بالا معرفی کنید امکانات اضافی نمی خوام
با تشکر از همه

یا علی

من همین goflextv رو پیشنهاد می کنم. در مورد فرمتها فقط با بعضی از wmv ها مشکل داره که اون هم همه پلیرها این مشکل رو دارند. پورتهاش هم کامله.
قیمت هم حدود 130 هست. البته من 115 خریدم.
مشهد جای خاصی رو نمی شناسم ولی گارانتی سازگار باید داشه باشه اونجا. برید سایت سازگار ارقام ببینید نماسندگی مشهدش کجاست.
موفق باشید

---------- Post added at 10:14 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

سلام دوستان

آیا به این دستگاهه میشه dvdrom اکسترنال وصل کرد؟ هارد ساتای تبدیل شده به usb چطور؟

من تو سایت چاره 130تومن قیمتشو دیدم آیا قیمت پایینتری هم هست؟

هارد ساتای نبدیل شده به usb ؟

Razel
22-02-2011, 19:01
هارد ساتای نبدیل شده به usb ؟
منظورم اون باکس هایی هست که هارد معمولی رو به usb وصل می کنه.

مثل این:

AB
22-02-2011, 21:08
منظورم اون باکس هایی هست که هارد معمولی رو به usb وصل می کنه.

مثل این:

بله میشه..

Mehrdad-FX
06-04-2011, 17:03
با درود

دوستان اگر کسی لطف کنه در مورد نحوه آپگرید کردن این دستگاه یک توضیح کوچیک بده با لینک دانلود ممنون میشم. من سیستم رو تازه گرفتم تا حالا هم با هیچ سیستم مشابهی کار نکرده بودم. با این سیستم هم مشکل زیر نویس رو دارم که ظاهراٌ با آپگرید کردن حل میشه.

موفق باشید

skull_avatar
07-04-2011, 03:53
با درود

دوستان اگر کسی لطف کنه در مورد نحوه آپگرید کردن این دستگاه یک توضیح کوچیک بده با لینک دانلود ممنون میشم. من سیستم رو تازه گرفتم تا حالا هم با هیچ سیستم مشابهی کار نکرده بودم. با این سیستم هم مشکل زیر نویس رو دارم که ظاهراٌ با آپگرید کردن حل میشه.

موفق باشید

تو این صفحه یه فایل 38 مگی هست که میگیری و بعد از unzip کردن میریزی تو یه فلش مموری وصل می کنی به دستگاه.
باید بری توی setting و firmware رو آپدیت کنی.
توضیحات بیشتر توی همون صفحه هست:

mohsen65
07-04-2011, 12:20
دوستان من تازه اين دستگاه را خريدم. با کابل شبکه از مودم بهش وصل ميکنم پي سي را ميشناسه و فولدر پابليک را هن ميشناسه و ويديوهاي سمپل ويندوز را هم پلي ميکنه اما فولدرهاي شير شده خچدم را نميشناسه. بايد چيکار کنم؟

Mehrdad-FX
07-04-2011, 20:26
تو این صفحه یه فایل 38 مگی هست که میگیری و بعد از unzip کردن میریزی تو یه فلش مموری وصل می کنی به دستگاه.
باید بری توی setting و firmware رو آپدیت کنی.
توضیحات بیشتر توی همون صفحه هست:

خیلی ممنون از توضیحات و راهنمائیتون. کل مراحل رو انجام دادم و آپدیت شد ولی بازم زیر نویس sub رو نشون نمیده. با اینکار باید درست میشد یا کار دیگه هم باید انجام بدم؟

skull_avatar
09-04-2011, 19:37
خیلی ممنون از توضیحات و راهنمائیتون. کل مراحل رو انجام دادم و آپدیت شد ولی بازم زیر نویس sub رو نشون نمیده. با اینکار باید درست میشد یا کار دیگه هم باید انجام بدم؟

حتما هر دو فایل sub و idx به همراه فیلم و همنام فایل فیلم باشن.
موقع پخش فیلم دکمه menu (دکمه سبز رنگ روی ریموت کنترل ) رو بزنید و بعدش گزینه subtitle رو انتخاب کنید.
ازونجا می تونید زیرنویس رو فعال کنید.
اگه نشد با یه زیرنویس دیگه امتحان کنید شاید مشکل از زیرنویس باشه.

