PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DmC: Devil May Cry

صفحه ها : [1] 2

Masoud King
16-09-2010, 16:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Devil May Cry

سازنده: Ninja Theory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Capcom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ناشر: Capcom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سری: Devil May Cry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پلتفورم: PC,PlayStation 3, Xbox 360
ژانر: ---- and slash, Action
مد ها: Single-player

اگر طرفدار بازی های اکشن هستید مطمئنا با این سری پرطرفدار و مشهور آشنا خواهید بود. سری Devil May Cry بر روی داستان شخصیت اصلی اون یعنی دانته استوار است که شامل نبرد های سنگین و رنجیره وار است. موفقیت های این سری از بازیها باعث خلق comic book ها و انیمه ها و نشریه ها و کلا موارد مربوط به اکشن شد. اولین عنوان DMC در سال 2001 منتشر شد و توانست نمرات خیلی خوبی رو کسب کنه. در زیر اولین نگاه GameSpot به جدید ترین بازی از این سری میتوانید بخوانید:

گرچه TGS 2010 هنوز به صرت رسمی شروع به کار نکرده ولی این باعث نشد تا Capcom یکی از پروژه های خودش رو اعلام نکنه. امشب یکی از اعضای اصلی Capcom آقای Keiji Inafune در یک رویداد خبری پیش از شروع TGS گفت که قبلا آروز داشته تبدیل به ناشری به جهانی تر بشن و غیر از فروش بازی در سراسر جهان به سمت ساخت بازی در جا های دیگر حرکت کنند. اکنون شما میتونید انگلیس رو به کشورهایی که Capcom پرچمش رو در اونجا بالا برد اضافه کنید. بطوریکه این ناشر ژاپتی اعلام کرده که برای راه اندازی مجدد سری Devil May Cry با Ninja Theory به صورت یک تیم در آمده اند. اسم این بازی جدید به صورت DmC معرفی شده است.
در این رویداد خبری هیچ گیم پلی ای نشان داده نشد بلکه یه تریلر کوتاه و توضیحی از پروژه به حضار داده شد. درسته بازی در Ninja Theory ساخته میشه ولی نماینده هایی از سراسر دنیا توش سهیم هستند. معرف بازی Alex Jones از شعبه آمریکای Capcom بود کسی که DmC رو اینگونه توصیف میکند " نسخه ای تعاملی از چندین روش", ترکیب احساس و علاقه اروپایی , ژاپنی و آمریکایی. واقعا معلوم نیست با این تلفیق بازی چی از آب در بیاد. فقط امیدورام ضرب المثل " آشپر که چنتا شد, آَش یا شور میشه یا بی نمک" برای این بازی صدق نکنه!

Tameem Antoniades گارکردان Ninja Theory هم در این نمایش حظور داشت که کمی در مورد بازی به حضار توضیح می دهد. او بازی رو به صورت یک را اندازی مجدد و دوباره تصویر سازیه سری Devil May Cry توصیف میکنه که در اون ساعت ها به عقب کشیده شده و قهرمان داستان نسخه جوون تر شده ی Dante هستش. از نشانه هایی Antoniades برای جوون تر شدن دانته میگه این هستش که اون یاغی تر شده و رفتارش اعوض شده و همچنین فشن تر شده!!
تمام این نکات خیلی سریع عنوان شد و بعدش یک تریلر زیبا از بازی به نمایش در اومد. در ابتدای تریلر شخصی با مو های تیره دیده میشود که در اتاقی به ذنجیر کشیده شده است و سپس صدایی شوم می پرسد," اسمت چیست؟ " چند لحظه بعد نمایی بسته از شخصی رو میبنیم که داره سیگار میکشه. دوربین عقب تر میره و ما میتونیم موجود هولناکی رو ببینیم که سرش زیر بقل این شخصیت است. او سیگارش رو در چشم این موجود فرو میکند و گردنش رو میشکند. سپس اکشن و نبرد شروع می شود و شما صحنه ها و حرکت های عجیبی رو میبیند شامل دیون به پائین از لبه های یک شاختمان, بلند کردن ما شین و پرت کردن او به داخل گروهی از دشمنان که برای سری Devil May Cry یه چیز عادی حساب می شوند. سپس سوالی که در ابتدا پرسیده شد کمی با تاخیر از سوی قهرمان جواب داده میشه که اسمش Dante است. به نظر میرسه با این تغییر شکل و شمایل دانته بازی خیلی کم به نسخه های قبلی متصل باشد.

بعد از تمام اینها Hideaki Itsuno از شعبه ژاپن Capcom بر روی صحنه میاد. او قبلا به عنوان کارگردان بازی در Devil May Cry 4 بود که اعلام کرد به عنوان ناظر ارشد بر روی تمام مراحل ساخت و تولید در پروژه ی DmC نظارت و کارگردانی خواهد کرد. البته اون اظهار داشت که به همراه Antoniades مشارکتی این عنوان رو کارگردانی میکنند. اون همچنین میگه" راهی برای شکست نیست و ما باید به طور قطع یک بازی بزرگ رو خلق کنیم". سپس نمایش DmC به اتمام می رسد. باید منتظر بود و دید که چه چیزهای بیشتری از بازی در نمایشگاه TGS 2010 گفته خواهد شد. همچنین در شما ماه می مجله Game Informer به این بازی پرداخته خواهد شد.

این بازی در 2011 برای PS3 و Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد!

ScreenShot

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Trailer

Hi-Res H.264 MP4 30.6MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 75939&c=movie_ftp_605601&site=1&u=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gsc%2F2010%2F09%2F169_devil_may_cry_tgs_trailer_09 1510_2000.mp4%3Frs%3D150%26e%3D1284900693%26h%3D2b 1f30631d7655630ee3d174b421f5fb%26file%3D169_devil_ may_cry_tgs_trailer_091510_2000.mp4)

Lo-Res MPEG 22.5MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 939&c=movie_ftp_605601&site=1&u=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gsc%2F2010%2F09%2F169_devil_may_cry_tgs_trailer_09 1510_lr.mpg%3Frs%3D150%26e%3D1284900693%26h%3D3cb8 bcd8bf458eb5c1da110234c93083%26file%3D169_devil_ma y_cry_tgs_trailer_091510_lr.mpg)

منبع:

MobinS
16-09-2010, 17:42
به به ! تاریخ دقیق انشارش مشخص نشده؟

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 17:47
آسم تاپیک رو افتضاح انتخاب کردی
فقط با این حساب که اونا اسمشو گذاشتن DMC شما هم که همین اسمو گذاشتی
اگه یکی ندونه فکر میکنه واسه devil may cry 5 تاپیک نیست

sima_6600
16-09-2010, 17:54
من که میمرم تا بیاد 1 کیبودر یادمه به خاطر این بازی خراب کردم از بس یاش بازی کردم:31:

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 17:56
بله ولی فکر نکنم این نسخشو حتی 2 بارم بازی کنیم!!!!! خرابش کردن

Arrowtic
16-09-2010, 18:06
اين مرتيكه ترياكي خير سرش دانتست؟!
چرا اين شكلي شده؟برا PC هم كه نمياد!
آخه اين چه دانته اي هستش؟!
شايدم اصلا از دانته خسته شدن اين يكي ديگست!

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 18:11
کی گفته برای PC نمیاد خوبم میاد برو تو گیم اسپات نوشته میاد

Leon-117
16-09-2010, 18:19
آقا دمت گرم!خوب گفتي!
نه خود دانته هستش از بد روزگار معتاد شده!:31:

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 18:21
شایدم دانته ای که ما میشناسیم نباشه کلا یکی دیگه باشه مثلا پسر NERO - یا هر کس دیگه ... که شمشیر دانته رو گیر آورده!
البته یه چیز برام خیلی عجیبه اونم اینه که چطوری شد که شمشیر دانته توی اون تریلره یه جاش دراز شد و ماشینو باهاش پرت کرد اونور؟

Khashayar King
16-09-2010, 18:21
خیلی ممنون مسعود جان ... !

واقعا متاسفم براشون که فکر میکنند با اروپایی کردن بازی مخاطب هاش بیشتر میشه ! چون گند زدن به دانته ! گند زدن به dmc ! به

نظر من این بازی جذب مخاطب میکنه ولی طرفدارای اصلیشو از دست میده اینو مطمئنم !

sima_6600
16-09-2010, 18:22
:16:اره ولی فک کنم کراک میزنه اخه تریاکی ها این شکلی نیستن :16:.
حالا خودمونیم این مرتیکه به خاطر پول بیشتر ببینم تمام خاطزات خوب ما رو خراب میکنه یانه
چرا هر بازی که خوبه اینا گند میزنن بهش به خاطر پول بیشتر:13:.اره میاد برای PC اما شاید با کمی تاخیر

Masoud King
16-09-2010, 18:27
آسم تاپیک رو افتضاح انتخاب کردی
فقط با این حساب که اونا اسمشو گذاشتن DMC شما هم که همین اسمو گذاشتی
اگه یکی ندونه فکر میکنه واسه devil may cry 5 تاپیک نیست
منکه نمیتونم از خودم اسم در بیارم!!
اصلا فکر نکنم این DMC 5 باشه...

کی گفته برای PC نمیاد خوبم میاد برو تو گیم اسپات نوشته میاد
دیشب من چک کردم نوشته بود که فقط برا PS3 & X360
اما الان میبینم که PC رو هم اضافه کرده!

H M R 0 0 7
16-09-2010, 20:11
به قول بجه ها این مرنیکه تریاکی کیه؟؟
البته به قول مسعود این DMC هستش نه DMC 5
این لینک تریلرش کار نمیکنه

Leon-117
16-09-2010, 20:42
تحليلی بر دانته‌ جوان در DMC
از مدت‌ها پيش شايعه‌ شده بود استوديو بازی‌سازی نينجاتئوری، سازنده‌ی عنوان موفق هونلی‌سورد در حال ساخت قسمت پنجم از مجموعه‌ بازی‌های شیطان هم می‌گرید است. شرکت كپ‌كام، ناشر اين مجموعه و سازنده‌ی قسمت‌های قبلی اين سری پیش از آغاز نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای توکیو تمام شايعات را با نشان دادن تصاويری از دانته تایيد كرد. به نظر می‌رسد DMC: Devil May Cry پيش‌درامدی برای قسمت سوم از مجموعه‌ بازی‌های شیطان هم می‌گرید باشد.

با اين حال دانته‌ای كه در تصاوير نشان داده شد ابدا شباهتی به دانته‌ای كه می‌شناختيم ندارد. البته اگر به اجزای صورت او توجه كنيد، می‌توانيد شباهت‌هايی در فرم بينی و چشم‌های اين دو شخصیت مشاهده كنيد. اين شباهت‌ها می‌توانند نشان از اين مسئله داشته باشند كه داستان DMC، نوجوانی دانته را روايت خواهد كرد. ولی آيا دانته در نوجوانی يک ولگرد خيابانی بوده و سيگار می‌كشيده؟!

چهره‌ی دانته‌ جوان بی‌شباهت به دانته‌ خودمان نيست
اگر فرض ما بر این باشد كه اين شخص كه خود را دانته معرفی می‌كند، واقعا خود دانته است، حواشی زيادی پيش‌ می‌آيند. در ادامه با اين فرض دانته‌ی جديد را تحليل می‌كنيم كه او واقعا كودكی و نوجوانی همان دانته‌ای است كه با موهای سفيد می‌شناختيم.

چه اتفاقی برای موهای سفيد دانته افتاده است؟
موهای نيرو در قسمت چهارم از مجموعه بازی‌های شیطان هم می‌گرید همانند دانته سفيد بود و اين مسئله برای بسياری از تازه واردها عجيب به نظر می‌رسيد. ما اصلا نمی‌دانيم كه چرا موهای دانته سفيد است. شايد رنگ موهای او از زماني كه قدرت‌های شيطانی‌اش را بدست آورده تغيير كرده است و با بدست آوردن قدرت‌هايش، رنگ موهايش نيز سفيد شده است. صحت اين مسئله دور از ذهن نيست زيرا دانته و نيرو هر دو موهای سفيد رنگ، و قدرت‌های شيطاني دارند. به تصاوير دانته‌ی جديد توجه كنيد؛ موهای اين دانته نيز (از پشت) در حال سفيد شدن است.

چرا دانته به دنيای ما آمده است؟
اولين تصاوير منتشر شده از DMC، دانته‌ی جديد را بر فراز شهری نشان می‌دهند. اين شهر شباهت بسياری با شهری دارد كه دانته در آن، تجارت هيولاكشی خود را راه‌اندازی می‌کند. اما ما می‌خواهيم بدانيم چرا دانته وارد دنيای ما شده و با شياطين می‌جنگد. آيا دانته را از دنيای شيطانی بيرون انداخته‌اند؟ در اسكرين‌شات‌های منتشر شده، دانته را در وضعیتی می‌بينيم كه برای عكس‌برداري پليس، صفحه‌ی مشخصات را بدست گرفته است. احتمال دارد دانته پس از اخراج از دنيای شيطانی بدليل وضعيت نيمه‌انسان/نيمه‌شيطان خود دچار مشكلات شده و نهايتا به يک نوجوان خيابانی تبديل شده باشد

چرا دانته صدمه ديده است؟
در تمام قسمت‌های اين مجموعه، دانته از هر نوع آسيبی مصون بود، اما در عكس‌های منتشر شده از دانته‌ی جديد، وی صدمه ديده است. بطوری كه بر روی صورت و دست‌های او آثار جراحت دیده می‌شود. دانته بدون هيچ مشكلی و با خونسردی كامل به مبارزه با هيولاها و شياطين می‌پرداخت و صدمه‌ ديدن او نيز غير ممكن بود. این موضوع احتمال این‌که DMC، داستان دانته را قبل از دريافت قدرت‌های فرابشری‌اش روايت كند را افزایش می‌دهد.

چه كسی نام دانته را می‌پرسد؟
در تريلر منتشر شده می‌شنويم كه صدايی مخوف، پشت سر هم نام دانته را از او سوال می‌كند. امكان دارد مكانی كه دانته در آن قرار گرفته است، محل تمرين و آموزشی براي شياطين تبعيد شده به زمين باشد. ما دانته را در حالتی بسيار آشفته می‌بينيم، پس ممكن است كه او حركات و ترفند‌های خود را در اين مكان آموزش ديده باشد.

اگر اين احتمال‌ها صحت داشته باشند و شخصی كه خود را دانته می‌نامد، همان دانته‌ی خودمان باشد؛ پس می‌توانيم DMC را پيش‌درامدی برای چگونگي بوجود آمدن دانته بدانيم. با اين حال بيش‌تر صبر می‌كنيم تا اطلاعاتی از داستان بازی منتشر شود. در هر صورت به اين زودی‌ها منتظر عرضه‌ی DMC بر روی كنسول‌های خانگی‌تان نباشيد.
منبع:دي بازي نيوز

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 21:04
اینم از مدرک

Leon-117
16-09-2010, 21:14
چرا امکان داره دانته جدید، دانته اصلی نباشه...(:31:)

خوب احتمالاً امروز همه Devil May Cry معرفی شده ی جدید رو دیدید و همچنین دیدید که شخصی درون Trailer این بازی خودش رو دانته معرفی می کنه. خوب حالا این سری فرضیه هایی داریم ( که امیدواریم درست باشه و حقیقت داشته باشن! ) که این دانته همون دانته اصلی سری Devil May Cry نیست.

شخصیت جدید، نتیجه ی آزمایشگاهی با نام 64432P هست و به عنوان یک پروژه نوآوارنه معرفی شده و ما دلیلشو نمی دونیم.

صدای عجیبی که پشت سر هم از اون می پرسه "اسمت چیه؟" ممکنه یک قدرت کنترل ذهنی باشه که می خواد به اون بقبولونه که اسمش دانته ـس در صورتی که ممکنه نباشه.

شمشیری که نشان داده شد شبیه Rebelion بود اما از اون تاریکتر بود و همچنین تبدیل به یک نوع شلاق می شد ( که می تونه جایگزینه دست Nero تو شماره 4 باشه ). شاید دانشمندان Rebelionـی جدید مطابق نیاز هاشون ساختن.

اگر قراره این دانته ی جوان باشه باید داستان بازی قبل از داستان بازی Devil May Cry اصلی اتفاق بیوفته اما این تقریباً غیر ممکنه چون دانته اون سنگ طلسمی که ویرجیل هم نیمه ای از اون رو داشت، نپوشیده بود.

اگر یادتون هم باشه در Devil May Cry 3 عکسی رو می دیدیم که در اون مادر دانته همراه دو پسرش ( دانته و ویرجیل ) در اون بود و هم دانته و هم ویرجیل بچه، مویه سفید داشتن ولی این دانته مویه مشکی داره.

خوب اینا چیزایی بود که تا الان از تریلر پخش شده متوجه شدیم. امیدواریم اینا حقیقت داشته باشن و این دانته، دانته محبوب ما نباشه. فکر می کنم هر کسی که طرفدار این سری بازی بود با دیدن قیافه جدید داد زد: "اوه خدای من، نــــــــه!!!"

منبع:بازي سنتر
منبع اصلي:

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 22:55
به نظر من که گند زدن به کل سابقه ی DMC اگه سازنده ی سری اول میدونست که روزی قراره سر دانته همچین بلایی بیاد هیچوقت این بازی نمیساخت!! الان تو قبر روحش میلرزه!! روحش شاد!!!! (میدونم نمرده) ولی همون لحظه که از DMC دست کشید برای من مرد

Arrowtic
16-09-2010, 22:58
ای کاش دانته واقعی نباشه!یارو قیافش جوریه انگاری از این خرابه ها که معتادا توشن اومده!:31:
جدا از شوخی به نظر من دانته نیست!گردنبند که نداره!موهاش هم که سیاهه!
حالا چالش جدید:دانته نیست پس کیه؟!

راستی میگم شاید دشمن دانته باشه!اومده باشن تو تریلر اول نیشونش داده باشن!اصلا حتی اگه تایید بشه دانتست نگران نباشید!اینقدر مردم اعتراض میکنن تا قیافش مثل قبلش میشه!
شاید موضوع اینم مثل وقتی باشه تازه عکسای نسخه 4 اومده بود میگفتن چرا دانته این شکلیه!(عکس نرو منتشر شده بود!)

mohammadaliarmin
16-09-2010, 23:07
حالا چالش جدید:دانته نیست پس کیه؟!
شاید پسرشه:31:
ولی تو دمو هم که معلوم نبود که این شخص گفته اسم من دانته هستش:13:

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 23:07
اصلا فوقش اگه قیافشو درست نکردن خودم میرم آموزش مد سازی که بتونم skin درست حسابی براش درست کنم

Arrowtic
16-09-2010, 23:17
اگه واقعا دانته باشه من عمیقا نظرمو میگم:
دانته برای من میمیره و هیچ وقت با نام دانته نمیشناسمش!این یه کپی نابرابر اصل از دانتست!لباس های نرو هم دزدیده!:31:

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

در ضمن یه لینک از تریلر:

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

ولی از نظر من کپکام اینقدر هم خر نیست که حالیش نشه این چیزا!باید منتظر اخبار بعدی باشیم.

