PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DmC: Devil May Cry

صفحه ها : 1 [2]

kingmohsen
28-01-2013, 22:11
اقا سبک این بازی چطوره؟منظورم اینه که خطیه؟ مثل god of war و prince دشمن میریزه سرت میکشی میری جلو؟ من موفق نشدم batman arkham asylum رو تموم کنم زمانی که اومد. به نظر شما این بهتره یا بتمن ؟

این بازی سبگ مخصوص خودش رو داره
واسه خودش یه سبکه
بازی کاملا خطی هست چون سبک بازیش همینطوره
من که به شخصه عاشق دویل می کرای هستم واقعا جذاب تر هست

این ورژن در کل خوبه اما اصالت قبل رو نداره
اما اگه بازهم میخوای لذت واقعی این بازی رو ببری ورژن 4 این بازی رو انجام بده (البته ورژن 3 خیلی عالیه اما گرافیکش مال 8 سال پیشه)

halflife g
29-01-2013, 09:43
دقيقا بلايي كه سر مكس پين ٣ اومد سر اين بازي هم اومده.....

بازي گيم پلي خوبشو حفظ كرده ولي بقيه موارد از اتمسفر گرفته تا موضوع و شخصيتها كاملا يه چيز ديگه شدن و صد البته يه چيز ضعيف تر(از نينجا تيوري سازنده بازي انتظار بيشتري مي رفت:n22:)

اگه براي كسي فقط گيم پلي و قسمت بزن بهادر بازي مهم آره بازي تقريبا خوب از آب دراومده ولي اگه داستان و اتمسفر و كاركترا مهم هست براش بهتر سمت بازي نره

+

امسال تو اين سبك بازيهاي زيادي مياد كه من به جاي انجام كل اين بازي منتظر اونا ميمونم : از castelvania كه براي pc هم مياد گرفته تا mg rising و god of war

.

kingmohsen
29-01-2013, 10:17
دقيقا بلايي كه سر مكس پين ٣ اومد سر اين بازي هم اومده.....

بازي گيم پلي خوبشو حفظ كرده ولي بقيه موارد از اتمسفر گرفته تا موضوع و شخصيتها كاملا يه چيز ديگه شدن و صد البته يه چيز ضعيف تر(از نينجا تيوري سازنده بازي انتظار بيشتري مي رفت:n22:)

اگه براي كسي فقط گيم پلي و قسمت بزن بهادر بازي مهم آره بازي تقريبا خوب از آب دراومده ولي اگه داستان و اتمسفر و كاركترا مهم هست براش بهتر سمت بازي نره

+

امسال تو اين سبك بازيهاي زيادي مياد كه من به جاي انجام كل اين بازي منتظر اونا ميمونم : از castelvania كه براي pc هم مياد گرفته تا mg rising و god of war

.

کاملا تایید میشه
مبارزه ها سریع تر و میشه گفت تا حدودی اکشن تر شده
باس فایتها خیلی بده
اتمسفر اصلا اون حس محیط شیطانی رو انتقال نمیکنه
شخصیت پردازی بد
گرافیک نچندان بالا بخصوص تکسچرهای محیطی
موسیقی بازی خوبه اما مثل قسمتهای قبل دلنشین نیست

به هر حال دیگه یه فرقی باید بین صنعت گیم ژاپن با غرب باشه
غرب از لحاظ محتوایی همیشه عقب تر از ژاپن بوده و کاملا طرفداران قدیمی این بازی نبود روح ژاپنی این بازی رو کاملا درک میکنن

halflife g
29-01-2013, 10:44
به هر حال دیگه یه فرقی باید بین صنعت گیم ژاپن با غرب باشه
غرب از لحاظ محتوایی همیشه عقب تر از ژاپن بوده و کاملا طرفداران قدیمی این بازی نبود روح ژاپنی این بازی رو کاملا درک میکنن

با كل حرفاتون موافقم ولي با اين قسمت نه.....

بسته به فرهنگ غربي ها و شرقي ها هر كدوم در ساخت و القاي يك اتمسفر تبحر دارن......محتوا و اتمسفري كه غربي ها با bioshock و مكس پين و halflife و syberia و.... توليد كردن رو ژاپني ها نمي تونن توليد كنن و محتوا و اتمسفري هم كه ژاپني ها با darksouls و سايلنت هيل و resident evil و dmc و shadow of colossus تونستن توليد كنن رو غربي ها نميتونن توليد كنن......

+

در نتيجه نميشه گفت كدوم طرز تفكر از لحاظ محتوا بهتر بلكه ميشه گفت هر كدوم بازيهاي مرتبط با فرهنگ و محتواي خودشو خيلي بهتر از اون يكي درست مي كنه و وقتي يه بازي از هر كدوم از اين فرهنگا به اون يكي ميره ضعيف تر ميشه

.

yashar_silverboy
29-01-2013, 11:18
دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟کسی DLC بازیو برای pS3 نداره؟

kingmohsen
29-01-2013, 11:27
در نتيجه نميشه گفت كدوم طرز تفكر از لحاظ محتوا بهتر بلكه ميشه گفت هر كدوم بازيهاي مرتبط با فرهنگ و محتواي خودشو خيلي بهتر از اون يكي درست مي كنه و وقتي يه بازي از هر كدوم از اين فرهنگا به اون يكي ميره ضعيف تر ميشه

.

درسته. منم بیشتر منظورم این سبک بازیها بود.
مثلا کشورهای شرقی تا به حال هیچ بازی سبک جی تی ای رو نتونستن بسازن. منظورم این نیست که نمیتونن بسازن کلا فرهنگ بازیشون ساخت این سبک ها رو نمیپسنده

کلا غربی ها سبک بازیهاشون چند تا ویژگی داره: واقع گرایانه تر - خشن تر - ادبیات کلامی کم
در مفابل سبک شرقی ویژگی هاشون این موارده: فانتزی تر - خشونت اغراق آمیز - ادبیات کلامی غنی تر و طنز آلود

کاملا میشه بازی های این دو سبک رو از هم تشخیص داد
مثل

فیفا - پی اس
Dead Rising- رزیدنت اویل
H.A.W.X و Ace combat

و هزاران بازی دیگه که اسمشون یادم نیست

Azhang
29-01-2013, 17:32
نبود هدف گیری بدجور رو اعصابه،مووهایی رو که با لاک کردن به راحتی مکیشد زد الان بیشتر شانسی میشه زد!!!دوربین بازی هم نمیدونم فقط واسه من اینجوری یا نه ولی حس میکنم دوربین داره سر میخوره میره یه طرفه صحنه!!!!

mjorh
29-01-2013, 19:20
میونه ی خوبی با این فرنچایز ندارم ، این قسمت هم با مشکل گرافیک روبه رو هستش هرچند به اتمسفر بازی لطمه ی آنچنانی نمیزنه ولی باید بیشتر روش کار میشد ، نداشتن Lock on هم اذیت میکنه ... موسیقی و گیم پلی درحد خیلی خوبی قرار دارن که به همین خاطر هم بازی میکنم !

kingmohsen
30-01-2013, 12:19
نبود هدف گیری بدجور رو اعصابه،مووهایی رو که با لاک کردن به راحتی مکیشد زد الان بیشتر شانسی میشه زد!!!دوربین بازی هم نمیدونم فقط واسه من اینجوری یا نه ولی حس میکنم دوربین داره سر میخوره میره یه طرفه صحنه!!!!

واقعا میشه گفت بدترین نسخه این سری از بازی بوده

گرافیک بسیار کم : واقعا ورژن 4 از لحاظ گرافیک خیلی ازین سرتر بود
عدم قفل روی دشمنان
حذف بخش های فکری بازی
باس فایت های بسیار بسیار کم و آسون
دوربین بسیار بد که دید رو بسیار محدود میکنه
داستان نچندان دلچسب و شخصیت پردازی بسیار ضعیف

واقعا کپکام اشتباه بسیار بزرگی کرد که بازی رو به غربی ها داد که بسازن
چون درک و استعداد ساخت چنین سبک بازی هایی رو سازندگان غربی ندارن

مثه این میمونه که متال گیر رو بدن غربی ها بسازن :n15:

ye adam
30-01-2013, 15:24
دوستان اون قسمتی که میریم تو ساختمون اصلی
بعدش میریم طبقه 87
اونجا هرکاری میکنم نمیدونم کجا باید برم
درشون باز نمیشه
لطفا یکی یه راهنمایی به ما بکنه :دی

ye adam
31-01-2013, 11:42
خوب بازیو خدارو شکر تموم کردم :دی

بازیه قشنگی بود و قسمت مبارزه با داداشش حرف نداشت
فقط یه قسمت از داستانو نفهمیدم :|
که چرا باهم جنگیدن؟؟؟
در کل از بازیش رازی بودم
و این نمره رو بهش میدم
9/10

Layken
31-01-2013, 13:46
خوب بازیو خدارو شکر تموم کردم :دی
فقط یه قسمت از داستانو نفهمیدم :|
در کل از بازیش رازی بودم
و این نمره رو بهش میدم
9/10

اون قسمتی که اسپویل کردی رو سریع ویرایش بکن جوابت هم من تو اسپویل میدم بهت..:

اخرش ورجیل نیت ودش رو بیان می کنه و اشاره میکنه که الان باید خودمون کنترل دنیا و این ملت را به دست بگیریم که با دانته سر این قضیه مشاجره می کنن
یک قسمتش ورجیل میگه که ما دو نفری که دنیا رو نجات دادیم انسان نبودیم پس باید به انسان ها جکومت کنیم و اون لحظه دانته به کت اشاره می کنه و میگه که نه این وسط یک انسان هم کمکمون کرده و پس شریک هستیم که ورجیل قبول نمی کنه و درگیر میشن که البته در قسمت های قبل ادامه داستان معلوم میشه

sepehr1380
31-01-2013, 14:11
خیلی بازی مشتیه هووورااااا فقط واس پی اس 2 که خیلی حال کردم

Beta
31-01-2013, 14:33
ارزش دانلود رو داره ؟؟!

ye adam
31-01-2013, 15:28
ارزش دانلود رو داره ؟؟!

به نظر من که داره

masbeh
31-01-2013, 15:57
برای اولین باره که یه نسخه DMC رو بازی میکنم....
واقعا جزو بهترین بازیهای زندگیمه....:42:
دمشون گرم...

saeedblack
31-01-2013, 17:41
مرحله سوم چجوری میشه پرید رو ساختمانهای بعدی من با اینکه jump+dash میکنم بازم فایده ای نداره می افتم پایین.چکار کنم کمک کنین.

ye adam
31-01-2013, 19:55
مرحله سوم چجوری میشه پرید رو ساختمانهای بعدی من با اینکه jump+dash میکنم بازم فایده ای نداره می افتم پایین.چکار کنم کمک کنین.

داداش میبینی نمیرسی باید 3 رو بزنی بعد دوبار اسپیس رو بزنی که خودشو بکشه جلو
این حرکتو باید یاد بگیری چون خیلی باهاش سر و کار داری

stealer
31-01-2013, 20:47
منم تمومش کردم
مرحله اخرش خیلی حال داد:n14:
ولی من حق رو به داداشه میدادم
ازادی کیلویی چند:n10:

mohsen_1363
31-01-2013, 21:08
سلام
بعضی حرکات جدید که اضافه میکنم نمیتون اجراش کنم
مثلا نوشته
3x 4x
یعنی چی؟

ye adam
31-01-2013, 21:26
سلام
بعضی حرکات جدید که اضافه میکنم نمیتون اجراش کنم
مثلا نوشته
3x 4x
یعنی چی؟
اگه درست حدس زده باشم باید یه pause اون بین باشه
منظورش اینه که 3 بار بزن 1 ثانیه صبر کن دوباره 4 بار دیگه بزن

ilililililiili
01-02-2013, 01:33
سلام دوستان تموم شد، ولی نسبت به شماره های قبلی، قسمتهای فکریش خیلی کم بود. ولی خوب بود بره کسایی که نمیدونستن داستان چیه و همینجوری Devil May Cry بازی میکردن. من فقط داستان و خونده بودم ولی بازیش بیشتر حال داد.

Azhang
01-02-2013, 17:09
منم تمومش کردم!!!
کلا بازیش یه جوری بود!زیادی دلچسب نبود!!!اصلا انگیزه ای برای دوباره تموم کرن بازی ایجاد نمیکنه!!!:n13:

goldenmember
01-02-2013, 18:06
سلام این کارو چطوری انجام میده؟
آپگریدشو خریدم ولی نمیتونم اجراش کنم.با کلیدای گیم پد توضیح بدین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IceLord
01-02-2013, 19:34

دو بار جلو رو بزنین و نگه دارین و بعدش بدون مکث کلید ضربه با شمشیر (نمی دونم تو گیم پد کدومه :n02: ولی تو توضیحاتش نوشته) رو پشت سر هم بزنین.
آپگرید های بعدیش رو هم بگیرید خیلی باحاله.

M,ANGEL,N
01-02-2013, 21:16
سلام تو مرحله 9 بعد از اونجایی که زنجیر اون مجسمه رو آزاد میکنه بعدش ازم میخواد که دکمه 11+11 بزنم اما من نمیدونم چیه و چطور باید بزنم
کمکم کنین

M,ANGEL,N
02-02-2013, 00:01
سلام تو مرحله 9 بعد از اونجایی که زنجیر اون مجسمه رو آزاد میکنه بعدش ازم میخواد که دکمه 11+11 بزنم اما من نمیدونم چیه و چطور باید بزنم
کمکم کنین

لطفاهر کسی میدونه راهنمایی کنه(نمیدونم منظورمو درست رسوندم یانه):n13:

kkain-blood
02-02-2013, 00:54
فکر کنم تو اون قسمت باید وارد devil trigger بشید ...با game pad یه جاهایی مشکل داره ولی میتونین از گیم پد و کیبورد همزمان استفاده کنید c , V رو بزنید!

kkain-blood
02-02-2013, 00:56

دو بار سریع کلید جلو رفتن رو بزنین بعدم شمشیر! دیگه ساده تر نمیشد گفت!

IceLord
02-02-2013, 01:05
فکر کنم تو اون قسمت باید وارد devil trigger بشید ...با game pad یه جاهایی مشکل داره ولی میتونین از گیم پد و کیبورد همزمان استفاده کنید c , V رو بزنید!

منظور همون C + Z هست. اشتباه تایپی شده :دی

mohsen_1363
02-02-2013, 01:29
اگه درست حدس زده باشم باید یه pause اون بین باشه
منظورش اینه که 3 بار بزن 1 ثانیه صبر کن دوباره 4 بار دیگه بزن
هی چی سعی کردم نشد

H M R 0 0 7
02-02-2013, 12:54
Nephilim ✔
Son of Sparda ✔
Dante Must Die ✔
Heaven Or Hell ...

italodance
02-02-2013, 15:17
virgil نمیمیره؟

چی کار کنم :n04:

Azhang
02-02-2013, 15:29
virgil نمیمیره؟

چی کار کنم :n04:
اگه منظورت قسمت آخر هست باید دویل تریگر رو فعال کنی بعد!!!

italodance
02-02-2013, 15:31
اگه منظورت قسمت آخر هست باید دویل تریگر رو فعال کنی بعد!!!

Devil trigger کدوم بود؟ مرسی

بله ماموریت 20 و اخر

IceLord
02-02-2013, 15:45
Devil trigger کدوم بود؟ مرسی

بله ماموریت 20 و اخر

C + Z رو بزنید

italodance
02-02-2013, 15:47
C + Z رو بزنید

ممنون البته من گیم پد ماکروسافتم ولی مرسی

M,ANGEL,N
02-02-2013, 16:07
دئستان بازم به مشکل برخوردم:n03:
تو مرحله 11 اونجایی که تو کتابخونه یه موجود سریع بهت حمله میکنه و بعدم ؛یب میشه میره تو حفره چیکار باید کرد؟ چون هرچی میزنمیش نمیمیره:n04::n25::n24:

Mohammad Yek110
02-02-2013, 16:15
سلام
باید قسمتهای قبل رو بازی کرده باشیم تا بتونیم داستان این رو بفهمیم؟؟
مرسی

daren
02-02-2013, 18:12
نه رفیق اتفاقن برعکسه این نسخه واسه روشن کردن داستان قسمتای قبله!!!
واسه همینم تاکید میکردن اسمش فقط دویل می کرایه نه دویل 5!

آقا قضیه ی این بسته های الحاقی چیه من یکی گرفتم نمی دونم چی کارش کنم!!!

amirnou
02-02-2013, 20:51
کسی میدونه چجوری میشه با دانته کلاسیک بازی کرد؟

IceLord
02-02-2013, 21:09
دئستان بازم به مشکل برخوردم:n03:
تو مرحله 11 اونجایی که تو کتابخونه یه موجود سریع بهت حمله میکنه و بعدم ؛یب میشه میره تو حفره چیکار باید کرد؟ چون هرچی میزنمیش نمیمیره:n04::n25::n24:

بعد از اینکه غیب شد نزدیکی شما ظاهر میشه و به سمت شما حمله می کنه. شما باید با یه پرش ساده جاخالی بدی و سریع بهش حمله کنی.
با Rebelion و Fire Arm راحت می میره.

کسی میدونه چجوری میشه با دانته کلاسیک بازی کرد؟

فایل داخل این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کنید و در محل بازی کپی کنید.
بعدش توی اسکین ها دانته کلاسیک باز میشه.

++++++

دوستانی که درجات سختی بالاتر رو رفتن (مخصوصا H M R 0 0 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ) آیا شخصیت ویرجیل هم باز میشه یا نه؟

Daniel-Fire
02-02-2013, 22:39
دوستان آپدیت جدید بازی رو کی نصب کرده ؟ چه مراحلی اضافه میشه ؟

daren
02-02-2013, 22:44
بچه ها من این الحاقیه که داده بودنو تو پوشه ای که تو C:\Users\****\Documents\My Games\UnrealEngine3بود ریختم ولی تاثیری مشاهده نشد.
و خود بازیم تو اینجا G:\Program Files\Devil May Cry نصبیدم ...
حجم اون 2تا فایلی رو که از بسته وارد می کنیم جمعا 71 مگه در حالی که تو پوشه بازی 8 گیگه اگه اونجا بندازم که بازی پریده......
واسه همینم تو مسیر اولیه انداختمش که نتیجه ای نداشت

soliman
02-02-2013, 23:43
دوستان لطفا کمک
من تو مرحله اخر مبارزه با ویرجل اون قسمتی که میخوام ضربات اخر رو بهش بزم سایه اش ظاهر میشه و نمیزاره که بهش ضربه بزم و دوباره ویرجل جون میگیره و بازم که میخوام ضربات اخر رو بهش بزنم ایطوری میشه.

Daniel-Fire
03-02-2013, 00:18
بچه ها من این الحاقیه که داده بودنو تو پوشه ای که تو C:\Users\****\Documents\My Games\UnrealEngine3بود ریختم ولی تاثیری مشاهده نشد.
و خود بازیم تو اینجا G:\Program Files\Devil May Cry نصبیدم ...
حجم اون 2تا فایلی رو که از بسته وارد می کنیم جمعا 71 مگه در حالی که تو پوشه بازی 8 گیگه اگه اونجا بندازم که بازی پریده......
واسه همینم تو مسیر اولیه انداختمش که نتیجه ای نداشت

اگه اون dlc از قبل رو بازیتون نیست فک کنم باید تو مسیر خود بازی بریزین :مثلا

G:\Program Files\Devil May Cry\DevilGame\Published\Content\DLCDanteOriginal

M,ANGEL,N
03-02-2013, 00:27
من همین کاری که گفتید انجام دادم و حدود 45 دقیقع زدمش اما بازم فایده ای نداشت و نابود نشد(همش هم با مشت آتشین زدمش):n25::n03:

italodance
03-02-2013, 09:41
دوستان لطفا کمک
من تو مرحله اخر مبارزه با ویرجل اون قسمتی که میخوام ضربات اخر رو بهش بزم سایه اش ظاهر میشه و نمیزاره که بهش ضربه بزم و دوباره ویرجل جون میگیره و بازم که میخوام ضربات اخر رو بهش بزنم ایطوری میشه.