Mehrdad-FX
13-04-2011, 17:14
حتما هر دو فایل sub و idx به همراه فیلم و همنام فایل فیلم باشن.
موقع پخش فیلم دکمه menu (دکمه سبز رنگ روی ریموت کنترل ) رو بزنید و بعدش گزینه subtitle رو انتخاب کنید.
ازونجا می تونید زیرنویس رو فعال کنید.
اگه نشد با یه زیرنویس دیگه امتحان کنید شاید مشکل از زیرنویس باشه.

ممنون از توضیحاتتون ولی زیر نویس sub و idx رو که امتحان کردم تو قسمت subtitle که میرم برای فعال کردن زیرنویس off و fa داره ولی وقتی fa رو میزنم بازم نشون نمیده چیزی. در ضمن سیستم هم به سختی منوهاش عوض میشه و خیلی سنگین کار میکنه ریموتش تو این حالت. زیرنویس srt رو هم امتحان کردم ولی فونتهاش بهم ریخته است و وقتی تو قسمت تنظیم text میرم اصلاٌ فارسی یا عربی نداره که تنظیم کنم. خلاصه بدجوری کلافم کرده.

ara1347
14-04-2011, 13:55
سلام
من هم يكي از اين دستگاه ها را خريدم اما به يك مشكل برخوردم، بعضي از فايل‌هاي MKV را كه پخش ميكنه صدا داره اما تصوير نداره توي انفوميشن هم كه ميري ميزنهunknown file مشخصات فايل اينه MPEG4 Video (H264) 1280x536 23.98fps كسي ميتونه كمك كنه؟ راستي شايد بايد آپديت بشه؟ قبلا تشكر ميكنم

abz1356
14-04-2011, 14:58
سلام به همه دوستان
من تازه این دستگاه رو خریدم خیلی با هاش ور رفتم تا آپدیت شد حالا ذکر چند نکته رو لازم دیدم بگم
برای آپدیت دستگاه :
1- دانلود فایل مربوطه از سایت
2-فایل رو دانلود کردی باید آنزیپ کنی بعد فایل رو تو یک پوشه بریز و به یو اس پی انتقال بده
3-برق دستگاه رو از اون جدا کن
4-یو اس پی رو به ورودی ÷شت دستگاه وصل کن (اگه به ورودی کناری بزنی سرکارت می ذاره )
5- تلویزیون رو روشن کن
6-دکمه ریست که کنار دستگاه است را با یک سیخ فشار بده و نگه دار
7-همزمان برق دستگاه رو وصل کن . یادت باشه دکمه ریست رو ول نکنی
8-وقتی که برق دستگاه رو وصل کردی آرم سیگیت تو تلویزیون پیدا می شه که آنموقع دکمه ریست رو رها کن
9- آپدیت آغاز می شه و تا وقتی کامل نشد از دستگاه استفاده نکن

در ضمن زیر نویس فارسی رو هم که با فرمت srt است خرچنگ قورباغه نشون می ده که با نرم افزار tex2vobsub زیرنویس srt رو به sub تبدیل کن که دو تا فایل sub و idx درست می شه که با نام فیلم همنام کن یعنی هر سه فایل یک نام داشته باشه ولی فرمتهاش تغییر نمی کنه بعد همه فایلها رو تو یک پوشه بریز و تو دستگاه پخش کن برای نمایش زیر نویس هم باید دکمه منو رو بزنی بعد روی subtittel که در منو کنار home است کلیک کن و رو زیر نویس fa کلیک کن تا پخش بشه اگه نشد دوباره subtittel رو بزن و مجدد رو fa کلیک کن حتما پخش م یکنه

دوستان یک سئوال هم داشتم اگه کسی پیدا کرد خبر بده
فایل آپدیت جدید رو هر چند مدت می ذارن تو سایت و آیا از اندیک عربی و فارسی هم استفاده می کنن توش
با تشکر علی اکبر

abz1356
14-04-2011, 15:19
دوستان یکه تحربه دیگه در نرم افزار tex2vobsub
وقتی که زیرنویس رو تبدیل می کنی و تو دستگاه goflex tv \پخش می کنی رنگهاش تغییر می کنه و خوب نمایش نمیده من بعد امتحان 50 بار تبدیل یک زیر نویس بالاخره تونستم یک زیرنویس با کیفیت بهتر درست کنم که تنظیمات نرم افزار رو اینطور تنظیم کنید
قسمت نام فونت رو با فونت b nazanin
قسمت font chrset رو default
قسمت font style رو bold
قسمت font saiz رو 22
قسمت aligenرو center
قسمت outline رو مقدار 2
قسمت langueg را fa persian
قسمت color که از همه مهمتره قسمت text رو رنگ صورتی و قسمت outine رو رنگ سفید و قسمت antialias رو رنگ مشکی بزارید
بقیه تنظیمات رو دست نزنید زیرنویس را از قمست مربوطه لود کنید و گزینه تبدیل رو بزنید
راستی اگه کسی راه بهتری برا خوانا بودن زیرنویس بلده بزاره ممنون می شم