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 23:25

توی فروم های خارجی که اکثرا از بازی متنفر شدن و گفتن نمیخرن این عکس بالایی رو هم که دیدم خیلی خندیدم

A.M.D.D.E.V.I.L
17-09-2010, 00:16
بله همه ازش بد گفتن - حتی یه سایت اعتراضی هم درست کردن بهش

که البته قیشتره که با میفتر شکن باز میشه

B.3.S.T
17-09-2010, 00:43
بله همه ازش بد گفتن - حتی یه سایت اعتراضی هم درست کردن بهش

دادا حالا شاید سبک بازی و همینطور گیم پلیش جبران کنه این قیافه معتاد خراااابو!گرافیکشم مطمئنن بالاست و پر از صحنه های اکشن...حالا معتاد یا غیر معتاد نداریم دیگه.بازی راضی کننده باشه این چیزاش مهم نی

خاک بر سر معتاد مفنگیش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
17-09-2010, 04:19
بابا ول کنین این بحثارو....
سه صفحه فقط در مورد چهره این طرف بحث شده.
حالا بد یا خوب چیزیه که شده...حالا شما صبر کنین اخبار بیشتری منتشر بشه تا بفهمیم این آقا کیه
دوستان اینجا بحث مواد - قلیون و سیگار .....راه انداختن
بعضی دوستان هم چنان میگن که این بازی رو نمیخریم که انگار همیشه میرن نسخه اورجنیال رو تهیه میکنن :31:
در کل بهتره صبر کنیم اخبار تکمیلی منتشر بشه

sima_6600
17-09-2010, 10:02
سلام من هم میگم شاید میخوان همین اول کار ببینن واکنش گیمر ها چیه.شاید هم این دانته نباشه.شاید هم یک بلای سرش امده شاید تلسم رو ازش گرفته باشن و به شکل ادم در امده باشه.این ها همه ممکنه اما چیز که از همه بیشتر برای من مهمه اینه که ایا تو این نسخه خبری از برادر دانته میشه یا نه.ایا Nero هم تو این داستان جای داره یا خیر خلاصه ایا دنباله داستان هاست یا یک مجموعه جدید میدن بیرون.م که میگم خدایش مرد باشن این یکی رو خراب نکنن.بعد اون RES5 که خراب کرد همه امید من به این بود.ولی هنوز برای گفتن این که ایا این دانته هست یا نه زوده و باید منتظر ترایلر های دیگه باشیم.:46:

masoud93
17-09-2010, 10:27
من اگه شخصیت رو دور از جون گوسفند هم درست کنن من بازی رو می خرم چون مطمعا هستم که بازی اکشن خیلی سریع و گیم پلی خیلی توپی خواهد داشت.

اتفاقا چهرش بهتر شده که یه خورده خشن شده و از سوسولی در اومده.

(نظر شخصی بود)

A.M.D.D.E.V.I.L
17-09-2010, 12:06
بابا ول کنین این بحثارو....
سه صفحه فقط در مورد چهره این طرف بحث شده.
حالا بد یا خوب چیزیه که شده...حالا شما صبر کنین اخبار بیشتری منتشر بشه تا بفهمیم این آقا کیه
دوستان اینجا بحث مواد - قلیون و سیگار .....راه انداختن
بعضی دوستان هم چنان میگن که این بازی رو نمیخریم که انگار همیشه میرن نسخه اورجنیال رو تهیه میکنن :31:
در کل بهتره صبر کنیم اخبار تکمیلی منتشر بشه

محض اطلاعت وضع ما خیلی خوبه فقط 3 صفحه اشغال کردیم!!! توی game trailers فکر کنم 16 تا تاپیک هست همشون هم 10-13 صفحه ای توشون اعتراض هست واسه این قیافه ی مزخرفش

اگه یه نکته ی خوب و جذاب در مورد بازی میدونی بگو که در مورد اون حرف بزنیم

amin 2010
17-09-2010, 12:07
1- مطمئن باشین کپکام بیشتر از دوستان طرفدار به فکر بازی هستش . پس اگه اینکارو کرده قطعا دلیلی منطقی برای کارش داره که در طی بازی متوجه اون خواهید شد .
2-اگه دلیل منطقی نباشه !!! احتمال زیاد مثل Infamous 2 قیافه دانته در حین ساخت بازی تغییر خواهد کرد .
در کل بهتره این بحثا بعد از مشخص شدن داستان و اطلاعات جامع بازی انجام بشه . در مورد مکس پین هم همین بساط بود و چند 10 صفحه که در مورد سر کچل مکس یا ریشش صحبت شد !!!

B3HZ@D
17-09-2010, 12:53
محض اطلاعت وضع ما خیلی خوبه فقط 3 صفحه اشغال کردیم!!! توی game trailers فکر کنم 16 تا تاپیک هست همشون هم 10-13 صفحه ای توشون اعتراض هست واسه این قیافه ی مزخرفش

اگه یه نکته ی خوب و جذاب در مورد بازی میدونی بگو که در مورد اون حرف بزنیم

خوب دوست عزیز وقتی صحبت خاصی نداریم نیازی نیست بند کنیم به یک موضوع بیهوده و هیمنطور تعداد صفحات تاپیک رو زیاد کنیم
اون تاپیک ها هم که شما میگی قوانینش مثل اینجا نیست
طرف میتونه با گذاشتن یک شکلک پست خودش رو داده باشه

A.M.D.D.E.V.I.L
17-09-2010, 13:29
بابا باشه بیخیال شدیم
حالا باید 1 سال صبر کنیم! کی قراره 1 سالو صبر کنه من تا اونوقت مردم

Alireza.M67
17-09-2010, 14:05
ولی انصافا چه موسیقی خوبی داشت .
تریلری که پخش کردن جدای از بحث دانته بودن یا نبودن ، خیلی قشنگ بود .

Sam Fisher 11
17-09-2010, 15:55
به طرفدارای dmc حق میدم 4صفحه راجع به این موضوعات بحث کنن! منم که فنه دویل نیستم جا خوردم این پسره(نکره چون بی اصل و نصب و بی هویت به نظر میاد: دی) رو دیدم : دی

تریلر واقعا زیبا بود و نویده بازیه جذابی رو میده البته بازیه جذاب نه یک "دویل می کرای" جذاب! کاراکتر هم جذابه ولی یه دانته ی جذاب نیست.
بازی بیشتر شبیه یه کپی از dmc هستش که بجای یه شرکت دیگه خوده کپکام اینکارو کرده.
+ من دویل باز نیستم ولی فکر نمیکنم که موی سفید دانته به خاطر کهولت سنش بوده باشه که بگیم در جوانی موهاش مشکی بودن؟!!! این سه حالتو مطرح میکنه:
یا کپکامی ها احمقن
یا کپکامی ها گیمرهارو احمق فرض کردن
یا اصلا این پسره به دروغ تو تریلر دوبار میگه که دانتس و کلا اهالی گیم سر کار تشریف دارن!

البته یه حالت چهارم هم میشه در نظر گرفت که به کسی توهین نشه و اون اینکه وقتی مکس که یه انسانه معمولیه اینقدر میتونه چهرش تغییر کنه دانته چرا نتونه؟: دی

+
مسو اوزیل جون : دی این اسم تاپیکم فعلا بذار Devil May Cry چون gamespot هم درسته زده DMC اما اسم تریلر devil may cry هستش تو توضیح هم اشاره شده:
DMC is the next installment in the Devil May Cry series, set in the present day, with new weapons and a new setting for Dante.
در هر صورت واسه اینکه ملت گیج نشن و تو سرچ هم پیدا بشه بذار Devil May Cry خالی تا بعدا که مشخص بشه کپکام و دوستان چند چند تشریف دارن.

A.M.D.D.E.V.I.L
17-09-2010, 17:03
سلام
بالا خره یه خبر خوب
ممکنه این بازی کنسل بشه چون حتی آقای هیدکی کامیا که سازنده ی نسخه ی اول این بازی بود هم گفته که من اگه بهم شانس ساخت نسخه ی 5 رو بگیرم طوری میسازم که طرفداران بازی دوست دارن

Layken
17-09-2010, 17:52
حالا که د رمورد دانته بحث می کنید....یه نکنته ای رو تو یکی از سایت ها خوندم
که نوشته دانته موهاش سفید بود و این سفید بودن نباید از سن باشه چون جوان بوده ..
امکان داره اینجا دانته در مسیر ابتدایی تبدیل شدن به شیطان هستش. تا اونجایی هم که ما دیدیم دانته توپ بهش می خورد اسیب نمیدید اما اینجا شدید اسیب دیده حالا تا اون موقع نامعلوم صبر کنیم حتمی درستش م یکنن.

halflife g
17-09-2010, 18:21
ای بابا................

من تریلر رو ندیده بودم امروز صبح دیدمش ...کی میگه این یارو دانته هستش؟؟؟اگه دقت کنید اول تریلر یه صدایی میگه :آزمایش به شماره فلان و........بعد یه عکس سی تی اسکن از مغز اون یارو رو نشون میده و بعد اون صدا پشت سر هم از این پسر مو مشکیه می پرسه :اسمت چیه؟که یکی دو بار اول این یارو جواب نمیده...بعد باز می پرسه که این بار میگه من دانته هستم و........... .

به احتمال بسیار زیاد این یه نفر هستش که میخوان زورکی و توسط شست وشوی مغزی بهش بمجبورونن که دانته هستی....... .

در نتیجه احتمال اینکه این پسر دانته باشه خیلی کمه...تریلر که داد میزنه این دانته نیس....

در نهایت صبر کنید اخبار بیشتری بیاد و این همه صفحات رو بیخود جلو نبرید.. .

مرسی

Khashayar King
17-09-2010, 18:24
من اگه شخصیت رو دور از جون گوسفند هم درست کنن من بازی رو می خرم چون مطمعا هستم که بازی اکشن خیلی سریع و گیم پلی خیلی توپی خواهد داشت.

اتفاقا چهرش بهتر شده که یه خورده خشن شده و از سوسولی در اومده.

(نظر شخصی بود)

درسته نظر شخصیت بود ! ولی جون من شخصیت قبلی دانته سوسل بود ؟ (هههه)

بابا اینکه اند این بچه سوسولایه معتاده خیابونیه ... !

Leon-117
17-09-2010, 18:39
دوستان اين نظريه كه اين پسره(معتاد:31:)جووني دانته باشه كه اون موقع موهاش مشكي بوده غلطه.چونكه:توي Devil May Cry 3 يه عكسي ميبينيم كه مامان اين دانته اينا دانته و ويرجيل رو بغل كرده و هردو بچه موهاي سفيد دارن....
بقيه دليل ها رو هم تو صفحه 2 گزاشتم....

Steps-Rap
18-09-2010, 12:54
مشخص شد این کپ کام بدبخت زلیل مرده رو عدد 5 شانس نداره و همون طور که RE5 رو گند زد قراره DMC5 رو هم نابود کنه!!
تریلر رو که دیدم داشتم گریه میکردم...
البته واسه قضاوت یه کم زودده.شاید همونطور که halflife g گفت این حیله ی تبلیغاتی کپ کام باشه و بخواد مردم رو به اشتبا بندازه...
من که فعلا خیلی متنفر شدم از این نسخه...

farzan311
18-09-2010, 14:12
خوب منم نظرمو میگم
شاید دانته مرده بعد از بدن این طرف استفاده کردن تا روحشو دوباره برگردونن
فکرشو نکرده بودین نه؟:21:

d_a_n_t_e
18-09-2010, 16:46
منم تریلر بازی رو دیدم اولش خیلی ناراحت شدم ولی دفعه بعدی که دیدم یه ذره مشکوک شدم

به احتمال زیاد همونطوری که دوستان دیگه هم گفتند دارند سعی میکنند این طرف رو شستشوی مغزی بدند از حرکات و همینطور صحبت های اول بازی تقریبا میشه این رو فهمید که 13 روزه دارند روی این پرژه کار میکنند

درضمن حرکات این پسره هم خیلی مشکوک بود و من رو مطمئن تر کرد که این دانته نیست

تنها چیزی که این وسط عجیبه صدایی که گفت : My Name Is Dante خیلی آشنا بود و یه جورایی به صدای دانته توی نسخه 4 خیلی شبیه بود

amaranth_silent
18-09-2010, 23:41
ملتو مسخره کردن وقتی نسخه 3 تموم شد همه منتظر 4 بودن تا ببینن سرنوشت ورجیل چی میشه که قسمت نشد ولی یجورایی رو نسخه 5 خیلی حساب میکردیم که هاله نورو تو رخ ورجیل ببینیم که اونم نشد...:41:

Lamanta
19-09-2010, 05:37
اون عکس اولی رو دیدم یاد علی سنتوری افتادم ! :31::27:

ولی جدا جا خوردم ، شبیه این جونور های Re5 شده.......
اگه این باشه من اصلا بازیش نمی کنم هر چند گیم پلی اش هم توپ باشه....

Behsood
19-09-2010, 06:59
به دانته توهین نکنید! : دی
همین که یه نسخه ی دیگه ای هم به کاره من رو راضی میکنه!!

Arrowtic
19-09-2010, 11:48
فکر جدید:نرو یادتونه؟زنش حامله بود!شاید پسر نرو باشه و نرو هم اسمشو به یا دانته گذاشته باشه دانته!

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:48 AM ----------

کپکام کشت منو از کنجکاوی!ای کاش کپکام یه خبری چیزی بگه در این باره!

Khashayar King
19-09-2010, 17:40
این هم جواب من به نویسنده این مطلب مسغره :

میبینم که یک بحث بیهوده اومده وسط ! لطفا داستان DMC رو مطالعه کنید ! پدر دانته اسپاردا ! یک شیطان (یا یک نیمه شیطان) بود و مادرش انسان از ازدواج این دو نفر دانته و ویرجیل هستند که بدنیا

میان و دانته و ویرجیل از بطن تولد یک شیطان نیمه انسان بوده اند ، و اینکه در نسخه شماره 3 بازی عکسی از مادر دانته نشون داده میشه که دانته و ویرجیل هر دو موهای سفید دارند و موهای دانته از

بطن تولد سفید بوده و این دو برادر هرگز آسیب نیمبینند و به نوعی نامیرا بودند درسته که دانته قدرت شیطانی خود را افزایش داد ولی همیشه موهاش سفید بوده و همین باعث شبهه میشه یکی از چیز

های مسخره ای که اینجا دیدیم همین موهای سفید شده هستند که در حال پیشرفت هستند ولی آیا نینجا تئوری داستان DMC رو فراموش کردند ؟ یا اینکه در حال ساخت شخصیت جدیدی هستند !

بدون شک این عنوان یکی از بدترین عنوان ها خواهد شد چون مهمترین بخش بازی از اون پاک شده ، دانته !

A.M.D.D.E.V.I.L
19-09-2010, 17:51
آقا یه چیزی به نظرم رسید
شاید موهاش سفیده اما برای اینکه مردم مشکوک نشن سیاه رنگ کرده

Leon-117
19-09-2010, 18:06
این هم جواب من به نویسنده این مطلب مسغره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیبینم که یک بحث بیهوده اومده وسط ! لطفا داستان DMC رو مطالعه کنید ! پدر دانته اسپاردا ! یک شیطان (یا یک نیمه شیطان) بود و مادرش انسان از ازدواج این دو نفر دانته و ویرجیل هستند که بدنیا

میان و دانته و ویرجیل از بطن تولد یک شیطان نیمه انسان بوده اند ، و اینکه در نسخه شماره 3 بازی عکسی از مادر دانته نشون داده میشه که دانته و ویرجیل هر دو موهای سفید دارند و موهای دانته از

بطن تولد سفید بوده و این دو برادر هرگز آسیب نیمبینند و به نوعی نامیرا بودند درسته که دانته قدرت شیطانی خود را افزایش داد ولی همیشه موهاش سفید بوده و همین باعث شبهه میشه یکی از چیز

های مسخره ای که اینجا دیدیم همین موهای سفید شده هستند که در حال پیشرفت هستند ولی آیا نینجا تئوری داستان DMC رو فراموش کردند ؟ یا اینکه در حال ساخت شخصیت جدیدی هستند !

بدون شک این عنوان یکی از بدترین عنوان ها خواهد شد چون مهمترین بخش بازی از اون پاک شده ، دانته !
عجيب تاييد ميشه!:31:
و اينجاست كه اون نظريه اي كه ميگفت اين پسره(معتاد:31:) يه فردي هست كه ميخوان بهش بقبولونن دانته هست قوت ميگيره....

d_a_n_t_e
19-09-2010, 20:36
دوستان عزيز متاسفانه نينجا تئوري تاييد کرده که اين شخصيتي که توي تريلر ميبينيم دانته است

و اينکه اين بازي يه reboot هست که معنيش اينه که کلا داستان بازي با نسخه هاي ديگه فرق داره و اصلا شايد اينجا موهاي دانته سفيد نباشه ( اين فقط يه مثال بود ) يا مثلا شايد اصلا اينجا دانته برادري نداشته باشه يعني در يک کلام بايد تمام داستان نسخه هاي قبلي رو بزاريم کنار مثل پرنس 2008 که داستانش با نسخه هاي ديگه فرق داشت و اصلا دنباله سه قسمت اول نبود اين نسخه از DMC هم به همين صورته

در ضمن نينجا تئوري تاييد کرده که در طول داستان متوجه ميشيد که چرا موهاي دانته سياهه و فقط بخشي از اون سفيده

اين مطالب رو يکي از مسئولان کاپکام ( با نام کاربري snow) توي سايت آمريکايي کاپکام (capcom-unity) تاييد کرده

B.3.S.T
20-09-2010, 00:01
دوستان عزيز متاسفانه نينجا تئوري تاييد کرده که اين شخصيتي که توي تريلر ميبينيم دانته است

و اينکه اين بازي يه reboot هست که معنيش اينه که کلا داستان بازي با نسخه هاي ديگه فرق داره و اصلا شايد اينجا موهاي دانته سفيد نباشه ( اين فقط يه مثال بود ) يا مثلا شايد اصلا اينجا دانته برادري نداشته باشه يعني در يک کلام بايد تمام داستان نسخه هاي قبلي رو بزاريم کنار مثل پرنس 2008 که داستانش با نسخه هاي ديگه فرق داشت و اصلا دنباله سه قسمت اول نبود اين نسخه از DMC هم به همين صورته

در ضمن نينجا تئوري تاييد کرده که در طول داستان متوجه ميشيد که چرا موهاي دانته سياهه و فقط بخشي از اون سفيده

اين مطالب رو يکي از مسئولان کاپکام ( با نام کاربري snow) توي سايت آمريکايي کاپکام (capcom-unity) تاييد کرده

جواب کامل برای سوالهایی که تو ذهنمون بود که دانته هست یا نه...که دوستمون هم گفتن متاسفانه دانته تشریف دارن این معتاد بنده خدا!:41:پس دیگه بحثی راجب دانته بودن یا نبودنش نمیمونه

همچنان در حسرت DMC 5 خواهیم ماند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CATALONIA
20-09-2010, 00:24
متاسفم ... چقدر پست هاي الكي و اسپم توي اين تاپيك ... واقعا متاسفم براي يك عده ...
به نظر خودتو بس نيست ديگه ؟ 
...

Arrowtic
20-09-2010, 10:13
برادر من همه اینجا فن های DMC هستن.به نظر شما حق نداریم از بازی و کاراکترش انتقاد کنیم؟وقتی شما فن یک بازی باشی ببینی تو نسخه بعدیش همه چی عوض شده چی میگی؟مطمئنا انتقاد میکنی ازش.

pedram_sad
20-09-2010, 10:16
برادر من همه اینجا فن های DMC هستن.به نظر شما حق نداریم از بازی و کاراکترش انتقاد کنیم؟وقتی شما فن یک بازی باشی ببینی تو نسخه بعدیش همه چی عوض شده چی میگی؟مطمئنا انتقاد میکنی ازش.
حق دارین انتقاد کنید ولی نه الان
اونم با اومدن یک trailer کوتاه که هیچ چیز معلوم نیست

این انتقاد های سنگین باید بعد از عرضه بازی بشه نه با یک معرفی کوتاه که اپسیلونی از داستان بازی رو حتی مشخص نکرده

Arrowtic
20-09-2010, 10:17
دوست عزیز کپکام مشخص کرده این شخص خوده دانتست!چیزی در این رابطه مورد ابهام نیستش.

B3HZ@D
20-09-2010, 10:23
دوست عزیز شما بشین پست هایی که توی این هفت صفحه داده شده رو بخون
ببین کدومش به نظر شما بازی رو نقد کرده!
به غیر از چند پست انگشت شمار بقیه پستها ارزش فنی نداره.
تا اونجایی که من میدونم اکثر پست ها در رابطه با اعتیاد و مواد مخدر معتاد , کراکی و این جور القابی بوده که به کاراکتر جدید این بازی نسبت داده شده.
حالا شما به این میگی نقد بازی ؟!
با پست های یک خطی و این چنینی که نمیشه چیزی یا کسی رو نقد کرد.
این تاپیک هم نظارت روی اون کم بوده بعضی ها حسابی سو استفاده کردن

Masoud King
20-09-2010, 10:57
این تاپیک هم نظارت روی اون کم بوده بعضی ها حسابی سو استفاده کردننه بهزاد جان.. اتفاقا این تاپیک رو من هر روز چکش میکنم... اولش گفتم میان یه چیزی میگن و تموم میشه ولی گویا تا پست پاک نکنی و هی به این و اون تذکر ندی اوضاع درست بشو نیست...

برادر من همه اینجا فن های DMC هستن.به نظر شما حق نداریم از بازی و کاراکترش انتقاد کنیم؟وقتی شما فن یک بازی باشی ببینی تو نسخه بعدیش همه چی عوض شده چی میگی؟مطمئنا انتقاد میکنی ازش.نقد کردن با خوشمزگی کردن خیلی فرق داره... بعضی ها فکر میکنن خیلی با نمکن..

فکر میکنم 7 صفحه انتقاد بس باشه دیگه... خواهشا از این به بعد از زدن پست های الکی و اسپم وار خودداری کنید!

این پست رو هم نقل قول نکنید و جواب ندید
پیشاپیش ممنون

MobinS
20-09-2010, 11:51
کسی لینک داستان کل این مجموعه رو داره؟

amaranth_silent
20-09-2010, 13:35
porototype که یادتون میاد:2::2::2:

یه صحنه هایی شبیه اون بازی گندو متاسفانه تقلید کرده:41:
اون صحنه ای که دستش بلند میشد ماشینو پرت کرد و اون جایی که با مشت زمینو کوبید:2:
تا کی میخوان بازی سازا از این حرکتای تکراری رو بازی پیاده کنن

Alireza.M67
20-09-2010, 14:00
porototype که یادتون میاد:2::2::2:

یه صحنه هایی شبیه اون بازی گندو متاسفانه تقلید کرده:41:
اون صحنه ای که دستش بلند میشد ماشینو پرت کرد و اون جایی که با مشت زمینو کوبید:2:
تا کی میخوان بازی سازا از این حرکتای تکراری رو بازی پیاده کنن

Prototype یکی از بهترین بازیهاییه که من تا حالا بازی کردم و به نظر من ارزش تقلید رو داره .
والا با 1 تریلر نمیشه خیلی نظر داد ولی فکر کنم تا حدودی حرفتون درست باشه .

B.3.S.T
20-09-2010, 14:34
Prototype یکی از بهترین بازیهاییه که من تا حالا بازی کردم و به نظر من ارزش تقلید رو داره .

کاملآ موافقم....Prototype خیلی بازی جالبی بود چه در گیم پلی و چه در داستان پردازی کاملآ متنوع و متفاوت بود...
جای اینچنین بازیهایی واقعآ خالیه...

Behsood
20-09-2010, 14:40

When asked about the Ninja Theory-led reboot, Kamiya basically replied, “Whatever,” in a tweet in English.
One user then said he missed the old Dante, and Kamiya said, “I miss him, too.”
“I’ve been sad since Dante left me,” he later replied.

کامیا دقیقا جواب درستی نداده که نظرش در مورد ری بوت DMC چیه!
احتمال میدم داره مثل من یکی میترکه!
نشون به اون نشون که در ادامه یکی گفته : من دلم برای دانته ی قدیمی تنگ میشه ...
کامیا هم در جوابش گفته : منم همین طور ... از موقعی که دانته (قدیمی) منو ترک کرده خیلی غمگینم!!

ای بمیری! خب نمیذاشتی IP به این معرکه ای رو دست کاری کنند دیگه! :31:

SA3EDLORD
21-09-2010, 10:11
دوستان اگه قبلا کسی این خبر رو گذاشته من ازش معذرت میخوام:11:

به نظر می رسد Hideki Kamiya نیز همانند بسیاری از هواداران بازی، از ظاهر جدید دانته ناراضی و ناراحت است.

هنگامی که از وی در مورد ساخته جدید Ninja Theory پرسیده شد، وی به انگلیسی در توییتر خود پاسخ داد "هرچه"!
سپس یکی از یوزرها گفت که دلش برای دانته قدیمی تنگ شده است، و Kamiya نیز پاسخ داد: من هم دلم برایش تنگ شده است. او بعداً پاسخ داد: من از زمانی که دانته مرا ترک کرد ناراحت هستم.

Capcom این هفته در نمایشگاه TGS، ساخت یک DMC جدید را با شخصیت جدید و جوان دانته اعلام کرد.
تاریخ عرضه بازی تا کنون مشخص نشده است، اما قرار است برای پلتفرم های PS3 و 360 عرضه شود.

Kamiya سری Devil May Cry را ترک کرد تا در استودیوی Platinum بازی Bayonetta را بسازد.

A.N.A.P
21-09-2010, 11:02
دوستان دموی این بازی اومده ؟؟؟

amin 2010
21-09-2010, 11:04
دوستان دموی این بازی اومده ؟؟؟

اگه منظورتون تریلر هست که بله اومده صفحه اول هم موجوده

A.M.D.D.E.V.I.L
21-09-2010, 18:45
سلام وضع به قدری وحشتناک هست که براش کاریکاتور هم کشیدن

همون طور که توی 2 تصویر آخری دانته ی اصلی رو میبینید متوجه میشید که دانته داری اون معتاد رو کابوس میبینه اگه انگلیسیتون خوبه بخونید چون بامزه هست

B.3.S.T
21-09-2010, 23:02
تو یکی از کاریکاتورها نوشته HE SMOKES !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زیر چشماشم کبود شده!واقعآ جالبه که خودشون هم مورد انتقاد قرار دادن چهره ی دانته خدابیامرزو!ای کاش حداقل سیگاریش کردن دیگه مدل موها و چهرش رو خراب نمیکردن......اومدن تو داستان بازی تنوع ایجاد کنن زدن کل شخصیت محبوبش رو نابود کردن

Behsood
22-09-2010, 01:29
دوستان اگه قبلا کسی این خبر رو گذاشته من ازش معذرت میخوام

سلام
هیچ اشکالی نداره ها ...
منتها من ترجیح دادم خودم برم سایت مرجع خبر رو بخونم و اینجا به زبون عامیانه! بگم.
تا این که صبر کنم یه سایت ایرانی خبر رو ترجمه کنی (ترجمه ای که از یه Starter زبان هم بر میاد)
بعد با لینک اش که تبلیغاتم محسوب میشه در اصل قوانین انجمن! بذارم اینجا.

این کار رو کردم که دوستان به جای کپی به خودشون زحمت بدن چهار تا Am , is , Are رو خودشون ترجمه کنن و سورس اصلی رو بذارن برای منبع.
که هم خودشون یه چیزی یاد بگیرن هم به بقیه رسونده باشن.

بازم مرسی که خبر ترجمه شده ی بازی نما رو گذاشتی.

یا حق.

SA3EDLORD
22-09-2010, 01:47
سلام
هیچ اشکالی نداره ها ...
منتها من ترجیح دادم خودم برم سایت مرجع خبر رو بخونم و اینجا به زبون عامیانه! بگم.
تا این که صبر کنم یه سایت ایرانی خبر رو ترجمه کنی (ترجمه ای که از یه Starter زبان هم بر میاد)
بعد با لینک اش که تبلیغاتم محسوب میشه در اصل قوانین انجمن! بذارم اینجا.

این کار رو کردم که دوستان به جای کپی به خودشون زحمت بدن چهار تا Am , is , Are رو خودشون ترجمه کنن و سورس اصلی رو بذارن برای منبع.
که هم خودشون یه چیزی یاد بگیرن هم به بقیه رسونده باشن.

بازم مرسی که خبر ترجمه شده ی بازی نما رو گذاشتی.

یا حق.
چشم.هر چی شما بگی.........:46:
ولی کپکام اگه یه بازی توپ نده بیرون با این ریبوتی که کرده واقعا واویلاست براش........:13:
از همین کاریکاتور که هنو بازی نیومده دارن اعتراضشون رو نشون میدن معلومه بعدش چی میشه:41:

Behsood
22-09-2010, 14:37

مصاحبه جدید با مدیر بخش طراحی نینجا ثئوری در مورد DMC

Mehran NZ
22-09-2010, 18:05
جناب A.M.D.D.E.V.I.L اون کاریکاتوری که گذاشتی متاسفانه نصفه هستش نمی تونی درستش کنی؟!
========
این بازی DMC هم مطمئنم یه چیزی بدتر از شماره 4 در میاد اصلا چه معنی داره یه بازی کاملا ژاپنی با کاراکتر و شخصیت پردازی انیمه ایش و بخوان غربی کنند خیلی بی معنیه و خیلی بعیده درست و حسابی در بیاد!
من واقعا نمی دونم این مسوولهای کپکام انگار مغز خر خوردن اون شماره چهارش که یکدفعه از جهنم و تصویر تاریکی که داشت اومد تو شهر و رنگی شد اینا واقعا می خواستن با شخصیت پردازی ضعیف نرو و اون نامزد احمقش مثلا فروش خوبی داشته باشن؟!
کپکام بهتر بود بجای بقول خودشون غرب گرا کردن بازیهاشون برای فروش بیشتر یکم مثل دیولاپرهای GTA توی فرومها می رفتن و به نظر بازیکننده ها بیشتر اهمیت می دادن....

sima_6600
22-09-2010, 22:56
جناب A.M.D.D.E.V.I.L اون کاریکاتوری که گذاشتی متاسفانه نصفه هستش نمی تونی درستش کنی؟!
========
این بازی DMC هم مطمئنم یه چیزی بدتر از شماره 4 در میاد اصلا چه معنی داره یه بازی کاملا ژاپنی با کاراکتر و شخصیت پردازی انیمه ایش و بخوان غربی کنند خیلی بی معنیه و خیلی بعیده درست و حسابی در بیاد!
من واقعا نمی دونم این مسوولهای کپکام انگار مغز خر خوردن اون شماره چهارش که یکدفعه از جهنم و تصویر تاریکی که داشت اومد تو شهر و رنگی شد اینا واقعا می خواستن با شخصیت پردازی ضعیف نرو و اون نامزد احمقش مثلا فروش خوبی داشته باشن؟!
کپکام بهتر بود بجای بقول خودشون غرب گرا کردن بازیهاشون برای فروش بیشتر یکم مثل دیولاپرهای GTA توی فرومها می رفتن و به نظر بازیکننده ها بیشتر اهمیت می دادن....
باید بگم در باره نسخه 4 این بازی کاملا بد گفتی بهتر شده که ولی این نسخه بدتر میشه:13:

B.3.S.T
22-09-2010, 23:16
من به ظاهر دانته کاری ندارم ولی فکر می کنم اینجور که از تریلر های بازی معلومه بازیه خوب و روونی از آب در میاد...

A.N.A.P
23-09-2010, 13:32
اگه منظورتون تریلر هست که بله اومده صفحه اول هم موجوده
نه دادا ... همون دمو ... نخسه پیش نمایش !!!

A.M.D.D.E.V.I.L
23-09-2010, 14:57
از کدوم یک از قیافه های فتوشاپ شده ی دانته تو دویل می کرای 5 بیشتر خوشتون میاد؟
1:

------------------
2-

------------------
3-

----------------
4-

B.3.S.T
23-09-2010, 15:05
خیلی جالب بود ولی اگر به نظر شخصی باشه شماره 1 :31:

Behsood
23-09-2010, 15:57
چقدر موی سفید بهش میاد! : دی

GAM3-OV3R
23-09-2010, 16:11
اوه اوه ببین چه جسارتا!!!!:18:
دانته شده دلقک حالا ! هر کسی یه جور با فتوشاپ مذهکش می کنه تا بقیه بهش بخندن!:41:
نامردیه

Behsood
23-09-2010, 16:56
صحبت های جالب کپکام و نینجا ثئوری در مورد نگرانی های اخیر!!!

joey jordison
23-09-2010, 18:30
خاک تو سر کپکم با این شخصیت اصلیش همون یک جذابیت که DMC داشت (دانته)از بین رفت برای من!

Alireza.M67
23-09-2010, 23:23
صحبت های جالب کپکام و نینجا ثئوری در مورد نگرانی های اخیر!!!

همه جای دنیا DMC رو با نام دانته میشناسن اصلا بعضی ها به این بازی می گن DANTE ، اونوقت اینا میان شخصیت اولو عوض می کنن می گن نگران نباشید .
خدا شفا بده .

Behsood
24-09-2010, 04:48
همه جای دنیا DMC رو با نام دانته میشناسن اصلا بعضی ها به این بازی می گن DANTE ، اونوقت اینا میان شخصیت اولو عوض می کنن می گن نگران نباشید .
خدا شفا بده .
سلام
میدونم ...
اما اگه به مثال هایی که زده دقت کنی یه چیزی ته اش برق میزنه!
این که اینقدر به طرح شون مطمئن هستند که میاد میگه مثل اینه که فیلم "گاو خشمگین" مارتین اسکورسیزی رو با "راکی 3" (که بسیار مزخرف برشمرده شده!) مقایسه کنی.
همین حرفش به نظر من نوید یه ایده و داستان خوب رو میده.

دانته هم برای من یکی که همیشه تو ذهنم میمونه و عوض شدنی نیست!
ما که چیزی برای از دست دادن نداریم! خیر سرمون سودی هم به کمپانی از خرید بازی نمیروسونیم! ایضا ضرری هم نمیرسونیم با نخریدنمون ...

صاحبشه! اختیارش رو داره! :دئ
تازه داره لطف میکنه این حرف ها رو میزنه و میگه آروم!

شایدم مثل EA و NFS بشه یک سال در میون یه شبه MW بدن و یه ProStreet ... :27:
یه سال دانته ی جوون! یه سال دانته ی Golden Edition واسه نوستالوژیک باز ها! (چه شود! دئ)

B3HZ@D
24-09-2010, 05:12
راستش من هم یک مدته همینو میگم
وقتی بازی منتشر نشده ما چطور داریم از اون انتقاد کنیم؟!
نه گیم پلی اون رو امتحان کردیم و نه سیر داستانی اون رو میدونیم...ولی از اونجایی که کلا ما ایرانی ها عادت داریم خوب انتقاد کنیم هنوز هیچی نشده داریم میزنیم توی سر مال.
حالا جالبیش اینجاست که تا حالا فقط چندتا عکس از اون دیدیم و هیچ کس دستش به بازی نرسیده.
و بدون تست اون داریم اینطوری نظر میدیم

Alireza.M67
24-09-2010, 11:55
لااقل میومدن یه بازی می دادن به اسم .
DMC : virgil's story
یا
DMC : Lost chapter
یا
DMC : Fate of the brother

یا یه چیزی تو این مایه ها ،داستان ورجیل رو تموم می کردن .
بنده خدا همینجور یه لنگه پا مونده ببینه سرنوشتش چی میشه !:31:

halflife g
24-09-2010, 13:27
من هم واقعا نفهمیدم چرا اینجوری کردن بازی رو .......؟؟شخصیت ویرجیل بعضا از دانته هم باحالتر جلوه میکرد راحت میتونستن یه نسخه از سرنوشت اونو بسازن کلی هم طرفدار پیدا می کرد.

کاری که کپکام تو این نسل می کنه متاسفانه واقعا ناامید کنندس.....برای اینکه مخاطبای غربی و الیته عامه پسند بازیش بیشتر بشن اون IP رو کلا سر و ته می کنه میده دست مردم...اون از re5 که کلا یه چیز دیگه بود...اون از lp2 و این هم از این.....

B.3.S.T
24-09-2010, 13:29
نه گیم پلی اون رو امتحان کردیم و نه سیر داستانی اون رو میدونیم...ولی از اونجایی که کلا ما ایرانی ها عادت داریم خوب انتقاد کنیم هنوز هیچی نشده داریم میزنیم توی سر مال.
حالا جالبیش اینجاست که تا حالا فقط چندتا عکس از اون دیدیم و هیچ کس دستش به بازی نرسیده.
و بدون تست اون داریم اینطوری نظر میدیم

کاملآ درسته...حرف حق رو زدی
زود قضاوت نکنیم بهتره
ما از داستان بازی هیچی نمیدونیم و تا وقتی خودمون تو بازی احساس نکنیم و با شخصیت مچ نکنیم نمیتونیم منظور از این حرکت عجیب سازنده رو درک کنیم
فقط کمی صبر میتونه نظرات این تاپیک رو عوض کنه نسبت به بازی

Prince_M
24-09-2010, 17:39
من شنیدم این بازی واسه pc نمیاد. آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این هم منبع:

B3HZ@D
24-09-2010, 17:43
شما مطلب صفحه اول رو بخون
پلتفروم های این بازی اعلام شده و PC جزو اونا هست
فکر هم نکنم اخبار این جور سایت ها معتبر باشه...باید ببینی خود کمپانی چی گفته

Prince_M
24-09-2010, 18:20
شما مطلب صفحه اول رو بخون
پلتفروم های این بازی اعلام شده و PC جزو اونا هست
فکر هم نکنم اخبار این جور سایت ها معتبر باشه...باید ببینی خود کمپانی چی گفته

مطالب صفحه ی اول رو خونده بودم رفیق. تو gamespot رفتم نوشته بود برای pc هم میاد. سایت بازی مگه چیه؟ اصلا این بازی مگه سایت داره؟

تو سایت devil may cry که فقط نسخه های 1 تا 4 هست. اصلا درباره ی این بازی چیزی نگفته. تو سایت Capcom هم همین طور هیچی نست!!!

B3HZ@D
24-09-2010, 18:26
منظور من سایت اختصاصی بازی نبود
صحبت هایی که کارگردان و مسئولان این کمپانی در مورد این بازی داشتن رو باید ملاک قرار بدیم

halflife g
24-09-2010, 18:56
خیلی رو pc اومدن یا نبودن این بازی بحث نکنید...چون capcom همیشه هوای pc رو داره و در 90 درصد موارد بازیهاش رو pc هم عرضه میشه...... .

این نسخه از dmc هم از این قاعده مستثنی نیست فقط امکان داره برای فروش بیشترش در روزهای اول عرضه نسخه pc بازی تاخیر بخوره همین و گرنه حتما واسه pc میاد........ .

Behsood
24-09-2010, 19:26
خیلی رو pc اومدن یا نبودن این بازی بحث نکنید...چون capcom همیشه هوای pc رو داره و در 90 درصد موارد بازیهاش رو pc هم عرضه میشه...... .

این نسخه از dmc هم از این قاعده مستثنی نیست فقط امکان داره برای فروش بیشترش در روزهای اول عرضه نسخه pc بازی تاخیر بخوره همین و گرنه حتما واسه pc میاد........ .
سلام
خیلی جالب ناک میشه اگه بری خبر آخری که در مورد Super Street Fighter IV هست رو بخونی و نظر جدید کپکام در مورد PC که حق هم داره! :27:

halflife g
24-09-2010, 19:33
سلام
خیلی جالب ناک میشه اگه بری خبر آخری که در مورد Super Street Fighter IV هست رو بخونی و نظر جدید کپکام در مورد PC که حق هم داره! :27:

این خبرو میگی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو من خودم اینجا پست کردم .........:31::31:.

میدونم دوست عزیز....اولا ایشون از این حرفا زیاد میزنه سر نسخه اصلی streetfighter هم همینو گفته بود که اومد.

