PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنترل یک کامپیوتر از طریق اینترنت

Bobby Sands
19-09-2010, 13:53
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم .
چند سوال در این مورد داشتم اگر ممکنه منو راهنمایی کنین ممنون میشم.
قضیه به این صورته که من توی شرکت یک کامپیوتر دارم که دارای اینترنت adsl هست. من میخوام کاری کنم که بتونم هر وقت از خونه خواستم به این سیستم دسترسی پیدا کنم و بتونم از توی خونه از طریق اینترنت اونو کنترل کنم.
قبلا با برنامه TeamViewer کار کردم ولی کاری که من میخواستم رو بصورت کامل اجرا نکرد .
مشکلی که این برنامه داره اینه که حتما باید از قبل کامپیوتر روشن باشه و اون برنامه هم اجرا شده باشه و وقتی یک بار از اون استفاده کردی و خارج شدی دیگه نمیشه وصل شد . حالا نمیدونم این برنامه اینطوریه یا من اشتباه عمل کردم .
بهر حال من میخوام بتونم این کارا رو انجام بدم :
1- کامپیوتر خاموش رو از راه دور اول روشن کنم (از طریق خط تلفن یا هر چیز دیگه ای که امکانش هست .طلفا بگین چطوری)
2- بعدش بتونم مثل برنامه بالا که گفتم به کامپیوتر دسترسی پیدا کنم اونم برای چندین بار .
مثلا یک بار که از برنامه خارج شدم دوباره بتونم واردش بشم و آخر سر بتونم کامپیوتر رو خاموش کنم و اگر خواستم دوباره کارهای بالا انجام بدم .
یعنی درست مثل وقتی که آدم خودش به کامپیوتر دسترسی داره محدودیتی نباشه و فقط بشه این کارها رو از طریق اینترنت انجام داد حالا با کمک خط تلفن یا هر چیز دیگه .
ممنون

!Plus
19-09-2010, 16:41
البته آموزش اين چيزا اينجا درست نيست...!؟!

از كجا معلوم كه شما راست ميگيد...؟!

در واقع شما مي خوايد يه BackDoor رو اون كامپيوتر نصب كنيد...! درسته...؟!

به نظر من بهترين كار اينه كه يه تروجان UnDetect دست نويس با امكانات بالا رو اون كامپيوتر نصب كنيد...!

اين جور تروجان ها رو اينترنت پيدا نميشه... يا بايد خودتون يه دونه بنويسيد... و يا اين كه اگه يه آشنا داريد... از اون بگيريد...! البته يه راه ديگه هم هست... شما مي تونيد پول بديد به يه برنامه نويس... تا براتون يه دونه بنويسه...!

مثلاً ProRat يه تروجان كامله... كه دسترسي بالايي از كامپيوتر قرباني رو به شما ميده...!

برا من پ.خ بزنيد تا يه نمونه بهتون نشون بدم...!

موفق باشيد...!

Bobby Sands
19-09-2010, 20:09
البته آموزش اين چيزا اينجا درست نيست...!؟!

از كجا معلوم كه شما راست ميگيد...؟!

در واقع شما مي خوايد يه BackDoor رو اون كامپيوتر نصب كنيد...! درسته...؟!

به نظر من بهترين كار اينه كه يه تروجان UnDetect دست نويس با امكانات بالا رو اون كامپيوتر نصب كنيد...!

اين جور تروجان ها رو اينترنت پيدا نميشه... يا بايد خودتون يه دونه بنويسيد... و يا اين كه اگه يه آشنا داريد... از اون بگيريد...! البته يه راه ديگه هم هست... شما مي تونيد پول بديد به يه برنامه نويس... تا براتون يه دونه بنويسه...!

مثلاً ProRat يه تروجان كامله... كه دسترسي بالايي از كامپيوتر قرباني رو به شما ميده...!

برا من پ.خ بزنيد تا يه نمونه بهتون نشون بدم...!

موفق باشيد...!
یعنی چی؟!!!
بک دور کدومه برادر .سیستم خودمه تو شرکت.
آدم روی سیستم خودش که بک دور نمیذاره!!!
حالا من میگم شما میخواین باور کنین میخواین هم نکنین:5:
درضمن گفتم من این کار رو با همون برنامه TeamViewer قبلا انجام دارم نیاز به ویروس و تروجان و از این حرفها نیست:31:
من که نمیخوام مخفیانه جایی وارد بشم . کاملا معلومه!
الان ورژن 5 رو دانلود کردم و دیگه اون مشکلی که اگر یک بار قطع بشه دیگه وصل نمیشه رو نداره و عین هلو کار میکنه چندین بار خودم امتحان کردم درست بود یعنی همون برنامه ای که گفتم کار منو راه میندازه بطور کامل.
فقط یک مشکلی که الان دارم اینه که نمیدونم چطوری از راه دور سیستم رو روشن کنم.
اگر دوستان کسی میدونه منو در این مورد راهنمایی کنه بقیش حل شده.
این قضیه MODEM RING ON و Wake-on-Ring و این حرفها که میگن برو تو بایوس فعال کن زنگ بزنی روشن میشه رو هم امتحان کردم ولی کار نکرد .
ممنون.