یه سئوال هم داشتم بعضی از زیر نویسها رو این نرم افزار لود نمی کنه و پیغام می ده که اندازه فایل بزرگه کسی می تونه راهنمایی کنه چطوری حجمش رو

zarrizd
14-04-2011, 18:20
سلام دوستان
یک سوال چرا وقتی هارد 1 ترا سیگیت رو بهش وصل میکنم بعد از چند ثانیه که اندکسش شروع به کار میکنه ریست میشه.
روی هاردم علاوه بر فیلم یک سری پشتیان سیستمی از ویندوز 7 هم هست که مخفی هست
میدونید علت چیه؟

mohsen65
15-04-2011, 12:07
یه سئوال هم داشتم بعضی از زیر نویسها رو این نرم افزار لود نمی کنه و پیغام می ده که اندازه فایل بزرگه کسی می تونه راهنمایی کنه چطوری حجمش رو

تا اینجا که من زیر نویس ها را تبدیل کردم اون پیغام مربوط به حجم زیرنویس نیست. مربوط به طول خط بعضی از سطهای زیرنویسه که وقتی فونت را کوچیک کنی حل میشه.

-------------
من فایلهای کامپیوتر را از طریق کابل لن شیر کردم و رو دستگاه تو تی وی میبینم اما وقتی از شیر در میارم باز هم فایلها و فولدرها اونجا هستند. کسی راه حلی میشناسه؟ در ضمن فولدر جدید هم که شیر میکنم اونجا نمیاد.

ata.royalfalcon
15-04-2011, 12:23

سلام دوستان
کوچکتر کردن فونت رو توصیه نمیکنم . چون ممکنه ناخوانا بشه . بهترکه از نرم افزار Subtitle Workshop برای چند سطر کردن زیر نویس استفاده کنین تا مجبور نشین که فونت رو کوچیک کنید. طبق عکس زیر عمل شود

در ضمن دوستان من این دستگاه رو اواخر اسفند خریدم 135 تومن!!!

zarrizd
15-04-2011, 12:48
سلام دوستان
یک سوال چرا وقتی هارد 1 ترا سیگیت رو بهش وصل میکنم بعد از چند ثانیه که اندکسش شروع به کار میکنه ریست میشه.
میدونید علت چیه؟

کسی نبود این سوال رو بدونه

ata.royalfalcon
15-04-2011, 13:07
سلام
من هم يكي از اين دستگاه ها را خريدم اما به يك مشكل برخوردم، بعضي از فايل‌هاي MKV را كه پخش ميكنه صدا داره اما تصوير نداره توي انفوميشن هم كه ميري ميزنهunknown file مشخصات فايل اينه MPEG4 Video (H264) 1280x536 23.98fps كسي ميتونه كمك كنه؟ راستي شايد بايد آپديت بشه؟ قبلا تشكر ميكنم

سلام
یه سوال داشتم ، آیا فایل MKV رو دستکاری کردین ؟؟؟
چون من یه بار سعی کردم با نرم افزار mkvmerge GUI به فایل MKV زیرنویس الحاق کنم و وقتی تغییرات رو ذخیره کردم فقط صدا داشت و تصویر نداشت !!! که نفهمیدم چرا !!!
من احتمال میدم که مشکل از خود فایل MKV هست .

