PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل اساسي - سرعت اينترنت

ghafari88
18-09-2010, 11:21
آقا من چند وقته واقعا مشكل اساسي پيدا كردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سرعتم (سرويس 512) افتضاح شده. در حد دايل آپ گاهي مياد پايين. نمي دونم دردش چيه. همه چيزو چك كردم. پشتيباني رو مجبور كردم برن پورتمو ار مخابرات هم چك كنن. مشكلي نداشت. با LAN با USB با هرچي كه بگيد تست كردم. ويندوز عوض كردم. آنتي ويروس پاك كردم. دارم ديوونه ميشم. ديگه عقلم به جايي قد نميده. سرعت دانلودم شديد نوسان داره. خودشو مي كشه با IDM ميره رو 20 .. تازه همونم لحظه ايه .. اكثرا بين 6-7 تا 10-12 بازي مي كنه ...... دلم مي خواد كيسو از پنجره بندازم پايين :47:.... كسي هست بتونه كمكم كنه يا تا به حال به همچين مشكلي برخورده باشه ...؟ ... اينم بگم كه ويندوزم سون ه ... آنتي ويروس هم اينترنت سكيوريتي كسپرسكي .... مودم هم شاتل (با يه مودم ديگه هم تست كردم نشد. اما يه كيس ديگه آوردم زدم به مودم خودم مشكلي نبود. سرعت دانلو تا 60 هم رفت بالا و بين 40 تا 50 بيشتر بازي مي كرد)... ممنون ميشم .. واقعا عاجز شدم! :wac:

gtairani
18-09-2010, 11:41
ربطی به شما نداره.
مشکل از شرکت هست.
مال من هم گاهی وقت ها همینجوری میشه :13:
باید صبر کنید :46:
شما ببینید Windows Update خاموش هست یا نه.
اگه روشن بود خاموش کنید.
چک کنید که نرم افزاری داره خودشو اپدیت می کنه یا نه.
همه ی اپدیت ها باعث می شن سرعت خیلی کم بشه.

ghafari88
18-09-2010, 11:49
ربطی به شما نداره.
مشکل از شرکت هست.
مال من هم گاهی وقت ها همینجوری میشه :13:
باید صبر کنید :46:
شما ببینید Windows Update خاموش هست یا نه.
اگه روشن بود خاموش کنید.
چک کنید که نرم افزاری داره خودشو اپدیت می کنه یا نه.
همه ی اپدیت ها باعث می شن سرعت خیلی کم بشه.

ممنون از پاسختون ...
در مورد اول، خودشون مدعي هستند كه مشكلي ندارن. حتي رفتند و پورت رو از مركز مخابرات چك كردن و زنگ زدن گفتن درسته ..... خودمم با يك پي سي ديگه تست كردم و همه چيز نرمال بود . در مورد دوم هم آپ ديت ويندوز خاموشه. در مورد سوم هم، نه هيچ نرم افزاري خودشو آپ ديت نمي كنه .. همه اين ها رو چك كردم .... :19:

gtairani
18-09-2010, 11:58
مشکل از ویندوزتون هست.
شما ویندوزتون رو دوباره نصب کنید.
برای نصب ویندوز اول کاملا هارد رو فرمت کنید چون هارد شما ویروسی هست.

ghafari88
18-09-2010, 12:03
مشکل از ویندوزتون هست.
شما ویندوزتون رو دوباره نصب کنید.
برای نصب ویندوز اول کاملا هارد رو فرمت کنید چون هارد شما ویروسی هست.

خوب دو تا نكته:
1- ويندوز رو عوض كردم ...
2- آنتي ويروس اورجينال (كسپر) نصب هست رو دستگاهم و هميشه هم آپ ديته ...