ان لحظه اخر باید Devil Trigger بگیرید و یک ضربه کافیست

اگر با کیبورد هستید:

C+Z

اگر با گیم پد:

R+L که به ترتیب کنترل چرخش صفحه و کنترل حرکت میباشد رو توام فشار دهید

:n11:

alipsp
03-02-2013, 12:10
من همین کاری که گفتید انجام دادم و حدود 45 دقیقع زدمش اما بازم فایده ای نداشت و نابود نشد(همش هم با مشت آتشین زدمش):n25::n03:

با مشت نمیمیره با تبره میمیره

mohsen_1363
03-02-2013, 12:49
یکی اموزش حرکت trillion stabs با شمشر اصلی رو بگه لطفا ؟

Hitman67
03-02-2013, 14:32
سلام دوستان.
من دارم این بازیو از سایت میهن دانلود،دانلود میکنم
نسخه ی بلک باکسه
مشکلی که نداره؟
کرک خاصی داره ؟چون تو قسمت مشکلات نصب بازی تاپیک این بازی رو ندیدم.حجم نسخه ی بلک باکسم 6 گیگ بصورت فشردست که توش یه فایل iso هستش.

ye adam
03-02-2013, 18:14
سلام دوستان.
من دارم این بازیو از سایت میهن دانلود،دانلود میکنم
نسخه ی بلک باکسه
مشکلی که نداره؟
کرک خاصی داره ؟چون تو قسمت مشکلات نصب بازی تاپیک این بازی رو ندیدم.حجم نسخه ی بلک باکسم 6 گیگ بصورت فشردست که توش یه فایل iso هستش.

اون بلک باکسی که من گرفتم هیچ کرکی نداشت و کرک شده بود
و فک نکنم نسخه ای خارج از این بخواد باشه

astrix
03-02-2013, 21:23
سلام بچه ها ، آقا من این مرحله که باید این یارو < باب بارباراس> اسم دقیقش رو نمیدونم، همون که اخبار گوهه:n08:، یه هفتس گیر کردم، چظوری بکشمش :n03:؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعصابم خورد شده :n28:

ye adam
03-02-2013, 21:55
سلام بچه ها ، آقا من این مرحله که باید این یارو < باب بارباراس> اسم دقیقش رو نمیدونم، همون که اخبار گوهه:n08:، یه هفتس گیر کردم، چظوری بکشمش :n03:؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعصابم خورد شده :n28:

raptor news رو میگی؟
اگه اینو میگی :
موقعی که داری باهاش میجنگی 3 تا خط قرمز هست که باید بری روی نقطش با مشت به تعدادی که خود بازی مشخص کرده بکوبی بعد میتونی بزنیش
دفه اخر از همه سخت تره چون باید سریع باشی

M,ANGEL,N
04-02-2013, 15:56
با مشت نمیمیره با تبره میمیره

بازم نمیمیره:n04:
:n28:

ye adam
04-02-2013, 17:10
بازم نمیمیره:n04:
:n28:

اونی که غیب میشه دوباره میاد رو من همه رو با شمشیر دخلشونو اوردم
یه سریشون کلا نمیمیرن و فرار میکنن
وقتیم که جلو تر میری تا اخر باهات میجنگن که من با شمشیر کشتمش
و من اون حرکتی که شمشیرو نگه میداری و 3بار کلیک میکنی و 3 تا خط به سمتش پرت میکنه کشتمشون که خیلی اسون بود

mohsen_1363
04-02-2013, 20:55
سلام
من مرحله اخرم
نمیتونم برادرشو شکست بدم ،نمیرالموئمنین لامذهب
چکار باید کرد ؟

ye adam
04-02-2013, 21:02
سلام
من مرحله اخرم
نمیتونم برادرشو شکست بدم ،نمیرالموئمنین لامذهب
چکار باید کرد ؟

موقعی که شمشیرشو زده زمین تا جون بگیره یه نفر دیگه میاد باهات میجنگه
که اونجا باید C+Z رو بزنی تا اون کسی که داره باهات میجنگه بره رو هوا
بعد تو راحت میزنیش

M e i s a m
05-02-2013, 02:32
اقا دکمه ها تو کامپیوتر نابودن اصلا قاطی میکنه ادم نمیشه دستگیره وصل کرد؟ دستگیره معمولی usb دارم اگر به کار بیاد و دستگیره ایکس باکس نخواد

milad dante
05-02-2013, 09:40
این بازی کلا چند تا مرحله داره؟

kkain-blood
05-02-2013, 10:47
دو تا سوال:

تو این ورژن بازی داستان کاملا عوض شده بود؟؟؟ اخه تا جایی که من یادمه مادر دانته انسان بود نه فرشته...و اسپاردا هم دروازه جهنم به زمین رو بسته بود نه اینکه به خاطر یه فرشته خیانت کرده باشه!!!
و
اون مجسمه برزگ که زنجیرهاشو قطع میکردیم چی بود آخرش نفهمیدم!

باس فایت ها که افتضاح بود ورژن های قبلی حداقل 4 یا 5 بار gameover میشدم ...قسمت مبارزه با virgil تو این قسمت آب خوردن بود...یعنی چی آخه؟

daren
05-02-2013, 14:57
عاقا اگه ویرجیل قابل بازی نیس نریم بقیه مدشو رو!
تصاعدی سخت میشه لا کردگار!

ye adam
05-02-2013, 17:07
این بازی کلا چند تا مرحله داره؟

20 کلا مرحله داره که هر کدوم از مرحله ها چند شاخه هست

goldenmember
05-02-2013, 22:23
سلام دوستان
من اون زن غرغرو ی گنده ی بی تربیتو که همش میگفت F_-_ck You رو به درک واصل کردم
و مشتام قوی شد
چقدرشو رفتم؟
خیلی حال میده
دلم نمیاد تموم شه

راستی یه آپدیتشو پیدا کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اپدیت شماره ۱ این بازی به تازگی عرضه شده است که مراحل جدیدی با بازی اضافه کرده است. اگه از طرفداران بازی Devil May Cry هستید به هیچ وجه این اپدیت رو از دست ندهید.
راهنمای نصب :بعد از دانلود اپدیت بازی ، تمام فایل های داخل پوشه اپدیت را در پوشه بازی کپی کنید و سپس بازی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم تست نکردم.عواقبش پای خودتون.قبلا سعی کنید از سیوتون بک آپ بگیرین.
جوانب احتیاطو رعایت کنین.

C:\ProgramData\RELOADED

یکی از این دو آدرس

C:\ProgramData\steam

program data تو حالت hidden قرار داره

Layken
06-02-2013, 01:59
دو تا سوال:

تو این ورژن بازی داستان کاملا عوض شده بود؟؟؟ اخه تا جایی که من یادمه مادر دانته انسان بود نه فرشته...و اسپاردا هم دروازه جهنم به زمین رو بسته بود نه اینکه به خاطر یه فرشته خیانت کرده باشه!!!
و
اون مجسمه برزگ که زنجیرهاشو قطع میکردیم چی بود آخرش نفهمیدم!

باس فایت ها که افتضاح بود ورژن های قبلی حداقل 4 یا 5 بار gameover میشدم ...قسمت مبارزه با virgil تو این قسمت آب خوردن بود...یعنی چی آخه؟

درسته حین بازی خیلی شد که به دانته قسمت فرشته یا مادری لقب میدادن به نظر من مادر رو یک فرشته معرفی کردن
یعنی یک نوع صفت براش ایجاد کردن و مقامی در حد یک فرشته بهش دادن ، احتمال میدم که این طوری باشه
اون مجسمه هم تلسمی بود که نیروی شیطانی دانته رو محافظ می کرد

M e i s a m
06-02-2013, 14:06
لایکن خان کشیدی زیر پای استوری که :دی مادرش انجل بود و پدرش دیمن که این ها شدن نفیلیم همه چیز هم این رو ثابت میکنه و مشکلی نداره

kkain-blood
06-02-2013, 16:43
لایکن خان کشیدی زیر پای استوری که :دی مادرش انجل بود و پدرش دیمن که این ها شدن نفیلیم همه چیز هم این رو ثابت میکنه و مشکلی نداره

آخه تو ورژن های قبلی اصلا اینجوری نبود کلا داستان رو عوض کردن ...

M e i s a m
06-02-2013, 21:50
دانته و ویرجیل تو سری های قبل هم 2رگه بودن...

daren
06-02-2013, 23:15
2رگه که بودن ولی مادرشون انسان بود تو قسمت 3 اونجایی که ویرجیل و آرخام تو کتابخونه صحبت می کنن آرخام میگه که مادرشون انسانه
اصلا هم صحبت از فرشته مرشته نبود
دیگه خیلی لوسش کردن

عاقا یه سوال همه ی مد ها رو بریم کلا چندتا کاستم باز میکنه؟؟؟

Layken
07-02-2013, 01:10
از اسپویلر استفاده کنید.

قسمت های قبل دانته و ورجیل هم دو رگه بودن ولی این همه مدت ما مادر اینها رو یک انسان میشناختیم
حالا این که ریبوت شده یا هر چی به نظرم خوب نبود این طوری فرشته بودن مادرش رو بازگو کنن

daren
07-02-2013, 10:20
کسی تا حالا همه ی سختیای بازیو رفته که به سوال من پاسخ بده؟؟؟
کلا خود بازی چندتا اسکین رو باز می کنه؟؟؟؟؟؟؟
اگه مد دانته ماست دای رو برم چی برام آنلاک میکنه؟
لطفا اگه رفتید راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!

shab_2008
08-02-2013, 11:33
سلام

بازی خیلی بهتر ازون چیزی که فکر میکردم بود! هم داستانش و هم گیم پلیش. گرافیکش هم خیلی هنری و زیباست.

ولی یه موضوعی توی داستانش هست که یکی از دوستان هم گفت و اون هم در مورد مادر دانته هست و منو گیج کرده! البته من هنوز اوایل بازیم! یه جایی برادره داستان عاشقی مادرش ( که فرشته معرفی میشه!) با پدرش که شیطان هست را تعریف میکنه ! در صورتی که مادر دانته تا جایی که من هم یادمه انسان بود!

M e i s a m
08-02-2013, 12:42
:n27::n27:
تا حدودی یادمه که خودمم تو سری های قبل میگفتم مادرشون انسان هست ولی به نظرم چون مادرشون خیلی قوی نبوده به همین دلیل انسان بهش میگفتن ولی در اصل انجل بوده... تو تصاویری هم که تو همین نسخه 5 نشون میداد اسپاردا موقع تبعید فرم انسانی داشت یعنی نمیشه قبول کرد که تو این سری داستان عوض شده و فقط طرز نمایشش فرق کرده (بخاطر دنیای معمولی و لیمبو و اینها)

Azhang
08-02-2013, 14:56
سلام

بازی خیلی بهتر ازون چیزی که فکر میکردم بود! هم داستانش و هم گیم پلیش. گرافیکش هم خیلی هنری و زیباست.

ولی یه موضوعی توی داستانش هست که یکی از دوستان هم گفت و اون هم در مورد مادر دانته هست و منو گیج کرده! البته من هنوز اوایل بازیم! یه جایی برادره داستان عاشقی مادرش ( که فرشته معرفی میشه!) با پدرش که شیطان هست را تعریف میکنه ! در صورتی که مادر دانته تا جایی که من هم یادمه انسان بود!

مگه این بازی ریبوت نیست؟پس داستان هم دستخوش تغییرات شده!تو سری قبل مادره دانته انسان بود و داستان هم مربوط به حمله شیاطین به زمین میشد در حالی که اینجا مربوط به جنگ بین فرشته ها و شیاطینه!!!

Azhang
08-02-2013, 14:57
.......................

daren
09-02-2013, 11:49
عاقا تو مرحله 18 که 4 تا ژنراتور داره، تو تونل ژنراتوری که علامت ستاره داره یه کلید نقره ای اون بالا است. چطوری باید گرفتش؟
خیلی بلنده تا اونجا هم نمیشه پرید. دشمنی هم اونجا در اختیار نیست از روش بلند بپره برسه اونجا. کسی تونسته بگیرتش؟

Layken
09-02-2013, 13:38
کسی تا حالا همه ی سختیای بازیو رفته که به سوال من پاسخ بده؟؟؟
کلا خود بازی چندتا اسکین رو باز می کنه؟؟؟؟؟؟؟
اگه مد دانته ماست دای رو برم چی برام آنلاک میکنه؟
لطفا اگه رفتید راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!

اگه بازیو روی درجه DMD تموم کنی Super Dante برات باز میشه که DT نامحدودی بهت میده

عاقا تو مرحله 18 که 4 تا ژنراتور داره، تو تونل ژنراتوری که علامت ستاره داره یه کلید نقره ای اون بالا است. چطوری باید گرفتش؟
خیلی بلنده تا اونجا هم نمیشه پرید. دشمنی هم اونجا در اختیار نیست از روش بلند بپره برسه اونجا. کسی تونسته بگیرتش؟

اگه منظورت همون مرحله ای هستش که با ورجیل دارید برای باز کردن در تلاش می کنید
داخل اون تونل موقع برگشتن سمت راست یک راه فرعی هستش که مسیر رو میرسونه به اون کلیده

Azhang
09-02-2013, 13:56
اگه بازیو روی درجه DMD تموم کنی Super Dante برات باز میشه که DT نامحدودی بهت میده

اگه منظورت همون مرحله ای هستش که با ورجیل دارید برای باز کردن در تلاش می کنید
داخل اون تونل موقع برگشتن سمت راست یک راه فرعی هستش که مسیر رو میرسونه به اون کلیده

پس ورجیلی در کار نیست؟؟؟

daren
09-02-2013, 14:37
سوپر دانته رو که خیلی وقته باز کردم.
یدون اونم که اصلا نمیشه هل اند هل رو بری. برا من فقط مد هل اند هل مونده که یه مرحله مونده تموم کنم. اگه تموم شد می گم چی باز کرد.

Layken
09-02-2013, 14:42
پس ورجیلی در کار نیست؟؟؟

من رو اخرین درجه سختی بازی نرفتم بعد تموم کردنش هم ادامه ندادم ، ورجیلی اضاف نشد
تو خبرها هم از قبل تا اونجایی که یادمه گفته بودن کلا ورجیلی در کار نیست

Beta
09-02-2013, 14:46
اااااااااا عجب بازی خفنیه ، خیلی حال کردم !:n02:
فقط DMC یعنی چی ؟!:n13:

daren
09-02-2013, 15:07
DMCیعنی Devil May Cry :دی

لیکان جان این در طلاییه تو مرحله 16 تو کدوم طبقه است؟ اصلا کجاست؟ نابود شدم انقد دنبالش گشتم!!!!!!!!!!

Azhang
09-02-2013, 20:59
من رو اخرین درجه سختی بازی نرفتم بعد تموم کردنش هم ادامه ندادم ، ورجیلی اضاف نشد
تو خبرها هم از قبل تا اونجایی که یادمه گفته بودن کلا ورجیلی در کار نیست

حیف!!!من که عاشق موو هاش با یاماتو بودم جالب میشد اگه ورجیل هم قابل بازی کردن بود!!!

daren
10-02-2013, 00:30
بچه ها.....
مد هل اند هل رو تموم کردم. اونم با یه موس شکسته و بازی بزرگترین جایزه رو بهم عنایت کرد:

you completed the Hell and Hell

این جمله قصار تنها جایزه بازی به یه پلیر بعد تموم کردن تمام مد های بازی بود. واقعا دست کپکام درد نکنه. خستگی از تنم در رفت.

حالا خوب شد گفت وگرنه فک می کردم بازی ادامه داره.

ما خوشخیالو بگو! ویرژیل رو نخواستیم گفیم حداقل یه بلادی پلیس باز می کرد دلمون نشکنه.

کاستیم های پک الحاقیشم که فقط چند تا لباس بی خاصیت اضافه می کنه که آدمو یاد سیمز 3 می ندازه.

Beta
10-02-2013, 12:40
داشت خوب پیش میرفت که . . .:n02:اونجایی که تازه قابلیت شیطانیو میگیری
میگه C + Z رو بزن میزنم هیچی نمیشه ! :n13:
چیکا باید کرد ؟؟!:n03:

ye adam
10-02-2013, 12:52
داشت خوب پیش میرفت که . . .:n02:اونجایی که تازه قابلیت شیطانیو میگیری
میگه C + Z رو بزن میزنم هیچی نمیشه ! :n13:
چیکا باید کرد ؟؟!:n03:
c+z رو باید همزمان بگیری

Beta
10-02-2013, 13:03
دارم تمومش میکنم !:n02:

pedram_sad
10-02-2013, 13:28
دوستان چند تا چپتر داره بازی؟
من تا 15 اومدم

بازی واقعا هیجانش عالی هر چی جلوتر میری ترکیب سلاح ها و combo ها عالی تر میشه موزیک هم خیلی خوبه
فقط ضعف Texture ها میزنه تو ذوق گرچه فریم 60 عالیه

ye adam
10-02-2013, 13:51
دوستان چند تا چپتر داره بازی؟
من تا 15 اومدم

بازی واقعا هیجانش عالی هر چی جلوتر میری ترکیب سلاح ها و combo ها عالی تر میشه موزیک هم خیلی خوبه
فقط ضعف Texture ها میزنه تو ذوق گرچه فریم 60 عالیه

بازی کلا 20 تا چپتر داره

Azhang
10-02-2013, 14:03
بچه ها.....
مد هل اند هل رو تموم کردم. اونم با یه موس شکسته و بازی بزرگترین جایزه رو بهم عنایت کرد:

you completed the Hell and Hell

این جمله قصار تنها جایزه بازی به یه پلیر بعد تموم کردن تمام مد های بازی بود. واقعا دست کپکام درد نکنه. خستگی از تنم در رفت.

حالا خوب شد گفت وگرنه فک می کردم بازی ادامه داره.

ما خوشخیالو بگو! ویرژیل رو نخواستیم گفیم حداقل یه بلادی پلیس باز می کرد دلمون نشکنه.

کاستیم های پک الحاقیشم که فقط چند تا لباس بی خاصیت اضافه می کنه که آدمو یاد سیمز 3 می ندازه.