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

سلام دوستان
میدونید علت چیه؟

سلام

پیشنهادم اینه که هارد اکسترنالتون از ابتدا فرمت و چند پارتیشن کنین !!! البته این نظر شخصی من هست !!!

abz1356
15-04-2011, 13:10
سلام
کسی میدونه کی آپدیت جدید goflex hd tv برای پشتیبانی از زبان عربی و فارسی می آید

mohsen65
15-04-2011, 15:38
این تنظیماتی که دوستمون گفتند برای فونت را من انجام دادم اما نتیجه باز هم چیز جالبی از آب در نیامد. دوستان نرم افزاری نمیشناسن که کار تبدیل را با حفظ رنگ انجام بده؟

zarrizd
17-04-2011, 09:36
سلام دوستان
میدونید علت چیه؟

دوستان خودم فهميدم مشكل چيه
روي هاردم فايلهاي زيادي از نوعهاي مختلف مثل نرم افزار و فايلهاي پي دي اف با شاخه هاي زياد بود كه در موقع ايندكس دستگاه به اين فايلها باعث ريست شدنش ميشه كه همه اين فايلها و فولدرها رو داخل شاخه اي كه خود دستگاه بنام .Theater ميسازه Move كردم و مشكل حل شد
اين شاخه .Theater رو خود دستگاه ميسازه و دستگاه محتويات اين شاخه رو ايندكس نميكنه

ata.royalfalcon
23-04-2011, 21:06
سلام
یه فیلمی هست حدودا 165 مگ که فرمتش AVI هست وقتی play میکنم بالاش مینویسه gmc not supported و اونوقت صفحه شطرنجی میشه ، این یعنی چی ؟؟؟

Dj.BoY
25-04-2011, 18:53
سلام
دوستان من این دستگاه رو یک هفته هست که گرفتم چند روز اول خوب بود
آپدیتش هم کردم ولی الان چند روز هست وقتی روشنش میکنم چراغ نارنجی چشمک میزنه و علامت
سیگیت روی صفحه میاد و همینطور میمونه . هیچ کاری هم نمیشه کرد
میخواستم ببینم کسی از دوستان که این دستگاه رو داره به این مشکل برخورد کرده
ممنن میشم جواب بدید

AB
25-04-2011, 22:33
سلام
یه فیلمی هست حدودا 165 مگ که فرمتش AVI هست وقتی play میکنم بالاش مینویسه gmc not supported و اونوقت صفحه شطرنجی میشه ، این یعنی چی ؟؟؟

کلا دستگاه های ارزون قیمت ساپورت GMC ندارن.میتونین با برنامه AVI ReComp ری اینکود کنین.

ata.royalfalcon
26-04-2011, 19:14
سلام دوستان
یه سوال
با وجودیکه زیرنوسی رو به فرمت IDX/SUB کانورت کردم اما بازهم نشون نمیده !!! (در بعضی از فیلمها نه همشون)
البته اینو هم بگم که دکمه menu رو میزنم و زیرنویس رو انتخاب میکنم فایلها هم همنام هستن

کسی میدونه چرا

stb2xxx
26-04-2011, 20:32
سلام دوستان
یه سوال
با وجودیکه زیرنوسی رو به فرمت IDX/SUB کانورت کردم اما بازهم نشون نمیده !!! (در بعضی از فیلمها نه همشون)
البته اینو هم بگم که دکمه menu رو میزنم و زیرنویس رو انتخاب میکنم فایلها هم همنام هستن

کسی میدونه چرا

با روش زیر مشکلتون حل میشه:

ata.royalfalcon
26-04-2011, 21:09

دست شما درد نکنه
ولی وقتی که با winrar اکسترکت کردم ، فایل اجرایی (exe) رو پیدا نکردم
این چطوری اجرا میشه ؟؟؟

stb2xxx
26-04-2011, 21:16
اکسترکت نمیخواد جاوا رو نصب کن

ata.royalfalcon
28-04-2011, 14:31

سلام
یه فیلم دارم که فرمتش MKV هست . و با روش شما زیر نویس رو نشون نمیده دیگه چی کار میشه کرد ؟؟؟ سایر مشخصات این فیلم در عکس زیر هست

skull_avatar
13-05-2011, 13:34
من از یه کابل hdmi ارزون ازین 4 تومنیا استفاده میکنم.وقتی تنظیم دستگاه رو میذارم رو 1080p تصویر موقع نمایش مشکل داره.هر 30 ثانیه برای چند صدم ثانیه تصویر خاکستری میشه.
کسی این مشکل رو نداره؟
شما از چه کابلی استفاده میکنید؟

پ.ن1:روی 720p مشکلی نداره.
پ.ن:2همین کابل روی xbox360 مشکلی نداره.