باز هم احتمال مي دين ويروسي باشه؟

gtairani
18-09-2010, 12:11
بله احتمال میدم!!
شاید کامپیوتر شما تروجان داشته باشه.
شما مطمئن هستید که پورت Ethernet مشکلی نداره؟؟

ghafari88
18-09-2010, 12:16
بله احتمال میدم!!
شاید کامپیوتر شما تروجان داشته باشه.
شما مطمئن هستید که پورت Ethernet مشکلی نداره؟؟

بله. اما براي تست اين مورد از پورت يو اس بي هم تست كردم و باز هم متاسفانه ديدم كه مشكل داره.
بعد اگر تروجان داشته باشه؛ اگر من آنتي ويروس رو بريزم و آْپ ديت كنم و بزارم با حداكثر حساسيت سرچ كنه چقدر احتمال مي ديد كه پيدا كنه و احتياج به ريختن دوباره ويندوز نباشه؟!

keihanmirzaei
18-09-2010, 12:23
بابا چرا الکی میگین هاردتون ویروسیه
بنده خدا رفته ویندوز عوض کرده
کلا کسپر اسکای رو غیر فعال کن و یه امتحانی بکن
تنظیمات وب آنتی ویروس هم رو در حد متوسط بذار

gtairani
18-09-2010, 12:26
با انتی ویروس نمیشه.
باید از انتی تروجان استفاده کنید.
شاید هم یکم دست کاری کردی تو ویندوز :21:
شما نرم افزار BWMeter رو نصب کنید و نتیجه رو بگید ببینم چه چیزی داره از اینترنت شما استفاده می کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این لینک BWMeter هست.

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

دوست عزیز کسی با شما صحبت نکرد.

keihanmirzaei
18-09-2010, 12:33
دوست عزیز کسی با شما صحبت نکرد.

از طرز صحبت کردنتون همه چی مشخصه
من حرفم اینه الکی مردم رو گمراه نکنی
آخه شما رو چه حسابی داری میگی سیستمت ویروسه
اگه خیلی به حرفت مطمئنی دلیل بیار

H.Operator
18-09-2010, 12:47
امان از این اینترنت زغالی!
ببین دوست من اگر ویندوزت سون هست شما این گجت رو نصب کن تا بیاد روی دسکتاپ اینطوری راحت می تونی متوجه بشی که برنامه ای از پهنای باندت استفاده می کنه یا نه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gtairani
18-09-2010, 12:50
از طرز صحبت کردنتون همه چی مشخصه
من حرفم اینه الکی مردم رو گمراه نکنی
آخه شما رو چه حسابی داری میگی سیستمت ویروسه
اگه خیلی به حرفت مطمئنی دلیل بیار
ببخشید چی مشخصه؟ :13:
بله من خیلی به حرفم مطمئن هستم :27:
دلیل:من تا حالا بیشتر از ۱۰۰ تا کامپیوتر درست کردم و ۹۰ درصد کامپیوتر ها به دلیل ویروسی بودن سرعت اینترنتشون کم بوده.
در ضمن دیگه بحث رو ادامه نده وگرنه .... :21:

H.Operator
18-09-2010, 13:19
ببخشید چی مشخصه؟ :13:
بله من خیلی به حرفم مطمئن هستم :27:
دلیل:من تا حالا بیشتر از ۱۰۰ تا کامپیوتر درست کردم و ۹۰ درصد کامپیوتر ها به دلیل ویروسی بودن سرعت اینترنتشون کم بوده.
در ضمن دیگه بحث رو ادامه نده وگرنه .... :21:
من موافقم چون دوستمون گفت که با عوض کردن مودم درست نشده ولی با عوض کردن سیستم درست شده پس بیشترین احتمال همون ویروسی بودن هست.

omid.7128
18-09-2010, 13:54
بعضی وقت ها خود آنتی ویروس برنامه های دانلود منیجر رو یه جورایی بلوک میکنند؛ من خودم اویرا دارم، وقتی web guard ش فعال باشه سرعت دانلودم با idm از 500 بیت بر ثانیه بالا تر نمیره اما وقتی غیرفعالش میکنم یا از یه دانلود منیجر دیگه مثل ida استفاده میکنم سرعتش تا 30 میره (adsl 256 نامحدود)
پس به نظر من وب گارد رو خاموش کن و از یه دانلود منیحر دیگه استفاده کن

ghafari88
18-09-2010, 14:05
بنده خدا رفته ویندوز عوض کرده
کلا کسپر اسکای رو غیر فعال کن و یه امتحانی بکن
تنظیمات وب آنتی ویروس هم رو در حد متوسط بذار

چند بار اين كار رو كردم. حتي آن اينستالش كردم. اول فكر مي كردم مشكل از كسپر هست اما بعد از چند بار تست فهميدم كه مشكل از اون نيست ....

