PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا اینجوری میشه ؟!!

shadmehrshadow1
18-09-2010, 10:15
سلاممن هر وقت میخوام بازی کنم بعد اینکه چند دقیقه بازی میکنم مثلا 20 یا 30 دقیقه که توی بازی می مونم صفحه مانیتور میره و سیاه میشه و چراغ مانیتور هم چشمک میزنه . روی اسکرین سیور هم نیست و من منجور میشم که سیستم رو ریست کنم . برای چی اینطوری میشه ؟ چه جوری درستش کنم ؟البته فکر کنم از درایور کارت گرافیک باشه . اسمش ATI هست . البته من درایور رو پاک کردم ولی رزولیشن دسکتاپ به هم ریخت به خاط همین هم مجبور شدم یه بخشش رو نصب کنم که اسمش ATI Display Driver هست .خواهش میکنم کمکم کنید .ممکنه مشکل از قسمت Power Option باشه ؟ اطلاعات این بخش رو براتون میزارم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSysytem standbay: Neverزبانه ی Advanced il تیک گزینه اول یعنی Always Show icon on .... غیر فعال هست و تیک گزینه دوم یعنی Prompt for password فعال .Hibernate هم که غیر فعال کردمش .

sirchicco
18-09-2010, 17:31
اول از همه مطمئن شین بازیتون مشکل نداره، اگه از بازی نیست حتما از درایور کارت گرافیکتونه!

shadmehrshadow1
18-09-2010, 18:28
نه کاملا مطمئن هستم که مشکل از بازی نیست .

حالا میگید چیکار کنم.

amd>intel
18-09-2010, 21:00
يك شات با برنامه HWMONITOR بذاريد

shadmehrshadow1
18-09-2010, 21:25
يك شات با برنامه HWMONITOR بذاريد
منظورتون چیه ؟
اصلا این برنامه چی هست ؟

amd>intel
18-09-2010, 22:37
درايور گرافيكت از سايت amd بگير

shadmehrshadow1
19-09-2010, 10:34
من خودم یه درایور دارم . یعنی اون خوب نیست .

راستی من حدود یه سوال پیش ویندوز رو عوض کردم و یادم نیاد چیکار کردم که این طوری نمیشد . ولی حالا که دوباره ویندوز رو عوض کردم ین طوری شده .

از کجا باید اسم کارت گرافیک یا درایور سیستم رو پیدا کنم.

sirchicco
19-09-2010, 18:20
شما اول برنامه GPU-Z رو دانلود کن ، توی گوگل سرچ کن رایگانه!

با اون می تونی مدل کارت گرافیکتو بفهمی بعد مدلشو اینجا بگو + ویندوزی که استفاده می کنی تا درایورشو واست بزارم

shadmehrshadow1
19-09-2010, 19:15
راستش یکی گفت که فایل زیر رو پاک کنم . الآن دیگه اونطوری نمیشه ولی گهی گیر میکنه . فکر کنم خوب شده.
C:\Program Files\Common Files\alg.exe

TREASURES
19-09-2010, 19:22
سلام
به احتمال زیاد با آپدیت درایور گرافیک مشکل حل میشه.....

jack426
21-09-2010, 04:02
راستش یکی گفت که فایل زیر رو پاک کنم . الآن دیگه اونطوری نمیشه ولی گهی گیر میکنه . فکر کنم خوب شده.
C:\Program Files\Common Files\alg.exe

سیستمتون ویروس یا تروجان داره این فایلی که نوشتی مسیر درست اون

c:\WINDOWS\system32
c:\WINDOWS\system32\dllcache
هست به هیچوجه این فایل نباید تو این فولدر باشه
این alg.exe در حقیقت یکی از سرویسهای ویندوز به نام Application Layer Gateway Service
اندازه این فایل 43.5 کیلوبایت هست من یه سرچ کردم این نتیجه گیرم اومد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
انتی ویروس نصب کن