hamed473
27-05-2011, 12:37
واسه مشکل زیرنویس توبرنامهtxt2vobsub بنظرم بهتره رنگ زیر نویس وتنظیمات بصورت زیرباشه تا توپلیر بهترنمایش داده بشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فونت Arial از این لحاظ که فونتهای فارسی بسیاری از کاراکترها رو بصورت مربع نشون میدن ولی با این فونت مشکلی پیش نمیاد.(اگرم خواستین میتونین از فونتهای دلخواتون استفاده کنید)
اندازه رواگه خاستین تا جایی که می تونین وبرنامه بهتون گیر نده می تونین بزرگتر کنین تا تونمایشگر راحت تر خونده بشه.
-ازفونتهای فارسی منYekan,Nazanin,Kodakروبهتون پیشنهاد میکنم بنظرم خوندنشون راحتتر باشه.
-میتونین توتنظیمات رنگ این هم انجام بدین بنظر باز هم نتیجه خوبی بده:
-text مشکی -outine سفید -antial سفید
توجه:قسمت Languageرو fa persianبذارید که تو عکس به اشتباه Greek هست.

payman_mk
30-06-2011, 19:14
سلام
کسی تا حالا با wifi اين پلير کار کرده ؟
اگه جواب مثبته لطفا" يه توضيح راجع به چگونگی راه اندازيش و کارهايی که با اون ميشه انجام داد بدهد
با سپاس

hbm_7052
05-07-2011, 06:56
آخرين قيمتش چند؟
مشكل زيرنويس فارسيش بالاخره حل شديا نه؟

hamed473
05-07-2011, 18:42
توسایت chare.irقیمتش رو زده 125000تومن زده زیرنویس فارسی با فرمت sub,idxپشتیبانی میکنه که با برنامه txt2vobsubباید تبدیلشون کنی

ata.royalfalcon
06-07-2011, 12:42
سلام
من يه دونه FreeAgent GoFlex TV HD Media Player . از كجا Regions دستگاه رو بدونم ؟؟؟
چون براي آپديت فريمور Regions دستگاه مهمه و من نميخوام دستگاه خراب بشه .

hamed473
06-07-2011, 17:50
توقسمت تنظیمات اطلاعات فریمور دستگاه چک کن با توجه به حرف اخر فک کنم بشه فهمید مثلا ای یعنی خاورمیانه البته واسه اپدیت فرقی نمیکنه به ناحیش کدوم باشه (فکرکنم) وبیشتر واسه زبان دستگاه یا پشتیبانی زیرنویس ناحیش مهمه

mehryar1973
05-12-2011, 07:45
آخرين قيمتش چند؟
مشكل زيرنويس فارسيش بالاخره حل شديا نه؟

آخرین بار این دستگاه 155 تومن رویت شد(بازار کامپیوتر رضا)

mrmostafa
09-12-2011, 19:10
بین دستگاه های زیر کدوم از همه بهتر هستند؟؟؟ آیا امکان وای فای دارن که بشه از طرسق کامپیوتر وایرلس دار یا لپ تاپ یا گوشی فایل پخش کرد و از روی LCD TV digital خونه پخش بشه؟؟؟؟ یا یه دستگاه فرستنده بی سیم مانند NetGear Push2TV PTV1000 به قیمت 79000 تومان بخرم بهتره ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Free Agent GoFlex Tv
Live WD HD Media player
WD TV Live Hub 1 TB, Full-HD 1080p

mrmostafa
20-12-2011, 12:39
آيا اين از نظر اجراي فيلم هاي مانند WD HD TV multimedia player هستش؟؟؟ البته اين رو از نزديك دوستم ديده كه يه usb wirelless داره كه وصل ميشه به Tv digital بعد داخل Tv هارد رو مياره و هرچي كه داخلش هست رو اجرا ميكنه. ولي اگر از روي كامپيوتر و لپ تاپ هم ميشد شبكه اي فايلي رو فرستاد روي هارد از Tv نشون بده خوب بود. ضمن اينكه فرقش با WD Tv HD چيه؟؟ اون با كابل وصل ميشه به دستگاه اين با واي فاي ؟؟؟ اين دستگاه مانند WD پورت فيبر نوري براي صداي عالي داره ؟؟؟؟
در ضمن اين دستگاه كلا مانند موس وايرلس يه يو اس بي آداپتور داره يا خير؟؟؟ يا مثل همون wd با كابل وصل ميشه. فقط با برند سي گيت هست ؟!!