joe_satriani
20-09-2010, 16:02
یعنی چی؟!!!
بک دور کدومه برادر .سیستم خودمه تو شرکت.
آدم روی سیستم خودش که بک دور نمیذاره!!!
حالا من میگم شما میخواین باور کنین میخواین هم نکنین:5:
درضمن گفتم من این کار رو با همون برنامه TeamViewer قبلا انجام دارم نیاز به ویروس و تروجان و از این حرفها نیست:31:
من که نمیخوام مخفیانه جایی وارد بشم . کاملا معلومه!
الان ورژن 5 رو دانلود کردم و دیگه اون مشکلی که اگر یک بار قطع بشه دیگه وصل نمیشه رو نداره و عین هلو کار میکنه چندین بار خودم امتحان کردم درست بود یعنی همون برنامه ای که گفتم کار منو راه میندازه بطور کامل.
فقط یک مشکلی که الان دارم اینه که نمیدونم چطوری از راه دور سیستم رو روشن کنم.
اگر دوستان کسی میدونه منو در این مورد راهنمایی کنه بقیش حل شده.
این قضیه MODEM RING ON و Wake-on-Ring و این حرفها که میگن برو تو بایوس فعال کن زنگ بزنی روشن میشه رو هم امتحان کردم ولی کار نکرد .
ممنون.

با سلام
شما میتونید توی همون بایوس که هستید یه قسمتی داره واسه اینکه کامپیوتر سر یه ساعت مشخصی روشن شه
شما مادبردتون رو بگید چیه تا ببینم تنظیماتش و میتونم دقیق بهتون راهنمایی کنم یا نه
در ضمن از همون روش که از مودم بتونید برای روشن کردن هم استفاده کنید بی نقص هست
یه دور کامل اجراش کنید بازم

موفق باشید.

Mr. M.S.R
20-09-2010, 16:52
سلام
بهتره از teamviewer host استفاده کنید. رایگانه و مخصوصه همن کار است.
برای روشن شدن هم بهتره از بایوس یا از برنامه هایی که برای این کار است استفاده کنید. البته اگر براتون امکان داره تنضیمات بایوس را به گونه ای تغییر بدهید که کامپیوتر همیشه روشن بمونه. (اگر برق رفت با امدن برق کام دوباره روشن شود.) برای این کار باید در بایوس قسمت پاور تغییرات را اعمال کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Bobby Sands
21-09-2010, 08:31
با سلام
شما میتونید توی همون بایوس که هستید یه قسمتی داره واسه اینکه کامپیوتر سر یه ساعت مشخصی روشن شه
شما مادبردتون رو بگید چیه تا ببینم تنظیماتش و میتونم دقیق بهتون راهنمایی کنم یا نه
در ضمن از همون روش که از مودم بتونید برای روشن کردن هم استفاده کنید بی نقص هست
یه دور کامل اجراش کنید بازم

موفق باشید.
اون قسمتی که گفتین ساعت بدم سر اون ساعت روشن بشه رو دیدم ولی من میخوام فقط بعضی موقع ها این کار رو بکنم و میخوام دقیقا همون موقعی که میخوام روشنش کنم .
من اون تنظیمات Wake-on-Ring روی توی پاور منیجمنت بایوس فعال کردم ولی کار نکرد. بهر حال
مادر برد من گیگا بایت مدل GA-G41M-ES2L هست.
مودم هم گیگابایت با چیپ conexant و V92 هم هست . ولی وقتی زنگ میزنم به این خطی که به مودم وصله هیچ اتفاقی نمیوفته . نمیدونم اشکال کار از کجاست!

سلام
بهتره از teamviewer host استفاده کنید. رایگانه و مخصوصه همن کار است.
برای روشن شدن هم بهتره از بایوس یا از برنامه هایی که برای این کار است استفاده کنید. البته اگر براتون امکان داره تنضیمات بایوس را به گونه ای تغییر بدهید که کامپیوتر همیشه روشن بمونه. (اگر برق رفت با امدن برق کام دوباره روشن شود.) برای این کار باید در بایوس قسمت پاور تغییرات را اعمال کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من هم از همین teamviewer استفاده میکنم و از بابت وصل شده و کنترل کامپیوتر از طریق اینترنت مشکلی ندارم . همونطور که قبلا گفتم مشکم الان روشن کردن کامپیوتر از راه دوره.
میشه بگین چه برنامه هایی برای این کار هست چون من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم و همه برنامه ها برای روشن کردن کامپیوتر تو یک شبکه lan بود .