کلا تو این نسخه کمکاری زیاد کردن!!!من موندم اینا رو چه حسابی انتظار دارن همه مودها رو یه گیمر تموم کنه!!!آخرش هیچی به هیچی :n13::n15:

behnam 207
10-02-2013, 21:35
آقا، داداشش چه جوری باید کشت؟انجا که شمشیرشو میزنه تو زمین خونش پر میشه ؟

ye adam
10-02-2013, 22:09
آقا، داداشش چه جوری باید کشت؟انجا که شمشیرشو میزنه تو زمین خونش پر میشه ؟

داداش روحه نمیزاره بکشیش و وقتی شمشیرشو میزنه زمین C+Z رو بگیر روحه بره رو هوا بعدش با شمشیر میزنی تو قفسه ی سینش :n10:

Beta
11-02-2013, 09:41
بازیه جالبی بود !:n12:
ولی نفهمیدیم قضیه دعوا با داداشش چی بود !:n02:مرحله آخـــر.
کسی میدونه سر چی بود؟؟!:n13:

ye adam
11-02-2013, 16:57
دانته و ورجیل اول با هم اتحاد داشتن که دنیا رو نجات بدن ، اما بعد از نجاتش ورجیل میگه که ما باید خودمون کنترل دنیا رو دست بگیریم و سرِ یه اختلاف نظر ساده جنگ خونوادگی پیش میاد :n02:
کلا داستان باحالی نداشت ، سری های قبل که مرتبط بودن عالی بودن :n19:

داداش پستو بزار تو اسپویلر
ورجیل به دانته میگه دنیا رو خودمون دست بگیریم ولی دانته میگه کت هم تو این کار نقش داشته پس اونم باید باشه ولی ورجیل قبول نمیکنه که دیگه چش تو چش میشن :|

Daniel-Fire
13-02-2013, 12:56
خوب منم بالاخره بازیو با وقفه چون pc ایم خراب شده بود تموم کردم...
بازی بهتر از اون چیزی بود که من فکر میکردم اما بازم به هر حال اصلا و ابدا به من نچسبید و با بازی حال نکردم .. dmc های قبلی کجا و این کجا ..
اصلا دمو های وسط بازی دو نسخه قبل کجا و دمو های این کجا ہ(منظورم از دمو همون انیمه ها هستن :n02:) .. من 50% علاقه ام به بازی کردن تو نسخه های قبل دمو هاش بود..تو این نسخه اصلا هیچ دموی جذابی نداشت .. حتی 1 دونه ..
موزیکای متن نسخه های قبلی ام واقعا خیلی بهتر از این نسخه بود..اصلا یه موسیقیای خاصی داشتن اونا...
چه boss فایت های داشتن ...
محیط بازی به نظرم یه جوری بود .. خیلی رنگاورنگ بود به نظرم ... یه جورایی فانتزی بود اصلا. گرافیکش اصلا جالب نبود.. داستان بازی خوب بود تقریبا ..ولی اصلا با شخصیتای بازی ارتباط نگرفتم..اصلا نمیچسبیدن .. اون از دانته . اون از ورجیل و بقیه ...
حالا باز گیم پلی تقریبا مثل نسخه های قبل خوب بود ولی لوک آن که حذف شده بود بد بود ... کار با موس و کیبورد و زدن 100 تا دکمه باهم خیلی بد بود :D واقعا وسط بازی آدم گ..گیجه میگرفت..
امیدوارم نسخه های بعدی دیگه اینجوری نا امید کننده (از نظر من البته) نباشن ...

hamed30
13-02-2013, 14:09
خوب منم بالاخره بازیو با وقفه چون pc ایم خراب شده بود تموم کردم...
بازی بهتر از اون چیزی بود که من فکر میکردم اما بازم به هر حال اصلا و ابدا به من نچسبید و با بازی حال نکردم .. dmc های قبلی کجا و این کجا ..
اصلا دمو های وسط بازی دو نسخه قبل کجا و دمو های این کجا ہ(منظورم از دمو همون انیمه ها هستن :n02:) .. من 50% علاقه ام به بازی کردن تو نسخه های قبل دمو هاش بود..تو این نسخه اصلا هیچ دموی جذابی نداشت .. حتی 1 دونه ..
موزیکای متن نسخه های قبلی ام واقعا خیلی بهتر از این نسخه بود..اصلا یه موسیقیای خاصی داشتن اونا...
چه boss فایت های داشتن ...
محیط بازی به نظرم یه جوری بود .. خیلی رنگاورنگ بود به نظرم ... یه جورایی فانتزی بود اصلا. گرافیکش اصلا جالب نبود.. داستان بازی خوب بود تقریبا ..ولی اصلا با شخصیتای بازی ارتباط نگرفتم..اصلا نمیچسبیدن .. اون از دانته . اون از ورجیل و بقیه ...
حالا باز گیم پلی تقریبا مثل نسخه های قبل خوب بود ولی لوک آن که حذف شده بود بد بود ... کار با موس و کیبورد و زدن 100 تا دکمه با خیلی بد بود :D واقعا وصط بازی آدم گ..گیجه میگرفت..
امیدوارم نسخه های بعدی دیگه اینجوری نا امید کننده (از نظر من البته) نباشن ...

تیپ و قیافه دانته و ورجیل تو نسخه های قبلی کجا و این بچه سوسولا کجا . دانته یه شخصیت دیگه ای بود کلا ، این یکی انگار افسردگی مزمن داره :n02:

این دانته dmc 4 رو با دانته dmc 5 میشه مقایسه کرد ؟

Hemai
13-02-2013, 21:24
دوستان من اینو تا اون مرحله که کلیدو از اون یارو میگیره و با مادرش صحبت میکنه رفتم ولی موقعی که یاد میداد از نیروی جدید چطور استفاده بکنم . همون C + Z دیگه اون متنه کنار نرفت و گیر کرد مجبور شدم ریستارت لول بکنم . اما بعد از اون دیگه وقتی C + Z میزنم هیچی نمیشه . قضیه چیه باگ داره ؟

stronghold 3
13-02-2013, 22:00
دوستان یک سوال: شما از تغییرات قیافه و رنگ موهای کارکتر این بازی بدتان آمده ؟؟؟ تو یک سایت خارجی دیدم یکی از کاربرها به شدت به این بازی حمله کرده!

ye adam
13-02-2013, 22:25
دوستان من اینو تا اون مرحله که کلیدو از اون یارو میگیره و با مادرش صحبت میکنه رفتم ولی موقعی که یاد میداد از نیروی جدید چطور استفاده بکنم . همون C + Z دیگه اون متنه کنار نرفت و گیر کرد مجبور شدم ریستارت لول بکنم . اما بعد از اون دیگه وقتی C + Z میزنم هیچی نمیشه . قضیه چیه باگ داره ؟

داداش شما باید c+z رو با هم بگیری
نه اینکه اول یکیو بزنی بعد اون یکی
باید همزمان باهم بگیری

Hemai
13-02-2013, 23:00
داداش با هم میگیرم اتفاقا
هیچ اتفاقی نمیفته
نسخه من 5 گیگ هستش از اون نیست ؟
شما وقتی میرید upgrade اون کلیده رو به عنوان سلاح میبیند ؟

Hemai
13-02-2013, 23:40
دوستان یک سوال: شما از تغییرات قیافه و رنگ موهای کارکتر این بازی بدتان آمده ؟؟؟ تو یک سایت خارجی دیدم یکی از کاربرها به شدت به این بازی حمله کرده!

من که کلا اولین باره دارم اینو بازی میکنم میتونم بگم در سبک خودش فوق العادست . واسه کسی که اولین باره داره بازی میکنه اصلا براش مهم نیست ولی خوب برای کسایی که از قبل پیگیرش بودن مهم میشه
به نظرم نکات مثبتش خیلی بیشتر از نکات منفیشه.

arashbi2
14-02-2013, 07:06
من این بازی رو 2 هفته پیش فک کنم بود که گرفتم. توی 7 ساعت هم تمومش کردم.
چندتا نکته که به ذهنم میرسه رو میگم :D
اول اینکه به نسبت شماره 4 و 3 ش خیلی کوتاه تر بود خط داستانیش.
دوم چهره دانته بود که اصلا اون چبزی نبود که من خوشم بیاد. ((به شخصه از قیافه و شخصیت دانته توی قسمت 4 از همه بیشتر خوشم میومد یه ارامش خاصی داشت با وجود اینکه جلوی غول اخر بازی قرار میگرف اما بازم اروم و ریلکس بود :cool: ))
البته میشه از تو بازی قیافه دانته رو تغییر داد اما میشه شبیه دانته توی قسمت 3م
با همه این اوصاف داشتن اسلحه و همینطور کمبو های خیلی خیلی خیلی زیاد و اهنگ معرکه واقعا تجربه عالی ای بود بازی کردنش
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

3Dmajid
18-02-2013, 10:43
بازیش ارزش خرید داره ؟

soliman
18-02-2013, 18:09
بازیش ارزش خرید داره ؟
بله دوست عزیز داره.

goldenmember
18-02-2013, 21:52
سلام دوستان
این ورجیل چطوری میمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول جونشو خالی میکنم.
شمشیرو میکوبه زمین و میشینه
کپی خودشو میفرسته تا بهبود پیدا کنه.
منم کپیو میزنم ولی ورجیل بلند میشه جونشم کمه
بعد دوباره میزنم لت و پارش میکنم.
جونش پر میشه.
یه مدت خالی نمیشه
ولی بعد میبینم تقریبا خالی شد.
و کاملا خالی
بازم کپی
و...

راستی اون تیر برق به چه کار میاد؟
مطئنم به درد میخوره ولی هر کاری میکنم راهشو پیدا نمیکنم.
یکی کمک کنه.

daren
18-02-2013, 22:55
دادا
باس وقتی انقد خونش کم شد که رو زمین زانو زد دویل تایگر شی بعنی c +z بزن دویل که شد کپیش میره تو هوا بعد با یه حرکت شمشیر بازی تموم میشه

Amir Hossein
19-02-2013, 00:46
سلام
بچه ها بازی چند تا مرحله داره؟
اسپویلر کنین بقیه دوستان ضد حال نخورن :31:

milad dante
19-02-2013, 09:55
سلام
بچه ها بازی چند تا مرحله داره؟
اسپویلر کنین بقیه دوستان ضد حال نخورن :31:

20 تا چپتر داره

mmf66
19-02-2013, 10:29
جزو بهترین بازی هاست خلاقیت بسیار بالا کسایی که بازی نکردن حتما بگیرن بازی کنند
گرافیک خیلی بالایی هم نیاز نداره با یک کارت معمولی هم میشه راحت بازی کرد

Amir Hossein
19-02-2013, 11:32
عاقا بازی رو 3 ظهر شروع کردیم 4 صبح تموم شد:31:
بد نبود خوب بود
خیلی دوست دارم منم بازی رو بنقدم ولی خوب نه مهارتشو داریم نو رو شو:31:

Alireza.M67
19-02-2013, 11:56
منم 10 تا مرحله رو تا الآن بازی کردم.
بازی فوق العادست البته به شرط اینکه اسمشو DMC نذاریم.
با دانته و ورجیل این شماره نمیشه مثل قبلیا ارتباط برقرار کرد.
بازی غربی شده، من به شخصه از بازی های شرقی بیشتر خوشم میاد، ولی توی بازی به راحتی میشه غربی شدن رو دید.
اما کارکرد اسلحه های داخل بازی خیلی خوب شده، همیشه میگفتم کاش میشد همه اسلحه ها رو توی بازی استفاده کرد ، این شماره، چنین قابلتی توش هست.
در حالت کلی چیز خوبیه، میترسیدم به بلای RE گرفتار بشه که خدا رو شکر نشد.

Amir Hossein
19-02-2013, 14:34
بچه ها یه چیزی
این مودهایی که باز میشه دقیقا چیه؟
من یکیشون که باز شد رو دارم میرم
فقط بازی یه خورده سخت تره!!!

goldenmember
19-02-2013, 20:51
سلام دوستان
این ورجیل چطوری میمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول جونشو خالی میکنم.
شمشیرو میکوبه زمین و میشینه
کپی خودشو میفرسته تا بهبود پیدا کنه.
منم کپیو میزنم ولی ورجیل بلند میشه جونشم کمه
بعد دوباره میزنم لت و پارش میکنم.
جونش پر میشه.
یه مدت خالی نمیشه
ولی بعد میبینم تقریبا خالی شد.
و کاملا خالی
بازم کپی
و...

راستی اون تیر برق به چه کار میاد؟
مطئنم به درد میخوره ولی هر کاری میکنم راهشو پیدا نمیکنم.
یکی کمک کنه.

یکی جواب بده لطفا

ye adam
19-02-2013, 21:37
یکی جواب بده لطفا
اینجا توضیح دادم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IceLord
19-02-2013, 21:38
پست ها همزمان شد :n02:

لطفا یکی یه سیو کامل از بازی بده

ممنون

3Dmajid
27-02-2013, 19:35
خیلی بازی خوبی بود.
البته جدا از داستانش مسخره ش :n04:

گیم پلی : 8.5
گرافیک : 9
صداگذاری : 8
داستان : 7

امتیاز کلی : 8.1

mjorh
27-02-2013, 20:03
البته جدا از داستانش مسخره

اتفاقا داستان بازی خیلی هم عمیق هست! متاسفانه خیلی مثل یو :n02: درکی از داستان عالیه بازی نداشتند ! خوب نگاه کنید می فهمید که داره خیلی از جامعه های امروزی رو نشون میده که با رسانه هاشون دارن مردم رو شستشوی مغزی میدن ، واقعا خیلی خوب کار شده ...نکته های انتهایی بازی هم جای فکر زیاد داره ...حیف الان وقت ندارم زید توضیح بدم ولی درکل داستانش حرف نداره !

3Dmajid
27-02-2013, 20:13
اتفاقا داستان بازی خیلی هم عمیق هست! متاسفانه خیلی مثل یو :n02: درکی از داستان عالیه بازی نداشتند ! خوب نگاه کنید می فهمید که داره خیلی از جامعه های امروزی رو نشون میده که با رسانه هاشون دارن مردم رو شستشوی مغزی میدن ، واقعا خیلی خوب کار شده ...نکته های انتهایی بازی هم جای فکر زیاد داره ...حیف الان وقت ندارم زید توضیح بدم ولی درکل داستانش حرف نداره !

از این که همیشه ادعات میشه لذت میبرم :n01:
برادر زاده ی 6 ساله ی منم بشینه اینو بازی کنه به این نکاتی که تو گفتی پی میبره :n02:
اما کلیت داستان خیلی کلیشه ای بود.
کلا داستاناشون دیگه داره تکراری میشه، همیشه دنیا در حال نابودیه و توام میری دنیا رو نجات میدی.
ولی نکات آموزنده ای آخرای بازی بود توی دیالوگا مخصوصا Mandus.

Arrowtic
27-02-2013, 20:15
من کاملا نا امید بودم از بازی به دلیل اینکه از اصالت ژاپنیش دور شده.ولی از وقتی فهمیدم دانته مو سفید هم داره + اینکه:
آخرش موهاش سفید میشن : دی
شروع به بازی کردم.خیلی عالیه.گیم پلیش اوجه عشق و حاله.به شخصه کشتنه 3 تا Death Knight به همراه کلی یونیت همراهشون بیشتر از زدن باس اول بازی حال داد بهم : دی
ورجیلشو دوست دارم.دانتشم خیلی خوبه ولی بازم به پای دانته ی نسخه های قبل نمیرسه.تنوع یونیتاش تا اینجا خوب بوده.باس فایت اولشم خیلی خوب بود(با توجه به بازی های دیگه در این سبک یا شبیه این سبک که معمولا باس اول فقط یه اتک داره).گرافیک به طور کلی خوب و هنریه ولی وقتی زوم میکنه نقص هاش نمایان میشن.
دیالوگای بازیم خیلی دوست دارم و این دانته باز خوبه اون حس شوخ طبعی رو داره.
(البته یه بار با Classic Dante رفتم دیدم عشقش به اینه که همراه داستان پیش بری پس دوباره از اول با Standard رفتم.دور بعدی که رو درجه سختی بیشتر تمومش میکنم با Classic Dante میرم)

Angel Of Darkness
28-02-2013, 10:40
داداش پستو بزار تو اسپویلر
ورجیل به دانته میگه دنیا رو خودمون دست بگیریم ولی دانته میگه کت هم تو این کار نقش داشته پس اونم باید باشه ولی ورجیل قبول نمیکنه که دیگه چش تو چش میشن :|

ورجیل به دانته میگه دنیا رو خودمون دست بگیریم ولی دانته میگه ما برای آزادی انسانها اینهمه راه اومدیم و حالا تو میخوای ازادیشونو بگیری
ویرجیل میگه انسانها نمیتونن از خودشون مراقبت کنن ....
دانته میگه کت هم یه انسان بود و اینهمه به ما کمک کرد اون نبود من میمردم
ویرجیل میگه درسته اون قابل استفاده بود یا یه جوری که انگار به چشم یه شی که برا استفادش بود به کت نیگاه کرده
بعدش کتم ناراحت میشه
و ویرجیل بیخیال ماجرا نمیشه و............
رو هم شمشیر میکشن

Arrowtic
28-02-2013, 21:43
دوستان یه سوال:
این گنده بک ها رو چطوری میکشید : دی
به هیچ طریقی نمیشه جلوشونو گرفت.تنها راه جاخالی از حمله هاشونه.یکی باشه ایرادی نداره.آخر مرحله دو تا اومدنبازم گفتم ایراد نداره فاصله میگیرم هی میپرم هوا با E از اون چیز قرمزا میندازم تا بمیرن(توی Upgrade گرفتم این اسکیلو) ولی متاسفانه چندین جای زمین اسیده و نمیشه همش بچرخونمشون چون میرم رو اسیدا و انقدر اسیدا مساحتشون زیاده که نمیشه با Boost از روشون رفت.من میمونم و یه محوطه کوچیک و دوتا گنده!(البته الآن با یه کوچولو جون که مونده بود کشتمشون ولی در آینده اگه دوباره پیش بیاد نمیدونم بدون استفاده از آیتمایی که میخرم برای باس چجوری بکشمشون)

M e i s a m
28-02-2013, 22:09
بپر تو هوا q بگیر با space تا موقعی که از محدودش خارج بشی بوست میکنه راحت
اونارم جا خالی بده از پشت با e بگیر میوفتن زمین بعد برو بزن

ورجیل به دانته میگه دنیا رو خودمون دست بگیریم ولی دانته میگه ما برای آزادی انسانها اینهمه راه اومدیم و حالا تو میخوای ازادیشونو بگیری
ویرجیل میگه درسته اون قابل استفاده بود یا یه جوری که انگار به چشم یه شی که برا استفادش بود به کت نیگاه کرده
بعدش کتم ناراحت میشه
رو هم شمشیر میکشن

انقدر لفت دادن نداره در یک کلام سر دختره دعواشون شد

من که خودم نظرم به نظر حضرت ویرجیل نزدیک تر بود :n10:

Angel Of Darkness
28-02-2013, 22:51
بپر تو هوا q بگیر با space تا موقعی که از محدودش خارج بشی بوست میکنه راحت
اونارم جا خالی بده از پشت با e بگیر میوفتن زمین بعد برو بزن

انقدر لفت دادن نداره در یک کلام سر دختره دعواشون شد

من که خودم نظرم به نظر حضرت ویرجیل نزدیک تر بود :n10:

عجب کجا سر دختره بود؟ سر عقیده بود اصلا به نظرم 5 درصدم سر دختره نبود
آخه تا اون دختر چش دورنگه مثل کلاه قرمزی اسمش یادم نیس و تریش فک کنم اسمش همین بود اونیکی بلونده دیگه دوروبر دانته باشن و دانته اصلا اهمیتی بهشون نده که به کت با همه مظلومیتو بچه گربه بازیش چیزی میرسه!!!!!!!!!!!!
شما نمیدونم انیمه dvm رو دیدین یا نه اونجام همینه کلا جناب دانته پرچم آقایونو بالا بردن منو یاد اسکارت عصر یخبندان میندازه که غیر بلوطش به هیچ دختری اهمیت نمیده اینو تو سری آخرشم ثابت کرد :n07:

M e i s a m
01-03-2013, 00:59
خیلی ساده میگم دانته گفت دختره هم باشه ویرجیل گفت نه
خب اخه اون یه ذره بچه توان نگه داری از دنیا رو داره؟ ویرجیل یکی دیگه رو میاورد یا اصلا خودش همه کار ها رو میکرد اگر اصلا اون دختره از اول نبود. در واقع دختره یه کمکی کرد به ویرجیل برای بهتر و عالی تر شدن حرکتش تا اینکه دنیا پاک بشه و شد خب این پاک سازی رو کی انجام داد؟ ویرجیل با دانته
حالا چرا کلید کرده دانته سر یارو؟ چون ازش خوشش اومده بود و عمده دلیل همراهیش با ویرجیل هم شاید دختره باشه

البته منظور من سر این نبود که سر دختره دعوا شد بلکه میگم که دختره و اینکه خودش خودشو نکشید کنار باعث شد بین برادرا دعوا بیوفته و در واقع باعث جنگ شد نه اینکه سر اون جنگ شد :n02:

daren
01-03-2013, 11:45
خیلی ساده میگم دانته گفت دختره هم باشه ویرجیل گفت نه
خب اخه اون یه ذره بچه توان نگه داری از دنیا رو داره؟ ویرجیل یکی دیگه رو میاورد یا اصلا خودش همه کار ها رو میکرد اگر اصلا اون دختره از اول نبود. در واقع دختره یه کمکی کرد به ویرجیل برای بهتر و عالی تر شدن حرکتش تا اینکه دنیا پاک بشه و شد خب این پاک سازی رو کی انجام داد؟ ویرجیل با دانته
حالا چرا کلید کرده دانته سر یارو؟ چون ازش خوشش اومده بود و عمده دلیل همراهیش با ویرجیل هم شاید دختره باشه

البته منظور من سر این نبود که سر دختره دعوا شد بلکه میگم که دختره و اینکه خودش خودشو نکشید کنار باعث شد بین برادرا دعوا بیوفته و در واقع باعث جنگ شد نه اینکه سر اون جنگ شد :n02:

دانته بد:n22:

بنظرم بیشتر می خواستن یه دلیلی بیارن که بگن چی شد این دو تا برادر تو رو همدیگه وایستادن و انصافا خیـــــــــــــــای چرت بود. منم با اون دوستمون موافقم. دانته همیشه ارجحیتش با خانوماست. اگه یه روز هیچ دختری تو دنیا نباشه اونوقت شاید دانته یادش بیوفته داداشی به نام ویرژیل داره. اما منم همیشه حقو به ویرژیل می دم. واقعا توی دویل 3 خیلی دلم خنک شد دانته رو اونجوری ناکار کرد و گردنبند و ازش گرفت.