با انتی ویروس نمیشه.
باید از انتی تروجان استفاده کنید.
شاید هم یکم دست کاری کردی تو ویندوز :21:
شما نرم افزار BWMeter رو نصب کنید و نتیجه رو بگید ببینم چه چیزی داره از اینترنت شما استفاده می کنه
این لینک BWMeter هست.

ممنون .. حتما تست مي كنم و نتيجه رو مي گم بهتون چون الان اداره هستم ....

امان از این اینترنت زغالی!
ببین دوست من اگر ویندوزت سون هست شما این گجت رو نصب کن تا بیاد روی دسکتاپ اینطوری راحت می تونی متوجه بشی که برنامه ای از پهنای باندت استفاده می کنه یا نه:

ممنون .. اين رو هم تست مي كنم و مي گم ....

بعضی وقت ها خود آنتی ویروس برنامه های دانلود منیجر رو یه جورایی بلوک میکنند؛ من خودم اویرا دارم، وقتی web guard ش فعال باشه سرعت دانلودم با idm از 500 بیت بر ثانیه بالا تر نمیره اما وقتی غیرفعالش میکنم یا از یه دانلود منیجر دیگه مثل ida استفاده میکنم سرعتش تا 30 میره (adsl 256 نامحدود)
پس به نظر من وب گارد رو خاموش کن و از یه دانلود منیحر دیگه استفاده کن

والا ظاهرا كه كسپر اينو بلاك نكرده ... بعد تازه من با خود برنامه دانلود فاير فاكس كه اصلا كلا تعطيلم .... يا مثلا يه نرم افزار ديگه مثل برنامه OVI نوكيا رو وقتي مي خوام آپ ديت كنم يا كار آن لاين ديگه اي انجام بدم بازم شديدا تعطيلم .. در حدي كه ميشه گفت اينترنت ندارم .... :41:

بعدم يه نكته اي ... كسپر من نسخه اينترنت سكيوريتي هست .. مگه ميشه تروجان ها رو نشناسه و پاك نكنه؟ ..... تا حالا بارها ديدم كه آلارم داده و تروجان پيدا كرده ... !!!

بعد اينكه ممكنه مشكل از PPPOE باشه؟ ... چون با يو اس بي هم كه وصل شدم خودش كانكت شد و ازم پسورد نخواست ....

H.Operator
18-09-2010, 23:01
میگم شما که همه کار کردید یک آنتی ویروس دیگه رو هم تست کنید مثلآ نود 32 رو هم امتحان کن بی ضرر نیست.
راستی وقتی ویندوز عوض می کنی هیچ درایوی رو باز نکن(یا اگر باز می کنی با کلیک راست open باز کن) اول کاری که می کنی یک ویروس یاب نصب کن و بزارش روی اسکن سعی کن از سیستم خودت نباشه ویروسیابه چون ممکنه آلوده باشه.

ghafari88
19-09-2010, 08:00
میگم شما که همه کار کردید یک آنتی ویروس دیگه رو هم تست کنید مثلآ نود 32 رو هم امتحان کن بی ضرر نیست.
راستی وقتی ویندوز عوض می کنی هیچ درایوی رو باز نکن(یا اگر باز می کنی با کلیک راست open باز کن) اول کاری که می کنی یک ویروس یاب نصب کن و بزارش روی اسکن سعی کن از سیستم خودت نباشه ویروسیابه چون ممکنه آلوده باشه.

آره .. فكر مي كنم همين يك كار مونده باشه تا تست كنم .. بهرحال ممنونم از لطفتون ... :40:

ghafari88
19-09-2010, 18:17
بچه ها من یکی دو روز پیش آنتی ویروسم رو پاک کرده بودم. الان اومدم می بینم همه چیز ردیفه ... سرعت توپ ... یعنی مشکل از کسپر اینترنت سکیوریتی اورجیناله؟؟؟؟؟؟

keihanmirzaei
20-09-2010, 00:10
چه نسخه ای از کسپر رو سیستمت داری؟

ghafari88
20-09-2010, 08:07
چه نسخه ای از کسپر رو سیستمت داری؟

آخرين ورژن (2011) .....
راستي ديشب دوباره كسپر ريختم و گذاشتم آپ ديت شد. بعدشم كل سيستمو سرچ كردم با حداكثر حساسيت ... چيزي پيدا نكرد ... جالبه كه سرعت اينترنتم عالي بود ديشب .... همه چيز نرمال بود :10:... سرعت دانلود مي داد در حد خدا فضا!:18: .... ديوانه است بابا! :22:

keihanmirzaei
20-09-2010, 11:27
به همین دلایل بود که در پستهای اولم تو این تایپیک اصرار داشتم که دلیل نمیتونه حتما ویروس باشه
بالاخره یه تجربه هایی داریم