در کل سابقه نشون داده کپکام pc رو تنها نمیذاره .....خیلی وقتها شده اون بازی یه سال بعد واسه pc بیاد یا با امکانات کمتر ولی به هر حال عرضه شده...... .

این بازی هم بهرحال چون ip قدیمی هستش رو pc به احتمال 90 درصد عرضه میشه ولی مطمینا با تاخیری چند هفته ای یا یکی دو ماهه.

Behsood
25-09-2010, 04:13
پست کردم .........:31::31:.
میدونم دوست عزیز....اولا ایشون از این حرفا زیاد میزنه سر نسخه اصلی streetfighter هم همینو گفته بود که اومد.
در کل سابقه نشون داده کپکام pc رو تنها نمیذاره .....خیلی وقتها شده اون بازی یه سال بعد واسه pc بیاد یا با امکانات کمتر ولی به هر حال عرضه شده...... .
این بازی هم بهرحال چون ip قدیمی هستش رو pc به احتمال 90 درصد عرضه میشه ولی مطمینا با تاخیری چند هفته ای یا یکی دو ماهه.
سلام
ای وای!
حواسم نبود خودت پستیدی! :27:
شما آمار دانلود های تورنت رو ببین ...
به خصوص همین DMC 4 ... من یکی که کف بر شدم!
4 میلیون بار اونم از یه سایت (صد ها سایت دیگه هم گذاشته بودن) اونم در کمتر از ده روز حرف کمی نیست!
منم باشم روی Pc منتشر نمیکنم!

halflife g
25-09-2010, 10:57
سلام
ای وای!
حواسم نبود خودت پستیدی! :27:
شما آمار دانلود های تورنت رو ببین ...
به خصوص همین DMC 4 ... من یکی که کف بر شدم!
4 میلیون بار اونم از یه سایت (صد ها سایت دیگه هم گذاشته بودن) اونم در کمتر از ده روز حرف کمی نیست!
منم باشم روی Pc منتشر نمیکنم!

درسته........... .

واسه همینه که کمپانیهایی که بازی مولتی میسازن و pc رو تنها نمیذارن بازی رو با تاخیر بیرون میدن تا فروششو رو کنسول کنه و بقیه فروش اضافی رو pc بکنه مثه همین ac که آبان واسه کنسول میاد و بهار هم برای pc ...... .

اینم احتمالا همچین چیزی میشه........ .البته زود در مورد اینا حرف زدن منتظر میشیم ببینیم چی میشه.

B.3.S.T
25-09-2010, 11:58
همین ac که آبان واسه کنسول میاد و بهار هم برای pc

شوخی می کنی!!!!!:18:
این دیگه چجورشه باز!بابا مسخرشو در آوردن اینا......
حالا انگار چه آش دهن سوزیه باز میان کلاسم میزارن واسه ریلز کردنش...............

vahidgame
25-09-2010, 13:29
شوخی می کنی!!!!!:18:
این دیگه چجورشه باز!بابا مسخرشو در آوردن اینا......
حالا انگار چه آش دهن سوزیه باز میان کلاسم میزارن واسه ریلز کردنش...............
کار نمیشه کرد دیگه
اونا هم حق دارن. توی پی سی فروش این بازی های مولتی پلتفرم خیلی کمتره. اینو آمار دیگه قشنگ نشون میده...
ما که بازی ها رو کپی میخریم حداقل نباید در مورد این قضیه ها گله داشته باشیم :38:

B.3.S.T
25-09-2010, 13:53
کار نمیشه کرد دیگه
اونا هم حق دارن. توی پی سی فروش این بازی های مولتی پلتفرم خیلی کمتره. اینو آمار دیگه قشنگ نشون میده...
ما که بازی ها رو کپی میخریم حداقل نباید در مورد این قضیه ها گله داشته باشیم :38:

الان که خوب فکر می کنم حق با شماست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1نفر بازیو دان می کنه و به لطف قانون کپی و تکثیر تو 12 ساعت بازی به 100 الی 1000 تا افزایش پیدا می کنه
من اصلیش رو گیرم نمیاد و الی میخرم به جان خودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin 2010
25-09-2010, 15:45
من اصلیش رو گیرم نمیاد و الی میخرم به جان خودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست میگن اگه بود خیلی ها اصل می خریدن اما انصافا ایران تنها جایی در جهان هست که نرم افزار اصل خیلی خلی سخت تر از کپی پیدا میشه !!!
من دنبال AW اصل بودم هر جا رفتم پیدا نشد انقدر گشتم که خسته شدم رفتم کپی خریدم !!

A.M.D.D.E.V.I.L
28-09-2010, 18:34
بچه ها توی آخرین مصاحبه ای که با tameem کردن میگه که قراره توی این سری معلوم بشه چرا موهاش سیاه شده- قراره مشخص بشه دانته چطوری دانته شده (چطوری تبدیل شده به دانته ای که ما میشناسیم) قراره چیز های آشنا توی بازی ببینم
کمبات های زیادی به بازی اضافه شدن - حرکاتی که فقط توی دمو های بازی قابل رویت بودن به گیم پلی اضافه شدن
در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده - موجودات boss که توی آخر بعضی مراحل بودن همچنان به عهده ی itsunu و ... توی capcom japan هستند

d_a_n_t_e
04-11-2010, 23:51
من این پست ها روی توی BC دادم در مورد اینکه داستان بازی Origin هست و قراره قبل از تمام نسخه ها رخ بده و بازی به طور کامل ریبوت نشده گفتم حیف اینجا نگم پس از اونجا کپی میکنم

توی سایت رسمی Capcom بخش آمریکا در فروم اصلی بازی و در تاپیک رسمی بازی که فقط توسط مدیر های سایت Capcom آپدیت میشه ذکر شده که این نسخه داستان origin دانته است

Is this a prequel?

DmC is Dante’s origin story.
اینم لینک تاپیک :

همچنین توی اخباری که چند هفته پیش منتشر شد اعلام شده بود که قرار نیست داستان بازی کلا عوض بشه و فقط قراره بدونیم که دانته جوان چطوری تبدیل به دانته شده که ما میشناسیم که معنی این حرف در یک کلا میشه همون داستان origin دانته

مثل اینکه این قضیه ریبوت رو اعلام کردن تا یه ذره سر و صدا بپا بشه و بازی بدون هیچ خرجی تبلیغات داشته باشه که واقعا موفق هم شدند

این هم مصاحبه ی آقای سونسون معاون بخش برنامه ریزی استراتژیک و فروش شرکت Capcom با IGN

"This is meant to be an origin story, so this is Dante before you knew who Dante was," he explained. "There is going to be some interesting changes and twists to what people think they know about Dante or where he came from. We aren't planning on deviating greatly from the path that is there."

لینک کامل مصاحبه :

Steps-Rap
05-11-2010, 11:46
من که خیلی منتظر بودم نسخه ی 5 این بازی رو ببینم.خیلی بیش تر از بازی هایه دیگه.
اما با تریلر که از بازی دیدیم....:41:واقعا دل سرد کنندس.
به نظر هم نمیاد اصلا داستان جالبی داشته باشه....
حیف دویل 3 و 4 .....

Mehran-King
17-01-2011, 14:46
به به !!! تو این نسخه دوباره Vergil میاد و باز با دانته میجنگه !!! اینقدر حال میدی ;دی اما این تصویر خود دانته بود که من دیدم ؟!! خیلی زشت هستش :2:

779
17-01-2011, 22:22
اصولا CapCom درباره ی خراب کردن یک IP مهارت خاصی داره... از ساله 2008 کارشو شروع کرده!( بعد DMC4 )
من بعضی وقت ها به بازیساز بودن اینا شک میکنم... ( آخه کدوم مغزه پوکی میاد این همه تاپاله میکنه تویه IP هاش ؟)

Steps-Rap
18-01-2011, 21:14
به نظر من بد تر از هر چیزی اینه که نینجا تئوری مسول ساخت این بازی شده و بد تر از این نمیشه دیگه....

Masoud King
18-01-2011, 21:38
اصولا CapCom درباره ی خراب کردن یک IP مهارت خاصی داره... از ساله 2008 کارشو شروع کرده!( بعد DMC4 )
من بعضی وقت ها به بازیساز بودن اینا شک میکنم... ( آخه کدوم مغزه پوکی میاد این همه تاپاله میکنه تویه IP هاش ؟)
همون مغز پوکی که اینایی که نقل قول کردم رو نوشه : دی
برا منکه هیچ وقت فن این بازی نبودم این دانته ی جدید جذاب تره... کاراکتر های مرد با استیل غربی بهترن.. سیگار بر لب جالب تره
کاراکتر های زن رو هم شرقی ها خوب میسازن

کلا این بازی شرقی غربیه... یاد شعار نه شرقی نه غربی جمهوریه اسلامی افتادم : دی

به نظر من بد تر از هر چیزی اینه که نینجا تئوری مسول ساخت این بازی شده و بد تر از این نمیشه دیگه.
نه خوبه این استودیو بازیهای خوبی رو ساخته

Steps-Rap
18-01-2011, 21:49
شاید بازیایه خوبی رو ساخته باشه اما ادمه دادن این بازی بعد ساختن 4 سری توسط کپکام به وسیله ی نینجا کار جالبی نیست...
ینی چی که یه دفه مسول ساخت بازی عوض میشه ؟؟
اینجوری میشه که تو dmc هم گند میخوره.
آخه نینجارو چه به DMC .
یکی از بدی هاشم اینه که نینجا اصلا واسه pc ارزش قائل نیست و این واقعا افتضاحه...

Hunter lord
18-01-2011, 21:55
فرقی نمی کنه دانته سیگار به لب باشه و موی مشکی یا موی سفید و شوخ . مهم گیم پلی بازی DMC هستش که من باهاش حال می کنم مخصوصا Boss fighting هاش که دیگه خوراکه .

Masoud King
18-01-2011, 22:38
فرقی نمی کنه دانته سیگار به لب باشه و موی مشکی یا موی سفید و شوخ . مهم گیم پلی بازی DMC هستش که من باهاش حال می کنم مخصوصا Boss fighting هاش که دیگه خوراکه .
خود کاراکتر تو جذب مخاطی خیلی مهمه
مثلا اگه بایونتا مرد بود این همه محبوب می شد؟ ;)
این عکس رو نگاه:

یه حس خوبی رو منتقل میکنه : دی
+
کلا تو این بازی می خوان منشا دانته رو نشون بدن که از کجا اومده و چی هست .
یکی از نائب رئیس های Capcom گفته:
"This is meant to be an origin story, so this is Dante before you knew who Dante was"
توضیح:
In comic book terminology, an origin story is an account or back-story revealing how a character or team gained their superpowers and/or the circumstances under which they became superheroes or supervillains

خلاصه به کمک Unreal Engine و نینجا تئوری مطمئنا بازی باید بازیه خوبی باشه...

Mehran-King
20-01-2011, 19:41
یادش بخیر DMC 3 اینقدر با حال بود ، کیف کرده بودم از اون بازی ، یادش بخیر ...

sima_6600
21-01-2011, 10:14
اقا من میگم این نینجا هر چی هم بارش باشه از سازنده قبلی بهتر نیست به نظر من DMC با نسخه 4 ترکوند.یعنی من نمیدونم چه ایرادی میشه از این بازی گرفت Full Fram بودن و این که واقعا داستان زیبای داشت من خیلی ویرجیل رو دوست دارم حالا اگر باز برگرده من هم این بازی رو بازی میکنم:31::46:.فقط به عشق ویرجیل گلم:40:.

Mehran-King
22-01-2011, 19:53
خاک کجای 4 خوب بود ؟ داستانش اتفاقا زشت ترین داستان بود !!! اصلا معلوم نیست این نیرو کیه و کی هست و این اسپارتا چجور راهب شده !!! داستان 3 رو ببین داستان 4 رو !!! زمین تا آسمان فرق میکنه داداش ، چیزی میگی ها !!! بهتره بود داستان 5 رو میاوردن 4 ، دانته و ورجیل هر دو ، یک چشمشون کور میشه ، و تک چشم میشن ، و کاملا Devil میشن ، ورجیل جون با دانته عشقی ، ورجیل اصلا عشق حایش نیست اما غرور وحشتناکی داره :31:

779
22-01-2011, 20:50
مسعود جان تو اگه فنه بازی نیستی و برات مهم نیست که چه اتفاقی میفته بهتره بری یک جایه دیگه :دی
مایی که با دانته و شمشیر باباش خو گرفتیم تا جایی که ویرجیل شهید انقلاب میشه و Devil May not cry و ... جملات معروفه این چنینی شنیدیم تا نسخه ی 4 که دانته ی پیر شده و با اصالت و خوشتیپ ای رو دیدیم واقعا این تغییر یک درده کامله! ( هرچند که داستان نسخه ی 4 ربطه زیادی به بقیه نداشت اما همینکه شخصیت رو که تمامه قدرته این بازی بود رو تویه DMC4 قشنگ جلوه دادن کافی بود )
حالا فکر کن مسعود یک شخصیتی که معروفیتش به خوشتیپ بودن و خوشخنده بودن و مویه سفید و پالتویه قرمزه! رو بیان بکنن یک شخصیت غربی به قوله شما.( هرچند که شخصیت هایه غربی هیچ کدومشون به گرده پایه دانته چه از نظره قیافه چه از نظره شخصیتی نمی رسن )
دقیقا شده قضیه ی Splinter Cell !! دیدن داره پیر میشه! خوب پس بزار جوونش کنیم! آخه کدوم عقله سالمی میاد همچین چیزی رو قبول میکنه؟
اگر اینا عقل داشتن که این کارارو نمیکردند با این بازی هایه مزخرفشون! ( RE5 اوجه افتضاح اینا با یک IP ترسناک بود! هرچند که بازیه خوبی بود اما واسه یک RE افتضاح کامل بود )
از نظره من اگر DMC5 دانته آخر بازی میمرد و این سری تموم میشد پایانش به 100 نسخه ی DMC دیگه میرزید!

Layken
22-01-2011, 23:43
من تو نسخه 4 همش فکر میکردم نکنه دانته تو این قسمت میمیره...نکنه ما اون رو بکشیم..؟
فکر میکردم روایت داستان رو طوری میکنه که مثلا دانته کارهای بدی انجام داده بود و مارو واسه کشتنش
به حرکت بندازه که خدا رو صد هزار مرتبه شکر این طور نشد و به قول دوستمون خیلی هم عالی به تصویر کشیدنش
مخصوصا که گرافیک بازی در طراحی چهرش با اون لبخند های بی اعتنا ییش واقعا اوج شخصیت پردازی رو ایجاد کردن.
من بایوتنا کاملا نترس و بی اعتنا انگار نه انگار که با چند تا باس بزرگ داره میجنگه. (این دو با هم مذدوج شود عالی میشه.)

از نظره من اگر DMC5 دانته آخر بازی میمرد و این سری تموم میشد پایانش به 100 نسخه ی DMC دیگه میرزید!
نگو این حرفهارو..:19: یعنی دیگه کم کم باید با شخصیتهامون وداع کنیم.:19:

sima_6600
23-01-2011, 10:03
خاک کجای 4 خوب بود ؟ داستانش اتفاقا زشت ترین داستان بود !!! اصلا معلوم نیست این نیرو کیه و کی هست و این اسپارتا چجور راهب شده !!! داستان 3 رو ببین داستان 4 رو !!! زمین تا آسمان فرق میکنه داداش ، چیزی میگی ها !!! بهتره بود داستان 5 رو میاوردن 4 ، دانته و ورجیل هر دو ، یک چشمشون کور میشه ، و تک چشم میشن ، و کاملا Devil میشن ، ورجیل جون با دانته عشقی ، ورجیل اصلا عشق حایش نیست اما غرور وحشتناکی داره :31:
اول این که خاک:31:.حالیت نیست برو 2 باره بازی کن بفهمی کجاش خوب بود اگر باز نفهمیدی باز بازی کن اگر باز هم نفهمیدی ... نفهمی دیگه:31:.خوب در باره داستان اول این که بی ربط هم نبود و ربط داشت از شمشیر اون روح تو بدن Nero میشد فهمید :46:.از قدرتی که عشق در Nero ایجاد کرد و خشمی که باعث شد گیر بیفته:46:.و از همکاریش با دانته برای پوکوندن همه.:46:.و از اهنگ های بسیار زیباش که خوش بختانه دیگه همش راک نبود :13:.تو شماره 3 ما چیزی ندیدیم که تعریف کنیم.فقط ویرجیل برادر گران قدر شهید راه دین شد:31:.حالا با نظر بده اما این بار دعوا میشه حالا نگا:31:

Mehran-King
23-01-2011, 12:58
اول این که خاک:31:.حالیت نیست برو 2 باره بازی کن بفهمی کجاش خوب بود اگر باز نفهمیدی باز بازی کن اگر باز هم نفهمیدی ... نفهمی دیگه:31:.خوب در باره داستان اول این که بی ربط هم نبود و ربط داشت از شمشیر اون روح تو بدن Nero میشد فهمید :46:.از قدرتی که عشق در Nero ایجاد کرد و خشمی که باعث شد گیر بیفته:46:.و از همکاریش با دانته برای پوکوندن همه.:46:.و از اهنگ های بسیار زیباش که خوش بختانه دیگه همش راک نبود :13:.تو شماره 3 ما چیزی ندیدیم که تعریف کنیم.فقط ویرجیل برادر گران قدر شهید راه دین شد:31:.حالا با نظر بده اما این بار دعوا میشه حالا نگا:31:

کو ؟ چرا دعوا نشد ؟:31: خلاصه از نظر خودم که 3 بهتر از 4 بود ، تو 4 سلاح ها کمتر از 3 هست ، تمومش کن:19:

Azhang
23-01-2011, 13:20

اولا شهید نشد فقط برگشت خونه پدریش!!:31:
ثانیا به نظر منم تنها برتری 4 نسبت به 3 فقط گرافیک بود وگرنه داستان 3 کجا داستان 4 (:2:) کجا

حالا معلوم نیست این تحفه کی قرار بیاد تا ببینیم چه گندی زدن

sima_6600
23-01-2011, 20:43
سلام اول این که دعوا میشه :47:.:31:دوم هر کسی نظری داره والا اصلحه ها کم نشد بود دانته با اون چمدون که دیگه هر چی بودو داشت درسته گیتار نداشت یا اون شمشیر های عجیب رو ولی داستانش قشنگ بود :40:.در ضمن برای این که ویرجیل بره خونه پدرش باید شهید میشد که شد رفت جهنم الان باز دروازه های جهنم باز میشه.میاد بیرون 1 شماره دیگه هم به ما حال بده:devil:.خلاصه این که باید دید چی میسازن.

C0OPeR
23-01-2011, 20:49
اشتباه شد !!