Angel Of Darkness
01-03-2013, 14:13
ریشه اختلافات این بحث آخر بین ویرجیل کت و دانته نصف اصلیشو نوشتم یکی زبانش خوبه درست ترجمه کنه بقیم استفاده کنن امیدوارم کمک کنه من از این بحث خارج میشم
v yes.free from the demons the path is clear for us to rule
d what did u just say ?
v the path is clear for us to rule
to rule what ?
v this every thing
k vergil ?
d u mean like mundus ?
v no no we will be nothing like mundus.we respect our subjects.not enslave them
k subjects ?
d he means u he means humns
k i thought we were fighting for freedom!
d it was his freedom we were fighting for. not yours
v dont be simplistic.humans are frail they are like children.they need protection.
v not just from others but from themselvs!we-u & i-have saved them
d u & i save them ?
v who else?
d a human!
v kat was useful but!
k useful?

قسمتی که قرمز کردم به صورت کنایست که کتو برابر تمام انسانها گرفته نه شخص کت با توجه به قسمت آبی رنگ
شایدم اشتباه کردم نیدونم بقیش دست اهل فن من که زبانم اصلا خوب نیست
بقیشم دیگه خسته شدم اصل ماجرا همین قسمت دیالوگ بود
k=کت
d=دانته
v=ویرجیل
با تشکر از همه بچههای گل

Layken
01-03-2013, 14:27
تو این بازی دلیل اختلاف اصلی که بین دانته و ورجیل به وجود اومد و برای ما نشون دادن همین موردی هست که دوستمون بیان کردن

بعدش کتم ناراحت میشه
رو هم شمشیر میکشن

این دلیل اصلی اختلافی هست که بین دانته و ورجیل رخ داد اما موضوع اینه که شاید خیلی از طرفدارها از این دلیل خوششون نیومد
یعنی دلیلی که در داستان نسخه های قبلی برای اختلاف بین دو برادر بود منطقی تر و ارزشمند تر از این دلیل تازه بود
اما خب من حق رو به دانته هم میدم شاید هدف ورجیل درسته اما دانته گفت که ( ما فقط یک وسیله بودیم تا بتونیم ملت رو از این وضع رها کنیم و بریم کنار )
اما خب ورجیل پافشاری کرد اون قضایا رخ داد.

دانته بد:n22:

بنظرم بیشتر می خواستن یه دلیلی بیارن که بگن چی شد این دو تا برادر تو رو همدیگه وایستادن و انصافا خیـــــــــــــــای چرت بود. منم با اون دوستمون موافقم. دانته همیشه ارجحیتش با خانوماست. اگه یه روز هیچ دختری تو دنیا نباشه اونوقت شاید دانته یادش بیوفته داداشی به نام ویرژیل داره. اما منم همیشه حقو به ویرژیل می دم. واقعا توی دویل 3 خیلی دلم خنک شد دانته رو اونجوری ناکار کرد و گردنبند و ازش گرفت.

منظور شما نبرد ابتدایی بازی هستش.؟ چون اخر که دانته ورجیل رو از بین میبره.و گردنبند هم پاره میشه

A L I E N
01-03-2013, 15:13
حرفه ای ها ببخشید :n26:

یه غول هر و لش میکنی یه جفت دست خفن میده بهت :n19:
من نمی دونم چجوری باید ازشون استفاده کنم
همه دکمه ها رو تست کردم نشد :n02:

daren
01-03-2013, 16:44
منظور شما نبرد ابتدایی بازی هستش.؟ چون اخر که دانته ورجیل رو از بین میبره.و گردنبند هم پاره میشه

دقیقا. اینقد این صحنه قشنگ بود که تو همه تریلراش بود. البته بیشتر به لحاظ احساسی.:n14:

البته در مورد ریشه اختلافات دو برادر ، دوستمون کامل توضیح داد و درست و دقیق بود ترجمه اش. اما من جنبه شوخی قضیه رو گفتم. خداییش اینجوری نیس؟ دانته دیگه خیلی جنتلمنه. همیشه از نظرش خانومها مقدمن:n06:

حرفه ای ها ببخشید

یه غول هر و لش میکنی یه جفت دست خفن میده بهت
من نمی دونم چجوری باید ازشون استفاده کنم
همه دکمه ها رو تست کردم نشد

باید رول وسط موسو بچرخونی. بزنی بالا داس و اون تیغه ها جاشون عوض میشه، رول پایینی جای تبر با اون دسکشا عوض میشه. کلیل رو خود دکمه وسط هم جای اسلحه های گرم و تنفگا رو عوض میکنه.

Arrowtic
01-03-2013, 20:26
میگم شما از این دستکشا استفاده میکنید؟
آخه هر چی میبینم تبر بهتره.مگر برای شکوندن در های مخصوص.آخه قدرتشون فرقی نداره و Charge شدنشم چیز خاصی نیست و فقط زمان میبره.مقابل اون گنده بک ها هم به درد نمیخوره با وجود راهنمایی بازی.باید خیلی خیلی دقت کرد که سر موقع بخوره بهشون.در حالی که راحت میشه جا خالی داد و با تبر حالشونو گرفت.(تازه با گرفتن آپگرید با تبر از راه دورم میشه زد)

mjorh
01-03-2013, 21:53
میگم شما از این دستکشا استفاده میکنید؟
آخه هر چی میبینم تبر بهتره.مگر برای شکوندن در های مخصوص.آخه قدرتشون فرقی نداره و Charge شدنشم چیز خاصی نیست و فقط زمان میبره.مقابل اون گنده بک ها هم به درد نمیخوره با وجود راهنمایی بازی.باید خیلی خیلی دقت کرد که سر موقع بخوره بهشون.در حالی که راحت میشه جا خالی داد و با تبر حالشونو گرفت.(تازه با گرفتن آپگرید با تبر از راه دورم میشه زد)

آخه تنوع تو کامبت مهمه تو این بازی ، اگه بخوای به SSS برسی باید تند تند عوض کنی از دستکش به تبر به شمیشیر و ...

M e i s a m
01-03-2013, 22:37
سبک بازی مهمه من که اگر نفر کم نمیومد 3اس و 4اس میزدم
سری دوم اسلحه هایی که میده بهتره به نظرم میشه کومبوهای جالبی بزنی

mjorh
01-03-2013, 22:46
4اس میزدم

داره مگه SSSS؟

M e i s a m
02-03-2013, 14:11
داره یه چندین باری زدم من
یادم نیست دقیق یه چیزایی میگفت موقعی که رنک بالا میرفت یه جا میگفت savage یه جا میگفت super....

daren
03-03-2013, 12:31
چن باری پیش اومده (SSS) تا آخر پرش کردم اما بعد اون به 4 تا S نرسید که عاقا :n29:

mjorh
03-03-2013, 19:28
داره یه چندین باری زدم من
یادم نیست دقیق یه چیزایی میگفت موقعی که رنک بالا میرفت یه جا میگفت savage یه جا میگفت super....

نمیدونم من تهش sss که میگه Sensational دیدم !

M e i s a m
03-03-2013, 19:47
والا 4 اس رو یکی دوباری یادمه... بشدت بعیده که اشتباه دیده باشم

جالبه الان سرچ زدم هم چیزی نبود

anti-military
04-03-2013, 13:55
گرافیک هنری بازی خیلی عالیه
تا حالا تو هیچ بازی ندیده بودم گرافیک هنری در این حد قوی و جذاب باشه

گیم پلیش هم مثل نسخه های قبلیش عالیه

داستانش هم تا اینجا که من بازی کردم خیلی قشنگ بوده

Daniel-Fire
07-03-2013, 10:53
دی ال سی ورجیل چجوریه ؟ کسی بازی کرده ؟

kortol
08-03-2013, 02:12
آقا یه سوال !!
یه شخصیت هستش بعد از اینکه پلیس به مخفی گاه حمله می کنه !! طرف می تونه تلپورت کنه ... دوتا شمشیر هم داره با یه ماسک قرمز رو صورتش هر چی می زنمش نمی میره !! چرا ؟
فن یا روش خاصی برای کشتنش هست ؟؟ اصلا منوی خون و سلامت هم نداره ؟؟ نکنه بازیم اینجا رو باگ داره ؟!!؟

goldenmember
08-03-2013, 10:59
دانلود DLC بازی Devil May Cry Vergils Downfall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظر۱۶ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بالاخره DLC مورد انتظار بازی Devil May Cry با نام Vergils Downfall منتشر شد که شما را به جای شخصیت اصلی بازی دانته قرار می دهد که برادرش ورجیل خواهد بود این DLC همچنین یک سری اسلحه ها و مراحل اضافی مخصوص به ورجیل را دارا می باشد که هم اکنون می توانید از رایان گیم به صورت کاملا رایگان دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود DLC با حجم ۱٫۹ گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رمز فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش استفاده + نصب

1-آنتی ویروس خود را در هنگام دانلود و فایروال خود را تا پایان نصب خاموش کنید
۲-فایل را پس از خارج کردن از حالت فشرده یک بار دیگر تمام فایل های همنام را یکی کنید
۳- وارد پوشه شوید و شروع به نصب DLC کنید
۴-کرک موجود را در محل نصب بازی کپی کنید
۵- از بازی کردن لذت ببرید

تصاویری از DLC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبعrayangame.ir

M e i s a m
08-03-2013, 11:12
اون لباس سیاه ها؟
از جلو نمیشه زد دفاع میکنه بذار تله پورت کنه همیشه هم از پشت سرت برمیگرده تا صدای تلپورتش اومد جاخالی بده بعد دیگه بی دفاع میشه میتونی بزنی. با e و کلیک راست هم میتونی خودتو سریع برسونی بهش

Amir Hossein
11-03-2013, 11:36
بچه ها یه سوال
من بازی رو رو حالت nephilin یه بار تموم کردم خیلی راحت
الان دارم رو حالت son of sparda میرم(ببخشید اگه غلط املایی داشت:31:)

ولی به یه مشکل اساسی برخوردم
چپتر آخره و من دارم با ویرجیل میجنگم
من خوب بازی میکنم ینی اصلا نمیذارم بهم آسیب برسونه
ولی نمیدونم چرا یه اندازه ای میزنمش و ویرجیل دو تا میشه بعد جونش پر میشه دیگه جونش نمیره!!!
شما هم به همچین مشکلی بر خوردین؟
مشکل بازیه؟ یا راه داره

Beta
11-03-2013, 11:43
بچه ها یه سوال
من بازی رو رو حالت nephilin یه بار تموم کردم خیلی راحت
الان دارم رو حالت son of sparda میرم(ببخشید اگه غلط املایی داشت:31:)

ولی به یه مشکل اساسی برخوردم
چپتر آخره و من دارم با ویرجیل میجنگم
من خوب بازی میکنم ینی اصلا نمیذارم بهم آسیب برسونه
ولی نمیدونم چرا یه اندازه ای میزنمش و ویرجیل دو تا میشه بعد جونش پر میشه دیگه جونش نمیره!!!
شما هم به همچین مشکلی بر خوردین؟
مشکل بازیه؟ یا راه داره
وقتی میشینه تو باید شیطانی بشی(Z + C) و اون یکی میره بالا بعد تو بهش ضربه بزن!

salarzarepour
13-03-2013, 20:52
بهترین ورژن این بود به خدا حال کردم

MXRX
15-03-2013, 22:13
کسی لینک موزیک های راک , متالهای داخل بازی رو نداره نه موزیک متن

M0RTEZA_R
17-03-2013, 12:58
اقا مرحله 12 ماله من باگ داره چی کار کنم؟

xeNociDe
17-03-2013, 16:32
همین امروز تمومش کردم واقعاً عالی بود
از اون حالت فانتزی سری های قبلی در اومده بود ، شخصیت ها واقعی تر شده بودن.
پایان خوبی داشت ، مخصوصاً اون جمله : The World will be under my protection now

darab sur
17-03-2013, 21:14
بازی بدی نبود...خوب بود
ولی به عنوان کسی که با دویل 3 حال کردم ازش زیاد خوشم نیومد
ایده داستان جالب بود ولی به نظر من خوب به تن شخصیت های قبلی ننشسته بود
ورجیل که گند خورده بود
واقعا این ورجیل کجا و ورجیل دویل 3 کجا
این شکست مفتضحانه که اینجا از دانته خورد کجا اون مبارزه پایانی تو دویل 3 کجا!

Khan gholi
17-03-2013, 21:21
من با نسخه چهارم بیشتر لذت بردم,گرافیک,داستان وحتی گیم پلی از این نسخه خیلی بهتر بود با توجه با این اون نسخه سال 2008 اومد نه 2012

Mohammad Yek110
18-03-2013, 19:25
سلام ، تا الان دوتا Mission رو تموم کردم وقتی تموم میشن توی Submit Score To The Leaderboard گیر میکنه ( تموم نمیشه و هیچ کلیدی برای قطع کردنش وجود نداره ) و باید بازی رو با Task Manager ببندم :|
چیکار کنم؟

Arrowtic
18-03-2013, 21:04
سلام ، تا الان دوتا Mission رو تموم کردم وقتی تموم میشن توی Submit Score To The Leaderboard گیر میکنه ( تموم نمیشه و هیچ کلیدی برای قطع کردنش وجود نداره ) و باید بازی رو با Task Manager ببندم :|
چیکار کنم؟

برای منم همینطوره.چیز خیلی مهمی نیست به نظرم بنده خودم یه Alt + F4 میزنم دوباره بازیو اجرا میکنم.

Mohammad Yek110
20-03-2013, 20:31
عجب چیزیه این Eryx ، منو یاد Paul توی Tekken میندازه :40:

pesal2ak
21-03-2013, 13:53
سلام دوستان
میدونم سوالم مسخره هس ولی واقعا اعصابمو خورد کرده
من دو تا health cross خریدم تا حالا که توی منوی آیتمز دیده میشه
چون پولم واسه خریدن صلیب بعدی کافی نیست، گزینه shift که میشه buy and use الان فعال نیست!
رای استفاده از اون صلیبهای خریداری شده باید چه کار کرد؟ :|

vahidreza2007
21-03-2013, 21:20
دوستان فکر کنم تو مرحله 7 رسیدم به قسمتی که میپری میری یه جایی که یه کریستال قرمز رنگ هست و جلوش نوشته 16 خودت رو به Eryx مجهز کن ولی هر کاری می کنم هیچ چی نمیشه :n13:

Mohammad Yek110
22-03-2013, 16:17
رسیدم به Mundus Spawn ( همون بچه ـهه ) هیچیم Gold Orb ندارم اعصابم خورده :| خو دو بار کشتیش بار سوم نباید بلند شه :دی

Layken
23-03-2013, 17:40
سلام دوستان
چون پولم واسه خریدن صلیب بعدی کافی نیست، گزینه shift که میشه buy and use الان فعال نیست!

صلیب ها باعث افزایش نوار سلامتی میشه ، ولی من دقیق متوجه نشدم مشکل شما چیه
یعنی خرید شما باث نشده که خط نوار سلامتی شما زیاد بشه ؟

دوستان فکر کنم تو مرحله 7 رسیدم به قسمتی که میپری میری یه جایی که یه کریستال قرمز رنگ هست و جلوش نوشته 16 خودت رو به Eryx مجهز کن ولی هر کاری می کنم هیچ چی نمیشه :n13:

Eryx ها همون مشت اتشین یا شیطانی شما خواهد بود احتمالا شما هنوز این مشت رو به دست نیاوردی

رسیدم به Mundus Spawn ( همون بچه ـهه ) هیچیم Gold Orb ندارم اعصابم خورده :| خو دو بار کشتیش بار سوم نباید بلند شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید در دور اول اجازه کوچکترین ضربه زدن بهش رو ندی تا برای بار سوم که بلند میشه سلامتی داشته باشی

Khan gholi
24-03-2013, 05:21
سلام دوستان

برای استفاده ایتم ها بعد از خریدشون شما Esc بزنید و تو منو که میاد Item هست.اونجا میتونید ایتم رو استفاده کنید

alaydyn
26-03-2013, 19:38
سلام بازی را نصب کردم اجرا میکنم به راحتی بالا میاد اما موقعه ای که دارم بازی میکنم انگار داری یک سی دی خش دار را اجرا میکنی یک فیلم که خش داره هی گیر میکنه ازاد میکنه گیر میکنه ازاد میکنه چه کار باید بکنم
لب تاپ دل دارم cor i7 و 8 gig ram

saeedsh7j
27-03-2013, 16:24
سلام

این بازی سبکش چیه؟ ارزش دانلود و بازی کردن داره؟

Beta
27-03-2013, 17:10
سلام

این بازی سبکش چیه؟ ارزش دانلود و بازی کردن داره؟
خعلی باحاله ، ارزش دانلود و بازی کردنو داره!
امتحان کن!:n01:

Arrowtic
27-03-2013, 17:40
یه سوال : چرا همه Boss ها رو باید صدبار کشت؟!الآن من Bob Barbas رو کشتم(Just doin' god's wok :n02: )
بعدش این باس ها که مثلا 3 بار باید کشت Checkpoint ها وسط فایت باهاشون سیو میشن؟یعنی مثلا باس رو باید 3 بار بکشی,بار اول اگه بزنیش تو بار دوم بمیری از اول اول باید بجنگی یا یه بار مرده باس و از اول به اصطلاح Phase دوم شروع به فایت میکنید؟

Mohammad Yek110
27-03-2013, 17:46
یه سوال : چرا همه Boss ها رو باید صدبار کشت؟!الآن من Bob Barbas رو کشتم(Just doin' god's wok :n02: )
بعدش این باس ها که مثلا 3 بار باید کشت Checkpoint ها وسط فایت باهاشون سیو میشن؟یعنی مثلا باس رو باید 3 بار بکشی,بار اول اگه بزنیش تو بار دوم بمیری از اول اول باید بجنگی یا یه بار مرده باس و از اول به اصطلاح Phase دوم شروع به فایت میکنید؟

نه شدیدا اعصاب خورد کنه .... سیو نمیشه ( چک پوینت نداره ) یعنی اگه یه Boss رو باید 4 بار بکشید و سه بار کشتید سیو نمیشه :| اگه کشته بشید دوباره باید از اول بازی کنید :||||||

Arrowtic
27-03-2013, 17:50
نه شدیدا اعصاب خورد کنه .... سیو نمیشه ( چک پوینت نداره ) یعنی اگه یه Boss رو باید 4 بار بکشید و سه بار کشتید سیو نمیشه :| اگه کشته بشید دوباره باید از اول بازی کنید :||||||

من الآن تو هنگم !
سره اون زنه(شبیه حلزون بود آویزونم بود هی حالش به هم میخورد) من مردم سیو نشد از اول باید میکشتم.سره همین Bob ولی من دو بار کشتمش بار سوم Restart From Checkpoint کردم و این بار کشتمش و کاملا مرد!یعنی از اول بار سوم شروع کرد به فایت ولی خوب علامت سیو در طول باس فایت نیومد.