hamed1999
25-12-2011, 23:57
من این دستگاه رو نزدیک یکساله دارم خوبه فقط از نظر زیرنویس با پسوند srt مشکل داره مشکل اصلی ساپورت بد اونه چون یکسال که ورژن جدید نداده:41:

Bahman No1
06-03-2012, 10:59
سلام . من با زیرنویس فارسی این دستگاه مشکل دارم... هیچ کدوم از زیرنویسهای فارسی با فرمتهای sub srt sami و ... نمایش داده نمیشن...
واقعا مشکل اعصاب خورد کنیه که عملا" دستگاه رو بی استفاده کرده...کسی راه حلی داره؟؟

hike
03-04-2012, 11:35
قیمت امروز 180 بود.

abz1356
13-08-2012, 14:59
دوستان تبدیل زیرنویس در نرم افزار tex2vobsub و روش بهتر شدن رنگ و خوانده شدن بهتر آن جدید جدید است در این نرم افزار ابتدا گزینه color option را کلیک کن از منوی باز شده گزینه pc+dvd by using two palettes را تیک بزن و بعد دکمه done را بزن حالا گزینه های زیر را ویرایش کن قسمت نام فونت رو با فونت b nazanin قسمت font chrset رو default قسمت font style رو normalقسمت font saiz رو 20قسمت aligenرو center قسمت outline رو مقدار 2 قسمت langueg را fa persianقسمت color که از همه مهمتره قسمت text رو رنگ صورتی و قسمت outine رو رنگ سیاه و قسمت antialias رو رنگ سیاه بزارید بقیه تنظیمات رو دست نزنید زیرنویس را از قمست مربوطه لود کنید و گزینه تبدیل رو بزنید

aspet
26-08-2012, 20:57
سلام دوستان
من با استفاده از نرم افزار txt2vobsub مشکل پخش زیرنویس حل شد ولی به نظر می رسد کیفیت زیرنویسها با فرمت srt خیلی بهتر باشه.
مشکلی که من با ین دستگاه اخیرا داشتم اینه که فیلم با این مشخصاتی که می گم تیک می زنه کسی با این مورد برخورد داشته:
720p BRrip XviD AC3i
Format : AVI
Format/Info : Audio Video Interleave
Format profile : OpenDML
Format settings : rec
File size : 2.66 GiB
Duration : 2h 45mn
Overall bit rate : 2 305 Kbps
Writing application : VirtualDubMod 1.5.10.2 (build 2540/release)
Writing library : VirtualDubMod build 2540/release
Video
ID : 0
Format : MPEG-4 Visual
Format profile : Advanced Simple@L5
Format settings, BVOP : Yes
Format settings, QPel : No
Format settings, GMC : No warppoints
Format settings, Matrix : Default (H.263)
Muxing mode : Packed bitstream
Codec ID : XVID
Codec ID/Hint : XviD
Duration : 2h 45mn
Bit rate : 1 918 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 544 pixels
Display aspect ratio : 2.35:1
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Compression mode : Lossy
Bits/(Pixel*Frame) : 0.115
Stream size : 2.21 GiB (83%)
Writing library : XviD 1.2.0.dev47

osmaan
27-08-2012, 17:58
بین دستگاه های زیر کدوم از همه بهتر هستند؟؟؟ آیا امکان وای فای دارن که بشه از طرسق کامپیوتر وایرلس دار یا لپ تاپ یا گوشی فایل پخش کرد و از روی LCD TV digital خونه پخش بشه؟؟؟؟ یا یه دستگاه فرستنده بی سیم مانند NetGear Push2TV PTV1000 به قیمت 79000 تومان بخرم بهتره ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Free Agent GoFlex Tv
Live WD HD Media player
WD TV Live Hub 1 TB, Full-HD 1080p

سلام
میشه یه سری اطلاعاتی درباره این دستگاه بدی و اینکه از کجا میشه خرید
NetGear Push2TV PTV1000

aspet
31-08-2012, 01:11
سلام دوستان
رو بعضی از فرمتها فقط صدا دارم تصویر نیست آیا با این مشکل مواجه شدید؟

ata.royalfalcon
28-09-2012, 19:32
سلام .
من این دستگاه رو دارم میخواستم بدونم چطوری میتونم با استفاده از این دستگاه به سایتهای مختلف وصل بشم . چون ظاهراً انتخابهای موجود خیلی محدود هست (عکس زیر) مثلاً چطوری میتونم ایمیلم رو چک کنم (امکانپذیر هست آیا) ؟؟

56970