Majid-6120
23-01-2011, 20:55
سلام

به نظر من این جور بازی هایی که شخصیت هاشون تو ذهن آدم میمونه همیشه تا نسخه 4 بازی خوبین و اگه بیشتر بشن گند زده میشه توش! الان هیتمن رو یادتونه چه شخصیتش با ثبات بود؟ خیلی با کلاس و عالی هم تموم شد! اسپلینتر سل هم تا 4 خوب بود! (البت 5 هم خوب بود ولی اگه آخر 4 تمومش میکردن معرکه میشد)

حالا نمیدونم چه مدی شده انقدر شخصیت بازی رو انگولک بکنن تا فقط بهانه ای بشه که یه نسخه جدید از بازی رو بدن! من عاشق شخصیت دانته بودم ولی وقتی اینو دیدم واقعا متاسف شدم!

daren
24-01-2011, 10:15
ما رو باش که همه امیدمون این بود تو سری جدید یجورایی پای ویرجیل عزیز باز بیاد وسط ولی مثل اینکه همون دانته هم از دست رفت!! اثرات نا شکریه دیگه!

abtin5
02-02-2011, 14:08
من دارم تريلرو دانلود ميكنم ببينم چيه
خداييش 4 هم اگه بهت راز 3 نبود بدترم نبود

راستي هنوز معلوم نيست كي مياد؟

abtin5
26-02-2011, 12:38
بچه ها هیچ خبر تازه ای نیست؟
تریلری چیزی ؟

mohammad_twe
26-02-2011, 14:14
بچه ها هیچ خبر تازه ای نیست؟
تریلری چیزی ؟
فعلا هیچ خبر و تریلری نیست
اما شاید تو نمایشگاه یه چیزایی ازش ببینیم .

abtin5
28-02-2011, 11:56
نمايشگاه؟
کدوم نمايشگاه؟

nathanid
14-03-2011, 16:52
خبر جدید از DMC Devil May Cry:

Capcom اعلام کرده که تمام سعیشو برای ارائه بهترین بازی سری Devil May Cry داره انجام می‌ده. به گفته کپ‌کام بازی جدید بهترین Featureهای این سری را از نسخه‌های قبلی بازی به ارث خواهد برد و این کار با همکاری استودیوی Ninja Theory صورت می‌گیرد...

کپ‌کام بازی جدید رو با بازی Dead Rising 2 مقایسه کرده و گفته که همون نگرانی‌هایی که درباره Dead Rising 2 وجود داشت درباره DMC هم وجود داره ولی در آخر دیدید که اون بازی چقدر موفق بود...

شرکت کپ‌کام با اشاره به میانگین امتیازات نسخه‌های قبلی این سری که در حد 80 بودند، اعلام کرده که مطمئن باشید بازی جدید میانگین امتیازاتش بالای 90 خواهد بود...

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Steps-Rap
29-04-2011, 21:21
شرکت Capcom بعد از ساخت فیلم Resident Evil حالا قصد دارد فیلمی بر اساس سبک بازی شیطان هم می گرید بسازد!!!
ظاهرا ساخت فیلم برعهده شرکت Screen Gems یکی از شرکت های زیردست
Sony Pictures Entertainment's Columbia TriStar Motion Picture Group است.
Kyle Ward یکی از نویسندگان فیلم جدید Kane & Lynch گفته که نویسنده این بازی خواهد بود!!
او گفته:"همه چیز درباره دانته خواهد بود و این که چه کسی به وسیله شیاطین مادرش را به قتل رسانده؟!".
بازی Devil May Cry توسط سازنده بازی Enslaved یعنی Ninja Theory ساخته خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] deshow=true

Killzone2
16-08-2011, 13:50
Capcom ویدئو و تصاویری جدید را برای عنوان DmC Devil May Cry منتشر کرد که در آن دانته با حرکات خود دشمنان را نابود میکند و در ویدئو محیط های بازی به نمایش در می آید.Devil May Cry برای پلتفرم های Xbox 360 و PS3 در 2012 منتشر میشود.

تصاویر جدید متشر شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Steps-Rap
03-09-2011, 11:03

goldenmember
30-09-2011, 19:09
ببینم پس چرا نیومده.شنیده بودم اکتبر امسال میاد پس کوش؟

5ajad
30-09-2011, 21:48
Devil May Cry برای پلتفرم های Xbox 360 و PS3 در 2012 منتشر میشود.
pc چی پس؟نمیاد واسش؟

Steps-Rap
03-10-2011, 21:26
pc چی پس؟نمیاد واسش؟

اون موقه میگفتن واسه pc نمیاد ..نمیددونم الان نظرشون عوض شدده یا نه..
همون بهتر که نیاد..

Mehran NZ
03-10-2011, 21:48
اون موقه میگفتن واسه pc نمیاد ..نمیددونم الان نظرشون عوض شدده یا نه..
همون بهتر که نیاد..
همون بهتر که این بازی درپیت برای پی سی نیاد!
البته من مطمئنم که میاد اینا می بینن بازی اگه فروش نکنه و بنجل باشه حتما برای پی سی هم پورتش می کنن(البته منظور این نیست که بازیهای پی سی بد هستن)

M-I-L-A-D
04-10-2011, 14:20
به طرفدارای dmc حق میدم 4صفحه راجع به این موضوعات بحث کنن! منم که فنه دویل نیستم جا خوردم این پسره(نکره چون بی اصل و نصب و بی هویت به نظر میاد: دی) رو دیدم : دی

تریلر واقعا زیبا بود و نویده بازیه جذابی رو میده البته بازیه جذاب نه یک "دویل می کرای" جذاب! کاراکتر هم جذابه ولی یه دانته ی جذاب نیست.
بازی بیشتر شبیه یه کپی از dmc هستش که بجای یه شرکت دیگه خوده کپکام اینکارو کرده.
+ من دویل باز نیستم ولی فکر نمیکنم که موی سفید دانته به خاطر کهولت سنش بوده باشه که بگیم در جوانی موهاش مشکی بودن؟!!! این سه حالتو مطرح میکنه:
یا کپکامی ها احمقن
یا کپکامی ها گیمرهارو احمق فرض کردن
یا اصلا این پسره به دروغ تو تریلر دوبار میگه که دانتس و کلا اهالی گیم سر کار تشریف دارن!

البته یه حالت چهارم هم میشه در نظر گرفت که به کسی توهین نشه و اون اینکه وقتی مکس که یه انسانه معمولیه اینقدر میتونه چهرش تغییر کنه دانته چرا نتونه؟: دی

+
مسو اوزیل جون : دی این اسم تاپیکم فعلا بذار Devil May Cry چون gamespot هم درسته زده DMC اما اسم تریلر devil may cry هستش تو توضیح هم اشاره شده:
DMC is the next installment in the Devil May Cry series, set in the present day, with new weapons and a new setting for Dante.
در هر صورت واسه اینکه ملت گیج نشن و تو سرچ هم پیدا بشه بذار Devil May Cry خالی تا بعدا که مشخص بشه کپکام و دوستان چند چند تشریف دارن.

abtin5
04-10-2011, 21:33
همه قبلیا که برای pc اومد
من که فکر کنم حتمآ میاد

goldenmember
27-10-2011, 19:38
الان که این پستو میزنم طبق اطلاعاتی که ار یه سایت پیدا کرده بودم دیروز یعنی 26 اکتبر اومده حالا کی به ایران و کی لینکشو میزارن یا به شهر ما میرسه؟:20:

Alireza.M67
27-10-2011, 20:18
الان که این پستو میزنم طبق اطلاعاتی که ار یه سایت پیدا کرده بودم دیروز یعنی 26 اکتبر اومده حالا کی به ایران و کی لینکشو میزارن یا به شهر ما میرسه؟:20:

بیخیال آقا . این بازی هنوز تاریخ انتشارشم مشخص نشده ، چه برسه که بخواد اومده باشه :10:

M e i s a m
31-10-2011, 21:44
سلام
دوستان گل یه اماری میدین نسخه در راه خوبه بده کی میاد تو چه سبکیه و...؟ احیانا تو سبک دویل 3 هست یا مثل 4 مزخرفه؟

jack426
03-11-2011, 20:20
EXTENDED TRAILER FOR DMC DEVIL MAY CRY

فرمت 720 با حجم 47.7 مگ

و فرمت 480 با حجم 19.5 مگ

من خودم هنوز دانلودش نکردم:19:

abtin5
04-11-2011, 01:42
یه چند تا چیز جالب که دیدم اینا بودن:
1) پرچم انگلستان روی بازوی چپ دانته !!!
2) سفید شدن موش در لحظه نبرد که ضربه آخر رو میزد توی آخرای تریلر

نظرتون چیه راجع به اینا؟
در کل امیدوار کننده بود واسه من.
خیلی میخوام بیاد ببینم چی شده.

abtin5
04-11-2011, 01:42

نظرتون چیه راجع به اینا؟

pclord
04-11-2011, 04:41
از کاراکترش خوشم نیومد، کاراکتر نسخه 3 این بازی به نظر من بهترین بود، باید هون شکلی میزاشتن. حیف شد. اما در کل بازی خوبی به نظر میاد امید وارم مثل 3 حال و هوای خوبی داشته باشه.

M e i s a m
04-11-2011, 11:01
EXTENDED TRAILER FOR DMC DEVIL MAY CRY

فرمت 720 با حجم 47.7 مگ

و فرمت 480 با حجم 19.5 مگ

من خودم هنوز دانلودش نکردم:19:

نظرتون چیه راجع به اینا؟

این مرتیکه دانته بود؟؟؟؟؟ بیخیال جون من 4 رو که نتونستن مثل 3 بسازن حالا هم 5 اینطور...؟

abtin5
09-11-2011, 19:25
آره دیگه دانته بود
کلآ میخوان داستان جوونیشو بگن فکر کنم

sima_6600
09-11-2011, 23:44
بابا این اون دانته نیست به خدا :دی این کجا با این قیافه اون دانته ما گجا دختر کش :دی

M e i s a m
10-11-2011, 00:13
بابا این اون دانته نیست به خدا :دی این کجا با این قیافه اون دانته ما گجا دختر کش :دی

قشنگ گفتی اینو اخه دانته مگه چقدر سن داشت که این جوونیش باشه؟! ذره ای هم قیافش به اون نمیخوره مگر اینکه اسپارتا باشه...

soliman
10-11-2011, 11:21
من که میگم این یه ادم ازمایشگاهی که شبیه دانته کردنش. اخه کجا دیدین که دانته شمشیرش مثل شلاق بشه.

Azhang
10-11-2011, 15:30
با ساخت این بازی میخان دانته رو ت...ر... و...ر شخصت بکنن
البته به عنوان یه بازی اکشن زیاد هم بد به نظر نمیاد اما به عنوان شماره۵ دیویل بیشتر شبیه افتضاحه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

goldenmember
11-11-2011, 09:55
من نفهمیدم DMC5 کدومشونه؟
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](dmc5)%2 0devil_may_cry%20fingerless_gloves%20jacket%20neck lace%20official_art%20short_hair%20smoking%20union _jack.jpg

goldenmember
11-11-2011, 10:01
این مرتیکه دانته بود؟؟؟؟؟ بیخیال جون من 4 رو که نتونستن مثل 3 بسازن حالا هم 5 اینطور...؟

کی میگه 4 بده بنظز من غیلی عالی بود؟5 هم خوبه ولی خیلیا که عاشق موی سفید دانته بودن ناامید شدن

M e i s a m
11-11-2011, 17:17
من نفهمیدم DMC5 کدومشونه؟
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](dmc5)%2 0devil_may_cry%20fingerless_gloves%20jacket%20neck lace%20official_art%20short_hair%20smoking%20union _jack.jpg

هر دوش دانته هست ولی اون پسر پایینی هه دانته قبل از مردنه اون بالایی بعد از مردنه که شیطانی شده :دی

Azhang
11-11-2011, 18:04
هر دوش دانته هست ولی اون پسر پایینی هه دانته قبل از مردنه اون بالایی بعد از مردنه که شیطانی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مردن؟؟؟
کی گفته دانته بعد از مردن شیطانی میشه؟

A.M.D.D.E.V.I.L
11-11-2011, 18:20
من که نمی فهمم چرا میخواین بین سری 1-2-3-4 و این رابطه ای ایجاد کنید
مثل این که نمیدونید
بازی یه ریبوت هست یعنی همه ی اونایی که بازی کرده بودید رفت به هیچ
طبق آخرین اطلاعاتی که من دارم فعلا کار روی این بازی متوقف شده (البته خبر 2 ماه پیش) :31:
بازی برای هر 3 کنسول میاد نگران نباشین سودی که از 4 رو PC کردن بیشتر از XBOX بود پس میاد

M e i s a m
11-11-2011, 19:47
مردن؟؟؟
کی گفته دانته بعد از مردن شیطانی میشه؟

این یارو الان انسانه ولی اون دانته مو سفیده نمیمرد و یه رگ از شیاطین داشت :دی
This!

Azhang
12-11-2011, 00:12
من که نمی فهمم چرا میخواین بین سری 1-2-3-4 و این رابطه ای ایجاد کنید
دلیلش شایعاتی بود که سر زبونا افتاد(میگفتن این شماره میخاد چگونگی دانته شدن دانته رو به تصویر بکشه !!! حافظا)

این یارو الان انسانه ولی اون دانته مو سفیده نمیمرد و یه رگ از شیاطین داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اهان از اون نظر:27::46:

Killzone2
12-11-2011, 11:31
Devil May Cry screenshots splash some colour

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soliman
13-11-2011, 00:32
اگه گرافیکش همینی باشه که تو عکس هاست باید بگم که افتضاحه . منو یاد شاهزاده ایرانی 1 میاندازه

Steps-Rap
01-12-2011, 22:22
ددوستان تریلری جدید اومده بیرون من یه کمشو دیدم و لینک دانلودی ازش گیر نیاوردم .
اگه کسی لینک دانلود داره بزار

jack426
02-12-2011, 12:43
ددوستان تریلری جدید اومده بیرون من یه کمشو دیدم و لینک دانلودی ازش گیر نیاوردم .
اگه کسی لینک دانلود داره بزار

Devil May Cry: DMC - Extended Gameplay Reveal

فرمت 720 با حجم 66.1 مگ

فرمت 480 با حجم 26.5 مگ

ali703
06-12-2011, 00:06
اگه گرافیکش همینی باشه که تو عکس هاست باید بگم که افتضاحه . منو یاد شاهزاده ایرانی 1 میاندازه

نه. به نظر من گرافیکش بالاتره. ولی خب سبک بازیش فک کنم دیگه تکراری شده باشه

M e i s a m
06-12-2011, 00:10
این شمشیرش چرا با شمشیر دانته سفید فرق داره؟ دیگه ادمش تغییر میکنه شمشیرش که عوض نمیشه!

goldenmember
19-12-2011, 21:19
این یارو الان انسانه ولی اون دانته مو سفیده نمیمرد و یه رگ از شیاطین داشت :دی
This!

مگه من پرسیدم کدوم دانتس؟؟؟؟
من گفتم بازی مثل اون عکس بالاییه یا پایینی
تو هرد شون نوشته دویل می کرای 5
من که قاطی کردم؟؟؟؟؟؟
اه کپکام با اینکه بازیاش تکه ولی قبل از انتشار هر چیزی باید یه بازی در بیاره و اعصاب آدمو خورد کنه.

goldenmember
22-02-2012, 19:34
مگه من پرسیدم کدوم دانتس؟؟؟؟
من گفتم بازی مثل اون عکس بالاییه یا پایینی
تو هرد شون نوشته دویل می کرای 5
من که قاطی کردم؟؟؟؟؟؟
اه کپکام با اینکه بازیاش تکه ولی قبل از انتشار هر چیزی باید یه بازی در بیاره و اعصاب آدمو خورد کنه.

نه خداییش راست نمیگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Layken
02-03-2012, 15:13
این بازی قسمت خوبی میشه از DMC ولی یه چیزی واقعا حال نمیده اونم شخصیت اصلیشه...کاش شبیه شخصیت قبلی دانته میبودش :31:

..
..
..

Steps-Rap
02-03-2012, 17:33
ولی به نظر من از 3 و 4 بهتر نمیشه ...

Steps-Rap
19-03-2012, 13:41

mjorh
19-03-2012, 15:28
خاک توسرشون با این کرکترشون ! مرتیکه نشسته ....به جای این که بره بجنگه ....
سیگاری هم که هس ....بردار جم کن !
این اصن میتونه فایت کنه؟؟؟

B U L U T
20-03-2012, 12:57
خاک توسرشون با این کرکترشون ! مرتیکه نشسته ....به جای این که بره بجنگه ....
سیگاری هم که هس ....بردار جم کن !
این اصن میتونه فایت کنه؟؟؟ من كه ميشناختمش اينطور نبود :31:
با اين دخترا افتاده اينطوري شده :31:

ادم كه ببينه نتونه ازدواج كنه سيگاري ميشه
خوبه كه هنوز خودش رو نباخته داره به دختره جلويي اشاره ميكنه اگه بياي جلو ميزنمت برو عقب :27:

Azhang
20-03-2012, 14:34
نه بابا همش فیلمه،دارن جیبشو میزنن!!!:31:
گند زدن به هر چی دی ام سی :2:

sima_6600
21-03-2012, 10:06
کلام این کمپانی DMC رو نابود کرد به نظر من نسخه 3 و 4 بازی عالی بودن ولی معلومه دیگه این کمپانی میخواد بازی رو تبدیک کنه به یک
Call of Devil May Cry 5 یعنی داره میشه مثل رزیدنت اویل که داره میشه کال اوف خلاصه دیگه باید در هر چی شرکته بازی سازی به خره زد

Layken
22-05-2012, 11:58

تاریخ انتشار بازی مشخص شد... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بازی در 15 ژانویه 2013 در اروپا و امریکا منتشر خواهد شد و نسخه PC بازی با تاخیر منتشر خواهد شد....

بازی در نمایش های E3 هم حضور خواهد داشت.

Steps-Rap
23-05-2012, 22:03
عکسا رو ببینید یه کم بخندید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeedblack
24-05-2012, 09:33
چرا اینجوری شده اون عکس اولی شبیه AC هست به احتمال زیاد این رو هم با این نسخش مثل Ninja Gaiden خراب کنن (در ضمن تمام تفاوت و زیبایی دانته تو موی سفیدشه این یارو که موهاش مشکیه)

CRIS Joon CR7
24-05-2012, 09:47
چرا اینجوری شده اون عکس اولی شبیه AC هست به احتمال زیاد این رو هم با این نسخش مثل Ninja Gaiden خراب کنن (در ضمن تمام تفاوت و زیبایی دانته تو موی سفیدشه این یارو که موهاش مشکیه)

تازه اینا که چیزی نیست
طبق آخرین آزمایشاتی هم که ازش گرفتن ایشون معتاد بوده و ترک کرده و الان فقط سیگار میکشه:31:

Steps-Rap
24-05-2012, 13:59
از همون اوایل که مشخص شد نینجاتئوری مسولیت ساخت بازی رو به عهده گرفته کاملا ملوم بود چی در انتظار این بازی هست...

lord of heaven
24-05-2012, 21:28
تازه دانته کر کثیف و مجروحه!!!!
تو نسخه ی 4 که حتی یه جای سوزن هم رو بدنش نبود ولی اینجا میگی انگار تازه از زیر تیغ جراحی درومده..

lord of heaven
24-05-2012, 21:47
من اولا فکر میکردم کاپکم برای اذیت این کار رو کرده که ما رو گمراه کنه ولی بعدش گفتم نه بابا برای اذیت کردن این همه زحمت میکشه؟
کاش برای مردم ازاری بود... :(

mazyar_7
24-05-2012, 22:01

موافقم
به نظر منم موهاش سفید میبود قشنگ تر بود

Viren
24-05-2012, 23:47
به عنوان جک میشه بازی کرد:31:

lord of heaven
25-05-2012, 09:42
اخه به عنوان جک هم نمیشه بازی کرد چه برسه به جدی بازی کردنش

ATA FARZADI
25-05-2012, 10:00
پس کجاست اون دانته خوش تیپ و قیافه....

البته اونقدرم بد نیست!!!

3taxxx
25-05-2012, 15:48
قیافش توی عکسهای داخل بازی زیاد به دانته نمیخوره.ولی عکسی که روزای اول منتشر شد نفر سمت چپی که توی عکس بالا ata farzandi هم گذاشته.میخوره به فیزیک صورتش که این پسره، دانته قبل از دانته 1 باشه. اگه بازی قراره که نشون بده چی شد که دانته دانته شد بنظر من بد نیست این بازی.(مثلا یه نمونش چی شد که موهاش سفید شد)
از عکسا هم میشه فهمید گرافیک خوبی داره
بهتر صبر کنیم اول بازی بیاد بعد نظر بدیم.(چه خوب بشه چه بد)

Arrowtic
25-05-2012, 16:00
دوستان تا جایی که من شنیدم ایشون فقط اسم دانته رو یدک میکشه وگرنه داستان و همه اینا جدا از نسخه های قبله و هیچ ربطی به قبلیا نداره!برای همین نباید دنبال پیدا کردن یه ربط به دانته اصلی باشیم!