Mohammad Yek110
27-03-2013, 17:55
من الآن تو هنگم !
سره اون زنه(شبیه حلزون بود آویزونم بود هی حالش به هم میخورد) من مردم سیو نشد از اول باید میکشتم.سره همین Bob ولی من دو بار کشتمش بار سوم Restart From Checkpoint کردم و این بار کشتمش و کاملا مرد!یعنی از اول بار سوم شروع کرد به فایت ولی خوب علامت سیو در طول باس فایت نیومد.
باب بارباس رو تا اونجایی که من یادمه سیو می کرد ! ( اگه درست یادم باشه )
ولی به زودی به یه باس دیگه میخوری اعصابت خورد میشه :دی

Thor God
28-03-2013, 19:05
عاغا من این بازی رو نصب کردم ! اون قدر حال کردم باهاش که تو همون روز اول رسیدم به همون غوله که تو تلویزیون بود ( اسمشو نمیدونم فکر کنم باب بودش ) اون هم امروز کشتم !
کلا از این سبک بازی ها یا مثلا خدای جنگ خیلی خوشم میاد ....

Thor God
29-03-2013, 22:12
دوستان من تو یه مرحله گیر کردم
همون جا هست که دانته با برادرش دعوا می کنه بعد از کشتن اون شیطان ( اسمش یادم نیست )
هر چه قدر که می کشمش دوباره جونش پر میشه ! حتی تو یه بازی تا 3 بار هم کشتمش ولی باز هم جونش از اول پر میشه ... چی کار باید بکنم ؟ کر خاصی هست که انجام بدم

Layken
29-03-2013, 22:28
دوستان من تو یه مرحله گیر کردم
همون جا هست که دانته با برادرش دعوا می کنه بعد از کشتن اون شیطان ( اسمش یادم نیست )
هر چه قدر که می کشمش دوباره جونش پر میشه ! حتی تو یه بازی تا 3 بار هم کشتمش ولی باز هم جونش از اول پر میشه ... چی کار باید بکنم ؟ کر خاصی هست که انجام بدم

باید بری رو حالت شیطانی اگه روی PC بازی می کنی Z + C) رو بزن اون موقع بهش ضربه بزن

Thor God
30-03-2013, 01:14
الان رفتم

چه مسخره !
بازی تموم شد. سره دو روز ... ! من تازه داشت خوشم میومد از بازی ... تازه گرم شده بودم. آخرش هم که تموم شد پیغام داده می گه که میتونی مراحل رو با هارد بری جلو تا حرفه ای تر بشی
نسخه های قبلی هم مثله این نسخه باحال هستن ؟ یا اصلا نسخه جدید تری هست از نظر گرافیکی چی ؟ گرچه چنگی به دل نمیزد گرافیک بازی ولی باز هم خوب بود. اصلا آیا قراره نسخه جدید بیاد بازار ؟

یه بازی تو سبک دویل می کرای یا شاهزاده ایرانی و خدای جنگ معرفی می کنید ؟! طولانی باشه گرافیکش هم خوب باشه

Khan gholi
30-03-2013, 13:09
الان رفتم

چه مسخره !
بازی تموم شد. سره دو روز ... ! من تازه داشت خوشم میومد از بازی ... تازه گرم شده بودم. آخرش هم که تموم شد پیغام داده می گه که میتونی مراحل رو با هارد بری جلو تا حرفه ای تر بشی
نسخه های قبلی هم مثله این نسخه باحال هستن ؟ یا اصلا نسخه جدید تری هست از نظر گرافیکی چی ؟ گرچه چنگی به دل نمیزد گرافیک بازی ولی باز هم خوب بود. اصلا آیا قراره نسخه جدید بیاد بازار ؟

یه بازی تو سبک دویل می کرای یا شاهزاده ایرانی و خدای جنگ معرفی می کنید ؟! طولانی باشه گرافیکش هم خوب باشه

اگر Xbox و PS3 دارید می تونید Bayonetta ,Dante's Inferno رو بازی کنید.اگر فقط PC دارید Darksiders 1 , 2 هست.نسخه شماره 4 بازی تقریبا از لحاظ گرافیکی با این برابر و تمیز هست.نسخه3 هم از لحاظ گیم پلی خوبه ولی گرافیک دیگه قدیمی شده با یک سرچ در گوگل میتونید کیفیت بازی ها رو ببینید

star trek
31-03-2013, 13:53
بازی چطوره؟

نسبت به نسخه های قبلش بهتر شده؟ ارزش خریدن داره؟

Thor God
31-03-2013, 14:00
بازی چطوره؟

نسبت به نسخه های قبلش بهتر شده؟ ارزش خریدن داره؟

من خودم نسخه های قبل رو بازی نکردم ولی با این نسخه خیلی حال کردم + گرافیک بازی زیاد توپ نیست ولی خوبه

یکی از مشکلات بازی این بود که خیلی زود تموم شد من سره این قضیه خیلی ناراحت شدم

ولی ارزش خرید داره

star trek
31-03-2013, 14:42
من خودم نسخه های قبل رو بازی نکردم ولی با این نسخه خیلی حال کردم + گرافیک بازی زیاد توپ نیست ولی خوبه

یکی از مشکلات بازی این بود که خیلی زود تموم شد من سره این قضیه خیلی ناراحت شدم

ولی ارزش خرید داره

شماره های قبل که عالی بود مخصوصا شخیت دانته ! فکر کنم تو این شماره شخصیتا کامل عوض شده مخصوصا قیافه ها

دانته تو نسخه های قبل یه اطوره بود فوق العاده بود از همه لحاظ

Arrowtic
31-03-2013, 15:03
شماره های قبل که عالی بود مخصوصا شخیت دانته ! فکر کنم تو این شماره شخصیتا کامل عوض شده مخصوصا قیافه ها

دانته تو نسخه های قبل یه اطوره بود فوق العاده بود از همه لحاظ

نمیخوام داستانو لو بدم فقط بدونید که برای موی سفید دانته که خیلی اعتراض به وجود اومد توی بازی دلیل هست و توی داستان توضیح داده میشه که چرا سیاهه موهاش الآن.(میتونید با ظاهر دانته نسخه های قبل هم بازی کنید)

javadsm1370
01-04-2013, 14:18
سلام بچه ها کسی vergil downfall رو بازی کرده ؟ من که بازی کردم دیدم ورجیل رفت دانته رو کشت آیا این واقعیت میتونه داشته باشه؟

aha2012
01-04-2013, 14:41
سلام بچه ها کسی vergil downfall رو بازی کرده ؟ من که بازی کردم دیدم ورجیل رفت دانته رو کشت آیا این واقعیت میتونه داشته باشه؟

سلام
اینجور بحثارو تو اسپویل بگو که اونایی که هنوز بازیش نکردن داستان براشون لو نره
بله من بازیش کردم-احتمال اینکه دانته کشته شده باشه خیلی کمه.چون همه ی اینها تو توهم ورجیل بود

javadsm1370
01-04-2013, 15:55
ببخشید چطوری تو اسپویل بنویسم؟

aha2012
01-04-2013, 16:01
ببخشید چطوری تو اسپویل بنویسم؟

خواهش میکنم
برای پست دادن برو تو حالت پیشرفته اونجا یه آیکون آبی رنگ هست که توش SP نوشته
روش کلیک کن و هر چی پست درمورد داستان داری توش بنویس که کساییکه بازی نکردن هنوز داستان براشون لو نره :)

javadsm1370
01-04-2013, 16:25
ممنون از راهنمایی شما

javadsm1370
01-04-2013, 16:34
آره شاید هم به گفته ی شما ورجیل توهم زده زده باشه اما داستان زندگی ورجیل رو نشون نمیده 6 مرحله بود اما من هیچی سر در نیاوردم در اول بازی ورجیل گفت که دانته به من خیانت کرده اما دانته چیکار کرده بود

Mohammad Yek110
02-04-2013, 21:12
سلام
دوستان ورجیل رو چجوری میشه کشت ؟
هی Health خودشو پر می کنه :دی

A.M.D.D.E.V.I.L
02-04-2013, 21:14
داشتم به vergil فکر می کردم که متوجه شدم اسمش چقدر شبیه به کلمه ی virgin هست !!!!
بازی ارزششو داره ؟ دانلودش کنم؟ یا دانته موسیاه نمیذاره وارد جو بازی شد؟

aha2012
02-04-2013, 23:27
داشتم به vergil فکر می کردم که متوجه شدم اسمش چقدر شبیه به کلمه ی virgin هست !!!!

بله- بازی بسیار خوش ساخته.حرکات نرم کرکتر لذت بازیو دوچندان میکنه.آپگریدهاشم خوب از آب دراومده.

Gregar
03-04-2013, 00:04
سلام
دوستان ورجیل رو چجوری میشه کشت ؟
هی Health خودشو پر می کنه :دی

وقتی خونش تموم شد سایه اش به کمکش میاد تا خون خودش پر بشه و به هیچ نمیشه زدش . تنها راهش اینه که سایش رو با تیر بزنی . شوخی کردم . تنها راهش اینه که سایه اش رو یه جورایی بزنی که نتونه بیاد کمک بدنش و باز هم تنها راهش اینه که بری تو حالت شیطانی که زمان متوقف میشه و بعدش میتونی بدن اصلیش رو بزنی .
اگه devil bar پر نبود با حمله با سایه اش devil orb میگیری اونم زیاد . اصلا من از همون فهمیدم که باید توی حالت شیطانی رفت .

نه بازیش که ارزش یک یا دوبار بازی کردن رو داره اما انتظار چیزی مثل نسخه های قبل رو نداشته باش . مخصوصا نسخه 4 . من نسخه 4 رو شاید بیشتر از 10 بار رفتم روی درجه های مختلف اما اینو همون بار اول که تموم شد خسته شدم و پاکش کردم .

Mohammad Yek110
03-04-2013, 13:28
دوستان بعد از کشتن ورجیل چه اتفاقی میافته؟داستان چی میشه؟
همه سیو هام از بین رفت :|

aha2012
03-04-2013, 13:45
دوستان بعد از کشتن ورجیل چه اتفاقی میافته؟داستان چی میشه؟
همه سیو هام از بین رفت :|

ورجیل نمیمیره که-زخمی میشه-برای ادامه ی داستان هم باید dlc بازیو بگیری و با شخصیت ورجیل بازیو ادامه بدی تا از داستان سر در بیاری

javadsm1370
03-04-2013, 21:01
دوستان حالا معلوم شد که دانته انسان نیست و نمیمیره آیا این در شخصیت ورجیل هم وصق میکنه به نظرتون؟

Khan gholi
03-04-2013, 21:32
دوستان حالا معلوم شد که دانته انسان نیست و نمیمیره آیا این در شخصیت ورجیل هم وصق میکنه به نظرتون؟

این دو تا دادش هستند,از ترکیب شیطان و فرشته بوجود اومدند.مرگ هم حق هست,اینا هم میمیرند ولی کسی پیدا نشده که یتونه جون اینا رو بگیره

DLC ارزش دانلود داره؟

aha2012
03-04-2013, 22:43
این دو تا دادش هستند,از ترکیب شیطان و فرشته بوجود اومدند.مرگ هم حق هست,اینا هم میمیرند ولی کسی پیدا نشده که یتونه جون اینا رو بگیره

DLC ارزش دانلود داره؟

بله ارزش داره DLC بازیو دان کنی-استایل جالبی داره این ورجیل.

javadsm1370
03-04-2013, 23:07
من بیشتر از حالت شیطانی دانته خوشم میاد خیلی جالبه ولی ورجیل اینجور حالتی که مثل دانته وحشی بشه نداره فکر کنم مادرشون به دانته فقط این قدرت رو بخشیده

aha2012
04-04-2013, 00:02
من بیشتر از حالت شیطانی دانته خوشم میاد خیلی جالبه ولی ورجیل اینجور حالتی که مثل دانته وحشی بشه نداره فکر کنم مادرشون به دانته فقط این قدرت رو بخشیده

ورجیل هم یه حالتی داره که وقتی فعالش کنی یه روح مثل خودش میسازه و هر کاری کنی روحتم همون کارو میکنه و دشمناتو زودتر از بین میبری

goldenmember
04-04-2013, 22:37
کسی اون dlc رو که گذاشتم بازی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aha2012
04-04-2013, 23:39
کسی اون dlc رو که گذاشتم بازی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کدومو میگی؟همین ورجیل؟آره من بازیش کردم.خیلی خوبه.یه حس دیگه ای داره بازی کردن با ورجیل

Iloveu-ALL
22-04-2013, 23:55
تو Devil May Cry 3 تو یکی از ویدیو های وسط بازی وقتی ورجیل و دانته و یکی دو نفر دیگه کنار هم قرار می گیرن برای چند لحظه شخصیتی با لباس Harley Quinn میاد همه رو میزنه و میره،کسی اسم این شخصیت رو بلده؟

Turok-71
23-04-2013, 01:03
تو Devil May Cry 3 تو یکی از ویدیو های وسط بازی وقتی ورجیل و دانته و یکی دو نفر دیگه کنار هم قرار می گیرن برای چند لحظه شخصیتی با لباس Harley Quinn میاد همه رو میزنه و میره،کسی اسم این شخصیت رو بلده؟

اسمش Lady ـه ، بهش ماری هم میگن!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3V89xX6VgUcagPF2TMw

Iloveu-ALL
23-04-2013, 12:58
اسمش Lady ـه ، بهش ماری هم میگن!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3V89xX6VgUcagPF2TMw

نه این نبود این اگه اشتباه نکنم باید دختر اون شیطانه باشه.این همونیه که بعد رفیق شدن با دانته سلاح خودش رو میده رو میده به دانته!
تو یه جمع هستند، یه دلقک (مذکر) میاد همه رو میزنه و میره!

Malware
23-04-2013, 14:35
تا حالا چه اپدیت ها و پچ ها و DLC هایی برای این بازی اومده

Turok-71
23-04-2013, 15:10
نه این نبود این اگه اشتباه نکنم باید دختر اون شیطانه باشه.این همونیه که بعد رفیق شدن با دانته سلاح خودش رو میده رو میده به دانته!
تو یه جمع هستند، یه دلقک (مذکر) میاد همه رو میزنه و میره!

طبق تحقیقات که از همسایه ها بعمل آوردم:

اسمش Jester ـه،،همون آرخامه که بابای لیدیه و اونجا تغییر شکل میده واسه اجرای نقشش که بردن دانته و بقیه به برجه..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LdpngN6U36ynsWGxHSvrw

Arrowtic
23-04-2013, 19:15
تا حالا چه اپدیت ها و پچ ها و DLC هایی برای این بازی اومده

Vergil's Downfall رو میدونم اومده DLC دیگه ای فکر نکنم اومده باشه.

_0831_
28-04-2013, 16:24
سلام دوستان .!
من بازی رو نصب کردم . کرک هم کردم . ولی موقع اجرا این ارور و میده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چی کار کنم ؟

Dark Soul
01-06-2013, 12:45
چرا ادمو مجبور می کنن برگرده مراحل قبلی رو بازی کنه ، اونم به شکلی که اصلا معلوم نیست وقتی سلاح های جدید را می گیری می تونی کدوم مراحل را پاک کنی ؟:n15:
جدیدا اینطور مسائل کوچیک اما رواعصاب باعث میشه حس بازی کردنم از بین بره:n27:

sh79
04-07-2013, 23:52
سلام خدمت تمامی گیمر ها.من تو قسمت آخر مرحله 12(وقتی که داداش ت میخواد اطلاعات رو برداره)گیر کردم.من وقتی اون سگ های شیطانی رو میکشم دیگه هیچ دشمنی برام نمیاد و همینجوری باید واستم.در صورتی که وقتی من راهنماش رو از توی سایتی خوندم بعد سگ های دوباره یه عالمه دشمن میاد.مشکل از چیه؟آیا نسخه بازیم مشکل داره؟یا بعد کشتن سگ های باید کار دیگه ای بکنم؟لطفا هر کی میدونه سریع تر جواب بده.یکی دو هفته که درگیرشم. لطفا...:n03::n30::n28:

Layken
05-07-2013, 11:51
سلام خدمت تمامی گیمر ها.من تو قسمت آخر مرحله 12(وقتی که داداش ت میخواد اطلاعات رو برداره)گیر کردم.من وقتی اون سگ های شیطانی رو میکشم دیگه هیچ دشمنی برام نمیاد و همینجوری باید واستم.در صورتی که وقتی من راهنماش رو از توی سایتی خوندم بعد سگ های دوباره یه عالمه دشمن میاد.مشکل از چیه؟آیا نسخه بازیم مشکل داره؟یا بعد کشتن سگ های باید کار دیگه ای بکنم؟لطفا هر کی میدونه سریع تر جواب بده.یکی دو هفته که درگیرشم. لطفا...:n03::n30::n28:

درسته در اون قسمت باید کلی دشمن دیگه بیاد و مدتی طول میکشه تا داداشت اطلاعات رو برداره
تنها چیزی که به فکر من میرسه برای راهنمایی کردن اینه که یک سیو دیگه پیدا کنی که اون قسمت رو رد کنی
یا یک نسخه دیگه از بازی رو تهیه کنی و از اول بری

A.M.D.D.E.V.I.L
07-07-2013, 17:19
سلام زبان بازی من روسی هست از وقتی که آپدیت ها رو نصب کردم
چی کار کنم انگلیسی بشه؟
خواهشا نگید برم کلاس زبان روسی

شـیـفــو
14-07-2013, 02:44
سلام دوستان 1. چرا با داداشش جنگید ؟ 2. چرا وقتی اونو شکست دادیم موهاش سفید شد ؟ ممنون

Layken
14-07-2013, 12:47
سلام دوستان 1. چرا با داداشش جنگید ؟ 2. چرا وقتی اونو شکست دادیم موهاش سفید شد ؟ ممنون

وقتی که موندوس کشته میشه
ورجیل تصمیم میگیره تا خودشون دنیا رو کنترل کنن و حکومت رو به دستشون بگیرن
اما دانته مخالفت میکنه و میگه که قرار این بود که فقط موندوس رو از بین ببریم و خودمون هم در یک گوشه ای از دنیا زندگی کنیم و کنترل دنیا رو به مردمانش بسپاریم
ورجیل میگه که این مردمان توانایی انجام همچین کاری ندارن و یکی قدرتمند باید بالاسرشون باشه که دانته به دختره کت اشاره میکنه و میگه که تا الان یک انسان به ما
برای رسیدن به این حد کمک کرده است
اما ورجیل قانع نیمشه و درگیر میشن.
موه های سر به تبدیل شدن حالت شیطانی برمیگرده که یعنی هرچه بیشتر به ذات شیطانیت خودشون برگشتن

M o h a m m @ d
15-07-2013, 11:56
تو شماره 4 وقتی CHANGE PLAYER میشه تو جنگل چکار باید بکنه گیر افتادم هر مسیری میرم مسیر تکراریه تو سه تا منطقه همش بازه که تغییر نمیکنه بتونم جای برم هر کاری به نظرم رسید کردم؟:n13:

Turok-71
15-07-2013, 12:31
تو شماره 4 وقتی CHANGE PLAYER میشه تو جنگل چکار باید بکنه گیر افتادم هر مسیری میرم مسیر تکراریه تو سه تا منطقه همش بازه که تغییر نمیکنه بتونم جای برم هر کاری به نظرم رسید کردم؟:n13:

اگه درست متوجه شده باشم اینجایی:

اون مجسمه وسط هست؟ اونو در نظر بگیر به سایه ای که پای مجسمه میفته دقت کن،سایه هرکدوم طرف بود جهت خلافشو برو.

