PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به اشتراک گذاری فایل در شبکه

وین رونی
18-09-2010, 07:12
سلام
دنبال نرم افزاری هستم که بتونم با اون فایلهام را در شبکه محلی به اشتراک بگذارم.
نرم افزاری باشه که بشود در آن یوزر تعریف کرد و ...

Masоud
18-09-2010, 09:55
سلام

LimeWire | اشتراک فایل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eMule / تمامي نسخه ها فقط در اين تاپيك

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

وین رونی
18-09-2010, 11:27
این نرم افزاری که معرفی کردید بدون نیاز به اینترنت در شبکه های محلی هم کار می کند؟
سوالی در تاپیک مربوطه پرسیده شده بود که هنوز جواب داده نشده و اینکه
اگر طرف مقابل اين نرم افزار رو نداشته باشه، مي‌تونه از فايل‌هايي که share کردم استفاده کنه؟
متشکر

Amir Varasteh
18-09-2010, 11:31
این چه روشیه ؟

چرا با نرم افزار ؟

با Share کردن معمولی چه فرقی میکنه ؟

وین رونی
18-09-2010, 12:00
این چه روشیه ؟

چرا با نرم افزار ؟

با Share کردن معمولی چه فرقی میکنه ؟
درسته با شیر معمولی هم میشه اما دنبال روشی هستم که بشه یوزر تعریف کرد.پهنا باند داد،دایرکتوری خاصی برای هر یوزر تعریف کرد،مشخص کرد که فلان یوزر چه فایلهایی را گرفته و ...البته همه اینها روی LAN باشه.

وین رونی
20-09-2010, 14:41
درسته با شیر معمولی هم میشه اما دنبال روشی هستم که بشه یوزر تعریف کرد.پهنا باند داد،دایرکتوری خاصی برای هر یوزر تعریف کرد،مشخص کرد که فلان یوزر چه فایلهایی را گرفته و ...البته همه اینها روی LAN باشه.
کسی چنین نرم افزاری سراغ نداره؟

C0OPeR
20-09-2010, 14:57

دوست عزیز همه اینهایی که گفتی رو با تنظیمات خود ویندوز خیلی راحت میتونید انجام بدید !

وین رونی
20-09-2010, 19:11
دوست عزیز همه اینهایی که گفتی رو با تنظیمات خود ویندوز خیلی راحت میتونید انجام بدید !
متشکر اگه زحمتی نیست فقط یه اشاره کوچک بکنید که در کدام قسمت خود ویندوز میشه چنین عملی را انجام داد.

C0OPeR
20-09-2010, 20:58
اول باید یه سری یوزر درست کنید با پسورد های مختلف
بعد موقع شیر کردن پوشه روی گزینه Permissions برو و یوزرهایی که میخوای به اون پوشه دسترسی داشته باشن رو انتخاب کن و میتونی اونجا دسترسی ها رو هم حتی محدود کنی .
به properties درایو برو و در تب Qouta میتونی حجم تبادل فایل رو کنترل و محدود کنی .

ولی برای محدود کردن اینترنت بهتره یا از تنظیمات مودم استفاده کنی یا از نرم افزار .