ATA FARZADI
25-05-2012, 16:06
یعنی این همون دانته ای که تو نسخه های قبل بود نیست؟

Arrowtic
25-05-2012, 16:22
یعنی این همون دانته ای که تو نسخه های قبل بود نیست؟
تا جایی که من میدونم نه!(البته حرفه ای تر ها باید تایید کنن)
به عبارتی نسخه یه Rebootه

Abas1100
26-05-2012, 11:50
سلام
تاریخ انتشار این بازی رو می خواستم

Layken
26-05-2012, 12:33
سلام
تاریخ انتشار این بازی رو می خواستم

15 ژانویه 2013

MR.CART
26-05-2012, 22:03
حالا تا اون موقع خیلی مونده ممکنه تاخیر هم پشت سرش بیاد و کلا تا اون موقع مثل مکس همه چیش عوض شه

lord of heaven
27-05-2012, 13:30
بعید نیست که بعضی چیزهاش عوض شه.

CRIS Joon CR7
09-08-2012, 12:44
تریلر جدیدی از بازی:

Arius.anthesious
27-08-2012, 11:06
دوستان من خودم حالم گرفت وقتی این قیافه رو دیدم ولی هنوز هیچ چیز معلوم نیست مثل سری 4 که همهفکر کردیم دانته کو و نرو کیه و بازی خراب شده و ولی وقتی بازی اومد کلی حال کردیم
بزارین کپکام کارشو کنه اصلا شاید این دانته یکی دیگس معلوم نیست اصلا یه استرتزی کپکام تو بعضی بازی ها اینه که یه سری خراب کنه به اسم reeboot بعدش یه سری بزنه کف همه ببره
قضاوت نکنین

daren
30-08-2012, 14:28
سلام
باورم نمیشه تو این نسخه که یه ویرجیل هم داره که!! تازه دادش دانته است و موهاشم سفیده. امیدوارم حرف اونایی که میگن این داستان ریبوته و اینا درس باشه چون اصاً با این وبرژیل جدیده حال نکردم. بازم شکر به دانته. منم نمی دونم بازم میشه همه چی بدتر از این شه یا نه!

تریلرشم هست. بد نیس نیگا کنید.

Azhang
30-08-2012, 19:21
این ورجیله!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدایا امیدوارم به کلشون نزنه که Sparda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو وارد این سری کنن!!!!!!

Arius.anthesious
01-09-2012, 15:45
دوستان من خیلی تو این هفته در باره ی ابن بازی سرچ کردم مطمینم که بازی عالی خواهد بود در ضمن نگران دانته و داستان نباشین با جلو رفتن در بازی داستان بهتر و این که چه اتفاقی برای دانته و ورجیل و مادرشون میافته مشخص میشه
این شهرهم شهری که mundus اونو اداره میکنه به شکل یک سرمایدار و شهردار و اگه دانته خیلی درب داغونه به خاطر اینه که اولا این دانته قدرت ها کامل نیست وخیلی جوونه وحتی نمیدونه برادر داره اخه وقتی که کوچیک بوده مادرشون میمیره و ازهم جدا میافتن
ثانیا دانته لباسارو تو هوا میگیره میپوشه و معلومه که کاملا اماده نیست در ضمن شما دارین تیپ و شخصیت یه 18 19 ساله رو با دانته 30 40 ساله ی dmc 4 یا 2 مقایسهحتی اگه 3 رو بازی کنین متوجه تفاوت فاحش رفتاری بین کاراکتر دانته 3 با 4 و2 میشین
من مطمینم که بازی عال خواهد بود
در مورد ورجیل هم که عالی وبا کلاس ساختنش و مثل همیشه با شخصیت مغرور همیشگیش

Azhang
01-09-2012, 16:12
اما تا جایی که من میدونم این بازی ربطی به سری های قبل نداره و یه ربیوت هستش!یعنی دارن از اول یه دی ام سی دیگه میسازن.

Arius.anthesious
01-09-2012, 16:34
درسته
من متوجه نشده بودم اخه بیشتر در موردش فیلم دیده بودم با تشکر
ولی بازی اونقدر ها هم بد نیست

daren
01-09-2012, 20:18
درسته
من متوجه نشده بودم اخه بیشتر در موردش فیلم دیده بودم با تشکر
ولی بازی اونقدر ها هم بد نیست

آره ممکنه واسه نسل جدید گیمرا خوب باشه ولی نه واسه ماهایی که هنوز با 3ش خاطره ها داریم:( من هنوزم رو سیستمم دارمش و هنوزم بازیش می کنم:31: اونم فقط به خاطر وبرژیل و دانته :45:
من سنی ازم گذشته مرد! نمی تونم مثل جوونا انعطاف داشته باشم. ترجیح می دم روزای گذشته رو مرور کنم.:37:

Azhang
01-09-2012, 23:00
آره ممکنه واسه نسل جدید گیمرا خوب باشه ولی نه واسه ماهایی که هنوز با 3ش خاطره ها داریم:( من هنوزم رو سیستمم دارمش و هنوزم بازیش می کنم:31: اونم فقط به خاطر وبرژیل و دانته :45:
من سنی ازم گذشته مرد! نمی تونم مثل جوونا انعطاف داشته باشم. ترجیح می دم روزای گذشته رو مرور کنم.:37:

آی گفتی!من 3ش رو بیشتر از 10 بار رفتم،شاید نزدیک 15 بار.با هرکدوم تقریبا 7 بار.همه لباساشو باز کرده بودم.حالا چه طوری بیام قبول کنم که این بد ترکیب همون ورجیلیه که تو 3 هم باهاش زندگی کردم!!!

Rogziel
26-09-2012, 16:53
بازيش بياد هم سوژخ خنده مون جور ميشه و هم گريه!
اون شماره هاي قبلي كجا، اين كجا!
البته شماره 2 يه فاجعه بود!

Turok-71
02-11-2012, 18:27
کپکام طی خبری یک سری تصاویر و درجه های سختی مختلف رو برای بازی معرفی کرد،این درجات سختی شامل درجه ِی سخت ترین سختی هم میشه!!
در شروع بازی،شما به سه درجه سختی استاندارد به نام های انسان (Human)،شکارچی شیطان (Devil Hunter) و Nephilim دسترسی خواهید داشت.
اما با به پایان رسوندن بازی به ترتیب چهار درجه سختی زیر باز میشن:

Son of Sparda ( پسر اساردا ): دشمنان سخت تر و گستردگی آنها افزایش می یابد.
Dante Must Die ( داته باید بمیرد ): همانند درجه سختی بالاست،اما موج حملات بیشتر و دشمنان قویتر هستند.
Heaven or Hell ( بهشت یا جهنم ): همه چیز و همه کس تنها با یک ضربه می میرد،از جمله دانته.
Hell and Hell ( جهنم و جهنم ): مثل درجه سختی بالاست،اما فقط دانته با یک ضربه می میرد.

+
تصاویر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+
ببینم کدوم از بچه ها hell and hell رو اول تموم میکنه...:دی

Rogziel بازيش بياد هم سوژخ خنده مون جور ميشه و هم گريه!
اون شماره هاي قبلي كجا، اين كجا!

حرکات سریع و کمبوهای زنجیری هنوز تو بازی وجود دارن و کلی هیجان انگیز کار شده بازی...از بازیهای بیاد موندنی میشه...خیلی منتظرشم...دوباره دانته کنترلش میاد زیر دستام!!D

Turok-71
05-11-2012, 13:37
یک سری کانسپت فوق العاده از محیط و دشمنان بازی منتشر شد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+
+
یک پک دیگه هم از بازی به نام "سامورایی" هست که اون شامل تبر،شمشیر و هفت تیرهای دانته میشه...خیلی باحاله:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

goldenmember2
13-11-2012, 19:13
انقد اذیتش نکنین گناه داره بیچاره
بازی بدی نیس
خوب یکم تنوع لازم داره دیگه

Layken
06-12-2012, 21:33
مجالی برای گریه شیطان

سبک H&S سبکی که با دارا بودن مهیج ترین و اعتیاد اورترین مدل گیم پلی باعث شده تا به عنوان یک سبک بسیار پرطرفدار تبدیل شود عناوینی از این سبک معرفی شده که بسیار سخت و در نوع خود نیاز به سرعت عمل بالایی هم داشته از جمله این بازی ها سری بازی های Devil May Cry خواهد بود این سری از بازی ها در اولین عنوان خودش در سال 2001 معرفی و منتشر شد و نگرشی جدید همراه با شخصیت پردازی جدید ، داستانی جدید ، تکنیک های جدید این سبک و ....که همگی باعث شد تا این بازی جز به یادماندنی ترین های دنیای گیم شناخته بشه
سبک H&S رقبای گوناگونی در این ژانر کنار هم چیده که هر کدام از دیگری مزیت های مثبت و منفی مختلفی رو دارن که میشه گفت صرفا در این سبک ها میشه پیداشون کرد از جمله عناوینی همچون Ninja Gaiden ، GOW ، Bayoneta و غیره...که رقبای سرسختی برای هم هستن
سری Devil May Cry با ارائه یک داستان غنی و گیم پلی نرم و روان محبوبیت فوق العاده به دست بیاره و خودش رو به عنوان یک فرانچیز فوق العاده نشون بده پس با هم مروری میکنیم بر گذشته این سری...:

از ذهن چه کسی این بازی می گذشت...:

اساتید خلاق و ذهن های به سان الماس مردم ژاپن فقط به دنبال یک راهی هستن تا ذهن خلاق خودشون رو به روی کار بیارن به نظر شما از دستان توانمند کسی که در کارنامه خودش عناوینی همچون Resident Evil 2 & 1 شاهکاری همچون Viewtiful Joe و اثری بسیار شیک و زیبا مثل Bayonetta که توانسته در گوشه ای ذهن خودش Ōkami رو خلق کنه چه چیزی جز یک فرانچیز زیبا همچون Devil May Cry خلق کند. اقای 神谷 英樹 - Hideki Kamiya - متولد December 19 سال 1970 در شهر توکیو هستش
او بعد از اتمام تحصیلات خود به کامپانی Sega پیوست که در سال 1994 به عنوان یک طراح به کمپانی Capcom پیوست کارهای اولیه او در این کمپانی از جمله عناوین نام داری چون Evil ، Okami و Viewtiful Joe هستش که سری Devil May cry از جمله این بازی ها هستش که هر کدام از انها به عنوان یک بازی صاحب سبک معرفی شده و درخشیدن در سال 2006 او به همراه چند تن از دوستان خویش Atsushi Inaba دست به ساخت استدیویی زدند که بعدها نام استدیو Platinum Games نامیده شد PG که تحت نظر ناشر Sega قرار گرفت که از جمله عناوین مشهور این استدیو می توان به Bayonetta اشاره کرد که البته قبلا Okami رو در استدیو Clover Game ساخته بودن که زیر نظر Capcom بوده.
از این رو در سری DMC اقای کامیا فقط در قسمت اول این سری نقش کارگردان و نویسنده رو بر عهده داشت و سپس کلا این قسمت از بازی هارو کنار گذاشت و برای قسمت های دوم و سوم و چهارم کارگردان بازی اقای Hideaki Itsuno در راس کار قرار گرفت از سوی دیگر یکی از تهیه کنندگان قسمت اول استاد شینجی میکامی بودن
در این بین موسیقی های این سری همیشه جز بهترین ها بودن که اقایان Masami Ueda ، Tetsuya Shibata ، Tetsuya Shibata ، Kento Hasegawa در این سری همیشه هنر خودشون رو نمایش دادن اما در قسمت جدید 2013 تقریبا خبری از اکثریت این اساتید نیست و کار ساختن بازی به استدیو Ninja Theory سپرده شده.

داستان از چه قرار است..:

Kamiya به افسانه های اساطیری علاقه خاصی داشته و برای این بازی و نوشتن داستانش به سراغ کتاب محبوبش (( الهه دانته )) رفته و از این کتاب الهام گرفته است. علاقه کامیا به این کتاب انقدر زیاد بود که شخصیت های داخل بازی مخصوصا شخصیت اول با نام دانته نام گذاری شده و برادر دانته در بازی هم ورجیل نام گذاری شده (( ورجیل در کتاب الهه به عنوان راهنمای دانته بود))

چه کسی می تواند بر شیاطین و سیاهی و تباهی حکم براند و بر انها پیروز شود ، او کسی نیست جز یک شوالیه با نام اسپاردا که سال های طولانی با شیاطین نبرد کرد و سر اخر mundus رو به اعماق سیاه چاله ها فرستاد و توانست ارامش رو بر روی کره خاکی بازگرداند ، سال ها گذشت و اسپاردا همراه با زمینی ها وانسان ها زندگی د راارمش داشتند در این بین اسپاردا از یک زن انسان صاحب دو فرزند به نام های Vergil و Dante می شود که این دو پسر از طرف مادری انسان و پدری اهریمن دارای صفتی دو گانه شده و نیمی انسان ، نیمی اهریمن می شوند
این وضع سال ها ادامه پیدا می کنه و ارامش بر دنیا حکومت می کنه تا این که موندوس دوباره برمیگرده و خودش رو از اسارت رها میکنه اسپادا رو به اسارت گرفته و برای عذاب دادن او تصمیم بر کشتن خانواده او میگیره ، موندوس همسر اسپادا و مادر دانته و ورجیل رو میکشه و موقعی که نوبت به دانته میرسه او فرار میکند و موندوس تصمیم میگیرد تا ورجیل رو نگه داشته و او را تبدیل به یک اهریمن واقعی بکند ، این می شود که داستان این سری شکل می گیرد...یک گردنبند هم وجود دارد که اسپادا ان گردنبند را به دو نیم کرد و هر تکه از انها را به یکی از بچه ها داد که در صورتی که این دو تیکه به هم وصل بشند قدرت شمشیر اهریمن کش به دست خواهد امد و فقط این شمشیر هستش که می تواند اهریمن را از بین ببرد

شخصیت ها...:

از این رو این سری چند شخصیت رو به دنیای بازی معرفی کرد که شخصیت اصلی ان تبدیل به یکی از بهترین شخصیت ها و محبوب ترین شخصیت های دنیای بازی ها شد. دانته با حضور در همه قسمت های منتشر شده و در نقش اصلی 3 قسمت اول ، شخصیت شماره یک این سری محسوب میشه

Dante یک شوخ طبع به تمام معنا ، بی خیال بودن و بزله گویی هاش از نکته های بارز این شخصیت هستش در کنار اینها بسیار چابک ، زرنگ و خیلی قدرتمند هستش. ظاهری شیک خوش لباس (یک کت جرمی بلند به رنگ قرمز با یقه ای تو دار به رنگ مشکی که چکمه هایی تا نزدیک زانو می پوشد و تقریبا خیلی کم استین هاشو پایین میندازه )و خوش سیما هستش که موه های سفید و نقره ای او باعث شده از لحاظ ظاهری نیز شیفته هایی برای خود دست و پا کند ، مخصوصا در میان گیمرهای خانم
همان طور که اشاره کردیم او سوای ورجیل به تنهایی بزرگ شده و منش و رفتاری لات گونه دارد و بزرگ ترین ارزوش داشتن یک اژانس شیطان کشی هستش ان هم مجانی. دانته دارای اعتماد به نفس بسیار بالایی هستش که یکی دیگر از مزیت های او برای محبوبیت وی هستش تقریبا در هر قسمت برای خودش یک دوست دختر دست و پا کرده و با خودش همراه کرده که به نام های...: ( Lucia ، Trish ، Lady ) که البته لوسیا زیاد بهش بها نمیداد. دانته از دو سلاح اصلی (گرم و سرد ) استفاده می کند که یک شمشیر قدرتمند با نام Rebellion و دو تا اسلحه کمری به نام های (Ebony و Ivory ) استفاده می کند که این دو پیستول هیچ گاه گلوله هایشان تمام نمی شود.کار دوبله و صداگذاری شخصیت دانته رو در قسمت اول اقای Drew Coombs در قسمت دوم اقای Matthew Kaminsky و در قسمت های سوم و چهارم اقای Reuben Langdon ایفای نقش کرده اند.
GamesRadar دانته را به عنوان مرد سال 2001 انتخاب کرده و هیکل او را به عنوان یک مرد جذاب بیان کرده است.GameDaily او را به عنوان مرد هفتم شخصیت های سال خودش در بین 25 شخصیتی که در لیست داشت انتخاب کرد و GameSpy او را به عنوان یکی از برترین شخصیت های دهه منتخب کرده بود. و مقام های مختلف دیگر از سایت ها ی معتبر که برا یدانته تعلق گرفته شده بود.

Devil May Cry

ترتیب قسمت های این سری با توجه به روایت داستانی این سری به این ترتیب خواهد بود...:

Devil May Cry 3
(Devil May Cry (2001
The Animated Series (انیمیشن)
Devil May Cry 4
Devil May Cry 2

اما ترتیب انتشار هر یک از قسمت های بازی به این شکل هستش...:

PS2 - 2001
Meta..: 94

وقتی که کامیا ایده خودش رو با میکامی نتونست کامل کند تصمیم گرفت تا خود استین بالا بزند
قسمت اول این بازی توانست تبدیل به یکی از بهترین های این سبک بشه و باعث نو ظهور شدن
قهرمانی جدید ، گیم پلی جدید ، داستانی جدید و ارتقای ژانر H$S

(یکی از دیالوگ های به یادماندی قسمت اول..بین ترش و دانته..: (تریش در هنگام مردن ..:

تریش..: من دیگر از دنیا خواهم رفت و مثل یک شیطان باقی می مانم (و اشک از چشمانش جاری می شود)
دانته...: نه تریش تو دیگر شیطان نیشتی چون شیطان گریه نمی کند .!

2003 - PS2

Meta..:68

همه چی خوب پیش میرفت فقط تا وقتی که کامیا روز پروژه بود
اما وقتی این کارگردان دیگه از این سری دست کشید قسمت دوم که با فاصله 2 سال بعد
منتشر شد نتوانست ان طور که باید بتونه مثل قسمت اول در همه لحاظ عالی ظاهر بشه
و با بازخورد های منفی روبرو شد ، نه تنها گیم پلی افت داشته بلکه داستان بازی نیز افت قابل توجهی داشته

2005 - PC-PS2

Meta..:87

جبران اشتباهات نیازمند یک حرکت اساسی بود تا این که با یک پیش روایت داستانی زیبا
قسمت سوم این سری دوباره زنده شد و با ارائه یک داستان عالی در کنار نواوری های
گیم پلی که بسیار هیجانی و با سرعت پیش میرفت باعث شد تا بازی به عظمت قبلی خود
برگردد و باعث شد تا بازی همرده عناوین بزرگی همچون شاهزاده ایرانی و نینجا گایدن قرار گیرد

2008 - (PS3 - X360 -PC )

Meta..: 84

قسمت چهارم این سری با فراز و نشیب های فراوانی روبرو بود مخصوصا قبل از انتشار
اول که قهرمان این قسمت تغییر کرده بود و یک شخصیت جدید با نام Nero (نرو) به بازی
اضافه شده بود با توجه به اطلاعات قبل بازی احساس میشد که در این قسمت دانته
در نقش شخصیت منفی و حتا موجبات مرگ او فراهم خواهد شد تا این که در نهایت
این فرضیات برعکس شد و نرو و دانته هر دو در قسمت هایی از بازی (روایت داستانی)
قابل بازی شدن که سهم اعظم این قسمت برای نرو بود و کلا داستان روی نرو بیشتر
پرداخته شده بود اما همین مقدار کم حضور دانته باز از جذابیت های این مرد فوق العاده
دنیای گیم نکاسته بود

تیم نینجا..: استدیویی که فراز و نشیب های زیادی داره
دانته...: حتی فن ترین های دانته ، گله مند و ناراحت هستن
با یکی از طرفداران گله مند صحبتی داشتم ارزو داشت که حداقل در اواخر بازی
ظاهر دانته به قبل بازگرده و بتونه چند ساعتی لذت ببره ، تغییر در ظاهر دانته و بقیه شخصیت ها برای یک ریبوت ایا کاری است درست با غلط
و با توجه به روندی که کاپکام در عناوین خودش پیش گرفته باید دید این سری چه در انتظارش هست

نکته...: در قسمت جدید که کار ساخت به تیم NT سپرده شده انها تصمیم گرفتن تا یک چهره غربی به شخصیت دانته ببخشند و این موضوع با بازخوردهای منفی روبرو شد ولی سازندگان بر این کار اصرار داشتن و به یکی از الهاماتشان در طراحی چهره جدید دانته از فیلم کریستوفر نولان (بتمن شوالیه تاریکی ) بوده است.