M o h a m m @ d
15-07-2013, 13:28
اگه درست متوجه شده باشم اینجایی:

اون مجسمه وسط هست؟ اونو در نظر بگیر به سایه ای که پای مجسمه میفته دقت کن،سایه هرکدوم طرف بود جهت خلافشو برو.
تنها مجسمه جاییه که سه راه هست که وسط میدان یه مجسمه که سه تا لوح داره که هر مسیر میری یه رنگش فعال میشه صورتی ،بنفش،سبز از مسیر وسطی میرم دوباره برمیگرده اول مجسمه دو تا مسیر دیگم میارزه باید کرد

Turok-71
15-07-2013, 13:30
تنها مجسمه جاییه که سه راه هست که وسط میدان یه مجسمه که سه تا لوح داره که هر مسیر میری یه رنگش فعال میشه صورتی ،بنفش،سبز از مسیر وسطی میرم دوباره برمیگرده اول مجسمه دو تا مسیر دیگم میارزه باید کرد

میدونم،،به سایه ای که مجسمه داره دقت کن.

مثلا اگه سایه ی مجسمه افتاده سمت راستش شما باید بری سمت چپ!

M o h a m m @ d
15-07-2013, 13:51
میدونم،،به سایه ای که مجسمه داره دقت کن.

مثلا اگه سایه ی مجسمه افتاده سمت راستش شما باید بری سمت چپ!

ممنون درست شد

*IN*
26-07-2013, 13:35
من تو مبارزه آخر بازی با ویرجیل موندم...
هی جونش پر میشه،خیلی سخته...
چه جوری باید زدش؟

M o h a m m @ d
26-07-2013, 14:39
من تو مبارزه آخر بازی با ویرجیل موندم...
هی جونش پر میشه،خیلی سخته...
چه جوری باید زدش؟
هر وقت خونش کم میشه در حال پر کردن میشه به حالت شیطانی برو تا از بین بره

poria-m
31-07-2013, 11:51
هر وقت خونش کم میشه در حال پر کردن میشه به حالت شیطانی برو تا از بین بره

اره.سعی کن جونش رو به اخر برسونی و وقتی داشت جونش زیاد مشود خودتو شیطان کن تا...:n24:

poria-m
31-07-2013, 11:54
سلام.

من بازی رو تموم نکردم تو یکی از مرحله های پایانی ایکس باکسم عرور می داد و بردمش تمعیر حالا حوصلا نمیاد ادامش بدم چون فنونش از یادم رفته.2 ماه میشه بازیش نکردم.به نظرشما می تونم ادامش بدم؟:n13:

poria-m
31-07-2013, 11:58
دوستان اگه اشکالی نداره می خوام داستان بازی رو بزارم همه بخونن.اگه شما اجازه بدین.

aha2012
31-07-2013, 12:55
دوستان اگه اشکالی نداره می خوام داستان بازی رو بزارم همه بخونن.اگه شما اجازه بدین.

تو اسپویل بذاری مشکلی نداره:n01:

poria-m
31-07-2013, 12:58
تو اسپویل بذاری مشکلی نداره:n01:

اسپویل کجاست؟

Dark Soul
31-07-2013, 14:30
اسپویل کجاست؟

poria-m
31-07-2013, 14:59
یعنی چی؟اصلا خوب توضیح نداده .

یکی کمک کنه.چظوری اسپویل بزارم؟

Dark Soul
31-07-2013, 17:00
چظوری اسپویل بزارم؟
اول متنی را که می خوای اسپویل کنی انتخاب کن بعد روی SP که داخل عکس هم مشخص کردم کلیک کن در آخر هم ازت می خواد یک موضوع براش بنویسی همین.

poria-m
31-07-2013, 17:07
ممنون از راهنمایی ها.شب داستان رو میزارم.

poria-m
31-07-2013, 21:07
امروز می خواهم برایتان داستان بازی بسیار خوب و جدید devil may cry dmc را بگزارم.لطفا به ادامه ی مطلب بروید .

اگه توی مطالب اشکالاتی دیدید ببخشید چون من این رو از جای دیگه ای کپی کردم و کمی غلط داره.زود درستش می کنم.

این هم داستانش.
نرو شمشیر یاماتو را به دانته میدهد ولی دانته از گرفتن شمشیر امتنا میکند دانته به راه خود ادامه میدهد و به مغازه خود devil may cry باز میگردد و دوباره به شکار شیطان ادامه میدهد و نرو با کایری ازدواج میکند و او هم به این راه ادامه میدهد تا شر شیاطین را از سر زمین کم کند.
ماه ها از این ماجرا میگذرد که ناگهان نرو به طرز عجیبی ناپدید میشود و در پی ان کایری که از این موضوع نگران میشود با دانته تماس گرفته و ماجرا را با او در میان میگذارد دانته با لدی به ملاقات کایری میرود ولی در ابتدای دروازه ی شهر با نور قرمز و عجیبی روبرو میشود دانته به یاد دورانه قدیم میافتد شخصی با دانته صحبت میکند و در مورد دره ای مخوف به دانته میگوید: در مکانی به نام دره ی تاریکی طلسمی وجود دارد که برای بدست اوردن این طلسم میبایست از سد موجودات اهریمنی و قدرتمنی گذشت تا به این طلسم دست پیدا کرد ولی باز هم کسی توانایی دستیابی به این لوح را ندارد زیرا برای باز کردن دالانی که طلسم در ان قرار دارد باید با یکی از قویترین شیاطین جنگید که تا اکنون کسی نتوانسته او را شکست دهد و در پس این شیطان قفلی وجود دارد که برای باز کردن ان نیاز به کلیدی است که هیچ کس نمیداند ان کلید چیست؟ ولی هر کس که صاحب این طلسم باشد قدرتی بدست میاورد که توانایی حکومت بر کل دنیا را داشته و توانایی نابود کردن هر کسی را دارد حتی اگر ان شخص همانند تو جاودان باشد دانته. بله این نوردر اصل راهی به دره هایه تاریکی است
ولی چه کسی این دروازه را باز کرده هدف او از این کار چیست؟دانته به لدی میگوید که نزد کایری برود و خود وارد نور قرمز رنگ میگردد دانته به راهه خود ادامه میده و چندین ساعت با موجودات اهریمنی به جنگ میپردازد تا به یکی از شیاطین قدرتند میرسد سرعت این شیطان بسیار زیاد است به حدی که با چشم قابل دیدن نیست ولی دانته مثل هر کسی نیست او که با کشتن اسب قدرت توانسته جادویه اهسته کردن زمان را بدست بیاورد به راحتی این شیطان را شکست میدهد و قدرت او را از ان خود میکند پس از کشتن شیطان دانته در گوشه ای چیزی را میبیند به سمت ان حرکت میکند و ان را برمیدارد. ان چیزی نیست جز تکه ای از لباس نرو یعنی چه اتفاقی افتاده است نرو در اینجا چه میکند امیدوارم برای نرو اتفاق بدی پیش نیامده باشد.
دانته به راه خود ادامه میدهد و همچون قبل به شکار شیاطین میپردازد تقریبا راه به پایان رسیده و دانته در نزدیکی دالانی قرار داشتکه لوح در ان قرار دارد در چند مایلی دالان دانته با اهریمنی دیگر روبرو گشته این اهریمن چندان قوی نیست ولی در حین مبارزه به دانته حرفهایی میزند:دانته تو اگر بتوانی من را شکست بدهی نمیتوانی سرورم را از بین ببری او با بدست اوردن طلسم تو را نابود میکند در این لحظه دانته عصبانی میشود و به او میگوید: هیچ کس توانایی این را ندارد که پسر شوالیه تاریکی اسپاردا را شکست دهد من همانند تو دیگر شیاطین را از بین میبرم وضربه ای محکم به این شیطان زده و او را دو نیم میکند ناگهان لدی با شتاب و نفس نفس زنان وارد میشود وبه دانته میگوید که اتفاقه بدی پیش امده زمانی که لدی نزد کایری رفته او در انجا نبوده و گویا کسی او را دزدیده است.
با شنیدن این حرف دانته ناراحت میشود و فریاد میزند که هر کسی که پشت این ماجراست را خواهم کشت گویا اخلاق دانته عوض شده او که همیشه ارام بود و با خونسردی وحالت طنز مانندش همه را نابود میکرد این بارعصبانی شده حتما سری در این اتفاق نهفته است که دانته را ناراحت کرده.
دانته به همراه لدی به سمت دالانی که لوح در ان قرار دارد حرکت میکنند و به موجود خطرناکی که دانته قبلا از ان شنیده بود میرسند ولی ان موجود مرده بود گویا قبل از انها کسی برای بدست اوردن لوح به انجا امده بود و ان مرد حتما همان اربابی بود که شیطانی که دانته کشت از ان سخن میگفت دانته و لدی وارد شدند و با صحنه ایی غیره منتظره مواجه گشتند.
2010/8/10
داستان از دید نرو
نرو بعد از صحبت با کایری از منزل خارج گشته و از خانه دور میشود و ناگهان با مردی روبرو میشود ان مرد به جلو امده و خود را معرفی میکند :نام من گابریل هست من یک دو رگه هستم از نسل شیطان و انسان و از داستان خانواده تو چیزی میدانم که تو با شنیدن ان خوشحال میگردی ولی نرو او را پس میزند و به او میگوید من فقط یک نفر را دارم و او کایری است گابریل به او میگوید که میداند پدر او کجاست نرو با شنیدن این حرف جا خورده ولی باز هم میگوید که تو دروغ میگویی و در اینجا مرد شروع میکند به تعریف کردن داستان زندگی خود:من همسری داشتم که نام او انجلا بود ما همدیگر را خیلی دوست داشتیم ما پسر بچه ای داشتیم که نام او نرو بود(با گفتن این حرف نرو جا میخورد اما صحبتی نمیکند)ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه فردی شیطان صفت شبانه به خانه ما حمله کرد و همسر مرا کشت و من که جان خود و فرزندم را در خطر دیدم از انجا فرار کردم ولی او به تعقیب من امد و من به ناچار فرزندم را به خانه ای مخفی کردم و فرار کردم و بعد از مدتی ان شیطان مرا گم کرد سپس به دنبال فرزندم بازگشتم ولی او در انجا نبود با خود فکر کردم که او به چنگاله شیطان افتاده است من ناراحت بودم از اینکه دو تن از خانواده ام را از دست داده بودم در فکر انتقام فرو رفتم بعد از مدتی از مردی شنیدم که طلسمی در دره ای مخفی هست که به وسیله ان میتوان قدرت فراوانی بدست اورد که هیچ کسی توانایی مبارزه با صاحب ان را ندارد و با ان طلسم میتوان هر کسی را نابود کرد ولی برای باز کردن دروازه ی ورودیه این دره میبایست 6 لوح که هر کدام دارایه قدرتی میباشد به دست اورد تا بتوان وارد دره ی تاریکی شد ولی این طلسم قفلی دارد که کلید ان تنها با دست تو با میشود و فهمیدم که دلیل اینکه ان مرد به خانه ی ما حمله کرد تو بودی پسرم زیرا او میخواست قفل را باز کند و قدرت طلبی او مادر تورا از بین برد. بعد شنیدن این حرف خوشحال شدم از اینکه اگر پسرم به چنگال ان شیطان افتاده شاید نمرده باشد زیرا او برای باز کردن قفل این طلسم به او نیاز دارد ولی شاید دیر شده باشد و او طلسم را بدست اورده باشد و او را کشته باشد سپس شروع کردم به گشتن دنبال تو پسرم و بعد از مدتی تو را در شهری پیدا کردم خوشبختانه تو به دام او نیفتاده بودی و در ان زمان تو کودک بودی و من که از امنیت تو مطمعن بودم به دنبال 6 لوح برای باز کردن دروازه به راه افتادم تا بتوانم ان طلسم را بدست بیاورم و انتقام مادرت و دوری چند ساله از تورا از ان پلید بگیرم برای بدست اوردن ان 6 لوح سالها مبارزه کردم هر طلسم محافظی داشت که شکست دادن انها بسیار سخت بود ولی بلاخره توانستم هر 6 لوح را به دست بیاورم وحالا دنبال تو امده ام تا با من به دره ی تاریکی بیایی تا طلسم را بدست بیاوریم ومن انتقام مادرت را از ان شیطان بگیرم
نرو که با شنیدن این حرفها فهمیده بود که گابریل پدر اوست (زیرا او دست خود را مخفی کرده بود ولی گابریل از ان خبر داشت)گابریل را در اغوش گرفت نرو و گابریل باهم چنید ساعت صحبت کردند و خورشید در حال غروب کردن بود سپس گابریل از نرو خواست تا با هم به دره ی تاریکی بروند نرو در پاسخ به او گفت که همسرم کایری در خانه تنها است و من باید به او خبر بدهم اما گابریل به او گفت که برای این کار وقت ندارد زیرا برای باز کردن دروازه ی دره میبایست در روز معینی از ماه درهنگام غروب افتاب هر6 لوح را با هم ترکیب کرده تا دروازه باز گردد و اگر تو به خانه بروی خورشید غروب کرده و ما 1ماه باید صبر کنیم
نرو قبول کرد و هر دو به راه افتادن در نزدیکیه دروازه ی شهر گابریل لوح ها را باهم ترکیب نموده و رو به خورشید گرفت تا اینکه نور قرمزی به وجود امد که این نورهمان دروازه ی دره ی تاریکیست هر دو وارد گشتند جایه عجیبی بود دره ای عمیق و پر از درخت هایه کهن سال اما بسیار سیاه و مخوف انها به راهه خود ادامه دادند و در این راه شیاطین زیادی را از بین بردند تا اینکه با فردی روبرو شدند که او هم شیطانی بود و نرو که از مرگ مادر خود بسیار عصبانی بود به او حمله کرد شیطان قدرت عجیبی داشت او به زمین فرو رفته و از زیر پای نرو بیرون امد ولباس نرو را گرفت و پاره کرد وقتی بار دیگر شیطان به زمین فرو رفت نرو با قدرت دست خود را به زمین فرو کرد و او را بیرون کشید و ضربه ای محکم به او زد شیطان که خود را در نزدیکی مرگ میدید به نرو گفت هرگز نمیتوانی طلسم را بدست بیاوری و انتقام مادرت را بگیری و میخواست چیزی بگوید که گابریل او راکشت و گفت این شیطان میخواست ما را از نگهبان درب دالان بترساند ولی او از قدرت دست تو خبر ندارد پس نگران چیزی نباش سپس با هم به سوی طلسم به راه افتادن پس از چندین ساعت مبارزه با شیاطین کوچک و بزرگ به دالانی که طلسم در ان قرار داشت رسیدند و با محافظ لوح روبرو شدند نرو شروع به مبارزه کرد و تا توانست ان شیطان را مورد اصابط مشت هایه خود قرار داد اما ناگهان شیطان در سدده استفاده از قدرت خاص خود برامد( قدرتی که همه چیز را تبدیل به یخ میکند و در پی ان همه جا اتش گرفته و هر موجودی را از بین میبرد) اما گابریل به او فرصت این کار را نداد و با ضربه ای سهمگین شیطان را نابود کرد نرو که از قدرت پدر خود تعجب کرده بود به او گفت چرا در ان شب که ان شیطان به خانه ی ما حمله کرد از این قدرت خود استفاده نکردی و او را نکشتی سپس گابریل از قدرت او گفت و اینکه او فقط با طلسم میمیرد. هردو به سمت قفل درب حرکت کردند گابریل به نرو گفت که حالا وقت انتقام گرفتن هست قفل را باز کن تا با کمک قدرت طلسم ان شیطان را بکشم و انتقام مادرت را بگیرم که ناگهان دو نفر وارد شدند و انها کسی نبودن جز......................دانته و لدی
دانته با دیدن پدر نرو او راشناخت و صدا زد ورجیل مگر تو نمرده ای و ورجیل در پاسخ گفت نه قبل از اینکه تورا بکشم نرو با دیدن این صحنه عصبانی شد و به ورجیل گفت پس تو به من دروغ میگفتی و ورجیل در پاسخ به او گفت : پسرم داستانی که برای تو گفتم واقعیت داشت و ان شیطانی که به خانه ی ما حمله کرد همین دانته است اوست که مادر تو را کشته است او چند بار سعی کرد مرا بکشد ولی من با تغیر نام و چهره,خود را مخفی کردم نرو با دیدن این اتفاق گیج شده بود و به ورجیل گفت که من اورا میشناسم او فرده خوبیست و دشمن شیاطین میباشد او یکبار جانه مرا نجات داده است چطور ممکن است که او مادر مرا کشته باشد ورجیل در جواب به او گفت :من به تو گفتم که او برای باز کردن قفل طلسم نیاز به دست تو دارد او سعی کرده تا خود را در پیش تو خوب جلوه دهد تا با استفاده از اعتماد تو طلسم را به دست بیاورد و وقتی که جان تورا در خطر دیده به تو کمک کرده ولی در اصل او به خود برای بدست اوردن طلسم کمک کرده است سپس دانته در پاسخ ورجیل گفت که تو دروغ میگویی و رو به نرو کرد و گفت: نرو ورجیل برادر من است او به دنبال کسب قدرت در سدد این برامد که مرا بکشد ولی وقتی با شکست روبرو شد نقشه ای دیگر کشید و حالا میخواهد از تو سو استفاده کند به حرف او گوش نکن دوباره ورجیل به نرو گفت که تو حرف من که پدرت هستم را باور نمیکنی و حرفه قاتل مادرت را باور میکنی.نرو گول ورجیل را خورد و به دانته گفت که پدرم راست میگوید زیرا در اولین ملاقات من و تو من در مبارزه تو را کشتم ولی تو دوباره زنده شدی پدرم به من گفته بود که ان شیطان شکست ناپذیر است و فقط با طلسم از بین میرود
ورجیل به نرو گفت پسرم سریعا قفل طلسم را باز کن تا او را از بین ببرم نرو به سمت طلسم حرکت کرد که دانته به او گفت: این کار را نکن روزی از کارت پشیمان میگردی نرو دست خود را برای باز کردن قفل بلند کرد......................که ناگهان فردی بلند صدا زد دست نگه دار شخصی وارد شد که در تمام این سالها شاهد ماجرا بود تریش به همراه کایری
کایری شروع به صحبت کرد و گفت: من توسط افرادی ربوده شدم که انها از ورجیل صحبت میکردند و اینکه میخواهد با سو استفاده از تو چیزی را بدست بیاورند تا شیاطین را وارد دنیا کرده و فرمانروایی دنیا را بدست بیاورند اما تریش اتفاقی مرا در چنگال انها دیده و همه ی انها را نابود کرد و مرا نجات داد من که ماجرایه تو را برای تریش تعریف کردم او با شنیدن اینکه ورجیل پشت ماجراست فهمید که جان تو ودانته در خطر است پس ما با هم به اینجا امده ایم تا تورا از این موضوع با خبر کنیم سپس تریش داستان زندگیه دانته و ورجیل را برای نرو بازگو کرد
با تعریف داستان زندگی دانته و ورجیل توسط تریش و اتفاقی که برای کایری افتاده بود نقشه ی ورجیل برملا شد و وقتی او خود را شکست خورده دید ورجیل با سرعت کایری را گروگان گرفت دانته با استفاده از قدرتی (سرعت) که بدست اورده بود به سمت ورجیل حمله کرد اما ورجیل با ضربه ای دانته را به گوشه ای پرتاب کرد و نرو را تعدید کرد که اگر کاری جز باز کردن قفل بکند کایری را خواهد کشت نرو که جان کایری را در خطر میدید نمی توانست کاری جز باز کردن قفل انجام دهد پس اقدام به باز کردن قفل طلسم کرد .
با باز شدن قفل سیاهی همه جا را فرا گرفت و ورجیل لوح را برداشت حالا دیگر ورجیل قدرت را در دست داشت و رو به نرو کرد و به او گفت: من به تو دروغ گفتم ولی اینکه تو پسر من هستی را دروغ نگفتم مادر تو پس از بدنیا امدن تو از دنیا رفت پسرم تو خود را کنار بکش من با تو کاری ندارم من با عمویت حسابی دارم که باید ان را تسویه کنم.
ورجیل به سمت دانته حمله کرد جنگه سختی بین هردویه انها در گرفت و ورجیل با ضربه ای دانته را به گوشه ای پرتاب کرد دانته بلند شد دانته در سویی و ورجیل در سویی دیگر ورجیل با دیدن این صحنه به دانته یاد اوری روزی را کرد که با هم مبارزه کردند و گفت در از روز که به ظاهر مرا کشتی تو پیروز شدی ولی اینبار نوبت من است من تورا خواهم کشت هر دو به سمت هم حمله کردند ورجیل ضربه ای به دانته زد ودانته را نقش زمین کرد ورجیل قبل از افتادن دانته بر زمین او را در بغل گرفت (موهایه ورجیل به پایین امده بود درست همانند دانته به شکلی اصلیه خود ولی ورجیل همیشه سعی داشت تا با دانته تفاوت داشته باشد ) ورجیل به دانته گفت: برادر از من ناراحت نباش این نیمه ی شیطانیه من هست که من را به قدرت طلبی دعوت میکند من همیشه تو را دوست داشتم ولی طمع برای قدرت باعث میشد با تو ستیز کنم دانته نیز در پاسخ گفت برادر اولین بار هست که نیمه ی انسانیه تو با من سخن میگوید سپس ورجیل با دست موهایه خود را به حالت اول بازگرداند و گفت من هرگز انسان نیستم من همانند پدرم شیطان هستم ورجیل به سمت کایری رفت و او را گرفت نرو نتوانست جلوی ورجیل را بگیرد و ورجیل با سرعت از انجا خارج شد. نرو که بسیارعصبانی بود سریعا به کنار دانته رفت و اورا در بقل گرفت دانته به نرو گفت: بتو گفتم که از این کار پشیمان میشوی ولی هنوز دیر نشده است ورجیل میخواهد در جهنم را باز کند و اسپاردا را ازاد کند با این کار او شیاطین وارد دنیا میشوند او میخواهد دنیا را در تسخیر شیاطین در بیاورد و خود فرمانروایه دنیا باشد برایه این کار او نیاز به خون یک انسان دارد برایه همین کایری را همراه خود برد, برو و از این کاره او جلو گیری کن.نرو نیز در پاسخ دانته گفت: عمو جان به تو قول میدهم که انتقامت را از پدرم بگیرم وکاری کنم که شیاطین از صفحه ی روزگار محو گردند دانته با شنیدن حرفه نرو لبخندی زد و گفت نروخوشحالم که بعد از مرگ من شخصی هست که با من رابطه ی خونی دارد و راه من را ادامه میدهد نرو با دیدن این لحظه گریه می کرد و میگفت چرا من باید شیطان باشم و دست من باعث از بین رفتن انسانها گردد چرا؟ و دانته در پاسخ او میگوید تو شیطان نیستی شیطان نمیتواند گریه کند و در این هنگام دانته ی افسانه ای مرد.
نرو از فرط عصبانیت فریادی کشید و مشت محکمی به دیوار کوبید ناگهان دیوار فرو ریخت دری پشت دیوار بود که روی ان نوشته بود هرکس که انسان پاکی باشد و این راه را تا انتها برود قدرتی بدست میاورد که جاودان شده و لوحه دره ی تاریکی بر او اثری ندارد نرو با دیدن این اتفاق خوشحال شد و به یاد حرف دانته افتاد که تو شیطان نیستی شیطان نمیتواند گریه کند نرو وارد درب شد چندین ساعت به پیش رفت اتاقهایه تودرتو با معماهایی که فقط مغز یک انسان قادر به درک و پاسخ گویی ان هست معماهایی که فردی با قلبی پاک قادر به حل کردن ان خواهد بود موجودات عجیبی در انجا بود اهریمن هایی که نرو هر یک را نابود میکرد و به پیش میرفت در اخر این راه دری زیبا وجود داشت که در روی ان نوشته بود "god" قلب او سریع میزد زیرا از پشت درب خبر نداشت درب را اهسته باز کرد در داخل چیزی نبود جز یک کلیسایه قدیمی ولی زیبا با مجسمه هایه مسیح و مریم مقدس نوری در انتها دیده میشد نرو به سمت نور حرکت کرد صدایی ارام به گوش میرسید : اگر میخواهی شیاطین را از بین ببری دست خود را به سمت نور دراز کن. نرو دست شیطانی خود در نور قرارداد ناگهان صدایه زنی شنیده شد و از نور بیرون امد گویا او فرشته بود ولی او کسی نبود جز مادر ورجیل و دانته.
مادربزرگ نرو با او صحبت کرد و از بدیهایه شیطان گفت: تنها نور ایمان به خداوند میتوند شیطان را از بین ببرد حتی اگر ان شیطان کسی باشد که قدرتی عظیم دارد و برادر خود را میکشد, نرو پسرم تو میتوانی با قلبه پاکت و با ایمان به خدا ورجیل را از بین ببری و مردم دنیا را از دست اهریمنان نجات دهی ناگهان نرو متوجه شد که رنگ دست شیطانی او به رنگ سفید درامده نرو به یاد دانته و مرگ او افتاد و دزدیده شدن کایری او را اندوهگین کرده بود بسیار متاثر شد و روی زانو نشت و قسم خورد که ورجیل را خواهد کشت و از مادربزرگش خواست که راه را به او نشان دهد او در پاسخ به نرو گفت که دست تو که باز کننده ی بدی بوده حالا از بین برنده ی ان خواهد بود و با دست به سمتی اشاره نمود در این لحظه دربی با نور سفید باز شد و نرو به سمت نور حرکت کرد و وارد شد مکان عجیبی بود همه جا نور بود و نرو به جلو میرفت ناگهان نرو خود رادر میان سرزمینی سیاه دید پر از شیاطین همان طور که نرو جلو میرفت شیاطین به او حمله میکردند و نرو انها را از بین میبرد تا اینکه به درب قصری رسید درب را باز کرد محیط بزرگی بود و در وسط ان قفلی بود که حد فاصل دنیای انسانها و دنیایه شیاطین بود ورجیل و کایری در انجا بودند ورجیل به نرو گفت: که پسرم با من متحد شو تا صاحب کل دنیا شوی و از کایری بگزر کایری یک انسان ناچیز است نرو رو به ورجیل کرد و به او گفت :تو و شیاطین ناچیز هستید من از طرف خدا مامور مرگ تو شده ام تا تمامه بدی ها را از روی زمین پاک کنم ورجیل در پاسخ گفت :تو هرگز نمیتوانی مرا شکست دهی نرو دست خود که حالا سفید بود بالا گرفت و گفت: من با قدرت دستم تورا نابود میکنم ورجیل به سمت کایری حرکت کرد و خواست اورا بکشد که در این هنگام نرو با دست خود جلوی ضربهی ورجیل را گرفت و به کایری گفت که از انجا فرار کند.
ورجیل که از این کار نرو عصبانی شده بود به سمت نرو حمله کرد و ضربه ای به او زد ولی نرو لطمه ای ندید گویا او واقعا جاودان شده است. نرو به ورجیل حمله کرد و او را با دست خود گرفت و با رز ابی(اسلحه اش)تیری به ورجیل ضد و اورا نقش زمین کرد سپس با دسته خود مشتی محکمی به ورجیل زد و ورجیل را از بین, برد ورجیل که در اواخر عمر خود از کارهایی که کرده بود ناراحت بود و از مرگ برادرش افسوس میخورد رو نرو کرد و گفت: پسرم من در تمام عمر انسان بدی بودم ولی اکنون به اشتباه خود پی بردم بیا و من را برای اخرین بار در اغوش بگیر ولی نرو به او گفت تو هرگز انسان نبودی تو فقط یک شیطانی ولی دانته یک انسان بود من هرگز کاری را که با دانته کردی فراموش نمیکنم سپس با شمشیرش ورجیل را کشت سپس لوح را برداشت و ازبین برد حالا وقت ان بود که کاره شیاطین را برای همیشه یکسره کند نرو به سمت قفل وسط قصر رفت و دست خود را در ان فرو کرد قفل از بین رفت و قصر شروع به لرزیدن کرد نرو سریعا از انجا خارج شد و دست کایری را گرفت و با او از انجا فرار کرد قصر فرو ریخت و از بین رفت سپس تمامیه شیاطین بروی زمین نابود شدند و مردم دنیا به خوشحالی پرداختند نرو از اینکه کار خود را به اتمام رسانده بود و کایری نیز سالم مانده بود بسیارخوشحال بود و به همراه کایری به خانه ی خود بازگشت.