A.M.D.D.E.V.I.L
20-09-2010, 11:38
من زیاد مطلع نیستم به اینجور چیز ها ولی شاید کارت شبکه خراب شده باشه

ghafari88
20-09-2010, 11:39
به همین دلایل بود که در پستهای اولم تو این تایپیک اصرار داشتم که دلیل نمیتونه حتما ویروس باشه
بالاخره یه تجربه هایی داریم

خوب پس ايراد از چيه به نظر شما؟

من زیاد مطلع نیستم به اینجور چیز ها ولی شاید کارت شبکه خراب شده باشه

اگر در پست هاي اول دقت فرموده باشيد عرض كردم كه با يو اس بي هم امتحان كردم و باز مشكل داشتم ...

keihanmirzaei
20-09-2010, 14:11
یه بار دیگه این 3 صفحه رو خوندم
همه چیز با هم تناقض داره :41:
ولی احتمال بیشتر مشکل از ویندوز بوده

ghafari88
20-09-2010, 14:42
یه بار دیگه این 3 صفحه رو خوندم
همه چیز با هم تناقض داره :41:
ولی احتمال بیشتر مشکل از ویندوز بوده

والا حاجي منم اگر ... گيجه نگرفته بودم كه به شماها زحمت نمي دادم. قاط زدم ديگه. بهرحال ديشب كه به ما حال داد و راه اومد. ايشالا كلا راه بياد و من ديگه مزاحم دوستان نشم ... :41:

ghafari88
25-09-2010, 14:47
دوستان همراه خبر جديد بهتون بدم كه متاسفانه الان ويندوز ايكس پي ريختم و باز هم مشكل دارم. يعني مي دونيد چيه...شل كن سفت كن داره .. يه بار خوبه خوبه يه بار افتضاحه .... ممكن مشكل از مادربورد باشه؟ ... يه چيز ديگه هم بگم شايد به درد بخوره .. دستگاه من شديد برق داره .. حتي سيم اتصال به زمين هم زدم اما يك مقدار كم شده و باز هم برق داره؟ ...

omid.7128
25-09-2010, 16:03
دوستان همراه خبر جديد بهتون بدم كه متاسفانه الان ويندوز ايكس پي ريختم و باز هم مشكل دارم. يعني مي دونيد چيه...شل كن سفت كن داره .. يه بار خوبه خوبه يه بار افتضاحه .... ممكن مشكل از مادربورد باشه؟ ... يه چيز ديگه هم بگم شايد به درد بخوره .. دستگاه من شديد برق داره .. حتي سيم اتصال به زمين هم زدم اما يك مقدار كم شده و باز هم برق داره؟ ...

نه داداش مادربورد چرا؟
مشکل از آنتی ویروسه ( و نه از ویروس ) من میگم این کاسپر رو پاک کن اویرا بریز جاش ؛ آنتی ویروس خوبیه ، هر وقت هم دیدی سرعتت کم شد با یه کلیک میتونی وب گارد رو خاموش کنی ؛ اگه جواب نگرفتی هر چی میخوای بیا و به من بگو
در مورد برقدار بودن هم تنها راه حل همون وصل کردن سیم به زمینه ، البته برقش شدید نیست ولی فاز متر رو روشن میکنه؛ من یه بار اومدم و این قضیه رو موشکافی کردم اما هنگ کردم؛ کل کیس رو ریختم بیرون و فقط یه دیوی دی رام داشتم وقتی فیش پاورشو بهش وصل میکردم (فقط دیویدی به برق وصل بود و پاور از کیس کاملا جدا بود) بازم بدنه برق داشت :18: این کار رو با همه ی قطعات انجام دادم اما همه شون این مشکل رو داشتن؛ در آخر به این نتیجه رسیدم که کیس رو ببندم و یه سیم بهش وصل کنم و دنبال علتش هم نگردم:20:

ghafari88
25-09-2010, 16:29
نه داداش مادربورد چرا؟
مشکل از آنتی ویروسه ( و نه از ویروس ) من میگم این کاسپر رو پاک کن اویرا بریز جاش ؛ آنتی ویروس خوبیه ، هر وقت هم دیدی سرعتت کم شد با یه کلیک میتونی وب گارد رو خاموش کنی ؛ اگه جواب نگرفتی هر چی میخوای بیا و به من بگو
در مورد برقدار بودن هم تنها راه حل همون وصل کردن سیم به زمینه ، البته برقش شدید نیست ولی فاز متر رو روشن میکنه؛ من یه بار اومدم و این قضیه رو موشکافی کردم اما هنگ کردم؛ کل کیس رو ریختم بیرون و فقط یه دیوی دی رام داشتم وقتی فیش پاورشو بهش وصل میکردم (فقط دیویدی به برق وصل بود و پاور از کیس کاملا جدا بود) بازم بدنه برق داشت :18: این کار رو با همه ی قطعات انجام دادم اما همه شون این مشکل رو داشتن؛ در آخر به این نتیجه رسیدم که کیس رو ببندم و یه سیم بهش وصل کنم و دنبال علتش هم نگردم:20:

داداش گلم .. مشكل اينه كه من كسپر رو هم پاك كردم و باز هم نتيجه نگرفتم! .... دارم ديوانه ميشم!:2:

omid.7128
25-09-2010, 17:18
داداش گلم .. مشكل اينه كه من كسپر رو هم پاك كردم و باز هم نتيجه نگرفتم! .... دارم ديوانه ميشم!:2:

آخه اینجا نوشتی

keihanmirzaei
25-09-2010, 17:21
من فکر میکنم اینترنتت ایراد داره
اونا هم گفتم فیش رو تست کردن الکی گفتن

ghafari88
26-09-2010, 09:15
آخه اینجا نوشتی

آره. اما بعدش ديدم همونجوريه .. شما درست مي گي .. اما مشكل داره بازم ...

من فکر میکنم اینترنتت ایراد داره
اونا هم گفتم فیش رو تست کردن الکی گفتن

آخه دقيقا از همون موقع كه گفتن تلفنمون مشكل پيدا كرده بود. يعني مشخص شد يكي رفته اين تلفنو از توي مركز دستكاري كرده ....

bess0098
27-09-2010, 13:40
سلام
کسی درباره شبکه هوشمند که پولش در قبض جداگانه پرداخت میشه می دونه

ghafari88
28-09-2010, 11:19
سلام
کسی درباره شبکه هوشمند که پولش در قبض جداگانه پرداخت میشه می دونه

قربون شكلت اين سوالتو تو تاپيك خودش بپرس ... اما راجع به شبكه هوشمند تا جايي كه من اطلاع دارم پول شبكه هوشمند روي قبض تلفن مياد و قبض جداگانه اي صادر نميشه!

ghafari88
29-09-2010, 15:58
بچه ها ، به اين نتيجه رسيدم كه مادربوردمو عوض كنم .. به نظرتون ايسوس بگيرم يا گيگا؟ .... ممنون ميشم زود جواب بديد و دليلتونم بگيد ... ارادتمنديم! :10:

ghafari88
11-10-2010, 23:18
این همه بکش بکش بالاخره مشکل معلوم شد از کجاست:
سیم کشی داخل خونه ایراد داشت ..

این سرعت الانم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dusti55
12-10-2010, 08:02
دوستان و گرامیان!
نظرها را نگاهی کردم نکته مهمی را گویا فراموش کردید و آن مانیتورینگ اینترنت است
تجربه خودم در زمینه- هنگام استفاده از فایروال آن.لاین.ارمور (online armor) - در این نرم‌افزار مانیتورینگ گرافیکی برای اتصال و آی.پی است اگر اتصال ناخواسته‌ای برقرار شود براحتی می‌تواند را بلاک کرد یا از کار خارج کرد
فایروال کومودو نیز نوع متنی همین مانیتورینگ را دارد
من در ویندوز ایکس.پی نسخه‌های رایگان 3.5 و 4 را نصب کرد- نسخه 4.5 نصب نشد و همچنین این فایروال کلاً روی ویندوز هفت 64 بیتی نصب نشد!