راستی به نظر شما این دو شخص با هم زیر یک سقف برن عاقبت فرزندشون چه نتیجه ای برای دنیا رقم خواهد زد..؟ : دی

تهیه و تنظیم..: حامد - Layken
91/09/16

shannon
12-12-2012, 15:40
وای بیخیال تازه داشت یادم میرفت چه بلایی سر رفیق قدیمیم آورده این نینجا تئوری خراب شده....من عاشقش بودم خیلی بچه باحالی بود:n12:حالا دانته به کنار!!!!!!!ورژیلو میبینم انگار......!!!
من تاجایی که فهمیدم دانته آخر سری 3 منتظر ورژیل بود...آخرش گفت he come back soon!!!!
He ورژیل بوده دیگه...به خدا روانی شدم از دست این بازی....:n28: اون از 4 اینم ازین...دانته رو میکشتن آخر بازی خیلی بهتر بود تااینقدر چرند ادامه اش بدن...:n14:....

resident_evil
28-12-2012, 14:40
من خیلی وقت پیش دمو رو بازی کردم یعنی همون روزی که اومد شدید حال کردم با بازی . گیم پلی , موسیقی ها و صداگذاری , گرافیک بازی و همچنین باس فایت فوق العاده ای که داشت !
دیالوگ های خیلی خوب و جالبی هم داره :دی
در مورد طراحی خود دانته هم زیاد واسم اهمیتی نداشت از همون اول که بای بازی کردن دمو هم خیلی خوشم اومد تازه ! همون حالت کله خَری رو حفظ کرده و چهره ی خوبی هم داره . اصلا اونجوری که میگفتن نیست . همون G*y Dante و ازین چیزا !
در کل خیلی خوشم اومد و سخت در انتظاریم !

MR.CART
28-12-2012, 16:40
چند روز دیگه منتشر میشه؟

campuzlit
28-12-2012, 18:30
چند روز دیگه منتشر میشه؟

26 دی برای PS3 و 360. برای PC هم فک کنم گفتن 10 روز بعدش می یاد.

Masoud King
31-12-2012, 12:41
اولین نمره بازی هم توسط مجله سوئدی LEVEL داده شده که 9/10 بود.

این مجله تنوع مراحل بازی رو مورد ستایش قرار داده و همچنین عنوان کرده داستان بازی نسبت به نسخه های قبلی بهتره اما کنترل بازی مثه قبل خوب نیست.
همچنین عنوان کرده که طرفدارای قدیمی بازی می تونن همون ارتباط سابق رو باهاش داشته باشند.

کاور مجله:

منبع

mjorh
05-01-2013, 00:28
جدیدترین تریلر :

DMC CG Trailer

daren
11-01-2013, 15:27
جدیدترین تریلر :

DMC CG Trailer

مرسی، خیلی قشنگ بود. تریلرایی که از گیم پلیش نشون میده هم خوبه هر چند ممکنه به پای 3 و 4 ش نرسه.
در هر صورت تا 2 هفته دیگه میاد می بینیم چطوریه.
یادمه اون موقعها از 4شم خوشم نمی یومد، آخه انتظار این بود که داستان بعد بازی 2 رو بسازن که عاقبت دانته مشخص شه که بلاخره از دنیای شیطانا برگشت یا نه.

اما وقتی فهمیدم نرو پسر ویرژیله تازه ازش خوشم اومد.:n12:
ا
ینم شاید اینطوری شه. :n01: این دانته هم جذابیت های خودشو داره. اما در مورد ورجیلش شک دارم.:n15:

Leon-117
11-01-2013, 18:24
بازی برای Xbox 360 لیک شد و Region Free هست..............

Azhang
11-01-2013, 18:25
اما وقتی فهمیدم نرو پسر ویرژیله تازه ازش خوشم اومد.:n12:

اینو کجا گفته؟؟؟:sq_6:

daren
11-01-2013, 20:53
همه جا میگن و منطقیم هست. خود کپکام هم نه قضیه رو رد کرده نه تایید.
تو 4 ش اونجایی که نیرو یاماتو رو تعمیر میکنه یه رویا میبینه که تو یکی از فروم های خارجی نوشته بود تو رمان ژاپنیش صدای ورجیل رو میشنوه که بهش وعده ی قدرت میده.
در ضمن به شباهت های اونا هم باید دقت کنیم. چرا باید توی داستان چهارم که کپکام هنوز داستانو نابود نکرده بود شخصیت اول داستانو پسری بذاره که مثه دانته و ویرژیل موهاش سفیده
و معلوم نیست از کجا دارای قدرت شیطانیه. تازه وقتی تبدیل میشه شیطانش مشابه ویرژیله و در آخر دانته یاماتو، شمشیر ویرژیل رو به دست نرو می سپاره. اگه غریبه بود این کار رو نمی کرد.:n09:
گویا اون موقعی که ویرژیل و دانته از هم جدا هستن و ویرژیل دنبال راهی برای کسب قدرت و باز کردن دنیای شیاطینه، بابای نرو میشه. :n10: البته در مورد گذشته نرو هم یه جا خوندم که نرو یتیم زاده ای بوده که اونو (احتمالا مادرش) جلو کلیسایی میذاره که تو داستان چهارش دانته و نرو اونجا مبارزه می کنن. بعد اون بچه همون فرقه مذهبی بزرگش می کنه.

می گم کپکام هم نه تایید کرده قضیه رو نه رد کرده، حالا اینجاها رو هم یه نگاهی بندازید، تو دومیش توضیح داده که نرو کیه و اینکه بر چه اساس می گن ویرژیل پدرشه. اولیش هم ترجمه اون رمان ژاپنیشه گویا:

در هر صورت دویل می کرای یه داستان مبهمه که هر کسی یه جوری تعریفش می کنه. مثه توضیح گذشته ویرژیل و دانته و نحوه کشته شدن اسپاردا. یا حتی نرو اما اکثرشون متفق القولن رو این قضیه که ویرژل بابای نرو هست.

Masoud King
11-01-2013, 21:00
بازی به صورت Region Free لیک شد..

hosseincode2008
11-01-2013, 22:42
بازی به صورت Region Free لیک شد..
صفحه پيش گفتن :rolleye:

اسم تاپيكم به DmC: Devil May Cry تغيير پيدا كرد؛ حروف چيني رسميش اينطوريه.

ali_agha1981
11-01-2013, 23:12
صفحه پيش گفتن :rolleye:

اسم تاپيكم به DmC: Devil May Cry تغيير پيدا كرد؛ حروف چيني رسميش اينطوريه.

حداقل جلوی اسم تاپیک بنوسید Devil May Cry 2013 یا Devil May Cry 5 که با تاپیک نخسه های قبلی قاطی نشه و بشه بعدا سرچ زد...مثل همون تاپیک MW 2012

Daniel-Fire
12-01-2013, 12:21
سیستم واسه pc چی میخواد ؟؟

kingmohsen
12-01-2013, 13:45
سیستم واسه pc چی میخواد ؟؟

Minimum System Requirements:

Recommended System Requirements:

CPU:
AMD Athlon™ X2 2.8 Ghz or better,
Intel® Core™2 Duo 2.4 Ghz or better

CPU:
AMD Phenom™ II X4 3 Ghz or better,
Intel® Core™2 Quad 2.7 Ghz or better

RAM:
2 GB RAM

RAM:
4 GB RAM

VGA:
ATI Radeon™ HD 3850 or better,
NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better

VGA:
AMD Radeon™ HD 6950 or better

DX:
9.0c or greater

DX:
9.0c or greater

Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8

Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8

HDD:
8 GB free hard drive space

HDD:
9 GB free hard drive space

Sound:
Standard audio device

Sound:
Standard audio device

Layken
12-01-2013, 16:25
Famitsu : 34/40 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game Informer : 9/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Edge : 8/10

Mohammad Yek110
12-01-2013, 16:27
سلام
بازی منتشر شده؟
من کلا DMC بازی نکردم ، باید داستان سری های قبلیشو بدونم؟؟؟؟
میشه یه توضیحی بدین؟؟
کلا چطور بازی ای هست؟شبیه چه بازی های دیگه ایه؟
مرسی :n16:

Layken
12-01-2013, 16:44
سلام
بازی منتشر شده؟
من کلا DMC بازی نکردم ، باید داستان سری های قبلیشو بدونم؟؟؟؟
میشه یه توضیحی بدین؟؟
کلا چطور بازی ای هست؟شبیه چه بازی های دیگه ایه؟
مرسی :n16:

سلام
بله برای کنسول لیک یا منتشر شده
برای کسب اطلاعات از بازی به صفحه قبل پست شماره 202 { پست خودم } مراجعه بکن جامع و کامل توضیح داده شده.

Daniel-Fire
12-01-2013, 19:14
چرا حجمش کمه انقد ؟
واسه ps3 نزدیک 8 گیگ .. از دانلودها دارم میگیرم..امیدوارم سالم باشه!

ye adam
12-01-2013, 21:22
چرا حجمش کمه انقد ؟
واسه ps3 نزدیک 8 گیگ .. از دانلودها دارم میگیرم..امیدوارم سالم باشه!

دانلود ها از نظر من معتبر ترینه
ولی نمیدونم که بهت بگم :دی

vahidgame
14-01-2013, 12:14
امتیاز های بازی تا به الان خوب بوده:

EGM - 95
Official Xbox Magazine - 90
Eurogamer Italy - 90
Destructoid - 90
Hardcore Gamer Magazine - 90
CVG - 90
Games Master - 89
MondoXbox - 87
GamesBeat - 85
Gametrailers - 85
Gamespot - 80
Strategy Informer - 80
Polygon - 80
GamesRadar - 80
Metro GameCentral - 80
Eurogamer - 80
PlayStation Official Magazine UK - 80
Gamereactor Sweden - 70

توی متا هم فعلا از 12 نقد ، میانگین اون 84 هستش...

Layken
14-01-2013, 15:00
Gamespot..: 8/10

مثبت..:

Tight, enthralling, and deep combat
Big variety of weapons and enemies
Imaginative demon designs
Convincing voice acting
Reboots the series without compromising its soul

منفی..:

Boss battles aren't nearly as fun as regular combat
Some minor graphical glitches
Ending doesn't live up to the rest of the story

IGN.........(PS3).: 8.5/10
IGN......(x360)..:8.9/10

مثبت:

+Sick combos
+Superb style
+Spectacular visuals

منفی.:

– No lock-on
– Campaign cut short

برای نسخه PS3 مشکل افت فریم اشاره کرده

Layken
16-01-2013, 01:28
4 ساعت یک دم بازی کردم بازی خوش دست ، روون ، خستگی ناپذیر بود و ارزش انتظار رو داشت.
نقات مثبت زیادی در بازی هستش از کمبوها گرفته تا ترکیب سلاح ها در مبارزات و استفاده از انها واقعا لذت بخش هستش
شخصیت پردازی دانته خوب هست و به مرور جذابیت داستان بهتر میشه و می تونم بگم تا اینجا DMC یی زیبا بازی کردم....اما

اما این قسمت و این ریبوت برای من و امثال من که طرفدار سرسخت این سری هستش چیز جدیدی نداره در عین حال که دارم لذت می برم ولی
روند داستانی بازی کاملا برای قشر جدید گیمرهایی که با این سری اشنایی ندارن روایت میشه و برای من تا الان که سورپرایزی نداشته.
و مهم تر از همه این دانته در کنار برادرش مثل این میمونه که یک فیلم رو برای بار چندم دارم میبینم و حضورشون در دنیای مدرن قبل از فروپاشی کامل دنیا برام لوس هستش
البته شاید در مراحل باقی مونده نظرم عوض بشه ولی تا اینجا که همین بوده.

طراحی شخصیت های داخل بازی مخصوصا چهره هاشون چه مثبت چه منفی بسیار بد و بیش از حد اغراق امیز هستش و مقوله شیاطین را بر روی دشمنان با توجه به اصل محوریت دیمن ها به مقوله ای که بیشتر حالت ترسناک داره و سطح کیفیتی شیاطین را خیلی خوب پایین اوردن و بیشتر به خرچنگ قورباغه های قسمت چهارم تشبیه کردن.

حالا در ادامه بهتر می تونم به نتیجه برسم

jafarr
20-01-2013, 14:09
گرافیگ بازی در چی سطحه ؟ بیشتر فانتزی شده یا واقعی ؟

goldenmember
20-01-2013, 18:02
بنظرتون بازیش چطوره؟
من dmc 4 رو خیلی دوست داشتم ولی با dmc 3 خیلی خاطره ندارم و فقط نظاره گر بودم و با قیافه ی دانته مشکل ندارم
گیم پلیش چطوره؟
نوآوری داره؟
گرافیک چطور؟؟؟؟ من بهش خیلی حساسم

brain
21-01-2013, 00:10
سلام.
یکی میتونه سیستم کمبوی بازی رو برای من توضیح بده ؟
این
ترکیب سلاح ها در مبارزات و استفاده ازشون چه چیز مثبتی داره ؟
من فعلا نمیتونم بازی کنم ببینم چه جوریه ، ولی خیلی دوست دارم بدونم این 2-3 قسمت چه چیز جدیدی داره.

ممنون میشم.

Layken
21-01-2013, 02:47
از نظر من:

گرافیگ بازی در چی سطحه ؟ بیشتر فانتزی شده یا واقعی ؟

گرافیک بازی بد نیست. ولی بافت های بی کیفتی داره و طراحی هنری و بصری بازی زیاد به چشم نمیاد نسبت به قسمت چهارم که گرافیک و جلوه های هنری بسیار سطح بالایی داشت این قسمت پیش اون افت محسوب میشه برام

بنظرتون بازیش چطوره؟
من dmc 4 رو خیلی دوست داشتم ولی با dmc 3 خیلی خاطره ندارم و فقط نظاره گر بودم و با قیافه ی دانته مشکل ندارم
گیم پلیش چطوره؟
نوآوری داره؟
گرافیک چطور؟؟؟؟ من بهش خیلی حساسم

سلام.
یکی میتونه سیستم کمبوی بازی رو برای من توضیح بده ؟
این
ترکیب سلاح ها در مبارزات و استفاده ازشون چه چیز مثبتی داره ؟

من فعلا نمیتونم بازی کنم ببینم چه جوریه ، ولی خیلی دوست دارم بدونم این 2-3 قسمت چه چیز جدیدی داره.

ممنون میشم.

اگر DMC 4 خوشتون اومده از این هم خوشتون میاد چون دانته جدید ترکیبی هستش از رفتارهای نرو و دانته قسمت چهارم
به هیچ وجه به قسمت سوم نمیرسه و قیافه دانته هم ابهت و زیبا بودنش از لحاظ چهره پردازی و طراجی چهره در قسمت های چهارم و سوم بسیار عالی بودن ولی در این قسمت من که از قیافش راضی نیستم
گیم پلی همون طور که گفتم ترکیبی هستش از نرو و دانته ولی نسبت به قسمت سوم افت داره
سرعت کار خوبه به خوبی میشه روی دشمن چندین و چند کمبو با سلاح های متنوع در سریع ترین شکل ممکن کمبو زد این از نکات مثبت هستش
اما سلاح های به کار رفته درش اشنا هستن
گرافیک هم توضیح دادم.

Amir Hossein
21-01-2013, 14:57
سلام
بچه ها ما تا حالا قسمت نشده بود این بازی رو بازی کنیم :31:
فقط میدونم این بازی قبلش تحت انحصار ps بوده
الان چه نسخه هاییش برای پی سی هست؟
دانلود بکنیم؟
ممنون

goldenmember
21-01-2013, 17:32
سلام
بچه ها ما تا حالا قسمت نشده بود این بازی رو بازی کنیم :31:
فقط میدونم این بازی قبلش تحت انحصار ps بوده
الان چه نسخه هاییش برای پی سی هست؟
دانلود بکنیم؟
ممنون

1 و 2 رو نمیدونم ولی 3 و 4 هستن
3 گرافیکش خیلی از مد افتاده
4 مال سال 2008 هستش ولی گرافیکش خوبه اصلا حس نمیکنید بازی قدیمیه
من که خیلی دوسش داشتم

Daniel-Fire
21-01-2013, 18:28
امروز داشتم مرحله 1 و 2 رو با ps3 مغازمون بازی میکردم .. به من که خیلی حال نداد.. به نظرم 4 اِش خیلی بیشتر به آدم میچسبید .. گرافیکشم اصلا چنگی به دل نمیزنه و جالب نیست..واسه قسمت 4 خیلی بهتر بود ..
خیلیم فانتزی شده ..
اینمن که از دانته و ورجیل جدید که به نظرم اصلا به آدم نمیچسبه...حالا بریم مراحل جلوتر ببینیم...!

ye adam
21-01-2013, 18:52
امروز داشتم مرحله 1 و 2 رو با ps3 مغازمون بازی میکردم .. به من که خیلی حال نداد.. به نظرم 4 اِش خیلی بیشتر به آدم میچسبید .. گرافیکشم اصلا چنگی به دل نمیزنه و جالب نیست..واسه قسمت 4 خیلی بهتر بود ..
خیلیم فانتزی شده ..
اینمن که از دانته و ورجیل جدید که به نظرم اصلا به آدم نمیچسبه...حالا بریم مراحل جلوتر ببینیم...!

داداش البته این برای کنسوله میدونی که؟
یه امتحان برای pc رو بزن
شاید مثل ac3 زمین تا اسمون گرافیکشون فرق کنه :دی

kingmohsen
21-01-2013, 21:30
مردیم ما
بابا این ورژن پی سی کی میاد
:n14:

ye adam
21-01-2013, 21:34
مردیم ما
بابا این ورژن پی سی کی میاد
:n14:

تو سایتا زدن 4 روز دیگه

تـاریخ انتشـــار :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2013/01/25 (4 روز)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جمعه 06 بهمن 1391

Daniel-Fire
21-01-2013, 22:02
داداش البته این برای کنسوله میدونی که؟
یه امتحان برای pc رو بزن
شاید مثل ac3 زمین تا اسمون گرافیکشون فرق کنه :دی

:D نمیدونم والا .. حالا بزار واسه pc بیاد ببینیم ..

pcali
23-01-2013, 09:49
بازی در کل حال اساسی میده :n20:داستانشم خوب از آب در اومده خدایش من مونده بودم چه طوری میخوان داستان سرایی کنن اما واقعا یک چیز از روی هوا سناریو پردازی نکردن از نظر من بازی تونسته اصالت خودشو حفظ کنه کمبو های جالب و نحوه آپگرید کردن هم خوب کار شده اما گرافیک میتونست بهتر باشه اما باز هم خوبه قابل تحمله دوستان طرفدار دانته حتما بازی کنن تا یک بار دیگه خاطرات قدیم باز گو بشه امتیاز من به بازی 8 موفق باشید :n16:

Daniel-Fire
25-01-2013, 18:19
خوب بالاخره نسخه pc ام اومد ..

goldenmember
26-01-2013, 22:04
گرافیک نسخه pc چطوره؟

m2stech
27-01-2013, 14:19
تو این نیم ساعتی که بازی کردم از بازی راضی بودم، انیمیشن و حرکات خیلی روون و طبیعی هستند، داستان بازی هم باید جالب و کمی خنده دار باشه این طوری که شروع شد :n02:
گرافیک را هم رو ultra گذاشتم به نظرم خیلی خوبه!

M e i s a m
27-01-2013, 15:54
من که هنوز نگرفتم ولی یه سوال فنی دارم میگم حضرت ویرجیل هم تو این ورژن هست؟ :دی طبیعتا باید باشه نه مثل ورژن های قبل که بریم بزنیم تو سر هم کلا میگم که یعنی میبینیمش یا نه دلمون تنگیده برای یه شخصیت خسته :n09::n19:

Layken
27-01-2013, 20:36

تکرار شیطان کشی

سبک ها در صنعت گیم چند شاخه اصلی دارند که سبک H&S از شاخه های بسیار پرتحرک ان محسوب میشه و گیم پلی ان با ترکیبی از چندین المان مختلف که همگی در راستای تحقق این تحرک بالا به کار میره. در دهه گذشته در این سبک ما با اثر استاد کامیا یعنی Devil May Cry روبرو شدیم اثری با جاذبه همراه با داستان و گیم پلی منحصر به فرد که بخش اعظمی از این جاذبه را شخصیت اصلی این بازی به دوش میکشید. بعد از مدتها انتظار و فراز و نشیب هایی که بر سر این سری بازی افتاد 3 سال پیش ساخت ادامه این سری به دور از دستان کامیا بر دوش استدیو Ninja Theory افتاد و این استدیو در اولین گام خود اقدام به تغییر چهره شخصیت اصلی این سری پرداخت اعتراضات فراوان برای این مورد در نقات مختلف دنیا این استدیو را بر ان کرد تا اقداماتی برای راضی کردن این هواداران انجام دهد و در عکس العمل بعدی این استدیو با شاره به ریبوت داستان بازی و پرداختن به داستان قبل از رویدادهای تمام این سری میشه گفت توانست رضایت بخشی از ملت هوادار این سری را جلب کند اما ما می خواهیم ببینیم ایا سوای چهره دانته این استدیو توانست اوضاعی را که کاپکام بعد از قسمت چهارم به وجود اورد جموجور کرده و و سروسامانی ببخشد یا یک عقب گرد دیگر در این سری را شاهد هستیم :

چند ضرب هایی لذت بخش

شیطان می گرید یعنی سرعت یعنی هیجان کار و این اصالت در بازی وجود دارد بازی مثل گذشته از همان ابتدا با شمشیر ربلیون دانته اغاز می شود و رفته رفته با توجه به نیازهای مراحل ، در بازی سلاح های جدید و امکانات جدید برای ما داده می شود و در کنار اینها کمبوهای متنوع و مختلف حتا ترکیبی در اختیار ما قرار داده می شود دانته همانند گذشته دو اسلحه زیبای خودش را نیز همراه دارد و در ترکیب کمبوها می توان به خوبی از سلاح های سرد و گرم استفاده کرد سرعت انجام کمبوها کاملا به گیمر بستگی دارد و رفته رفته با تمرینات زیاد می توان در انجام انها ماهر تر شد و لذت برد زیرا که تنوع بسیاربالایی برای هر کدام از سلاح ها و ترکیب انها در بازی گنجانده شده است. هر چقدر ماهر شدن بیشتر لذت بیشتر و در عین حال حساسیت بیشتر را باعث می شود تمامی اینها با دو سیستم مجزای بهشتی یا فرشته و جهنمی یا شیطانی که به صورت سلاح در اختیار ما قرار می گیرند تحقق می یابد که سلاح های بهشتی به حسی سرد بوده و سلاح های جهنمی با جسی گرم و اتشین در اختیار ما هستند در کنار اینها به مرور دو نوع اسلحه جدید برای ما داده می شود.
ترکیب این همه امکانات در بین بازی در زمین و هوا همراه با تعداد زیادی دشمن که هر کدام به مرور با تنوع خاص و استراتژیک خاص خودشون کشته می شوند بسیار لذت بخش هستش در واقع NT توانسته روح اصلی این سری را به خوبی در رگه گیم پلی بازی وارد کند و سرعت و هیجان کار با سلاح ها با دشمنان متنوع را افزایش دهد هر نوع دشمن یا اهریمن در بازی با شیوه متداولی کشته می شود اما طبق رسم این سبک به مرور دشمنانی ظاهر می شوند که نه تنها چالش گیم پلی را افزایش می دهند بلکه باید توسط یکی از سلاح های خاص از بین بروند و استفاده از سلاح دیگر کاربردی نخواهد داشت این مورد خاص زمانی پرتنش تر و هیجان انگیز تر می شود که مجموعه ای از دشمنان که هر کدام با یک شیوه خاص از بین می روند در کنار هم ظاهر می شوند و میدان نبردی سهمگین را به وجود میاروند اما این روند مختص دشمنان نیست وکاربرد سلاح ها برای باز کردن درهای مخفی نیز به کار می رود در جای جای بازی درهایی مخفی وجود دارند که در خود ایتم های مختلفی را قرار دادند و می توان با گشت و گذار در راه های مختلف بازی به انها دست یافت. البته این راه های مخفی انچنان سردرگم کننده نیستن و اکثر انها بسیار سرراست هستند و فسفر زیادی نمی سوزاند این فسفر در کلیت بازی نیز انچنان به کار نمی رود بازی روند بسیار خطی داره که به جز یک مورد انچنان نیاز به حل پازل و تفکر برای گیمر ندارد و سرراست است. طبق روال این سری در بازی اپدیت هایی نیز تعبیه شده که با پیش رفت در بازی و جم اوری ایتم ها می توان اقدام به اپدیت کرد. این اپدیت ها توسط Orb هایی صورت میگرد که در قسمت های قبلی این بازی نیز وجود داشت اورب های قرمز ، سفید و سبز رنگ که به وفور در بازی یافت می شوند و با از بین بردن هر دشمن می توان انها را جم اوری کرد قرمز رنگ ها برای خرید از جعبه ایتم ها مورد استفاده قرار میگیرد ، سفید ها برای اپگرید قدرت و لول سلاح ها و سبز رنگ ها برای پر کردن خط نوار سلامتی به کار می رود که البته سیستم اشنایی در این سری است.
بازی همراه با درگیری های زیاد سیستم پلتفرمینگ مناسبی نیز دارد همان طور که اشاره کردیم ما دو نوع قدرت در اختیار داریم که این قدرت ها توانایی هایی برای رد کردن این بخش ها نیز در اختیار ما می گذارند که البته در مبارزه با دشمنان نیز کاربرد بسیاری دارد. مورد بخصوص دیگر در بخس تیراندازی بازی حذف سیستم Lock on هستش که در بسیار موارد دردسرساز می شود و گیمر مجبور هستش تا زاویه دوربین را سریع در وسط مبارزه با توجه به دید و عکس العمل سریع خودش تغییر بدهد و دشمن را به درستی مورد هدف قرار دهد

گرافیکی هنری

تنوع دشمنان بازی بسیار بالاست در هر قسمت از بازی کلکسیونی از دشمنان ریز و نسبتا درشتی با ما روبرو می شود که به صورت هوایی و زمینی با ما درگیر می شوند و بسیار چالش برانیگز هستند و همانطور که اشاره کردم وقتی این دشمنان از نوع خواص درکنار هم قرار میگیرند چالش مرحله بسیار بالاتر می رود اما متاسفانه باس فایت های اصلی بازی و حتا میبی باس های بازی نه تنها در این سری بلکه در این سبک حرف زیادی برای گفتن ندارن مینی باس ها که از تنوع بالایی برخوردار نیستن و یا حتا مینی باس محسوب نمیشن و باس فایت های اصلی و بزرگ نیز خیلی اندک بوده و سیستم مبارزه با انها بسیار اسان هستش و چالش زیادی را نمی طلبه متاسفانه در طراحی این اهریمنان نیز کم کاری صورت گرفته همین باس فایت های اصلی از سراحی با جزییاتی برخوردار نیستن و به شکلی ضعیف طراحی شدن شکل ظاهری باقی دشمنان نیز از جزییات بالایی برخوردار نیست و فقط به صورت یک اهریمن ژولیده و کدر روبروی ما گنجانده شدن چهره شهصیت های داخل بازی از جمله Mundus و یا همسر وی نیز بسیار ساده و بدون دقت کافی پرداخت شده است اما نسبتا این ضعف روی شخصیت های اصلی دانته و ورجیل برطرف شده و از طراحی مناسبی بهره مند هستن.گرافیک کلی بازی نیز انچنان تعریف خاصی ندارد موتور UE3 در بازی به کار برده شده و این استدیو قبلا توانایی خودش را با این موتور در بازی Enslaved به نمایش گذاشته ولی نسبتا در DMC نیز انچنان بدون نقص نیست بافت ها و تکسچرهای بازی در اکثر نقاط بی کیفیت بوده و حتا از لحاظ بصری چیز دندان گیری ندارد اما طراحی هنری بازی مخصوصا تشعشات مبارزات ضربه ها و نورهای ساتع در این هنگام بسیار زیبا بوده و کار هنری خوبی را عرضه می کند حس جهنمی و بهشتی بازی نیز به خوبی طراحی شده و جو و اتمسفرحاکم در بازی با خلاقیت تمام در بازی وارد شده اما در کل باید گفت گرافیک بازی نسبت به عناوین هم سبک خود مخصوصا قسمت قبلی خود چیز دندان گیری نشان نمی دهد.
موسقی راک این سری همیشه مورد ستایش بوده و در این قسمت هم مورد ستایش هست مثل گذشته در هنگام مبارزات موسیقی هیجان انگیز بازی شروع می شود و شما را وادار می کند تا در میدان شور به پا کنید و قلع و قم کنید ، اما خب این صداگذاری همانند سری های قبل به یادماندنی نیستن هم موسیقی بازی و هم موزیک بخش ایتم ها و منو همگی در یک سطح گذرا قرار دارن البته این هم شاید برای قشر جدید که با این سری اشنا میشن تفاوت زیاد نداشته باشد صداگذاری بازی نیز در سطح بالایی قرار دارد و هر حرکت شما بی توجه باقی نمانده و با هر ضربه خود صدای ان را خواهید شنید کار دوبله نیز در سطح مناسبی قرار گرفته و باور پذیری لب خوانی انها قابل قبول است. مهمترین نکته در زمینه دوبلاژ به کار رفتن الفاظ رکیک و بد دهن گویی های زیاد شخصیت های داخل بازی هستش مخصوصا دانته ، میشه گفت یکی از تفاوت های اصلی بین شرق و غرب همین الفاظ هستش بیش از 90 درصد عناوین شرقی همیشه ادبیات به کار رفته حتا به صورت شوخی بسیار کتابی و با رعایت حداکثری شئونات هستش این در حالیه که عنوانی مثل DMC که سطح دیالوگ هاش مثال زدنی بود این بار در دستان شخصیت اصلی به اندک بیراه ای کشیده شده بود اما خب با این حال می توان نسبت به جو داستانی بازی از این مورد چشم پوشی کرد و به نجوه روایت داستانی تلقی داد.
یکی از مهمترین عوامل در روایت داستانی بازی هستش داستان بازی این بار یک ریبوت خواهد بود یک نگاه به گذشته به قبل از هر چیزی که دیده اید به زمانی که دانته هنوز خود را نیافته بود تا این که دختری با نام Kat با او ملاقات می کند او توضیح می دهد که رازهایی در گذشته دانته وجود دارد و در اریکه قدرت این Mundus هستش که فرمانروایی می کند او همه چیز را کنترل می کند زندگی مردم را کنترل می کند حتا اب و غذای مردم را نیز کنترل می کند و ذهن و فکر مردم را به تسلط خود در اورده است اینجاست که دانته با Kat همراه می شود ورجیل را ملافات می کند و گذشته خود را می یابد همراه با ورجیل به مبارزه با موندس و نجات دنیا بپردازد مبارزه ای که برای کسانی که قسمت های قبل را بازی کردن نتیجه ای معلوم دارد و برای کسانی که برای اولین بار با این سری اشنا می شوند بسیار لذت بخش خواهد بود داستان بازی بسیار زیبا ساخته و پرداخته شده و اتفاقا این ار هر دو قشر کهنه کار و جدید را مشتاق کرده و راضی می کند در این بین شخصیت پردازی دانته که از مهم ترین موراد این بازی محسوب میشد یک دهم قسمت های قبل نیست اما برخلاف تفکراتی که در ذهن ها بود برای این بازی بسیار زیبا و در خور توجه ظاهر شده و میشه گفت NT توانسته که هر دو قشر منتظر این بازی را راضی نگه دارد و یک کار قابل قبول را ارائه کند اما چیزی که وضاحه اینه که کار باید به دست کاردان سپرده شود. ولی کلیت بازی ساخته شده چیز جدیدی را ارئه نمی دهد میشه گفت تلاشی که NT انجام داده بسیار عالی و در خور توجه بود اما یک اصولی که در این سری وجود داشت حسی بود که در محیط و جو بازی به گیمر منتقل میشد مخصوصا رفت و برگشت های همیشگی ، تعداد زیاد باس فایت ها و مبارزاتی چند برابر هیجان انگیرتر از این قسمت ، و مخصوصا تزریق حس و حال واقعی دنیای اهریمنی میشه گفت اهریمن های موجود در قسمت های اول تا سوم در همه لحاظ یک اهریمن واقعی بودن و حتا جو و اتمسفر بازی هم با این نحوه هم خوانی داشت اما در قسمت چهارم و مخصوصا نسخه ریبوتش از این قضیه به طور خاصی جدا شده و فلسفه اهریمن را با نگرشی متفاوت معرفی کردن که البته این خودش هم جای مثبت داره هم منفی. با این حال همانطور که اشاره کردم این بار ما با یک DMC خوب مواجه هستیم و خوشحالیم که این ریبوت به سرنوشت نسخه های عناوینی همچون NG 3 و RE 6 دچار نشد و توانست اندک اصالت باقی مانده خود را از گذشته ای بزرگ و با اقتدار نگه داشته و حفظ کند

نکات مثبت..:

گیم پلی سریع و روان - سیستم مبارزات لذت بخش - یک ریبوت مناسب

نکات منفی..:

گرافیکی نه چندان مناسب - کم تنوع بودن باس فایت های بازی - حذف سیستم lock on

گیم پلی : 8
موسیقی و صدا : 8
گرافیک : 7.5
داستان : 8

امتیاز کلی: 8
یک بازی خوب

Daniel-Fire
27-01-2013, 21:54
من که هنوز نگرفتم ولی یه سوال فنی دارم میگم حضرت ویرجیل هم تو این ورژن هست؟ :دی طبیعتا باید باشه نه مثل ورژن های قبل که بریم بزنیم تو سر هم کلا میگم که یعنی میبینیمش یا نه دلمون تنگیده برای یه شخصیت خسته :n09::n19:

بله هستش ولی نه با اون جذبه و خستگیش:n02: ..تو نسخه 3 ورجیل واقعا حرف نداشت..!

Daniel-Fire
27-01-2013, 22:14
کم تنوع بودن باس فایت های بازی - حذف سیستم lock on

حالا گرافیک جهنم ولی این دو تا واقعا آزار دهنده هست .. هر چند گرافیک هم تو ذوق میزنه!

kingmohsen
28-01-2013, 01:32
نقد بسیار خوبی بود
تشکر از layken عزیز

متاسانه در کل بازیهای موفق گذشته طی سالهای اخیر اون اصالت خودشون رو از دست دادند و خیلی سطحی تر شدن
چون ایجاد داستان جذاب و شخصیت پردازی قوی خیلی سخت و زمان بر هست و کار هرکسی نیست

در کل دید کشورهای شرقی و بخصوص ژاپن چیزی بسیار راتر از بازیهای غربی هست

ورژن ژاپنی این بازی همیشه پر بود از حس اصالت - بذله گویی - حجب و حیا و داستانی عمیق
اما ورژن غربی شده رکیک گویی و خشونت بدون فلسفه و ...

درکل بد نیست بازی و کاملا راضی کنندست
اما کاملا برای طرفداران قدیمی نبود استاد کامیا کاملا حس میشه

kingmohsen
28-01-2013, 01:39
نسخه 3 این بازی میشه گفت بهترینش بود

باس فایت های بازی شاهکار بود مخصوصا اون اسب های سفید که خیلی عالی بود و یا اون سگ های به زنجیر بسته شده
و یا اون گیتار برقی که باهاش دشمن ها رو میکشتی و یا اون دوتا شمشیر سخنگو که بسیار قدرت مند بودند

شماره 4 هم افت هایی داشت اما کاملا راضی کننده بود و یک سری ایده های جدیدی رو وارد بازی کرد

شماره جدید یک ریبوت کامله
اکشنها بسیار جذابه و سرگرم کننده اما قدرتمند نیست بازی (منظورم حس محیط و شخصیت هاست)

درکل بازی هست که باید بازیش کنی در کل میچسبه
سبک غربی دویل می کرای هست

AlexMercer
28-01-2013, 11:15
اقا سبک این بازی چطوره؟منظورم اینه که خطیه؟ مثل god of war و prince دشمن میریزه سرت میکشی میری جلو؟ من موفق نشدم batman arkham asylum رو تموم کنم زمانی که اومد. به نظر شما این بهتره یا بتمن ؟

pedram_sad
28-01-2013, 16:05
خوبه خدا رو شکر هم این بازی هم Ace combat نسخه pc اونها مشکلی از لحاظ افت فریم ندارن

تاپیک مشکلات pc رو پیدا نکردم گفتم اینجا بگم برای دوستانی که برای PC میخوان بگیرن
بازی رو تو 2 تا Dvd خریدم امروز بعد از نصب هم 8.33 جا گرفت
بازی بدون دردسر نصب میشه و خیلی راحت هم کرکش کار کرد انصافا autorun نصب خیلی شیکی هم داشت
بازی عالی فریم میده
من بدون v-sync رو 1080p و ultra با hd texture و hd shadows فریمم تا 117 و 122 هست
و با v-sync فریمم به هیچ وجه از 60 کمتر نمیشه

Turok-71
28-01-2013, 18:08
DmC خیلی دوست دارم...:n12::n12:

به این جور بازیا میگن: مردونه....

شبا رو بازی چت میشدم و یه بند جلو میرفتم...

خداییش هرکی همچین سیستم گیم بلی سریعو روونی سراغ داره بیاد رو کنه...

بازی معرکس...فقت کوتاه بود:n14: تازه بعد کشتن ماندس گرم شده بودم،،مبارزه با داداششم باحال بود...
داستان هرچند که میدونستمش اما نوع روایت جالبی داشت و مشتاق ادامش میشدی...خلاصه فهمیدیم این جکو جونورا چتور اومدن اینور...

SSS چقد دلچسبن وقتی که کنار هم قرار میگیرن...

واااای مبارزه (اسمش یادم رفت) با اون که تو کارخونه انرژی درینک چه حااااالی داد.(قبلا اسمش بویسون بود) قصاوت داشت دانته،،کیف کردم.

اون مرحله مبارزه با بچه ماندس رو حال نکردم....ای کاش بازی ادامه داشت بیشتر.....

این شاهکار نسل هفتم گیم رو از کف ندید...

yashar_silverboy
28-01-2013, 21:12
دوستان کسی DLC شو برای ps3 نداره؟