چند سال بعد
نرو و کایری صاحب فرزندی شد بسیار شبیه به دانته اما با موهایی طلایی نرو نام او را دانته گذاشت و همیشه برای او از دلاوریهایه دانته تعریف میکرد.
گاهی مردم در تاریکی شب فردی را میدیدند که لباسی قرمز رنگ دارد با شمیری بدست و 2 اسلحه بهمراه دو زن شایعه بود که دانته زنده است ولی هیچکس اورا ندیده بود تریش و لدی هم ناپدید شده بودند و کسی از انها خبری نداشت

saeedblack
01-08-2013, 21:47
امروز می خواهم برایتان داستان بازی بسیار خوب و جدید devil may cry dmc را بگزارم.لطفا به ادامه ی مطلب بروید .

اگه توی مطالب اشکالاتی دیدید ببخشید چون من این رو از جای دیگه ای کپی کردم و کمی غلط داره.زود درستش می کنم.

این هم داستانش.
نرو شمشیر یاماتو را به دانته میدهد ولی دانته از گرفتن شمشیر امتنا میکند دانته به راه خود ادامه میدهد و به مغازه خود devil may cry باز میگردد و دوباره به شکار شیطان ادامه میدهد و نرو با کایری ازدواج میکند و او هم به این راه ادامه میدهد تا شر شیاطین را از سر زمین کم کند.
ماه ها از این ماجرا میگذرد که ناگهان نرو به طرز عجیبی ناپدید میشود و در پی ان کایری که از این موضوع نگران میشود با دانته تماس گرفته و ماجرا را با او در میان میگذارد دانته با لدی به ملاقات کایری میرود ولی در ابتدای دروازه ی شهر با نور قرمز و عجیبی روبرو میشود دانته به یاد دورانه قدیم میافتد شخصی با دانته صحبت میکند و در مورد دره ای مخوف به دانته میگوید: در مکانی به نام دره ی تاریکی طلسمی وجود دارد که برای بدست اوردن این طلسم میبایست از سد موجودات اهریمنی و قدرتمنی گذشت تا به این طلسم دست پیدا کرد ولی باز هم کسی توانایی دستیابی به این لوح را ندارد زیرا برای باز کردن دالانی که طلسم در ان قرار دارد باید با یکی از قویترین شیاطین جنگید که تا اکنون کسی نتوانسته او را شکست دهد و در پس این شیطان قفلی وجود دارد که برای باز کردن ان نیاز به کلیدی است که هیچ کس نمیداند ان کلید چیست؟ ولی هر کس که صاحب این طلسم باشد قدرتی بدست میاورد که توانایی حکومت بر کل دنیا را داشته و توانایی نابود کردن هر کسی را دارد حتی اگر ان شخص همانند تو جاودان باشد دانته. بله این نوردر اصل راهی به دره هایه تاریکی است
ولی چه کسی این دروازه را باز کرده هدف او از این کار چیست؟دانته به لدی میگوید که نزد کایری برود و خود وارد نور قرمز رنگ میگردد دانته به راهه خود ادامه میده و چندین ساعت با موجودات اهریمنی به جنگ میپردازد تا به یکی از شیاطین قدرتند میرسد سرعت این شیطان بسیار زیاد است به حدی که با چشم قابل دیدن نیست ولی دانته مثل هر کسی نیست او که با کشتن اسب قدرت توانسته جادویه اهسته کردن زمان را بدست بیاورد به راحتی این شیطان را شکست میدهد و قدرت او را از ان خود میکند پس از کشتن شیطان دانته در گوشه ای چیزی را میبیند به سمت ان حرکت میکند و ان را برمیدارد. ان چیزی نیست جز تکه ای از لباس نرو یعنی چه اتفاقی افتاده است نرو در اینجا چه میکند امیدوارم برای نرو اتفاق بدی پیش نیامده باشد.
دانته به راه خود ادامه میدهد و همچون قبل به شکار شیاطین میپردازد تقریبا راه به پایان رسیده و دانته در نزدیکی دالانی قرار داشتکه لوح در ان قرار دارد در چند مایلی دالان دانته با اهریمنی دیگر روبرو گشته این اهریمن چندان قوی نیست ولی در حین مبارزه به دانته حرفهایی میزند:دانته تو اگر بتوانی من را شکست بدهی نمیتوانی سرورم را از بین ببری او با بدست اوردن طلسم تو را نابود میکند در این لحظه دانته عصبانی میشود و به او میگوید: هیچ کس توانایی این را ندارد که پسر شوالیه تاریکی اسپاردا را شکست دهد من همانند تو دیگر شیاطین را از بین میبرم وضربه ای محکم به این شیطان زده و او را دو نیم میکند ناگهان لدی با شتاب و نفس نفس زنان وارد میشود وبه دانته میگوید که اتفاقه بدی پیش امده زمانی که لدی نزد کایری رفته او در انجا نبوده و گویا کسی او را دزدیده است.
با شنیدن این حرف دانته ناراحت میشود و فریاد میزند که هر کسی که پشت این ماجراست را خواهم کشت گویا اخلاق دانته عوض شده او که همیشه ارام بود و با خونسردی وحالت طنز مانندش همه را نابود میکرد این بارعصبانی شده حتما سری در این اتفاق نهفته است که دانته را ناراحت کرده.
دانته به همراه لدی به سمت دالانی که لوح در ان قرار دارد حرکت میکنند و به موجود خطرناکی که دانته قبلا از ان شنیده بود میرسند ولی ان موجود مرده بود گویا قبل از انها کسی برای بدست اوردن لوح به انجا امده بود و ان مرد حتما همان اربابی بود که شیطانی که دانته کشت از ان سخن میگفت دانته و لدی وارد شدند و با صحنه ایی غیره منتظره مواجه گشتند.
2010/8/10
داستان از دید نرو
نرو بعد از صحبت با کایری از منزل خارج گشته و از خانه دور میشود و ناگهان با مردی روبرو میشود ان مرد به جلو امده و خود را معرفی میکند :نام من گابریل هست من یک دو رگه هستم از نسل شیطان و انسان و از داستان خانواده تو چیزی میدانم که تو با شنیدن ان خوشحال میگردی ولی نرو او را پس میزند و به او میگوید من فقط یک نفر را دارم و او کایری است گابریل به او میگوید که میداند پدر او کجاست نرو با شنیدن این حرف جا خورده ولی باز هم میگوید که تو دروغ میگویی و در اینجا مرد شروع میکند به تعریف کردن داستان زندگی خود:من همسری داشتم که نام او انجلا بود ما همدیگر را خیلی دوست داشتیم ما پسر بچه ای داشتیم که نام او نرو بود(با گفتن این حرف نرو جا میخورد اما صحبتی نمیکند)ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه فردی شیطان صفت شبانه به خانه ما حمله کرد و همسر مرا کشت و من که جان خود و فرزندم را در خطر دیدم از انجا فرار کردم ولی او به تعقیب من امد و من به ناچار فرزندم را به خانه ای مخفی کردم و فرار کردم و بعد از مدتی ان شیطان مرا گم کرد سپس به دنبال فرزندم بازگشتم ولی او در انجا نبود با خود فکر کردم که او به چنگاله شیطان افتاده است من ناراحت بودم از اینکه دو تن از خانواده ام را از دست داده بودم در فکر انتقام فرو رفتم بعد از مدتی از مردی شنیدم که طلسمی در دره ای مخفی هست که به وسیله ان میتوان قدرت فراوانی بدست اورد که هیچ کسی توانایی مبارزه با صاحب ان را ندارد و با ان طلسم میتوان هر کسی را نابود کرد ولی برای باز کردن دروازه ی ورودیه این دره میبایست 6 لوح که هر کدام دارایه قدرتی میباشد به دست اورد تا بتوان وارد دره ی تاریکی شد ولی این طلسم قفلی دارد که کلید ان تنها با دست تو با میشود و فهمیدم که دلیل اینکه ان مرد به خانه ی ما حمله کرد تو بودی پسرم زیرا او میخواست قفل را باز کند و قدرت طلبی او مادر تورا از بین برد. بعد شنیدن این حرف خوشحال شدم از اینکه اگر پسرم به چنگال ان شیطان افتاده شاید نمرده باشد زیرا او برای باز کردن قفل این طلسم به او نیاز دارد ولی شاید دیر شده باشد و او طلسم را بدست اورده باشد و او را کشته باشد سپس شروع کردم به گشتن دنبال تو پسرم و بعد از مدتی تو را در شهری پیدا کردم خوشبختانه تو به دام او نیفتاده بودی و در ان زمان تو کودک بودی و من که از امنیت تو مطمعن بودم به دنبال 6 لوح برای باز کردن دروازه به راه افتادم تا بتوانم ان طلسم را بدست بیاورم و انتقام مادرت و دوری چند ساله از تورا از ان پلید بگیرم برای بدست اوردن ان 6 لوح سالها مبارزه کردم هر طلسم محافظی داشت که شکست دادن انها بسیار سخت بود ولی بلاخره توانستم هر 6 لوح را به دست بیاورم وحالا دنبال تو امده ام تا با من به دره ی تاریکی بیایی تا طلسم را بدست بیاوریم ومن انتقام مادرت را از ان شیطان بگیرم
نرو که با شنیدن این حرفها فهمیده بود که گابریل پدر اوست (زیرا او دست خود را مخفی کرده بود ولی گابریل از ان خبر داشت)گابریل را در اغوش گرفت نرو و گابریل باهم چنید ساعت صحبت کردند و خورشید در حال غروب کردن بود سپس گابریل از نرو خواست تا با هم به دره ی تاریکی بروند نرو در پاسخ به او گفت که همسرم کایری در خانه تنها است و من باید به او خبر بدهم اما گابریل به او گفت که برای این کار وقت ندارد زیرا برای باز کردن دروازه ی دره میبایست در روز معینی از ماه درهنگام غروب افتاب هر6 لوح را با هم ترکیب کرده تا دروازه باز گردد و اگر تو به خانه بروی خورشید غروب کرده و ما 1ماه باید صبر کنیم
نرو قبول کرد و هر دو به راه افتادن در نزدیکیه دروازه ی شهر گابریل لوح ها را باهم ترکیب نموده و رو به خورشید گرفت تا اینکه نور قرمزی به وجود امد که این نورهمان دروازه ی دره ی تاریکیست هر دو وارد گشتند جایه عجیبی بود دره ای عمیق و پر از درخت هایه کهن سال اما بسیار سیاه و مخوف انها به راهه خود ادامه دادند و در این راه شیاطین زیادی را از بین بردند تا اینکه با فردی روبرو شدند که او هم شیطانی بود و نرو که از مرگ مادر خود بسیار عصبانی بود به او حمله کرد شیطان قدرت عجیبی داشت او به زمین فرو رفته و از زیر پای نرو بیرون امد ولباس نرو را گرفت و پاره کرد وقتی بار دیگر شیطان به زمین فرو رفت نرو با قدرت دست خود را به زمین فرو کرد و او را بیرون کشید و ضربه ای محکم به او زد شیطان که خود را در نزدیکی مرگ میدید به نرو گفت هرگز نمیتوانی طلسم را بدست بیاوری و انتقام مادرت را بگیری و میخواست چیزی بگوید که گابریل او راکشت و گفت این شیطان میخواست ما را از نگهبان درب دالان بترساند ولی او از قدرت دست تو خبر ندارد پس نگران چیزی نباش سپس با هم به سوی طلسم به راه افتادن پس از چندین ساعت مبارزه با شیاطین کوچک و بزرگ به دالانی که طلسم در ان قرار داشت رسیدند و با محافظ لوح روبرو شدند نرو شروع به مبارزه کرد و تا توانست ان شیطان را مورد اصابط مشت هایه خود قرار داد اما ناگهان شیطان در سدده استفاده از قدرت خاص خود برامد( قدرتی که همه چیز را تبدیل به یخ میکند و در پی ان همه جا اتش گرفته و هر موجودی را از بین میبرد) اما گابریل به او فرصت این کار را نداد و با ضربه ای سهمگین شیطان را نابود کرد نرو که از قدرت پدر خود تعجب کرده بود به او گفت چرا در ان شب که ان شیطان به خانه ی ما حمله کرد از این قدرت خود استفاده نکردی و او را نکشتی سپس گابریل از قدرت او گفت و اینکه او فقط با طلسم میمیرد. هردو به سمت قفل درب حرکت کردند گابریل به نرو گفت که حالا وقت انتقام گرفتن هست قفل را باز کن تا با کمک قدرت طلسم ان شیطان را بکشم و انتقام مادرت را بگیرم که ناگهان دو نفر وارد شدند و انها کسی نبودن جز......................دانته و لدی
دانته با دیدن پدر نرو او راشناخت و صدا زد ورجیل مگر تو نمرده ای و ورجیل در پاسخ گفت نه قبل از اینکه تورا بکشم نرو با دیدن این صحنه عصبانی شد و به ورجیل گفت پس تو به من دروغ میگفتی و ورجیل در پاسخ به او گفت : پسرم داستانی که برای تو گفتم واقعیت داشت و ان شیطانی که به خانه ی ما حمله کرد همین دانته است اوست که مادر تو را کشته است او چند بار سعی کرد مرا بکشد ولی من با تغیر نام و چهره,خود را مخفی کردم نرو با دیدن این اتفاق گیج شده بود و به ورجیل گفت که من اورا میشناسم او فرده خوبیست و دشمن شیاطین میباشد او یکبار جانه مرا نجات داده است چطور ممکن است که او مادر مرا کشته باشد ورجیل در جواب به او گفت :من به تو گفتم که او برای باز کردن قفل طلسم نیاز به دست تو دارد او سعی کرده تا خود را در پیش تو خوب جلوه دهد تا با استفاده از اعتماد تو طلسم را به دست بیاورد و وقتی که جان تورا در خطر دیده به تو کمک کرده ولی در اصل او به خود برای بدست اوردن طلسم کمک کرده است سپس دانته در پاسخ ورجیل گفت که تو دروغ میگویی و رو به نرو کرد و گفت: نرو ورجیل برادر من است او به دنبال کسب قدرت در سدد این برامد که مرا بکشد ولی وقتی با شکست روبرو شد نقشه ای دیگر کشید و حالا میخواهد از تو سو استفاده کند به حرف او گوش نکن دوباره ورجیل به نرو گفت که تو حرف من که پدرت هستم را باور نمیکنی و حرفه قاتل مادرت را باور میکنی.نرو گول ورجیل را خورد و به دانته گفت که پدرم راست میگوید زیرا در اولین ملاقات من و تو من در مبارزه تو را کشتم ولی تو دوباره زنده شدی پدرم به من گفته بود که ان شیطان شکست ناپذیر است و فقط با طلسم از بین میرود
ورجیل به نرو گفت پسرم سریعا قفل طلسم را باز کن تا او را از بین ببرم نرو به سمت طلسم حرکت کرد که دانته به او گفت: این کار را نکن روزی از کارت پشیمان میگردی نرو دست خود را برای باز کردن قفل بلند کرد......................که ناگهان فردی بلند صدا زد دست نگه دار شخصی وارد شد که در تمام این سالها شاهد ماجرا بود تریش به همراه کایری
کایری شروع به صحبت کرد و گفت: من توسط افرادی ربوده شدم که انها از ورجیل صحبت میکردند و اینکه میخواهد با سو استفاده از تو چیزی را بدست بیاورند تا شیاطین را وارد دنیا کرده و فرمانروایی دنیا را بدست بیاورند اما تریش اتفاقی مرا در چنگال انها دیده و همه ی انها را نابود کرد و مرا نجات داد من که ماجرایه تو را برای تریش تعریف کردم او با شنیدن اینکه ورجیل پشت ماجراست فهمید که جان تو ودانته در خطر است پس ما با هم به اینجا امده ایم تا تورا از این موضوع با خبر کنیم سپس تریش داستان زندگیه دانته و ورجیل را برای نرو بازگو کرد
با تعریف داستان زندگی دانته و ورجیل توسط تریش و اتفاقی که برای کایری افتاده بود نقشه ی ورجیل برملا شد و وقتی او خود را شکست خورده دید ورجیل با سرعت کایری را گروگان گرفت دانته با استفاده از قدرتی (سرعت) که بدست اورده بود به سمت ورجیل حمله کرد اما ورجیل با ضربه ای دانته را به گوشه ای پرتاب کرد و نرو را تعدید کرد که اگر کاری جز باز کردن قفل بکند کایری را خواهد کشت نرو که جان کایری را در خطر میدید نمی توانست کاری جز باز کردن قفل انجام دهد پس اقدام به باز کردن قفل طلسم کرد .
با باز شدن قفل سیاهی همه جا را فرا گرفت و ورجیل لوح را برداشت حالا دیگر ورجیل قدرت را در دست داشت و رو به نرو کرد و به او گفت: من به تو دروغ گفتم ولی اینکه تو پسر من هستی را دروغ نگفتم مادر تو پس از بدنیا امدن تو از دنیا رفت پسرم تو خود را کنار بکش من با تو کاری ندارم من با عمویت حسابی دارم که باید ان را تسویه کنم.
ورجیل به سمت دانته حمله کرد جنگه سختی بین هردویه انها در گرفت و ورجیل با ضربه ای دانته را به گوشه ای پرتاب کرد دانته بلند شد دانته در سویی و ورجیل در سویی دیگر ورجیل با دیدن این صحنه به دانته یاد اوری روزی را کرد که با هم مبارزه کردند و گفت در از روز که به ظاهر مرا کشتی تو پیروز شدی ولی اینبار نوبت من است من تورا خواهم کشت هر دو به سمت هم حمله کردند ورجیل ضربه ای به دانته زد ودانته را نقش زمین کرد ورجیل قبل از افتادن دانته بر زمین او را در بغل گرفت (موهایه ورجیل به پایین امده بود درست همانند دانته به شکلی اصلیه خود ولی ورجیل همیشه سعی داشت تا با دانته تفاوت داشته باشد ) ورجیل به دانته گفت: برادر از من ناراحت نباش این نیمه ی شیطانیه من هست که من را به قدرت طلبی دعوت میکند من همیشه تو را دوست داشتم ولی طمع برای قدرت باعث میشد با تو ستیز کنم دانته نیز در پاسخ گفت برادر اولین بار هست که نیمه ی انسانیه تو با من سخن میگوید سپس ورجیل با دست موهایه خود را به حالت اول بازگرداند و گفت من هرگز انسان نیستم من همانند پدرم شیطان هستم ورجیل به سمت کایری رفت و او را گرفت نرو نتوانست جلوی ورجیل را بگیرد و ورجیل با سرعت از انجا خارج شد. نرو که بسیارعصبانی بود سریعا به کنار دانته رفت و اورا در بقل گرفت دانته به نرو گفت: بتو گفتم که از این کار پشیمان میشوی ولی هنوز دیر نشده است ورجیل میخواهد در جهنم را باز کند و اسپاردا را ازاد کند با این کار او شیاطین وارد دنیا میشوند او میخواهد دنیا را در تسخیر شیاطین در بیاورد و خود فرمانروایه دنیا باشد برایه این کار او نیاز به خون یک انسان دارد برایه همین کایری را همراه خود برد, برو و از این کاره او جلو گیری کن.نرو نیز در پاسخ دانته گفت: عمو جان به تو قول میدهم که انتقامت را از پدرم بگیرم وکاری کنم که شیاطین از صفحه ی روزگار محو گردند دانته با شنیدن حرفه نرو لبخندی زد و گفت نروخوشحالم که بعد از مرگ من شخصی هست که با من رابطه ی خونی دارد و راه من را ادامه میدهد نرو با دیدن این لحظه گریه می کرد و میگفت چرا من باید شیطان باشم و دست من باعث از بین رفتن انسانها گردد چرا؟ و دانته در پاسخ او میگوید تو شیطان نیستی شیطان نمیتواند گریه کند و در این هنگام دانته ی افسانه ای مرد.
نرو از فرط عصبانیت فریادی کشید و مشت محکمی به دیوار کوبید ناگهان دیوار فرو ریخت دری پشت دیوار بود که روی ان نوشته بود هرکس که انسان پاکی باشد و این راه را تا انتها برود قدرتی بدست میاورد که جاودان شده و لوحه دره ی تاریکی بر او اثری ندارد نرو با دیدن این اتفاق خوشحال شد و به یاد حرف دانته افتاد که تو شیطان نیستی شیطان نمیتواند گریه کند نرو وارد درب شد چندین ساعت به پیش رفت اتاقهایه تودرتو با معماهایی که فقط مغز یک انسان قادر به درک و پاسخ گویی ان هست معماهایی که فردی با قلبی پاک قادر به حل کردن ان خواهد بود موجودات عجیبی در انجا بود اهریمن هایی که نرو هر یک را نابود میکرد و به پیش میرفت در اخر این راه دری زیبا وجود داشت که در روی ان نوشته بود "god" قلب او سریع میزد زیرا از پشت درب خبر نداشت درب را اهسته باز کرد در داخل چیزی نبود جز یک کلیسایه قدیمی ولی زیبا با مجسمه هایه مسیح و مریم مقدس نوری در انتها دیده میشد نرو به سمت نور حرکت کرد صدایی ارام به گوش میرسید : اگر میخواهی شیاطین را از بین ببری دست خود را به سمت نور دراز کن. نرو دست شیطانی خود در نور قرارداد ناگهان صدایه زنی شنیده شد و از نور بیرون امد گویا او فرشته بود ولی او کسی نبود جز مادر ورجیل و دانته.
مادربزرگ نرو با او صحبت کرد و از بدیهایه شیطان گفت: تنها نور ایمان به خداوند میتوند شیطان را از بین ببرد حتی اگر ان شیطان کسی باشد که قدرتی عظیم دارد و برادر خود را میکشد, نرو پسرم تو میتوانی با قلبه پاکت و با ایمان به خدا ورجیل را از بین ببری و مردم دنیا را از دست اهریمنان نجات دهی ناگهان نرو متوجه شد که رنگ دست شیطانی او به رنگ سفید درامده نرو به یاد دانته و مرگ او افتاد و دزدیده شدن کایری او را اندوهگین کرده بود بسیار متاثر شد و روی زانو نشت و قسم خورد که ورجیل را خواهد کشت و از مادربزرگش خواست که راه را به او نشان دهد او در پاسخ به نرو گفت که دست تو که باز کننده ی بدی بوده حالا از بین برنده ی ان خواهد بود و با دست به سمتی اشاره نمود در این لحظه دربی با نور سفید باز شد و نرو به سمت نور حرکت کرد و وارد شد مکان عجیبی بود همه جا نور بود و نرو به جلو میرفت ناگهان نرو خود رادر میان سرزمینی سیاه دید پر از شیاطین همان طور که نرو جلو میرفت شیاطین به او حمله میکردند و نرو انها را از بین میبرد تا اینکه به درب قصری رسید درب را باز کرد محیط بزرگی بود و در وسط ان قفلی بود که حد فاصل دنیای انسانها و دنیایه شیاطین بود ورجیل و کایری در انجا بودند ورجیل به نرو گفت: که پسرم با من متحد شو تا صاحب کل دنیا شوی و از کایری بگزر کایری یک انسان ناچیز است نرو رو به ورجیل کرد و به او گفت :تو و شیاطین ناچیز هستید من از طرف خدا مامور مرگ تو شده ام تا تمامه بدی ها را از روی زمین پاک کنم ورجیل در پاسخ گفت :تو هرگز نمیتوانی مرا شکست دهی نرو دست خود که حالا سفید بود بالا گرفت و گفت: من با قدرت دستم تورا نابود میکنم ورجیل به سمت کایری حرکت کرد و خواست اورا بکشد که در این هنگام نرو با دست خود جلوی ضربهی ورجیل را گرفت و به کایری گفت که از انجا فرار کند.
ورجیل که از این کار نرو عصبانی شده بود به سمت نرو حمله کرد و ضربه ای به او زد ولی نرو لطمه ای ندید گویا او واقعا جاودان شده است. نرو به ورجیل حمله کرد و او را با دست خود گرفت و با رز ابی(اسلحه اش)تیری به ورجیل ضد و اورا نقش زمین کرد سپس با دسته خود مشتی محکمی به ورجیل زد و ورجیل را از بین, برد ورجیل که در اواخر عمر خود از کارهایی که کرده بود ناراحت بود و از مرگ برادرش افسوس میخورد رو نرو کرد و گفت: پسرم من در تمام عمر انسان بدی بودم ولی اکنون به اشتباه خود پی بردم بیا و من را برای اخرین بار در اغوش بگیر ولی نرو به او گفت تو هرگز انسان نبودی تو فقط یک شیطانی ولی دانته یک انسان بود من هرگز کاری را که با دانته کردی فراموش نمیکنم سپس با شمشیرش ورجیل را کشت سپس لوح را برداشت و ازبین برد حالا وقت ان بود که کاره شیاطین را برای همیشه یکسره کند نرو به سمت قفل وسط قصر رفت و دست خود را در ان فرو کرد قفل از بین رفت و قصر شروع به لرزیدن کرد نرو سریعا از انجا خارج شد و دست کایری را گرفت و با او از انجا فرار کرد قصر فرو ریخت و از بین رفت سپس تمامیه شیاطین بروی زمین نابود شدند و مردم دنیا به خوشحالی پرداختند نرو از اینکه کار خود را به اتمام رسانده بود و کایری نیز سالم مانده بود بسیارخوشحال بود و به همراه کایری به خانه ی خود بازگشت.

چند سال بعد
نرو و کایری صاحب فرزندی شد بسیار شبیه به دانته اما با موهایی طلایی نرو نام او را دانته گذاشت و همیشه برای او از دلاوریهایه دانته تعریف میکرد.
گاهی مردم در تاریکی شب فردی را میدیدند که لباسی قرمز رنگ دارد با شمیری بدست و 2 اسلحه بهمراه دو زن شایعه بود که دانته زنده است ولی هیچکس اورا ندیده بود تریش و لدی هم ناپدید شده بودند و کسی از انها خبری نداشت

متشکر داستان جالبی بود در مورد بازی میشه منبع رو ذکر کنید؟

Azhang
02-08-2013, 11:40

این هم داستانش.
2010/8/10
داستان از دید نرو

چند سال بعد

اینو از کجا در آوردن؟؟؟:n04:
بابا این که شبیه به فیلم هندی بود!

poria-m
02-08-2013, 11:45
اینو از کجا در آوردن؟؟؟:n04:
بابا این که شبیه به فیلم هندی بود!

سلام.
تو گوگل بنویسید داستان بازی ... رد میاره.اره یکمی هندیه.

XxScorpionxX
03-09-2013, 20:02
اول متنی را که می خوای اسپویل کنی انتخاب کن بعد روی SP که داخل عکس هم مشخص کردم کلیک کن در آخر هم ازت می خواد یک موضوع براش بنویسی همین

Mr_100_dolari
04-01-2014, 00:52
با سلام

انگاری این تاپیک زیر خاکی بود :دی

دوستان یه سوال داشتم روی نسخه بلک باکس این بازی میشه DLC هاش رو ریخت و قسمت های جدید به بازی اضافه بشه یا نه ؟

تا حالا DLC روی بلک باکس نداشتم نمیخوام 3 گبگ دانلود از بین بره .

ممنون

MUSK£T££R
04-01-2014, 01:26
با سلام

انگاری این تاپیک زیر خاکی بود :دی

دوستان یه سوال داشتم روی نسخه بلک باکس این بازی میشه DLC هاش رو ریخت و قسمت های جدید به بازی اضافه بشه یا نه ؟

تا حالا DLC روی بلک باکس نداشتم نمیخوام 3 گبگ دانلود از بین بره .

ممنون
DLC رو بلک باکس کار میکنه فقط بستگی به کرکش داره که همخوانی کنه ...!
کلا DLC فقط رو بازیهای پرتابل نصب نمیشه رو بقیه کار میکنه ...!

mass
27-01-2014, 00:44
سلام،
میشه یکی از دوستان درمورد نحوه نصب DLC این بازی توضیح بده. نمیدونم چطوری نصب میشه و یا اینکه کجا باید ریخته بشه. :n03: (نسخه اصلی بازی فکر کنم بلک باکس باشه با حجم 5.5 گیگ)
ممنون

mass
31-01-2014, 14:59
راستی گزینه Devil Trigger برای من غیر فعال هستش. حتی توی لیست حرکتها هم غیر فعاله :n03:

Captain Sj
13-02-2014, 00:14
سلام خبری از نسخه بعدی بازی نیومده؟

dante.
07-09-2014, 22:16
سلام خدمت تمامی گیمر ها.من تو قسمت آخر مرحله 12(وقتی که داداش ت میخواد اطلاعات رو برداره)گیر کردم.من وقتی اون سگ های شیطانی رو میکشم دیگه هیچ دشمنی برام نمیاد و همینجوری باید واستم.در صورتی که وقتی من راهنماش رو از توی سایتی خوندم بعد سگ های دوباره یه عالمه دشمن میاد.مشکل از چیه؟آیا نسخه بازیم مشکل داره؟یا بعد کشتن سگ های باید کار دیگه ای بکنم؟لطفا هر کی میدونه سریع تر جواب بده.یکی دو هفته که درگیرشم. لطفا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه بخوام یه سیو دیگه بگیرم از کجا و چجوری باید بگیرم؟

Seyed Artyom
07-09-2014, 23:17
برا منم اینجوری شده بود.بعد از اینکه یه بار بازی رو از اول رفتم درست شد:n03:

dante.
08-09-2014, 10:12
برا منم اینجوری شده بود.بعد از اینکه یه بار بازی رو از اول رفتم درست شد:n03:

کل بازی ها فقط اون مرحله:n30: